Skip to main content

Laksevåg_Tilbudsdager_mars

Page 1

INTERSPORT

Gjør et vårkupp!

Alt skiutstyr

-25-70%

opptil

-70%

PRINCESS

NORLI

Alle ullpledd

Snart påske Spill og puslespill

-40%

MESTER GRØNN Narciss før 40,-

25,-

-50%


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Shadi har ledig timer til herreklipp til kun

399,-

Sulten!

NULL STRESS

Skjegg med barbering

250,-

Sulten!

NULL STRESS

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

FROKOSTDEAL! 149,-


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

! T E R E G A L TØM Twentyfour Outdoor ls turbukse dame og herre Str: xs-xxxxl • Pris: 699,• • • •

Lett og vindavvisende softshell med god stretch Sidelommer og lårlomme med glidelås Justering i livet, strikk nederst på ben og leddede knær God tur- og fritidsbukse til bruk både vår, sommer og høst

ALT SKIUTSTYR

-25-70% Rab Borelius softshelljakke til dame og herre

ALT AV FELLE- OG FJELLSKI

ALT AV ALPIN- OG TOPPTURSKI

-35-50%

-30-50%

Str: xs-xxl Pris: 1299,HEAD - VØLKL -

Ill.bilder

ALLE ALPINSTØVLER

BLIZZARD - ELAN

• • • •

Ill.bilderalle typer aktivitet Trelags skalljakke til 2-veis stretch for økt komfort Hjelmkompatibel hette Fleece-fôret hakebeskytter

-25-50%

Rab torq turbukse til dame og herre

ALLE NORDISKE SKISTØVLER OG Lett og slitesterk bukseBC-STØVLER

Str: xs-xxl Pris: 1399,• • • •

-25-40%

499 FØR 1299

HEAD - DALBELLO ROXA

SWEET PROTECTION ALPINBRILLE

• Firewall Svindal Collection fra Sweet Protection er en teknisk allroundbrille utviklet i samarbeid med OL-vinner i alpint, Aksel Lund Svindal • Brillen sitter tett på fjeset med et støpt, trelags ansiktsskum og en TPU-ramme som tilpasser seg ansiktet ditt • Skummet har god ventilasjonsevne og motvirker dugg på linsen • Denne utformingen sørger for et stort synsfelt og god sikt så du har full oversikt over terrenget på vei ned fjellsidene • Linsen er laget med Sweet Protections unike RIG-linseteknologi som øker kontraster vesentlig på dager med dårlige lysforhold og flatt lys • Den indre linsen er laget med antiduggteknologi og sørger for at du alltid har klar sikt

Tettsittende med god bevegelsesfrihet Designet for aktiv bruk Forsterkede knær og ankler, 2 håndlommer ALFA - FISCHER ALPINA med mesh-fôr og YKK®-glidelåser

TILBUDENE GJELDER KUN HOS INTERSPORT LAKSEVÅG FRA MANDAG 21. MARS TIL OG MED LØRDAG 26. MARS

LAKSEVÅG

• KRINGSJÅVEIEN 83-89 5163 LAKSEVÅG • TELEFON 55 34 80 08 • ÅPENT: 10-20 (10-18)

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

FISCHER - ÅSNES


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

! T E R E G A L TØM ALT SKIUTSTYR

-25-70% ALT AV FELLE- OG FJELLSKI

ALT AV ALPIN- OG TOPPTURSKI

-35-50%

-30-50%

FISCHER - ÅSNES

HEAD - VØLKL BLIZZARD - ELAN

Ill.bilder

Ill.bilder

ALLE ALPINSTØVLER

-25-50% -25-40% ALFA - FISCHER ALPINA

SWEET PROTECTION ALPINBRILLE

• Firewall Svindal Collection fra Sweet Protection er en teknisk allroundbrille utviklet i samarbeid med OL-vinner i alpint, Aksel Lund Svindal • Brillen sitter tett på fjeset med et støpt, trelags ansiktsskum og en TPU-ramme som tilpasser seg ansiktet ditt • Skummet har god ventilasjonsevne og motvirker dugg på linsen • Denne utformingen sørger for et stort synsfelt og god sikt så du har full oversikt over terrenget på vei ned fjellsidene • Linsen er laget med Sweet Protections unike RIG-linseteknologi som øker kontraster vesentlig på dager med dårlige lysforhold og flatt lys • Den indre linsen er laget med antiduggteknologi og sørger for at du alltid har klar sikt

TILBUDENE GJELDER KUN HOS INTERSPORT LAKSEVÅG FRA MANDAG 21. MARS TIL OG MED LØRDAG 26. MARS

LAKSEVÅG

• KRINGSJÅVEIEN 83-89 5163 LAKSEVÅG • TELEFON 55 34 80 08 • ÅPENT: 10-20 (10-18)

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

ALLE NORDISKE SKISTØVLER OG BC-STØVLER

499 FØR 1299

HEAD - DALBELLO ROXA


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

! T E R E G A L TØM ! G L A S G R O T OR BUTIKKEN UTENF

-40-

: V A T L A T U R E M M Ø T VI

R E K K A J S R Æ LV L A O K S R E VINTERBEKLEDNING - VINT ERTØY D N U L L U S A K R A P R E K K A DUNJ ING N D E L K E B S N E R G N A L R E S SKIBUK

% 0 7

OG VOKSEN

BERGANS - RAB - HELLY HANSEN 24 OUTDOOR - NORHEIM - KARI TRAA DEVOLD - SWIX - DÆHLIE

TILBUDENE GJELDER KUN HOS INTERSPORT LAKSEVÅG FRA MANDAG 21. MARS TIL OG MED LØRDAG 26. MARS

LAKSEVÅG

• KRINGSJÅVEIEN 83-89 5163 LAKSEVÅG • TELEFON 55 34 80 08 • ÅPENT: 10-20 (10-18)

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

TIL BARN

GJØR ET KUPP PÅ KJENTE MERKEVARER:


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Jeans jakke

Jakke

Vest

1699,-

Kjole

1299,-

-50-70% på utvalgte varer

Tommy Hilfiger 1799,-

Rayban 1999,L A KS E VÅG S E N T E R

2999,-

Skjørt

799,-

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

999,-


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Alle bukser dame/herre

Handler du for mer enn 200 kr hos NORMAL

Kjøp 2 valgfrie treningsprodukter,

valgfri tørrsjampo fra Girlz Only

en shaker

FÅR DU MED

FÅ MED (så langt lageret rekker)

25% Utvalgte varer til barn, herre og dame M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

70%

Alle barneklær

25%

L A KS E VÅG S E N T E R


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Røykt torsk

Husk Vaffeldagen 25. mars

199,-

FÅ MED

en pose Toro vaffelrøre ved kjøp av vaffeljern

pr kg

Lettsaltet torsk

Modern House Daily Use -50%

pr kg

Nå

129,-

Introduksjonspris Brusletto Kniver: Alle kniver

Har du prøvd vår nydelige sushi?

-50%

Wik&Walsøe Serviset Alveskog

-50% L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

179,-

Vaffelfat før 259,-


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Tortilla pockets

Spill og puslespill

Alle ullpledd

-40%

-50%

Kofferter

Alle satengsengesett

-30%

-50%

Utvalgte pocket

Cura vektdyner

223g Old El Paso

7,Rexona Roll-on Pass På!

Mini cookies Pass På!

10,-

2 for

149,-

L A KS E VÅG S E N T E R

(Gjelder ikke Minky vektteppe)

-30%

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

10,-


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Tid for å plante ute? Narciss

Krysantemum før 50,-

Alle tekstilhøner Gjelder ikke allerede nedsatte varer

før 40,-

40,25,-

-50%

Ildtopp ‘Rose flowers’ 80,før 90,-

Byens beste ris!

