Lentekriebels op je bord
1 + 1 gratis
Kippenfilethaasjes 500 g
-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
11,70/kg
₏
5,85
₏
snel, goedkoop en makkelijk Prijzen geldig van 11/3 t.e.m. 24/3/2020 .
Alle voordelen geldig met
Lekkere lenteschotel uit de oven
Tip Doe krieltjes in een ovenschaal en meng er reepjes paprika en ontbijtspek onder. Kruid met peper. Overgiet met een mengeling van rode pesto en lichte room. Zet 25 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C. Werk af met een handvol rucola.
- 25 %
vanaf 2 stuks
Herta
gerookt ontbijtspek 10 sneden 100 g 21,50/kg
€
2,15
€
Boni Selection echte krieltjes 500 g 2
Alle voordelen geldig met
1,98/kg
€
0,99
€
2 + 1 gratis combineer naar keuze
Parelcouscous 4 x 75 g €10,17/kg
Mango
per stuk
Quinoa 3 kleuren 4 x 75 g €13,30/kg
3,05
€
1,29
€
3,99
€
Bosto
volledig assortiment -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
Tip van store manager Matthias, OKay Pittem
Doe gekookte parelcouscous in een kom en voeg mango-, avocadoblokjes en granaatappelpitten toe. Meng er olijfolie en fijngesnipperd bieslook onder. Kruid met peper en zout.
Florette
Zoet Bordje 250 g
Koriander in pot
7,56/kg
€
1,89
€
Platte peterselie
0,99
€
in pot
0,99
€
3
Boni Selection verse basilicum 20 g
€
1,29
€
Senfter
speck Alto Adige 100 g
64,50/kg
24,90/kg
€
2,49
€
Boni Selection
5,27/kg
€
ijsbergsalade 150 g
0,79
€
Luikse bouletten 6 stuks 570 g (5 + 1 gratis)
Normale prijs per kg: € 6,08.
Boni Selection
scharreleieren Large 6 stuks
0,23/stuk
€
1,39
€
Boni Selection rauwkostmix 150 g
5,27/kg
€
0,79
€
5,07/kg
€
2,89
€
Tip Meng Yogorette Fijne Kruiden onder rauwkostmix. Kruid met peper. Kook quinoa gaar, giet af en laat lichtjes afkoelen. Snij Luikse bouletten in blokjes. Meng de quinoa en de balletjes onder de salade.
4
Alle voordelen geldig met
Inspiratievoordeel 2 verpakkingen
1 gratis
Besprenkel plakjes gekookte aardappel met olijfolie en bestrooi met geraspte kaas en zwarte peper. Zet 25 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C. Bestrooi met fijngesnipperd bieslook.
Boni Selection
Vache Bleue gratinmix van 3 kazen 375 g
13,44/kg
€
5,04
€
vastkokende aardappelen €1,50/kg Laurette 2,5 kg
3,75
€
Bij aankoop van 2 verpakkingen gratinmix van 3 kazen van Vache Bleue, 1 verpakking vastkokende aardappelen Laurette van Boni Selection gratis.
2 verpakkingen
Kabeljauwburgers Zalmburgers €10,25/kg €18,28/kg
2,05
€
Boni Selection
3,29
€
volledig assortiment gepaneerde vis
1 gratis
Kadé
verse tartaarsaus 150 ml
11,33/L
€
1,70
€
Bij aankoop van 2 verpakkingen gepaneerde vis van Boni Selection, 1 verpakking verse tartaarsaus van Kadé gratis.
1 korting per kasticket.
5
4
20’ + 25’
Ovenschotel met zalm, aardappelgnocchi en broccoli Ingrediënten (4 personen) • • • • •
4 zalmfilets (freshmart) 1 broccoli 450 g tapastomaten 4 eetl. groene-olijventapenade 500 g aardappelgnocchi
• • • •
2 eetl. pijnboompitten 1 eetl. olijfolie 1 eetl. Italiaanse kruiden zwarte peper
Boni Selection
Atlantische zalmfilets 2 x ± 180 g
Voorbereiding (10 min.) - Verdeel de broccoli in roosjes. - Verdeel de tapastomaten in trosjes.
