Skip to main content

Spar Colruyt Group - Folder 5 Wevelgem - 2026

Page 1

promo Week 5 - Geldig van donderdag 29/01 t.e.m. woensdag 11/02/2026

gratis ZONE 07

bij aankoop van 1 kg vers rundstoofvlees uit de beenhouwerij-afdeling

Leffe of Leffe 0,0% blond of bruin 8 x 33 cl + lg.

Met

Alcoholmisbruik schaadt de gezondheid


Gratisweken ontdek het recept

-

40%

kippenblokjes € 8,99/kg

1+1 gratis*

SPAR friet- en puree-aardappelen België 2,5 kg € 9,98 2 voor € 4,99 hetzij € 1,00/kg

2

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


Met

Ontdek nog meer 1+1's en 2+1's op lekker veel topmerken

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

DANONE SKYR 2 x 145 g of 450 g naar keuze

ALPRO PROTEIN yoghurt met rode bessen of vanille- of chocoladepudding 200 g

vb: 2 x aardbei 2 x 145 g € 5,22 - € 2,61 voor 2 (€ 4,50/kg)

vb: 2 x chocolade pudding 200 g € 4,54 - € 2,27 voor 2 (€ 5,68/kg)

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

MINI BABYBEL protein 6 stuks 120 g € 7,44 2 voor € 3,72

SOLO bakken & braden plantaardig 500 g € 5,58 2 voor € 2,79 hetzij € 2,79/kg

hetzij € 15,50/kg

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

HERTA BACON ontbijt 5 sneden 100 g of reepjes gerookt 2 x 100 g

PATAK’S vanaf 64 g naar keuze

vb: 2 x reepjes gerookt 2 x 100 g € 7,04 - € 3,52 voor 2 (€ 8,80/kg)

vb: 2 x saus tikka masala 450 g € 5,50 - € 2,75 voor 2 (€ 3,06/kg)

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


1+1

1+1

gratis

gratis*

*

LIPTON ICE TEA sparkling green citrus of peach 6 x 50 cl € 17,76 2 voor € 8,88

CLIPPER 20 builtjes naar keuze vb: 2 x lemon & ginger 20 builtjes € 8,38 - € 4,19 voor 2 (€ 0,10/builtje)

hetzij € 1,48/L

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

AIRWICK vanaf 19 ml of 1 stuk naar keuze

MAGNUM sticks vanaf 3 x 85 ml naar keuze

vb: 2 x pure lentedauw 250 ml € 9,66 - € 4,83 voor 2 (€ 9,66/L)

vb: 2 x classic 4 x 100 ml € 7,38 - € 3,69 voor 2 (€ 4,61/L)

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

IGLO pastamaaltijd 400 g of 450 g naar keuze

BELVIVA ovenfrieten 600 g naar keuze

vb: 2 x macaroni ham & kaas 450 g € 7,70 - € 3,85 voor 2 (€ 4,28/kg)

vb: 2 x klassieke ovenfrieten m-size 600 g € 8,30 - € 4,15 voor 2 (€ 3,46/kg)

4

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


Met

2+2

2+2

gratis

gratis**

**

HEAD & SHOULDERS vanaf 95 ml naar keuze

COLGATE MAX vanaf 75 ml of 1 stuk naar keuze

vb: 4 x shampoo classic 300 ml € 18,76 - € 9,38 voor 4 (€ 7,82/L)

vb: 4 x tandpasta max white instant 75 ml € 21,56 - € 10,78 voor 4 (€ 35,93/L)

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

DESTOP onderhoud leidingen 1,5 L of wasmachinereiniger 2 x 250 ml of ST MARC allesreiniger dennenwoud 1 L

WOOLITE vloeibaar wasmiddel 25 wasbeurten naar keuze

vb: 2 x St Marc allesreiniger dennenwoud 1 L € 13,22 - € 6,61 voor 2 (€ 3,31/L)

vb: 2 x wol, zijde en fijne was 25 wasbeurten € 17,38 - € 8,69 voor 2 (€ 0,17/wasbeurt)

