Feest mee met onze
s
20 Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021
20 Bio-Planet wordt 20 jaar. En dat hebben we aan jou te danken. Aan al onze klanten. Samen maken we de wereld een beetje mooier, elk op onze eigen manier. We willen jullie dan ook blijven helpen om elke dag bewust te consumeren, door te focussen op onze 9 pijlers. Zodat we met z’n allen B-lievers in een betere wereld kunnen zijn. In deze folder laten we alvast enkele B-lievers aan het woord. En wie weet ben jij ook wel een B-liever? Ik alvast wel!
Business Unit Manager Bio-Planet
Ben jij een
B-liever ? Ik vind dat een gezonde geest in een gezond lichaam past.
6
Ik wil dat boeren eerlijk betaald worden.
12
Ik eet zoveel mogelijk Belgisch.
18
Ik eet volgens het seizoen.
24
Ik vind dat eten puur moet zijn en vrij van antibiotica en chemicaliën. 30 Ik ben nieuwsgierig naar wat er achter producten en leveranciers zit.
36
Ik vind dat mensen en dieren met respect behandeld moeten worden. 42 Ik eet af en toe veggie.
48
Ik gooi weinig weg en gebruik spullen vaak opnieuw.
56
Minstens 1 pijler aangekruist? Proficiat, jij bent een B-liever. Ontdek welke recepten en producten bij jou passen.
Ik ben een
20 jaar
Hiep, hiep, hoera! 20 jaar
Bij een verjaardag hoort natuurlijk een feestelijke taart. Onze favoriet? Die vind je hieronder, makkelijk te maken en superlekker. En er zit nog veel meer kookplezier in deze folder. We nemen enkele van onze 20 jaar oude recepten en stoppen ze in een hedendaags jasje. Feest je met ons mee?
Verjaardagstaart
met gekaramelliseerde appeltjes en granola #20 voorbereiding (15 min.) --Klop de eieren samen met de suiker wit en luchtig (± 5 min.) en voeg de vanille toe. --Snij 2 ongeschilde appelen in kleine blokjes en doe in een ovenschaal. Voeg de bruine suiker, de kaneel en de kersen toe en meng goed. dessert 12 stuks Voor 2 biscuitdegen van Ø 20 cm • 8 eieren • 250 g suiker • 200 g bloem • 20 druppels vanille-extract Voor de vulling en afwerking • 3 dl opklopbare room (of een plantaardig alternatief) • 3 eetl. bloemsuiker • 3 eetl. granola Voor de appeltjes • 3 appelen • 1,5 eetl. donkerbruine suiker • 1 koffiel. kaneel • 2 eetl. gedroogde kersen voedingswaarden per persoon
bereiding (50 min. + afkoelen) 1. Verwarm de oven voor op 200 °C. 2. Zeef de bloem boven het eiermengsel. Meng voorzichtig onder elkaar. 3. Verdeel over 2 springvormen bekleed met bakpapier. 4. Bak de vormen één voor één (niet samen) 16 à 18 min. in de voorverwarmde oven. Laat volledig afkoelen. 5. Zet de appeltjes ± 20 min. in de oven. Laat afkoelen. 6. Klop intussen de room samen met de bloemsuiker op tot slagroom. 7. Haal de afgekoelde biscuits uit de vormen en leg er één op een taartschotel. Besmeer met een laagje slagroom van ± 1 cm dik. 8. Snij de derde ongeschilde appel in heel dunne plakjes. Verdeel over de slagroom. 9. Leg er de tweede biscuit bovenop. Besmeer dan volledig (bovenkant en zijkanten) met de slagroom. 10. Werk af met de gekaramelliseerde appeltjes en bestrooi met de granola.
energie 295 kcal • vezels 1 g • eiwitten 7,1 g • zout 0,2 g • vetten 8,6 g, waarvan 4 g verzadigd • koolhydraten 46,7 g, waarvan 31,1 g suikers
4
Wie jarig is, trakteert!
Haal je cadeaus
Daarom krijg je bij je eerstvolgende bezoek twee fijne cadeautjes* die je op weg helpen naar een evenwichtige levensstijl. Kom jouw cadeaus nu halen in je Bio-Planet!
1
in jouw Bio-Planet
Gratis
granola Speciaal voor onze verjaardag brengt I Just Love Breakfast een exclusieve granola uit, alleen verkrijgbaar bij Bio-Planet. Een heerlijke mengeling van cashewnoten, banaan en chocolade waarmee je je dag vol energie begint. Benieuwd? Jouw zakje wacht op jou in je winkel!
Gratis
20 jaar
maaltijdplanner
ཞཞ Bewuster winkelen en minder verspilling. ཞཞ Meer variatie in je menu. ཞཞ Met tips en lekkere recepten.
Victoria k kiest de klo rond voor . nd gezo
Seizoenskalender
drankje
maan
n e
24
Weetje van
dag
Santé!
5
6
12 inspirerende recepten afwerking
Handige
en overgiet een zeef. ijsblokjes glas met aan met 4. Vul een e drank. Vul met de kruidig of tonic. spuitwater
de maand:
l drinken geen alcoho Een maand Je slaapt beter, voordelen. g heeft veel als je genoe energie en krijgt meer stralen. Ga gaat je huid water drinkt, gezonde r Victoria de B-lieve als net k frisse deze heerlij toer op. Met beeld. gin-tonic bijvoor alcoholvrije
Ontijt
41 kortingsbonnen
n) 12 u. trekke (10 min. + van de bereiding van 5 cm stukjes schil . 1. Snij 2 en de citroen samen sinaasappel appelschil stukje sinaas 1 takje 2. Doe 1 s citroenschil, het met de stukje suiker, de tijm, de rbessen, de rozemarijn, ltje, de jeneve ml water kardemompeu 250 en rbolletjes en zwartepepe aan de kook ot. Breng ken. in een kookp doorko minuutjes laat een paar een nacht en en laat door 3. Laat afkoel daarna de drank trekken. Giet
Ingrediënten appel • 1/2 sinaas • 1/2 citroen arijn verse rozem • 2 takjes tijm takjes verse • enkele • 1 eetl. suiker ater of tonic • 2,5 dl spuitw ompeultje • 1 kardem rbessen • 50 g jeneve rbolletjes epepe • 5 zwart • ijsblokjes
een Goed voor en fit lichaam rgie. bakken ene
Plain
Over Bio-Planet
1 glas
Lunc
1
BE 0472 405
2
B-healthy Tips voor een evenwichtig weekmenu
ack gratis 4-p
e stukjemaaltijdplanners het tweed arijn. rozem Werk af met met takje boodschappenlijst chil en een sinaasappels
Halle, BTW
ocktail Kruidige3m 4 met tonic
RI FEBRUA 1
143, RPR Brussel
Actie geldig m. van 7/2 t.e. 12/2/2022
ak Maak sdtoi! at metJErINSPIREREN
GEBRUIK ONZE HANDIGE MAALTIJDPLANNER EN LAAT
van op vertoon deze bon
167, 1500 aekerstraat
ཞཞ Vooraf plannen = evenwichtigere keuzes.
het hele jaar
et, V. Demesm
Met een goede maaltijdplanner begin je met een gerust hart aan je week.
Wekeu’s voor
tje
enlijs Mijn schapp bood ......... .........
a
Avodm
......... .........
......... .........
......... .........
......... .........
......... .........
.........
......... ......
......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... ......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... .........
.........
......... ......
......... .........
h ......... ......... Double Dutc ......... ......... ......... keuze 4-pack naar ......... .........
V.U.: nv Bio-Plan
2
......... ......
......... .........
......... ......... .........
......
......... ......
22 op
12/2/20 van 7/2 t.e.m. ......... Actie geldig ......... ......... en Xtra. Enkel deze bon .................. rd. vertoon van ......... ......... aanvaa ...... bonnen worden originele ......... ......... strekt. Niet ......... ......... voorraad bonnen. Zolang de ......... ......... andere ......... r met ...... t geld. cumuleerbaa ......... ......... lbaar in contan .................. Niet inwisse ......... ......... ......
.........
ཞཞ Doe je voordeel met exclusieve kortingbonnen.
dinsda
g
......... .........
......... .........
g ensda
......... .........
......... .........
......... ......... .........
wo
ཞཞ Laat je inspireren door de seizoenskalender.
......... .........
......... .........
......... .........
......... .........
.........
......... .........
erdag
......... .........
......... .........
......... .........
......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... .........
......... .........
......
......... ......
......... .........
......... .........
......... .........
......... ......
......... ......... .........
......... .........
......... .........
g
......
......... ......
......... .........
......... .........
......... .........
vrijda
......
......... ......
......... .........
......... ......... .........
......... .........
ཞཞ Maak gebruik van de handige boodschappenlijstjes.
......... ......
......... .........
......... ......... .........
......... .........
dond
......... ......
......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... .........
......... ......
......... .........
......... ......
ag zaterd
zonda
g
*1 gratis maaltijdplanner en 1 zakje granola per Xtra. Zolang de voorraad strekt.
5
20 jaar
Victoria kiest de klok rond voor gezond. Goed voor een fit lichaam en bakken energie. De favorieten van B-liever Victoria
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 4
met
La Favo suikerarme granola 300 g € 5,99
(€ 19,97/kg)
6
met
Söbbeke volle melk 1 L € 2,45
-20 % vanaf 2 met
Karma Kombucha kombucha met gember 1 L € 5,15
B-healthy Echt goed eten draait om pure, onbewerkte en natuurlijke ingrediënten, om weinig suikers en goede vetten, om variatie en dosering. En vooral om genieten van. We zetten je graag op weg met heel wat evenwichtige producten, recepten en tips. Bij al onze recepten vind je bovendien de Nutri-Score, zodat je zelf goed kan kiezen.
-20 %
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 2
vanaf 2
La Linea kalkoenfilet 70 g
€ 3,35 (€ 47,86/kg)
met
met
met
Danatel feta 150 g
€ 2,69 (€ 17,93/kg)
Kerguillet Kéfir natuur 250 ml
€ 1,99 (€ 7,96/L)
Propex Express Family
Curcuma
€ 13,99 (€ 0,23/stuk)
€ 14,95 (€ 59,80/L)
-20 % vanaf 1 met
-20 % vanaf 2 met
Be-Life volledig assortiment Geproduceerd in Belgisch familiebedrijf.
Ortis Propex Express Family (250 ml) of Propex Immuno (60 stuks) Geproduceerd in België.
-20 % vanaf 1 met
Super Diet koninginnengelei 25 g € 17,95 (€ 718/kg)
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
7
Stoofpotje met schelvis hoofdgerecht • • • • • • • • • • •
m h
20 geleden
4 personen
3 schelvisfilets 2 preien 1 broccoli 4 wortelen 1 appel 1 plantje platte peterselie 3 takjes tijm 2 uien 4 aardappelen 2 teentjes knoflook 1 eetl. boter
• 180 g gierst • 1/2 blokje groentebouillon (of 1 koffiel. poeder) • 3 eetl. shoyu (sojasaus) • 3 eetl. olijfolie • 2 koffiel. currypoeder • 2 koffiel. gemalen gember • zwarte peper • zout
voorbereiding (30 min.) --Schil de aardappelen, de wortelen en de appel en snij in blokjes. --Snipper de uien fijn. --Hak het knoflook en de peterselie fijn. --Verdeel de broccoli in roosjes. --Snij de preien in halvemaantjes van 1/2 cm dik. --Snij de vis in stukken. --Rits de blaadjes van de takjes tijm. bereiding (45 min.) 1. Verhit 2 eetl. olijfolie in een stoofpot en stoof de ui en het knoflook glazig. 2. Voeg de gember en de curry toe en meng even. Voeg de wortel, broccoli, appel en prei toe en roerbak enkele minuten. 3. Doe er de gierst, sojasaus en bouillon bij samen met een scheutje water. 4. Voeg de helft van de peterselie toe en kruid met zwarte peper en zout. Laat ± 30 min. sudderen op een heel zacht vuur. 5. Voeg de aardappelen en de tijm toe en laat 10 min. mee sudderen. 6. Verhit intussen de boter en 1 eetl. olijfolie in een pan en bak de vis net gaar.