24,25/kg
€
Bereiding (10 min. + 25 min. in de oven) 1. Verwarm de oven voor op 180 °C. 2. Leg de zalm in een ruime ovenschaal of op een bakplaat met bakpapier. Kruid met zwarte peper en besmeer met de tapenade. 3. Verdeel er de broccoli en de gnocchi rond. 4. Leg er de trosjes tapastomaten bij en besprenkel met de olijfolie en de Italiaanse kruiden. Bestrooi met de pijnboompitten. 5. Zet 25 min. in de voorverwarmde oven. Haal uit de oven en laat 5 min.afgedekt rusten.
Miguel Torres ‘Las Mulas’ Sauvignon Blanc Reserva 2019
Lekker met
Broccoli per stuk 500 g
1,98/kg
€
0,99
€
D.O. Central Valley Chili 75 cl €
6,39
6
Alle voordelen geldig met
Ons vakmanschap drink je met verstand.
45’
4
Kippenboutfilet met knolselder-paprikapuree - 20 %
Ingrediënten (4 personen) • 500 g kippenboutfilet (freshmart) • 600 g knolselder • 1 rode paprika • 50 g rucola
• • • • •
vanaf 1 verpakking
600 g aardappelen 100 g feta 2 eetl. boter zwarte peper zout
Voorbereiding (15 min.) - Schil de knolselder en de aardappelen en snij in stukken. - Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten uit de rode paprika en snij in blokjes. - Hak de rucola grof.
Kippenboutfilet ± 500 g
9,89/kg
€
* + statiegeld: € 0,30
Bereiding (30 min.) 1. Kook de aardappelen en de knolselder 20 min. gaar in lichtgezouten water. Giet af en stamp fijn. 2. Smelt 1 eetl. boter in een braadpan en bak de kippenboutfilets goudbruin aan elke kant. Kruid met zwarte peper en zout en laat ± 12 min. afgedekt verder garen. 3. Smelt 1 eetl. boter in een kookpot en stoof de paprika 6 min. Kruid met zwarte peper en zout. Meng onder de puree. 4. Meng de rucola onder de puree. 5. Schep de puree op een bord, verkruimel er de feta over en serveer met de kippenboutfilets.
Bordeaux 2017/2018 A.O.P. Bordeaux 75 cl
Lekker met
Knolselder per stuk
1,05
€
3,29*
€
Ons vakmanschap drink je met verstand.
7
1 + 1 gratis
Kippenfilethaasjes 500 g
-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
11,70/kg
€
5,85
€
Tip
Beleg een sneetje mueslibrood met cocktailsaus, reepjes avocado en gebakken kippenhaasje. Leg er een tweede sneetje brood bovenop en herhaal. Werk af met een cocktailtomaatje en prik vast met een cocktailprikker.
- 30 %
- 20 %
vanaf 1 verpakking
vanaf 1 verpakking
Gebakken kip met saus 1,1 kg
Italiaanse chipolata 2 x ± 160 g
Belgisch vlees, - 20 %
2 x ± 150 g
8
Alle voordelen geldig met
€
7,09
€
met korting! - 25 %
vanaf 2 verpakkingen
Rumpsteak
6,45/kg
11,59/kg
€
vanaf 1 verpakking
17,49/kg
€
Gehaktballetjes ± 450 g
10,05/kg
€
Tip van store manager Karina, OKay Begijnendijk
Warm tomatencrème met basilicum op. Rooster stukjes stokbrood van ± 1,5 cm dik 2 min. onder de grill. Bestrijk ze met Philadelphia Original en leg er wat fijngesneden halfgedroogde tomaatjes van Tapero op.
- 20 %
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
Tomatencrème met basilicum €3,82/L
Spaghetti carbonara 450 g €12,22/kg
Varkenshaasje 450 g €12,87/kg
5,50
€
Boni Selection
volledig assortiment bereide maaltijden
5,79
€
- 20 %
2,79
€
Boni Selection
enVie tomatencrème met basilicum, courgetteroom- of pompoensoep 730 ml
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
Noordzeegarnalen €23,30/kg
6,99
€
Boni Selection
Gebakken kip €11,25/kg
4,50
€
salade met noordzeegarnalen of geitenkaas 300 g, met gebakken kip 400 g of Caesar 200 g
Come a casa
Vispannetje
lasagne bolognese 2 x 400 g (2de aan 1/2 prijs)
Normale prijs per kg: € 8,92.
