Skip to main content

OKay 0822 NL

Page 1

Voordeel festival.

GRATIS 2 OKAY-SNIJPL ANKJES

bij aankoop vanaf € 45 met Zie voorwaarden op p. 11 Prijzen geldig van 6/4 t.e.m. 19/4/2022 .


Heerlijk lang

brunchen.

2

1 3

5

4

6

Nieuw.

Alle voordelen geldig met

2


1 + 1 GRATIS

2+1 GRATIS*

Champagne De Reyve brut 1er Cru 75 cl

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

46,53/L

€

34,90

combineer & profiteer 1

€

Keizerbroodje met maanzaad 65 g

4,46/kg

€

0,29

€ 2

Kampioentje

6,94/kg

€

85 g

0,59

€

3

2,69

€

Cava Gran Barón brut 75 cl

5,90/kg

€

0,59

€

4

Appel-kers €3,59/L

8,79/L

€

6,59

2,69

€

€

Kidibul

Ronde suisse

volledig assortiment 75 cl

7,50/kg

100 g

€

0,75

€

5

8,82/kg

85 g

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

€

0,75

Boterkoek met rozijnen 80 g

10,63/kg

€

0,85

€

* Enkel geldig op de afgebeelde producten. -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

3

- 15 %

- 25 %

Appelflap €

6

vanaf 2 flessen

combineer & profiteer

Appel-aardbei €3,59/L

-16,67 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Rustieke witte pistolet 100 g

- 25 %

5 + 1 GRATIS

Ons vakmanschap drink je met verstand.

Beauvoords Bakhuis

American pancakes Classic 6 stuks 200 g 12,45/kg

€

2,49

€

Boni Selection tortilla 500 g

6,78/kg

€

3,39

€


- 25 %

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Bio citroen & gember 20 builtjes €87,94/kg

Vol 2 x 180 g €8,75/kg

2,99

€

3,15

€

Campina

Yellow Label 20 builtjes €35/kg

Lipton

volle verse kaas 2 x 180 g of 500 g of magere verse kaas 500 g

volledig assortiment thee

2 + 2 GRATIS

1,05

€

- 25 %

- 20 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 16 stuks

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Met braambessen €15,17/kg

Vol

2,05

€

3,49

€

Vol

1,41

€

Boni Selection Alpro

This is Not Milk vol of halfvol 1L

Halfvol

2,05

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Joyvalle

volle of halfvolle AA-melk 1L

Halfvol

1,22

€

rodevruchtensalade met braambessen of met kiwi 230 g

Met kiwi €15,17/kg

3,49

€

1 + 1 GRATIS Nieuw. Kellogg’s

Trésor Cookies & Cream 410 g -50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Alle voordelen geldig met

10,07/kg

€

4,13

€

4


Inspiratievoordeel. Bij aankoop van 2 stuks

1 GRATIS

Vol 480 g €7,19/kg

+

3,45

€

Danone Oikos

Vol 4 x 115 g €7,15/kg

Griekse yoghurt natuur vol 480 g of 4 x 115 g, mager 480 g of gesuikerd 4 x 115 g

Berry Fresh frambozen

3,29

125 g

€

19,12/kg

€

2,39

€

Bij aankoop van 1 fles Cabaret

cava brut 75 cl 11,32/L

€

8,49

€

+

1 GRATIS Kettle

Sea Salt & Crushed Black Pepper 150 g

13,93/kg

€

2,09

€

5

Ons vakmanschap drink je met verstand.


- 20 %

Een zee van korting op

vanaf 3 stuks

zalm.

Hass

avocado ready-to-eat per stuk

- 25 % vanaf 2 stuks

1,19

€

- 20 %

- 20 %

vanaf 1 stuk

vanaf 2 stuks

Boni Selection

gerookte Atlantische zalm uit Noorwegen 8 à 12 sneden 280 g 38,29/kg

Boni Selection zalmburgers 2 stuks 180 g

18,28/kg

€

3,29

€

€

Verse eieren van scharrelende kwartels 12 stuks

2,29

€

10,72

€

- 25 % vanaf 2 stuks

- 20 %

- 20 % vanaf 2 stuks

vanaf 1 stuk

Boni Selection

Boni Selection Atlantische zalmfilets 4 x ± 200 g

27,99/kg

€

reepjes gerookte Atlantische zalm uit Noorwegen 150 g €

35,27/kg

5,29

€

New York Bakery Co. bagels met sesam 4 x 85 g

8,79/kg

€

2,99

€

Alle voordelen geldig met

6


Perfect om te delen bij de brunch!

4

40’

Aardappelsalade met venkel en zalm Ingrediënten (4 personen)

Voorbereiding (15 min.)

• • • • • • • • • • • •

- Schil de aardappelen en snij in de lengte in 4. - Snij de radijzen met nog een beetje groen eraan (± 1 cm) in de lengte in 2. - Snij de venkel in de lengte in 2, verwijder de harde kern en snij de rest in zo fijn mogelijke plakken. - Snipper het venkelgroen en de peterselie fijn.

2 Atlantische zalmfilets (freshmart) 1 venkel 1 bosje radijzen 1 plantje platte peterselie 600 g vastkokende aardappelen 4 eetl. Griekse yoghurt 2 eetl. kappertjes (bokaal) 1 eetl. mayonaise 2 eetl. olijfolie 1 eetl. wittewijnazijn 1 koffiel. dragon peper en zout

Bereiding (25 min.) 1. Verwarm de oven voor op 180 °C. 2. Kook de aardappelen 20 min. gaar in lichtgezouten water. Giet af en laat uitlekken. Snij daarna in kleinere stukken. 3. Bestrijk intussen de zalm met 1 eetl. olijfolie, kruid met peper en zout en leg in een ovenschaal. Plaats ± 12 min. in de oven. 4. Meng de dragon, de peterselie en de uitgelekte kappertjes onder de venkel. 5. Meng 1 eetl. olijfolie, de yoghurt, de mayonaise en de wittewijnazijn onder de aardappelen. 6. Leg de aardappelen op een serveerschaal, verdeel er de venkel en de radijsjes over en leg er de zalm bovenop. Trek hem met een vork wat uit elkaar. Werk af met het venkelgroen.

Voedingswaarden van het recept (per persoon)

energie 397 kcal • vetten 21,9 g, waarvan 4,9 g verzadigd • koolhydraten 23,3 g, waarvan 4,1 g suikers • vezels 5,3 g • eiwitten 23,7 g • zout 1,3 g

- 25 %

- 20 %

vanaf 2 stuks

vanaf 1 kg

Atlantische zalmfilets 2 x ± 180 g

28,99/kg

7

Ons vakmanschap drink je met verstand.

vanaf 1 fles

Viré-Clessé A.O.P. ‘Vieilles Vignes’ 2020/2021

Boni Selection

€

- 20 %

Venkel los

Cave de Viré 75 cl

1,89/kg

€

8,99

€


1 + 1 GRATIS

Nieuw. St Michel

Doomino met chocolade 180 g

12,72/kg

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

2,29

€

- 25 % vanaf 2 stuks

- 15 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Rocher 30 stuks €18,24/kg

Top Cup €19,29/kg

1,35

€

Zott

Monte Top Cup 70 g of Monte Maxi 4 x 100 g

Paasgebak

chocoladebiscuit gevuld met truffelmousse en chocoladeschilfers 2 stuks 200 g 19,95/kg

Ferrero

6,84

€

Rocher pralines 30 stuks of 16 stuks of Mon Chéri likeurpralines 30 stuks

- 20 % vanaf 2 stuks

Ola Carte d’Or

roomijs met vanille uit Madagaskar 1,3 L 5,21/L

€

6,77

€

Paasgebak

met mokka crème au beurre 2 stuks 140 g 35,64/kg

€

4,99

€

€

3,99

€

Alle voordelen geldig met

8


- 25 % vanaf 2 stuks

- 15 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Puur-praliné €22,90/kg

2,29

€

Mix vol 14,29/kg

€

Côte d’Or

chocolade-eitjes puur-praliné of melk 100 g of Eggs mix melk & puur-praliné 350 g

Milka

5

€

Mix 5 smaken €14,29/kg

op alle chocolade-eitjes van 350 g

- 15 %

5

€

- 15 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

Paasmandje €41,33/kg

combineer & profiteer

5,58

€

M&M’s

Choco Eggs 200 g

Zakje 33,29/kg

€

6,99

€

Libeert

22,45/kg

€

paasmandje 135 g of zakje met klok en 4 eieren 210 g

4,49

€

- 15 %

- 15 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Paasfiguren €26,39/kg

4,75

€

Hamlet

paasspekjes 250 g 5,96/kg

€

1,49

€

9

Paaseieren €20,84/kg

4,69

€

De Schutter

paasfiguren 180 g of paaseieren van witte en melkchocolade 225 g


- 20 %* Ananas Extra Del Monte los vanaf 1 stuk

Eetsinaasappelen

Rode pompelmoezen

Granaatappel

vanaf 1 verpakking

vanaf 1 kg

vanaf 2 stuks

2 kg

1,25/kg

los

Peren conference

per stuk

Boni Selection los vanaf 1 kg

€

1,99/kg

€

Alle voordelen geldig met

2,49

€

3,49/kg

€

* Enkel geldig op de afgebeelde producten.

1,49

€

1,75/kg

€

10


GRATIS 2 OKAY-SNIJPL ANKJES

bij aankoop vanaf € 45 met Maximum 1 set van 2 snijplankjes per klant. Zolang de voorraad strekt. Minimumaankoopbedrag berekend na aftrek van alle kortingen en exclusief statiegeld. Geldig op het volledige assortiment, behalve rookwaren, cadeaukaarten, herlaadkaarten, kranten, tijdschriften, postzegels, vuilniszakken en producten van de Nationale Loterij.

Uien

Paprikamengeling

Boni Selection 2,5 kg

Boni Selection 4 stuks ± 800 g

vanaf 1 verpakking

0,59/kg

vanaf 1 verpakking

Fijnproeverswitloof Boni Selection 5 stuks 175 g

1,48

11

los

vanaf 1 kg

vanaf 2 verpakkingen

€

€

Trostomaten

12,86/kg

3,99/kg

2,25

€

Lesage 250 g

vanaf 2 stuks

€

€

Fijne champignons

4,76/kg

€

2,49/kg

€

1,19

€


OKay idee. Wrap met gebakken kip en salsa van ananas en avocado Meng olijfolie met fajitakruiden en doe samen met blokjes kip in een zakje. Laat 30 min. marineren en bak daarna ± 6 min. Meng blokjes ananas met blokjes avocado en limoensap.. Kruid met peper en zout. Beleg een wrap met ijsbergsla,, de kip en de salsa. Plooi de zijkanten van de wrap omhoog en zet eventueel vast met een prikkertje.

1 + 1 GRATIS Kippenborstfilet

600 g

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 20 %

21,49/kg

2 x ± 150 g

€

vanaf 2 verpakkingen

500 g

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Alle voordelen geldig met

€

- 20 % vanaf 1 verpakking

Pitavlees €11,73/kg

6,50

€

of Pitavlees van kip 400 g

4

4 x 80 g

combineer & profiteer

Kippenreepjes met zachte curry

12,50/kg

€

Barbecueworsten van varkensvlees

2 + 1 GRATIS Kippenreepjes €13/kg

5,79

€

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

Brochette à la provençale

9,65/kg

€

4,69

€

Kalkoengebraad 700 g

11,99/kg

€

8,39

€

12


4

35’

Lamskoteletjes met boontjes, aardappelgnocchi en rucolapesto Ingrediënten (4 personen)

Voorbereiding (15 min.)

• • • • • • • • • • •

- Rasp de schil van de citroen (niet het wit), je hebt 1 eetl. zeste nodig. Pers daarna de citroen, je hebt 2 koffiel. sap nodig. - Snipper de rode ui fijn.

600 g lamskoteletten (freshmart) 800 g fijne prinsessenbonen 150 g cocktailtomaten 100 g rucola 1 citroen (bio) 1 rode ui 1 teentje knoflook 500 g aardappelgnocchi (freshmart) 1 eetl. geroosterde pijnboompitten 5 eetl. olijfolie peper en zout

Bereiding (20 min.)

Voedingswaarden van het recept (per persoon)

energie 621 kcal • vetten 28,8 g, waarvan 9,1 g verzadigd • koolhydraten 45,4 g, waarvan 7 g suikers • vezels 6,6 g • eiwitten 41,6 g • zout 2,3 g

1. Kook de boontjes 8 min. onafgedekt gaar in lichtgezouten water. Giet af, spoel onder koud water en laat uitlekken. 2. Mix intussen de citroenzeste, het sap, het knoflook, de pijnboompitten, de rucola, 2 eetl. olijfolie en 2 eetl. water tot een gladde massa. Kruid met peper en zout. 3. Verhit 1 eetl. olijfolie in een pan met antiaanbaklaag en bak de gnocchi 4 à 5 min. goudbruin, kruid met peper en zout. 4. Verhit in de kookpot van de boontjes 1 eetl. olijfolie en stoof de rode ui glazig, voeg de tomaten toe en laat nog 2 min. stoven. Roer om en voeg de boontjes toe. Kruid af naar smaak. 5. Kruid de lamskoteletten met peper en zout. Verhit 1 eetl. olijfolie in een pan en bak de koteletten aan beide kanten ± 1,5 min. 6. Schep de gnocchi op de borden en bedruip met de pesto. Serveer met de boontjes en koteletten.

- 20 %

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

- 20 %

vanaf 2 stuks

vanaf 1 fles

Château Vieux Gabiran ‘Cuvée HautCampremier’ 2019 Good Meat

lamskoteletten 4 x 75 g

13

Ons vakmanschap drink je met verstand.

28,33/kg

€

8,50

€

Boni Selection

fijne prinsessenbonen 400 g

7,48/kg

€

2,99

€

A.O.P. Bordeaux 75 cl

6,99

€


- 20 %

- 10 %

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 verpakkingen

combineer & profiteer

combineer & profiteer

op 1 stuk OF

Bearnaise €12,33/L

2,59

€

- 20 %

Met eieren €4,78/L

vanaf 2 stuks

3,11

combineer & profiteer

Verse saus

€

bouillonketeltje met kip of met groenten 8 x 28 g

mayonaise met eieren of met citroen 650 ml

- 20 %

- 25 %

vanaf 1 fles

Groenten €9,78/kg

2,19

€

Knorr

Calvé

bearnaise, peperroom of champignonroom 210 ml

Kip 9,78/kg

€

2,19

€

- 25 %

vanaf 1 fles

vanaf 2 stuks

Nieuw. Extra Virgin

12,85

€

Filippo Berio Terra Creta

olijfolie Extra Virgin of Classico 1L

19,98/L

€

Early Harvest extra olijfolie 500 ml €

9,99

- 20 % - 25 % combineer & profiteer

Solo

Bakken en braden 750 ml €5,59/L

alle margarines

Alle voordelen geldig met

4,19

€

6,39

€

2 + 1 GRATIS

combineer & profiteer

combineer & profiteer

3,09

Carlsbourg

€

vanaf 2 stuks

€

vanaf 4 stuks

3,20/L

frituurolie 2L

- 20 % Ongezouten Ardense roomboter €12,36/kg

op 3 stuks OF

Becel

ongezouten Ardense roomboter of koelkastsmeerbare gezouten of ongezouten boter 250 g

Authentieke verse room €8,36/L

2,09

€

Carlsbourg

Volle room €19,16/L

4,79

€

authentieke verse room of volle room 25 cl -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

14


3 + 1 GRATIS

- 25 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

1,14

€

1,85

1,98

€

€

vanaf 1 fles

Met kruiden €19/kg

Cooking Light €7,40/L

Cooking €7,92/L

- 15 %

vanaf 2 stuks

Tomatenroomsoep €4,07/L

CroustiSalad’

Alpro

croutons met kruiden 60 g of geroosterde croutons 45 g of CroustiSoup’ gebakken croutons met peper 100 g

Cooking 14 % V.G. of Cooking Light 4,7 % V.G. 25 cl -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 20 %

Boni Selection

enVie tomatenroomsoep met basilicum, preiroomsoep of courgettevelouté 980 ml

2 + 1 GRATIS

vanaf 1 stuk

Integrale 24,90/kg

2,49

Classica €24,90/kg

2,49

Boni Selection

€

Fresh Box voor lentesoep 1,5 kg

3,69

31,93/kg

4,79

€

La Focaccina Bo

Integrale of Classica 100 g -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

OKay idee. van store manager Marie-Claude, OKay Beaumont

Lentesoep met heilbottoastjes Bereid de Fresh Box voor lentesoep met de instructies op de verpakking. Meng Alpro Cuisine Light met mierikswortel met room en bestrijk er volkoren-focacciasticks mee. Kruid met peper en werk af met reepjes gerookte heilbot en fijngesnipperd bieslook.

15

gerookte Groenlandse heilbot 4 à 10 sneden 150 g €

2,46/kg

€

vanaf 1 stuk

Boni Selection

€

€

- 15 %

combineer & profiteer

€

Nieuw.

3,99

€


2 + 1 GRATIS

- 15 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Knoflook & fijne kruiden 150 g

vanaf 2 stuks

Tagliatelle 500 g €6,38/kg

13,27/kg

3,19

€

€

1,99

€

Boursin

- 15 %

vanaf 2 stuks

volledig assortiment of La Vache qui rit Apéricube 125 g

Gnocchi 500 g €5,70/kg

Giovanni Rana

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 20 % vanaf 2 stuks

alle ongevulde pasta’s

2,85

€

Boni Selection

3,98/kg

€

lasagne 500 g

- 20 %

1,99

€

- 25 %

vanaf 2 flessen

vanaf 2 stuks

Boni Bio passata 700 g

Boni Selection

Italiaanse garnituur 400 g

3,13/kg

2,16/kg

€

1,25

€

€

1,51

€

Magioni

pizzabodem van bloemkool 2 x 180 g €

9,69/kg

€

3,49

OKay idee. van store manager Marnik, OKay Erpe-Mere

Bloemkoolpizza met champignon en mozzarella Besmeer een bloemkoolpizzabodem met passata en kruid met peper. Verdeel er mini-mozzarellabolletjes, halve kerstomaten (Party Delice) en plakjes champignon over. Bak 12 min. in een voorverwarmde oven op 220 °C. Werk af met enkele blaadjes basilicum.

Alle voordelen geldig met

16


- 20 % vanaf 2 stuks

OKay idee.

combineer & profiteer

Brugge Oud blok 220 g €18,14/kg

van store manager Joseph, OKay Hotton

3,99

€

Bladerdeeghapje met Oud-Brugge Rasp 150 g Oud Brugge-kaas. Beleg een vel bladerdeeg met 120 g kaas en 50 g gedroogde Ganda-ham in snippers. Zet een soepkom in het midden van het vel en maak van daaruit inkepingen naar de buitenkant van het deeg. Draai de uiteinden deeg een paar keer rond. Bestrijk met losgeklopt eigeel en strooi in het midden de rest van de kaas. Bak ± 25 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C.

4 + 4 GRATIS

Nazareth Classic blok 250 g 16,20/kg

€

Brugge of Nazareth

volledig assortiment of Brigand & Watou ± 275 g

- 25 %

- 20 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Belgische puree €4,07/kg

Rijst met curry & groenten €8,60/kg Basmatirijst €8,52/kg

2,15

2,13

Ben’s Original Express alle rijst 250 g

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

17

3,05

€

€

€

4,05

€

Belviva

Boni Selection bladerdeeg 230 g

3

€ /kg

0,69

€

volledig assortiment (uitgezonderd frieten en Allumettes) 750 g


1

2+1 GRATIS Pick&Mix. 2

1

Jean-Luc Colombo Terroirs du Vent ‘La Violette’ Viognier 2020 I.G.P. Pays d’Oc 75 cl €

2

3

7,95

JP. Chenet Chardonnay-Colombard 2020 I.G.P. Pays d’Oc 75 cl €

4,99

4 3

Argento ‘Selección’ Malbec-Cabernet Franc 2020 Mendoza - Argentinië € 75 cl

7,49

5

4

Orimos Grande Réserve 2019/2020 I.G.P. Saint-Guilhem-le-Désert 75 cl

5,89

€

5

Larchago Tempranillo 2019 D.O.C. Rioja Spanje 75 cl €

5,99

6 6

La Corde à Tongs rosé 2020/2021 I.G.P. Pays d’Oc 75 cl €

5,49

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Alle voordelen geldig met

Ons vakmanschap drink je met verstand.

18


Brie Light 200 g €19,75/kg

Camembert 250 g €9,36/kg

3,95

2,34

€

€

- 25 % op 2 stuks OF

- 33,34 % vanaf 3 stuks

combineer & profiteer

Président

volledig assortiment (uitgezonderd zachte roomboter La Motte 250 g)

Camembert 8 porties 250 g €13,80/kg

3,45

€

- 25 %

- 25 %

vanaf 2 stuks

Le Goût Primeur Léger 150 g €

22,60/kg

Entremont

Apérifrais Provençale 100 g €30,90/kg

3,39

€

St Môret

3,09

volledig assortiment (uitgezonderd Le Goût Primeur bio 150 g)

€

- 15 % vanaf 1 stuk

Landana

Hollandse kaas met brandnetel sneden 150 g 17,93/kg

€

2,69

€

19

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Premium comté blok 250 g 27,96/kg

€

6,99

€

- 20 % vanaf 1 stuk

De Moerenaar

Belgische boerderijkaas 175 g 17,66/kg

€

3,09

€


- 15 %

2 + 1 GRATIS

vanaf 1 stuk

combineer & profiteer

Marcassou Saucisson d’Ardenne IGP zonder look 225 g €15,96/kg

Nieuw.

Aoste Bistro Patron 230 g €17,35/kg

3,59

3,99

€

Tapero

Marcassou, Aoste of Justin Bridou

€19,93/kg

guacamole met zalm 150 g

€

alle salamisnacks

2,99

€

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 15 %

- 20 %

- 20 %

vanaf 2 stuks

vanaf 4 stuks

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Tapas Trio

met knoflookolijven, goudakaasblokjes en salami 180 g

TV-worstjes natuur 230 g 12,69/kg

€

Argal

30,22/kg

22,17/kg

€

serranoham fijne sneden 90 g

€

2,72

3,99

€

€

Cocktail 210 g €17,92/kg

1,65

€

Zwan

2,15

alle worsten

€

- 15 % vanaf 2 stuks

- 20 % vanaf 2 stuks

- 20 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Natuur 9,93/kg

€

1,49

€

Boni Selection

geitenkaas natuur of met honing 150 g

Alle voordelen geldig met

vanaf 2 stuks

Barbecue €13,50/kg

Maxi Mix Original 125 g €8,72/kg

1,09

€

Chio of Tyrrells

volledig assortiment

1,35

€ Veg Crisps 125 g €19,92/kg

2,49

€

Croky

Hula Hoops barbecue of paprika 100 g

20


1 + 1 GRATIS

1 + 1 GRATIS

Noble Savoury

Rockstar

Cheese Biscuits with pepper 70 g

Original in blik 50 cl -50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

27,86/kg

2,84/L

€

€

1,95

1,42

€

€

- 25 %

- 25 %

vanaf 12 stuks

vanaf 2 verpakkingen

3 + 3 GRATIS

Cristal Alken Jupiler

€

alcoholvrij bier in blik 35,5 cl

2,90/L

1,03

€

Corona Extra pils 6 x 35,5 cl

vanaf 1 stuk

Blond 3,08/L

€

8,12*

€

€

21

1,08

€

- 20 %

combineer & profiteer

Pils €4,29/L

pils 6 x 25 cl of alcoholvrij 4 x 25 cl

3,27/L

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

vanaf 2 verpakkingen

combineer & profiteer

Carlsberg

7,59

€

pils in blik 33 cl

- 25 %

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

6,44*

3,56/L

€

Leffe

abdijbier blond of bruin 8 x 33 cl, blond alcoholvrij 6 x 33 cl of Ruby 4 x 33 cl

Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + statiegeld.

Boni Selection

gepelde pistachenoten 200 g

43,30/kg

€

8,66

€


- 20 % vanaf 8 flessen

- 20 %

- 25 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 12 flessen

Original €1,42/L

Sprite €1,15/L

2,13

1,72

€

€

vanaf 12 flessen

Zero Sugar €1,42/L

Fanta Orange €1,15/L

Spa Intense

bruisend mineraalwater 1,5 L

2,13

€

1,72

€

€

0,70/L

1,05

€

Sprite of Fanta

Coca-Cola

op alle flessen van 1,5 L

Original, Zero Sugar of Light 1,5 L

- 25 %

- 15 %

- 25 %

vanaf 3 verpakkingen

vanaf 1 stuk

vanaf 2 verpakkingen

combineer & profiteer

The Red One 90 g €13,22/kg

1,19

Multivitamin €1,85/L

3,69

€ Orange €2,05/L

€

Schweppes

Tonic & Hibiscus 4 x 20 cl

6,24/L

€

4,99

€

Capri-Sun

volledig assortiment 10 x 20 cl

4,09

Ella’s Kitchen

€

volledig assortiment

- 25 % vanaf 1 stuk

Handzeep €11,63/L

3,49

€

Wasmiddel €0,39/dosis

8,99

€

Seepje

natuurlijke handzeep 300 ml, natuurlijk afwasmiddel 500 ml, vloeibaar wasmiddel kleur 23 dosissen 1,15 L of wasverzachter 750 ml

Alle voordelen geldig met

22


- 25 % op 2 stuks

OF

- 33,34 %

- 25 %

vanaf 3 stuks

op 2 stuks

combineer & profiteer

Kleuren 0,31/dosis

9,99

11,49

Fresh Lavender €0,31/dosis

€ Delicate stoffen €032/dosis

Woolite

volledig assortiment 32 dosissen 1,9 L

10,09

€

- 25 % op 2 stuks

OF

Dixan

10,99

€

Extreme Power of Fresh Lavender 35 dosissen 1,75 L

- 33,34 %

- 20 %

vanaf 3 stuks

op 2 verpakkingen

combineer & profiteer

6,59

€

OF

- 33,34 % vanaf 3 verpakkingen

combineer & profiteer

Oxi Advance Whitening Booster zonder bleek 1,2 kg €13,49/kg

Oxi Action vlekverwijderaar 750 ml €8,79/L

16,19

€

Vanish

volledig assortiment

Power Activ’ oceaan 2 stuks

Blue Activ’ blauw water 2 stuks €2,95/stuk

2,55/stuk

€

5,09

5,89

€

€

Bref

volledig assortiment wc-producten (uitgezonderd Power-Tabs citrus 8 x 25 g)

- 25 % vanaf 2 stuks

- 35 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Wasverzachter Fresh Sky 58 dosissen 870 ml €0,07/dosis

Universal 0,29/dosis

4-in-1 Caps Blue Dream 42 dosissen

€

17,39

€

0,49/stuk

€

4,24

20,59

€

23

vanaf 3 stuks

Extreme Power €0,33/dosis

€

volledig assortiment

- 33,34 %

combineer & profiteer

€

Robijn

OF

€

Dreft

op alle vloeibare wasmiddelen, waspoeders en Caps

Persil

Active Gel Universal of Color 2 x 39 dosissen 1,95 L (2de aan 1/2 prijs)


Inspiratie voor de leukste paasvakantie.

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.

Zin om een écht toffe vakantie te beleven? Met de recepten, knutsel- en decoratietips op onze website wordt dat een ... eitje. Rep je dus zo snel als een (paas)haas naar okay.be/paasfeest of scan deze QR-code.

Je OKay-winkel is open van maandag t.e.m. zaterdag van 8.30 uur tot 19.30 uur. Surf naar okay.be voor een OKay-winkel in je buurt. De beschikbaarheid van de artikelen kan verschillen per winkel. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten. Alle voordelen geldig met

facebook.com/okay.colruytgroup


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OKay 0822 NL by Colruyt Group - Issuu