1+1

1+1

gratis

gratis*

*

DASH vloeibaar wasmiddel of pods vanaf 15 wasbeurten naar keuze

PAMPERS premium protect of baby-dry pants vanaf 16 stuks naar keuze

vb: 2 x witter dan wit 30 wasbeurten € 28,98 - € 14,49 voor 2 (€ 0,24/wasbeurt)

vb: 2 x premium protection maat 4 25 stuks € 23,98 - € 11,99 voor 2 (€ 0,24/stuk)

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 50% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


25%

20%

-

boerenworsten varken € 9,37/kg

boomstammetjes varken/kalf

-

orloffgebraad varken € 13,19/kg

1199 /kg

1099

kippengehaktbrood

/kg

2de aan

-

osso buco kalf

6

2099 /kg

GREENWAY vleesvervangers vanaf 160 g naar keuze vb: 2 x just like chicken chipolata 160 g € 7,78 - € 5,83 voor 2 (€ 18,22/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

50%

*


Met

-

40%

25%

-

op dagprijs

op dagprijs

(zie dagprijs in de winkel)

(zie dagprijs in de winkel)

PINK LADY appelen Frankrijk/Italië kg

prei België kg

2

79

SPAR eetappelsienen Spanje € 1,86/kg

/1,5 kg

SPAR groenten voor pompoensoep € 5,23/kg

gratis

Bij aankoop van 1 verpakking

1 verpakking

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out.

Oven­ heerlijke Belgischer klassieke

Dezelfde kleur als de cover SPAR witloof extra België 500 g

209

SPAR meesterlyck ontvette ham 150 g

/400 g


SPAR boerenringworst ± 150 g € 24,90

2090 /kg

SPAR ontvette ham ± 200 g € 26,00

2190 /kg

2+1 gratis*

beef black pepper € 23,90/kg

8

239 /100 g

AOSTE voorverpakte charcuterie gevogelte vanaf 90 g naar keuze vb: 3 x kalkoengebraad 8 sneden 120 g € 11,34 - € 7,56 voor 3 (€ 21,00/kg)

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


Met

20%

-

145

BEEMSTER jonge kaas 30% V.G. € 14,50/kg

bergkaas BOERGONDIER € 26,00/kg € 2,60/100 g

/100 g

2+1

20%

-

gratis**

LEERDAMMER vanaf 100 g naar keuze

VACHE BLEUE korstloze Finse emmental 30% V.G. € 17,50/kg € 1,75/100 g

vb: 3 x original sneetjes 180 g € 9,45 - € 6,30 voor 3 (€ 11,67/kg)

25% -33%

2de aan

-

vanaf 2 verpakkingen

-

vanaf 3 verpakkingen

MAREDSOUS vanaf 100 g naar keuze

PHILADELPHIA vanaf 145 g naar keuze

vb: 2 x dubbelroom 200 g € 6,90 - € 5,17 voor 2 (€ 12,93/kg)

vb: 2 x original 235 g € 5,80 - € 4,35 voor 2 (€ 9,26/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

50%

*


Zo smaakt plezier

-

PETIT BARON pannenkoeken € 5,44/kg € 4,99 € 2,99/550 g

10

20%

40%

-

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 1 verpakking

TIENSE SUIKER cassonade graeffe of CANDICO kandij cassonade bruin of blond 1 kg vb: 2 x Canidico kandij cassonade bruin 1 kg € 6,78 - € 5,42 voor 2 (€ 2,71/kg)