6,69/kg
€
met zalm, kabeljauw en koolvis €14,52/kg 330 g
4,79
€
5,35
€
9
3 + 1 gratis Meer info in de bijlage!
Ribolla Gialla
€
Nieuw
Lekker met
Fossa Mala spumante brut 75 cl
9,99/fles
Na korting: € 7,49/fles
Apero
Salade
Schuimwijn uit Friuli (Noord-Italië) van de druif ribolla gialla. Hij is smaakvol, fris en fijn. Ideaal als aperitief en lekker bij schaaldieren en fruitdesserten.
-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
- 25 %
vanaf 2 verpakkingen
combineer naar keuze Jupiler 2,28/L
€
13,65*
€
Leffe 3,41/L
Jupiler
€
8,99*
pils 24 x 25 cl of Leffe Blond 8 x 33 cl
€
Gratis 1 bidon bij aankoop van 2 verpakkingen
Flandrien blond bier 4 x 33 cl
Pepsi Max
cola zonder suiker 2L 0,78/L
€
4,31/L
€
5,69
€ 10
*
Alle voordelen geldig met
1,55
€
Ons vakmanschap drink je met verstand. Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
* + statiegeld.
Super 8
Lekker fris
zalig vers
Ronde courgettes
Wortelen
los
los
0,69/kg
2,49/kg
€
€
Kiwi bio per stuk
0,44
€
Perssinaasappelen Boni Selection 4 kg
1,21/kg
€
4,85
€
Tip van store manager Kevin, OKay Jette
Snij het hoedje van ronde courgettes en hol ze uit. Snij het vruchtvlees in blokjes en stoof het. Vul de courgettes met het vruchtvlees, gesnipperde ui, knoflook, passata, feta, peper, zout en tijm.. Zet 25 min. met deksel in een voorverwarmde oven op 180 °C, samen met kippenhaasjes. Besprenkel met olijfolie en kruid met peper en zout. Meng passata onder Griekse pasta en werk af met een takje tijm.
11
1
2
3
4
Ontdek het vernieuwde assortiment van Patron op p. 13!
3 + 1 gratis* combineer naar keuze 1
Chocoladebroodje 80 g
2
9,88/kg
Croissant 70 g
11,29/kg
€
0,79
€
12
Alle voordelen geldig met
3
Rustieke pistolet wit 100 g
5,50/kg
€
0,79
€
4
Rustieke pistolet bruin 100 g
5,50/kg
€
0,55
€
€
0,55
€
*-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
- 25 %
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze Patron Zalmsalade Belle Vue 160 g €17,92/kg
Grijzegarnaalsalade 120 g €35,75/kg
2,15
4,29
€
1,75
€
€
- 25 %
- 25 %
vanaf 2 stuks
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
Abdijkaas ‘Traditie’ sneden 250 g €14,44/kg
3,61
€
volledig assortiment
Kip currysalade 160 g €10,94/kg
Biologische Belgische gatenkaas 5 sneden 150 g €19,93/kg Smeerkaas dubbelroom € 200 g €13,70/kg
combineer naar keuze Original 5 sneden 175 g €18,57/kg
2,99
Maredsous
volledig assortiment
Brie de Meaux
2,74
€
Père Joseph of Passendale volledig assortiment
Paschka
Berloumi
250 g
15,16/kg
€
3,79
€
grillkaas met zwarte chilipeper 270 g
3,25
€
13,67/kg
€
3,69
€
verse kaas met chocolade ± 160 g €
15,90/kg 13
- 25 %
3 + 1 gratis
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
combineer naar keuze Pure chocolade €12,07/kg
Rosehip Raspberry €51,80/kg
Delacre
3,38
€
2,59
€
Tea Time koekjesmengeling 1 kg
Lipton
Rosehip €29/kg
volledig assortiment thee 20 builtjes
11,95
€
Bahlsen Pick Up!