-20 % vanaf 2 met
Fisker Atlantische schelvishaasjes MSC ± 250 g € 27,95/kg
-20 % vanaf 2
Lima gierst 500 g
€ 2,89 (€ 5,78/kg)
afwerking Schep het stoofpotje in diepe borden of kommen en verdeel er wat stukjes vis over. Werk af met de rest van de peterselie. voedingswaarden per persoon
8
met
energie 508 kcal • vezels 8,9 g • eiwitten 36,9 g • zout 2,6 g • vetten 15,1 g, waarvan 4,3 g verzadigd • koolhydraten 51,8 g, waarvan 11,1 g suikers
B-healthy
Zo maak je het nu
-20 %
-20 %
vanaf 500 g
vanaf 1
met
met
Prei los
Limoenen los
Dagprijs
€ 5,69/kg
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
met
Maggi gevogelte- of groentebouillon 80 g
Herbio verse tijm in pot € 1,49
€ 1,79 (€ 22,38/kg)
iets drinken? chardonnay 0 %
€ 5,99 (€ 7,99/L)
Scan mij voor meer B-healthy- recepten.
-25 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Vendôme Mademoiselle chardonnay, merlot, rosé of classic 0 % 75 cl
Boni Bio frietaardappelen 2,5 kg
met
€ 4,49 (€ 1,80/kg)
20
van heutur eerste
De kracht van natuurlijke ingrediënten Het West-Vlaamse KeyPharm produceert al meer dan 20 jaar natuurlijke, efficiënte, veilige en kwalitatieve voedingssupplementen en verzorgingsproducten onder de merknamen Physalis en Biotona. Hun fascinatie voor de impact van natuurlijke ingrediënten is al jarenlang een drijfveer voor verdere innovatie. KeyPharm maakt alleen clean labelproducten, dat betekent dat ze geen kunstmatige kleur-, bewaar-, smaakof zoetstoffen bevatten. Ook zijn ze minimaal bewerkt en vrij van lactose, suiker, zout en gist. De ingrediëntenlijst is overzichtelijk met elk ingrediënt duidelijk vermeld. Alle grondstoffen zijn gecertificeerd biologisch,
Bio-Planet en KeyPharm werken al sinds hun ontstaan samen. Als Belgische producent vindt KeyPharm het heel belangrijk om aanwezig te zijn in Bio-Planet. Een samenwerking van 20 jaar, gesteund op vertrouwen en leren uit elkaars expertise. Zo beantwoorden we samen aan de vraag naar lokale, biologische en minder bewerkte voedingsmiddelen.
ecologisch of vegan. De R&D-afdeling zit nooit stil, ze zijn voortdurend op zoek naar nieuwe ingrediënten om nieuwe producten te ontwikkelen of bestaande te verbeteren. De productie verloopt voor 95 % op Belgische bodem. Bovendien steunt het bedrijf projecten rond kansarme
Zinc forte
kinderen in de regio en werkt het samen met maatwerkbedrijven. De organisatie draagt het CO2-Neutral®label, dat garandeert dat een bedrijf zijn lokale en globale klimaatimpact berekent, vermindert en compenseert. KeyPharm is dan ook gehuisvest in een duurzaam lage-energiegebouw met o.a. zonnepanelen, warmtepomp en groendak.
-20 %
€ 25,99
(€ 0,87/stuk)
vanaf 1 met
Chlorella € 17,89
(€ 0,09/stuk)
Zinc forte
€ 13,49 (€ 0,45/stuk)
10
Physalis Chlorella + Spirulina (200 tabletten), Collagen pro (30 sticks) of Zinc forte (30 tabletten) Geproduceerd in België.
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
B-healthy
NIEUWE
s
Thaise rijst
€ 2,99 (€ 5,98/kg)
mond- en keelspray
€ 5,29 (€ 176,33/L)
-20 % vanaf 1
2+1
met
Briodor lightkaas uit Sijsele
-20 %
€ 17,90/kg
Ladrôme volledig assortiment ProPolis
met
-20 % vanaf 2 met
-20 %
gratis met
Bosto Thaise rijst, volwaardige rijst, dessertrijst, witte quinoa, Marokkaanse kikkererwtentoast, linzentoast of kikkererwtentoast met hummus
“Vol smaak, maar zonder toegevoegde suikers: da’s de perfecte match voor mij! Een lekker én evenwichtig begin van m’n dag.” -Anja-
bessen-
vanaf 2
amandelen € 5,99
met
(€ 19,97/kg)
-20 % vanaf 2 met
Vibracell Energie & Vitaliteit multivitaminen concentraat 300 ml € 39,95 (€ 133,17/L)
Natuurlijk supplement op basis van koudgeperste fruit- en groentesappen.
HerbalGem siroop voor de luchtwegen, voor de ademhaling of voor rokers 250 ml € 13,09 (€ 52,36/L)
Karma Karma havermix met bessenamandelen of met pecanhazelnoten 300 g Verwerkt in België.
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Greta geniet 100 % van fairtradechocolade. Goed voor steun aan cacaoboeren en een yummie tussendoortje. De favorieten van B-liever Greta Tanzania
puur
€ 4,69 (€ 46,90/kg)
€ 2,19
(€ 21,90/kg)
-20 %
vanaf 2
-20 %
vanaf 2 met
Saveurs & Nature pure chocolade uit Tanzania 70 % cacao of uit de Dominicaanse Republiek 70 % cacao 100 g 12
-20 %
vanaf 2
Belvas pure chocolade met 72 % uit Peru en de Dominicaanse Republiek 180 g € 3,79 (€ 21,06/kg)
Geproduceerd in Duffel.
met
Oxfam Fair Trade pure of melkchocolade 100 g Verwerkt in België.
B-fair trade Van koekjes tot koffie en fruitsap, wij kiezen voor fair trade en producten uit eerlijke handel. Dat zijn producten waarvoor de producenten in het Zuiden een eerlijke prijs en een fairtradepremie krijgen. En natuurlijk zijn al onze fairtradeproducten ook biologisch. Da’s dubbel duurzaam.
-20 %
-20 %
vanaf 1 met
vanaf 2 met
Passievruchten los
La Bio Idea witte lasagnevellen 250 g
€ 18,50/kg
€ 1,75 (€ 7/kg)
Arnica Sport massageolie € 12,99 (€ 129,90/L)
-20 %
Thaise limoenblaadjes € 2,35
(€ 470/kg)
vanaf 1 met
-20 % vanaf 2
-20 % vanaf 2
met
Onoff Spices! volledig assortiment
met
Naten madeleines amandelsmaak (180 g), mini-muffins gevuld met chocolade of met framboos (200 g) € 3,49 (€ 17,45/kg)
Weleda volledig assortiment Weleda hecht bij het verzamelen en aankopen van grondstoffen veel belang aan het welzijn van de betrokken mensen. Ze streven naar langetermijnsamenwerkingen met eerlijke beloning, extra kansen op de arbeidsmarkt en een goed evenwicht tussen gezin en werk.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
13
Kruidige koekjes met honing en noten
20 geleden
tussendoortje • 100 g boter (op kamertemperatuur) • 1 ei • 50 g walnoten • 50 g havervlokken • 10 gedroogde abrikozen • 2 eetl. honing • 150 g speltbloem
25 à 30 stuks • • • •
60 g rietsuiker 50 g amandelmeel 2 eetl. maanzaad 1/2 koffiel. gemalen kardemom • 1/2 koffiel. gemalen kaneel • 1 snuifje zout
voorbereiding (10 min.) --Hak de walnoten fijn. --Snij de abrikozen in kleine stukjes. --Maal de havervlokken tot poeder in de blender of keukenmachine. --Zeef de bloem en meng met de kardemom, de kaneel, het amandelmeel, de havervlokken het zout en het maanzaad in een kom. bereiding (25 min.) 1. Verwarm de oven voor op 180 °C. 2. Meng de suiker met de boter, de honing en het ei. 3. Voeg het bloemmengsel beetje bij beetje toe tot je een homogeen mengsel krijgt. 4. Meng er de noten en de abrikozen onder en kneed tot een mooi deeg. 5. Maak balletjes en duw ze plat (± 3 cm diameter en 1/2 cm dik) op een bakplaat met bakpapier. Zet 10 à 15 min. in de voorverwarmde oven tot de koekjes mooi gebakken zijn. 6. Haal uit de oven en laat afkoelen op een rooster.
Tip
vanaf 2 met
Molens Van Oudenaarde speltbloem 1 kg € 3,59
Geproduceerd in België.
-20 % vanaf 3
Terrasana amandelmeel 100 g
met
€ 2,99 (€ 29,90/kg)
Meng ook eens stukjes dadel of rozijnen onder het deeg in de plaats van abrikozen. voedingswaarden per persoon
14
-20 %
energie 109 kcal • vezels 1,4 g • eiwitten 2,3 g • zout 0,0 g • vetten 6,1 g, waarvan 2,3 g verzadigd • koolhydraten 10,8 g, waarvan 5,7 g suikers
B-fair trade
Zo maak je het nu
-20 % vanaf 2
-20 %
met
vanaf 2
Graines de Curieux havervlokken 500 g € 2,69
(€ 5,38/kg)
met
Noberasco walnoten in stukjes 80 g € 2,19 (€ 27,38/kg)
-20 % vanaf 2
-20 %
met
vanaf 2 met
Crudigno zonnebloemolie 750 ml
€ 4,99 (€ 6,65/L)
Oxfam Fair Trade vloeibare honing 250 g € 3,99 (€ 15,96/kg)
Verwerkt in België.
gemalen kaneel
€ 1,55 (€ 64,58/kg)
-20 % vanaf 2 met
-20 % vanaf 2 met
Scan mij voor meer B-fair trade- recepten.
Organic Flavour gemalen kaneel cassia, mosterdzaad, speculaaskruiden, dilletoppen, karwijzaad, koekkruiden, viskruiden, laurierblad of kaneelstokjes
Cook kardemom 35 g € 5,85
(€ 167,14/kg)
20
van heutur eerste
50 jaar eerlijke handel In april 1971 staan 3 jonge vrijwilligers aan de wieg van wat we vandaag kennen als Oxfam. In 1999 ziet het merk Oxfam Fair Trade officieel het levenslicht. Het merk staat garant voor kwaliteitsvolle fairtradevoeding. Oxfam bewijst al 50 jaar lang dat er effectief een andere, eerlijke handel mogelijk is met het globale Zuiden. Een correcte prijs voor de producent in het Zuiden is een belangrijk principe van eerlijke handel. Maar Oxfam wil meer en ijvert voor een rechtvaardig handelssysteem met
De ethische en ecologische doelstellingen van Oxfam Fair Trade en Bio-Planet zijn nauw verbonden. Oxfam zet zichzelf als doel om tegen 2030 een 100 % biologisch assortiment aan te bieden. Bovendien streeft de organisatie ernaar om tegen 2025 CO2neutraal te zijn en wil het volledig
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Oxfam Fair Trade oploskoffie 100 g
€ 4,55 (€ 45,50/kg)
Verwerkt in België. 16
eerlijke regels voor alle spelers. Alleen zo kunnen producenten een sterke marktpositie innemen en stevig op eigen benen staan. Oxfam werkt daarom rechtstreeks samen met duurzame en kleinschalige telers.
met
Oxfam Fair Trade agavesiroop 360 g € 3,65 (€ 10,14/kg)
overschakelen naar herbruikbare of hernieuwbare verpakkingen. Al sinds het prille begin vind je Oxfam Fair Trade in de rekken van Bio-Planet. Het begon met de klassieke fairtradeproducten koffie, suiker en chocolade, maar intussen vind je er ook wijn, bier, agavesiroop, pasta … De rechtstreekse handelspartners bevinden zich in alle hoeken van de wereld: Congo, Ethiopië, Laos, Peru, Mexico, Italië en ook België. Want eerlijke handel kent geen grenzen.
