Skip to main content

745703_0419 OK Folder_NL

Page 1

Ontbijt - 40 %

Danone Oikos

yoghurt op Griekse wijze natuur 480 g vanaf 2 verpakkingen ₏ 6,44/kg ₏

3,09

snel, goedkoop en makkelijk Prijzen geldig van 13/2 t.e.m. 26/2/2019 .

Alle voordelen geldig met


Start je dag

- 10 %

goed

Tip Haal sneetjes peperkoek door losgeklopt ei met melk. Bak in boter langs elke kant goudbruin. Verdeel er partjes peer en Luikse stroop over.

- 15 %

Lambert

Luikse stroop 100 % fruit 450 g vanaf 1 verpakking €

€ 2

Vondelmolen

peperkoek met honing 500 g vanaf 1 verpakking

6,64/kg

2,99

€

€

4,78/kg

2,39


- 15 %

- 40 % Danone Oikos

yoghurt op Griekse wijze natuur 480 g vanaf 2 verpakkingen €

€

5,49

€ €

Jordans

€

volledig assortiment vanaf 1 verpakking

9,30/kg

6,44/kg

3,09

4,65

Tip van store manager Anja, OKay Meulebeke

Meng Muesli de luxe met ahornsiroop, kokosolie en een losgeklopt ei.. Verdeel het mengsel over een muffinbakvorm met papieren vormpjes. Duw aan en bak ± 15 min. in de oven op 180 °C. Werk af met Griekse yoghurt, mangoblokjes en blauwe bessen.

- 15 %

Boni Selection

notenmix 350 g vanaf 1 verpakking €

€

22,71/kg

7,95

Boni Selection

pompoenpitten 290 g vanaf 1 verpakking €

€

12,93/kg

3,75

Boni Selection

chiazaad 350 g vanaf 1 verpakking €

€

Boni Selection bio ahornsiroop 500 ml vanaf 1 fles

9,97/kg

3,49 Alle voordelen geldig met

€

€

19,98/L

9,99 3


- 20 %

2 + 1 gratis Kellogg’s

volledig assortiment combineer naar keuze -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

€

€

7,88/kg

€

4,73

€

7,78/kg

3,89

€

Pur Natur

€

3,59/kg

2,69

magere of volle yoghurt natuur 750 g of Greek Style 700 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

Gratis 1 Cécémel-mok

- 20 %

Cécémel

Energy chocolademelk of less sugar 1L bij aankoop van 3 brikken, combineer naar keuze

Kolios

Griekse yoghurt 150 g vanaf 3 verpakkingen €

€

1,69

€

5,27/kg

0,79

- 20 %

- 15 % Meli

vloeibare honing 450 g vanaf 1 fles €

€

4

9,20/kg

4,14

€

€

7,45/kg

1,49

Olympia

volledig assortiment vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

€

€

7,45/kg

1,49


Inspiratievoordeel 1 gratis

8 brikken

Campina Joyvalle halfvolle AA melk 1,5 L

Quaker €

€

0,95/L

1,42

muesli met noten 5,76 450 g € 2,59 €

/kg

Bij aankoop van 8 brikken Joyvalle van Campina, 1 verpakking muesli van Quaker gratis.

1 gratis

2 stuks

Herta

gerookt ontbijtspek 100 g

Bak 18 min. in de voorverwarmde oven op 150 °C

Boni Selection €

€

19,90/kg

1,99

scharreleieren 6 stuks

€

€

0,27/stuk

1,59

Bij aankoop van 2 verpakkingen gerookt ontbijtspek van Herta, 1 verpakking scharreleieren van Boni Selection gratis.

1 korting per kasticket.

Lekker origineel: vul muffinvormpjes met rondjes brood, ei en spek.

Alle voordelen geldig met

5


- 15 %

- 20 %

€

Boni Selection toastbrood 500 g vanaf 1 verpakking €

€

1,58/kg

0,79

€

9,11/kg

€

2,05

€

Planta

4,90/kg

2,45

€

4,59

broodsmeersel Classic 500 g, zacht broodsmeersel met boter 225 g of Smeren & Koken in bewaardoos 1 kg vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

Rabeko

artisanale choco light zonder toegevoegde suikers 150 g € 14,60/kg

Rabeko

artisanale choco light /kg 250 g € 9,96 €

€

2,19

Ovyta

verse scharreleieren /stuk 6 stuks € 0,30 €

- 25 %

2,49

€

€

5,22/kg

3,76

Materne

abrikozen-, aardbeien-, kersen- of 4-vruchtenconfituur 720 g, aardbei-rabarberconfituur of aardbeiengelei 450 g vanaf 2 bokalen, combineer naar keuze 6

1,79

€

€

3,90/kg

2,81


1

2

3

6 4

7

5

3 + 1 gratis* combineer naar keuze 1

Alpenbrood met zonnebloempitten 600 g

€

€ 2

3,65/kg

2,19

Hazelnootbrood met rozijnen 500 g

€

€

4,78/kg

2,39

3

5

Witte piccolo 85 g

€

Oergranen desembroodje 110 g

7

€

0,45 €

€

Donut met Lotus speculoos 71 g

5,29/kg

€

5/kg

0,55 €

4

Rijsttaartje

€

125 g

€

6 Croissant met

chocolade 100 g

1,39 €

€

11,12/kg

7,90/kg

0,79

11,97/kg

0,85 -25 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa. * Enkel geldig op de afgebeelde producten.

Alle voordelen geldig met

7


- 15 %

- 20 %

abdijkaas sneden ± 250 g vanaf 1 verpakking

extra gerijpt sneden 200 g vanaf 2 verpakkingen €

€

€

Affligem

Flandrien

20,35

/kg

€

4,07

- 20 %

€

13,90

/kg

1,39

€

18,60/kg

2,79

€

€

Uniekaas

19,27/kg

2,89

gouda extra old of milde geitenkaas sneden 150 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

Tip van store manager Sofie, OKay Passendale

Snij het bovenste laagje van een piccolo, haal er het kruim uit en leg er een fijngesnipperd sneetje ham in. Verkruimel er kaasschilfers over en breek een ei. Bestrooi met nog een beetje kaas en kruid met peper en zout. Plaats ± 12 min. in een op 150 °C voorverwarmde oven.

- 25 %

P’tit Coeur de cabri gerijpte geitenkaas 80 g /kg € 22,38 €

8

1,79

€

Paschka

verse kaas met chocolade ± 160 g /kg €

12,50

€

Mini Babybel

15,34/kg

4,05

light 12 stuks 240 g of normaal 12 stuks 264 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

Grimbergen

Grand Cru extra gerijpt blok ± 350 g €

13,90/kg


- 10 %

- 10 %

1 + 1 gratis Aoste

Gerookte Brugse Ham

7 maanden gedroogd 80 g vanaf 1 verpakking €

€

28,63/kg

2,29

Frais Devant!

Les Chiffonnades Rosette de Lyon 80 g vanaf 1 verpakking €

180 g vanaf 1 verpakking €

€

€

35,63/kg

€

2,85

€

€

porchetta met Italiaanse kruiden 150 g vanaf 1 verpakking € 15,27/kg

15,60/kg

2,34

€

- 15 %

Saint-Hubert

paté met Ardense gerookte ham /kg € 11,27 150 g €

1,69

€

2,29

- 33 %

Boni Selection

baconreepjes 2 x 100 g vanaf 1 verpakking

3,45

Brackenier

150 g vanaf 1 verpakking €

15/kg

- 15 %

Kippenvleesbrood

17,78/kg

3,20

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 15 %

- 15 %

Ambachtelijke ham

Bistro Patron droge worst 230 g

Herta

€

8,45/kg

1,69

Knacki original 3 x 2 stuks 210 g vanaf 2 verpakkingen

Alle voordelen geldig met

€

€

9,48/kg

1,99 9


Vers en boordevol

vitaminen

- 15 % Ananas

Del Monte

IJsbergsla

1,89

€

/kg

per stuk

1,29

€

Witloof uit volle grond Boni Selection 500 g vanaf 1 verpakking

Granaatappel per stuk

1,29

€

Dagprijs

10

Korting geldig op de dagprijs vermeld op het prijsetiket in de winkel.


30’

4

Kabeljauw met tagliatelle en spinaziesaus Ingrediënten (4 personen) • • • • •

4 kabeljauwhaasjes (freshmart) 400 g verse spinazie 500 g champignons 2 dl culinaire room 50 g parmezaan (blok)

• • • •

400 g tagliatelle 4 eetl. bloem 3 eetl. olijfolie peper en zout

Boni Selection

Voorbereiding (5 min.)

Ijslands kabeljauwhaasje ± 250 g /kg

- Snij de champignons in 4. - Rasp de parmezaan.

€

Bereiding (25 min.)

- 15 %

* + statiegeld: € 0,30.

1. Kook de tagliatelle gaar in lichtgezouten water (kooktijd: zie verpakking). Giet af en meng er 1 eetl. olijfolie onder. 2. Verhit 1 eetl. olijfolie in een pan en bak de champignons goudbruin. Kruid met peper en zout. Voeg de spinazie toe, laat slinken en overgiet met de room. Kruid met peper en zout. Meng er de tagliatelle onder en laat nog even opwarmen. Haal uit de pan en hou warm. 3. Kruid de vis met peper en zout. Haal door de bloem en schud er de overtollige bloem af. Verhit 1 eetl. olijfolie in dezelfde pan van de champignons. Bak 3 min langs elke kant. Serveer met de pasta en bestrooi met de parmezaan.

Domaine de Luzanet 2018 I.G.P. Côtes de Gascogne 75 cl * €

2,89

Ons vakmanschap drink je met verstand.

Lekker met

23,95

Boni Selection

spinazie 400 g vanaf 1 verpakking

Dagprijs

Alle voordelen geldig met

11


Gyros

- 25 %

€

10,79/kg

€

10,75/kg

kip of varken ± 500 g vanaf 2 verpakkingen combineer naar keuze

Tip Bak gyros en maak een slaatje met ijsbergsla, chiazaad, granaatappelpitjes, zonnebloempitten en olijfolie. Doe samen in een pitabroodje en serveer met een potje hummus.

- 20 %

Kippendrumsticks ± 420 g vanaf 1 verpakking

Rumpsteak €

5,25/kg

2 x ± 150 g

€

15,75/kg

Vers vlees

troef

- 15 %

- 15 %

Vers spek

± 300 g vanaf 1 verpakking 12

Hamburgers €

7,49/kg

2 x ± 150 g vanaf 1 verpakking

€

8,90/kg


4

40’

Cordon bleu met puree en geroosterde groenten Ingrediënten (4 personen) • • • • • •

4 cordon bleus (freshmart) 400 g wortelen 1 bloemkool 1 zakje waterkers 800 g aardappelen 1 eidooier

• • • • •

1 dl melk 2 eetl. boter 3 eetl. olijfolie nootmuskaat peper en zout

- 15 %

Voorbereiding (10 min.) -

Schil de aardappelen en snij in stukken. Verdeel de bloemkool in stukjes van 2 cm. Snij de wortelen in de lengte in 2 en daarna in halvemaantjes. Pluk de waterkers. Verwarm de oven voor op 180 °C.

Cordon Bleu

2 x ± 170 g vanaf 1 verpakking €

11,49/kg

Bereiding (30 min.)

* + statiegeld: € 0,30.

1. Kook de aardappelen 20 min. gaar in lichtgezouten water. Giet af. 2. Leg intussen de groenten in een ovenschaal en meng er de olijfolie onder. Kruid met peper en zout. Bak 30 min. in de voorverwarmde oven. 3. Smelt 1 eetl. boter in een pan met antiaanbaklaag en bak de cordon bleus 5 min. aan elke kant. 4. Prak de aardappelen fijn, meng er de eidooier, 1 eetl. boter, de melk en de helft van de waterkers onder. 5. Serveer de puree met de cordon bleus en de groenten. Bestrooi de groenten met de rest van de waterkers.

Les Hauts Rocs 2017

A.O.P. Côtes du Rhône 75 cl

Lekker met

Wortelen los

€

0,79/kg

Milieubewuste teelt.

€

4,45*

Ons vakmanschap drink je met verstand.

Alle voordelen geldig met

13


Lekker met

Calabria I.G.T. ‘Calabrise’ 2017

2 + 1 gratis

Ippolito 1845 Calabria - Italië 75 cl

€

9,99/fles

Pasta

Rund

Na korting: € 6,66/fles € 39,96/karton

Een intens rode wijn met zwart fruit. Krachtige smaak met kruiden en jonge tannines.

€-3

- 20 %

Corona

pils 3 x 35,5 cl op 2 verpakkingen €

€

- 15 %

€

€

20,95/kg

4,72/L

5,03

Ferrero Rocher

pralines 16 of 30 stuks of Mon Chéri likeurpralines 30 stuks vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

€

€

8,25/kg

1,65

€

€

Duyvis

8,25/kg

1,65

volledig assortiment Crac-a-Nut 200 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

4,19 Tip van store manager Matthias, OKay Pittem

Rooster hazelnoten 10 min. in een oven op 180 °C en wrijf de bruine velletjes los. Doe samen met vanilleijs, Ferrero Rochers en hazelnootpasta in een blender en mix op een lage stand. Verdeel over kommetjes en werk telkens af met een Ferrero Rocher. 14

Ons vakmanschap drink je met verstand. Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.


- 25 % Vintense

Chardonnay zonder alcohol 75 cl vanaf 2 flessen

- 25 % Vintense

Syrah zonder alcohol 75 cl vanaf 2 flessen

alcoholvrij €

5,99

- 25 % Vintense

Merlot zonder alcohol 75 cl vanaf 2 flessen

alcoholvrij €

5,99

alcoholvrij €

5,99

0 % alcohol,

100% smaak - 25 %

€

€

1,53/L

0,765 €

Perrier

0,87

natuurlijk bruisend mineraalwater met citroenextract 50 cl of natuur 1 L vanaf 12 flessen, combineer naar keuze

- 25 % Spa Intense

intens bruisend mineraalwater 1,5 L vanaf 12 flessen €

€

18 + 6 gratis Vittel

natuurlijk mineraalwater 1,5 L -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

0,65/L

0,981

€

€

Alle voordelen geldig met

0,52/L

0,781 15


NOG MEER voordelen - 25 %

- 15 %

Breydel

hamburger 2 x 110 g vanaf 1 verpakking

€

€

14,95/kg

€

€

14,95/kg

2,99

gekruide pitareepjes of gyrosreepjes 200 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

€ - 0,50

16

15,67/kg

2,35

kippenworst mini Mickey, kippenworst met wortelen Frozen 150 g of kippensalami 100 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

- 25 %

De Lelie

assortiment magere fruityoghurt 8 x 150 g op 1 verpakking

3,49

Aoste

2,99

Boni Selection Veggie

€

15,86/kg

- 25 % €

€

€

Yoplait Mini Yop €

€

2,96/kg

3,55

drinkyoghurt met aardbeien 8 x 100 g vanaf 1 verpakking

€

€

4,24/kg

3,39


- 25 %

- 15 %

Carlsbourg Finesse

culinaire lichte room 25 cl vanaf 2 verpakkingen

Fama €

€

6,60/L

1,65

bakken en braden in vlootje 500 g vanaf 2 verpakkingen

- 15 %

€

€

€

4,20/kg

3,15

havermout 800 g vanaf 2 verpakkingen

3,49/kg

€

2,79

2 + 1 gratis

4,60/kg

1,15

€

€

Lotus

€

1,85

Quaker

- 15 % €

3,70/kg

- 25 %

Boni Selection hazelnootpasta 750 g vanaf 1 bokaal

€

€

€

6,57/kg

1,97

The Original speculoos 1 kg, 250 g, 700 g of speculoos XL 12 x 25 g vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

€

15,38/kg

3,69 €

Côte d’Or

€

16,25/kg

3,25

Mignonnette, Bouchée, Bloc of Pralinette combineer naar keuze -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Alle voordelen geldig met

17


- 25 %

€-1

Krisprolls

geroosterde Zweedse volkoren tarwebroodjes 400 g vanaf 2 verpakkingen

Pure Via €

€

8,38/kg

3,35

zoetstof stevia in klontjes 130 g op 1 verpakking

€

extra fijne doperwten met jonge wortelen 3,85 200 g vanaf 1 blik € 0,501 €

/kg

18

1,09

-50 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

- 25 %

4,78/kg

of Knorr Light volledig assortiment soepen 500 ml of 1 L vanaf 4 brikken, combineer naar keuze

€

3,07/kg

witte bonen in tomatensaus 360 g, appelmoes 355 g of schorseneren 340 g combineer naar keuze

- 25 %

Knorr

€

Hak

Boni Selection

2,39

5,99

3,75/kg

1,35

€

€

€

46,08/kg

1 + 1 gratis

- 15 %

€

€

€

2,60

€

€

33,03/kg

1,09

Knorr

€

€

11,41/kg

1,05

Soup Idee groenten met vermicelli 33 g, kip 92 g, tomaten-groenten 57 g of Finesse aspergeroomsoep 73 g vanaf 4 verpakkingen, combineer naar keuze


- 15 %

- 25 %

€

2,39

Boni Selection

snelkookrijst in kookbuiltjes 4 x 125 g vanaf 1 verpakking

€

€

1,28

- 10 % Granini

Minute Maid

1,65

volledig assortiment 1L vanaf 2 flessen, combineer naar keuze

2,56/kg

- 25 %

€

Looza

Original sinaasappel, appel, Tropical of Multivitamines 1L vanaf 8 brikken, combineer naar keuze

€

2,30

roze pompelmoessap, ananassap met pulp of sinaasappelsap zonder pulp 1L vanaf 2 flessen, combineer naar keuze

- 15 % Alle voordelen geldig met Xtra

Boni Selection frituurolie 2L vanaf 1 fles

€

€

2/L

3,99

Geldig bij OKay van 13/2 t.e.m. 26/2/2019. Niet cumuleerbaar. 1 korting per kasticket. Heb je nog geen Xtra? Vraag ze aan in de winkel of via okay.be/mijn-xtra of download de Xtra-app.


Zo kies je wijzer met de Nutri-Score Hoe gebruik je de Nutri-Score?

De Nutri-Score is erg handig om in een oogopslag voedingswaarden te vergelijken van producten binnen eenzelfde assortiment. Zo kan je de scores van bv. verschillende soorten ontbijtgranen of kant-en-klare maaltijden naast elkaar leggen. Je ziet dan meteen welke producten je regelmatig kan eten, en welke minder passen in een evenwichtig voedingspatroon.

Evenwichtiger eten met de Nutri-Score Is het dan een goed idee om vanaf nu alleen nog maar producten met Nutri-Score A of B in huis te halen om evenwichtiger te eten? En producten met Nutri-Score D of E helemaal uit je leven te bannen? Neen, dat hoeft echt niet. De Nutri-Score wordt namelijk berekend per 100 g of ml, zodat je producten makkelijk vergelijkt. Olijfolie heeft bv. een D-score, maar tijdens een maaltijd krijg je nooit 100 ml binnen. En zo kan je alsnog een evenwichtig gerecht op tafel zetten, zelfs met olijfolie erbij. Alles met mate is zoals altijd een goede graadmeter, ook in het geval van de Nutri-Score.

Meer info op nutriscore.colruytgroup.com Alle voordelen geldig met De beschikbaarheid van de artikelen kan verschillen per winkel. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. Foto’s niet contractueel. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten. 1 korting per kasticket.

Je OKay-winkel is open van maandag t.e.m. zaterdag van 8.30 uur tot 19.30 uur.

Op zoek naar een OKay-winkel in je buurt? www.okay.be

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


De ideale start van je dag - 25 %

€

€

5,63/kg

2,25

€

€

Danone

volledig assortiment vanaf 2 verpakkingen, combineer naar keuze

Prijzen geldig van 13/2 t.e.m. 26/2/2019.

1 korting per kasticket. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. Foto’s niet contractueel. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

Alle voordelen geldig met Xtra

4,70/kg

2,35


Laat je inspireren Dessertje van magere kaas met mango en honing Doe Danone magere kaas in een hoge beker samen met stukjes mango mango. Mix fijn en meng er honing onder. Doe in een glazen potje en werk af met bosvruchten en pompoenpitten.

Smoothie van aardbeienyoghurt en banaan Mix Danone Fruix aardbei met banaan en sinaasappelsap tot een gladde smoothie. Werk af met chiazaad en granaatappelpitten.

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Heerlijk zoete

tussendoortjes 2 + 1 gratis

€

€

9,03/kg

1,59 €

€ €

€

9,31/kg

2,29

Oreo

volledig assortiment combineer naar keuze -33,34 %: korting wordt automatisch verrekend aan de kassa.

Prijzen geldig van 13/2 t.e.m. 26/2/2019.

1 korting per kasticket. Alle prijzen onder voorbehoud van drukfouten. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. Foto’s niet contractueel. De vermelde prijzen zijn enkel geldig op de afgebeelde producten. Raadpleeg het prijsetiket in de winkel voor andere producten.

Alle voordelen geldig met Xtra

9,31/kg

2,29


Laat je inspireren Oreo-vanille-milkshake Verkruimel Oreo-koekjes en mix met vanille-ijs. Giet wat melk bij en mix kort. Werk de glazen af met een rietje en verkruimel er een Oreo-koekje over.

Oreo-brownies Doe mix voor brownies samen met eieren, olijfolie en water in een mengkom en mix met de kloppers tot een glad mengsel. Giet in de bakvorm en duw er telkens een Oreokoekje in. Bestrooi met chocoladeschilfers en plaats in de oven (baktijd zie verpakking mix voor brownies). Hak Oreo-koeken met witte chocolade grof en verkruimel over de brownies.

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


- 25 % bij aankoop van 2 producten*

* naar keuze op bovenstaande merken. Actie geldig van 13/2 t.e.m. 26/2/2019. Promotieartikelen beschikbaar zolang de voorraad strekt. Foto’s niet contractueel.

Alle voordelen geldig met

V.U.: N.V. OKay, Victor Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle, tel.: 02 361 67 74, BTW-BE-0464 994 145, RPR Brussel.


Surf naar de website en maak kans op één van deze drie prijzen*! www.nestlepromo.be/actionbreakfast

1.

2.

een hondertal

Geweldige

workshops

n ee

sp i t ra

u r od

Een bon voor

ct of product aa geldig op:

nh al

ve ijs pr

g

3.

koffiemachines

* Neem deel aan onze actie en maak kans op 1 van de leuke prijzen (een workshop bij Colruyt Group Academy, een Nescafé Dolce Gusto machine of een bon geldig op één van bovenstaande producten). Surf nu naar www.nestlepromo.be/actionbreakfast en schrijf je in! Wedstrijdreglement op www.nestlepromo.be/actionbreakfast. Deelnemen aan de wedstrijd kan van 13/02 t.e.m. 26/02/2019. Maximaal 1 deelname per gezin.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
745703_0419 OK Folder_NL by Colruyt Group - Issuu