Skip to main content

OKay-1222-NL

Page 1

aperitieven. Zomers

- 25 % vanaf 2 stuks

Kijk snel op p. 3

Prijzen geldig van 1/6 t.e.m. 14/6/2022 . Ons vakmanschap drink je met verstand.


Buitengewone

borrelmomentjes. - 25 %

2 + 1 GRATIS

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Philadelphia

volledig assortiment Intense tomaat & chili 130 g €16,38/kg Tortillachips €14,29/kg

1

€

Tapero

12,38/kg

€

2,13

2,29

€

€

Minigrissini €11,90/kg

- 20 %

1,19

vanaf 2 stuks

€

tortillachips met chili 70 g, minigrissini Torinesi 100 g of picos of Rebujitos tapas mix 150 g -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

2

Knoflook & fijne kruiden 185 g

Alle voordelen geldig met

Gusto d’Italia

Antipasto Selezione 100 g

Exclusief. bij OKay

42,50/kg

€

4,25

€


- 20 %

2 + 1 GRATIS

vanaf 2 stuks

2 + 1 GRATIS

Cava Cabaret brut reserva 75 cl

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

12,65/L

€

9,49

€

La Focaccina Bo

Francia

Mozzarella di Bufala Campana €17,52/kg 125 g

Mosselen 3 x anders

Kook gespoelde mosselen afgedekt gaar met fijngesnipperde ui, boter, peterselie en groene selder tot ze opengaan. 1. Leg in een halve schelp met een mespuntje lookboter en zet 5 min. onder de grill op 180 °C. 2. Leg in een halve schelp en bestrooi met paneermeel, fijngesnipperde peterselie en geraspte parmezaan. 3. Prik 3 mosselen op een spiesje afwisselend met wat peterselie en serveer met tartaarsaus.

Ons vakmanschap drink je met verstand.

Gusto Mediterraneo 100 g

2,19

€

24,90/kg

€

2,49

€

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 % vanaf 2 stuks

Delta

hangcultuur mosselen Royal 2 kg 3,49/kg

€

6,98

€

3


- 25 %

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 1 stuk

combineer & profiteer

Alvalle

gazpacho Original 1L

Makreelfilets in eigen nat €30/kg

4,55

3,75

€

€

Feuille d’Or

volledig assortiment 125 g

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

- 25 %

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Kippenballetjes €8,36/kg

2,09

€

Florette

babywortelen 250 g

9,16/kg

€

2,29

€

Boni Selection

Pikante gehaktballetjes €9,40/kg

2,35

€ kippenballetjes of pikante gehaktballetjes 10 stuks 250 g

- 25 % vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Olijven met kaas €12,48/kg

4,99

€

Tapero

Nieuw. Kerspaprika’s €18,33/kg

2,75

€

Grillworst €18,33/kg

2,75

€

olijven met kaas 400 g of kerspaprika’s gevuld met roomkaas, belegen goudablokjes of grillworst 150 g 4

Alle voordelen geldig met


Gran Barón alcoholvrije schuimwijn 75 cl

Pietro Coricelli extra olijfolie van eerste persing 1L

6,60/L

€

4,95

€

7,39

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €5,49

€

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €7,49

3 + 1 GRATIS

Boni Selection

focaccia mozzarella-tomaat-basilicum 2 x 165 g of mozzarella-knoflook 2 x 150 g €

2,19

- 20 %

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Mozzarella Bufala 125 g €31,92/kg

3,99

€

Mozzarella Maxi 250 g €11,40/kg

Galbani

2,85

€

volledig assortiment -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Chorizo 19,90/kg

€

Argal

1,99

€

chorizo in sneden 100 g of fuet 160 g

Pur Pain

tapasbaguettes 4 x 70 g

7,11/kg

€

1,99

€

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €2,49

OKay idee. van store manager Nils, OKay Nieuwerkerken

Bruschetta met chorizo en mozzarella

Wrijf wat knoflook over tapasbaguettes en besmeer met Tapero-tomatentapenade. Bestrooi met Provençaalse kruiden en beleg met mozzarella en chorizo. Zet 5 à 10 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C. Deze folder is samengesteld voor aankopen in onze OKay-winkel te De Panne. De ‘laagste prijs laatste 30 dagen’ is om die reden de laagste prijs zoals toegepast in deze winkel. De prijzen in andere OKay-winkels kunnen hiervan verschillen. De huidige prijzen en referentieprijzen voor andere OKay-winkels kan je steeds ter plaatse raadplegen tijdens je winkelbezoek of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Datum opmaak folder: 27/4/2022

5


- 15 % vanaf 1 stuk

Boni Selection

Fresh Box voor guacamole 750 g

6,65/kg

€

4,99

€

- 25 % vanaf 2 stuks

- 20 % vanaf 2 stuks

- 20 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Flippies Cheese XXL 115 g €10,35/kg

Boni Selection

gekaramelliseerde €9,05/kg pinda’s 275 g €

2,49

vanaf 2 stuks

Chio of Tyrrells

Strong wasabi 175 g €11,26/kg

1,19

€

volledig assortiment

Duyvis

volledig assortiment

1,97

€

2 + 1 GRATIS

Nieuw.

Château La Chapelle 2019/2020 A.O.P. Bordeaux

Lekker met

75 cl

€ Americain natuur 175 g

6

€

11,37/kg

1,99

€

Alle voordelen geldig met

6,75/fles

Lam

Rund

Aromatische bordeauxwijn met een fruitig, smaakvol karakter. -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Ons vakmanschap drink je met verstand.


Inspiratievoordeel. Bij aankoop van 1 fles

1 GRATIS

Gimber

mocktail op basis van gember 50 cl €43,38/L

21,69

€

+ Bru

natuurlijk lichtbruisend mineraalwater 8 x 50 cl

1 WEGWERP-BBQ GRATIS* Bij aankoop van 3 verpakkingen

1,40/L

€

5,59

€

Noyen

alle pensen

*Zolang de voorraad strekt. Vraag je gratis BBQ aan de kassa.

combineer & profiteer

Witte pens 3 x 150 g €9,44/kg

4,25

€

7


1

Deze 4 broden nu

2

€1

per stuk

3

Kaasdip

Camembert + enkele takjes verse tijm + grofgehakte pistachenoten + reepjes zachte abrikozen + vloeibare honing Zet ± 15 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C.

4

1

Boekweitbaguette granen 350 g

8

Alle voordelen geldig met

2

Echte Franse baguette 350 g

3

Houthakkersbrood meergranen 400 g

4

Ciabatta 260 g

Enkel geldig op de afgebeelde producten.


- 25 % vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Baguette met brie en ham

Camembert €7,80/kg

1,95

Boekweitbaguette + brie + kwartjes appel + beenham + rucola Zet 10 min. in een voorverwarmde oven op 180 °C.

Brie €12,95/kg

€

Le Rustique

camembert 250 g of brie 200 g

2,59

€

2 + 1 GRATIS

2 + 1 GRATIS

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Tradition sneden 250 g €17,76/kg

4,44

Original 200 g €20,95/kg

€ Light 5 sneden 140 g €28,21/kg

3,95

€

Maredsous

volledig assortiment

4,19

€

Dubbelroom 200 g €12,45/kg

La Vache qui rit

€

Kiri

2,49

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

alle smeerkazen of verse melk & room 8 porties 144 g

Light 200 g €19,45/kg

3,89

€

Kiri 21,18/kg

€

3,05

€

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

OKay idee. Belegd kaasbroodje

Ciabattabrood + La Vache qui rit Original + plakjes avocado + microgroenten Spicy Mix + gepofte kikkererwten met paprikapoeder

9


OKay idee.

1 + 1 GRATIS

Salsiccia-spiesjes

Verhit olijfolie in een pan en bak Salsiccia 10 à 15 min. Draai af en toe om. Haal uit de pan en snij in schijfjes van 2 cm. Prik met een takje verse rozemarijn en een trostomaatje op een stokje.