Met

3+1 gratis***

croissants vanaf 70 g naar keuze

349

walnoten-hazelnotenbrood € 8,73/kg € 3,79

-

30%

2de aan

-

vanaf 1 verpakking

SPAR biscuittaart met ananas 2 stuks 213 g € 4,99 € 3,49

/400 g

50%

*

SPAR hojas de pan 100 g € 4,00 2 voor € 3,00

hetzij € 16,38/kg

hetzij € 15,00/kg

2+1

2de aan

-

50%

*

gratis**

DELACRE bâtons of canasta met goudasmaak 75 g

PRINGLES 160 g of 165 g naar keuze

vb: 2 x canasta met goudasmaak 75 g € 5,02 - € 3,76 voor 2 (€ 25,07/kg)

vb: 3 x original 165 g € 6,15 - € 4,10 voor 3 (€ 8,28/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa


135

vegetarische lasagne met gegrilde groenten € 13,50/kg € 1,65

/100 g

185

rundstong in madeirasaus € 18,50/kg € 2,15

/100 g

2de aan

-

2de aan

50%

-

*

SPAR ham-kaasrollen 2 stuks 320 g € 11,98 2 voor € 8,98

hetzij € 5,81/kg

20%

-

kg

12

*

SPAR spaghetti bolognese 450 g € 6,98 2 voor € 5,23

hetzij € 14,03/kg

SPAR kabeljauwburger ± 200 g € 13,00 € 10,40

50%

20%

-

vanaf 1 verpakking

SPAR roodbaarshaasje ± 250 g € 31,49 € 25,19 kg

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

vanaf 1 verpakking


Smaakt altijd zoals

Met

V.U. / E.R.: S.A. Dr. Oetker N.V. - Pegasus Park, De Kleetlaan 7B bus 1 - 1831 Diegem

BIJ DE ITALIAAN!

-20% bij aan Dr. Oetke koop van 3 r Ristoran incl. Risto te pizza’s rante Piccolissim a

Word weer helemaal verliefd met Pizza Ristorante. Een pizza met een krokante dunne bodem, rijkelijk belegd met de lekkerste ingrediënten.

13


20%

2de aan

-

-

50%

*

vanaf 2 verpakkingen

ACTIVIA 4 x 125 g, 345 g of 280 ml naar keuze

PUR NATUR yoghurt vanille of granaatappel 500 g of greek style met citroen of framboos 400 g

vb: 2 x yoghurt vezels en muesli 4 x 125 g € 4,18 - € 3,13 voor 2 (€ 3,13/kg)

vb: 2 x vanille 500 g € 5,54 - € 4,43 voor 2 (€ 4,43/kg)

20%

20%

-

-

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 1 verpakking

PLANTA margarine 250 g, 500 g of 1 kg

BALADE boter ongezouten 60% V.G. 200 g of halfvolle boter ongezouten 41% V.G. of met zeezout 41% V.G. 250 g

vb: 2 x margarine 500 g € 6,02 - € 4,82 voor 2 (€ 4,82/kg)

vb: halfvolle boter ongezouten 41% V.G. 250 g € 3,45 - € 2,76 voor 1 (€ 11,04/kg)

2de aan

-

2de aan

50%

-

*

MORA OVEN&AIRFRYER frikandellen 4 stuks 280 g of mmmixpack 3 x 2 stuks 440 g

OLA CORNETTO vanaf 6 x 60 ml naar keuze

vb: 2 x frikandellen 4 stuks 280 g € 6,24 - € 4,68 voor 2 (€ 8,36/kg)

vb: 2 x classic 6 x 125 ml € 11,50 - € 8,62 voor 2 (€ 5,75/L)

14

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

50%

*


Met

simpele recepten, boordevol goeds. S Niets aan toe te #voegen. IGLOTIP

IPS

#IGLOT

#IGLOTIPS

iglo.be

iglo.be

100% ZONDER

smaakversterkers, kunstmatige smaak- of kleurstoffen.

2+1 GRATIS* naar keuze

*Actie enkel geldig op iglo fish sticks, gepaneerde vis van iglo en bereide groenten van iglo.

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

15


20%

2de aan

-

-

50%

*

vanaf 2 verpakkingen

MARS, SNICKERS, TWIX, MILKY WAY of BOUNTY multipack vanaf 193 g naar keuze

FERRERO rocher, mon chéri of raffaello vanaf 90 g naar keuze

vb: 2 x Twix salted caramel 5 stuks 230 g € 8,46 - € 6,34 voor 2 (€ 13,78/kg)

vb: 2 x rocher 16 stuks 200 g € 10,06 - € 8,05 voor 2 (€ 20,13/kg)

2+1

2de aan

-

50%

*

gratis**

JACQUES repen of tabletten vanaf 100 g naar keuze

SULTANA of BN vanaf 150 g naar keuze

vb: 2 x repen met melkchocolade en banaan 4 stuks 200 g € 9,38 - € 7,03 voor 2 (€ 18,70/kg)

vb: 3 x Sultana met bosvruchten 218 g € 7,65 - € 5,10 voor 3 (€ 7,80/kg)

20%

3+1

-

vanaf 3 verpakkingen

gratis***

LOTUS gebak vanaf 119 g naar keuze

LOTUS speculoos of speculoospasta vanaf 150 g naar keuze

vb: 3 x mini frangipane 6 stuks 195 g € 5,49 - € 4,39 voor 3 (€ 7,50/kg)

vb: 4 x speculoos xl 12 x 2 stuks 300 g € 7,00 - € 5,25 voor 4 (€ 4,37/kg)

2+1

2de aan

-

gratis

**

50%

LUTTI kindersnoep vanaf 150 g naar keuze

VICKS 40 g of 72 g naar keuze

vb: 3 x scoubidou 180 g € 8,85 - € 5,90 voor 3 (€ 10,93/kg)

vb: 2 x ademvrij eucalyptus suikervrij 72 g € 4,62 - € 3,46 voor 2 (€ 24,03/kg)

16

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

*

* uitgezo


Met

PROMO

2+1

*

Op CÔTE D’OR tabletten + carré

PROMO

2+1

*

Op het Milka LEO gamma

PROMO

2+1

*

Op Prince en LULU*

* uitgezonderd Lulu ABC

V.U.: J. Menheere, Mondelez Belgium bv, Stationsstraat 100, 2800 Mechelen.

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

17


3+1

2de aan

-

50%

*

gratis**

CAMPINA volle of halfvolle melk 6 x 1 L of 8 x 1 L

DOUWE EGBERTS uitgezonderd senseo vanaf 200 g of 10 stuks naar keuze

vb: 2 x halfvolle melk in brick 8 x 1 L € 23,04 - € 17,28 voor 2 (€ 1,08/L)

vb: 4 x gemalen koffie dessert 250 g € 18,20 - € 13,65 voor 4 (€ 13,65/kg)

20% -30%

2de aan

-

vanaf 2 verpakkingen

-

vanaf 3 verpakkingen

LAVAZZA bonen of gemalen vanaf 250 g naar keuze

NESCAFÉ oploskoffie vanaf 8 stuks of 45 g naar keuze

vb: 2 x crema e gusto gemalen 250 g € 12,50 - € 10,00 voor 2 (€ 20,00/kg)

vb: 2 x cappuccino 10 stuks € 7,30 - € 5,47 voor 2 (€ 0,27/stuk)

2de aan

-

50%

*

2de aan

50%

-

*

50%

*

KWATTA hagelslag, ­chocoladevlokken of chocopasta vanaf 200 g naar keuze

CANDEREL of PURE VIA vanaf 75 g of 100 stuks naar keuze

vb: 2 x chocopasta puur 600 g € 12,08 - € 9,06 voor 2 (€ 7,55/kg)

vb: 2 x Canderel zoetstof in poeder 75 g € 7,96 - € 5,97 voor 2 (€ 39,80/kg)

20%

2de aan

-

-

vanaf 2 verpakkingen

MATERNE confituur of gelei uitgezonderd nieuwe oogst en nostalgie vanaf 150 g naar keuze

