Skip to main content

HUFBAU BNF Krass megnyitó - Mosonmagyaróvár

Page 1

2017. 09. 16. (SZOMBAT)

A NAGY

Mosonmagyaróvár Barátság u. 10.

ÉPÍTŐANYAG ÉS BARKÁCSÁRUHÁZ

MEGNYITÓ! NYITÓNAPI AKCIÓK!

Erős motor, szívó- és fúvó funkció váltás, nagyra szabott 2 részes szívócső, 2 vezető görgő, elektronikus fordulatszám-szabályozás, 40l-es gyűjtőzsák, állítható heveder

EINHELL GC-EL 2500 E Lombszívó 16 600 Ft helyett csak

11 990,Ft/db

AMIVEL A MEGNYITÓN VÁRJUK:

AJÁNDÉK AZ ELSŐ 100 VEVŐNEK

VEVŐINKET MEGHÍVJUK EGY JÓ EBÉDRE

AJÁNDÉK KÜRTŐSKALÁCS

ARCFESTÉS ÉS LUFIHAJTOGATÁS

NÁLUNK ZENÉL A HOSSZÚ-ÉK ZENEKAR

Ajándékcsomag 3000 Ft vásárlás felett

150 adag pörkölttel készülünk

A hozzánk ellátogató gyerekeknek

A legkisebbek sem fognak unatkozni

Feldobják a hangulatot 9-től 13 óráig

NYEREMÉNYJÁTÉK:

A megnyitó napján 8 és 12 óra közötti minden 5000 Ft felett vásárló ügyfelünknek egy nyereményszelvényt adunk, mellyel megnyerheti 10 000 Ft, 20 000 Ft és 40 000 Ft értékű ajándékcsomagunk egyikét. Sorsolás a megnyitó napján 12 óra után. Részletek a helyszínen.


A NAGY

BARKÁCS

2017. 09. 16. (SZOMBAT) ÉPÍTŐANYAG ÉS BARKÁCSÁRUHÁZ

MEGNYITÓ! PORTWEST VÉDŐKESZTYŰ A120

150,-

Ft/db

HUFBAU LAPÁT Keményfa nyéllel, hőkezelt acél

2490,-

Ft/db

CIROKSEPRŰ 5 varrásos

850,-

Ft/db

VARING LOMBSEPRŰ ipari műanyag, 22 fogú

1890,-

ZARGES ECO PLUS ALU HÁZTARTÁSI LÉTRA

8990,-

ZARGES EUROSTAR TÖBBCÉLÚ LÉTRA Terhelhetőség 150kg, maximális munkamagasság 6,91m

8990,-

Ft/db

Ft/db

80L

Ft/db

Ft/db

Ft/db

9900 Ft helyett csak

1590,-

1890,-

2490,-

Ft/db

TALICSKA 80l, horganyzott, tömör kerékkel

TOPEX METSZŐOLLÓ

VARING GEREBLYE 14 fogú, 160 cm-es fa nyél

HUFBAU ÁSÓ Keményfa nyéllel, hőkezelt acél

36.990 Ft helyett csak

33.990,-

Ft/db

1X5 FOKOS

3X9 FOKOS EINHELL GC-PC 1535 BENZINES LÁNCFŰRÉSZ Lökettérfogat: 41 cm³, Vágási hossz: 33,5 cm

FESTA ÁGVÁGÓ OLLÓ profi, teleszkópos nyél 64-97 cm

3990,-

45.290 Ft helyett csak

Ft/db

38.990,-

Ft/db

A kép illusztáció

TOPEX FEJSZE 05A202 1250 g üvegszálas nyél

VARING BALTA 600g

1390,-

Ft/db

Kétütemű, léghűtéses motor, lökettérfogat 41 cm³, teljesítmény: 1,5 kW, max. fordulatszám: 11.000 1 / min, benzintank térfogata: 260 ml, olajtartály kapacitás: 210 ml, vágási hossz: 33,5 cm , vágási sebesség: 21 m / s

4990,-

Ft/db

MAKITA HW102 MAGASNYOMÁSÚ MOSÓ Teljesítmény 1.300W, Nyomás: 100 bar, Vízátfolyás 360 l/h, 31.990 Ft helyett csak

27.990,-

Ft/db

TOPEX HASÍTÓÉK 2000G

2590,-

Ft/db

PERO BŐRKESZTYŰ SZÜRKE-PIROS 1155

490,-

www.bnfshop.hu

Ft/db

Teljesítmény 1.300W, súly 5,8 kg, nyomás 100 bar, vízátfolyás 360 l/h, max. vízhőmérséklet 50 °C, tömlőhossz 5m

OTTHONÉPÍTÉSHEZ MINDENT!


AJÁNDÉK AZ ELSŐ 100 VEVŐNEK

NÁLUNK ZENÉL A HOSSZÚ-ÉK ZENEKAR

Ajándékcsomag 3000 Ft vásárlás felett

Feldobják a hangulatot 9-től 13 óráig

EINHELL RT-SD 3,6 LI KIT AKKUS CSAVAROZÓ Lítium-ion akkumulátor, 32 részes bit-boxszal

BARKÁCS

MAKITA GA 5030R SAROKCSISZOLÓ Teljesítmény: 720w, tárcsaátmérő: 125mm

10.290 Ft helyett csak

18.790 Ft helyett csak

8690,-

15.990,-

Akkumulátor 3,6 V / 1,3 Ah (Li-Ion), fordulatszám 200 / perc, töltési idő 3 óra, súly 0,8 kg

Teljesítmény: 720W, fordulatszám 11000/p, tárcsaátmérő: 125mm

Ft/db

Ft/db

EINHELL RT-OS 13 DELTACSISZOLÓ Rezgésszám: 24000/perc, csiszolófelület: 104 cm2

MAKITA 4326 SZÚRÓFŰRÉSZ Teljesítmény 450W, löketszám: 3100/p

??.990 Ft helyett csak

MAKITA 5604R KÉZIKÖRFŰRÉSZ Teljesítmény: 950W, fordulatszám: 5.000/perc

20.790 Ft helyett csak

39.900 Ft helyett csak

7990,-

17.990,-

28.990,-

Az Einhell RT-OS 30 rezgőcsiszolót ergonomikus kialakítása miatt rendkívül egyszerű kezelni, és a nehezebben hozzáférhető területeken is hatékonyan dolgozik.

Teljesítmény 450W, löketszám: 3100/p, lökethossz: 18mm

Teljesítmény: 950W, átmérő: 165mm, súly: 3,6 kg, fordulatszám, 5.000/perc, vágásteljesítmény 90° érték: 54 mm, vágásteljesítmény 45°: 35 mm

Ft/db

Ft/db

MAKITA HP1640 ÜTVEFÚRÓGÉP 900W teljesítmény, 7,2 J ütésenergia 22.790 Ft helyett csak

19.290,-

Ft/db

TOPEX RAGASZTÓPISZTOLY 78W

2090,-

Ft/db

Ft/db

MAKTEC MT860 BONTÓKALAPÁCS Teljesítmény: 900W, ütésenergia: 7,2 J

Szabályozható fordulatszám, forgásirányváltás, azonos nyomaték mindkét irányba, fúrás - ütvefúrás üzemmód

61.690 Ft helyett csak

49.990,-

Ft/db

20M-ES HÁLÓZATI HOSSZABBÍTÓ

Befogás 17mm, teljesítmény 900W, ütésszám 2.900/p, ütésenergia 7,2 J, súly 5.4 kg

ESŐVÉDŐ RUHA L és XL méretben

2790,-

Ft/db

Kabát

2490,1890,-

Ft/db

Nadrág

Ft/db

TOPEX 60W STEKLÁMPA TOPEX DUGÓKULCSKÉSZLET 46 részes

3490,-

Ft/db

8490,-

Ft/db

OTTHONÉPÍTÉSHEZ MINDENT!

DUNLOP GUMICSIZMA 41, 42, 43, 44-es méretekben

2690,-

Ft/db

www.bnfshop.hu


A NAGY

SZANITER CSEMPE

KRONOSPAN KRONOFIX CLASSIC LAMINÁLT PARKETTA Greenland Oak és Roman Oak színben, 7mm vastag, W31, 2,47m2 /doboz

1790,-

Ft/m 2

4421,3 Ft/doboz

KRONOSPAN KRONOFIX FAMILY LAMINÁLT PARKETTA Exclusive Oak és Canyon Oak színben, 7mm vastag, W32, 2,47m2 /doboz

1890,-

Ft/m 2

4668,3 Ft/doboz

2017. 09. 16. (SZOMBAT) ÉPÍTŐANYAG ÉS BARKÁCSÁRUHÁZ

EGGER CLASSIC 054029 LAMINÁLT PARKETTA Amiens Oak Light színben, 8mm vastag, W32, 1,99m2 /doboz

MEGNYITÓ!

KAINDL NATURAL TOUCH TÖLGY FORTRESS LAMINÁLT PARKETTA 2 színben, 8mm vastag, W32, 2,7m2 /doboz

3430 Ft helyett csak

2990,-

4430,-

Ft/m 2

Ft/m 2

5950,1 Ft/doboz

11.961 Ft/doboz

NYERJE MEG ÁLMAI OTTHONÁHOZ FŐDÍJUNKAT:

1 500 000 Ft

ÉRTÉKŰ TERMÉKTÁMOGATÁST! A fődíj mellett kisorsolunk még további II. és III. díjat, illetve több különdíjat is! Hozza be otthona alaprajzát mosonmagyaróvári üzletünkbe és tájékoztatjuk a részletekről. Regisztráció a játékra: 2017. 09. 16 - 10. 16. A játékban kizárólag Mosonmagyróvár és 20 km-es körzetében található otthonokkal vehetnek részt.

Óvári üzletünkben:

Mosonmagyaróvár, Barátság u. 10. A fődíj termékeinek harmónikus összeállításában Baán Ildikó (Kodu Interior) lakberendezési tanácsadó segít 2x2 órában.


VEVŐINKET MEGHÍVJUK EGY JÓ EBÉDRE

AJÁNDÉK KÜRTŐSKALÁCS

150 adag pörkölttel készülünk

A hozzánk ellátogató gyerekeknek

SZANITER CSEMPE

MINDEN

MÁRKATERMÉKRE

PÉLDÁUL: ZALAKERÁMIA SELMA FALICSEMPE 3 színben, 25x40cm, 1,5 m2 /doboz

20%

2995 Ft helyett csak

2396,-

Ft/m 2

KEDVEZMÉNY

3594 Ft/doboz

RENDELÉSRE IS!

KWADRO DOPPIA BEIGE CSEMPE 25x40cm, 1,3m2 /doboz

ABK TRACKS OLASZ FÜRDŐSZOBA BURKOLAT 4 féle színben és 2 féle felülettel, 25x75cm, 1,31m2 /doboz

2190,-

Ft/m 2

4990,-

Ft/m 2

2847 Ft/doboz

6536,9 Ft/doboz

GROHE BAUEDGE 23328000 MOSDÓ CSAPTELEP Húzórudas, műanyag leeresztő garnitúrával. Akció a készlet erejéig!

12.990,-

Ft/db

ZALAKERÁMIA FAGYÁLLÓ JÁRÓLAP STANDARD MINŐSÉGBEN Argex, Expo, Nord, 1,26 m2 /doboz

SINTESI FAHATÁSÚ JÁRÓLAP Több színben, 20,2x80,2 cm, 1,14 m2 /doboz

1990,-

4390,-

Ft/m 2

Ft/m 2

2507,4 Ft/doboz

5004,6 Ft/doboz

RENDELÉSRE IS!

KLUDI MARIS 383810581 MOSDÓ CSAPTELEP Automata leeresztővel. Akció a készlet erejéig!

13.590,-

Ft/db

MINDEN

TERMÉKRE

MIJARES OLIMPIA FALBURKOLAT Beige, grafito, ocre színben, 10x50cm, 0,75 m2 /doboz

6300,-

Ft/m 2

4725 Ft/doboz

FABROSTONE MEDITERRÁN FALBURKOLAT 0,5 m2 /doboz

PÉLDÁUL: STEGU NEPAL 1. FALBURKOLÓ 0,46 m2 /doboz

8865 Ft helyett csak

6880,-

Ft/m 2

3440 Ft/doboz

7457 Ft helyett csak

5966,-

Ft/m 2

2744 Ft/doboz

A Zalakerámia 20% és a Stegu 25% kedvezmények a gyártók által kiadott listaárból kerülnek levonásra. További részletek az üzletben.

Fabro Stone

25%

KEDVEZMÉNY


A NAGY

NYÍLÁSZÁRÓ

2017. 09. 16. (SZOMBAT) ÉPÍTŐANYAG ÉS BARKÁCSÁRUHÁZ

MEGNYITÓ!

DoorOutlet

AKÁR

10 MUNKANAP

SOLIDO A-37-10 CHROME-SATIN

2290,-

Ft/db

ALATT!

DOOROUTLET TELI SZABVÁNY DEKOR AJTÓ 7 válaszható színben, 3 méretben, papírrácsbetétes

DOOROUTLET TELI SZABVÁNY CPL AJTÓ 14 válaszható színben, 3 méretben, papírrácsbetétes

30.190,-tól

44.990,-tól

Ft/db

Ft/db

DOOROUTLET R ÜVEGEZÉSŰ SZABVÁNY DEKOR AJTÓ 6 válaszható színben, 3 méretben, papírrácsbetétes

47.890,-tól

STRICTO A-51-30 SATIN CHROME

2490,-

Ft/db

Ft/db

STRICTO A-67-30 MOCHA

2890,-

Ft/db

BOROVI TOLEDO ÜVEGES SZABVÁNY DEKOR AJTÓ 6 válaszható színben, 3 méretben, papírrácsbetétes

BOROVI SZICÍLIA TELI SZABVÁNY DEKOR AJTÓ 6 válaszható színben, 3 méretben, papírrácsbetétes

49.390,-tól

33.490,-tól

Ft/db

Ft/db

VELUX TETŐKIBÚVÓ antracit, 45x55cm

18.900,-

Ft/db

BOROVI SZICÍLIA TELI EGYEDI CPL AJTÓ 17 válaszható színben, méretre gyártva

LIMPO A-65-30 MOCHA

2890,-

Ft/db

49.790,-tól Ft/db

VELUX GZL 1051 FA KÖZÉPEN BILL. TETŐTÉRI ABLAK Felső kilicses. Beépítőkeret szükséges!

47.700,-tól Ft/db

Kényelmes kijutás a tetőre a tetőkibúvón keresztül, kizárólag hőszigetelés nélküli padlásokra.

OPTISTEP OLE HŐSZIGETELT PADLÁSFELJÁRÓ 60x120/280cm, kapaszkodóval

23.900,-tól Ft/db

HÖRMANN BERRY BILL. GARÁZSKAPU 2 válaszható színben, 4 méretben

83.900,-tól Ft/db

Minőség és biztonság, esztétikum és kényelem. Struktúrált pearlgrain felület, becsípődés elleni védelem, többrugós biztonsági rendszer, betörésgátló reteszelés.

www.bnfshop.hu

OTTHONÉPÍTÉSHEZ MINDENT!


NYITÓNAPI NYEREMÉNYJÁTÉK

ARCFESTÉS ÉS LUFIHAJTOGATÁS

Fődíj: 40 000 Ft értékű ajándékcsomag

A legkisebbek sem fognak unatkozni

ÉPÍTŐANYAG

KÉSZLETRŐL AZONNAL VIHETŐ!

LEIER TAVERNA SZALMASÁRGA TÉRKŐ Vastagság: 6cm, Vegyes méret: 10x20, 20x20, 20x30cm

LEIER TAVERNA SZÜRKE TÉRKŐ Vastagság: 6cm, Vegyes méret: 10x20, 20x20, 20x30cm

2690,-

Ft/m

LEIER SZÜRKE SZEGÉLYKŐ Méret: 100x5x20cm

Az akciós készlet erejéig! 4150 Ft helyett csak

3690,-

2

490,-

Ft/m 2

Ft/db

LB-KNAUF TÉRKŐHOMOK 40kg/zsák 24,5 Ft/kg

980,-

Ft/zsák

SEMMELROCK CITY TOP ŐSZILOMB TÉRKŐ Vastagság: 6cm, Vegyes méret: 10x20, 20x20, 20x30cm

SEMMELROCK CITY TOP SARKIFÉNY TÉRKŐ Vastagság: 6cm, Vegyes méret: 10x20, 20x20, 20x30cm

4090,-

4090,-

Ft/m 2

Ft/m 2

URSA XPS HOMLOKZATI SZIGETELÉS 5cm-es, 6m 2 /bála 8790 Ft/bála

1465,-

Ft/m 2

10cm-es, 3m 2 /bála 8790 Ft/bála

2930,-

POLIFARBE EPS80 HOMLOKZATI SZIGETELÉS 5cm-es, 5m 2 /bála 3950 Ft/bála

Ft/m 2

10cm-es, 2,5m 2 /bála 3950 Ft/bála

790,-

53,6 Ft/kg

1580,-

Ft/m 2

LB-KNAUF STYROKLEBER POLISZTIROL RAGASZTÓ 25kg/zsák

1340,-

Ft/m 2

Ft/zsák

RIGIPS GIPSZKARTON Normál, 2x1,2m, 2,4m2 /tábla 500 Ft/m 2

1200,-

Ft/tábla

RIGIPS RIMANO PLUS A GLETTELŐGIPSZ 20kg/zsák 149,5 Ft/kg

2990,-

Ft/zsák

12MM-ES OSB LAP 2,5x1,25m, 3,125m2/tábla 1276,8 Ft/m 2

3990,-

Ft/tábla

OTTHONÉPÍTÉSHEZ MINDENT!

www.bnfshop.hu


A NAGY

FESTÉK

INNTALER BELÉTÉRI FALFESTÉK (15L)

2017. 09. 16. (SZOMBAT) ÉPÍTŐANYAG ÉS BARKÁCSÁRUHÁZ

PLATINUM BELTÉRI SZÍNES FALFESTÉK

15L

359,3 Ft/l

5390,-

MEGNYITÓ!

2,5 literes, 1556 Ft/l

3890,6690,-

Ft/db

Ft/db

2,5L

5 literes, 1338 Ft/l

Extra fehér, kiváló minőségü beltéri diszperziós falfesték. Kiadósság:6-8m2 /l/réteg

Ft/db

5L

Extra nagy fedőképességű beltéri egyrétegű falfesték. Új vakolt felületek, régi festett felületek, gipszkarton és tapéta festésére alkalmas. Bevonata matt, tartós, könnyen tisztítható. Kiadósság:15-20m2 /l/réteg

CELLKOLOR MAGASFÉNYŰ ZOMÁNCFESTÉK (0,75L)

0,75L CELLKOLOR SELYEMFÉNYŰ ZOMÁNCFESTÉK (1L)

2386,7 Ft/l

1790,-

Ft/db

Kíváló fedőképességű, magasfényű zománcfesték, amely rugalmas bevonatot képez. Fémre, fára alkalmas. Kiadósság: 13-16m2 /l/réteg

MESTER FESTHETŐ FEHÉR AKRIL (310ML)

2290,-

BELINKA VASTAGLAZÚR

MASTON HAMMER 3:1-BEN ZOMÁNCFESTÉK (0,75L)

Időjárásálló, magas pigmenttartalmú, jó fedő és tapadóképességű selyemfényű zománcfesték. Kiadósság:10-12m2 /l/réteg

1L

2,5 literes, 3116 Ft/l

7790,14.390,Ft/db

0,75L

5 literes, 2878 Ft/l

3320 Ft/l

2490,-

Ft/db

Ft/db

4L

4L VALMOR FLEXIBILIS PADLÓBEVONAT (4L)

390,-

Ft/db

1622,5 Ft/l

6490,-

Ft/db

310ml

Időjárásálló oldószers vastaglazúr fára. Kiadósság: 10m2 /2 réteg/liter

Ft/db

1258,1 Ft/l

Hézagok,repedések kitöltésére alkalmas átfesthető tömítő anyag.

Korróziógátlóval ellátott zománcfesték fémre. Közvetlenül a rozsdás felületre festhető.

Padlóbevonat egy kiváló minőségű, kopás-, olaj- és vízálló, bel- és kültérben használható termék. Alkalmas átlagosnál nagyobb igénybevételű helyekre: autóbeálló, járda stb.

AKROPOL BETON ÉS PALAFESTÉK (4L) Barna és szürke színben 1222,5 Ft/l

4890,-

Ft/db

Az Akropol® vizes diszperziós, akrilát kopolimer bázisú, gyárilag színezett, gyorsan száradó díszítő és felületvédő bevonóanyag. A belőle készült bevonat fagyálló, kopásálló, hosszú élettartamú.

építőpont hálózat

Mosonmagyaróvár, Barátság u. 10. +36 30 961 17 40 | infoovar@bnf.hu

www.bnfshop.hu

ÉPÍTŐANYAG

SZANITER, CSEMPE

NYÍLÁSZÁRÓ

FESTÉK

VÍZ, GÁZ, FŰTÉS

BARKÁCS

BNF webshop:

Az akció érvényes 2017. 09. 16-tól 09. 20-ig ill. a készlet erejéig. Az árak magyar forintban értendők és az ÁFA értékét tartalmazzák. A termékek kizárólag mosonmagyaróvári üzletünkben vásárolhatók meg az újságban feltüntetett árakon. Az akciók nem vonhatók össze. Egyes termékek fotói illusztrációk. Az esetleges nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk. A hirdetett termékek megvásárlásának feltételeiről telephelyeinken érdeklődjön! A tájékoztatás nem teljeskörű, érdeklődjön üzleteinkben vagy az elérhetőségeinken!

www.bnfshop.hu

OTTHONÉPÍTÉSHEZ MINDENT!


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
HUFBAU BNF Krass megnyitó - Mosonmagyaróvár by BNF Kft. - Issuu