Viola 120,-

120,-

80,L A KS E VÅG S E N T E R

KUN 50,-

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

før 150,-


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

Produkter til barn og baby (Gjelder ikke gardiner)

-30%

Tilbudet gjelder fra 24. - 26.mars

30%

på alle ordinære varer Laksevåg senter L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Tilbudsdager!


TILBUD 21 .-2 6. M AR S London Fruit & Herbs te

3 for 2

Kloster sine urte teer

Solberg & Hansen

te og kaffe

3 for 2

3 for 2 Sulten!

NULL LUNSJDEAL! 149,-

Sulten!

NULL STRESS

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

STRESS


TILBUD 21 .-2 6. M AR S

KUNDEKLUBB

Alle varer

-30% Ikke medlem? Ordinært tilbud: -25% på alle varer. Kan ikke kombineres med andre tilbud

L A KS E VÅG S E N T E R


NYTT SPILL UTE I APPEN NÅ! Skrap og vinn flotte premier. Ikke medlem? Last ned appen og delta du også • Trykk inn kamera på mobilen din • Hold kameraet mot QR-koden • Klikk på linken som dukker opp, og last ned appen

VELKOMMEN TIL

Hos Vitum fysioterapi får du behandling, råd og opptrening når du har smerter og skader. Typiske plager som fysioterapeuter behandler kan være alt fra akutte smerter til mer langvarige smerter i nakke og rygg, samt belastningsrelaterte plager i hele kroppen. Ring oss på 46789557, så finner vi ut sammen hva som er riktig behandling for nettopp deg. Har du helseforsikring via Gjensidige, Codan, DNB, Storebrand eller Tryg kan du bruke din behandlingsforsikring hos oss. Opprett sak hos forsikringsselskapet ditt før du bestiller time.

BESTILLING Ring oss på 46789557, eller book online på vitumfysion.no. Vi har ingen ventetid og kan ofte ta imot nye kunder på svært kort varsel. TELEFONTID Alle hverdager 08.00-18.00 ÅPNINGSTIDER Varierer fra 07:20-16:00 og 10:00-18:00

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

VITUM


Tannhelsehuset finner du i 3. etg på Laksevåg Senter. En topp moderne tannklinikk som tilbyr alt av moderne tannbehandling. Velkommen!

ÅPNINGSTIDER: Mandag – onsdag

kl. 10-17

Torsdag – fredag

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

kl. 10-18 Lørdag

kl. 10-16 L A KS E VÅG S E N T E R


TILBUD 21 .-2 6. M AR S TORSDAG 24. MARS - LØRDAG 26. MARS

6 pk Eldorado mellombar 138g, stort utvalg (72,46/kg)

Eldorado juice

UKE 12, 2022

1,5l, appelsin/eple/frokost (6,67/l) Maks 3 brett pr. kunde

Hverdagsgrovt 750g, Bakehuset (13,33/kg)

TACOFREDAG HELE HELGEN TEX-MEX FRA OLD EL PASO, SANTA MARIA OG BROKEN TACO

Grønn & Frisk salater

65g, Ruccula/Feldsalat/Babyleaf/ Babyspinat (153,85/kg)

50

%

SE aLLE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTiKK

L A KS E VÅG S E N T E R


TILBUD 21 .-2 6. M AR S R E ’ 0 1 N E L I T ! R E 0 2 R A L I V T 0 R 0 E 2 R OVER VALGTE VA OG UT

FROKOST TIL EN 10’ER! Kokt skinke 80g, Folkets (125,00/kg)

Leverpostei

150g, familiens, Gilde (66,67/kg)

Makrell i tomatsaus 100-110g, grovrevet/ skinnfri, King Oscar (90,91-100,00/kg)

Hamburgerrygg Havregrøt

65g, naturell/frø og kardemomme, Møllerens (5,00/stk ved kjøp av 2)

80g, Folkets (125,00/kg)

Kalkunkorv Supergrøt

110g, m/pepper, Prior (90,91/kg)

Smørelett

Byggryns-/Havrelunsj

Servelat

Møllerens mel

54g, kanel&puffet quinoa (10,00/posj.)

150g, blåbær/bringebær/ eple&kanel, Fjordland (66,67/kg)

110g, Gilde (90,91/kg)

400g, Eldorado (25,00/kg)

1kg, hvete/bygg/ rug, siktet

Kødpølse

80g, 9%, skivet, 3-stjernet (125,00/kg)

Salami Go’morgen yoghurt

80g, Folkets (125,00/kg)

125g, mango og banan/ skogsbær, Tine (80,00/kg)

Ciabatta

4x62g, steinovnsbakt, Eldorado (40,00/kg)

Baguette

250g, fin, steinovnsbakt, Eldorado (40,00/kg)

Hvetebriks

4x75g, steinovnsbakt, Eldorado (33,33/kg)

Sjokolademelk 200ml, Cocio (50,00/l)

300g, blåbær/ tropisk, Tine (33,33/l)

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Biola syrnet melk


TILBUD 21 .-2 6. M AR S MIDDAG TIL EN 10’ER! Fetaost

Svinesteaklets

50g, gresk, Kolios (200,00/kg)

150g, m/bacon, Gilde (66,67/kg)

Grana padano

Noodle bowl

50g, revet, Eldorado (200,00/kg)

65g, cheeky chili/ tasty thai, Eldorado (10,00/posj.)

Fusilli/Penne/ Linguine 500g, fullkorn, Eldorado (20,00/kg)

Toro sauser stort utvalg

Margarin flytende 500ml, u/melk, Eldorado (20,00/l)

Eldorado sauser

180-195ml, pepper/sopp/ grillet paprika/bearnaise (51,28-55,56/l)

Hakkede tomater

390g, hvitløk/urter/chili, Eldorado (25,64/kg)

Eldorado Go Eco

340-380g, maiskorn/ kidneybønner/bønner hvite (35,09-43,48/kg)

Pastasaus

350g, arrabiata/ basilikum, Eldorado (28,57/kg)

Pizzabaguette

2x125g, skinke/pepperoni, First Price (40,00/kg)

Buljong

10stk, grønnsak/høns/ kjøtt, Knorr (2,00/l)

Pizzatopping

80g, pepperoni/ chorizo, Folkets (125,00/kg)

Clausthaler

0,33l, original (5,00/stk ved kjøp av 2) +pant

Eldorado dressing/sauser

130-180ml, hvitløk/bearnaise/ chili bearnaise/aioli (55,56-76,92/kg)

Paideig

250g, Eldorado (40,00/kg)

Pizzabunn 280g, rund, Eldorado (35,71/kg)

MIDDAG FRA FERSKVAREDISKEN TIL EN 10’ER! pr hg, fra ferskvaredisken (100,00/kg)

Spicy burger

Nygrillede buffalowings

Fiske-/koljekaker

Mac’n cheese

140g, fra varmeskapet (71,42/kg)

95g, fra varmeskapet (105,26/kg)

pr hg, fra varmeskapet (100,00/kg)

pr hg, fra varmeskapet (100,00/kg)

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Gresk salat


TILBUD 21 .-2 6. M AR S R E ’ 0 1 N E L I T ! R E 0 2 R A L I V T 0 R 0 E 2 R OVER VALGTE VA OG UT

I T R E L RTIK

! R E ’ 0 L EN 1

A S G N I OLDN

HUSH

Mikrofiberklut

1stk, glass/kjøkken/ baderom, Unik

Gourmet gold

Shower gel

Svamp

Latz agail

Håndsåpe

Tørrmopp

Håndsåpe refill

Oppvaskbørste

85g, utvalgte varianter (5,00/pk ved kjøp av 2)

300ml, 2in1, Mevolution (33,33/l)

300ml, markjordbær, Bliw (33,33/l)

85g, oksekjøtt, Purina (5,00/pk ved kjøp av 2)

300ml, markjordbær, Bliw (33,33/l)

2stk, flekkfjerner, Unik (5,00/stk)

15stk, First Price (0,67/stk)

1stk, refill, Unik

*Gjelder kun utvalgte butikker

Gourmet perle

Såpe

Latz party mix

Håndsåpe

85g, gravy delight, tunfisk (117,65/kg)

125g, Sterilan (80,00/kg)

60g, original/ mixed grill, Purina (166,67/kg)

400ml, cherry blossom/ daisy&timothy, Gunry (25,00/l) *Gjelder kun utvalgte butikker

Whiskas sticks

Intimservietter

Plastfilm

Adventuros strips

Tannbørste

Isterningsposer

12stk, Libresse (0,83/stk)

18g, kylling/laks (555,55/kg)

90g, Purina (111,11/kg)

target, soft, Jordan

Tannkrem

75ml, kariesbeskyttelse, Solidox (133,33/l) *Gjelder kun utvalgte butikker

30cmx30m, Unik (33,33/100m)

10stk, Unik (1,00/stk)

Glidelåspose 1l, 20stk, Unik (0,50/stk)

BARNEARTIKLER TIL EN 10’ER! Barnegrøt/smoothie

Bleieposer

90-120g, stort utvalg, Nestlé/Semper/Ellas/Hipp (83,33-111,11/kg)

3x15stk, Lillego (0,22/stk)

Bomullspinner 60stk, Lillego (0,17/stk)

Våtservietter

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

64stk, Lillego (0,16/stk)


TILBUD 21 .-2 6. M AR S SNACKS OG DRIKKE TIL EN 10’ER! Ramløsa

0,33l, citrus/ granateple (5,00/stk ved kjøp av 2) +pant

Popcorn

400g, upoppet, Eldorado (25,00/kg)

Micro popcorn

300g, saltet, Eldorado (33,33/kg)

Bacon snacks

200g, First Price (50,00/kg)

Fuzetea

0,4l, peach/lemon/ peach&hibiscus (25,00/l) +pant

Nøtter&bær mix

Turklenning

Cashew

Kräcker

Peanøtter

Maiskaker

50g, Eldorado (200,00/kg)

Powerking

250ml, original/zero (40,00/l) +pant

50g, lettsaltet, Eldorado (200,00/kg)

175-275g, original/spicy lime, Eldorado (36,36-57,14/kg)

50g, sukker& kanel, Berthas (200,00/kg)

150g, salt kjeks, Beste (66,67/kg)

25g, glutenfri, cheese/pizza, Friggs (400,00/kg)

Isklar

1,5l, stort utvalg (6,67/l) +pant

Tuc kjeks

100g, salt/paprika/sour cream&onion (100,00/kg)

Chilinøtter

175g, Eldorado (57,14/kg)

Icetea

50g, pulver, lemon/ peach/mango, Lipton (10,00/l)

Barmix

200g, Eldorado (50,00/kg)

KUPONGTILBUD

10

00 / PK

Läkerol classic

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

25g, cactus/seasalt/ salvi (400,00/kg)


TILBUD 21 .-2 6. M AR S R E ’ 0 1 N E L I T ! R E 0 2 R A L I V T 0 R 0 E 2 R OVER VALGTE VA OG UT Pulverkaffe med smak

8-10poser, utvalgte varianter, Nescafé (2,00-2,50/porsj)

Kyllingfilet naturell

Ovnsbakt leverpostei

110g, Prior (181,82/kg)

190g, Gilde (105,26/kg)

Gullpostei

180g, Finsbråten (111,11/kg)

Familiens spekeskinke 80g, Gilde (250,00/kg)

Hvitløkspate

Biola syrnet melk 1000g, stort utvalg, Tine

Smøremyk

180g, Finsbråten (111,11/kg)

600g, Eldorado (33,33/kg)

Yoplait double 0%

4x125g, mango/vanilje/blåbær/ fersken&pasjon/kirsbær (40,00/kg)

Olivero

400g, Mills (50,00/kg)

Kjøttpålegg

Havre knekkebrød

100g, sylte/ spicy kyllingfilet/ kokt skinke, Finsbråten (200,00/kg)

265g, tynt, Wasa (75,47/kg)

Brie

200g, Président (100,00/kg) 100-150g, Jarlsberg/ Norvegia/Port Salut, Tine (133,33-200,00/kg)

Apetina revet ost

200-220g, cheddar&mozzarella/ mozzarella/rød cheddar (90,91-100,00/kg)

Ritz kjeks

200g, original (100,00/kg)

Mandler

250g, hele/ kvernede, Eldorado (80,00/kg)

Mozzarella

125g, Galbani (160,00/kg)

Sjokolademelk u/sukker 1l, Q-meieriene

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Skivet gulost


TILBUD 21 .-2 6. M AR S Grillpølser

440g, Finsbråten (45,45/kg)

Pastasaus

Express ris

Tortelloni

Pizzabunn xxl

400g, basilikum/ parmesan/chili, Mutti (50,00/kg)

250g, Jasmin/ Mexikansk, Ben’s Original (80,00/kg)

250g, ricotta&spinat/ kylling&bacon/ost, Eldorado (80,00/kg)

550g, fullkorn, Eldorado (36,36/kg)

Sjokokrønsj 200g, Snop (100,00/kg)

Wienertoast 180g, 2stk, Kanda (111,11/kg)

Peanøtter

175g, salt, St. Michael (114,29/kg)

Nan

Lindt excellence

260g, vanlig/hvitløk, Masalamagic (76,92/kg)

100g, seasalt dark/90%/chilli dark (200,00/kg)

Minipannekaker 200g, Eldorado (100,00/kg)

Gryr

3dl, til matlaging, kokos&raps, Tine (66,67/l)

Plaster

16-22stk, aqua block/ animals/aquaresist/ sensitive aloe vera, Salvequick (0,91-1,25/stk)

fekt r e p n e r e Smoothie i seg frukt og måte å fåt mellommåltid . bær som e

Shower gel

225ml, hydrating care/ deeply nourishing, Dove (88,89/l)

KUPONGTILBUD

500ml, oppvask (40,00/l)

Smoothie mix Oppvaskbørste

1stk, trend, Jordan

400g, jordbær/bringebær/banan, Eldorado (50,00/kg)

20

00 / FL

SE allE tilbUDEnE vårE på mEnY.no nETTbUTikk

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Sunlight


TILBUD 21 .-2 6. M AR S R E ’ 0 1 N E L I T ! R E 0 2 R A L I V T 0 R 0 E 2 R OVER VALGTE VA OG UT

G O T FRUK

L I T T GRØN

! R E ’ EN 10

Grønn & Frisk salater 65g, Ruccula/Feldsalat/ Babyleaf/Babyspinat (153,85/kg)

Urter 6,5cm

Physalis

kruspersille/dill/ gressløk, Gartner

pr kg, i løsvekt

Hvitløk

50-75g, Eat me (133,33-200,00/kg)

Fiken

2pk, Spania

(5,00/stk ved kjøp av 2)

Straks moden mango

Kiwi

(3,33/stk ved kjøp av 3)

Runde sukkererter 200g, Season (100,00/kg)

pr stk, Cevita

Straks moden avokado

Norsk gulrot 750g, Gartner (26,67/kg)

pr stk, Season

Vi tar forbehold om utsolgt, og eventuelle trykkfeil. Salg kun til private husholdninger. Begrensninger på antall kan forekomme. Kampanjeperiode: Torsdag 24.03. – Lørdag 26.03.2022

L A KS E VÅG S E N T E R

M e d fo r b e h o l d o m fe i l o g u t s o l g te va r e r.

Poteter

Jalapeno/Habanero/ Chilipepper/Rawit

100g, Eat me (100,00/kg)


ÅPNINGSTIDER

10–20 (18) KIWI 07-23 (07-23)

MENY 07-21 (09-20)

BOOTS 09-20 (10-18)

APOTEK1 09-20 (10-18)

BAKER BRUN 09-20 (18)

VINMONOPOLET

MAN-ONS 10-17 TOR-FRE 10-18 / LØR 10-16


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Laksevåg_Tilbudsdager_mars by Scala Eiendom - Issuu