Skip to main content

Okay Folder 1221 - scoren met vers

Page 1

Scoren met

vers.

1 + 1 gratis combineer naar keuze

Ontdek de actie op p. 6 Prijzen geldig van 2/6 t.e.m. 15/6/2021 .


Laat het

- 10 %

bruisen!

vanaf 1 fles

- 20 %

vanaf 2 flessen

SodaStream

combineer naar keuze

siroop Pepsi, Pepsi Max, 7UP, 7UP Free, Mirinda of Mirinda Light Flavor 440 ml

Pepsi 13,61/L

€

5,99

€

7UP 13,61/L

€

5,99

€

- 20 %

vanaf 2 stuks Salade zalm Bellevue 450 g €11,09/kg

4,99

€

2

Alle voordelen geldig met

combineer naar keuze

Salade op Griekse wijze 400 g €11,23/kg

4,49

€

Boni Selection

op het assortiment maaltijdsalades


Tip

Nieuw

van store manager Christophe, OKay Crisnée

Snij de tomaten uit oma’s moestuin in fijne schijfjes en leg mooi in carpaccio. Schik daarop een hoopje penne pesto. Leg daarop een burrata en bestrooi met wat grof zeezout, zwarte peper en werk af met een beetje olijfolie.

Patron

penne pesto 500 g €

3,59

- 15 %

Nieuw

vanaf 4 stuks

combineer naar keuze

Deliziosa

penne crispy bacon of €8,54/kg farfalle kip & groentjes 350 g €

burrata 125 g

2,99

Nieuw

- 20 %

vanaf 2 stuks

Patron

2 + 1 gratis

7,18/kg

€

17,52/kg

€

2,19

€

Minimozzarella 150 g €12,20/kg

Galbani

volledig assortiment

El Miracle n° 5 rosé 2020

5,99/fles

Na korting: € 3,99/fles € 23,96/karton

3,69

€

Lekker met

D.O. Valencia Spanje 75 cl

€

1,83

€

Mozzarella di Latte di Bufala 125 g €29,52/kg

Apero

Gevogelte

Elegante en fruitige rosé van de bobal-druif, met een jong en fris karakter. -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa. Ons vakmanschap drink je met verstand.

3


Tip Kook couscous zoals aangegeven op de verpakking. Meng er verkruimelde feta, fijngesnipperde peterselie en halve kerstomaten Party Délice onder. Breng op smaak met wat zout, peper, olijfolie en limoensap.

- 15 %

- 15 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

Platte peterselie

1,34

€

Vegobel

platte peterselie, dille of bieslook in pot

Boni Selection

Koliós

12,80/kg

€

Griekse feta 50 g

- 20 %

0,64

€

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

voorgekookte couscous €2,78/kg in builtje 5 x 100 g €

1,39

- 10 %

vanaf 1 fles

combineer naar keuze Kip-pesto €14,65/kg

Boni Selection

2,49

€

wrap kip-pesto of kip-tandoori 170 g of wrap couscous-verse kaas 190 g

4

Alle voordelen geldig met

Pietro Coricelli CroustiSalad’

Salad Mix BBQ speciale salademix 100 g

16,90/kg

€

1,69

€

extra olijfolie van eerste persing 1L

6,99

€


Inspiratievoordeel 2 stuks

1 gratis Argal

serranoham sneden 90 g 30,22/kg

Meloen galia los

€

2,72

€

2,10/kg

€

Bij aankoop van 2 verpakkingen serranoham van Argal, 1 meloen galia gratis.

Gourmet Greens

€

pittige salademix € 150 g

12,60/kg

1,89 Tip van store manager Amanda, OKay Weelde

Wikkel serranoham rond partjes meloen en leg op pittige salademix. Werk eventueel af met balsamicocrème.