volledig assortiment 10 x 28 g
1,45
€
-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
- 25 %
- 20 %
vanaf 2 verpakkingen
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
L’Original Melk met stukjes hazelnoot 400 g €13,23/kg
Twix 6,23/kg
€
2,18
€
Twix, Mars of Snickers 7-pack
14
Alle voordelen geldig met
Mars 7,59/kg
€
2,39
€
5,29
€
combineer naar keuze
Côte d’Or
volledig assortiment chocoladetabletten
2 + 1 gratis combineer naar keuze Honey Pops 600 g 9,03/kg
- 25 %
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
Trésor met chocoladehazelnootsmaak 450 g €9/kg
Duo Fourré choco-hazelnoot €11,82/kg
4,05
€
€
5,42
€
2,99
€
LU belVita
Duo Fourré choco-hazelnoot 253 g, Soft Baked rode vruchten 250 g of multigranen 300 g
Kellogg’s
volledig assortiment ontbijtgranen kids of Trésor -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
4 + 1 gratis
- 25 %
1 + 1 gratis
vanaf 2 verpakkingen
combineer naar keuze Crunchy choco-hazelnoot 165 g €11,21/kg
combineer naar keuze Le Liégeois €6,23/kg
Danone Actimel
1,85
€
Danone Danio
volledig assortiment -20 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
supermix van papaja, honing en muntsmaak 8 x 100 g -50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
3,85
€
- 25 %
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
combineer naar keuze
6,25
Häagen-Dazs
volledig assortiment roomijs
La Laitière Le Liégeois, mousse of crème dessert met Belgische chocolade 4-pack
Classic 440 ml €13,39/L
13,59/L
€
Nestlé
- 25 %
vanaf 2 stuks
Salted Caramel 460 ml €
4,81/kg
€
2,49
€
5,89
€
Ola Magnum
Almond, Classic of White 6 x 110 ml, Classic of Almond 440 ml of Mini Classic Almond & White 8 x 55 ml
Lay’s
volledig assortiment Super Chips XL 250 g
6,76/kg
€
1,69
€
15
NOG MEER voordelen
- 25 %
à partir vanafde 2 stuks 2 pièces
combineer combinez naar au choix keuze Aux fraises 5,64 €/kg
3,95 €
Met aardbeien €5,64/kg Aux abricots 5,64 €/kg €
3,95 3,95 €
Met abrikozen €5,64/kg
3,95
Pur Natur
€
volle bioyoghurt met aardbeien, abrikozen of bosbessen 700 g
- 10 %
- 20 %
vanaf 1 stuk
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze Broodje Classic €18,95/kg
3,79
€
Beemster
extra belegen sneden ± 250 g
Brugge
16,49/kg
€
- 15 %
broodje Classic of abdijkaas 200 g, Goud 180 g of oud 250 g
- 15 %
vanaf 1 stuk
vanaf 1 stuk
Kalkoenfilet €18,92/kg
2,46
€
Blokpaté €14,77/kg
1,92
€
Freshpack-charcuterie
kalkoenfilet, blokpaté of hespenworst 130 g
16
Tous les avantages valables avec
Boni Selection
zwartewoudham ± 11 sneden 150 g
8,93/kg
€
1,34
€
- 25 %
Halfvolle boter met zeezout
- 25 %
vanaf 2 stuks
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
combineer naar keuze Vlootje 500 g €4,18/kg
9,40/kg
€
2,35
€
So Light met zeezout 20 % V.G. €11/kg
2,75
Balade
€
volledig assortiment halfvolle boter 250 g
2,09
€
Vloeibaar 500 ml €4,58/L
2,29
€
Becel
volledig assortiment Bakken & Braden
€ - 0,60
- 15 %
op 2 stuks
vanaf 1 stuk
combineer naar keuze Eucalyptus €37,80/kg
1,89
€
Ricola
Boni Selection
volledig assortiment 50 g
amandelnoten 250 g
- 10 %
15,92/kg
€
3,98
€
- 20 %
à partir vanafd’1 1 stuk pièce
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze 13,38 €/kg
5,35 €
LU
Ovomaltine
cacaodrank op basis van mout 400 g
13,38/kg
€
5,35
€
Moelleux met chocoladestukjes €12,07/kg
1,69
€
Petit LU moelleux met chocoladestukjes of natuur 140 g
17
- 15 %
3 + 1 gratis
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze Carbonara €24,23/kg
1,72
€
Boni Selection
hagelslag van melkchocolade 600 g
3,32/kg
€
1,99
€
Bolognese €25,29/kg
1,72
€
Knorr
Pasta Snack carbonara 71 g of bolognese 68 g -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
3 + 1 gratis
2 + 1 gratis
combineer naar keuze
combineer naar keuze Classic paprika €10,75/kg
Weense worsten 8 stuks 420 g €9,96/kg Hotdogs 8 stuks 550 g €18,97/kg
5,69
€
Zwan
volledig assortiment worsten
-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
2,15
€
Pringles
volledig assortiment 200 g -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
- 25 %
- 25 %
vanaf 12 stuks
vanaf 12 flessen
combineer naar keuze
combineer naar keuze
Indian Tonic Zero €2,05/L
Original €1,38/L
0,675
€
Indian Tonic €1,86/L
Schweppes
Indian Tonic Zero of Indian Tonic in blik 33 cl
18
Tous voordelen Alle les avantages geldig valables met avec
0,615
€
2,07
€
Zero 1,38/L
€
2,07
€
Coca-Cola
Original, Zero of Light 1,5 L Notre savoir-faire se déguste avec sagesse. Une bière brassée avec savoir se déguste avec sagesse.
* + consignes. * + caution : 0,30 €
2,39
€
- 25 %
- 25 %
vanaf 8 flessen
vanaf 16 stuks
combineer naar keuze
Sprite No Sugar €1,31/L
Fanta Orange Zero €1,36/L
1,96
2,04
€
€
Jupiler
Sprite of Fanta Orange
pils in blik 50 cl
op alle flessen van 1,5 L
vanaf 3 stuks
- 30 %
2 + 1 gratis
combineer naar keuze
combineer naar keuze
Handzeep €9,40/L
Douchegel €7,90/L
2,35
3,95
€
€
Premium Protection 4 9 - 14 kg 27 stuks €0,37/stuk
9,99
€
2,24/L
€
1,12
€
Premium Protection 2 4 - 8 kg 41 stuks €0,21/stuk
8,49
€
Pampers
Sunlight
volledig assortiment Premium Protection of Baby-Dry Pants
vloeibare handzeep Classic 250 ml of douchegel Classic 500 ml
-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
- 15 %
vanaf 1 stuk Alle voordelen geldig met Xtra Reiniger Triple Action Plus 90 tabletten €0,06/stuk
5,49
€
Steradent
volledig assortiment
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
Geldig bij OKay van 11/3 t.e.m. 24/3/2020. Download de handige Xtra-app via okay.be/mijn-xtra.
Proef samen van wereldse smaken Street food: quick & easy In deze OKay-workshop gaan we de wereld rond en maken we heerlijke street food. Churro’s, falafel, Thaïse visballetjes … laat je inspireren!
Workshop georganiseerd in samenwerking met Colruyt Group Academy, voor meer info, data en locaties surf naar www.okay.be/streetfood-nl Alle voordelen geldig met 1 korting per kasticket. De beschikbaarheid van de artikelen kan verschillen per winkel. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.
Je OKay-winkel is open van maandag t.e.m. zaterdag van 8.30 uur tot 19.30 uur.
Op zoek naar een OKay-winkel in je buurt? www.okay.be
V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.
Snel en makkelijk koken? Dat kan met de Foodbag One Meal Box! V
Maak kennis met deze handige maaltijdbox en probeer hem van 11/3 t.e.m. 24/3/2020 extra voordelig uit:
s lee
Vis
voor een 2-persoonsbox:
€ 9,95 i.p.v. € 14,95 of
voor een 4-persoonsbox:
Veggie
€ 15,95 i.p.v. € 23,95
Een handige doos met 1 volwaardige maaltijd
Voor
2 of 4 personen
Wekelijks vanaf woensdag keuze uit: vlees, vis, veggie
Klaar in
30
minuten
One Meal Box Snel en makkelijk koken
Wist je dat je met de Foodbag One Meal Box in 1-2-3 een heerlijke en verrassende maaltijd op tafel tovert? Deze maaltijdbox is het resultaat van een exclusieve samenwerking tussen OKay en Foodbag. Foodbag staat voor evenwichtige, gevarieerde gerechten uit duurzame productie met verse ingrediënten. Met onze tijdelijke actie probeer je hem extra voordelig uit! Betaal van 11 t.e.m. 24 maart slechts € 9,95 voor een 2-persoonsbox en € 15,95 voor een 4-persoonsbox. In een One Meal Box vind je alle ingrediënten voor een eerlijk en heerlijk gerecht in één handige doos. Je neemt je doos gewoon mee uit je OKay en hoeft hem dus niet op voorhand te bestellen. In elke One Meal Box zitten precies de ingrediënten voor 1 maaltijd voor 2 of 4 personen. Kies elke week vanaf woensdag opnieuw uit 3 varianten van de One Meal Box met vlees, vis of veggie. De recepten zijn snel klaar, want aan elk gerecht heb je minder dan 30 minuten werk. Handig, toch? Probeer het snel zelf uit! Benieuwd naar het menu van deze en volgende week? Kijk dan op www.okay.be/onemealbox-nl
Je vindt de Foodbag One Meal Box in heel wat OKay-winkels, maar nog niet overal. Neem een kijkje op okay.be/onemealbox-nl voor de beschikbaarheid in jouw winkel. V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.
De roomkaas die
iedereen verrast! 1 + 1 gratis
-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
combineer naar keuze
Original €
17,93/kg
2,69
€
Greek Style 15,94/kg
€
2,79
€
Basil & Lemon 16,51/kg
€
2,89
€
Philadelphia
Original Mini 6 x 25 g of Free to feel good Basil & Lemon of Greek Style 175 g Prijzen geldig van 11/3 t.e.m. 24/3/2020.
1 korting per kasticket. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.
Alle voordelen geldig met Xtra
Laat je inspireren Croque met Philadelphia en kipfilet Besmeer een sneetje brood met Philadelphia Greek Style. Kruid met zwarte peper en bestrooi met fijngesnipperd bieslook bieslook. Leg er een sneetje kippenwit en een tweede sneetje brood op. Bak 2 min. aan beide kanten in een pan met een beetje boter. Snij in 2 driehoeken.
Serranohamrolletjes met Philadelphia, rucola en zongedroogde tomaten Bestrijk een sneetje serranoham met Philadelphia Original. Kruid met Italiaanse kruiden en bestrooi met geroosterde pijnboompitten.. Leg er enkele blaadjes rucola en wat zongedroogde tomaten op. Rol strak op en snij in 2. Zet vast met een prikker.
V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.
Ontdek ons
paasassortiment - 15 %
vanaf 2 stuks
van hetzelfde merk Mini Eggs €17,90/kg
Lepeleitje Oreo €28,05/kg
1,79
€
3,59
€
Milka
Mini Eggs 100 g of lepeleitje Oreo 128 g of melk 136 g
Gedecoreerd €27,72/kg
4,99
€
Melk €23,37/kg
4,09
Paasfiguren €25,83/kg
4,65
€
€
Libeert
figuurtjes van melk-, witte of pure chocolade 175 g of gedecoreerde chocolade 180 g
De Schutter
paasfiguren 180 g of paaseieren van witte en melkchocolade 225 g Paaseieren €20,40/kg
4,59
€
Prijzen geldig van 11/3 t.e.m. 24/3/2020.
1 korting per kasticket. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.
- 10 %
vanaf 1 stuk
Martichoc
paaslollies van melkchocolade 60 g
Hamlet
paasfiguren 250 g
Libeert
40,67/kg
€
paasmandje 135 g
19,96/kg
37,50/kg
€
€
4,99
2,25
€
5,49
€
€
- 20 %
vanaf 2 stuks
combineer naar keuze
Boni Selection paashaas van melk- of witte chocolade 180 g
Melkchocolade €5,40/kg
Super Choc Melkchocolade €10,94/kg
1,97
€
1,35
€
paaseieren van melk-, pure of witte chocolade of gedecoreerde melkchocolade 5 stuks 250 g
Prijzen geldig van 11/3 t.e.m. 24/3/2020.
1 korting per kasticket. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.
Decoratief houten konijn staand 8 x 20 cm
1,49
€
Volledig assortiment paasdecoratie
Alle voordelen geldig met Xtra
V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.
3 + 1 gratis Combineer de deelnemende wijnen naar keuze.
Vul je gratis handige wijnbox.
Gel d i g van 11/3 t.e.m. 7/4 /2020 op v erto o n van Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.
KOM PROEVEN
op vrijdag 13 maart van 16 tot 19 uur.
3 + 1 gratis Een OKay-wijn voor elk moment. We helpen je graag om snel en makkelijk de perfecte wijn te kiezen voor elk gerecht. Combineer de deelnemende wijnen naar keuze en krijg 1 fles gratis bij elke aankoop van 3 flessen. Ontdek ze allemaal in jouw winkel of op okay.be.
Crémant de Bourgogne A.O.P. ‘Veuve Ambal’ Blanc de Noirs
Nieuw
brut 75 cl
apero
fruitig (rood fruit), fris
Ribolla Gialla
Fossa Mala spumante brut 75 cl
9,99
€
fris, fruitig
9,99
Ca’Dora
€
La Gioiosa et Amorosa spumante brut 75 cl
7,75
€
fruitig, fris
Jean-Luc Colombo Terroirs du Vent ‘La Violette’ Viognier 2019
salade
I.G.P. Pays d’Oc 75 cl
Domaine du Gouyat 2019
fruitig, floraal
A.O.P. Bergerac 75 cl fruitig, stevig
5,69
€
7,95
€
La Corde à Tongs 2018/2019 rosé I.G.P. Pays d’Oc 75 cl fruitig, fijn
5,49
€
Ons vakmanschap drink je met verstand. -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
3 + 1 gratis
Calabria I.G.T. ‘Calabrise’ 2018
pasta
Ippolito 1845 Calabria - Italië 75 cl
Gio Grenache 2019 I.G.P. Pays d’Oc 75 cl
vurig, kruidig
aromatisch, crispy
5,85
9,99
€
€
Château Saint-Eugène ‘Le Barcot’ 2018 A.O.P. Corbières 75 cl smaakvol, kruidig
5,59
€
vis Secret des Sens 2018/2019
A.O.P. Côtes du Rhône 75 cl
Toscana I.G.T. Ceppaiano Bianco 2018
fruitig, rond
Toscana - Italië 75 cl
5,99
€
fruitig, floraal
La Corde à Tongs 2019 wit I.G.P. Pays d’Oc 75 cl fris, fruitig (citrusfruit)
5,49
€
5,99
€
Ook lekker bij BBQ Ons vakmanschap drink je met verstand. -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
3 + 1 gratis Finca del Mar Tempranillo Crianza 2015 D.O. Valencia - Spanje 75 cl
gevogelte
fruitig, kruidig
Artisans Partisans Pinada Réserve 2018
5,85
€
I.G.P. Pays d’Oc 75 cl
5,49
La Baume rosé 2018/2019
€
A.O.P. Languedoc 75 cl elegant, aromatisch
7,89
€
Ook lekker bij BBQ
rund Château La Chapelle 2018
Louis Bernard 2018
fruitig, kruidig
fruitig, krachtig
A.O.P. Côtes du Rhône 75 cl
A.O.P. Bordeaux 75 cl
6,75
5,69
€
€
Château Maucoil 2017
A.O.P. Côtes du Rhône Villages 75 cl fruitig, kruidig
6,99
€
Ook lekker bij BBQ
V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.
intens, fruitig
Ons vakmanschap drink je met verstand. -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.
Ontdek nog meer deelnemende wijnen in jouw winkel of op okay.be