Skip to main content

Spar Colruyt Group - Folder 19 Wevelgem - 2026

Page 1


Week 19 - Geldig van donderdag 7/5 t.e.m. woensdag 20/5/2026

Kies en mix uit meer dan 100bieren!speciale

* 33,33 % korting bij aankoop van 3 packs van de deelnemende merken naar keuze, verrekend aan de kassa.

Veel voordeel, meer plezier

SPAR

1+1 gratis*

MEDITERRANEO

1+1 gratis*

loempia’s kip & groenten 2 stuks 400 g of mihoen goreng of singapore noodles 450 g

vb: 2 x loempia’s kip & groenten 2 stuks 400 g 9,98 | 4,99 voor 2 (6,24/kg)

1+1 gratis*

pruimtrostomaten

Ruby Red België

500 g

7,98

2 voor 3,99 hetzij 3,99/kg

SOLO

1+1 gratis*

focaccia met basilicum en tomaat 330 g of met look & mozzarella 300 g

5,98

2 voor 2,99 vanaf 4,53/kg

VICI

1+1 gratis*

surimi sticks met cocktailsaus 230 g, surimi snippers 200 g, premium surimi sticks 150 g of surimi garnalen 175 g

vb: 2 x surimi sticks met cocktailsaus 230 g 5,78 | 2,89 voor 2 (6,28/kg)

plantaardige room 15% V.G. of 31% V.G. 250 ml

vb: 2 x plantaardige room 15% V.G. 250 ml 3,58 | 1,79 voor 2 (3,58/L)

RÉGILAIT

1+1 gratis*

geëvaporeerde volle melk zonder suiker

410 g 5,98

2 voor 2,99 hetzij 3,65/kg

SAMMONTANA GRUVI

mini 6 stuks 240 ml of pistachio 4 stuks 300 ml

vb: 2 x pistachio 4 stuks 300 ml 10,42 | 5,21 voor 2 (8,68/L) 1+1 gratis* +2

ELVEA

pesto 160 g of pastasaus 400 g naar keuze

1+1 gratis*

MAGNUM after dinner 8 stuks 280 ml of bomboniera 12 stuks 140 ml of OLA

napolitana 6 stuks 840 ml

vb: 2 x Magnum after dinner 8 stuks 280 ml 13,12 | 6,56 voor 2 (11,71/L)

vb: 2 x pastasaus tradizionale 400 g 6,98 | 3,49 voor 2 (4,36/kg)

ORAL-B

tandpasta 2 x 75 ml naar keuze

1+1 gratis*

KNORR

spaghetteria of risotto vanaf 154 g naar keuze

1+1 gratis bij aankoop van 1 promopack

vb: pro-expert 2 x 75 ml in promopack 9,78 | 4,89 voor 1 promopack (32,60/L)

1+1 gratis*

vb: 2 x spaghetteria carbonara 154 g 5,36 | 2,68 voor 2 (8,70/kg)

2+2 gratis**

COLGATE MAX tandpasta 75 ml naar keuze

vb: 4 x maxfresh original 75 ml 13,96 | 6,98 voor 4 (23,27/L)

50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 50% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

voor 4 +4

DASH

vloeibaar wasmiddel of pods vanaf 15 wasbeurten naar keuze

BREF

wc blokjes naar keuze

1+1 gratis* voor 2 +2

vb: 2 x vloeibaar wasmiddel witter dan wit 30 wasbeurten 29,28 | 14,64 voor 2 (0,24/wasbeurt)

1+1 gratis*

vb: 2 x active ocean 2 stuks 8,78 | 4,39 voor 2 (1,10/stuk)

LENOR

1+1 gratis*

wasverzachter vanaf 36 wasbeurten of parels vanaf 240 g naar keuze

vb: 2 x wasverzachter sensitive 42 wasbeurten 13,78 | 6,89 voor 2 (0,08/wasbeurt)

PERSIL

vloeibaar wasmiddel 27 wasbeurten of 31 wasbeurten naar keuze

vb: 4 x universal gel 31 wasbeurten 54,24 | 27,12 voor 4 (0,22/wasbeurt)

TAHITI douchegel vanaf 250 ml naar keuze

vb: 4 x kokos 315 ml 8,76 | 4,38 voor 4 (3,48/L)

PERFECT FIT

kattenvoeding vanaf 4 x 85 g naar keuze

2+2 gratis**

2+2 gratis** * 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 50% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

vb: 4 x pro sterile kip 750 g 23,64 | 11,82 voor 4 (3,94/kg)

ananas of mango

Brazilië/Ivoorkust stuk

vb: 3 x mango 1 stuk 5,97 | 3,98 voor 3 (1,33/stuk)

snack

komkommer 400 g of zoete snackpaprika 175 g België

vb: 2 x snack komkommer 400 g 7,98 | 5,98 voor 2 (7,48/kg)

FLORETTE

vanaf 100 g naar keuze

vb: 2 x kropsla met fijne kruiden 180 g 5,98 | 4,48 voor 2 (12,44/kg)

kiwi gold Nieuw-Zeeland

-25% op dagprijs (zie dagprijs in de winkel) -25% op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

eikebladsla groen of rood België

849

SPAR lunchworst ± 165 g 17,90/kg

1490 /kg

fricandon special salade 20,90/kg

HERTA

SPAR meesterlycke ham ± 200 g of ± 300 g 31,50/kg

209 /100 g

charcuterie ham of gevogelte vanaf 100 g naar keuze

vb: 2 x ham superieur 3 sneden 100 g 5,18 | 3,88 voor 2 (19,40/kg) 2de aan - 50%* voor 2 +2

TOSCANAMIA salsiccia toscana classica of finocchio 15,30/kg 4,99

2690 /kg

459 /300 g

DISNEY Mickey kippenworstjes 24,83/kg 1,65

149 /60 g

Zo smaakt plezier

Ontdek het recept

vlinderpasta op Toscaanse wijze

9,90/kg 1,25

099 /100 g

279 /100 g -20%

vanaf 1 verpakking

CASA PACO

Mediteraanse ovenkroketten 300 g of paella 400 g naar keuze

scampi met rode curry 27,90/kg 3,30

DÉLINO

vinaigrette honingmosterd of met bieslook 300 ml 5,18 2 voor 3,88 hetzij 6,47/L 2de aan - 50%* * 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa vb: paella met kip en chorizo 400 g 7,95 | 6,36 voor 1 (15,90/kg)

* 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

ENTREMONT

Franse gruyère 23,10/kg 2,31/100 g

SPAR

Noord-Hollandse jonge Gouda 33% V.G. 14,50/kg

LANDANA

kaas met olijf en tomaat

31% V.G. 20,90/kg

GALBANI of SALAKIS

vanaf 80 g

naar keuze

209 /100 g

vb: 4 x Galbani mozzarella 125 g 5,56 | 4,17 voor 4 (8,34/kg)

145 /100 g

filante filone GALBANI 20,90/kg 209 /100 g

APÉRICUBE of BOURSIN

vanaf 80 g

naar keuze

vb: 3 x Boursin look & fijne kruiden 150 g 6,57 | 4,38 voor 3 (9,73/kg) 2+1 gratis**

traditioneel vloerbrood meergranen 500 g of boulotbrood met desem 600 g - 30% 2+1 gratis*

vb: meergranen 500 g 3,89 | 2,72 voor 1 (5,44/kg)

MAGIC WAFFLES

gevulde wafels met appel, kers of vanille

8,72/kg

3,49

2,79

320 g

cookies chocolate of double chocolate 75 g 4,77

3 voor 3,18 hetzij 14,13/kg

PETIT BARON pannenkoeken met verse melk en boter 7,25/kg 4,99 3,99

550 g -20% vanaf 1 verpakking

2de aan - 50%*

LA LAITIÈRE

le liégeois, pudding, mousse, rijstpap of flan

vanaf 4 x 57 g naar keuze

vb: 2 x rijstpap met vanillesmaak 4 x 115 g 4,38 | 3,28 voor 2 (3,57/kg)

OÎKOS

-20% vanaf 3 verpakkingen

vanaf 2 x 145 g naar keuze

vb: 3 x volle yoghurt natuur 4 x 125 g 7,83 |6,26 voor 3 (4,54/kg)

ACTIVIA

4 x 125 g

345 g of 280 ml naar keuze

vb: 2 x yoghurt met vezels en muesli 4 x 125 g 4,18 | 3,13 voor 2 (3,13/kg)

2de aan - 50%* PLANTA margarine

vb: 2 x margarine 500 g 5,84 | 4,67 voor 2 (4,67/kg) -20% vanaf 2 verpakkingen ALPRO yoghurt natuur of vanille

500 g 5,97

3 voor 5,00 hetzij 3,33/kg

voor 3 verpakkingen

250 g, 500 g of 1 kg

vanaf 250 g of 500 ml naar keuze

vb: 3 x bakken & braden 500 g 7,47 | 4,98 voor 3 (3,32/kg) 2+1 gratis**

RIJK AAN EIWITTEN*

*Rijk aan proteïne: Eiwitten dragen bij aan het behoud van spiermassa. In het kader van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.

CORNETTO

vanaf 260 ml naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x classico 6 stuks 750 ml 11,18 | 8,38 voor 2 (5,59/L)

2de aan - 50%*

GUYLIAN zeevruchten 250 g 14,04 2 voor 10,53 hetzij 21,06/kg

CÔTE D’OR

mignonnettes, bouchées, collection of carrés vanaf 100 g naar keuze

vb: 2 x mignonnettes met melkchocolade 240 g 8,18 | 6,13 voor 2 (12,77/kg)

LU

-25% vanaf 3 verpakkingen

petit beukelaer, petit beurre, madeira, cent, penny, choco as, lulu beertje, moelleux, Bastogne, pim’s, cha-cha of boudoir vanaf 34 g

vb: 3 x boudoir 165 g 8,46 | 6,34 voor 3 (12,81/kg)

JIMMY’S

popcorn zoet 150 g of zout of sweet and salt 100 g

vb: 2 x zoet 150 g 3,98 | 3,23 voor 2 (10,77/kg) -075 bij aankoop van 2 verpakkingen

2de aan - 50%*

JACQUES vanaf 128 g naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x matinettes met melkchocolade 128 g 5,18 | 3,88 voor 2 (15,16/kg)

2de aan - 50%*

LOTUS BISCOFF

speculoos sandwich 150 g naar keuze

vb: 2 x vanille 150 g 3,94 | 2,95 voor 2 (9,83/kg)

CROKY

explosions 150 g of snackbar 130 g naar keuze

vb: 3 x explosions salt & pepper 150 g 5,73 | 4,30 voor 3 (9,56/kg) -25% vanaf 3 verpakkingen voor 3 +6

* 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

SPAR

caps Nespresso of Dolce Gusto compatibel 10 stuks of 16 stuks naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x caps Dolce Gusto compatibel café au lait 16 stuks 9,58 | 7,18 voor 2 (0,22/stuk)

ALPRO

groeidrink soja of haver 1-3 jaar 1 L

SENSEO of MILKA pads vanaf 8 stuks naar keuze

3+1 gratis**

vb: 4 x Senseo classic 36 stuks 19,56 | 14,67 voor 4 (0,10/stuk)

vb: 12 x groeidrink soja 1 L 21,72 | 18,46 voor 12 (1,54/L) -15% vanaf 12 verpakkingen

+12

2de aan - 50%*

CANDEREL of PURE VIA

vanaf 75 g of 100 stuks naar keuze

vb: 2 x Canderel in poeder 75 g 7,86 | 5,89 voor 2 (39,27/kg)

CÉCÉMEL de enige echte, less sugar, lactosevrij of plantaardig in brick 6 x 200 ml of 1 L naar keuze

3+1 gratis**

voor 4 +4

vb: 4 x de enige echt in brick 1 L 5,24 | 3,93 voor 4 (0,98/L)

BONNE MAMAN

-20% vanaf 2 verpakkingen

confituur intense of hazelnootpasta vanaf 335 g naar keuze

vb: 2 x confituur intense abrikoos 335 g 8,22 | 6,58 voor 2 (9,82/kg)

BOSTO

vanaf 90 g naar keuze

vb: 3 x basmati rijst 500 g 4,59 | 3,06 voor 3 (2,04/kg)

BERTOLLI

vanaf 185 g of 350 ml naar keuze

2de aan - 50%**

vb: 2 x saus basilico 400 g 8,60 | 6,45 voor 2 (8,06/kg)

SACLA

vanaf 190 g naar keuze

vb: 2 x pesto alla genovese 190 g 8,40 | 6,30 voor 2 (16,58/kg) 2de aan - 50%**

NISSIN

noodles vanaf 90 g naar keuze

2de aan - 50%**

vb: 2 x demae ramen chicken 100 g 2,34 | 1,75 voor 2 (8,75/kg)

FILIPPO BERIO

olijfolie vanaf 200 ml of saus 340 g naar keuze

2de aan - 50%**

vb: 2 x olijfolie extra vierge 250 ml 10,50 | 7,87 voor 2 (15,74/L)

DR.OETKER gelfix 500 g of IMPERIAL

pec 120 g of pec plus 80 g

vb: 2 x pec plus 80 g 7,58 | 5,31 voor 2 (33,19/kg) - 30% vanaf 2 verpakkingen

Tijd om te besparen!

1+1*

* 50% bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze uit het Sparkling assortiment, verrekend aan de kassa.

2+1*

* 33.33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

1+1

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

3+1

25% korting bij

4

PET Sparkling 6x50cl naar keuze
Zwan, alle referenties
*
aankoop van
verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

MAISON PERRIER

bruisend forever citroen, limoen of sinaas

6 x 50 cl of 6 x 1 L

vb: 3 x citroen 6 x 50 cl 19,08 | 12,72 voor 3 (1,41/L)

2+1 gratis*

BRU natuurlijk bruisend mineraalwater

6 x 50 cl of 6 x 1,25 L naar keuze

VALVERT natuurlijk mineraalwater 6 x 1,5 L 11,04 2 voor 8,28 hetzij 0,46/L

2de aan - 50%**

vb: 2 x licht bruisend water 6 x 1,25 L 12,24 | 9,79 voor 2 (0,65/L) -20% vanaf 2 verpakkingen

SODASTREAM

Pepsi, 7 up of Lipton

440 ml

vb: 3 x Pepsi zero sugar 440 ml 19,08 | 12,72 voor 3 (9,64/L)

2+1 gratis*

vanaf 2 flessen -25% vanaf 3 flessen

SCHWEPPES naar keuze 1,5 L vb: 2 x indian tonic 1,5 L 5,84 | 4,96 voor 2 (1,65/L)

FANTA of SPRITE 6 x 33 cl naar keuze

FUZE TEA

4 x 40 cl of 6 x 40 cl naar keuze

vb: 3 x green tea 4 x 40 cl 16,44 | 10,96 voor 3 (2,28/L)

-15% vanaf 2 verpakkingen

vb: 2 x Fanta orange 6 x 33 cl 10,20 | 8,67 voor 2 (2,19/L)

-25% vanaf 1 verpakking

COCA-COLA FLAVOURS cherry, lemon of zero sugar vanilla 4 x 33 cl, 6 x 33 cl, 6 x 50 cl of 6 x 1 L naar keuze

vb: zero sugar lemon 6 x 1 L 14,16 | 10,62 voor 1 (1,77/L)

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen, verrekend aan de kassa

JUPILER bak

24 x 33 cl + lg.

58,32

3 voor 38,88 hetzij 1,64/L

2+1 gratis*

STELLA ARTOIS bak

24 x 25 cl + lg.

48,24

3 voor 32,16 hetzij 1,79/L

JUPILER

blik

12 x 33 cl

26,64

2 voor 22,64 hetzij 2,86/L

2+1 gratis*

STELLA ARTOIS blik

12 x 35,5 cl 43,56

3 voor 29,04 hetzij 2,27/L

PIPER-HEIDSIECK champagne brut 38,79 35,79 75 cl * 33,33% korting bij aankoop van 3 flessen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 2 flessen naar keuze, verrekend aan de

Château Lafont

Saint-Martin

AOP Bordeaux wit of rood

Frankrijk 75 cl 17,97

3 voor 11,98 hetzij 3,99/fles 2+1

Gavotte

Roquetaille

AOP bordeaux rood

Frankrijk 75 cl 17,97

3 voor 11,98 hetzij 3,99/fles

AOP Côtes de Provence

Estandon Vignerons rosé

Frankrijk

75 cl 15,78

2 voor 11,83 hetzij 5,92/fles 2de aan - 50%**

2de aan - 50%**

Notte Rossa

75 cl naar keuze

Espiga vinho regional Lisboa wit, rosé of rood

Portugal

37,5 cl of 75 cl

vb: 2 x reserva rood 75 cl 9,90 | 7,42 voor 2 (3,71/fles)

vb: 2 x primitivo di manduria rood 75 cl 18,98 | 14,23 voor 2 (7,12/fles) 2de aan - 50%** - 300 bij aankoop van 1 fles

-150

bij aankoop van 1 fles

DISARONNO

amaretto original 28% of velvet 17%

vb: originale 28% 70 cl 15,49 | 13,99 voor 1 (19,99/L)

+33%

gratis

bij aankoop van 1 promofles

OFFLEY porto tawny of white 19,5% 1 L

vb: porto tawny 19,5% 1 L in promofles 12,60 | 9,45 voor 1 promofles (9,45/L)

-15% vanaf 4 blikken

BREEZER, ERISTOFF, BOMBAY of WILLIAM LAWSON’S

ready to drink cans of flesjes 25 cl of 27,5 cl naar keuze

vb: 4 x William Lawson’s scotch whisky & cola 5% 250 ml 7,60 | 6,46 voor 4 (6,46/L)

3+1 gratis bij aankoop van 1 promopack

KIDIBUL

appel, appel aardbei of appel tropical 4 x 25 cl

vb: appel 4 x 25 cl in promopack 5,72 | 4,29 voor 1 promopack (4,29/L)

Elk weekend van mei geldig vant.e.m.donderdag zondag

SPAR

apero in ronde potjes vanaf 70 g naar keuze

+2

voor 1

2+1 gratis*

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa.

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

SOUPLINE wasverzachter

3 x 60 wasbeurten naar keuze

2+1 gratis

bij aankoop van 1 promopack

vb: hemelsfris 3 x 60 wasbeurten in promopack 17,55 | 11,70 voor 1 promopack (0,07/wasbeurt)

-150

bij aankoop van 2 verpakkingen

TOPPITS

vanaf 1 stuk naar keuze

vb: 2 x vershoudfolie 1 stuk 6,24 | 4,74 voor 2 (2,37/stuk)

6+2 gratis

bij aankoop van 1 promopack OKAY keukenrol

8,02 8 rollen

NALYS

keukenrol wish of absorb 2 rollen

vb: 2 x absorb 2 rollen 7,78 | 5,83 voor 2 (1,46/rol)

2de aan - 50%**

CAROLIN of WC NET

vanaf 650 ml 6 x 55 g of 16 stuks naar keuze

2+1 gratis*

vb: 3 x Wc Net intense gel ocean fresh 750 ml 9,15 | 6,10 voor 3 (2,71/L)

TENA vanaf 6 stuks naar keuze

vb: 3 x maandverband discreet 12 stuks 8,67 | 5,78 voor 3 (0,16/stuk)

LOTUS

vochtig toiletpapier aloe vera 42 stuks of toiletpapier vanaf 6 rollen naar keuze

2+1 gratis*

vb: 2 x moltonel wit 9 rollen 14,12 | 10,59 voor 2 (0,59/rol) 2de aan - 50%**

SHEBA

mix mini filets in saus of saus selection mix 24 x 85 g

18+6 gratis

bij aankoop van 1 promopack

vb: mix mini filets in saus 24 x 85 g in promopack 19,99 | 14,99 voor 1 promopack (7,35/kg)

Spaar mee voor

Spaar stickers per aankoopschijf van € 25* of bij aankoop van deelnemende merken.

Met 10 stickers heb je een volle spaarkaart Daarmee kies je een leuk Maya artikel met korting.

Met deze merken spaar je extra stickers.

Actie van 7/5 t.e.m. 17/6/2026. Inruilen t.e.m. 1/7/2026.

* Uitgezonderd rookwaren, vuilniszakken, statiegeld, telefoon- en andere kaarten, kranten, tijdschriften en producten van de Nationale Loterij.

PAUWELS

mayonaise met eieren of citroen

470 g promoprijs 2,70/kg 2,55

SCOTTEX toilet papier pure premium

8 rollen promoprijs 0,54/stuk 8,64

vochtig toiletpapier complete clean 2 x 42 stuks promoprijs 0,03/stuk 5,04

van 7/5 tot en met 13/5/2026

snoeptomaatjes rood België 1 kg promoprijs 2,99/kg 5,99

Cono Sur bicileta reserva unoaked chardonnay wit Chili 75 cl 5,99

299

FREIXENET

cordon negro 11,5% of sparkling 0,0%

Geldig op zondag 10/5/2026

Zondag 1+1 gratis* 1 kg + 1 kg gratis*

deals

losse courgette, aubergine of paprika naar keuze

Geldig op zondag 17/5/2026

* 50% korting bij aankoop van 2 flessen naar keuze, verrekend aan de kassa. * 50% korting bij aankoop van 2 kg naar keuze, verrekend aan de kassa

De Verantwoordelijke Uitgever voor opmaak en drukwerk: Retail Partners Colruyt Group nv, De Regenboog 8, 2800 Mechelen, KBO413.970.957. De Verantwoordelijke voor een correcte toepassing en verspreiding van de folder per Spar-winkel: Zie https://www.mijnspar.be/verantwoordelijke-uitgevers. De uitbater van jouw Spar-winkel is verantwoordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in het desbetreffende verkooppunt, alsook voor de eventueel van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. Omwille van reactie op een prijs of promotie van een andere winkel in de buurt, kan het zijn dat de prijs in jouw Spar-winkel lager is dan vermeld in deze folder. Behoudens drukfouten of uitputting voorraad. Het aanbod kan verschillen naargelang het gevolgde assortiment in het desbetreffend verkoopspunt. Prijzen BTW inbegrepen. De ondernemingsgegevens per Spar-winkel zijn beschikbaar op www.mijnspar.be. Opmaak folder 20/4/2026.

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar Colruyt Group - Folder 19 Wevelgem - 2026 by Colruyt Group - Issuu