Skip to main content

Spar Colruyt Group - Folder 33 Wevelgem - 2026

Page 1


Veel voordeel, meer plezier

1+1 gratis*

SPAR

verse maatjes met staart & ui

161 g

5,98

2 voor 2,99 hetzij 9,29/kg

1+1 gratis*

VACHE BLEUE

gouda geraspt

150 g

7,32

2 voor 3,66 hetzij 12,20/kg

MEDITERRANEO

1+1 gratis*

focaccia met basilicum en tomaat 330 g of met look & mozzarella 300 g

vb: 2 x look & mozzarella 300 g 5,98 | 2,99 voor 2 (4,98/kg)

1+1 gratis*

SPAR

aperitiefmix zout 150 g 5,98

2 voor 2,99 hetzij 9,97/kg

Coquille de Fleur

IGP Pays de l’Hérault rosé Frankrijk

75 cl

13,98

2 voor 6,99 hetzij 3,50/fles

gratis*

pruimen

rood of geel

Spanje kg

-25%

op dagprijs (zie dagprijs in

galiameloen

Spanje

FLORETTE

vanaf 100 g

naar keuze

vb: 2 x kropsla met fijne

los met pit Italië kg

-25%

op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

199 /stuk

miss perfect tomaten colour mix België 11,95/kg

5,98 | 4,48 voor 2 (12,44/kg)

239 /200 g

wortelen Belgie 149 /bussel

SPAR

verse mosselen

1 kg of 2 kg naar keuze

2de aan - 50%* -20%

vb: 2 x jumbo 2 kg 32,38 | 24,28 voor 2 (6,07/kg)

nasi goreng

12,90/kg 1,55

RANA

vanaf 250 g naar keuze

vanaf 1 verpakking

129 /100 g

2de aan - 50%*

vb: 2 x ravioli met ricotta & spinazie 400 g 13,58 | 10,18 voor 2 (12,73/kg)

pasta peperonata 12,90/kg 1,55

SPAR forel ± 400 g 15,99 12,79 kg -15%

129 /100 g

JOPPIE original snacksaus 7,89/L 7,89 6,71 85 cl * 25% korting

vanaf 1 verpakking

2+1 gratis**

150 g

2,25

3 voor 1,50

hetzij 3,33/kg

2+1 gratis**

2+1 gratis**

vlinder met abrikoos

120 g

4,47

rustieke baguette meergranen 125 g

2,25

3 voor 1,50 hetzij 4,00/kg

3 voor 2,98 hetzij 8,28/kg -25% vanaf 1 taart

Bij aankoop van 1 verpakking

Lekkere lunch

rijsttaart 4 personen 11,01/kg 9,99

7,49 680 g

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover SPAR

Noorse gerookte zalm

140 g

Zo

-25%

kippenchipolata’s 9,37/kg -20%

pincho aziatisch of souvlaki varken 15,19/kg

spekburgers

varken

1399 /kg involtini met spek en kaas

rundscarpaccio

2899 /kg

1099 /kg

osso buco kalf

1999 /kg

SPAR CHEF

KAASMEESTER

belegen 33% V.G. 14,30/kg 1,43/100 g

BEEMSTER

blokjes

zacht & romig 130 g of jong of belegen in sneetjes 250 g

vb: 2 x jong in sneetjes 250 g 7,78 | 5,83 voor 2 (11,66/kg) 2de aan - 50%*

FINEST SELECTION

kaas met peper, fenegriek, mosterd of rode pesto 225 g

vb: 2 x rode pesto 225 g 10,50 | 7,87 voor 2 (17,49/kg) 2de aan - 50%*

‘t Moerduiveltje pikant DE MOERENAAR 22,90/kg

LEERDAMMER

vanaf 100 g naar keuze

vb: 3 x original sneetjes 180 g 7,65 | 5,10 voor 3 (9,44/kg)

229 /100 g

2+1 gratis**

MAREDSOUS smeerkaas of sneetjes vanaf 100 g naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x smeerkaas dubbelroom 200 g 6,90 | 5,17 voor 2 (12,93/kg)

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover

SALAKIS

feta classic

150 g Bij aankoop van 1 verpakking

SPAR appelpaté ± 165 g 18,90

SPAR

1590 /kg

gezouten spek in dikke of fijne sneden ± 150 g

vb: spar gezouten spek in fijne sneden ± 150 g 19,90 | 16,90/kg

2de aan - 50%*

MALETTI gegaarde kruidenham 110 g

9,98

2 voor 7,48 hetzij 34,00/kg

SPAR barbecue ham gegrild ± 200 g 28,00

2390 /kg

-25%

tonijnsalade 17,80/kg 1,78/100 g

AOSTE voorverpakte charcuterie gevogelte vanaf 80 g naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x kalkoengebraad 8 sneden 120 g 11,67 | 7,78 voor 3 (21,61/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

2de aan - 50%*

IJSBOERKE FRISKO

karamello 3 x 90 ml of vanille 6 x 90 ml

vb: 2 x vanille 6 x 90 ml 13,12 | 9,84 voor 2 (9,11/L)

LUTTI

kindersnoep vanaf 150 g naar keuze

vb: 3 x balls fizz 180 g 9,06 | 6,04 voor 3 (11,19/kg)

2+2 gratis***

BE-KIND

multipack 3 x 30 g naar keuze 14,92

4 voor 7,46 hetzij 20,72/kg

HARIBO of MAOAM

uitgezonderd chamallows 400 g vanaf 160 g naar keuze

vb: 2 x dragibus soft 200 g 4,30 | 3,22 voor 2 (8,05/kg)

LOTUS BISCOFF

gevulde speculoos met chocolade, speculoos crème of vanille 154 g

3,38

2 voor 2,53 hetzij 8,21/kg

2de aan - 50%*

NUTELLA

b-ready of biscuits of KINDER délice of cards vanaf 128 g naar keuze

vb: 2 x Nutella b-ready 6 stuks 132 g 6,04 | 4,53 voor 2 (17,16/kg) 2de aan -

op het LULU gamma uitgezonderd ABC

V.U.: J. Menheere, Mondelez Belgium bv, Stationsstraat 100, 2800 Mechelen.

CHOCOMEL de enige echte

500 ml

6,96 4 voor 5,22 hetzij 2,61/L

EMMI CAFFÈ LATTE

230 ml naar keuze

vb: 2 x macchiato 230 ml 3,98 | 2,98 voor 2 (6,48/L)

CHOCOVIT chocomelk of VANILIVIT

vanille melkdrank pet

50 cl

vb: 12 x Chocovit chocomelk 50 cl 19,08 | 16,22 voor 12 (2,70/L)

-15%

vanaf 12 flessen

2de aan - 50%*

-20%

OÎKOS

vanaf 2 x 145 g naar keuze

vb: 4 x aardbei 4 x 115 g 11,56 | 9,25 voor 4 (5,03/kg)

HIPRO

reep, drink, yoghurt, pudding of mousse

vanaf 45 g of 300 ml naar keuze

3+1 gratis**

vb: 4 x drink aardbei-framboos 300 ml 11,68 | 8,76 voor 4 (7,30/L)

vanaf 4 verpakkingen PLANTA margarine

-20%

vanaf 2 verpakkingen

250 g, 500 g of 1 kg

vb: 2 x margarine 500 g 5,76 | 4,61 voor 2 (4,61/kg)

25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

SPAR

capsules Nespresso of Dolce Gusto compatibel

10 stuks of 16 stuks naar keuze

vb: 2 x café au lait 16 stuks 9,58 | 7,18 voor 2 (0,22/stuk)

2de aan - 50%****

AÏKI

vanaf 67 g naar keuze

4+1 gratis***

vb: 5 x noodles chicken cup 68 g 4,95 | 3,96 voor 5 (11,65/kg)

TILDA BASMATI RICE puur, limoen en koriander of kokos, chili en citroengras

250 g

vb: 2 x puur 250 g 5,14 | 2,57 voor 2 (5,14/kg)

1+1 gratis*

JACQUES

matinettes 128 g of hagelslag 350 g naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x matinettes melkchocolade 128 g 7,77 | 5,18 voor 3 (13,49/kg)

TERRA CRETA

olijfolie vanaf 500 ml naar keuze

-20% vanaf 2 flessen

vb: 2 x extra olijfolie van de eerste persing 500 ml 15,98 | 12,78 voor 2 (12,78/L)

SACLA vanaf 190 g naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x pesto alla genovese 190 g 12,45 | 8,30 voor 3 (14,56/kg)

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 20% korting bij aankoop van 5 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa **** 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

CONTREX

natuurlijk mineraalwater

6 x 1 L of 6 x 1,5 L

2de aan - 50%*

vb: 2 x natuurlijk mineraalwater 6 x 1,5 L 11,04 | 8,28 voor 2 (0,46/L)

VOLVIC INFUSION hibiscus of peach

6 x 75 cl

vb: 3 x hibiscus 6 x 75 cl 50,58 | 40,46 voor 3 (3,00/L)

-20% vanaf 3 verpakkingen

SPA INTENSE 6 x 1,5 L 12,72 2 voor 10,18 hetzij 0,57/L -20%

vanaf 2 verpakkingen

LIPTON ICE TEA 8 x 33 cl naar keuze

vb: 2 x original 8 x 33 cl 11,04 | 8,83 voor 2 (1,67/L) -20% vanaf 2 verpakkingen -15% vanaf 2 flessen -25% vanaf 3 flessen

OASIS tropical of appel, zwarte bes en framboos 2 L

vb: 2 x tropical 2 L 6,46 | 5,49 voor 2 (1,37/L)

FANTA of SPRITE 1,5 L naar keuze

vb: 4 x Fanta orange 1,5 L 8,20 | 6,15 voor 4 (1,02/L)

3+1 gratis**

COCA-COLA

regular, light of zero

6 x 1 L

vb: regular 6 x 1 L in promopack 10,69 | 8,91 voor 1 promopack (1,49/L)

5+1 gratis bij aankoop van 1 promopack -15% vanaf 4 blikken -25% vanaf 8 blikken * 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

MONSTER

50 cl of 55,3 cl naar keuze

vb: 4 x energy 50 cl 5,80 | 4,93 voor 4 (2,47/L)

JUPILER

bak

24 x 25 cl + lg.

32,16

2 voor 25,73 hetzij 2,14/L

STELLA ARTOIS bak

24 x 33 cl + lg.

41,76

2 voor 31,32 hetzij 1,98/L

6 x 33 cl 18,96

2 voor 14,22 hetzij 3,59/L

14+10 gratis bij aankoop van 1 promopack MAES PILS

1,49/L 15,34 8,95 24 x 25 cl + lg.

18+6 gratis bij aankoop van 1 promopack

CRISTAL ALKEN bak

1,94/L 15,51 11,63 24 x 25 cl + lg.

Marquis des Bois

AOP Bordeaux wit, rosé of rood Frankrijk

75 cl 15,75

3 voor 10,50 hetzij 3,50/fles 2+1 gratis**

2de aan - 50%*

Les Animals

Eléphant rose, Ours blanc ou Fourmi rouge Frankrijk

75 cl of 1,5 L

vb: 2 x éléphant rosé 75 cl 12,98 | 9,73 voor 2 (4,87/fles)

S de la Sablette IGP Val de Loire wit Frankrijk 75 cl 17,97

3 voor 11,98 hetzij 3,99/fles

2de aan - 50%*

Château de Valmer AOP Vouvray Loire chenin blanc demi-sec Frankrijk

75 cl 16,98

2 voor 12,73 hetzij 6,37/fles

bij aankoop van 1 fles ZIZI COIN COIN 10% 1 L of DUVAL pastis 45% 70 cl vb: 2 x Duval pastis 45% 70 cl 46,44 | 42,44 voor 2 (30,31/L) - 400

bij aankoop van 2 flessen

1+1 gratis*

SCOTTEX

toiletpapier puur 8 rollen of vochtig toiletpapier

complete clean

2 x 42 stuks

vb: 2 x toiletpapier puur 8 rollen 17,28 | 8,64 voor 2 (0,54/rol)

DETTOL onderhoud

vanaf 500 ml of 72 stuks naar keuze

2de aan - 50%***

vb: 2 x allesreiniger citroen 750 ml 10,00 | 7,50 voor 2 (5,00/L)

CROKY RINGS

100 g

naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x barbecue 100 g 5,73 | 3,82 voor 3 (12,73/kg)

NIVEA

face care

vanaf 30 ml naar keuze

2de aan - 50%***

vb: 2 x anti-rimpel dagcrème q10 power 50 ml 25,78 | 19,33 voor 2 (193,30/L)

PEDIGREE DENTASTIX

small, medium of large 7 stuks

vanaf 110 g

vb: 3 x small 7 stuks 110 g 6,84 | 4,56 voor 3 (13,82/kg)

2+1 gratis**

2de aan - 50%***

BIFI of JACK LINK’S vanaf 20 g naar keuze

vb: 2 x Bifi roll 45 g 3,24 | 2,43 voor 2 (27,00/kg)

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

2de aan - 50%*

Change IGP Languedoc bio rosé, wit of rood Frankrijk 75 cl 15,58 2 voor 11,68 hetzij 5,84/fles

Villa Haas grüner veltliner Niederösterreich wit Oostenrijk 75 cl 25,47

3 voor 16,98 hetzij 5,66/fles

2de aan - 50%*

La Gioiosa et Amorosa spumante brut rosé Veneto Italië 75 cl 19,90 2 voor 14,92 hetzij 7,46/fles

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

*** 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

1+1 gratis***

CORONA extra

12 x 25 cl

29,76

2 voor 14,88 hetzij 2,48/L

2de aan - 50%*

TARTARE kruidenkaas

140 g of 150 g naar keuze

vb: 2 x knoflook & fijne kruiden 150 g 6,46 | 4,84 voor 2 (16,13/kg)

2de aan - 50%*

STELLA ARTOIS blik

12 x 35,5 cl 31,44

2 voor 23,58 hetzij 2,77/L

3+1 gratis**

NESTLÉ babyvoeding vanaf 28 g naar keuze

vb: 4 x yogolino vanille 4 x 100 g 11,28 | 8,46 voor 4 (5,29/kg)

3+3 gratis*

50% vanaf 1 kg

filetgebraad

varken kg 6,99

bij aankoop vanaf 1 kg

* 50% korting bij aankoop van 6 stuks, verrekend aan de kassa

Zondag 1+1 gratis* gratis

Materne sinaasappelsap 1 L

bij aankoop van 4 croissants naar keuze

Geldig op zondag 16/8/2026

bloemkool of broccoli België/ Nederland

Geldig op zondag 23/8/2026

* 50% korting bij aankoop van 2 stuks, verrekend aan de kassa

De Verantwoordelijke Uitgever voor opmaak en drukwerk: Retail Partners Colruyt Group nv, De Regenboog 8, 2800 Mechelen, KBO413.970.957. De Verantwoordelijke voor een correcte toepassing en verspreiding van de folder per Spar-winkel: Zie https://www.mijnspar.be/verantwoordelijke-uitgevers. De uitbater van jouw Spar-winkel is verantwoordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in het desbetreffende verkooppunt, alsook voor de eventueel van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. Omwille van reactie op een prijs of promotie van een andere winkel in de buurt, kan het zijn dat de prijs in jouw Spar-winkel lager is dan vermeld in deze folder. Behoudens drukfouten of uitputting voorraad. Het aanbod kan verschillen naargelang het gevolgde assortiment in het desbetreffend verkoopspunt. Prijzen BTW inbegrepen. De ondernemingsgegevens per Spar-winkel zijn beschikbaar op www.mijnspar.be. Opmaak folder 27/7/2026. Sommige beelden op deze folder zij AI-gegenereerd

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook