Kortingen met Xtra geldig van 16/6 t.e.m. 13/7/2021.
Zomerse homemade hapjes
die altijd in de smaak vallen
% -15 vanaf 2 met De Hobbit hummus met ras el hanout 170 g • € 3,05 (€ 17,94/kg)
Een eerlijke prijs voor Belgische kwaliteit
€
2,99
Campagne echte zachte plattelandsboter 250 g
€
/kg
Kipfilet
€
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
Rode paprika los
2
2,69 De Trog mix van pistolets 4 stuks 220 g
22,95
€
€
5,99
0,79
Silly ambachtelijk bier 5 % vol 25 cl
/kg
+ 100 % bio + geproduceerd in België + pure smaken, zonder toevoegingen = Jouw rekening klopt
A
16
g n ets s
ACTIE
16/6 - 29/6
-20 %
vanaf 3 BBQ-producten met
BBQ-party aan de bedieningstoog! Met vlammende kortingen op 25 superverse BBQ-producten 3
Een zomer vol
kortingen! Vanaf nu 8 weken lang, elke week andere 1+1 promo’s. Ontdek alle volgende promo’s op onze website!
4
*A N
Week 1
30/6 – 6/7
Week 1
Whole Earth Organic Sparkling Ginger 33 cl
30/6 – 6/7
Week 1
30/6 – 6/7
1+1 gratis*
De Trog burgerbroodjes 4 x 50 g
Groenteburgers champignon, curry of paprika
met
Week 2
7/7 – 13/7
Week 2
7/7 – 13/7 Noberasco gedroogde abrikozen zonder pit 200 g
*Actie geldig bij Bio-Planet op vertoon van Xtra. Niet omruilbaar tegen contanten. Zolang de voorraad strekt.
Kokosnoot
5
Geef je
apero een zomerse toets
m
Tapas, fingerfood, borrelhapjes … hoe je het ook noemt een aperitiefhapje gaat er altijd in. Zeker als de zon ook van de partij is! In deze folder vind je heel wat tips en inspiratie voor een uiterst gezellig aperomoment. Superspontaan met kant-en-klaar lekkers of uitgebreid met zelfgemaakte hapjes, bij Bio-Planet vind je altijd wat je nodig hebt. Geniet ervan!
Lekker simpel Aperitieven à l’improviste? Serveer een frisse pastasalade met zalm of garnalen in mooie aperitiefglaasjes. Zomers, makkelijk en iedereen lust het.
Appetit zalm Bellevue 120 g
-20 % vanaf 2
met
€ 5,75 (€ 47,92/kg)
De zalm wordt
verwerkt in Brugge en heeft
een typische, zilte smaak. Je kan hem zo eten, of verwerken in een warm of koud gerecht.
Amaizin jalapeño’s 150 g
€ 2,35 (€ 15,67/kg)
Proef van de zon
Met de juiste ingrediënten breng je je apero meteen in zuiderse sferen. Zo zal je smullen van dit stokbrood met Italiaanse toets. De echte durvers, die mogen een pepertje proberen.
-15 % vanaf 2
Jean Sur Mer gepelde noordzeegarnalen MSC 100 g • Dagprijs
Biona volle speltfusilli 500 g 6
€ 2,79 (€ 5,58/kg)
De garnalen worden duurzaam gevangen in de Noordzee en worden vers, lokaal gepeld zonder bewaarmiddelen toe te voegen.
met
De Trog olijvenstokbrood 210 g € 1,99 (€ 9,48/kg)
Mo via
-15 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
met
Dr. Karg’s volkorencrackers met spelt en quinoa (110 g) speltcrackers 125 g of Hütts € 2,79 (€ 22,32/kg) speltcrackers met rozemarijn en zeezout (125 g)
Daar toasten we op!
-20 % vanaf 2
met
Belegde toastjes zijn dé aperoklassieker. Geef er een extra smaakvolle twist aan met de crackers van Dr Karg’s. Ook lekker als ontbijt of lichte lunch: beleg een cracker met wat roomkaas en zalm.
Praum Pane Picco gezouten speltsticks met sesam en zwarte komijn of met maanzaad 150 g € 1,89
(€ 12,60/kg)
Le Pain des Fleurs Apéritif crackers met kokos-currysmaak 150 g € 3,29 (€ 21,93/kg)
len se
-15 %
n.
%
vanaf 2
Sodial gerookte zalm 100 g • € 4,99 (€ 49,90/kg)
met
De bio-zalmen van Sodial worden in Zeebrugge gefileerd en dezelfde dag nog manueel drooggezouten en gespoeld. Daarna worden ze ambachtelijk gerookt met beukenhoutkorrels.
Shetland Smokehouse gerookte Atlantische zalm 100 g € 5,89 (€ 58,90/kg)
Deze heerlijke zalm wordt gerookt met rook van eikenhout, wat hem zijn onmiskenbare smaak geeft.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
7
P m e
Instantpolenta is snel klaar en een lekker en romig alternatief voor aardappel, pasta of rijst bij al jouw gerechten.
Züger mozzarella mini 20 stuks 150 g
Ofal instantpolenta 500 g
€ 1,79 (€ 3,58/kg)
€ 1,99 (€ 13,27/kg)
2+1 gratis
met
gevogeltebouillon
€ 1,79 (€ 22,25/kg)
groentebouillon
€ 1,79 (€ 22,25/kg)
Maggi gevogelte- of groentebouillon (80 g) of aardappelpuree (200 g)
-33,34 % vanaf 3
met
Herbio oregano in pot 9 cm
€ 1,59
crème van zongedroogde tomaten
€ 2,09 (€ 14,93/kg)
8
Tapas Y Mas halfgedroogde tomaten 110 g • € 2,79 (€ 25,36/kg)
als het snel moet gaan
Biorganica Nuova crème van artisjok, knoflook, zongedroogde tomaten of zwarte olijven groeneof groeneolijventapenade olijventapenade € 2,09 (€ 14,93/kg) 140 g
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
• • • • • • • •
• • • •
vo --
--
--
a
,
nkelsen.
Polentatoastje met tomatentapenade en mozzarella
aperitiefhapje 4 personen • • • • • • • •
• • • •
1 plantje basilicum 3 takjes verse oregano 8 halfgedroogde tomaten 12 minimozzarellabolletjes 50 g parmezaan (blok) 1 eetl. boter 100 g polenta (maïsgriesmeel) 4 dl groentebouillon (1/2 blokje of 1 koffiel. opgelost in 4 dl heet water) 1 eetl. olijfolie 1 snuifje cayennepeper zwarte peper zout
voorbereiding (10 min.) --Mix de tomaatjes samen met de blaadjes oregano tot een tapenade, kruid met de cayennepeper. --Pluk zo’n 12 blaadjes basilicum van het plantje. --Rasp de parmezaan. voedingswaarden per persoon
bereiding (15 min + 1 u. opstijven) 1. Breng de groentebouillon aan de kook. Voeg de polenta toe en laat 5 min. al roerend lichtjes koken. 2. Haal van het vuur en voeg de parmezaan en de boter toe. Kruid naar smaak met zwarte peper en zout. 3. Doe een laagje van ± 2 cm dik in een ovenschaal en laat zo’n uurtje opstijven. 4. Snij daarna de polenta in blokjes van 3 op 3 cm. 5. Verhit de olijfolie in een grillpan en gril de stukjes lichtjes aan beide kanten. 6. Lepel op elk toastje een koffiel. tapenade. Leg er een bolletje mozzarella en een blaadje basilicum op en zet vast met een prikkertje.
-15 %
drankje d’erbij rodedruivencitroensap
€ 1,69 (€ 5,12/L)
?
vanaf 4
met
Pona volledig assortiment sappen 33 cl
energie 183 kcal • vezels 0,9 g •eiwitten 19,5 g • zout 2,1 g • vetten 14,2 g, waarvan 8,3 g verzadigd • koolhydraten 76,3 g, waarvan 2,6 g suikers
9
-15 % vanaf 3
met
Mill&Mortar Za’atar 40 g
Z t
m
€ 7,45 (€ 186,25/kg)
Za’atar zorgt voor flair in zelfs de meest eenvoudige gerechten. De frisse blend is gemaakt op basis van tijm, oregano en marjolein, aangevuld met sumak voor een aangenaam zuurtje en een notige toets van geroosterde sesamzaden.
Acapulco tortilla’s met extra vezels 6 stuks € 1,69
(€ 7,04/kg)
Limoenen
€ 5,69/kg
Vo • • •
• •
Vo • • • •
Züger cottagecheese 200 g
€ 1,49 (€ 7,45/kg)
-20 %
snel alternatief
vanaf 1
met
Tapas Y Mas kalamonolijven 125 g
€ 2,99 (€ 23,92/kg)
Kalamonolijven kan je wel de ‘kaviaar van de olijven’ noemen. De soort is afkomstig uit Griekenland en kan je herkennen aan hun diepzwarte, paarsachtige kleur, de karakteristieke vorm en de typische fruitige smaak. Verwerkt in België.
10
La Macina Ligure volledig assortiment pesto’s en tapenades 180 g
vo -- P -- S -- S -- P -- S -- V
be 1.
2.
bruschetta met olijven
€ 4,99 (€ 27,72/kg)
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
3.
Zelfgemaakte tortillachips met avocadodip en olijvenhummus
/kg)
n dige
nd
ein, oor
n.
)
kel en.
aperitiefhapje 6 personen Voor de tortillachips: • 4 wraps • 2 eetl. olijfolie • 1 koffiel. za’atar (Midden-Oosterse kruidenmix) • zwarte peper • grof zeezout Voor de avocadodip: • 1 rijpe avocado • 1 limoen • 3 takjes verse koriander • 3 eetl. cottagecheese
Voor de olijvenhummus: • 1/2 citroen • 2 eetl. olijven zonder pit • 1 teentje knoflook • 200 g kikkererwten (blik of bokaal) • 2 eetl. olijfolie • 1 koffiel. komijnpoeder • 1/2 koffiel. paprikapoeder • zwarte peper • zout
voorbereiding (10 min.) --Pluk de blaadjes van de takjes koriander. --Scheur de wraps in stukken. --Snij de avocado open en lepel er het vruchtvlees uit. --Pers de limoen en de halve citroen. --Spoel de kikkererwten en laat goed uitlekken. --Verwarm de oven voor op 180 °C. bereiding (20 min.) 1. Doe de stukjes wrap in een kom en bedruppel met 2 eetl. olijfolie. Kruid met de za’atar, zwarte peper en grof zeezout. Hussel goed door elkaar en leg in één laag op een bakplaat. Bak 10 à 12 min. in de voorverwarmde oven tot de chips mooi goudbruin zijn. Laat afkoelen. 2. Mix ondertussen de avocado samen met het limoensap en de cottagecheese tot een gladde dip. Kruid met zwarte peper en zout en werk af met blaadjes koriander. 3. Mix de kikkererwten met 1 eetl. olijfolie, de komijn, het citroensap, de olijven, het knoflook en een scheutje water tot een romige dip. Kruid met zwarte peper en zout en werk af met de rest van de olijfolie en het paprikapoeder.
iets drinken? Noblesse pastis 40 % vol 50 cl
€ -3 op 1
met
€ 19,95 (€ 39,90/L)
Noblesse is een familiebedrijf dat al bestaat sinds 1882. Vul je glas met 1/5 pastis en vul aan met fris water. Ook lekker in pastasaus of om mee te flamberen.
voedingswaarden per persoon
energie 321 kcal • vezels 4,5 g • eiwitten 8,2 g • zout 1,1 g • vetten 17,9 g, waarvan 2,9 g verzadigd • koolhydraten 29,5 g, waarvan 1,8 g suikers
Ons vakmanschap drink je met verstand.
11
Zuiderse balletjes met feta en pijnboompitten aperitiefhapje • • • • • • • • • • •
4 personen
250 g gehakt rund + varken 1/2 plantje platte peterselie 1 teentje knoflook 50 g feta (blok) 1 eidooier 2 eetl. pijnboompitten 1 eetl. paneermeel 1 koffiel. rietsuiker 4 eetl balsamicoazijn 2 eetl. olijfolie 1/2 koffiel. rozemarijn
voorbereiding (10 min.) -- Rooster de pijnboompitjes goudbruin in een pan met antiaanbaklaag zonder vetstof. Laat lichtjes afkoelen en hak grof. --Snipper de peterselieblaadjes fijn. --Verkruimel de feta. --Pers het teentje knoflook.
bereiding (20 min.) 1. Meng het gehakt met de eidooier, de feta, de peterselie, het knoflook, het paneermeel, de rozemarijn en de pijnboompitten. Vorm balletjes ter grootte van een walnoot. 2. Verhit de olijfolie in een pan en bak de balletjes aan alle kanten mooi bruin en gaar. 3. Verhit ondertussen de balsamicoazijn samen met de rietsuiker in een klein steelpannetje en laat tot de helft inkoken.
B ru
€
O b B va
afwerking Serveer de balletjes met de dip. voedingswaarden per persoon energie 316 kcal • vezels 0,3 g • eiwitten 14,5 g • zout 1,1 g • vetten 25,4 g, waarvan 8,5 g verzadigd • koolhydraten 7,2 g, waarvan 5,0 g suikers
drankje d’erbij ?
-15 % vanaf 6
met
Budels volledig assortiment
pils 5 % vol 30 cl
€ 0,99 (€ 3,30/L)
12
Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand. * + Leeggoed.
* Mo kan
jn
on
n
g
n, d.
2+1 gratis
met
Bereid gehakt rund/varken*
Cook volledig assortiment zuiderse kruiden
€ 13,95/kg
Ons bereid gehakt wordt ter plaatse bereid door jouw beenhouwers. Met 100 % Belgisch vlees en varkensvlees uit onze eigen varkensketen in samenwerking met Biovar.
rozemarijn (25 g)
€ 1,79 (€ 71,60/kg)
Vairo balsamicoazijn uit Modena 250 ml
Altaiga pijnboompitten 200 g
€ 9,09 (€ 45,45/kg)
€ 5,99
(€ 23,96/L)
Deze pitten komen uit ecologisch beschermde bossen. Pijnbomen kunnen namelijk alleen vruchten dragen in een ecologisch schoon milieu. De pitten worden met de hand geplukt, gepeld en meteen vacuüm verpakt. Zo blijft de voedingswaarde zo goed mogelijk behouden.
vervang de feta door ’n spicy toets Bio Bardales pikante chorizo 280 g
€ 6,29 (€ 22,46/kg)
Minerva fetakaas 350 g € 5,89
(€ 16,83/kg)
Echte Spaanse chorizo, op ambachtelijke wijze vervaardigd en gemaakt met respect voor dier en omgeving.
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
13
-15 % vanaf 3
met
Weldenhof ananassap 1 L • € 2,89 Het ananassap heeft de echte smaak van de natuur. Gemaakt zonder toegevoegde suikers en verwerkt in België.
Boni Bio grenadinesiroop (in glas) 70 cl € 3,99 (€ 5,70/L)
Abrikozen los
Dagprijs
Rijk aan vezels, bron van kalium.
Frambozen bakje 125 g
Perziken los
Dagprijs
Dagprijs
Rijk aan vezels en een bron van vitamine C.
Greeny borrelpinda’s Mexico (160 g), gezouten cashewnoten of pinda-cashewmix Spicy (125 g)
Rijk aan vezels.
kaaskoekjes met gouda
hapje d’erbij ?
€ 2,79 (€ 22,32/kg)
-15 % vanaf 3
-15 %
met
vanaf 2
met
gezouten cashewnoten
Buiteman kaaskoekjes met oude gouda, met geitenkaas of met gouda en komijn 125 g
€ 3,49 (€ 27,92/kg) 14
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
T 2 R p
op
)
ude kaas
nkel sen.
Fruitige rumpunch aperitief
4 personen
• 3 dl witte rum • 3,5 dl ananassap • 2 eetl. grenadine • 3 abrikozen • 2 limoenen • 1 perzik • een handje frambozen • enkele verse takjes munt • ijsblokjes bereiding (15 min.) 1. Pers de limoenen. Snij de abrikozen en de perzik in partjes. 2. Giet de rum in een grote punchbowl, voeg de grenadine, het ananassap en het limoensap toe.
3. Doe de stukjes fruit en de frambozen in de kom en meng even. Werk af met blaadjes verse munt. 4. Doe de ijsblokjes in vier glazen, schenk hierop de fruitpunch.
Oxfam Fairtrade witte rum 38 % vol 70 cl
€ 22,25 (€ 31,79/L)
voedingswaarden per persoon
energie 285 kcal • vezels 3,3 g • eiwitten 1,3 g • zout 0,0 g • vetten 0,0 g, waarvan 0,0 g verzadigd • koolhydraten 24,4 g, waarvan 22,7 g suikers
Ons vakmanschap drink je met verstand.
15
-20 % vanaf 1
met
Mill&Mortar Mermaid’s Bite (40 g) of Smokey Sally (50 g)
Markal volledig assortiment couscous
€ 7,49
Mermaid’s Bite is een kruidenblend met bite op basis van groene venkel, koriander en drie soorten zeewier wat het een ideale rub maakt voor vis op de BBQ. Smokey Sally is er dan weer voor iedereen die van een krachtige, rode BBQ-rub houdt. Een lichtgerookt aroma van Spaanse paprika zorgt voor de typische, gegrilde smaak in je vlees.
-15 %
volkorencouscous 1 kg • € 3,79
vanaf 1
met
Fisker pladijsfilet MSC 250 g € 33,95/kg
Pladijs is een wildgevangen vissoort en een fijne, stevige en malse vis. Hij is graatloos en draagt het MSC-label.
-20 % vanaf 2
met
Biorganica Nuova volledig assortiment olijven mix van groene en zwarte olijven (280 g) € 3,09 (€ 11,04/kg)
16
-15 % vanaf 2
met
Followfish kabeljauwsticks 250 g
€ 3,79 (€ 15,16/kg)
P diepvries De kabeljauwsticks zijn zacht van smaak en gemaakt van witte, wilde vis die verantwoord gevangen werd. De vis werd meteen op zee verwerkt en ingevroren en je kan elke stap in het proces volgen, dankzij de trackingcode op de verpakking.
Mo via
nt
-15 % vanaf 2
met
Brugse Ham boerenham gerookt 80 g
TerraSana grissini met spelt of met sesam 125 g
€ 3,95 (€ 49,38/kg)
Deze Brugse boerenham wordt
traditioneel gerookt
grissini met spelt
en kreeg minstens 5 maanden de tijd om te drogen, om zo zijn unieke smaak te ontwikkelen.
€ 1,79 (€ 14,32/kg)
Zo maak je dit hapje: Doe ± 120 g couscous in een kookpot. Voeg een snuifje Mermaid’s Bite toe en overgiet met hete bouillon tot de couscous net onder staat. Snij de pladijs in stukjes en leg op de couscous. Zet het vuur heel laag, dek af en laat 6 à 8 min. garen. Haal van het vuur en meng er stukjes olijf en groene kruiden onder.
-20 % vanaf 1
met
cks
/kg)
Provamel Soya Unsweetened plantaardig alternatief voor yoghurt 500 g
Florentin hummus of hummus Extra 200 g
€ 3,29 (€ 16,45/kg)
€ 1,99 (€ 3,98/kg)
Geproduceerd in België.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
17
Proef bewust
Steeds meer bioboeren maken authentieke wijnen met respect voor de natuur. Op het etiket lees je woorden zoals biologisch, biodynamisch, natuurlijk of vegan. Maar … wat is precies het verschil? We leggen het even uit, zodat jij nóg bewuster kiest en proeft.
Biologische wijn Biologische wijn volgt de regels van de biologische landbouw. Dus geen pesticiden en geen chemische meststoffen. Organische meststoffen zijn wel toegestaan. Ziektes en schadelijke insecten worden bestreden met natuurlijke middelen. Bij biologische wijn wordt nog altijd een kleine hoeveelheid sulfieten toegevoegd. Dit beschermt de wijn tegen oxidatie.
-
Biodynamische wijn Hier gaan de wijnboeren nog een stapje verder. Ze zorgen ervoor dat de wijnranken en de natuurelementen − zoals de stand van de zon en de maan − in harmonie zijn met elkaar. Ze doen aan ziektepreventie door de rendementen te begrenzen. Ook bij de vinificatie (de overgang van druivensap naar wijn) laten ze de natuur zo veel mogelijk haar gang gaan. Natuurlijke wijn Bij natuurlijke wijn staat het respect voor de druif centraal. Bovendien worden er helemaal geen sulfieten toegevoegd. Vegan wijn Voordat de wijn op flessen gaat, wordt hij ontdaan van rondzwevende partikeltjes, afkomstig van de druiven en de gist. Dit is het klaren van de wijn. Traditioneel gebeurt dit door eiwit toe te voegen. De partikeltjes blijven aan het eiwit kleven en zakken naar de bodem van het vat. Bij vegan wijn wordt geen dierlijk eiwit gebruikt. Soms wordt de wijn geklaard met bentoniet (een mineraal). Daarnaast is er nog een andere, heel oude methode: wachten tot alle bestanddeeltjes vanzelf naar de bodem zakken. Vegan wijn blijft dikwijls een beetje troebel. Maar al oogt hij niet zo helder, hij smaakt toch even goed.
-20 % vanaf 2
met
Ginglas 70 cl 2 stuks € 8,99
M S I. 7
•
•
•
18
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
On
sche
fen
-15 % vanaf 3
Clairette de Die A.O.P. Domaine de Peyrols schuimwijn Jaillance 75 cl
met
r.
€ -1,50
€ 9,29 (€ 12,39/L)
en n
op 1 met
• zoete schuimwijn met aroma’s van kweepeer • toetsen van exotisch fruit • ideaal bij het dessert of als aperitief
van eel
Porto Fonseca Terra Prima 20 % vol 75 cl
€ 17,55 (€ 23,40/L)
• weelderige, fruitige neus • fluweelzacht en glad • sappig in de mond
ruif
op alle Montmija-wijnen
% -15 vanaf 6
or n
kt. een el jes ft et
el n.
met
Combineezre naar keu
Montmija ‘La Chapelle’ Syrah I.G.P. Pays d’Oc Frankrijk 75 cl • € 7,29 (€ 9,72/L) • aroma’s van blauwe bes en kruiden • vlotte afdronk met soepele tannines en kruidige finale • lekker bij couscous en tajine
Montmija ‘La Chapelle’ Merlot I.G.P. Pays d’Oc 25 cl • € 2,89 (€ 11,56/L) • ronde, sappige en fruitige wijn • toetsen van braambessen en zwarte bessen • lichte kruidigheid met subtiele aanwezigheid van teer en tabak
Ons vakmanschap drink je met verstand. * + Leeggoed.
Montmija ‘La Chapelle’ Chardonnay I.G.P. Pays d’Oc 25 cl
€ 2,89 (€ 11,56/L)
• aroma’s van abrikoos, perzik, gele appel en bloesem
Montmija ‘La Chapelle’ Syrah Rosé I.G.P. Pays d’Oc 25 cl
€ 2,89 (€ 11,56/L)
• klein rood fruit • fris, aromatisch, levendig en zuiver • lekker bij salades en Provençaalse of Aziatische gerechten
19
M
Alcoholvrij genieten -25 % met
met
Yugen kombucha Grapefruit Hop 32,5 cl
Vitamont wittedruivensap 1 L • € 4,69
€ 3,49 (€ 4,65/L)
• • • • •
be 1.
vanaf 3
Kidibul sprankelend appelsap 75 cl
e
€ 29,89 (€ 42,70/L)
De alcoholvrije gin is gemaakt met 9 kruiden en heeft daardoor een lichte citrussmaak met een kruidige toets. 100 % smaak, laag in calorieën, zonder alcohol en ideaal voor een evenwichtige levensstijl.
-20 %
vanaf 2
Nona June Premium alcoholvrije spirit 70 cl
2. 3. 4.
€ 2,49
(€ 7,66/L)
voedi
energi 0,1 g • 0,0 g v waarv
-50 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 4
Vendôme Mademoiselle Chardonnay, Merlot of Rosé alcoholvrije wijn of Classic alcoholvrije schuimwijn 75 cl
met
met
Ôpia alcoholvrije chardonnay of Zéro Blanc de Blancs Chardonnay alcoholvrije schuimwijn 75 cl
Dankzij het unieke productieproces van Vendôme verdampt alle alcohol onder lage temperatuur zonder in te boeten op smaak.
Classic
€ 5,99 (€ 7,99/L)
20
Rosé
€ 5,99 (€ 7,99/L)
alcoholvrije chardonnay
€ 3,99 (€ 6,52/L)
alcoholvrije schuimwijn € 4,89 (€ 5,32/L)
Mogeli kan je
Mocktail met Nona June en bloedsinaasappel
)
ha uit
aperitief en cocktails • • • • •
1 glas
40 ml alcoholvrije spirit (Nona June) 120 ml limonade met bloedsinaasappel (Pona) 1 aardbei of enkele frambozen takje verse rozemarijn ijsblokjes
bereiding (5 min.) 1. Giet de spirit en de limonade in een cocktailglas. 2. Snij de aardbei in schijfjes. 3. Voeg ijsblokjes toe aan het glas. 4. Werk af met de aardbei of frambozen en steek er een takje rozemarijn in.
voedingswaarden per persoon
energie 41 kcal • vezels 0,2 g • eiwitten 0,1 g • zout 0,0 g • vetten 0,0 g, waarvan 0,0 g verzadigd • koolhydraten 9,9 g, waarvan 8,7 g suikers
-15 %
-15 %
vanaf 4
vanaf 6
met
met
c Pona volledig assortiment sap 33 cl
Budels volledig assortiment
De sappen zijn gemaakt zonder toegevoegde suikers.
citroen Primifiore € 1,69 (€ 5,12/L)
Malty Dark 0,0 % Malt 0,0 % Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel € kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
0,95 (€ 3,17/L)
€ 0,95 (€ 3,17/L)
21
5+1 gratis
G
met
Yakitori van lam
€ 26,85/kg
Affligem Provençaalse boerenpaté
Lamskoteletten € 28,21/kg
€ 20,80/kg
Yakitori van kalkoen € 29,85/kg
Italiaanse salami met venkel € 35,75/kg
100 % varkensvlees met volle smaak dankzij lange rijpingstijd.
Varkenskotelet € 14,95/kg
22
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar
Mo kan
alse é
Gezellig buiten met dit lekkers uit
Tue 202 In o je v rec
de bedieningstoog*
kg
ar
Beenhamsalade € 24,95/kg
Zesrib entrecôte € 25,65/kg
Witte pens met fijne kruiden € 12,17/kg
Le Picoreur rillette van gebraden kip 120 g
€ 3,49 (€ 29,08/kg)
P versmarkt
-15 % met
Highway Chicken
€ 12,89/kg
Zuiderse hamburger € 15,53/kg
Een heerlijk sappige hamburger van mager varkensgehakt, met geitenkaas en halfgedroogde tomaten.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
23
3+1
-20 % met
gratis
3
met
4
1 5
4+1 gratis
met
2
-15 % met
Al het lekkers op deze pagina vind je in onze bedieningstoog*.
1 Groentetaart Campagne
€ 24,75/kg
Deze vegan groentetaart heeft een bodem op basis van spelt en is gemaakt met minstens 65 % seizoensgroenten.
24
Veggie aperitieven doe je zo 2 Gebakken krieltjes € 4,85/kg
3 Falafelballetjes € 12,40/kg
4 La vie est belle
hazelnootburger € 1,89/stuk
5 Maya
seitanworst sweet chili € 1,89/stuk
* in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar
Mo via
-15 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 2
vanaf 2
met
met
met
Wheaty veganistische merguez 200 g • € 3,99 (€ 19,95/kg) De Hobbit hummus met paprika of met ras el hanout 170 g • € 3,05 (€ 17,94/kg)
The Bio Veggie Company broccoliburger 2 stuks 180 g
Op basis van seitan.
€ 3,99 (€ 22,17/kg)
Nog meer
veggie-inspiratie -15 % vanaf 1
Wheaty veganistische chorizo 80 g
met
€ 2,45 (€ 30,63/kg)
-15 %
og*.
ar
-15 %
vanaf 1
De Hobbit licht gekruide tofoereepjes 200 g
€ 3,39 (€ 16,95/kg)
De Hobbit tempé met baconsmaak 120 g
€ 3,09 (€ 25,75/kg)
met
Abinda tofoe-crème tomaat 170 g € 3,29 (€ 19,35/kg)
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
25
Zin in kaas?
1
we bedienen jou graag Al het lekkers op deze pagina vind je in onze bedieningstoog*.
2 1 Montanari
Parmigiano Reggiano uit Italië € 27,20/kg
• 24 maanden gerijpt
3
2 Hooidammer
geitenkaas met brandnetel en look uit Nederland € 23,60/kg
4
-15 %
3 Het Hinkelspel
dulse-zeewierkaas uit Gent € 19,73/kg
met
• halfharde kaas • met dulses of rood zeewier uit Bretagne
4 Delin 5
€ 28,95/kg
F F v k 9
5 Vieux Liège
•
€ 18,40/kg
•
Le Crémeux de Bourgogne uit Frankrijk
harde kaas uit Luik
-20 % met
6 26
6 ChèvrArdennes
Rondin gerijpte geitenkaas € 19,90/kg
• geproduceerd in Nijvel • met melk uit de Ardennen * in Bio-Planet Antwerpen alleen voorverpakt verkrijgbaar
V g 14
?
g
ar
Passie voor kaas Aankoper Hendrik Van Dael vertelt over zijn favoriete assortiment: Zuivelproducten zijn mooie, pure producten. Ze vertrekken
allemaal van dezelfde grondstof: melk. Dat kan koeienmelk, schapenmelk, geitenmelk of een plantaardig alternatief zijn. Daar hoeven maar 2 à 3 producten aan toegevoegd worden (stremsel en melkzuurbacteriën bijvoorbeeld). Door te spelen met temperatuur, tijd en druk kan je wel duizenden verschillende kazen maken. Bij Bio-Planet hanteren we drie basisprincipes: ecologie, gezondheid en respect.
Een kaas moet dus niet alleen lekker zijn, het totaalplaatje moet kloppen. Komen de grondstoffen uit België? Hoe verloopt de productie? Is er aandacht voor dierenwelzijn en biodiversiteit? En ga zo maar door. De visie van de leverancier moet echt passen bij Bio-Planet.
Proeftip: Vieux Liège wordt
geproduceerd en gerijpt in een biologische kaasmakerij in Vielsalm. De koeien grazen in de idyllische omgeving, zo krijg je echt kwaliteitsvolle melk en dat proef je.
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 1
met
met
Verse kaas om mee te pakken Fermè Wat je hier ziet, neem je snel mee Fermentino alternatief uit de versmarkt. voor kaas met cashewnoten, kruiden en bloemen 90 g • € 5,99 (€ 66,56/kg)
Point-Virgule serveerplank van bamboe met handvat 65 x 14 cm € 13,95
• puur op basis van gefermenteerde noten • zonder zetmeel of bindmiddelen
Bastiaansen geitenkaas Italiano sneden 150 g • € 4,09 (€ 27,27/kg) Vraí gerijpte verse schapenkaas 140 g • € 3,89 (€ 27,79/kg)
Vieux Liège smeltkaas 150 g
€ 3,79 (€ 25,27/kg)
• nauwe samenwerking met boeren • ze geven ook workshops over dierenwelzijn, energie, landschap en milieu
27
Bio Source pruimen van Agen 500 g € 7,25 (€ 14,50/kg)
l e
Pruimen van Agen zijn pure vruchten, zonder toegevoegde suikers of conserveringsmiddelen en afkomstig van bomen die zich goed hebben aangepast aan hun omgeving. Ze zijn robuuster, waardoor ze minder vatbaar zijn voor plagen en ziektes.
Hygiena gedroogde vijgen 250 g € 4,89
(€ 19,56/kg)
Snelle hapjes uit de voorraadkast kokos
Boni Bio rozijnen 500 g
€ 2,99 (€ 5,98/kg)
€ 2,69 (€ 67,25/kg)
Noberasco La Pomme qui Crock 20 g € 1,35 (€ 67,50/kg)
blauwe bes
€ 4,75 (€ 158,33/kg)
Adya gevriesdroogde ananas, mango, kokos (40 g) of blauwe bes (30 g) Lekker als tussendoortje maar ook in muesli, smoothies, gebak of exotische gerechten.
Econoce geroosterde pinda’s 500 g
€ 3,99 (€ 7,98/kg)
28
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
D i t h w f v f t
Ons v
d limiten o i t i ed
Organic & Wild Black Belle 7 % 75 cl
€ 9,79 (€ 13,05/L)
Het bier heeft een typische, fris zurige smaak van lambiek met aroma’s en een
lichte smaak van zwarte bes. En een weetje voor de kenners: Lambiek wordt alleen gebrouwen tijdens de wintermaanden, zodat het bier ‘s nachts voldoende kan afkoelen in openlucht.
Nieuw
bij Bio-Planet
Provamel plantaardig alternatief voor yoghurt op basis van amandelen 350 g • € 3,49 (€ 9,97/kg) Geproduceerd in België.
Bolfan Pinot Tingo 75 cl • € 10,95 (€ 14,60/L)** Deze Kroatische ‘orange wine’ wordt gekenmerkt door toetsen van gedroogd hooi, walnoten en amandelen.
)
s
uesli, n.
kel en.
Ocus Gin by Lost Frequencies 40 % vol 50 cl
Bolfan Pinot Noir 75 cl € 9,95
€ 34,89
(€ 13,27/L)**
(€ 69,78/L)
Deze premium gin is ideaal in de mix met je favoriete tonic, on the rocks of in een heerlijke cocktail. Elke fles wordt afgewerkt met een festivalbandje en échte fans vinden op de wikkel van de fles een geheime boodschap terug...
Bolfan rosé 75 cl • € 7,95 (€ 10,60/L) ** Een zachte rosékleurige wijn met uitstekende fruittonen van frambozen en bramen met florale tonen van viooltjes.
Ons vakmanschap drink je met verstand. Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
Deze robijnrode Pinot Noir wordt gekenmerkt door intens fruitige en kruidige tonen. Het aroma wordt gedomineerd door tonen van gedroogde pruimen, zwarte bessen en kersen met discrete tonen van vanille als weerspiegeling van de rijping in barique vaten. De smaak is zacht en harmonieus. ** Zolang de voorraad strekt
Leg wat kleur
op je Xxxxxxx bord xxxxxx
1 Courgette
2 Platte peterselie
los
bussel
Dagprijs
€ 1,99/stuk
Rijk aan vezels, bron van foliumzuur en vitamine C.
Peterselie is rijk aan vezels, vitamine A, C, foliumzuur, kalium en ijzer en een bron van vitamine B2 en E.
2 1
3 4 3 Tuinkers per stuk
€ 1,89/stuk
In tuinkers zit pit, en nog veel meer: het is rijk aan vezels, foliumzuur en de vitamines A, C en E, en is een bron van ijzer en vitamine B1.
30
4 Groene paprika los
5
Dagprijs Rijk aan vezels en vitamine C en een
bron van foliumzuur.
5 Rode eikenbladsla Dagprijs
Mo via
-15 %
x
Je kan deze bokaal ook gebruiken om sausen te bewaren. Zo kan je nu al een voorraadje passata aanleggen voor deze winter. Je vindt het recept op bioplanet.be
vanaf 2
met
Weck confituurbokaal 82 mm 6 stuks
€ 5,29 (€ 0,88/stuk)
-15 %
vanaf 750 g
7
Langwerpige pruimtomaten los
Dagprijs
met
-15 %
6
9
vanaf 1
met
8 9 Cocktail
6 Ananas
per stuk € 2,79
7 Daikon los
€ 4,99/kg
Rijk aan vezels en vitamine C,
bron van kalium en calcium.
8 Meloen charentais stuk
Dagprijs Bron van vezels, vitamine C en kalium en rijk aan vitamine B1.
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
trostomaat los
Dagprijs
Rijk aan vezels en een bron van vitamine C. Deze kleintjes zijn ideaal als aperitief.
31
Snak je naar een tussendoortje?
wak
€ 3,
-15 % vanaf 2
met
Lilalou haverkoekjes met granen, kokos of chocolade 130 g
Ze ze na sa
€ 3,49 (€ 26,85/kg)
De suikerarme koekjes van Lilalou worden verantwoord geproduceerd in België en zijn een bron van vezels.
Croc’légumes wafeltjes van rode biet en sjalot of van wortel en komijn 40 g • € 1,99 (€ 49,75/kg)
-15 %
Ovengebakken, zonder palmolie, kleurstoffen of bewaarmiddelen. Een ideaal alternatief voor tarwetoastjes.
vanaf 1
met
Happy Mrs. Jersey Caramel-Brownies of Cheesecake-Raspberry roomijs 500 ml € 5,49 (€ 10,98/L)
lekker in je zelfgemaakte koekjes, brood of cake Smaakt lijnzaadmeel 400 g
€ 2,69 (€ 6,73/kg)
Het lijnzaadmeel is een bron van eitwitten, is rijk aan vezels en omega 3-vetzuren.
32
Puur, zuiver en biologisch, daar kiest De IJshoeve voor. Ambachtelijk boerenijs met de authentieke smaak van verse zuivel. De Jersey-koeien lopen dicht bij huis en krijgen de allerbeste zorgen.
-20 % met chia en haver (200 g)
vanaf 2
met
€ 2,99
(€ 14,95/kg)
Dr. Karg’s volledig assortiment knäckebröd
C A of 50
H in rij se
Mo via
wakame
€ 3,25 (€ 130/kg)
-15 %
bruinerijstnoedels (250 g)
vanaf 2
€ 2,69 (€ 10,76/kg)
met
Porto Muiños volledig assortiment gedroogd zeewier 25 g Zeewier heeft de vijfde basissmaak waar ze in de oosterse keuken erg op gesteld zijn, namelijk umami. Je kan het gebruiken in salades, soepen, vis-, pasta- of rijstgerechten.
d
Boni Bio spaghetti 500 g
€ 0,79
-20 % vanaf 2
met
King Soba boekweitnoedels, bruinerijstnoedels, vermicellinoedels (250 g) of ramen boekweitnoedels (280 g)
De wereld op je bord
(€ 1,58/kg)
-20 %
-15 %
Natur Compagnie woknoedels Asia 250 g € 1,69 (€ 6,76/kg)
vanaf 2
vanaf 1
met
met
zwarte rijst
€ 3,49 (€ 6,98/kg)
Cascina Belvedere Arborio-rijst, rode of zwarte rijst 500 g
rode rijst
€ 3,49 (€ 6,98/kg)
Het Italiaanse bedrijf heeft het volledige proces in handen, van het telen tot het verpakken van de rijst. Dankzij traditionele technieken en zorgvuldige selectie, krijgt de rijst het Extra Quality-label.
Rice Style
€ 2,09 (€ 5,23/kg)
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
Slendier Spaghetti Style of Rice Style alternatieven voor pasta op basis van konjacwortel 400 g De alternatieven zijn reeds voorgekookt en snel klaar, ze zijn een goede bron van plantaardige vezels en bevatten erg weinig calorieën per portie.
33
Brood
van de maand
Oxfam Fairtrade agavesiroop 360 g € 3,65
(€ 10,14/kg)
-15 % vanaf 1
met
-15 %
L’Artisana dubbel gebakken wit brood 650 g
vanaf 1
€ 2,39 (€ 3,68/kg)
• elastische open kruimstructuur • met krokante korst • tarwe uit Henegouwen, gemalen in Oudenaarde en gebakken in Ninove
met
De Traay acaciahoning of bloemenhoning in knijpfles 375 g acaciahoning
€ 5,49 (€ 14,64/kg)
volle yoghurt met framboos
€ 3,29 (€ 6,58/kg)
-15 % vanaf 1
met
Pur Natur volle yoghurt met framboos of met aardbeirozenbottel 500 g
€ 3,10 (€ 12,40/kg)
-15 % met
vanaf 2
met
Boni Bio Kachalú koffiebonen 250 g
vanaf 2
-20 %
Puro Savana espresso of Prairie lungo 10 capsules € 3,69 (€ 70,96/kg)
De Savana espresso capsules zorgen voor een typische, Italiaanse espresso met een eigenzinnige smaak. De Prairie koffiecapsule zorgt voor een meer kruidige en uitgebalanceerde koffie met elegante toetsen van kruidnagel en koriander. Belgische productie.
34
Mo kan
vanaf 2
vanaf 2
met
met
Bauckhof muesli met fruit 325 g
€ 3,89 (€ 11,97/kg)
Lima cornflakes 375 g
€ 3,45 (€ 9,20/kg)
De haver wordt verwerkt in een glutenvrije omgeving, waar het bedrijf voorziet in eigen
Meesters van de Halm speltmuesli extra rijk 575 g
groene stroom
€ 4,49 (€ 7,81/kg)
via windmolens. Ze hebben ook een sociale werkplaats en boerderijwinkels.
Zonder toegevoegde suikers.
Goeiemorgen deze morgen
%
et of beiel
-15 %
-15 %
-15 % vanaf 2
met
-20 %
La Linea kalkoenfilet 70 g
vanaf 2
€ 3,35 (€ 47,86/kg)
met
Solofrutta aardbeien-, bosvruchten-, abrikozen- of perzikenbeleg 295 g abrikozenbeleg
€ 3,29 (€ 11,15/kg)
Fris en fruitig beleg, heerlijk op de boterham of op een lekkere pannenkoek.
Bonvita lijnzaadcrackers 100 g
€ 2,99 (€ 29,90/kg)
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
35
% -15 vanaf 1 % -20 vanaf 2
€ -1 op 1
met
met
Be So 30
€ 1
Weleda volledig assortiment gezichtsverzorging
• z
b z
• z je h
• 100 % natuurlijke ingrediënten • droogt de huid niet uit
hydraterende gezichtscrème met vijgen
Herbalgem oogleden spray 10 ml
(€ 61,50/L)
(€ 1399/L)
€ 6,15
€ 13,99 (€ 466,33/L)
Urtekram shampoo met kamille, tea tree, rasul, brandnetel, rozemarijn of Soft Wild Rose 500 ml
Cattier kleimasker violette 100 ml
€ 13,99
• tegen vermoeide ogen
Leg jezelf
in de watten
-15 % vanaf 1
met
Soft Wild Rose € 8,99
(€ 17,98/L)
-20 % vanaf 2
met
€ 19,25 (€ 85,56/L)
36
alfa met sau
• voor superdroge en vochtarme huid • verzacht, kalmeert en voedt de huid • ook goed na zonnebad
€ 3,
-20 %
(€ 12
vanaf 2
met
• reinigt zacht • met essentiële oliën
€ 3,85 (€ 15,40/L)
• ge na af • zo
Sea-Line Mineral Body Butter 225 ml
Biotop volledig assortiment douchegel, shampoo en hand&bodygel
douchegel met sinaas en kamille (250 ml)
Nat inle Lar (28 of N
tea tree
€ 3,59 (€ 47,87/L)
Urtekram volledig assortiment tandpasta 75 ml
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
H ba bo bo va
-15 % Be-Life Solesun 365 30 stuks
winkel ansen.
Purasana plantenextract met gember 120 capsules
met
€ 17,85 (€ 0,60/stuk)
€ 14,95 (€ 0,12/stuk)
• zorgen voor een betere
• Belgisch bedrijf • kwaliteitsvol, veilig en doeltreffend
bescherming tegen zonnebrand
• zorgen ervoor dat je je kleurtje langer kan houden
Promo’s voor jou ...
m
e
vanaf 1
-20 %
-20 %
alfabetpasta met bolognesesaus € 3,09
(€ 12,36/kg)
€ 4,49 (€ 0,28/stuk)
vanaf 2
vanaf 2 Naty inlegkruisjes met Large (28 stuks) of Normal (32 stuks) • gemaakt van natuurlijke en biologisch afbreekbare materialen • zonder chloor
tampons met inbrenghuls normal
met
Natracare volledig assortiment tampons Normal (32 stuks) € 2,19 (€ 0,07/stuk)
• Natracare kiest helemaal voor eco-friendly • van biologisch katoen • zonder parfum en kleurstoffen
... en je baby -15 % vanaf 2
met
lasagne bolognese
€ 3,09 (€ 12,36/kg)
met peerdruif-appelgranen
€ 1,49
(€ 14,90/kg)
Hipp babyvoeding alfabetpasta met bolognesesaus (230 g) of lasagne bolognese (250 g) vanaf 12 maanden
nieuw
met appelperzikgranen
€ 1,49 (€ 14,90/kg)
Hipp babyvoeding met peer-druif-appel-granen of appel-perzik-granen 100 g 37
-20 % vanaf 2
met
Seepje natuurlijk afwasmiddel met limoen of citrusgeur 500 ml
-20 %
limoengeur
vanaf 2
€ 2,39 (€ 4,78/L)
met
citrusgeur
€ 2,49 (€ 4,98/L)
• voor een schonere en mooiere wereld • gemaakt van sapindusschillen • de schillen bevatten saponine, een natuurlijke vorm van zeep die vrijkomt wanneer de schillen in aanraking komen met water • productie in samenwerking met een sociale werkplaats
Proper én ecologisch Sonett vloeibaar wasmiddel of vloeibaar wasmiddel Sensitive 27 dosissen 2 L € 10,45 (€ 0,39/dosis)
• Sonett behoort sinds 1977 tot de pioniers op het gebied van ecologische was- en reinigingsmiddelen • alle ingrediënten zijn volledig biologisch afbreekbaar en vrij van enzymen, petrochemische tensiden, geurstoffen, kleurstoffen, conserveringsmiddelen, bleekmiddelactivators ...
38
Ecoegg wasei of navulling voor 210 wasbeurten € 9,85
• minder eenmalig plastic • zonder schadelijke chemicaliën • ook voor de gevoelige huid
Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen in je winkel kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze Klantendienst 02 363 50 10. Zo mis je geen kansen.
r en
men sen.
e j n e t t e z j i W r e d n o z n e p boodschap r a a l k e j r o o kost v
Servicekost cadeau bij aankoop van 3 stuks
Servicekost cadeau vanaf € 30
Je betaalt nu geen servicekost met vegan alternatieven voor kaas van Jay & Joy, vruchtensappen van Pajottenlander of pasta van Biokey in je winkelwagen. Surf snel naar de Bio-Planet-webshop en vul je kasten met pure smaken!
Servicekost cadeau vanaf € 20
39
stapel korting
-15 % vanaf 6
met
Lima Al meer dan 60 jaar biedt Lima kwaliteitsproducten aan die plantaardig en 100 % biologisch zijn en zo weinig mogelijk suiker bevatten. Ook duurzaamheid en ecologie liggen hen nauw aan het hart.
Lima haverdrink natuur 1 L € 2,09
van maandag t.e.m. zaterdag van 9 tot 19.30 u. en op vrijdag tot 20 u. Vind onze 31 winkels op bioplanet.be of reserveer online via bioplanet.be/ webshop. Verantwoordelijke uitgever: nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle. Voor meer info, bel onze klantendienst op 02 363 50 10. Of mail naar info@bio-planet.be. Deze folder is gedrukt op 100 % gerecycleerd papier. De transparante folie waarin het wordt verstuurd, is 100 % biologisch afbreekbaar. Je kan ze gewoon op de composthoop kwijt. De folie wordt ook op een CO2-zuinige manier gemaakt. Alle kortingen met Xtra zijn geldig in alle Bio-Planet- winkels waar het product gewoonlijk te koop wordt aangeboden, van 16/6 t.e.m. 13/7/2021 of zolang de voorraad strekt, indien gekocht per normale hoeveelheden en afgezien van eventuele drukfouten. Sommige artikelen zijn niet in alle Bio-Planet-winkels beschikbaar. Onze webshop op collectandgo.be biedt een deel van ons assortiment aan.
40
Je herkent je voordelen van Bio-Planet aan dit icoon. Allemaal geldig op vertoon van je Xtra. Heb je nog geen Xtra? Download nu de app en maak je account aan op bioplanet.be/mijn-extra.
€ - 0,50
-20 %
op 1
vanaf 2
met
Pur Natur kefir 400 g
met
Pur Natur volle yoghurt mango-vanille, woudvruchten, bosbes, framboos, kers of aardbei-rozenbottel 500 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 2
met
Abbot Kinney’s volledig assortiment Coco Start plantaardige alternatieven voor yoghurt met kokos of Greek style Natural met kokos
met
Provamel volledig assortiment plantaardige alternatieven voor yoghurt Almond of Soya 350 g of 400 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 2
met
met
Fermè Fermentino alternatief voor kaas met cashewnoten, kruiden en bloemen 90 g
Wheaty veganistische merguez 200 g
-15 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 2
met
met
The Bio Veggie Company broccoliburger 2 stuks 180 g
The Bio Veggie Company groenteburger 2 x 85 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
met met
Fisker pladijsfilet MSC 250 g
MSC tonijnsalade of tonijnsalade cocktail met yoghurt
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
3+1
4+1
gratis
gratis
met
met
La vie est belle hazelnootburger
Maya seitanworst sweet chili
-15 %
-20 %
vanaf 100 g
met met
Hooidammer gouda graskaas uit Nederland
Falafelballetjes
-15 %
-15 %
vanaf 2
met met
Followfish kabeljauwsticks 250 g
Groentetaart Campagne
-15 %
-20 %
vanaf 1
vanaf 2
met
met
Happy Mrs. Jersey Caramel-Brownies of Cheesecake-Raspberry roomijs 500 ml
Le Pain des Fleurs Apéritif crackers met kokos-currysmaak 150 g
-15 %
-15 %
vanaf 3
vanaf 2
met
L’Artisana pavé met rozemarijn 300 g
met
De Trog Turks brood met sesam en nigellazaden 500 g
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
-15 %
-15 %
vanaf 3
vanaf 2
met
De Trog ciabattina met granen 90 g
met
Praum Pane Picco gezouten speltsticks met sesam en zwarte komijn of met maanzaad 150 g
-15 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 2
met
Buiteman kaaskoekjes met oude gouda, met geitenkaas of met gouda en komijn 125 g
met
Dr. Karg’s volkorencrackers met spelt en quinoa (110 g) of Hütts speltcrackers met rozemarijn en zeezout (125 g)
-15 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Greeny borrelpinda’s Mexico (160 g), gezouten cashewnoten of pinda-cashewmix Spicy (125 g)
met
De Rit Bean Sticks van witte bonen met zeezout, van pintobonen met paprika of Oven Baked kikkererwtenchips met kurkuma en gember of met sweet chili 75 g
-15 %
-15 %
vanaf 3
vanaf 2
met
Acapulco 6 tortillas extra vezel 240 g
met
TerraSana grissini met spelt of met sesam 125 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Bonvita lijnzaadcrackers 100 g
met
Dr. Karg’s volledig assortiment knäckebröd
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
-15 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 1
met
Bauckhof muesli met fruit 325 g
met
Allos Amaranth Crunchy granenmix met amarant en rode vruchten, met amarant en noten, met amarant en chocolade of natuur 400 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 1
met
met
De Traay acaciahoning of bloemenhoning in knijpfles 375 g
Oxfam Fairtrade agavesiroop 360 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 2
met
met
Royal Green Superfood bijenpollen (120 g), Organic Whey Protein (600 g) of acaciahoning (250 g)
Solofrutta aardbeien-, bosvruchten-, abrikozen- of perzikenbeleg 295 g
-15 %
-15 %
vanaf 3
vanaf 2
met
Chocoreale hageslag met pure chocolade, met melkchocolade (225 g) of chocopasta (350 g)
met
Lilalou haver-kokos of haver-granenkoekjes 130 g
-15 %
€ - 1,50
vanaf 2
op 2
met
Biscovit speltwafels met vanille (150 g), gezoet met agave (200 g) of mini-softwafels (165 g) (fair trade) Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
met
Pajottenlander ontpitte krieken 720 ml
-15 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Hipp babyvoeding met peer-druif-appel-granen of appel-perzik-granen 100 g
met
Hipp babyvoeding worteltjes-rijst-broccoli (vanaf 4 maanden, 2 x 190 g), groenten-rijst-kalkoen (vanaf 12 maanden, 2 x 250 g), knijpfruit appel-perzik-bosvruchten (4 x 90 g)
-15 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
met
Hipp babyvoeding alfabetpasta met bolognesesaus (230 g, vanaf 12 maanden) of lasagne bolognese (250 g, vanaf 15 maanden)
Biona volle speltfusilli 500 g
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
King Soba boekweitnoedels, bruinerijstnoedels, vermicellinoedels (250 g) of ramen-boekweitnoedels (280 g)
met
Slendier Spaghetti Style of Rice Style alternatieven voor pasta of rijst op basis van konjacwortel 400 g
-15 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
met
Geo Organics currypasta Thai Green, Thai Red, Korma of Indian Tikka Masala 180 g
La Bio Idea witte lasagnevellen of lasagnevellen met spinazie 250 g
-15 %
-25 %
2+1
vanaf 2
vanaf 2
gratis
met
Porto Muiños volledig assortiment gedroogd zeewier 25 g
met
met
Maggi gevogelte- of groentebouillon (80 g) of aardappelpuree (200 g)
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 2
met
met
Puro Savana espresso capsules of Prairie lungo koffiecapsules 10 capsules
Biotona groene thee met sencha & matcha 70 g
-15 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 3
met
Boni Bio Kachalú koffiebonen 250 g
met
Ecomil amandeldrink natuur zonder suiker 50 cl
-15 %
-20 %
vanaf 6
vanaf 2
met
met
Lima haverdrink natuur 1 L
Isey Skyr framboos of mango 170 g
-15 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 4
met
Provamel Soya plantaardige drank met chocolade of met vanille 250 ml
met
Pona volledig assortiment bruisende limonade 33 cl
-15 %
-20 %
vanaf 3
vanaf 3
met
* + leeggoed.
Weldenhof ananassap 1 L
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
met
Vitamont wittedruivensap 1 L
-25 %
-25 %
vanaf 2
vanaf 4
met
met
Kidibul sprankelend appelsap 75 cl
Bionina pompelmoes, citroen of granaatappel-cranberry 33 cl
-20 %
-15 %
vanaf 4
vanaf 2
met
met
Bionade frisdrank met vlierbes, met gember en sinaasappel, met citroen en bergamot of Cloudy Lemon 33 cl
Majorette appelcider 4 % vol 33 cl
Ons vakmanschap drink je met verstand.
-15 % -20 %
-15 %
vanaf 4
vanaf 6
vanaf 8
met
met
Budels alcoholvrij bier ambachtelijk 0,0% of Malty 0,0 % Dark of Pilsener 5 % vol 30 cl Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
Boho kriekbier 3,6 % vol 33 cl Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.
€ - 1,50
€-3
op 1
op 1
met
met
Porto Fonseca Terra Prima 20 % vol 75 cl Ons vakmanschap drink je met verstand.
Noblesse pastis 40 % vol 50 cl Ons vakmanschap drink je met verstand.
-15 %
-50 %
vanaf 3
vanaf 2
met
Clairette de Die A.O.P. Domaine de Peyrols schuimwijn Jaillance 75 cl
met
Vendôme Mademoiselle Chardonnay, Merlot, Rosé of Classic 0 % 75 cl
Ons vakmanschap drink je met verstand.
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
-15 %
-15 %
vanaf 6
vanaf 4
met
Montmija ‘La Chapelle’ I.G.P. Pays d’Oc volledig assortiment Ons vakmanschap drink je met verstand.
met
Ôpia alcoholvrije chardonnay of schuimwijn 75 cl
-15 % -20 %
-15 %
vanaf 1
vanaf 1
vanaf 2
met
Be-Life Solesun 365 30 stuks
met
Weleda volledig assortiment gezichtsverzorging
-15 % -20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
vanaf 3
met
Biotop volledig assortiment douchegel, shampoo en hand & bodygel
met
Cîme Himalaya universele verzachtende en herstellende balsem 50 ml
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Natracare volledig assortiment tampons
met
Naty inlegkruisjes Large (28 stuks) of Normal (32 stuks)
-20 %
-20 %
vanaf 2
vanaf 2
met
Seepje natuurlijk afwasmiddel met limoen of citrusgeur 500 ml
met
Sonett vloeibaar wasmiddel normaal of Sensitive 27 dosissen 2 L
Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
-20 %
-15 %
vanaf 2
vanaf 1
met
Ginglas 70 cl 2 stuks
met
Point-Virgule serveerplank van bamboe met handvat 65 x 14 cm
-15 % vanaf 2
-20 % met
met
Weck confituurbokaal 82 mm 6 stuks
Al e kin met XTRA Altijd al je kortingen op zak. Gratis, handig én sneller aan de kassa.
Nog geen Xtra? Maak het je makkelijk en download de Xtra-app. Registreer je op bioplanet.be/mijn-xtra of in onze winkel. Kortingen geldig van 16/6 t.e.m. 15/7/2021. Toon je Xtra-app of -kaart aan de kassa van je Bio-Planet-winkel en geniet meteen je voordeel. Ook geldig online. Niet omruilbaar tegen contanten. nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, 1500 Halle, BTW BE 0472 405 143, RPR Brussel.
Marcel’s Green Soap toiletblok lavendel-rozemarijn 55 g