5


- 25 %

- 25 %

2 + 1 gratis

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

combineer naar keuze

combineer naar keuze

Marcachouffe zonder look 8 stuks 200 g

Knoflook & fijne kruiden 185 g €10,86/kg

13,60/kg

€

2,72

€

Marcassou, Aoste of Justin Bridou

Philadelphia

volledig assortiment versekaasspecialiteiten

op het assortiment salamisnacks

2,01

€

250 g €7/kg

1,75

€

Le Rustique

camembert 250 g of ± 275 g

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Boni Selection

Boni Selection

scharreleieren Large 6 stuks

rodebietenblokjes €7,16/kg in dressing € 250 g

1,29

1,79

€

Tip van store manager Vanessa, OKay Blaasveld Spinazie-kaas rondo 180 g €18,28/kg

3,29

€

Boni Selection

komkommersalade €5,56/kg met dille € 250 g

1,39

Gril een miniburger deluxe op de barbecue of in een grillpan. Besmeer een witte pistolet met komkommersalade. Werk af met pittige salademix.

1 + 1 gratis combineer naar keuze

Garden Gourmet

volledig assortiment -50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Burger deluxe mini 180 g €18,33/kg

3,30

€

6

Alle voordelen geldig met


2 1

3

4

3 + 1 gratis* combineer naar keuze 1

Pistolet wit 70 g

2

Piccolo

meergranen 70 g

6,43/kg

6,43/kg

€

0,45

€

* Enkel geldig op de afgebeelde producten.

3

Pecannotenkoek 98 g

8,06/kg

€

0,45

€

4

Appelflap 85 g

9,29/kg

€

€

0,79

€

0,79

€

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

7


Belgische toppers

van tomaat 4

1

3 2

1

Tomaten uit oma’s moestuin Chef Délice 450 g

2 Kerstomaten

6,64/kg

5,78/kg

€

2,99

€ 8

Party Délice 500 g

Alle voordelen geldig met

€

2,89

€

3 Duo

cherrytomaten in tros Losbol 275 g

6,51/kg

€

1,79

€

4 Ruby Red

tomaten BelOrta ± 600 g

1,89/kg

€


De tomaten bij OKay zijn milieubewust geteeld en bijna het hele jaar door van eigen bodem. Bewaar ze in de kelder of in een korf zodat alle smaken tot hun recht komen. Tomaten zijn rijk aan vezels, een bron van vitamine C en provitamine A en caloriearm.

7

5

8

6

5 Biotomaten

Boni Bio 6 stuks ± 400 g

3,49/kg

€

6 Smaaktomaten

Boni Selection 6 stuks ± 1 kg

2,79/kg

€

7 Kubus met

kerstomaten Toma’Dor 300 g

€

6,63/kg

1,99

€

8 Scarlet Red

vleestomaten

BelOrta 750 g

1,72/kg

€

1,29

€

9


4

30’

Taboulé met scampi, paprika en avocado Ingrediënten (4 personen) • 500 g gemarineerde jumbo scampi (freshmart) • 4 paprika’s (mix) • 1 avocado • 1 limoen • 1 plantje koriander

- 25 %

• 250 g couscous (tarwegriesmeel) • 310 g kikkererwten (blik) • 150 g crispy maïs (blik) • 3 eetl. olijfolie • peper en zout

vanaf 2 verpakkingen

combineer naar keuze

Voorbereiding (10 min.) - Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten uit de paprika’s en snij in blokjes. - Snipper de koriander fijn, maar hou een paar blaadjes apart voor de afwerking. - Spoel de kikkererwten en de maïs onder koud water en laat uitlekken. - Pers de limoen. - Snij het vruchtvlees van de avocado in blokjes en besprenkel met wat limoensap.

Boni Selection

Bereiding (20 min.)

Gepeld.

1. Verhit 2 eetl. olijfolie in een kookpot en roerbak de paprikablokjes 3 à 5 min. 2. Kook de couscous zoals aangegeven op de verpakking. Roer los met een vork en meng er de paprikablokjes, de maïsz, de kikkererwten en de avocado onder. Breng op smaak met de rest van het limoensap, de fijngesnipperde koriander, peper en zout. 3. Verhit 1 eetl. olijfolie in een pan met antiaanbaklaag en bak de scampi goudbruin (instructies: zie verpakking). 4. Schik de scampi op de taboulé en werk af met de korianderblaadjes.