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
B-fair trade
NIEUWE
s
74 % cacao
€ 2,59 (€ 37/kg)
-20 % vanaf 3
-20 %
met
-20 %
vanaf 2 met
vanaf 2
Tohi pure chocolade met 74 % cacao, met gezouten amandelen of met 88 % cacao 70 g
met
La Posada Malbec Famatina Valley Argentinië 75 cl € 7,15 (€ 9,53/L)
Werknemers op het wijndomein krijgen een eerlijk inkomen.
Coco Nature virgin kokosolie 1 L € 13,39
Verwerkt in België.
-20 %
-20 %
met
Boni Bio Dessert gemalen koffie 250 g € 2,99 (€ 11,96/kg)
-20 %
vanaf 3
vanaf 3
vanaf 3
met
Boni Bio Espresso koffiebonen 250 g € 2,99 (€ 11,96/kg)
met
Boni Bio Regular koffiepads 18 stuks € 2,10 (€ 16,15/kg)
Ons vakmanschap drink je met verstand. Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Romain drinkt het liefst bier van hier. Goed voor lokale samenwerkingen en unieke pareltjes. De favorieten van B-liever Romain Exclusief
-20 % vanaf 2 met
Yugen Kombucha Strawberry-Basil 32,5 cl € 2,49 (€ 7,66/L)
Tijdelijk en exclusief verkrijgbaar bij Bio-Planet. 18
-20 % vanaf 6
1 gratis glas**
bij aankoop van 8 flessen met
Keekebisj € 1,89
met
Ordal natuurlijk mineraalwater 33 cl
€ 0,65 (€ 1,97/L)
Belgoo Keekebisj blond bier (8 % vol), blond speltbier (6,4 % vol) of Saisonneke (4,4 % vol) 33 cl
(€ 5,73/L)
**Zolang de voorraad strekt.
B-local Bij Bio-Planet gaan we op zoek naar producten van lokale bioboeren en leveranciers en zorgen we voor een uitgebreid lokaal aanbod in onze winkels. Lokaal kopen is duurzamer. Je ecologische voetafdruk verkleint, door de kortere afstand tussen producent en klant. Plus: door lokaal te kopen, werk je mee aan een betere toekomst voor onze bioboeren. groenteburger
gratis
-20 % spinazieburger
€ 4,69 (€ 14,66/kg)
-20 % vanaf 1 met
Boni Bio spinazieburger (4 x 80 g) of groenteburger met Belgische soja (2 x 88 g)
Biefstuk chateaubriand € 24,80/kg
Afkomstig van rustieke rassen die perfect zijn voor de bioveehouderij.
bisj
met
€ 19,35/kg
€ 19,89/kg
€ 4,19 (€ 52,38/kg)
-20 % vanaf 2
vanaf 2
Damse brie witschimmelkaas van gepasteuriseerde koemelk uit Damme
La vie est belle hazelnootburger
100 % pure chocolade
€ 2,59 (€ 12,95/kg)
-20 %
met
met
veganistische wafels
9
/L)
3+1
€ 4,69 (€ 14,66/kg)
met
-20 % vanaf 2
Biscovit veganistische wafels (200 g), galetten met roomboter (165 g) of speltwafels met chocolade (180 g)
Belvas volledig assortiment brokken chocolade Thins
Geproduceerd in België.
Geproduceerd in België.
met
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + Leeggoed. * in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
19
Dunne lende met geitenkaasboter en tomatenbootjes hoofdgerecht • • • • • • • • •
2 dunne lenden 4 tomaten 1 zoete puntpaprika 1 courgette 1 plantje platte peterselie 1 takje verse rozemarijn 100 g ontpitte olijven 5 zongedroogde tomaten 70 g verse geitenkaas
• • • • • • • •
70 g zachte boter 200 g pasta 1 sneetje oud brood 100 g groene linzen 4 eetl. olijfolie 1 snuifje knoflookpoeder zwarte peper zout
voorbereiding (30 min.) --Spoel de linzen goed onder koud water. Doe in een kookpot en zorg dat ze net onder water staan. Kruid met zout en voeg het teentje knoflook toe. Kook ± 15 min. afgedekt gaar. Giet af. Meng het knoflookpoeder onder de linzen. --Halveer intussen de tomaten, schraap het vruchtvlees eruit en hak het grof. --Hak de olijven en de zongedroogde tomaten grof. --Hak de blaadjes peterselie en rozemarijn fijn. --Snij de ongeschilde courgette in kleine blokjes. --Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten uit de paprika en snij in stukjes. --Kook de pasta beetgaar in lichtgezouten water (kooktijd: zie verpakking). Giet af. --Meng de boter met de geitenkaas, de rozemarijn, de peterselie, zwarte peper en zout. Rol tot een kleine worst, wikkel in bakpapier en laat opstijven in de koelkast. --Verhit intussen 2 eetl. olijfolie in een pan en bak de courgette, de paprika en het tomatenvruchtvlees mooi bruin. Meng onder de linzen samen met de zongedroogde tomaten, de olijven en de pasta. Kruid met zwarte peper en zout. --Mix het sneetje brood tot broodkruim. bereiding (20 min) 1. Verwarm de oven voor op 200 °C. 2. Leg de tomatenhelften in een ovenschaal en vul met enkele lepels van de linzenmengeling. Bestrooi met het broodkruim en bedruppel met olijfolie. Zet ± 15 min. in de voorverwarmde oven. 3. Verhit 2 eetl. olijfolie in een pan, kruid de steaks aan beide kanten met zwarte peper en zout en schroei mooi dicht aan beide kanten. Laat verder bakken, naar eigen smaak. 4. Serveer de steaks met de tomaten, een schijfje kruidenboter en de rest van de linzenmengeling.
Tip
geleden
Dunne lende € 26,45/kg
-20 % met
-20 % vanaf 2 met
De Volle Maan geitenkaas natuur 110 g € 2,69 (€ 24,45/kg)
Lekker met een groene gemengde salade. voedingswaarden per persoon
20
20
4 personen
energie 685 kcal • vezels 8 g • eiwitten 62,3 g • zout 3,2 g • vetten 38,4 g, waarvan 15,1 g verzadigd • koolhydraten 18,6 g, waarvan 7,3 g suikers
B-local
Zo maak je het nu
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Tapas Y Mas halfgedroogde tomaten 110 g € 2,79 (€ 25,36/kg)
Tapas Y Mas kalamonolijven 125 g
met
€ 2,99 (€ 23,92/kg)
Geproduceerd in België.
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Campagne echte zachte plattelandsboter 250 g € 2,99 (€ 11,96/kg)
met
Platte peterselie bussel € 1,99
biertje erbij?
-20 % vanaf 3 met
-20 % vanaf 1 met
Scan mij voor meer B-local- recepten.
Moinette ongefilterd bier 7,5 % vol 75 cl € 3,85 (€ 5,13/L)
Boni Bio lookpoeder 50 g
€ 2,17 (€ 43,40/kg)
20
van heutur eerste
Een faire prijs voor Belgische melk Pur Natur begon in 1902 als Melkinrichting Kruishoutem, of kortweg MIK. Eind jaren 80 werd het bedrijf overgenomen en kwam de focus te liggen op biologische yoghurt, desserts en verse kaas. Van bij het begin was hun visie duidelijk: bioproducten aanbieden met respect voor de aarde, de planten en de dieren. En de productie ervan gebeurt helemaal in België.
En ook duurzaamheid en hygiëne dragen ze bij Pur Natur hoog in het vaandel. Zo is het karton FSC-gecertificeerd, bestaan de glazen potjes voor 60 % uit gerecycleerd materiaal en hanteren ze strenge kwaliteitsnormen. Het duurzaamheidsaspect trekken ze bovendien door naar hun nieuwe kantoorgebouwen waar ze o.a. werken met ledverlichting, warmtepompen en zonnepanelen.
-20 %
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
vanaf 2
met
Pur Natur volle yoghurt natuur (500 g) € 1,95
(€ 3,90/kg)
22
Bio-Planet werkt al samen met Pur Natur sinds 2001, toen de allereerste Bio-Planet-winkel zijn deuren opende in Kortrijk. Die samenwerking leek een logische keuze omdat we allebei onze consumenten willen meenemen in een biologisch verhaal. En binnen dat verhaal is ook lokale verankering voor Pur Natur heel belangrijk. Hun producten worden gemaakt met verse, kwaliteitsvolle biomelk van Belgische boeren waarmee ze al lang samenwerken en die voor hun melk een faire prijs krijgen.
met
Pur Natur Greek Style volle yoghurt natuur (700 g)
€ 4,48 (€ 6,40/kg)
met
Pur Natur volle yoghurt aardbei-rozenbottel 500 g € 2,95 (€ 5,90/kg)
20
Nog enkele
B-local
partners
van het eerste uur
“In mijn tas heb ik altijd een lichte, maar vullende snack zitten. Gewoon, voor dat kleine hongertje tussendoor.”
s
“Een heerlijk gebraad van eigen bodem, lekker en puur. Da’s ideaal voor een gezellige avond met de hele familie.” -Dav y-
-20 %
-Kristel-
-20 %
vanaf 4
-20
met
vanaf 2
%
Grisette blond bier 5,5 % vol 25 cl
€ 0,94 (€ 3,76/L)
met
Kotelettengebraad € 16,95/kg
met
Lima volkorenrijstwafels 100 g € 0,89 (€ 8,90/kg)
NIEUWE
s
douchegel
€ 9,99 (€ 39,96/L)
-20 % vanaf 1 met
Bee Nature douchegel (250 ml), lippenbalsem (4,5 g), scrubzeep (100 g) of shampoo (200 ml)
-20 %
-20 % vanaf 2
vanaf 2 met
Bioferme volle yoghurt natuur 500 g € 1,99 (€ 3,98/kg)
Belgische yoghurt gemaakt met Ardense melk.
met
Ardenner geraspte kaas Maasdammer 100 g € 4,35 (€ 24,90/kg)
Heerlijke geraspte kaas met Ardense melk gemaakt in de Fromagerie Biologique de Vielsalm.
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + Leeggoed. * in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Elisabeth volgt het ritme van de seizoenen. Goed voor minder voedselkilometers en variatie op je bord. De favorieten van B-liever Elisabeth
-20 % -20 %
-20 % Wortelen los
€ 1,49/kg
24
vanaf 1 kg met
vanaf 1 met
vanaf 2 met
Kastanjechampignons 400 g
Dagprijs
Venkel los
€ 2,99/kg
B-seasonal Bij Bio-Planet kiezen we voor het beste van het seizoen. Recht vanop het veld of vers uit de boomgaard: seizoensgroenten en -fruit smaken altijd het best. Daarom vind je buiten het seizoen bijvoorbeeld minder tomatensoorten in onze winkels. En door geen overbodige kilometers af te leggen, verkleinen we onze ecologische voetafdruk.
-20 %
-20 %
met
met
Ambachtelijke gekookte ham
Affligem paté van varkensvlees met hazelnoten
€ 33/kg
€ 20,80/kg
-20 %
-20 %
vanaf 1 kg
vanaf 1
-20 % met
met
met
Elstar-appelen
Dagprijs
Chinese kool per stuk
€ 1,99
Fresh & Veggie pompoentaart met curry € 24,75/kg
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
25
Paprika-tomaat gazpacho met bloemkoolsalade koud voorgerecht/soep • • • • • • • • • • • •
2 rode paprika’s 2 tomaten 1 groene paprika 1 ui 2 teentjes knoflook 125 ml volle yoghurt 1 koffiel. tomatenconcentraat 500 g tomatenpassata 1 koffiel. rietsuiker 3 eetl. balsamicoazijn 2 eetl. sojasaus 2 eetl. walnootolie
voorbereiding (30 min.) -- Verdeel de bloemkool in kleine roosjes. Stoom of kook beetgaar en spoel direct onder koud water. Laat goed uitlekken. -- Snipper de ui en het knoflook fijn. -- Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten uit de paprika’s en snij in kleine blokjes. -- Meng de passata met 1/2 L water, de yoghurt, sojasaus en balsamicoazijn.
20
4 personen • 1 eetl. olijfolie • zwarte peper Voor de bloemkoolsalade • 300 g bloemkool • 1/2 komkommer • 1 plantje basilicum • 1/2 plantje bieslook • 200 g zure room • 1 eetl. geroosterde hazelnoten • 1,5 eetl. rodewijnazijn • 1 snuifje zeezout • zwarte peper -- Snij de tomaten in partjes, verwijder de pitjes en snij in kleine blokjes. -- Hak het bieslook en de hazelnoten fijn en scheur de blaadjes basilicum. -- Snij de ongeschilde komkommer in kleine blokjes en meng onder de bloemkool, samen met de zure room, de rodewijnazijn, het basilicum, het bieslook, zwarte peper en het zeezout.
bereiding (30 min. + afkoelen) 1. Verhit 1 eetl. olijfolie in een pan of kookpot en stoof de ui glazig. Voeg de paprika, de rietsuiker, het tomaten concentraat en het knoflook toe en stoof ± 15 min. afgedekt op een zacht vuur. Voeg eventueel een scheutje water toe. 2. Haal van het vuur en mix tot een gladde puree. Laat afkoelen. 3. Meng er het passata-mengsel onder en zet in de koelkast.
geleden
-20 % vanaf 1 kg
Rode paprika los
met
€ 4,99/kg
-20 % vanaf 2
Komkommer
Dagprijs
met
afwerking Serveer de gazpacho goed koud. Schep in elk bord of kommetje een bodempje soep, leg in het midden een hoopje bloemkoolsalade en bestrooi met de blokjes tomaat en de hazelnoten. Werk af met een beetje walnootolie en nog wat versgemalen zwarte peper. voedingswaarden per persoon
26
energie 363 kcal • vezels 7,5 g • eiwitten 8,4 g • zout 1,7 g • vetten 25,4 g, waarvan 1,7 g verzadigd • koolhydraten 21,6 g, waarvan 17,7 g suikers
m h
0
B-seasonal Zo maak je het nu
-20 %
-20 % vanaf 2
Scan mij voor meer B-seasonal- recepten.
met
vanaf 1 kg met
Bloemkool stuk
Dagprijs
Rode ui los
Dagprijs
-20 % -20 %
vanaf 1 met
vanaf 1
Soléou extra vierge olijfolie 1 L € 10,45
ook een glaasje? Matetic Corralillo Sauvignon blanc 75 cl € 9,95 (€ 13,27/L)
-20 % vanaf 3 met
met
Biona tomatenconcentraat 70 g € 0,79 (€ 11,29/kg)
-20 % vanaf 2 met
TerraSana geroosterde en ongezouten hazelnoten 250 g
€ 6,59 (€ 26,36/kg)
20
van heutur eerste
Op het ritme van de seizoenen Bioboerderij Het Zilverleen in het West-Vlaamse Alveringem is in handen van gepassioneerd bioboer Thomas Ingelbeen en levert al sinds de beginfase groenten aan Bio-Planet. Groenten die recht vanop het veld komen, geen overbodige kilometers afleggen en bovendien altijd helemaal in ’t seizoen zijn.
Bio-Planet wilde graag rechtstreeks samenwerken met telers om aan de stijgende vraag van biogroenten te voldoen. En zo kwamen ze terecht bij Het Zilverleen, met toenmalige eigenaar Jean-Pierre Mouton. Het resultaat? Een vruchtbare samenwerking met een zo kort mogelijke keten (en dus superverse producten) en wederzijds begrip. De teler weet hoeveel groenten er nodig zijn en wanneer hij die moet leveren.
Witte aardappelen los € 1,69/kg
28
-20 % vanaf 1 kg met
Ondertussen heeft Thomas het roer overgenomen en kweekt hij aardappelen, knolselder, groene en witte selder, witte kool, bloemkool, broccoli en courgette voor BioPlanet. Dat doet hij met hart en ziel op biogronden met de historische benaming ‘Zilverleen’. Het achtervoegsel ‘leen’ wijst erop dat je de gronden ‘leent’ en later doorgeeft aan de volgende generatie. De gronden worden goed onderhouden dankzij vruchtafwisseling en groenbemesting en houden meer CO2 vast dan gewone gronden die vaker omgeploegd worden.
-20 % Knolselder € 1,99/kg
vanaf 1 met
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
B-seasonal
NIEUWE
s
-20 % -20 %
-20 % Courgette los
Dagprijs
vanaf 500 g met
Tomaten los
Dagprijs
vanaf 2 met
vanaf 500 g met
Terra Creta extra vierge olijfolie 750 ml
€ 7,59 (€ 10,12/L)
Zo volgen we de seizoenen We hebben twee belangrijke omschakelmomenten: een eerste in de periode maart-mei, het tweede tussen september en november. Maar het hele jaar door respecteren we het ritme van de natuur. In de vroege lente staan bij ons vruchtgroenten als courgettes en paprika’s in de kijker, om in de maanden daarna plaats te maken voor lekker lokaal fruit. Vanaf september verschijnen dan herfstgroenten zoals aardappelen en wortelen in onze winkels, later komen daar ook de kolen en vergeten groenten bij. En natuurlijk zijn ook onze Belgische appelen en peren in die periode op hun allerlekkerst. Wanneer het seizoen in ons land op z’n einde loopt, schakelen we – als het weer wat meewil – over naar Europese producten, voornamelijk uit Italië en Spanje. Het gebeurt wel dat sommige producten een twee- à drietal weken niet voorradig zijn, tussen het einde van de Belgische oogst en de opstart van die in de zuiderse landen. De natuur respecteren betekent ook dat je haar grillen kan verdragen. Daarom vinden we het erg belangrijk om onze telers te ondersteunen, zodat ook zij makkelijker op het ritme van de natuur kunnen werken. Dat doen we door samen productievolumes af te spreken én zelf in onze winkels volume-acties te organiseren wanneer telers met overschotten komen te zitten. Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Voor Lynn is bio synoniem met pure smaak. Goed voor de natuur en een feest op je bord. De favorieten van B-liever Lynn blauwe bessen
€ 2,75 (€ 5,50/kg)
perzik-passievrucht
€ 2,69 (€ 5,38/kg)
-25 % vanaf 1 met
Söbbeke yoghurt met blauwe bessen, mango-vanille of perzik-passievrucht 500 g 30
-20 % vanaf 1 met
Abbot Kinney’s Greek style Natural yoghurt met kokos 350 ml € 3,69 (€ 10,54/L)
B-pure taste Door te kiezen voor biologisch geteelde groenten, fruit of grondstoffen trekken we de kaart van de smaak. En dat verschil proef je. Daarnaast kiezen we met zorg producten voor je uit die met veel respect voor de grondstoffen gemaakt zijn. En omdat we ons assortiment constant vernieuwen, krijg jij de kans om altijd unieke producten te ontdekken.
-20 % vanaf 2
Sweet Dreams € 2,99
(€ 110,74/kg)
Love & Happiness
€ 2,99 (€ 110,74/kg)
met
-20 %
GR’EAT Granola Dream met appel en kaneel, Joy met chocolade en hazelnoten of Power Banana Bread met banaan, walnoot en lijnzaad 300 g
vanaf 1 met
Plein Jour Assiette d’Ajaccio met saucisson, coppa en lonzo 90 g € 5,99 (€ 66,56/kg)
Dream € 6,39
(€ 21,30/kg)
-20
%
met
Eendenfilet met vel € 34,90/kg
Royal Green volledig assortiment kruideninfusies 16 stuks
-20 % vanaf 1 met
Geproduceerd in België.
-20 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 3
met
Siro fifty Fatoria di Gratena Toscane - Italië 75 cl € 10,19 (€ 13,59/L)
met
Chianti D.O.C. Gratena 2014 Fattoria di Gratena Toscane - Italië 75 cl
€ 8,69 (€ 11,59/L)
Ons vakmanschap drink je met verstand. * in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
31
Chocolade taart dessert /tussendoortje
• • • • • • • • • • •
20
8 personen
150 g bosvruchten of frambozen (diepvries) 125 g boter (op kamertemperatuur) 1 dl melk 3 eieren 3 eetl. pecannoten 125 g pure chocolade 4 eetl. ahornsiroop 1 koffiel. honing 75 g bloem 1 koffiel. vanillesuiker 1 snuifje zout
geleden
-20 % vanaf 2 met
voorbereiding (10 min.) --Bekleed een bakvorm (Ø 20 cm) met bakpapier. --Breek de chocolade in stukjes. Verwarm de melk op een heel zacht vuurtje en laat er de chocolade in smelten. --Scheid de eidooiers van de eiwitten. --Hak de pecannoten grof. bereiding (50 min.) 1. Verwarm de oven voor op 170 °C. 2. Klop intussen de boter romig en meng er de gesmolten chocolade onder en daarna de ahornsiroop. 3. Klop de eidooiers met de vanillesuiker tot een luchtige massa en meng onder de chocolade. 4. Klopt het eiwit stijf en doe de helft bij het chocolademengsel. 5. Zeef de bloem met het snuifje zout en voeg toe samen met de rest van het eiwit en de pecannoten. 6. Doe het beslag in de vorm en bak 35 à 45 min. in de voorverwarmde oven (de taart is klaar als je er met een mes in prikt en het er droog uitkomt). 7. Laat intussen het fruit ontdooien en warm lichtjes op met de honing. Laat afkoelen.
Tip
Snij de taart in punten en serveer met wat fruit. voedingswaarden per persoon
32
Chocolates from Heaven callets van pure chocolade 80 % 300 g € 5,99 (€ 19,97/kg)
Verwerkt in België.
-20 % vanaf 2 met
Decollogne witte tarwebloem T65 1 kg € 2,65
energie 315 kcal • vezels 2,4 g • eiwitten 5,3 g • zout 0,1 g • vetten 22,7 g, waarvan 12,4 g verzadigd • koolhydraten 21,2 g, waarvan 13,3 g suikers
Scan mij voor meer B-pure taste- recepten.
B-pure taste
-20 %
-20 % vanaf 2 met
vanaf 2 met
Ferme de Manensart verse eieren Large 6 stuks € 1,79 (€ 0,30/stuk)
Biovegan vanillesuiker 4 x 8 g
Zo maak je het nu
€ 3,39 (€ 105,94/kg)
-20 % vanaf 2 met
Balade smeerbare roomboter 225 g € 4,35 (€ 19,33/kg)
zin in porto?
-20 % vanaf 1 met
Porto Fonseca Terra Prima 20 % vol 75 cl
Natural Cool frambozen 300 g
-20 %
€ 3,69
vanaf 2 met
(€ 12,30/kg)
P diepvries
-20 % vanaf 2 met
Hygiena fijne lichte rietsuiker 1 kg € 4,99
€ 17,55
(€ 23,40/L)
20
van heutur eerste
Biologisch, puur en ambachtelijk brood Biobakkerij De Trog bakt met pure ingrediënten. Dat levert broden en andere bakkerijwaren op met een pure smaak. Daarom werkt Bio-Planet al vanaf dag 1 samen met deze ambachtelijke bakker uit Ieper. De Trog levert dan ook ruim de helft van de broden die je bij Bio-Planet in de rekken vindt. Met de hand gemaakt, volgens het traditionele bakkersambacht. Ardens bruin jagersbrood € 3,59
(€ 35,90/kg)
Bio-Planet en De Trog zijn een goed huwelijk. Samen met meesterbakker Hendrik Durnez delen we gezamenlijke waarden. Net zoals wij, wil hij pionierswerk verrichten. Dat leidt tot een productieve kruisbestuiving. We versterken elkaar door transparant kennis te delen. “Dat brengt het beste in ons naar boven,” vertelt de bakker. En dat is innovatie in de broodrayon, altijd met een pure smaak.
-20 %
Het assortiment van De Trog bestaat uit kleine en grote broden, baguettes, sandwiches en pistolets en ook viennoiserie en taartjes. Hun enige verbeteraar is tijd. Daarom blijft het eigen huisbereide desem de belangrijkste basis voor de broden. Samen met de pure, hoogkwalitatieve biologische grondstoffen en authentiek vakmanschap.
boekweitkoeken
-20 %
vanaf 1 met
€ 1,15 (€ 10,46/kg)
vanaf 3 met
De Trog Ardens bruin jagersbrood (600 g) of korenbrood (500 g) 34
korenbrood
€ 2,99 (€ 5,98/kg)
chocoladebrioche
De Trog chocoladebrioche (60 g) of boekweitkoeken (110 g)
€ 1,05 (€ 17,50/kg)
B-pure taste
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
Innerlijke Rust Chai Mix
€ 2,69 (€ 76,86/kg)
€ 2,59
-25 %
-20 %
vanaf 4
vanaf 3
met
met
(€ 64,75/kg)
Bionina frisdranken pompelmoes, citroen of granaatappel-cranberry 33 cl • € 1,29 (€ 3,91/L)
-25 % vanaf 2
Gemaakt met producten van biologische landbouw en met natuurlijk sprankelend mineraalwater. Zonder kleurstoffen of bewaarmiddelen.
met
Piramide volledig assortiment infusie en kinderthee 20 builtjes
NIEUWE
-20 %
s
vanaf 100 g met
Terre Siciliane I.G.T. ‘Lauratae’ Nero d’Avola Sicilia - Italië 75 cl € 6,99 (€ 9,32/L)
De Siciliaanse wijn heeft gulle aroma’s van rijp rood fruit (kers en bosbes) en een mooie afdronk met toetsen van vijg, pruim en een lichtkruidige finale. Lekker bij rundsvlees, geroosterd vlees en oude, karaktervolle kazen.
“Deze crackers zijn zo lekker veelzijdig. Ideaal voor onderweg, maar ook perfect voor bij het aperitief, de soep of een salade! En ik wissel graag af tussen zoet en hartig beleg.” -W ithney-
Parmaham sneden € 53,15/kg
-20
%
met
-20 % Hooidammer belegen geitenkaas uit Nederland € 23,60/kg
vanaf 2
TerraSana sesamcrackers 300 g
met
€ 3,09 (€ 10,30/kg)
Ons vakmanschap drink je met verstand. * in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Judith maakt haar eigen wasmiddel. Goed voor minder verpakking en heerlijk frisse was. De favorieten van B-liever Judith
-20 %
-20 % vanaf 1
-20 %
met
Tuli keramische waterfles geel, roze, blauw, groen of terracota 800 ml € 36,95
36
Ecodoo marseillezeep 400 g
vanaf 2 met
€ 6,69 (€ 16,73/kg)
vanaf 1 met
Seepje allesreiniger met zon op je bol geur 1150 ml € 3,99 (€ 3,47/L)
B-eco Zowel bij de keuze van producten als van leveranciers houden we de effecten op lange termijn in het achterhoofd. Zo zijn heel wat verpakkingen composteerbaar en voeren we geen enkel product in per vliegtuig. Voor schoonmaak- en verzorgingsproducten kiezen we steevast voor puur natuur, met degelijke materialen en zonder microplastics. Skincare box normale en gevoelige huid
douchegel lavendel
€ 54,19
€ 9,49
(€ 18,98/L)
-20 % vanaf 1 met
Cîme volledig assortiment
2+1
-20 %
gratis
vanaf 1
Boni Bio bananen
met
Urtekram volledig assortiment douchegel
met
€ 1,85/kg
Ingevoerd per boot en niet met het vliegtuig.
multivitamines & mineralen € 15,95
(€ 0,27/stuk)
doos zakdoekjes
€ 1,89 (€ 0,02/stuk)
-20 % vanaf 2 met
-20 % vanaf 1 met
The Cheeky Panda doos zakdoekjes (80 stuks), papieren zakdoekjes (8 x 10 stuks), cocktailservetten uit bamboe (100 stuks) of toiletpapier (9 stuks)
-20 % vanaf 1 met
Ecoforce schuurspons grof 3 stuks
€ 1,95 (€ 0,65/stuk)
vitamine B12 € 15,99
(€ 0,18/stuk)
Purasana Clean & Green voedingssupplement multivitamines & mineralen (60 tabletten) of met B12 (90 tabletten) Geproduceerd in België.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
37
Maak je eigen
groenekleimasker
Scan mij voor meer B-eco- recepten.
benodigdheden (1 masker) • 1 koffiel. vloeibare honing • 2 eetl. groene-kleipoeder • 1 koffiel. citroensap • enkele druppels amandelolie • enkele druppels etherische olie (bijv. limoengras) bereiding 1. Meng alle ingrediënten heel goed. Voeg een beetje water toe om tot een smeuïg mengsel te komen. 2. Breng (vooral) aan op de T-zone (voorhoofd, kin en neus) van je gezicht. 3. Laat ± 10 min. intrekken en spoel dan grondig met fris water tot alle restjes masker weg zijn.
-20 % vanaf 1 met
Comptoir Provençal zeer fijne groene klei in strooibus 300 g € 5,55 (€ 18,50/kg)
Maak je eigen
wasmiddel benodigdheden (2,5 L) • 40 g marseillezeep (in vlokken of een blok grofgeraspt) • 40 g soda • 2,5 L water • een scheutje etherische olie naar keuze bereiding 1. Doe de zeep en 0,5 L water in een kookpot en warm op tot alle zeep gesmolten is. 2. Voeg de soda toe, meng even, doe de olie erbij en meng opnieuw goed. 3. Giet in een grote fles en voeg nog 2 L water toe. Meng goed. 38
-20 % vanaf 1 met
Ecodoo marseillezeepvlokken 1 kg € 16,09
B-eco zoete amandelolie
€ 12,59 (€ 125,90/L)
-20 % vanaf 1
-20 % vanaf 1 met
met
Ecodoo natriumbicarbonaat 1 kg € 6,19
Ladrôme volledig assortiment oliën 100 ml
kindermix
€ 7,69 (€ 769/L)
-20 % vanaf 2 met
Apicas acaciahoning 250 ml
-20 % vanaf 1 met
Ladrôme volledig assortiment essentiële oliën
€ 5,49 (€ 21,96/L)
Lemongrass
-20 % vanaf 1 met
€ 5,99 (€ 599/L)
-20 % vanaf 1 met
Boni Bio citroenen 500 g
€ 4,98/kg
Physalis volledig assortiment essentiële oliën
20
van heutur eerste
Pioniers van bij de start
cil
Bio-Planet en Ecover delen meer dan enkel de kleuren van hun logo. Met dezelfde pioniersspirit, dezelfde waarden en visie streven ze naar een schonere wereld, ook tijdens het poetsen. Ecover is dan ook al sinds het prille begin van Bio-Planet een van onze vaste partners.
e. s
Het verhaal van Ecover start al 20 jaar vroeger, in 1980. Als een van de eersten bracht Ecover al fosfaatvrije schoonmaakproducten op de markt. Sinds de eerste ‘groene golf’ leggen ze zich toe op effectieve en ecologische was- en schoonmaakproducten: producten op basis van plantaardige en minerale ingrediënten die het waterleven zo weinig mogelijk verstoren.
-20 % Ecover wasverzachter appel-amandel 1 L
vanaf 1
wasmiddel € 26,15
-20 % vanaf 1
met
Ecover allesreiniger met citroenaroma (1,5 L) of vloeibaar wasmiddel (5 L)
€ 3,49
allesreiniger
40
Bij alles wat Ecover doet, streeft het bedrijf ernaar de natuur zo goed mogelijk te respecteren. In 1992 bouwden ze in Malle de eerste ecologische fabriek ter wereld. Het groendak regelt de temperatuur en dempt het geluid. Ook aan de verpakking van hun schoonmaakmiddelen wordt gedacht: de flessen komen van 100 % gerecycleerd plastic, de doppen van 50 %. Van de selectie van de grondstoffen tot wanneer hun producten bij jou over de vloer komen … Op en top een ‘schone’ samenwerking!
€ 3,29 (€ 2,19/L)
met
Ecover ontvlekker 200 ml
€ 3,55 (€ 17,75/L)
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
De ideale combinatie van lijnzaadolie en plantaardige bestanddelen zorgt voor een natuurlijke glans, heeft een milde geur en is diervriendelijk. Vanaf dag 1 verkrijgbaar bij Bio-Planet!
-20 % vanaf 2 met
NIEUWE
s
met
-20 %
Ecover vloerzeep met natuurlijke lijnzaadolie 1 L € 3,99
B-eco
vanaf 2
Natracare babydoekjes 50 stuks
met
€ 4,35 (€ 0,09/stuk)
Biotop geconcentreerd vloeibaar wasmiddel voor witte en gekleurde was 50 dosissen 1,5 L € 8,29 (€ 0,17/dosis)
Ecologisch, efficiënt, geconcentreerd, veelzijdig en vanaf dag 1 verkrijgbaar bij Bio-Planet!
“Dit keukenmesje ligt heel goed in de hand én is bovendien 100 % biologisch afbreekbaar. Zo help ik het milieu!”
Gemaakt van sterk biologisch katoen met essentiële kamille-, abrikozen- en zoeteamandelolie en natuurlijke plantenextracten die de huid verfrissen en reinigen.
-20 % vanaf 1 met
-Christophe-
Mannavita allesreiniger met Panamahout extract 1 L
-20 % vanaf 2 met
€ 2,39
Met plantaardige ingrediënten, zonder geurstoffen en niet getest op dieren. Vanaf dag 1 verkrijgbaar bij Bio-Planet!
Naturawash geconcentreerde wasgel 30 dosissen 1 L € 5,95
(€ 0,20/dosis)
Herder molenmes biopolymeer handvat € 11,95
Op 100 % plantaardige basis en met biologisch afbreekbare verpakking in gerecycleerd plastic. Geproduceerd in België.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Benke plukt de vruchten van je confituur. Goed voor zijn jobkansen en lekkere boterhammen. De favorieten van B-liever Benke speltwafelhartjes
frambozen
€ 5,49 (€ 20,33/kg)
€ 1,99 (€ 9,95/kg)
-20 %
-20 %
-20 %
vanaf 2
Geproduceerd in België. 42
met
met
met
Mõndoh speltkoekjes met chocolade (120 g), kokosrotsjes (175 g) of speltwafelhartjes (270 g)
vanaf 2
De Volle Maan harde geitenkaas natuur uit Sint-Lievens-Houtem € 26,40/kg
‘t Vlierbos bosbessen-, frambozen- of 4 vruchtenconfituur 200 g Geproduceerd in België.
B-respectful Respect voor de boeren. Voor ambacht en vakmanschap. Voor dieren. Voor alle medewerkers. En ook voor jou. We kiezen zoveel mogelijk voor fair trade, ambachtelijke producten en bioteelt, waarbij de dieren ruimte krijgen en in de openlucht leven. rode biet in schijfjes
€ 1,05 (€ 3,04/kg)
-20 % vanaf 3
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Les Beaux-Prés Hervekaas 200 g
€ 4,19 (€ 20,95/kg)
incabessen € 5,39
(€ 44,92/kg)
veenbessen € 3,99
(€ 31,92/kg)
Super Aliments incabessen (120 g), gedroogde veenbessen (125 g) of gojibessen (190 g)
met
Ontvette ham 5 sneden € 33,27/kg
met
Noliko witte bonen in tomatensaus, rode bieten in schijfjes, maïskorrels, jonge gebroken sperziebonen of fijne doperwten 340 g Gemaakt met respect voor producent en natuur.
gojibessen € 8,59
(€ 45,21/kg)
-20 % vanaf 2 met
-20 % Het Hinkelspel Pas de rouge romige paterkaas uit Gent
met
€ 20,85/kg
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
43
Pompoen schotel met gehakt hoofdgerecht • 600 g bereid gehakt rund + varken • 500 g butternutpompoen • 1 bosje lente-uitjes • 1 plantje platte peterselie • 1 teentje knoflook • 5 eetl. gemalen kaas • 2 eetl. room • 1 ei
300 g quinoa 2 eetl. pijnboompitten 1 eetl. mosterd 3 eetl. paneermeel 2 eetl. olijfolie 1/2 koffiel. gemalen komijn • 1/2 koffiel. gerookt paprikapoeder • zwarte peper • zout • • • • • •
voorbereiding (30 min.) --Verwijder de pitten en de zaadlijsten uit de pompoen en snij in grove stukken. --Snipper de lente-uitjes en het teentje knoflook fijn. --Verhit de olijfolie in een kookpot of pan en stoof de pompoen, de lente-uitjes en het knoflook ± 20 min. gaar. Plet met een pureestamper. --Meng intussen het gehakt met het ei en het paneermeel. --Hak de peterselieblaadjes fijn en meng onder het gehakt. --Spoel de quinoa goed onder koud water. Doe in een kookpot en overgiet met water. Kruid met zout, breng aan de kook en laat 15 min. afgedekt garen. Giet eventueel het overtollige water af. --Rooster de pijnboompitten mooi bruin in een pan met antiaanbaklaag zonder vetstof. bereiding (60 min.) 1. Verwarm de oven voor op 200 °C. 2. Verdeel intussen het gehakt over de bodem van een ovenschaal. 3. Verdeel hierover de quinoa. 4. Meng de pompoen met de room, de mosterd en de pijnboompitten. Kruid met de komijn, zwarte peper en het paprikapoeder. Verdeel over de quinoa. 5. Zet ± 45 min. in de voorverwarmde oven. 6. Bestrooi met de geraspte kaas en zet nog 8 à 10 min. onder de grill.
Tip
geleden
-20 % met
Bereid gehakt rund/varken € 13,95/kg
-20 % vanaf 1 met
Butternutpompoen los
Dagprijs
Lekker met een gemengde groene salade. voedingswaarden per persoon
44
20
4 personen
energie 914 kcal • vezels 8,1 g • eiwitten 38 g • zout 4,4 g • vetten 61,8 g, waarvan 22 g verzadigd • koolhydraten 47,7 g, waarvan 6,2 g suikers
B-respectful
Zo maak je het nu
-20 % vanaf 1 met
-20 %
Président verse room 30 % V.G. 25 cl
vanaf 2
Quitho quinoa 1 kg
€ 2,49 (€ 9,96/L)
met
€ 7,69
-20 %
-20 %
vanaf 1 met
vanaf 1 met
Herbio bieslook in pot 9 cm € 1,49
iets drinken?
-20 % vanaf 4
Mill & Mortar gerookte zoete paprika 50 g € 8,05 (€ 161/kg)
-20 % vanaf 2 met
met
Scan mij voor meer B-respectful- recepten.
Brunehaut goudblond bier 6,5 % vol 33 cl € 1,69 (€ 5,12/L)
Boni Bio komijn 40 g € 1,99
(€ 49,75/kg)
20
van heutur eerste
Met liefde voor alle dieren In 1992 zette het Nederlandse merk Yarrah zijn eerste stappen op de biomarkt. Berner sennenhond Dano verdiende beter dan het standaardvoer uit de winkel, vond zijn eigenaar. Net als de producten die hij voor zichzelf kocht, wilde hij biologische hondenvoeding zonder chemische kleur-, geur- en smaakstoffen voor zijn hond. En dus startte hij met het maken van biologische diervoeding. Nu, vele jaren later, is Yarrah marktleider op het gebied van biologische honden- en kattenvoeding.
-20 % vanaf 1 met
Yarrah hondenvoer met kip voor kleine honden 2 kg € 14,25
(€ 7,13/kg) 46
Het volledige biologische assortiment maakt Yarrah al zonder meer uniek. Daarnaast hecht deze producent ook veel waarde aan transparantie in de keten. Er wordt uitvoerig gecontroleerd van boer tot voerbak, om zeker te zijn dat alle ingrediënten écht biologisch zijn en dat de dieren goed behandeld worden. Omdat Yarrah geeft om alle dieren sponsoren ze o.a. ook de Nederlandse Dierenbescherming en Gaia. Voor een biologische producent is ook duurzaamheid erg belangrijk.
-20 %
De producten van Yarrah worden verpakt in 100 % recycleerbare verpakkingen en de kauwstaven worden gedroogd met resthitte van de fabrieksgeneratoren. In de toekomst wil het bedrijf zijn ecologische voetafdruk nog verder reduceren. De komst van Bio-Planet was de ideale gelegenheid voor Yarrah om de Belgische markt te betreden. Onze gezamenlijke visie op duurzaamheid en bio leidt al 20 jaar tot een nauwe samenwerking.
-20 %
vanaf 1
assortiment
€ 5,99 (€ 6,66/kg)
vanaf 2
met
met
Yarrah granenvrije voeding met kip voor gesteriliseerde katten 700 g € 8,49 (€ 12,13/kg)
Yarrah kattenvoer kip-vis (2,4 kg) of assortiment hondenpaté in multipack (6 x 125 g) kip-vis 2,4 kg
€ 20,55 (€ 8,56/kg)
B-respectful
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
met geitenkaas
-20 %
€ 2,95 (€ 23,60/kg)
vanaf 1 met
-20 %
“Ik hou van dit ambachtelijke brood met huisbereide desem. Gemaakt met liefde voor de stiel, dat proef je gewoon!” -Vanessa-
-20 % vanaf 1 met
vanaf 3 met
Buiteman kaaskoekjes met goudsekaas en ui, met oude gouda of met geitenkaas 125 g
De Trog volkoren natuurdesembrood 1 kg € 4,09
Ambachtelijk vervaardigd met biologische ingrediënten: huisbereide desem, tarwe en 100 % op steen gemalen meel.
vlierbessen
€ 3,15 (€ 15,75/L)
-20 %
De Trog meergranenbrood 500 g € 2,45 (€ 4,90/kg)
NIEUWE
s
vanaf 2
-20 %
met
met bosbessen
€ 2,39 (€ 8,85/kg)
vanaf 1 met
Blinde vink biefstuk gevuld met gehakt en afgewerkt met peterselie € 16,35/kg
tijm
€ 3,15
(€ 15,75/L)
‘t Vlierbos salie-, vlierbessen- of tijmsiroop 200 ml Geproduceerd in België.
-20 % vanaf 2 met
Germinal taartjes met spelt en rode vruchten of met bosbes 270 g
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Raphaël smeert puur veggie. Goed voor minder CO2 en heerlijk smeuïge spreads. De favorieten van B-liever Raphaël
-20 % vanaf 2 met
-20
%
met
Fresh & Veggie notenpastei met sojadrink, hazelnoot, peterselie en kruiden € 26/kg
48
Sojade So Soja! Greek Style plantaardig alternatief voor yoghurt natuur 400 g
€ 2,39 (€ 5,98/kg)
-20 % vanaf 2
La vache qui regarde passer les trains groentespread mango-curry 190 g
met
€ 2,49 (€ 13,11/kg)
B-veggie Veggie en vegan zijn niet alleen goed voor mens en milieu, de plantaardige keuken is ook een feest voor de smaakpapillen! Kom ons aanbod vleesvervangers en alternatieven voor dierlijke producten ontdekken aan onze bedieningstoog en in onze rekken. En laat je inspireren door heerlijke veggie- en vegan recepten op bioplanet.be. tuinbonen en tarwe
€ 3,39 (€ 18,83/kg)
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 2
met
-25 % vanaf 2
met met
ProLaTerre tofoe natuur duo-pack 2 x 250 g € 2,89 (€ 5,78/kg)
The Bio Veggie Company Mixed Nuggets met kaas, spinazie en groenten 240 g € 4,99 (€ 20,79/kg)
Céréal Bio volledig assortiment plantaardige burgers, escalopes en crocs
Geproduceerd in België.
chili met seitan
-20
%
vanaf 1
-20 %
€ 4,49 (€ 8,55/kg)
vanaf 2
€ 3,99 (€ 39,90/kg)
vanaf 2
met
met
met
Fermè fermentino van cashewnoten met bieslook 100 g
-20 %
Danival ratatouille (340 g), couscousmix of chili met seitan (525 g)
Brema ravioli van spinazie 250 g € 2,99 (€ 11,96/kg)
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
49
Spaghetti met seitan en zomergroenten hoofdgerecht • • • • • • •
4 personen
300 g seitan 1 aubergine 1 courgette 1 rode paprika 1 gele paprika 1 plantje basilicum 1 plantje platte peterselie • 2 sjalotten • 100 g vegan alternatief voor geraspte kaas of parmezaan (blok)
400 g spaghetti 400 g tomatenstukjes 1 koffiel. tomatenpuree 4 eetl. olijfolie 2 eetl. tamari (sojasaus) • 1 koffiel. gedroogde oregano • zwarte peper
bereiding (30 min.) 1. Verhit 2 eetl. olijfolie in een kookpot en stoof de sjalot en de oregano glazig. 2. Voeg de groenten toe en roerbak even op een hoog vuur. Voeg de tomatenpuree toe, roerbak even en doe er de tomatenstukjes bij. Laat ± 10 min. onafgedekt sudderen op een zacht vuur. 3. Kook de pasta beetgaar in lichtgezouten water (kooktijd: zie verpakking). Giet af. 4. Verhit intussen 2 eetl. olijfolie in een andere pan en bak de reepjes seitan enkele min. 5. Voeg de tamari toe en stoof nog even al roerend. Meng onder de groenten. 6. Meng de pasta onder de seitan-groentesaus, werk af met de peterselie en het basilicum, kruid met wat zwarte peper en bestrooi met het kaasalternatief of de parmezaanschilfers.
-20 % vanaf 1
Maya seitan 250 g
met
€ 5,99 (€ 23,96/kg)
-20 % vanaf 2 met
Granoro spaghetti 500 g
€ 1,29 (€ 2,58/kg)
Besprenkel eventueel met balsamicoazijn. voedingswaarden per persoon
50
geleden
• • • • •
voorbereiding (15 min.) -- Snij de aubergine en de ongeschilde courgette in blokjes. --Verwijder de pitjes en de witte zaadlijsten uit de paprika’s en snij in reepjes. --Snipper de sjalotten fijn. --Snij de seitan in reepjes. --Hak de peterselie en het basilicum grof. --Rasp eventueel de parmezaan.
Tip
20
energie 734 kcal • vezels 10,4 g • eiwitten 43,5 g • zout 2,7 g • vetten 19,5 g, waarvan 6,8 g verzadigd • koolhydraten 91,1 g, waarvan 16,7 g suikers
Scan mij voor meer B-veggie- recepten.
B-veggie Zo maak je het nu
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 500 g
met
met
Gondino vegan alternatief voor geraspte kaas 75 g
Aubergine los
Dagprijs
€ 2,99 (€ 39,87/kg)
-20 % vanaf 2 met
Bioitalia tomatenpulp 400 g
€ 0,99 (€ 2,47/kg)
iets drinken?
-20 % vanaf 3
-20 % vanaf 1 met
Crudigno Aceto Balsamico di Modena I.G.P. rode balsamicoazijn 25 cl € 4,19 (€ 16,76/L)
-20 % vanaf 1 met
met
L’Auratae Rosato Terre Siciliane 13 % vol € 6,99 (€ 9,32/L)
Boni Bio gemalen zwarte peper 45 g € 1,99 (€ 19,89/kg)
20
van heutur eerste
Niets gaat verloren De lekkerste seitan? Die komt uit Hasselt. Daar maakt MayaSeitan al 30 jaar lang 100 % biologische seitan op basis van tarwe en spelt. Omdat ze maar met 5 medewerkers zijn, gebeurt alles traditioneel en manueel. Hun vakmanschap staat centraal, dat kunnen we al sinds 2008 bij Bio-Planet proeven.
-20 % vanaf 1 met
Maya seitan Fritti 175 g € 5,69
(€ 32,51/kg) 52
Seitan is een plantaardige eiwitbron met een rijke umamismaak. Qua smaak en textuur past de vleesvervanger in de meest diverse keukens. Om seitan te maken, moet je zetmeel scheiden in water en gluten. Er komt dus wel wat water vrij bij de productie. Dat zetmeelrijke water gebruikt Maya-seitan als bindmiddel of om producten zoals hun Crocs te paneren.
Je leest het al, niets gaat verloren. Hergebruik is heilig in dit bedrijf. Ook wat verpakking betreft huldigt Maya het ‘minder is beter’-principe. Dat is ook een van de redenen waarom ze destijds voor Bio-Planet kozen. In onze bedieningstoog krijgen zowel vegetarische als vegan producten hun plaats naast het vlees en de kaas. En het is de ideale manier om verpakkingsarm te werken.
4+1 gratis met
Maya seitancroque met tomatensaus € 24,90/kg
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
B-veggie
s
rode biet-mierikswortel € 2,95 (€ 16,39/kg)
-20 %
-20 %
-20 %
vanaf 6
vanaf 6
vanaf 2
met
met
met
Provamel Soya Unsweetened 1 L
Lima rijstdrink Original 1 L
€ 1,79
€ 1,99
Zwergenwiese vegetarisch broodsmeersel met basilicum, met kerrie, met tomaten, paprika en peperoni of met rode biet en mierikswortel 180 g
NIEUWE “Dit staat vaak bij mij op het menu. Altijd vers gemaakt met lokale bioproducten. Heerlijk!” -Ann-
s 3+1
-20 %
gratis
vanaf 2
met
met
The Bio Veggie Company vegetarische cordon bleu met seitan
4+1 gratis met
Combineezre naar keu
Wheaty Weenies 200 g • € 3,99 (€ 19,95/kg) Het uitgebreide gamma vleesvervangers van Wheaty wordt ethisch en duurzaam geproduceerd.
Paprika-, champignon- of curryburger € 24,99/kg
€ 24,59/kg
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
20 jaar
Siri gaat de deur niet uit zonder herbruikbare tas. Goed voor de natuur en een herkenbare look. De favorieten van B-liever Siri
Food Huggers vershouddeksels in verschillende kleuren 5 stuks
€ 15,95 (€ 3,19/stuk)
54
-20 % vanaf 2 met
-20 % vanaf 1
Bio-Planet met katoenen boodschappentas € 4,50
-20 % vanaf 2 met
Bio-Planet bewaarbokaal met deksel 50 cl € 0,85
B-reuser In onze winkels kan je terecht met je herbruikbare biokatoenen broodzakken, herbruikbare groente- en fruitzakjes en Bio-Planet-shopper of -fietstas. Zodra de coronamaatregelen het toelaten, kan je ook je eigen potjes weer meebrengen naar de winkel want die vullen we graag met producten uit de bedieningstoog. 750 ml
€ 6,95
sterilisator
(€ 3,48/stuk)
€ 8,99
-20 % vanaf 2 met
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
deksels 6 stuks
met
met
€ 5,95
(€ 2,98/stuk)
Dotz silicone vershouddeksels (6 stuks) of herbruikbare vershoudzakken (290 ml, 750 ml of 1,3 L)
ReUseMe herbruikbare bijenwasdoek 3 stuks
Intimy Care be’Cup menstruatiecup (maat 1 of 2) of sterilisator € 16,95 (€ 5,65/stuk) 1 stuk
-20 % vanaf 2 met
-20 % vanaf 1
-20 % vanaf 1 met
met
Bambaw herbruikbaar keukenpapier 20 stuks
€ 12,29 (€ 0,61/stuk)
Smart Nature afwasborstel zwart 1 stuk € 4,49
Biona penne van witte spelt 500 g € 2,89 (€ 5,78/kg)
In recycleerbare verpakking.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
55
Kippenblokjes met groenten en romige roquefortsaus hoofdgerecht • • • • • • • • • • • • • •
geleden
4 personen
500 g kipfilet 4 stengels witte selder 4 stengels groene selder 1/2 citroen 250 g kastanjechampignons 1 takje verse dragon 500 g krielaardappelen 50 g roquefort 4 eetl. room 1 eetl. olijfolie 1 snuifje currypoeder 1 snuifje nootmuskaat zwarte peper zout
Kipfilet
€ 22,95/kg
voorbereiding (10 min.) --Snij de kipfilet in blokjes. --Snij de selder in kleine stukjes. --Snij de champignons in plakjes. --Verkruimel de roquefort. --Doe de blaadjes van het takje dragon en hak grof. --Pers de halve citroen tot je 1 koffiel. sap hebt. bereiding (25 min.) 1. Kook de krielaardappelen net gaar in lichtgezouten water (kooktijd: zie verpakking). Giet af. 2. Verhit intussen de olijfolie in een grote pan of kookpot en bak de kippenblokjes mooi bruin aan alle kanten. 3. Voeg de selder toe en roerbak ± 5 min. 4. Voeg de champignons toe en bak nog eens 3 à 4 min. 5. Doe er de room en het citroensap bij en de verkruimelde kaas en laat 2 min. al roerend opwarmen. 6. Breng op smaak met de curry, nootmuskaat, zwarte peper en zout. Werk af met de dragon en serveer met de krieltjes.
Tip
-20 % met
-20 % vanaf 1 met
Boni Bio krielaardappelen 1 kg € 2,85
Meng eventueel pesto van basilicum onder de krieltjes. voedingswaarden per persoon
56
20
energie 409 kcal • vezels 4,9 g • eiwitten 45,7 g • zout 1,6 g • vetten 13,8 g, waarvan 6,6 g verzadigd • koolhydraten 22,8 g, waarvan 2,5 g suikers
B-reuser Zo maak je het nu
-20 %
-20 %
vanaf 2 met
vanaf 2 met
Ecomil Cuisine plantaardig alternatief voor room met amandelen 200 ml € 1,29 (€ 6,45/L)
La Macina Ligure pesto van basilicum 180 g € 6,19 (€ 34,39/kg)
-20 %
-20
%
vanaf 500 g
vanaf 1
met
met
Herbio dragon in pot 9 cm € 1,59
Boni Bio citroenen los
€ 4,97/kg
iets drinken?
-20 % vanaf 6
-20 % vanaf 2
met
met
Scan mij voor meer B-reuser- recepten.
Zinnebir Belgian Pale Ale 5,8 % 33 cl € 1,79 (€ 5,42/L)
Boni Bio curry 40 g
€ 1,87 (€ 46,75/kg)
20
van heutur eerste
Minder plastic, please! Voor herbruikbare zakjes, broodzakken, fiets- en koeltassen werkt BioPlanet samen met BeFre, een klein Belgisch bedrijf dat zich specialiseert in CO2-neutrale herbruikbare zakken. Misschien heb je hun katoenen broodtas wel in huis. Of een lunchtas gemaakt van kraftpapier, voortgekomen uit onze vruchtbare samenwerking.
BeFre zag het levenslicht in 2007, toen er van een ban op plastic wegwerpzakjes nog lang geen sprake was. Oprichters Bernard en Frédéric stootten op reis in India op zowel prachtige landschappen als op een stort van plastic afval. Ze keerden terug met een missie: het plasticgebruik in België terugdringen met een volwaardig, duurzamer alternatief. Dat werden katoenen draagtassen, koeltassen en fietstassen.
-20 % vanaf 1 met
Bio-Planet groente- en fruitzakje € 1,99
58
Sinds 2015 zien ze in Bio-Planet een partner met dezelfde waarden: we willen allebei de hulpbronnen van onze planeet beschermen, producten aanbieden die goed zijn voor onze klanten en het consumptiegedrag veranderen. Dankzij deze transparante samenwerking krijgt BeFre de kans om hun producten voortdurend te verbeteren en om nieuwe producten te ontwikkelen.
-20 % vanaf 1 met
Essent’Ial lunchkoeltas € 17,95
B-reuser
20
Nog enkele
partners
van het eerste uur
s
-20 %
“Geproduceerd met ‘t grootste respect voor mens én milieu. Dan blinkt alles dubbel zo hard, toch?” -W ithney-
vanaf 1
-20 %
met
vanaf 1
-20 %
Bio-Planet plooibox
met
Ecover allesreiniger met citroenaroma 1,5 L
Etamine du Lys Brillance Cuisine keukenreiniger spray 500 ml
€ 3,29 (€ 2,19/L)
vanaf 1
€ 7,95
met
De fles is gemaakt van gerecycleerd plastic op plantaardige basis.
€ 5,79 (€ 11,58/L)
NIEUWE
s
“Het potje hergebruik ik graag om hapjes in te presenteren. Leuk toch?”
-25 %
-20 %
-Anja-
vanaf 1 met
vanaf 2
-20 %
met
vanaf 1
Pastoret yoghurt met bosbessen of mango 135 g € 1,99 (€ 14,74/kg)
Bio-Planet katoenen broodzak € 1,50
met
LoofCo bad- en douchespons van luffa 1 stuk € 4,49
Duurzaam en biologisch afbreekbaar alternatief voor kunststofspons dat perfect past binnen een plasticvrije levensstijl.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
20
-20 % -25 %
stapel
korting
vanaf 2
20
vanaf 3
met € 3,49
€ 3,49
(€ 94,32/kg)
€ 3,99
(€ 99,71/kg)
€ 3,29
€ 3,49
(€ 112,58/kg)
(€ 106,13/kg)
(€ 112,58/kg)
€ 2,99
(€ 87,94/kg)
€ 2,99
(€ 96,45/kg)
Yogi Tea Bij Yogi Tea zijn alle producten gebaseerd op ayurvedische principes. Ze gebruiken een veelvoud aan smaken en selecteren de beste biologische kruiden en specerijen. Alles wat ze doen, doen ze met passie en discipline en met de natuur in hun achterhoofd.
€ 3,49
(€ 112,58/kg)
€ 3,49
(€ 109,06/kg)
€ 3,29
(€ 106,13/kg)
Yogi Tea ayurvedische kruidenthee Classic, Immune Support, Stomach Ease, Turmeric Chai, Detox, Ginger-Lemon, Green Energy, Throat Comfort, Calming of Bedtime 17 builtjes
van maandag t.e.m. zaterdag van 9 tot 19.30 u. en op vrijdag tot 20 u. Vind onze 31 winkels op bioplanet.be of reserveer online via bioplanet.be/webshop. Verantwoordelijke uitgever: nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle. Voor meer info, bel onze klantendienst op 02 363 50 10. Of mail naar info@bio-planet.be. Deze folder is gedrukt op 100 % gerecycleerd papier. De transparante folie waarin het wordt verstuurd, is 100 % biologisch afbreekbaar. Je kan ze gewoon op de composthoop kwijt. De folie wordt ook op een CO2-zuinige manier gemaakt. Alle kortingen met Xtra zijn geldig in alle Bio-Planet-winkels waar het product gewoonlijk te koop wordt aangeboden, van 8/9 t.e.m. 5/10/2021 of zolang de voorraad strekt, indien gekocht per normale hoeveelheden en afgezien van eventuele drukfouten. Sommige artikelen zijn niet in alle Bio-Planet-winkels beschikbaar. Onze webshop op collectandgo.be biedt een deel van ons assortiment aan. Je herkent je voordelen van Bio-Planet aan dit icoon. Allemaal geldig op vertoon van je Xtra. Heb je nog geen Xtra? Download nu de app en maak je account aan op bioplanet.be/mijn-extra.
-25 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Pastoret yoghurt met bosbessen of mango 135 g
met
Biederman lactosevrije natuuryoghurt 450 g
-20 %
-25 %
vanaf 1
vanaf 1
met
met
Abbot Kinney’s
Coco Greek Style Natural plantaardig alternatief voor yoghurt met kokos (350 ml), Coco Start Raspberry plantaardig alternatief voor yoghurt met kokos en framboos (400 ml), Coco Start Original plantaardig alternatief voor yoghurt met kokos en mango (125 of 400 ml) of Coco Start Natural plantaardig alternatief voor yoghurt met kokos (125 of 400 ml)
Söbbeke yoghurt met blauwe bessen, mango-vanille of perzik-passievrucht 500 g
-20 %
-25 %
vanaf 1
vanaf 2
met
Fermè fermentino van cashewnoten met bieslook 100 g
met
Ambrosi volledig assortiment kazen
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Gondino vegan alternatief voor geraspte kaas 75 g
met
Maya seitan 250 g
-20 %
-25 %
vanaf 1
vanaf 2
met
Maya seitan Fritti 175 g
met
Céréal Bio volledig assortiment plantaardige burgers, escalopes en crocs
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 1
03/09/2021 12:56
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
met
The Bio Veggie Company Mixed Nuggets met kaas, spinazie en groenten 240 g
met
ProLaTerre tofoe natuur duopack 2 x 250 g
4+1
3+1
gratis
gratis
met
Maya seitancroque met tomatensaus
met
S in g
La vie est belle hazelnootburger
4+1
-20 %
gratis
met met
Fresh & Veggie pompoentaart met curry
The Bio Veggie Company vegetarische cordon bleu met seitan
-15 %
-20 % vanaf 2
met met
Natural Cool frambozen 300 g
Witte pens met broccoli
B v (
P diepvries
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
De Trog korenbrood (500 g) of Ardeens bruin jagersbrood (600 g)
met
Dr. Karg’s volledig assortiment
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 2
Kortin Niet o
03/09/2021 12:56
-20 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 2
met
Buiteman kaaskoekjes met goudsekaas en ui, met oude gouda of met geitenkaas 125 g
met
TerraSana sesamcrackers 300 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Super Aliments incabessen (120 g), gedroogde veenbessen (125 g) of gojibessen (190 g)
met
GR’EAT Granola Dream met appel en kaneel, Joy met chocolade en hazelnoten of Power Banana Bread met banaan, walnoot en lijnzaad 300 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
La Favo suikerarme granola 300 g
met
Germinal taartjes met spelt en rode vruchten of met bosbes 270 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
met
Biscovit veganistische wafels (200 g), galetten met roomboter (165 g) of speltwafels met chocolade (180 g)
met
Lima rijstwafels zonder zout 100 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Belvas volledig assortiment brokken chocolade Thins
met
Saveurs & Nature pure chocolade uit Tanzania 70 % cacao of uit de Dominicaanse Republiek 70 % cacao 100 g
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 3
03/09/2021 12:56
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Belvas pure chocolade 72 % uit Peru en de Dominicaanse Republiek 180 g
met
Tohi pure chocolade met 74 % cacao, met gezouten amandelen of met 88 % cacao 70 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
‘t Vlierbos bosbessen-, frambozen- of 4-vruchtenconfituur 200 g
met
Hygiena fijne lichte rietsuiker 1 kg
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
met
La vache qui regarde passer les trains groentespread mango-curry 190 g
H G 6
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
met
Danival ratatouille (340 g), couscousmix of chili met seitan (525 g)
met
Biona penne van witte spelt 500 g
L v
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
met
Granoro spaghetti 500 g
B f 3
-20 %
Sukrin zoetstof zonder calorieën 400 g
met
Soléou extra vierge olijfolie 1 L
P v
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 4
S g 1
Kortin Niet o
03/09/2021 12:57
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 6
met
Super Diet geactiveerde plantaardige houtskool 150 capsules
met
Ordal natuurlijk mineraalwater 33 cl
-25 %
-20 %
vanaf 4
vanaf 3
met
Bionina frisdranken pompelmoes, citroen of granaatappel-cranberry 33 cl
met
Vitamont wittedruivensap 1 L
-20 %
-20 %
vanaf 4
vanaf 1
met
Holy Shot Ginger-Lemon of Ginger-Turmeric-Pineapple 6 cl
met
Royal Green volledig assortiment kruideninfusies 16 builtjes
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
La Route des Comptoirs volledig assortiment thee en infusies
met
Germline Kombucha Original 1 L
Gratis* theemok
-15 % vanaf 3
bij aankoop vanaf 3
met
met
Pukka volledig assortiment thee en infusies *Zolang de voorraad strekt.
Bioco Lungo, Espresso of Deca koffiecapsules 10 capsules
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 5
03/09/2021 12:57
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 4
met
met
Grisette blond bier 5,5 % vol 25 cl
Oxfam Fairtrade oploskoffie 100 g
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
Gratis glas**
-20 % vanaf 4 met
bij aankoop van 8 flessen met
Belgoo Keekebisj blond bier (8 % vol), blond speltbier (6,4 % vol) of Saisonneke (4,4 % vol) 33 cl
Brunehaut goudblond bier 6,5 % vol 33 cl
**Zolang de voorraad strekt.
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + leeggoed.
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + leeggoed.
-20 %
-25 %
vanaf 3
vanaf 1
met
met
Vendôme Mademoiselle chardonnay, merlot, rosé of classic 0 % 75 cl
Moinette ongefilterd bier 7,5 % vol 75 cl Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + leeggoed.
-20 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 3
met
met
Chianti D.O.C. Gratena of Siro Fifty Fattoria di Gratena Toscane - Italië 75 cl
La Posada Malbec Famatina Valley - Argentinië 75 cl
Ons vakmanschap drink je met verstand.
Ons vakmanschap drink je met verstand.
-20 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 3
met
met
L’Auratae Rosato Terre Siciliane 13 % vol 75 cl
Matetic Corralillo Sauvignon blanc 75 cl
Ons vakmanschap drink je met verstand.
Ons vakmanschap drink je met verstand.
E v a
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 6
Kortin Niet o
03/09/2021 12:57
2+1
-20 %
gratis
vanaf 1
met
met
Urtekram volledig assortiment douchegel
Naturawash geconcentreerde wasgel 30 dosissen 1 L
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 2
met
Biotop geconcentreerd vloeibaar wasmiddel voor witte en gekleurde was 50 dosissen 1,5 L
met
Ecodoo marseillezeep 400 g
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Ecodoo natriumbicarbonaat 1 kg
met
Ecodoo marseillezeepvlokken 1 kg
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Ecover vloerzeep met natuurlijke lijnolie 1 L
met
Ecover allesreiniger met citroenaroma 1,5 L
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 1
met
Ecover vloeibaar wasmiddel (5 L) of wasverzachter appelbloesem-amandel (1 L)
met
Ecover ontvlekker 200 ml
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 7
03/09/2021 12:57
-20 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 2
met
met
Seepje allesreiniger met zon op je bol-geur 1150 ml
Mannavita allesreiniger met panamahoutextract 1 L
-25 % vanaf 2 met
Edgard & Cooper
Adult energiereep lam-rund (25 g), droge voeding kalkoen-kip (700 g of 2,5 kg), rund-kip (700 g) of rund-biet (2,5 kg), snoepjes lam-rund of eend-kip (50 g), natvoer in kuipje Puppies kip-vis-wortel-erwten of Adult kalkoen-kokos-chiazaad, vis-venkel-wortel of rundvlees-kokoschiazaad (100 g) of Doggy Dental sticks appel-eucalyptus (> 10 kg of 10-25 kg)
Al deze kortingen met XTRA -25 %
-25 %
vanaf 2
vanaf 2
Altijd al je kortingen op zak. met
Edgard & Cooper
Adult energiereep lam-rund (25 g), droge voeding kalkoen-kip (700 g of 2,5 kg), rund-kip (700 g) of rund-biet (2,5 kg), snoepjes lam-rund of eend-kip (50 g), natvoer in kuipje Puppies kip-vis-wortel-erwten of Adult kalkoen-kokos-chiazaad, vis-venkel-wortel of rundvlees-kokoschiazaad (100 g) of Doggy Dental sticks appel-eucalyptus (> 10 kg of 10-25 kg)
Gratis, handig én sneller aan de kassa.
met
Edgard & Cooper
Adult energiereep lam-rund (25 g), droge voeding kalkoen-kip (700 g of 2,5 kg), rund-kip (700 g) of rund-biet (2,5 kg), snoepjes lam-rund of eend-kip (50 g), natvoer in kuipje Puppies kip-vis-wortel-erwten of Adult kalkoen-kokos-chiazaad, vis-venkel-wortel of rundvlees-kokoschiazaad (100 g) of Doggy Dental sticks appel-eucalyptus (> 10 kg of 10-25 kg)
-25 %
-25 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Edgard & Cooper
met
Edgard & Cooper
Adult energiereep lam-rund (25 g), droge voeding kalkoen-kip (700 g Nog geen Xtra? of 2,5 kg), rund-kip (700 g) of rund-biet (2,5 kg), snoepjes lam-rund eend-kip (50 g), natvoer in kuipje Puppies kip-vis-wortel-erwten of Maak het je makkelijk en download deof Xtra-app. Adult kalkoen-kokos-chiazaad, vis-venkel-wortel of rundvlees-kokoschiazaad (100 g) of Doggy Dental sticks appel-eucalyptus (> 10 kg of Registreer je op bioplanet.be/mijn-xtra of in onze winkel. 10-25 kg)
Adult energiereep lam-rund (25 g), droge voeding kalkoen-kip (700 g of 2,5 kg), rund-kip (700 g) of rund-biet (2,5 kg), snoepjes lam-rund of eend-kip (50 g), natvoer in kuipje Puppies kip-vis-wortel-erwten of Adult kalkoen-kokos-chiazaad, vis-venkel-wortel of rundvlees-kokoschiazaad (100 g) of Doggy Dental sticks appel-eucalyptus (> 10 kg of 10-25 kg)
Kortingen geldig van 8/9 t.e.m. 5/10/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
OPDRACHT-3144_BP 1021_korting online 2021_NL.indd 8
03/09/2021 12:57