QUAKER vanaf 231 g naar keuze

vb: 2 x aardbeienconfituur 450 g € 4,18 - € 3,34 voor 2 (€ 3,71/kg)

vb: 2 x havermout 800 g € 4,10 - € 3,07 voor 2 (€ 1,92/kg)

18

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

50%

*


Met

25% -40%

-

vanaf 1 verpakking

2de aan

-

vanaf 2 verpakkingen

DR.OETKER pannenkoekenmix 175 g, 225 g of 3 x 200 g naar keuze

IMPERIAL vanillesuiker 10 stuks 100 g, bakpoeder 5 stuks 100 g of zelfrijzend bakmeel 1 kg

vb: pannenkoekenmix 3 stuks 600 g € 3,45 - € 2,59 voor 1 (€ 4,32/kg)

vb: 2 x vanillesuiker 10 stuks 100 g € 2,90 - € 2,17 voor 2 (€ 10,85/kg)

*

20%

2de aan

-

50%

-

50%

*

vanaf 2 verpakkingen

FILIPPO BERIO olijfolie of saus vanaf 250 ml of 340 g naar keuze

BECEL slaolie 500 ml of frituurolie 2 L

vb: 2 x Italiaanse olijfolie extra vierge 250 ml € 10,48 - € 7,86 voor 2 (€ 15,72/L)

vb: 2 x frituurolie 2 L € 17,34 - € 13,87 voor 2 (€ 3,47/L)

3+1

20%

-

vanaf 2 verpakkingen

gratis

***

KNORR bouillon of aromat vanaf 38 g naar keuze

MATERNE granité, mousseline, appelcompote of fruitcompote vanaf 185 g naar keuze

vb: 4 x kippenbouillon 12 stuks 120 g € 7,80 - € 5,85 voor 4 (€ 12,19/kg)

vb: 2 x appelmousseline 600 g € 3,78 - € 3,02 voor 2 (€ 2,52/kg)

2+1

3+1

gratis

gratis***

**

MANNA warme saus vanaf 355 g naar keuze

ZWAN vanaf 40 g naar keuze

vb: 3 x bolognesesaus 720 g € 11,07 - € 7,38 voor 3 (€ 3,42/kg)

vb: 4 x weense worstjes 8 stuks 420 g € 11,16 - € 8,37 voor 4 (€ 4,98/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

19


* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

7+1 gratis

20%

-

vanaf 2 bakken

bij aankoop van 1 promopack

JUPILER blik € 2,36/L € 10,80 € 9,45

JUPILER bak 24 x 25 cl + lg. € 31,20 2 voor € 24,96 hetzij € 2,08/L

8 x 50 cl

12+3 gratis

2de aan

-

50%

*

STELLA ARTOIS bak 24 x 33 cl + lg. € 40,32 2 voor € 30,24

bij aankoop van 1 promopack

MAES PILS blik € 2,28/L € 14,10 € 11,28

hetzij € 1,91/L

15 x 33 cl

2+1

2de aan

-

gratis

**

JUPILER 0,0%, STELLA ARTOIS 0,0%, CORONA 0,0% of HOEGAARDEN 0,0% 4 x 33 cl, 4 x 33 cl + lg., 4 x 50 cl, 6 x 25 cl + lg. of 6 x 33 cl naar keuze

LA CHOUFFE 0,0% 4 x 33 cl + lg. of LIEFMANS FRUITESSE 0,0% 4 x 25 cl + lg.

vb: 3 x Jupiler 0,0% cold grip 6 x 33 cl € 20,70 - € 13,80 voor 3 (€ 2,32/L)

vb: 2 x La Chouffe 0,0% 4 x 33 cl + lg. € 13,60 - € 10,20 voor 2 (€ 3,86/L)

6+2 gratis

8 x 33 cl + lg.