Scampi ‘jumbo’

26,95/kg

€

gemarineerde scampi ‘jumbo’ of gemarineerde scampibrochettes ± 250 g

Boni Selection

paprikamengeling 4 stuks

Tarapacá Sauvignon Blanc 2020 D.O. Central Valley - Chili 75 cl 10

Voedingswaarden van het recept (per persoon)

4,39

€

energie 589 kcal • vetten 21,2 g, waarvan 2,6 g verzadigd • koolhydraten 60,5 g, waarvan 8,1 g suikers • vezels 13,3 g • eiwitten 32,1 g • zout 3,6 g

3,49/kg

€


4

40’

Krielsalade met kalkoenschnitzel en boontjes Ingrediënten (4 personen) • 4 kalkoenschnitzels (freshmart) • 600 g fijne prinsessenbonen • 1 gele paprika • 1 bosje radijzen • 800 g krielaardappelen

- 25 %

• 1 rode ui • 1 eetl. boter • 8 eetl. mayonaise met yoghurt en bieslook • peper en zout

vanaf 2 verpakkingen

Voorbereiding (10 min.) - Snij de radijsjes in fijne plakjes. - Schil eventueel de paprika en verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten. Snij in smalle repen. - Snij de rode ui in fijne ringen.

Bereiding (30 min.) 1. Wrijf de ongeschilde krieltjes schoon onder koud water. Kook 15 à 20 min. gaar in lichtgezouten water. Giet af en laat afkoelen. Halveer of snij in kwartjes. 2. Kook intussen de boontjes 8 à 10 min. gaar in lichtgezouten water. Giet af en spoel met koud water. 3. Meng de boontjes onder de radijsjes, de paprikareepjes en de krieltjes. Kruid met peper en zout. Werk af met de uienringen. 4. Smelt de boter in een pan met antiaanbaklaag en bak de kalkoenschnitzels (instructies: zie verpakking). Snij in reepjes en leg op de salade. 5. Serveer met de mayonaise.

Coto de Imaz Reserva 2016 D.O.C. Rioja - Spanje 75 cl

Kalkoenschnitzel 2 x 125 g

16,36/kg

€

4,09

€

Boni Selection

fijne prinsessenbonen 400 g

8,29

€

4,98/kg

€

1,99

€

Ons vakmanschap drink je met verstand. Voedingswaarden van het recept (per persoon)

energie 850 kcal • vetten 52,2 g, waarvan 7,7 g verzadigd • koolhydraten 58,1 g, waarvan 13,7 g suikers • vezels 12,1 g • eiwitten 30,4 g • zout 3,2 g

11


1 + 1 gratis Tip

Kipfiletblokjes ± 500 g

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

10,79/kg

€

Bak kipfiletblokjes gaar met wat kippenkruiden en laat afkoelen. Meng er trio slamix, reepjes Granny Smith Smith, rodebietenblokjes in dressing en halve Toma’Dor-tomaten onder. Werk af met honing-mosterdvinaigrette en enkele walnootpitten.

- 25 %

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 2 verpakkingen

Jova

gemarineerde en gekookte worstbrochettes 180 g

€

13,28/kg

2,39

€

- 25 %

Le Bocage

10,37/kg

€

barbecueworsten met kaas 375 g

3,89

€

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 2 verpakkingen

Gevulde kipfilet bruschetta Irish Beef Burger 2 x ± 125 g 12

2 x ± 250 g

15,95/kg

€

Alle voordelen geldig met

14,59/kg

€


12 + 6 gratis

6 + 6 gratis

combineer naar keuze

combineer naar keuze

Agrumes Zero €2,02/L

Indian Tonic €2,17/L

0,665

€

0,715

Lime-Ginger €2,38/L

Spa Duo

1,19

€

€

volledig assortiment 50 cl

Schweppes

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

op het assortiment blikken 33 cl -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 6 flessen

combineer naar keuze

Orange €1,95/L

3,89

€

Multivitamin €1,98/L

3,95

€

Capri-Sun

Lipton Ice Tea

volledig assortiment 10 x 20 cl

Zero 1,5 L

1,33/L

€

1,99

€

- 25 %

vanaf 24 stuks Orange €2,02/L

0,665

€

combineer naar keuze

Fanta

op het assortiment blikken 33 cl

7UP

Free of Sugar in blik 33 cl 1,64/L

Pepsi

Max of Regular in blik 33 cl 1,45/L

€

0,54

€

€

0,479

€

13


Alles voor ‘t leukste voetbalfeestje! 1 pet gratis

bij aankoop van 30 stuks

combineer naar keuze Zero Sugar 15 cl €3,38/L

Coca-Cola Original of Zero Sugar 1L

1,65

€

OF

2 bakken

0,507

€

Coca-Cola

Original, Zero Sugar of Light in blik 33 cl of 15 cl Zolang de voorraad strekt.

24 stuks

1 supportersT-shirt gratis

Rode pils 35,5 cl €2,42/L

0,86

€

Jupiler

pils 24 x 25 cl

2,32/L

€

13,89*

€

Jupiler

op het assortiment blikken Zolang de voorraad strekt.

Bij aankoop van 24 blikken pils of 2 bakken pils van Jupiler, 1 supporters-T-shirt gratis.

14

Alle voordelen geldig met


3 + 1 gratis

3 + 1 gratis

combineer naar keuze

combineer naar keuze

Crac-a-Nut paprika 200 g

Pickles 5,75/kg

€

1,58

€

8,45/kg

€

1,69

€

Duyvis

volledig assortiment

Lay’s

Tapero

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Met mosterd & selderijzout.

op het assortiment XL 275 g of Strong 150 g

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Knacks-gouda 325 g

11,97/kg

€

3,89

€

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

Leffe

Hoegaarden

witbier Rosée 8 x 25 cl

abdijbier blond of bruin 8 x 33 cl (6 + 2 gratis)

4,20/L

€

8,39*

€

Normale prijs per L: € 3,09.

2,30/L

€

6,05*

€

Omer

vaderdagbox met 2 glazen € 2 x 75 cl

9,30/L

€

13,95

Inspiratievoordeel 1 verpakking

1 gratis

* + statiegeld.

Tapero

kwartjes gehaktbal met saus 160 g

Duvel

Blond 8 x 33 cl

20,31/kg

€

3,83/L

€

10,12

€

*

3,25

€

Bij aankoop van 1 verpakking blond bier van Duvel, 1 verpakking kwartjes gehaktbal met saus van Tapero gratis. Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.

15


NOG MEER voordelen

Nestlé Nesquik

All Natural 2 x 3x18 cl (1 + 1 gratis)

1,94/L

€

2,09

Normale prijs per L: € 3,87.

vanaf 2 stuks

- 25 %

2 + 1 gratis

combineer naar keuze

combineer naar keuze

€

Passievrucht 4 x 115 g €7,28/kg

Granola Super Nutty 500 g

Granola Super Berry 500 g

9,58/kg

€

4,79

9,18/kg

€

€

4,59

€

Jordans

volledig assortiment

3,35

€

Danone

op het assortiment Oikos

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

2,13

€

- 25 %

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

Framboos-granaatappel 2 x 145 g €7,34/kg

vanaf 2 stuks Smeerbare roomboter bio €17,73/kg

3,99

€

Halfvolle boter met zeezout €9,96/kg

Balade

2,49

€

halfvolle boter met zeezout of ongezouten 250 g of smeerbare roomboter bio -25 % V.G. 225 g

16

Alle voordelen geldig met

Herta

gerookt ontbijtspek 10 sneden 100 g

23,90/kg

€

2,39

€


- 25 %

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

Nieuw

Original 16,48/kg

€

4,35

€

Babybel

Original 264 g of Mini Protein 120 g

Nutella-muffin 86 g

€ - 0,80

21,98/kg

€

1,89

€

- 25 %

op 2 verpakkingen

vanaf 3 stuks

combineer naar keuze

Citroen €25,29/kg

3,49

€

combineer naar keuze Cent Wafers €9,29/kg

Petit Beurre 200 g €7,75/kg

1,55

€

4,18

€ Classic 25,29/kg

LU

€

Cent Wafers Original 10 x 45 g, Petit Beurre 200 g of 300 g, Bastogne speculoos 260 g, Madeira 100 g, Petit Beukelaer 330 g, Choco AS 240 g of Pim’s Orange 150 g

3,49

€

Dextro Energy

volledig assortiment 3 x 46 g

vanaf 2 verpakkingen

- 25 %

2 + 1 gratis

combineer naar keuze

combineer naar keuze

Chocolate €6,54/L

Vanilla 460 ml

4,09

14,02/L

€

€

Ola Cornetto

Chocolate 5 x 125 ml of Classico 12 x 90 ml

6,45

€ Classico €4,66/L

5,03

€

Häagen-Dazs

Salted Caramel 460 ml €14,02/L

6,45

€

volledig assortiment -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

17


- 20 %

- 25 %

vanaf 1 stuk

vanaf 2 verpakkingen

combineer naar keuze Halve perziken op sap 415 g

Ananasschijven op siroop 3 x 235 g €8,69/kg

3,65

€

10/kg

€

2,35

€

Florette

jonge bladsla & pitten 150 g

Del Monte

17,93/kg

€

Jonge bladsla, pompoen- en zonnebloempitten.