Salumificio di Genga worsten 4 x 100 g

15,73/kg

€

6,29

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

2 + 1 GRATIS

vanaf 2 verpakkingen

combineer & profiteer

Oriental €13,89/kg

2,50

€

Paprika 13,89/kg

Minikippenballetjes

€

2,50

Oriental of paprika 5 x 36 g

€

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Schnitzel van kippengehakt 2 x ± 120 g

- 25 %

12,25/kg

€

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 2 verpakkingen

Noblys Kruidengebraad

2 sneden ± 250 g

10

Alle voordelen geldig met

12,99/kg

€

voorgegaarde varkensribben met whiskymarinade ± 600 g

13,89/kg

€


4

- 25 %

35’

vanaf 2 verpakkingen

Rumpsteak met gevulde puntpaprika en gebakken aardappelen Ingrediënten (4 personen) • 2 Amerikaanse Black Angus rumpsteaks (freshmart) • 4 rode zoete puntpaprika’s • 250 g champignons • 700 g bakpatat cajun • 25 g halfgedroogde kerstomaten (freshmart)

• 185 g roomkaas met knoflook & fijne kruiden (bv. Philadelphia) • 50 g geroosterde pijnboompitten • 2 eetl. olijfolie • peper en zout

Ambrosini

Amerikaanse Black Angus rumpsteak €29,97/kg 300 g

8,99

€

Nieuw.

Voorbereiding (10 min.) - Snij het hoedje van de puntpaprika’s. Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten. - Snij de champignons in kleine stukjes. - Meng de champignons, de zongedroogde tomaten en de pijnboompitten onder de roomkaas. Vul er de 4 paprika’s mee en zet de hoedjes op. Prik eventueel vast met een brochettestokje.

Exclusief. bij OKay

Patron

bakpatat cajun 350 g

Bereiding (25 min.) 1. Leg de paprika’s op de barbecue en bak ± 20 min. Draai regelmatig om. 2. Zet de aardappelen in het aluminium schaaltje op de barbecue en bak ± 20 min. Schep regelmatig om. 3. Bestrijk de rumpsteaks met de olijfolie en kruid met peper en zout. Bak 2 min. aan elke kant op een hete barbecue. Laat eventueel naar smaak verder bakken. Voedingswaarden van het recept (per persoon)

energie 628 kcal • vetten 32,4 g, waarvan 11,5 g verzadigd • koolhydraten 28,2 g, waarvan 5,9 g suikers • vezels 3,7 g • eiwitten 54 g • zout 0,8 g

Ons vakmanschap drink je met verstand. Deze folder is samengesteld voor aankopen in onze OKay-winkel te De Panne. De ‘laagste prijs laatste 30 dagen’ is om die reden de laagste prijs zoals toegepast in deze winkel. De prijzen in andere OKay-winkels kunnen hiervan verschillen. De huidige prijzen en referentieprijzen voor andere OKay-winkels kan je steeds ter plaatse raadplegen tijdens je winkelbezoek of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Datum opmaak folder: 27/4/2022

7,11/kg

€

2,49

€

Roodeberg 2019/2020

KWV Western Cape Zuid-Afrika 75 cl

6,39

€

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €7,30

11


4

35’

Kabeljauw met asperges en taboulé

Boni Selection

kabeljauwhaasje ± 600 g

25,95/kg

€

Ingrediënten (4 personen) • 600 g kabeljauwhaasje royal (freshmart) • 500 g groene asperges • 1 plantje platte peterselie

• 400 g taboulé tomaat-paprika • 6 eetl. olijfolie • peper en zout

Voorbereiding (10 min.) - Snij het voetje van de asperges. Snij in 3 gelijke stukken. - Hak de peterselie grof en meng er 2 eetl. olijfolie onder. Kruid met peper en zout.

Bereiding (25 min.) 1. Verhit 2 eetl. olijfolie in een kookpot en bak de asperges ± 5 min. Kruid met peper en zout. 2. Verhit 2 eetl. olijfolie in een pan en bak de kabeljauw ± 5 min. Draai voorzichtig om, verdeel er de peterselie over en bak nog 5 min. verder. 3. Verdeel de vis en de asperges over de borden en geef er de taboulé bij. Voedingswaarden van het recept (per persoon)

energie 493 kcal • vetten 24,6 g, waarvan 3,8 g verzadigd • koolhydraten 28,5 g, waarvan 5,6 g suikers • vezels 3,4 g • eiwitten 38,1 g • zout 1,5 g

12

Patron

Exclusief. bij OKay

taboulé tomaat-paprika €5,98/kg 400 g

2,39

€

Chablis A.O.P. ‘Blason de Bourgogne’ 2020/2021 Union des Viticulteurs de Chablis 75 cl

9,99

€

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €10,49

Ons vakmanschap drink je met verstand.


Zomerse toppers,

boordevol smaak.

- 25 % vanaf 2 stuks

Nieuw. Smaaktomaten

8,87/kg

€

Toma’Gusto 450 g

3,99

€

Zoete puntpaprika los

3,99/kg

€

Abrikozen Grand Cru Boni Selection los

Perziken

Boni Selection los

4,99/kg

€

2,99/kg

€

Deze folder is samengesteld voor aankopen in onze OKay-winkel te De Panne. De ‘laagste prijs laatste 30 dagen’ is om die reden de laagste prijs zoals toegepast in deze winkel. De prijzen in andere OKay-winkels kunnen hiervan verschillen. De huidige prijzen en referentieprijzen voor andere OKay-winkels kan je steeds ter plaatse raadplegen tijdens je winkelbezoek of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Datum opmaak folder: 27/4/2022

13


OKay idee. van store manager Dorina, OKay Roosdaal

Gnocchi met quorn fijngehakt

Kook gnocchi gaar in lichtgezouten water. Bak champignons in een pan en meng er wat groene pesto en fijngehakte quorn onder. Doe er de gnocchi bij en laat opwarmen. Bestrooi met wat tuinkers en oudekaasschilfers.

- 20 %

OF

op 1 stuk

- 25 % vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Quorn

volledig assortiment Vegetarische stukjes 175 g €15,94/kg

Vegetarisch fijngehakt 175 g

2,79

€

18,29/kg

€

3,20

€

- 20 % vanaf 2 stuks

Koliós

Greek Cheese Grill & Fry 250 g 14

11,96/kg

€

2,99

€

Alle voordelen geldig met

Boni Selection

oudekaasschilfers 175 g €

17,09/kg

€

2,99

Giovanni Rana

gnocchi 500 g of lasagnevellen 250 g

2,09

€


- 25 % vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Kaasburger 170 g €18,18/kg

Groenteburger 170 g €

3,09

19,94/kg

3,39

€

€

The Bio Veggie Company volledig assortiment

- 15 %

OKay idee.

vanaf 2 stuks

van store manager Wim, OKay Evergem

Wrap met groenteburger en tomatensalsa Dit heb je nodig (4 personen) • 4 groenteburgers (freshmart) • 3 smaaktomaten • 1 bosje waterkers

• 1/2 rode ui • 4 wortelwraps • 4 eetl. tartaarsaus • 2 eetl. olijfolie

Poco Loco

veggiewraps van wortelen 6 stuks 370 g

2,98

€

- 10 %

Bereiding (10 min.) 1. Verhit de olijfolie in een pan en bak de groenteburgers 2 à 3 min. aan elke kant. Snij in stukjes. 2. Warm intussen de wortelwraps op (instructies: zie verpakking). 3. Snipper de rode ui fijn en hak de tomaten en de waterkers grof. Meng goed en lepel op de wortelwraps. Schik er de stukjes groenteburger en de tartaarsaus op en plooi dicht.

8,05/kg

€

op 1 stuk

OF

- 15 % vanaf 2 stuks

Kadé

verse tartaarsaus 150 ml

12/L

€

1,80

€

15


1 FLES 75 cl en BROUWERIJBEZOEK GRATIS* Bij aankoop van 2 verpakkingen

*Zie voorwaarden op de fles. Zolang de voorraad strekt. Vraag je gratis fles aan de kassa.

Pick&Mix. Deze twee bieren.

- 25 %

Omer

6,19*

combineer & profiteer

€

Hoegaarden

witbier of witbier Rosée 8 x 25 cl

pils in blik 33 cl

3,39/L

€

€

1,12

Rosée 4,40/L

8,79*

€

€

- 25 %

- 25 %

vanaf 2 verpakkingen

- 20 %

vanaf 2 verpakkingen

Desperados

5,71/L

11,30

16

9,29*

€

vanaf 2 verpakkingen

Cristal Alken

€

€

- 25 %

Witbier €3,10/L

vanaf 12 stuks

gearomatiseerd bier met tequila 6 x 33 cl €

4,69/L

sterk blond bier 6 x 33 cl

Alle voordelen geldig met

Corona Extra pils 6 x 35,5 cl

4,22/L

€

8,99

€

vanaf 2 verpakkingen

Victoria

sterk blond bier 6 x 33 cl

3,71/L

€

7,35*

€

Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + statiegeld.


- 25 %

- 25 %

vanaf 3 verpakkingen

vanaf 12 flessen

- 25 %

combineer & profiteer

vanaf 16 stuks

Lipton Ice Tea

Lipton Ice Tea

Zero 1,5 L of 50 cl

Schweppes

Tonic & Hibiscus 4 x 20 cl

1,5 L 1,42/L

6,24/L

€

4,99

€

Zero in blik 33 cl

2,48/L

€

€

2,13

0,818

€

€

- 25 %

2 + 1 GRATIS

vanaf 12 flessen

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Twist And Drink

Aquarius

volledig assortiment 20 cl -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Kers €3,99/L

0,797

€

Bosvruchten €3,99/L

Orange €3,34/L

1,67

€

volledig assortiment 50 cl Red Peach €3,34/L

1,67

€

0,797

€

- 25 % vanaf 18 stuks

- 25 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 8 flessen

Fuze Tea

volledig assortiment

Indian Tonic €2,30/L

0,758

€

Schweppes

alle blikken van 33 cl

Citrussmaken €2,72/L

0,898

€

Black Tea Peach Hibiscus 400 ml €3,13/L

1,25

€

Green Tea Mango Chamomile 400 ml €3,13/L

1,25

€

17


- 25 % vanaf 2 stuks

- 25 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 3 stuks

LU

op het assortiment Collection LU Kokoskoekjes 132 g €21,89/kg

Sesamkoekjes met vanillesmaak 132 g

2,89

€

23,26/kg

€

Céréal

3,07

volledig assortiment

Petit Beurre 200 g 7,65/kg

€

1,53

€

€

- 25 % vanaf 2 stuks

Choco AS 240 g

13,29/kg

€

3,19

€

- 25 %

- 15 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 2 verpakkingen

vanaf 2 stuks

Natuurboterwafels 75 g €27,47/kg

B-Ready €17,35/kg

St Michel

Doonuts met chocolade 180 g €16,39/kg

2,95

€

- 25 %

2,29

€

Nutella

B-Ready 6 stuks 132 g of & Go! 2 x 52 g

vanaf 2 verpakkingen

- 25 %

combineer & profiteer

vanaf 2 verpakkingen

2,06

€

Jules Destrooper

volledig asortiment (uitgezonderd Plop- en Mayakoeken)

€-1 op 2 stuks

combineer & profiteer

Chupa Chups

Melody Pops 60 g of Mix 102 g of

Mars €

23,21/kg

11,14

€

Mars of Snickers

Ice Cream 12 stuks, Bounty Ice Bars 6 stuks of M&M’s Icetub Peanut 450 ml 18

Alle voordelen geldig met

Mentos Tarteletto

frangipane-perentaart €13,72/kg 2 stuks

2,95

€

Fruit of Mint 4 x 37,5 g Melody Pops €30,83/kg

1,85

€


1 + 1 GRATIS

1 + 1 GRATIS

combineer & profiteer

Franklin

Milka

choco Brookie 6 stuks 152 g 17,43/kg

Nieuw.

€

€

2,65

7,15

€

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 20 %

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Mager met exotische vruchten 4 x 125 g €5,30/kg

vanaf 3 stuks

3 + 1 GRATIS combineer & profiteer

Danone

2,65

alle fruityoghurts

€

Griekse yoghurt natuur 150 g

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Fruix met rode vruchten 8 x 125 g

Koliós

Vanilla 17,88/L

volledig assortiment 400 ml

4,75

€

5,53/kg

€

0,83

€

3 + 1 GRATIS

2 + 1 GRATIS combineer & profiteer

combineer & profiteer

Vanille 1L

1,53

€

Alpro

Choco 6 x 25 cl €32,67/L

4,90

€

Pop chocolade 4 x 117 g €8,44/kg

3,95

€

Chocolade- & vanillesmaak 4 x 125 g €3,58/kg

sojadrink vanille, banaan of rode vruchten 1 L of choco of vanille 6 x 25 cl

Danone Danette

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

volledig assortiment

1,79

€

19


2 + 1 GRATIS combineer & profiteer

Kellogg’s

alle ontbijtgranen en -repen Smacks 600 g €8,55/kg

5,13

€

-33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

- 20 %

vanaf 2 flessen

vanaf 2 stuks

Balade

Bonduelle

culinaire room 20 % V.G. 25 cl

crispy maïs 150 g 8,52/L

7,79/kg

€

€

2,13

1,09

€

€

- 25 %

- 15 %

vanaf 2 stuks

vanaf 1 stuk

Aubel

ovengegrilde ham 4 sneden 120 g

25,75/kg

€

3,09

€

20

Alle voordelen geldig met

Herve

Hervekaas zacht 100 g

22,30/kg

€

2,23

€


- 20 %

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Natuur 3,90/kg

€

1,95

€

Granaatappel €5,70/kg

Pur Natur

volle yoghurt natuur, met granaatappel of met vanille 500 g

2,85

€

Ola

4,43/L

€

ijs met vanillesmaak 900 ml

- 20 %

3,99

€

- 25 %

vanaf 2 stuks

vanaf 2 stuks

Mr.Freeze

Isostar

vrieslollies Classic 20 x 20 ml

Hydrate & Perform Sport Drink Lemon 400 g

4,98/L

19,88/kg

€

€

1,99

7,95

€

€

€ - 0,80

- 15 %

op 2 stuks

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Dextro Energy

Classic of Zitrone 3 x 46 g Classic 25,29/kg

€

3,49

€

Zitrone

25,29/kg

€

3,49

€

Alpro

soya bakken & braden 500 g

5,08/kg

€

2,54

€

21


- 25 %

3 + 1 GRATIS

vanaf 12 stuks

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Sanpellegrino

Melograno & Arancia of Aranciata Rossa in blik 33 cl Melograno & Arancia €2,67/L

Elegante 10 capsules €67,12/kg

3,49

€

Mattinata 10 capsules

L’Or

3,49

€

alle capsules

0,881

€

67,12/kg

€

-25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 20 %

€-2

vanaf 2 verpakkingen

op 2 flessen

combineer & profiteer

Argento Chardonnay 2021

Oaked 40,83/L

€

5,39*

€

Oaked & Smoked €52,95/L

Cornet

Oaked of Oaked & Smoked 4 x 33 cl

6,99*

€

€-2

op 2 flessen

op 2 flessen

Tavel A.O.P. rosé 2020/2021 75 cl

7,09*

€

Alle voordelen geldig met

6,59

€

€-2

22

Mendoza - Argentinië 75 cl

El Coto Crianza 2018 D.O.C. Rioja - Spanje 75 cl

6,59

€

Ons vakmanschap drink je met verstand. * + statiegeld.


- 10 %

1 + 1 GRATIS

vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

combineer & profiteer

Ochtendfris 32 dosissen 1,76 L €0,33/dosis

20 builtjes

35/kg

€

1,05

€

Lipton

Yellow Label 20 builtjes of 100 builtjes

100 builtjes €33,93/kg

5,09

€

10,45

Wol & zijde 24 dosissen 1,32 L €0,27/dosis

€

Dreft

6,39

alle vloeibare wasmiddelen

€

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 % vanaf 2 stuks

- 25 %

combineer & profiteer

combineer & profiteer

vanaf 2 stuks

Intense Black €29,86/kg All-in-1 pods Original 31 dosissen

€

0,57/dosis

17,81

€

Ariel

volledig assortiment

Color 44 dosissen 2,2 L €0,39/dosis

17,19

€

10,45

Navy Blue €29,86/kg

€

10,45

Dylon

€

textielverf Intense Black, Navy Blue of Jeans Blue

2 + 1 GRATIS combineer & profiteer

Listerine Cool Mint €9,48/L

5,69

€

volledig assortiment 500 ml -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Alle voordelen geldig met Xtra Pas makkelijk je gegevens aan met je Xtra-login via okay.be/mijn-xtra.


VERNIEUWDE PIZZA PROBEER ZE NU!

2 + 1 GRATIS combineer & profiteer Dr. Oetker

volledig assortiment Ristorante -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Speciale 345 g

6,64/kg

€

2,29

€ Mozzarella 355 g €7,01/kg

2,49

€

Je OKay-winkel is open van maandag t.e.m. zaterdag van 8.30 uur tot 19.30 uur. Surf naar okay.be voor een OKay-winkel in je buurt. De beschikbaarheid van de artikelen kan verschillen per winkel. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten. Ontvang je liever geen folder meer? Uitschrijven kan via onze klantendienst op het nummer 02 345 2345. Alle voordelen geldig met

facebook.com/okay.colruytgroup

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


GELDIG OP:

- 20 %

-20%

vanaf 2 verpakkingen

combineer & profiteer

GELDIG BIJ AANKOOP VAN

2 PACKS 6X1LGELDIG OP: NAAR KEUZE

GELDIG BIJ AANKOOP VAN

2 PACKS 6X1L

Actie geldig van 01/06 t.e.m. 14/06/2022 met

NAAR KEUZE

. Zolang de voorraad strekt.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

Coca-Cola

Zero Sugar of Original 13282-AZ-Promo CZZ -20% Meal Okay-NL.indd 1 6x1L Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen Actie geldig van 01/06 t.e.m. 14/06/2022 met

. Zolang de voorraad strekt.

zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

13282-AZ-Promo CZZ -20% Meal Okay-NL.indd 1

13/04/22 14:02

Zero Sugar 1,69/L

€

10,14

€

GELDIG BIJ AANKOOP VAN

PACKS 6X1L Actie geldig van 1/6 t.e.m. 14/6/2022 met

. Zolang de voorraad strekt.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

NAAR KEUZE

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


© 2022 The Coca-Cola Company. COCA-COLA and COCA-COLA ZERO are registered trademarks of The Coca-Cola Company.


- 20 % vanaf 2 stuks

combineer & profiteer

Ambachtelijk gemaakt, dat smaakt!

Mager 4,46/kg

€

2,23

€

Vol 4,68/kg

€

2,34

€

De Lelie

ambachtelijke magere verse kaas of volle plattekaas 500 g Actie geldig van 1/6 t.e.m. 14/6/2022 met

. Zolang de voorraad strekt.

Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.


Al meer dan 90 jaar gespecialiseerd in verse plattekaas gemaakt op ambachtelijke wijze Een kwaliteitsproduct maken, daar heb je geduld voor nodig.

Bij De Lelie werken we met traditionele kaasculturen die de echte smaak van plattekaas garanderen. De fermentatie gebeurt bij ons op een lage temperatuur. Daardoor duurt alles veel langer, maar het resultaat is uniek. Bovendien laten we onze plattekaas uitlekken in zakken. Ook dit vraagt meer tijd maar draagt enorm bij tot de kwaliteit! Geniet van de echte smaak van plattekaas!

Onze verse melk kopen wij lokaal, in België.

Ontdek ons assortiment ambachtelijke producten

www.delelie.be V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Zomers aperitieven met gazpacho van enVie. Nieuw. Boni Selection enVie gazpacho 980 ml

3,42/L

€

3,35

€

Laagste prijs, laatste 30 dagen: €3,39

Actie geldig van 1/6 t.e.m. 14/6/2022 met

. Zolang de voorraad strekt.

Alle prijzen zijn onder voorbehoud van drukfouten en zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. Deze A5 flyer is samengesteld voor aankopen in onze OKay-winkel te De Panne. De ‘laagste prijs laatste 30 dagen’ is om die reden de laagste prijs zoals toegepast in deze winkel. De prijzen in andere OKay-winkels kunnen hiervan verschillen. De huidige prijzen en referentieprijzen voor andere OKay-winkels kan je steeds ter plaatse raadplegen tijdens je winkelbezoek of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Datum druk folder: 27/4/2022


Maak kennis met enVie. enVie is een sociale onderneming uit Anderlecht die lekkere en voedzame soepen maakt van groenteoverschotten en mensen die een afstand tot de arbeidsmarkt ervaren een job aanbiedt.

Ontdek de 4 kernwaarden van enVie: 1. Lekker: lekkere, hartverwarmende soepen en gazpacho boordevol smaak 2. Eerlijk: 100 % natuurlijk en zonder bewaarmiddelen, kunstmatige aroma’s of smaakversterkers 3. Duurzaam: enVie koopt groenteoverschotten op bij veilingen en kiest waar mogelijk voor energievriendelijke productie 4. Sociaal: het bedrijf geeft mensen die moeilijkheden ondervinden op de arbeidsmarkt een job en ondersteunt hen bij het vinden van een nieuwe en stabiele baan

Met de 100 % natuurlijke soep van Boni enVie draag je bij aan het verminderen van voedselverspilling en help je mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt re-integreren. Zo dragen we bij aan een betere samenleving, een betere gezondheid en een beter milieu, stap voor stap. V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OKay-1222-NL by Colruyt Group - Issuu