20

*

2de aan

-

bij aankoop van 1 promopack

GRIMBERGEN blond of dubbel € 2,86/L € 10,08 € 7,56

50%

50%

*

PERRIER bruisend water 6 x 50 cl of 6 x 1 L vb: 2 x bruisend water 6 x 1 L € 11,52 - € 8,64 voor 2 (€ 0,72/L)

Alcoholmisbruik schaadt de gezondheid

16725-


Met

2+1**

6x 1,5L

GRATIS GELDIG OP

6X1,5L

naar keuze

5+1 FLES

6x 1L

GRATIS bij aankoop van 1 promopack

GELDIG OP

6X1L

naar keuze

3+1

4x 1,5L

FLES

GRATIS* GELDIG OP

4X1,5L

naar keuze © 2025 The Coca-Cola Company. COCA-COLA, COCA-COLA ZERO, COCA-COLA LIGHT, SPRITE en FANTA zijn gedeponeerde merken van The Coca-Cola Company. VU – Coca-Cola Europacific Partners Belgium bv - 1424 Bergensesteenweg, 1070 Brussel – RPR BE 0425071420.

16725-AZ-LP Spar W5 F:S CC-175x280,5mm.indd 1 * 25% korting bij aankoop van 4 flessen naar keuze, verrekend aan de kassa

** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

12/12/25 17:07

21


* 25% korting bij aankoop van 2 flessen, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 flessen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 4 blikken, verrekend aan de kassa

2+1

2+1

gratis

gratis**

**

Lava IGT Beneventano Italië falanghina wit 75 cl € 23,67 3 voor € 15,78

Saint-Michel AOP Gaillac Frankrijk wit of rood 75 cl vb: 3 x wit 75 cl € 17,97 - € 11,98 voor 3 (€ 3,99/fles)

hetzij € 5,26/fles

2de aan

-

2de aan

50%

-

*

Pas à Pas IGP St Guilhem Le Désert Frankrijk rood 75 cl € 13,98 2 voor € 10,48

hetzij € 7,49/fles

200

20%

-

bij aankoop van 1 fles

NICOLAS FEUILLATTE champagne brut grande réserve of rosé 75 cl

vb: appel 75 cl € 3,22 - € 2,58 voor 1 (€ 3,44/L)

3+1

-€

22

300

bij aankoop van 1 fles

gratis***

hetzij € 8,97/L

vanaf 1 verpakking

KIDIBUL 4 x 25 cl of 75 cl naar keuze

vb: champagne brut grande réserve 75 cl € 30,28 - € 28,28/fles

NONA spritz & tonic 0,0% 25 cl € 11,96 4 voor € 8,97

*

R de Rasteau AOP Rasteau Côtes du Rhône rood 75 cl € 19,98 2 voor € 14,98

hetzij € 5,24/fles

-€

50%

NONA naar keuze € 38,83/L € 30,18 € 27,18 70 cl

Alcoholmisbruik schaadt de gezondheid


Met

16+2 gratis

2de aan

-

bij aankoop van 1 promopack

COSYNEL toiletpapier décor blauw of wit 18 rollen

DEMAK’UP vanaf 25 stuks naar keuze

vb: décor blauw 18 rollen in promopack € 13,31 - € 11,83 voor 1 promopack (€ 0,66/rol)

vb: 2 x sensitive 64 stuks € 3,70 - € 2,77 voor 2 (€ 0,02/stuk)

2+1

-

gratis

TENA vanaf 6 stuks naar keuze

HARPIC vanaf 1 stuk of 750 ml naar keuze

vb: 3 x discreet maxi night 6 stuks € 9,57 - € 6,38 voor 3 (€ 0,35/stuk)

vb: 2 x wc gel original 750 ml € 9,46 - € 7,09 voor 2 (€ 4,73/L)

*

-

50%

*

vanaf 2 verpakkingen

DETTOL onderhoud vanaf 500 ml of 72 stuks naar keuze

SWIFFER naar keuze vanaf 1 stuk

vb: 2 x allesreiniger spray sprankelende citroen 750 ml € 9,90 - € 7,42 voor 2 (€ 4,95/L)

vb: 2 x duster refills 7 stuks € 16,98 - € 14,43 voor 2 (€ 1,03/stuk)

2+1

8+4 gratis

gratis**

vb: 3 x koffiemachine ontkalker citroenzuur 500 ml € 19,23 - € 12,82 voor 3 (€ 8,55/L)

50%

15%

2de aan

HG vanaf 6 stuks, 50 ml of 200 g naar keuze

*

2de aan

**

-

50%

bij aankoop van 1 promopack

SHEBA klassieke paté traiteur selectie € 7,83/kg € 11,99 € 7,99 12 x 85 g

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

23


50%

-

Topdeals

SOUPLINE wasverzachter relax magnolia & lavendel 60 wasbeurten promoprijs € 0,07/wasbeurt € 7,85

SOUPLINE wasverzachter verwarmend kokosnoot en witte bloemen 60 wasbeurten promoprijs € 0,07/wasbeurt € 7,92

/OP=OP

/OP=OP

392 396

NESTEA ice tea peach of green tea citrus 50 cl promoprijs € 1,28/L € 1,29

064 /OP=OP

Geldig van 29/01 tot en met 4/02/2026

ALPRO drink coconut 1L promoprijs € 1,38/L € 2,77

ALPRO drink coco no sugars 1L promoprijs € 1,76/L € 3,52

138 176 /OP=OP

FLORETTE SNACKING radijzen 150 g of baby wortelen 180 g promoprijs vanaf € 5,50/kg € 1,99

/OP=OP

099 /OP=OP

Geldig van 5/02 tot en met 11/02/2026

Maximum 3 stuks per deelnemend TOPDEAL product! Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa en profiteer van deze kortingen.

2+2 gratis

*

1+1

Zondag

deals

gratis**

Provincie West Vlaanderen :

Wevelgem 8560 : Menenstraat 268 • Tel. 056/41.04.05 SPAR

hamburgers varken/rund kg

Geldig op zondag 1/02

* 50% korting bij aankoop van 4 stuks, verrekend aan de kassa

eclairs 2 stuks 220 g Geldig op zondag 8/02

** 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen, verrekend aan de kassa

De Verantwoordelijke Uitgever voor opmaak en drukwerk: Retail Partners Colruyt Group nv, De Regenboog 8, 2800 Mechelen, KBO413.970.957. De Verantwoordelijke voor een correcte toepassing en verspreiding van de folder per Spar-winkel: Zie https://www.mijnspar.be/verantwoordelijke-uitgevers. De uitbater van jouw Spar-winkel is verant­ woordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in het desbetreffende verkooppunt, alsook voor de eventueel van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van Omwille van reactie op een prijs of promotie andere in of depromotie buurt, kanvan heteen zijnandere dat de prijs in in hetdeverkooppunt lager dande vermeld. communicaties. Omwillevan vaneen reactie op winkel een prijs winkel buurt, kan het zijnisdat prijs De individuele uitbater van de in deze folder vermelde verkooppunten is verantwoordelijk voor de toepassing en devoorraad. correcte weergave vankan de in jouw Spar-winkel lager is dan vermeld in deze folder. Behoudens drukfouten of uitputting Het aanbod (referentie)prijzen enverschillen promoties naargelang in diens verkooppunt, alsook voor de eventuele van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding het gevolgde assortiment in het desbetreffend verkoopspunt. Prijzen BTW inbegrepen. van communicaties. De van iedere uitbater beschikbaar www.mijnspar.be. De gegevens ondernemingsgegevens per zijn Spar-winkel zijn op beschikbaar op www.mijnspar.be. Opmaak folder 12/01/2026.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar Colruyt Group - Folder 5 Wevelgem - 2026 by Colruyt Group - Issuu