2,69

volledig assortiment

€

€ - 1,50

- 15 %

op 1 stuk

vanaf 1 stuk

Soubirac

rosé partybox 3 L

Boni Selection

gerookte makreelfilets ± 260 g

3,32/L

€

9,95

€

2 + 1 gratis

2 + 1 gratis

combineer naar keuze

combineer naar keuze

13,89/kg

€

Pants 6 20 stuks €0,47/luier

9,49

€

Rich Caring Shower Oil 200 ml €22,25/L

Nivea

op het assortiment douchegels en deodorants -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

18

Alle voordelen geldig met

4,45

€

Maxi Pack 4 108 stuks €0,32/luier

34,49

€

Pampers

op het assortiment baby-dry -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Ons vakmanschap drink je met verstand.


- 25 %

2 + 1 gratis

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

combineer naar keuze Met kip 41,50/kg

4 - 10 kg €13,50/kg

€

1,99

5,96

€

€

Maxi 25+ kg €7,81/kg

8,43

Pedigree

€

op het assortiment Dentastix 28 stuks

Met zalm €41,50/kg

1,99

€

Sheba

Creamy Snacks met kip of met zalm 48 g

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

2 + 1 gratis

vanaf 2 stuks

combineer naar keuze

combineer naar keuze

Schmackos gevogeltemix 20 stuks €13,75/kg

Rodeo Duos kip & speksmaak 7 stuks

1,98

€

0,26/stuk

Pedigree

€

volledig assortiment (uitgezonderd Dentastix)

1,79

€

Adult 1+ rijk aan zalm 750 g 6,65/kg

€

4,99

€

Perfect Fit

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

volledig assortiment

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

combineer naar keuze Minifilets in saus traiteurselectie €7,34/kg

7,49

€

Sheba

Alle voordele n geldig met X tra Classic Soup met kip €18,69/kg

2,99

€

minifilets in saus traiteurselectie 12 x 85 g of gevogelteselectie 4 x 85 g, Classic Soup met kip 4 x 40 g of Perfect Portions mix 225 g

Geldig bij OK ay van 2/6 t.e.m. 15 /6/2021. Download de handige Xtra-app via okay.be/mijn -xtra.

Indoor 1+ rijk aan kip 750 g €5,97/kg

4,48

€


Gluten

Met Eco-Score

Alle info over je producten? Makkelijk! Veggie, halal, gluten- of lactosevrij. Je krijgt alle productinfo in één scan: in je Xtra-app.

Download de Xtra-app mijnxtra.be/okay

Productinfo

Je OKay-winkel is open van maandag t.e.m. zaterdag van 8.30 uur tot 19.30 uur.

Op zoek naar een OKay-winkel in je buurt? www.okay.be Alle voordelen geldig met

De beschikbaarheid van de artikelen kan verschillen per winkel. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten. V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Op-en-top

barbecue. Tip Geen barbecue zonder bijgerechten! Rasp wittekool, rodekool en wortel fijn en meng er deze heerlijk frisse dressing onder.

Tip Dep een biefstuk (op kamertemperatuur) droog met keukenpapier. Kruid aan beide kanten met 3/4 à 1 koffiel. zoutmix voor steak en bestrijk met 1 koffiel. olijfolie per 1/2 kg. Voeg voor of na het bakken peper toe.

Flavori

zoutmix voor steak 300 g

Nieuw

10,47/kg

Nieuw

Big Sam’s

Coleslaw dressing 250 ml 10,76/L

€

3,14

€

Prijzen geldig van 2/6 t.e.m. 15/6/2021.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

€

2,69

€

Alle voordelen geldig met Xtra


Voor onvergetelijke

grillmomenten.

Pak uit met deze smaakbommetjes speciaal ontwikkeld voor echte barbecue-chefs! De sausen zijn gemaakt van uitsluitend natuurlijke ingrediënten en passen perfect bij vlees en vis.

Dit ambachtelijk Turks brood met knapperige korst heeft een luchtige structuur, wordt op steen gebakken en is afgewerkt met sesamzaad en zwarte komijn. Ideaal om te serveren als breekbrood of met beleg.

Nieuw

Big Sam’s

Smoked BBQ, Sweet Onion of Real Burger 250 ml 10,76/L

€

2,69

€

Boni Selection Turks brood 400 g

2,50/kg

€

1

€


Tip

Tip

Deze pikante dip is lekker bij geroosterde aardappelen of op brood. Week 2 koffiel. Patatas Bravaskruiden kort in 1 eetl. lauw water. Meng met 3 eetl. mayonaise en 2 eetl. yoghurt.

Haal in 1-2-3 een stukje Italië in huis met zelfgemaakte bruschetta. Meng Bruschetta Pomodori met een beetje lauw water, laat 5 min. weken en meng met olijfolie. Doe op een geroosterd sneetje stokbrood en werk af met verse stukjes tomaat naar keuze.

Tip Kruidenboter maak je makkelijk zelf: week 2 eetl. mix voor kruidenboter 5 min. in 1 eetl. warm water. Voeg 125 g boter toe, meng met een vork en zet ± 20 min. in de koelkast.

Nieuw

Wajos

Patatas Bravas 70 g, Bruschetta Pomodori of mix voor kruidenboter 60 g €

2,24


Onmisbaar bij

je barbecue.

Tip Plaats het aluminiumschaaltje met chocoladecallets op de grill tot de chocolade gesmolten is. Steek de marshmallows (eventueel afgewisseld met stukjes fruit) op een stokje en dip in de chocolade. Ook lekker: rooster de marshmallows mooi lichtbruin boven het vuur.

Van deze kant-en-klare snack met rozemarijn kan je lekker genieten terwijl je BBQ warm wordt. Eet ‘m zo of dip ‘m in je favoriete tapenade.

- 25 % vanaf 2 stuks

van hetzelfde merk

Hamlet

BBQ marshmallows €14,68/kg & chocoladesaus 190 g €

2,79

Italiano Vero

pizza Croccantina €17,27/kg met rozemarijn 150 g €

2,59

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Een huis boordevol energie, dat begint bij jou. Stap voor stap nog energiezuiniger wonen en leven, het heeft vele voordelen. In het boek ‘Een huis boordevol energie’, uitgegeven door DATS 24, ontdek je hoeveel CO2 en budget je jaarlijks kan besparen op je energiefactuur. Praktisch & verrassend Met dit boek kijk je met een energiezuinige en nog duurzamere blik naar je huis. Elk hoofdstuk is gewijd aan een kamer van je woning, van de keuken tot de tuin. Per plek vind je praktische tips die je CO2 en geld helpen besparen, tot zo’n € 500 per jaar.

Uit 60 jaar eigen ervaring In de jaren ‘60 stelde Colruyt Group zich voor het eerst de vraag: hoe kunnen we minder energie verbruiken? De ervaring en kennis die we door de jaren heen opbouwden, vertaalden we naar tips en inzichten voor jouw huis. Daarmee willen we zowel onze zelfgeproduceerde groene stroom als energiezuinige manier van ondernemen delen. Want zo blijven jij en wij bouwen aan een beter milieu, stap voor stap.


“De groenste energie is de energie die we samen niet verbruiken” Jef Colruyt

DATS 24 als energiespecialist DATS 24 is vanaf nu de energiespecialist van Colruyt Group, die aardgas en onze zelfgeproduceerde groene stroom aan gezinnen levert.

Wist je dat … • Je water of soep 3 x sneller kookt als je het deksel op de pot houdt? Zo kan je tot 50 % energie besparen per maaltijd. Per jaar levert dat je ruim € 12 op. • Een laagje ijs van 2 mm in je vriezer je verbruik al met 10 % kan verhogen? Je diepvries om de zes maanden ontdooien, kan je meer dan € 7 per jaar opbrengen. • Een halflege vriezer meer verbruikt dan een volle - zeker bij een staand model - omdat de koude lucht plaats heeft om ‘naar buiten te vallen’? • Een ledlamp 85 % zuiniger is dan een gloeilamp? En minstens even gezellig is? • De ruimte niet sneller warm wordt als je je radiatorkraan op stand 5 zet i.p.v. 3? Deze standen komen overeen met temperatuur en niet met de snelheid van opwarmen. Je kamer zal dus niet vlúgger warm zijn, maar wel een hogere temperatuur bereiken. Deze en nog veel meer tips vind je in het boek “Een huis boordevol energie”.

Je vindt dit boek in je vertrouwde Colruyt Laagste Prijzen, OKay, Bio-Planet en DreamLand winkel, én op Collect&Go.

Kiezen voor DATS 24 is kiezen voor 100 % groene stroom en jaren ervaring in het zelf opwekken en beheren van energie. Die stroom en kennis delen we met iedereen. Zo dragen we samen bij aan een beter milieu, stap voor stap.


Echte supporters zijn voorbereid.

3 + 1 gratis

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

combineer naar keuze

Ristorante Pizza Quattro Formaggi 340 g €5,56/kg

Ristorante Pizza Spinaci e Crema 390 g €7,67/kg

1,89

€

2,99

€

Dr. Oetker

volledig assortiment pizza’s Prijzen geldig van 2/6 t.e.m. 15/6/2021.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

Alle voordelen geldig met Xtra


De ultieme pizzagids Wat is jouw favoriete bodem?

De pizza met een dunne en krokante bodem

De pizza die rijst in de oven met een dunne bodem en een luchtige rand

De authentieke steenovenpizza: knapperig vanbuiten, luchtig vanbinnen

De klassieke Italiaanse steenovenpizza met knapperige bodem

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Echte supporters zijn voorbereid.

3 + 1 gratis

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

combineer naar keuze

Ristorante Pizza Quattro Formaggi 340 g €5,56/kg

Ristorante Pizza Spinaci e Crema 390 g €7,67/kg

1,89

€

2,99

€

Dr. Oetker

volledig assortiment pizza’s Prijzen geldig van 2/6 t.e.m. 15/6/2021.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

Alle voordelen geldig met Xtra


De ultieme pizzagids Wat is jouw favoriete bodem?

De pizza met een dunne en krokante bodem

De pizza die rijst in de oven met een dunne bodem en een luchtige rand

De authentieke steenovenpizza: knapperig vanbuiten, luchtig vanbinnen

De klassieke Italiaanse steenovenpizza met knapperige bodem

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Een huis boordevol energie, dat begint bij jou. Stap voor stap nog energiezuiniger wonen en leven, het heeft vele voordelen. In het boek ‘Een huis boordevol energie’, uitgegeven door DATS 24, ontdek je hoeveel CO2 en budget je jaarlijks kan besparen op je energiefactuur. Praktisch & verrassend Met dit boek kijk je met een energiezuinige en nog duurzamere blik naar je huis. Elk hoofdstuk is gewijd aan een kamer van je woning, van de keuken tot de tuin. Per plek vind je praktische tips die je CO2 en geld helpen besparen, tot zo’n € 500 per jaar.

Uit 60 jaar eigen ervaring In de jaren ‘60 stelde Colruyt Group zich voor het eerst de vraag: hoe kunnen we minder energie verbruiken? De ervaring en kennis die we door de jaren heen opbouwden, vertaalden we naar tips en inzichten voor jouw huis. Daarmee willen we zowel onze zelfgeproduceerde groene stroom als energiezuinige manier van ondernemen delen. Want zo blijven jij en wij bouwen aan een beter milieu, stap voor stap.


“De groenste energie is de energie die we samen niet verbruiken” Jef Colruyt

DATS 24 als energiespecialist DATS 24 is vanaf nu de energiespecialist van Colruyt Group, die aardgas en onze zelfgeproduceerde groene stroom aan gezinnen levert.

Wist je dat … • Je water of soep 3 x sneller kookt als je het deksel op de pot houdt? Zo kan je tot 50 % energie besparen per maaltijd. Per jaar levert dat je ruim € 12 op. • Een laagje ijs van 2 mm in je vriezer je verbruik al met 10 % kan verhogen? Je diepvries om de zes maanden ontdooien, kan je meer dan € 7 per jaar opbrengen. • Een halflege vriezer meer verbruikt dan een volle - zeker bij een staand model - omdat de koude lucht plaats heeft om ‘naar buiten te vallen’? • Een ledlamp 85 % zuiniger is dan een gloeilamp? En minstens even gezellig is? • De ruimte niet sneller warm wordt als je je radiatorkraan op stand 5 zet i.p.v. 3? Deze standen komen overeen met temperatuur en niet met de snelheid van opwarmen. Je kamer zal dus niet vlúgger warm zijn, maar wel een hogere temperatuur bereiken. Deze en nog veel meer tips vind je in het boek “Een huis boordevol energie”.

Je vindt dit boek in je vertrouwde Colruyt Laagste Prijzen, OKay, Bio-Planet en DreamLand winkel, én op Collect&Go.

Kiezen voor DATS 24 is kiezen voor 100 % groene stroom en jaren ervaring in het zelf opwekken en beheren van energie. Die stroom en kennis delen we met iedereen. Zo dragen we samen bij aan een beter milieu, stap voor stap.


Op-en-top

barbecue. Tip Geen barbecue zonder bijgerechten! Rasp wittekool, rodekool en wortel fijn en meng er deze heerlijk frisse dressing onder.

Tip Dep een biefstuk (op kamertemperatuur) droog met keukenpapier. Kruid aan beide kanten met 3/4 à 1 koffiel. zoutmix voor steak en bestrijk met 1 koffiel. olijfolie per 1/2 kg. Voeg voor of na het bakken peper toe.

Flavori

zoutmix voor steak 300 g

Nieuw

10,47/kg

Nieuw

Big Sam’s

Coleslaw dressing 250 ml 10,76/L

€

3,14

€

Prijzen geldig van 2/6 t.e.m. 15/6/2021.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

€

2,69

€

Alle voordelen geldig met Xtra


Voor onvergetelijke

grillmomenten.

Pak uit met deze smaakbommetjes speciaal ontwikkeld voor echte barbecue-chefs! De sausen zijn gemaakt van uitsluitend natuurlijke ingrediënten en passen perfect bij vlees en vis.

Dit ambachtelijk Turks brood met knapperige korst heeft een luchtige structuur, wordt op steen gebakken en is afgewerkt met sesamzaad en zwarte komijn. Ideaal om te serveren als breekbrood of met beleg.

Nieuw

Big Sam’s

Smoked BBQ, Sweet Onion of Real Burger 250 ml 10,76/L

€

2,69

€

Boni Selection Turks brood 400 g

2,50/kg

€

1

€


Tip

Tip

Deze pikante dip is lekker bij geroosterde aardappelen of op brood. Week 2 koffiel. Patatas Bravaskruiden kort in 1 eetl. lauw water. Meng met 3 eetl. mayonaise en 2 eetl. yoghurt.

Haal in 1-2-3 een stukje Italië in huis met zelfgemaakte bruschetta. Meng Bruschetta Pomodori met een beetje lauw water, laat 5 min. weken en meng met olijfolie. Doe op een geroosterd sneetje stokbrood en werk af met verse stukjes tomaat naar keuze.

Tip Kruidenboter maak je makkelijk zelf: week 2 eetl. mix voor kruidenboter 5 min. in 1 eetl. warm water. Voeg 125 g boter toe, meng met een vork en zet ± 20 min. in de koelkast.

Nieuw

Wajos

Patatas Bravas 70 g, Bruschetta Pomodori of mix voor kruidenboter 60 g €

2,24


Onmisbaar bij

je barbecue.

Tip Plaats het aluminiumschaaltje met chocoladecallets op de grill tot de chocolade gesmolten is. Steek de marshmallows (eventueel afgewisseld met stukjes fruit) op een stokje en dip in de chocolade. Ook lekker: rooster de marshmallows mooi lichtbruin boven het vuur.

Van deze kant-en-klare snack met rozemarijn kan je lekker genieten terwijl je BBQ warm wordt. Eet ‘m zo of dip ‘m in je favoriete tapenade.

- 25 % vanaf 2 stuks

van hetzelfde merk

Hamlet

BBQ marshmallows €14,68/kg & chocoladesaus 190 g €

2,79

Italiano Vero

pizza Croccantina €17,27/kg met rozemarijn 150 g €

2,59

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook