Skip to main content

Spar Colruyt Group - Folder 29 Wevelgem - 2026

Page 1


Folder 29 - Geldig van donderdag 16/7 t.e.m. woensdag 29/7/2026

2+1 gratis* op blauwe bessen, frambozen, braambessen of rode bessen vanaf 125 g naar keuze Kies & mix

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

Veel voordeel, meer plezier

SPAR

verse pasta, gnocchi of pastasaus

140 g, 250 g of 300 g naar keuze

vb: 2 x tortelloni met ricotta en spinazie 250 g 4,98 | 2,49 voor 2 (4,98/kg)

1+1 gratis*

SPAR

verse maatjes met staart & ui

161 g 5,98

2 voor 2,99 hetzij 9,29/kg

1+1 gratis* * 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

delissima tomaten België

300 g 7,78

2 voor 3,89 hetzij 6,48/kg

1+1 gratis*

1+1 gratis*

MEDITERRANEO

focaccia met basilicum en tomaat 330 g of met look & mozzarella 300 g 5,98

2 voor 2,99 hetzij vanaf 4,53/kg

1+1 gratis*

HERTA

pizzadeeg dun & rond 265 g of dun & rechthoekig 390 g

vb: 2 x dun & rond 265 g 5,36 | 2,68 voor 2 (5,06/kg)

1+1 gratis*

SPAR

bagels met sesam 4 stuks 340 g 5,86

2 voor 2,93 hetzij 4,31/kg

1+1 gratis*

MAGNUM of BEN & JERRY’S pints of multipack

vanaf 4 x 100 ml naar keuze

vb: 2 x Ben & Jerry’s cookie dough 465 ml 10,62 | 5,31 voor 2 (5,71/L)

MAISON PERRIER

1+1 gratis*

bruisend forever citroen, limoen of sinaasappel

6 x 50 cl of 6 x 1 L

vb: 2 x citroen 6 x 50 cl 12,72 | 6,36 voor 2 (1,06/L)

1+1 gratis*

FLYING FISH lemon

6 x 33 cl 18,96

2 voor 9,48 hetzij 2,39/L

SPA TOUCH

1+1 gratis*

bruisend passion fizz, strawberry daiquiri of mojito 6 x 50 cl

vb: 2 x mojito 6 x 50 cl 12,12 | 6,06 voor 2 (1,01/L)

KNORR SALAD MIX

24 g of 27 g naar keuze

1+1 gratis*

vb: 2 x salad mix met tuinkruiden 24 g 3,22 | 1,61 voor 2 (33,54/kg)

COLGATE MAX

tandpasta 75 ml naar keuze

vb: 4 x maxfresh 75 ml 14,12 | 7,06 voor 4 (23,53/L)

CESAR

SPAR

gezouten noten vanaf 100 g naar keuze

2+2 gratis**

1+1 gratis*

brokken met verse kip & zalm, rijst en lentegroenten of verse rund & gevogelte, linzen & stevige groenten 1,4 kg

15,98

2 voor 7,99 hetzij 2,85/kg

1+1 gratis*

vb: 2 x geroosterde gezouten pistachenoten 200 g 11,44 | 5,72 voor 2 (14,30/kg)

DASH

1+1 gratis*

vloeibaar wasmiddel of pods vanaf 15 wasbeurten naar keuze

vb: 2 x vloeibaar wasmiddel witter dan wit 30 wasbeurten 29,50 | 14,75 voor 2 (0,25/wasbeurt)

5+5 gratis***

SHEBA FILETS 60 g naar keuze

vb: 10 x fijne kipreepjes 60 g 13,60 | 6,80 voor 10 (11,33/kg)

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 50% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

*** 50% korting bij aankoop van 10 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

abrikozen

-25%

Spanje -25%

multicolor sla

België 109 /stuk

149 /400 g -25%

op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

broccoli België/Nederland

SPAR

Zo smaakt plezier

ontdek het recept

Bij aankoop van 2 kg Spar verse mosselen naar keuze

DÉLINO mosselsaus

150 g

3,98

1+1 gratis*

DOZZ

gazpacho tomaat, groentensoep, brocollisoep of kippensoep 31 cl

2 voor 1,99 hetzij 6,63/kg - 30% vanaf 1 blik

vb: gazpacho tomaat 31 cl 3,39 | 2,37 voor 1 (7,65/L)

SPAR

maaltijdsalade of poké bowl vanaf 300 g naar keuze

pasta met ham

9,50/kg

1,09

vb: 2 x salade caesar 350 g 11,98 | 8,98 voor 2 (12,83/kg) 2de aan - 50%** * 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

SPAR

wraps of sandwiches vanaf 155 g naar keuze

2+1 gratis***

vb: 3 x wrap pittige kip 2 stuks 200 g 10,47 | 6,98 voor 3 (11,63/kg)

095 /100 g

bolognesesaus 10,90/kg vanaf 1,25

109 /100 g

kipfilets 9,09/kg chicken crusties

1950 /kg kidsbrochettes

bbq burgers rund

1649 /kg -20% gyros varken 10,39/kg -20%

1799 /kg

SPAR

lunchworst ± 165 g 17,90

1490 /kg

TOSCANAMIA

salsiccia toscana classica of finocchio

15,30/kg 4,99

459 /300 g

Bij aankoop van 2 verpakkingen

SPAR

meesterlijke beenham ± 200 g 27,70

2350 /kg

DINDESSE

gerookte spekreepjes van kalkoen

26,07/kg 3,95

365 /140 g

Zomer op je bord

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover

GANDA natuurlijke Belgische gedroogde ham 80 g

traditioneel vloerbrood meergranen 500 g of boulotbrood met desem 600 g

vb: meergranen 500 g 3,89 | 2,72 voor 1 (5,44/kg)

2de aan - 50%*

CÔTE D’OR

muffin met chocolade 2 stuks 220 g 7,98

2 voor 5,98 hetzij 13,59/kg

tartelettes met appel en frangipane 98 g, frambozencrumble 105 g of abrikoos 112 g

vb: 3 x frambozencrumble 105 g 5,67 | 3,78 voor 3 (12,00/kg)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 stuks naar keuze, verrekend aan de kassa - 30%

2de aan - 50%*

MONIQUE

rijstpap gesuikerd, ongesuikerd of met saffraan 240 g 5,70

2 voor 4,27 hetzij 8,90/kg

FLANDRIEN

jonge kaas

30% V.G.

15,90/kg 1,59/100 g

CHAVROUX

geitenkaas

vanaf 125 g naar keuze

vb: 2 x geitenkaas 150 g 4,30 | 3,22 voor 2 (10,73/kg) 2de aan - 50%*

SALAKIS

vanaf 150 g naar keuze

vb: 2 x feta 150 g 7,66 | 5,74 voor 2 (19,13/kg) 2de aan -

vanaf 1 verpakking

geitenkaas natuur, honing, bieslook, bruschetta of abrikoos rozemarijn 80 g

vb: geitenkaas met honing 80 g 3,39 | 2,88 voor 1 (36,00/kg) -15%

aan

ERU GOUDKUIPJE

100 g of 200 g naar keuze

vb: 2 x natuur 100 g 2,82 | 2,11 voor 2 (10,55/kg)

DANONE SKYR yoghurt

2de aan - 50%*

2 x 145 g of 450 g naar keuze

vb: 2 x aardbei 2 x 145 g 5,36 | 4,02 voor 2 (6,93/kg)

STARBUCKS

koffiedrink

vanaf 220 ml naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x hazelnut macchiato 220 ml 4,38 | 3,28 voor 2 (7,45/L)

BELVIVA

Belgische frieten

vanaf 600 g naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x Belgische frieten oven & airfryer L-size 600 g 8,38 | 6,28 voor 2 (5,23/kg)

2de aan - 50%*

ACTIMEL

6 x 100 ml, 8 x 100 ml of 645 g naar keuze

vb: 2 x aardbei 8 x 100 ml 7,98 | 5,98 voor 2 (3,74/L)

2de aan - 50%*

SNICKERS, MARS, TWIX of BOUNTY ijs

vanaf 205 g naar keuze

vb: 2 x Snickers ice cream 7-pack 319 g 11,70 | 8,77 voor 2 (13,75/kg)

McCAIN friteuse, oven of airfryer frieten vanaf 500 g naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x allumettes airfryer 600 g 9,78 | 7,33 voor 2 (6,11/kg)

LIPTON thee

vanaf 20 builtjes naar keuze

vanaf 2 verpakkingen -25% vanaf 4 verpakkingen

2de aan - 50%* -15%

vb: 2 x yellow label 25 builtjes 4,44 | 3,77 voor 2 (0,08/builtje)

NESCAFÉ ESPRESSO CONCENTRATE

vanille of iced caramel 500 ml

vb: vanille 500 ml 6,41 | 4,81 voor 1 (9,62/L)

-25% vanaf 1 fles

PANZANI deegwaren

500 g naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x spaghetti 500 g 4,05 | 2,70 voor 3 (1,80/kg)

DEVOS LEMMENS koude saus

300 ml naar keuze

CHARLES LIÉGEOIS

vanaf 250 g of 30 stuks naar keuze

vb: 2 x koffiebonen espresso 500 g 22,54 | 16,90 voor 2 (16,90/kg)

PIETRO CORICELLI 500 ml naar keuze

vb: 2 x extra olijfolie van de eerste persing 500 ml 14,98 | 12,73 voor 2 (12,73/L) -15% vanaf 2 flessen

DE CECCO deegwaren

250 g of 500 g naar keuze

vb: 2 x gnocchi 500 g 4,02 | 3,01 voor 2 (3,01/kg)

-20% vanaf 2 verpakkingen

vb: 2 x mayonaise met eieren squeeze 300 ml 5,18 | 4,14 voor 2 (6,90/L)

KNORR

2de aan - 50%*

droge saus, in brick of mélange vanaf 28 g of 300 ml naar keuze

vb: 4 x currysaus in brick 300 ml 9,80 | 7,35 voor 4 (6,12/L)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa *** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

3+1 gratis***

-20%

vanaf 1 fles

Hage of Hagelander

BOB Hageland wit, rood of brut natuur 75 cl

vb: Hage muller & ortega wit 75 cl 9,49 | 7,59 voor 1

-20%

vanaf 2 flessen

Ziobaffa IGT Sicilia wit of IGT Toscane rood Italië 75 cl 11,98

2 voor 9,58 hetzij 4,79/fles

Bij aankoop van 2 verpakkingen

Let’s go apero

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover

SPAR

hummus

vanaf 150 g naar keuze

SPAR apero picos 150 g

-15%

vanaf 2 flessen

Les Fagotins wit, rood of rosé 75 cl 6,50

2 voor 5,52 hetzij 2,76/fles

2de aan - 50%*

Villa Moncigale AOP Coteaux d’Aix en Provence rosé Frankrijk 75 cl 19,90

2 voor 14,92 hetzij 7,46/fles

-15% vanaf

1 verpakking -25% vanaf

2 verpakkingen

Geldig op alle wijn in partybox of pouch naar keuze

Kies en mix

2+1 gratis**

MARTINI bellini, rossini of mimosa 8% 75 cl

vb: 3 x bellini 8% 75 cl 25,47 | 16,98 voor 3 (5,66/fles)

-100

bij aankoop van 1 fles

DISARONNO

amaretto 28%

20,70/L 15,49 14,49 70 cl

2de aan - 50%*

SPAR APERO

duopack fuet & olijven 240 g of abdijkaas & salami 300 g

vb: 2 x duopack abdijkaas & salami 300 g 13,98 | 10,48 voor 2 (17,47/kg)

-20%

vanaf 2 flessen

BOMBAY gin 70 cl naar keuze

vb: 2 x sapphire 40% 70 cl 45,76 | 36,61 voor 2 (26,15/L)

2+1 gratis**

JACK DANIEL’S & COCA-COLA, BACARDI & COCA-COLA of ABSOLUT VODKA & SPRITE premix can 5% 25 cl of 33 cl

vb: 3 x Bacardi & Coca-Cola premix can 5% 25 cl 7,86 | 5,24 voor 3 (6,99/L)

2de aan - 50%*

DELACRE

bâtons of canasta met goudasmaak 75 g

vb: 2 x canasta met goudasmaak 75 g 5,04 | 3,78 voor 2 (25,20/kg)

CHAUDFONTAINE

bruisend of natuurlijk mineraalwater

6 x 1,5 L

2+1 gratis**

vb: 3 x natuurlijk mineraalwater 6 x 1,5 L 18,18 | 12,12 voor 3 (0,45/L)

2+1 gratis**

FUZE TEA

4 x 40 cl of 6 x 40 cl naar keuze

vb: 3 x green tea 4 x 40 cl 16,44 | 10,96 voor 3 (2,28/L)

-20%

vanaf 2 verpakkingen

DR.PEPPER of CANADA DRY

6 x 33 cl

naar keuze

vb: 2 x canada dry 6 x 33 cl 14,40 | 11,52 voor 2 (2,91/L)

2de aan - 50%*

VALVERT

natuurlijk mineraalwater 6 x 1,5 L 11,04 2 voor 8,28 hetzij 0,46/L

COCA-COLA

-15%

vanaf 2 verpakkingen

regular, light, zero of cafeïnevrij

6 x 20 cl of 6 x 50 cl

vb: 2 x zero 6 x 50 cl 16,68 | 14,18 voor 2 (2,36/L)

-20%

vanaf 2 verpakkingen

SCHWEPPES SELECTION

4 x 20 cl of 4 x 25 cl naar keuze

vb: 2 x ginger beer 4 x 25 cl 7,44 | 5,95 voor 2 (2,98/L)

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen/flessen naar keuze, verrekend aan de kassa

-20%

vanaf 2 bakken

JUPILER bak

24 x 25 cl + lg.

32,16

2 voor 25,73

hetzij 2,14/L

12+3

gratis

bij aankoop van 1 promopack

MAES PILS

blik

15 x 33 cl

14,52

11,62

hetzij 2,35/L

2de aan - 50%*

STELLA ARTOIS bak

24 x 33 cl + lg.

41,76

2 voor 31,32

hetzij 1,98/L

15+3 gratis

bij aankoop van 1 promopack

JUPILER blik

18 x 35,5 cl

19,26

16,05 hetzij 2,51/L

GRIMBERGEN

blond of dubbel

8 x 33 cl + lg.

6+2 gratis

bij aankoop van 1 promopack

vb: 2 x blond 8 x 33 cl + lg. in promopack 9,67 | 7,25 voor 1 promopack (2,75/L)

bij aankoop van 2 verpakkingen DUVEL

4 x 33 cl of 6 x 33 cl + lg. naar keuze

LEFFE blond of bruin 2,81/L 14,84 11,13 12 x 33 cl + lg.

CORSENDONK

3,61/L 6,36 4,77

4 x 33 cl + lg.

3+1 gratis

bij aankoop van 1 promopack

RODENBACH classic

3,17/L 9,41

6,27

6 x 33 cl + lg.

9+3 gratis

bij aankoop van 1 promopack

CORNET blond, gold of alcohol-free 6 x 33 cl + lg.

4+2 gratis

bij aankoop van 1 promopack

vb: oaked gold blond 6 x 33 cl + lg. in promopack 9,08 | 6,05 voor 1 promopack (3,06/L)

ST-FEUILLIEN

4 x 33 cl + lg. naar keuze

4+2 gratis

bij aankoop van 1 promopack

3+1 gratis

vb: blond 4 x 33 cl + lg. in promopack 6,83 | 5,12 voor 1 promopack (3,88/L)

SUPER 8 flandrien of ipa 4 x 33 cl + lg.

bij aankoop van 1 promopack

1+1 gratis*

vb: 2 x flandrien 4 x 33 cl + lg. 13,68 | 6,84 voor 2 (2,59/L)

Mosaïque

IGP Méditerranée rosé

75 cl 19,00

2 voor 9,50 hetzij 4,75/fles

* 50% korting bij aankoop van 2 flessen, verrekend aan de kassa

500 g + 500 g gratis* - 50% vanaf 1 kg

Zondag

Geldig op zondag 19/7/2026

* 50% korting bij aankoop vanaf 1 kg, verrekend aan de kassa nectarines geel of wit Spanje kg

deals

Geldig op zondag 26/7/2026 kip zoetzuur

van

(referentie)prijzen en promoties in diens

alsook voor de eventuele van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. De gegevens van iedere uitbater zijn beschikbaar op www.mijnspar.be.

De Verantwoordelijke Uitgever voor opmaak en drukwerk: Retail Partners Colruyt Group nv, De Regenboog 8, 2800 Mechelen, KBO413.970.957. De Verantwoordelijke voor een correcte toepassing en verspreiding van de folder per Spar-winkel: Zie https://www.mijnspar.be/verantwoordelijke-uitgevers. De uitbater van jouw Spar-winkel is verantwoordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in het desbetreffende verkooppunt, alsook voor de eventueel van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. Omwille van reactie op een prijs of promotie van een andere winkel in de buurt, kan het zijn dat de prijs in jouw Spar-winkel lager is dan vermeld in deze folder. Behoudens drukfouten of uitputting voorraad. Het aanbod kan verschillen naargelang het gevolgde assortiment in het desbetreffend verkoopspunt. Prijzen BTW inbegrepen. De ondernemingsgegevens per Spar-winkel zijn beschikbaar op www.mijnspar.be. Opmaak folder 29/6/2026.

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook