Skip to main content

BNF Családi Nap - Csorna - 2016. 09. 17.

Page 1

20 ÉVES SZÜLETÉSNAP alkalmából 2016. szeptember 17-én családi nap a -nál!

MEGÚJULT A BNF! e b s Fus ozzánk! h

CSORNA

PROGRAM:

BARTÓK B. U. 57-59.

10:00 - 11:00 1,5 KM-ES BNF FUTÁS 6-14 ÉVESEKNEK

Minden futónak ajándék BNF póló! Jelentkezés a versenyre: Előzetesen a BNF Kft. áruházában hétköznap 8:00-17:00h Rendezvény napján a helyszínen 8:00-9:45h Rajt: 10:00h

11:00 BNF FUTÁS EREDMÉNYHIRDETÉS

UGRÁLÓVÁR

ÁRUHÁZI AKCIÓK

Ezen a napon egyedi akciókkal várunk mindenkit! min

KIÁLLÍTÓI STANDOK ARCFESTÉS

AJÁNDÉKOK

Termék és gépbemutatók

11:30 PÁNTLIKA TÁNCEGYÜTTES MŰSORA

az p é l l e f l ó t 0 y 0 g i 13: r i ljm

a n ó H Irigy


BNF CSALÁDIpiNAP a n s é t e l ü ! l a Sz s s á d ráa CSORNA

MINDEN 100 000 FT UTÁN

BARTÓK B. U. 57-59.

10 000 FT VISSZAJÁR! Részletek a 8. oldalon.

Hogyan biztosítható a minden minden e settben esetben megfelelő páraáteresztés?

Akciós ár:

Baumit open hőszigetelő hősziget rendszer

4290,-

Ft/m2

*Ajánlott bruttó fogyasztói ár/m², ár/m / ²,, mely /m me kizárólag kizá kiz zzáróla ólagg a képen óla kkép képe éépe pen pen látható pe lááttha thhat that haa ó terméket termé te rm rrmék mék mééékeett tartalmazza, m ttarta aart ar arta rta rttaalma rt lmaz maz m ma az azza, za, za a fehér feh fehé ffe ehéér színű eh szzínű ínű nűű vakolat vaak vako vak ak lat at esetén. at e ettén. ese eset én Az én Az áárr ke kkereskedésenként ereskedés resk eskkedés ees e enké eennké k nt válto vváltozhat. áltoozzhatt. A hőszigetelő lemez vastagsága ága ga 10 1 cm cm. Az A árv ár árváltoztatás r álto áltoztat ztat atás at ás jjogát ogá ogát gát fe gát ffenntartjuk fen eennnnt nta ntar tar aarrtju tjuk jjuk uukk ééss aazz áárr vissza vvisszavonásig vi issz ssza ssza zavvoná von vo ooná n sig ssiig ig éérvé ér érvényes. rvv nyes rrvé nye yes yes ye es. Az Az aakc akciós ciós ós ár ós á m más ás kkedvezménnyel ás edve edv dve dv vezzmé zmén zm mén m mé é nyel n nem nye m vonható von onható ató össze. össsze. zee.

GRAFIT REFLEX®

EXPERT FIX

Hatékony homlokzati hőszigetelés

Lábazat, koszorú, hőhíd hőszigetelése

X Kimagasló hőszigetelő képesség: λ = 0,031 W/mK X Felületi fényvisszaverő bevonat X Állványháló nélkül is alkalmazható X Passzívházakra különösen jól használható X Egyszerű, gyors, biztonságos kivitelezés

A különbség szemmel látható. 7 cm-es

1539,2129,- 2988,Ft/m2

10 cm-es

Ft/m2

15 cm-es

Ft/m2

www.austrotherm.hu

X Kiváló hőszigetelő képesség X Igen nagy tapadófelület X Nedves környezetben is alkalmazható X Nagy mechanikai szilárdság X Egyszerű kivitelezés

5 cm-es

1845,3690,10 cm-es

Ft/m2

Ft/m2


1530,-

Ft/m2

Pl: Nikecell H80 12cm vastag 10cm-es árában:

50mm vastag

80mm vastag

1870,- 2990,ASTI COLORI ®

3,8 cm

955 Ft /db

Ft/m2

ASTI NATURA ®

3,8 cm

770 Ft /db

RIVAGO kerítés

Normálkő

490 Ft

/db-tól

5.300 Ft/m 2

4.275 Ft/m 2

(középszür ke

Méret: 60x30 cm Vastagság: 3,8 és 8 cm Színek: cappuccino, grafit-fehér, napfénysárga, füstbarna, borvörös-fekete 8 cm 1.390 Ft/db

Méretek: 60x30 cm Vastagság: 3,8 és 8 cm Színek: világosszürke, középszürke, sötétszürke, homokbarna (csak 3,8 cm) 8 cm 1.210 Ft/db

Méretek: Nagykő 60x20x16 cm Normálkő* 40x20x16 cm Félkő** 20x20x16 cm Fedlap*** 47x27x5 cm

További információ: www.semmelrock.hu

Ft/m2

)

középszürke

világos bézs, mokka

735 Ft/db 490 Ft/db* 245 Ft/db** 860 Ft/db***

900 Ft/db 600 Ft/db* 300 Ft/db** 1.075Ft/db***

CITYTOP CITYTOP GRANDE Kombi SMART őszilomb ®

®

4.550 Ft /m2

3.990 Ft/m 2 -tő

/m2

l (betonszürke

)

Méretek: 20x40, 40x40, 40x60 cm vegyesen Vastagság: 6 cm Színek: grafit-terra, grafit-réz, betonszürke, homokbarna grafit-terra

2.950 Ft Méret: 20x13,3 cm Vastagság: 5 cm Szín: őszilomb

grafit-réz

AZ ŐSZ

TERMÉKE


LB-KNAUF SILICONOLA VAKOLAT 25kg

LB-KNAUF SILVERCOL FUGA 5kg

7790,-

Ft/db

2390,-

Ft/db

311,6 Ft/kg

478 Ft/kg

BELTÉRI GLETTELŐGIPSZ WANDSPACHTEL 20 kg

2690,-

Ft/db

134,5 Ft/kg

NORMÁL GIPSZKARTON Ft/m2 12,5 mm Knauf CSN

459,-

KNAUF INSULATION MINERAL PLUS 10 CM ÁSVÁNYGYAPOT 6 m2/bála

799,-

Ft/m2

4794 Ft/bála

Táblaméret: 2 x 1,25 m, 1147,5 Ft/tábla


POROTHERM THERMO 38 PROFI POROTHERM KLÍMA 30

970,-

Ft/db

310,-

Ft/db

ŐSZI AKCIÓ!

Részletek: www.leier.hu

LSK

TAVERNA

kéményrendszer

térkő 6 cm vastagságban

TOSCANA

betoncserepek

betoncserép

MOST AJÁNDÉK SAL! FALAZÓHABARCCSAL! A Magyarországi Kéményseprőmesterek Szövetsége ajánlásával

147 990,-

LSK 14 5fm:

Ft/db

3770,-

Ft/m2

TAVERNA mogyoró:

Adesilex P9

Cementkötésű lecsúszásmentes ragasztóhabarcs kül- és beltérben kerámia burkolólapokhoz. 25 kg

2690,-

Ft/db

LUX vörös, fekete, sötétbarna:

Keracolor FF Flex

2590,518 Ft/kg

Ft/db

TOSCANA Basic Avanti:

159,-

Ft/db

Válassza a MAPEI tartós megoldását!

107,6 Ft/kg

Cementkötésű fugázóhabarcs 6 mm fugaszélességig, kül- és beltérben. Új színek, fa és kő hatású burkolólapokhoz. 5 kg

Ft/db

195,-

GROUT SELECTION


ISMERJร K A Jร TETล TITKร T! Rรณmai Protector - tรฉglavรถrรถs

Tectura, Duna, Rรณmai Thermo Protector - antracit

PROTECTOR

5-SZร Rร S Vร DELEM

9,8 db/m 2

232,-

Ft/db

2.273,6,-Ft/m2

10,75 db/m 2 Ft/db

9,8 db/m 2

295,- 295,-

3.171,3,-Ft/m2

Ft/db

2.891,-Ft/m 2

Duna Lumino Plus - tรฉglavรถrรถs

Reviva Novo - rubinvรถrรถs, tรฉglavรถrรถs, antracit

10,75 db/m 2 Ft/db

209,-

2.246,75,-Ft/m 2

10,75 db/m 2 Ft/db

9,8 db/m2

225,-

194,-

Ft/db

2.418,75,-Ft/m 2

1.901,2,-Ft/m2

Teljes tetล rendszer-garancia* a Bramactรณl!

*

* Teljes tetล rendszer vรกsรกrlรกsa esetรฉn.

/FN ยงSJ NFH LFWFTFCCFM CFยงSOJ

7&-69 4UBOEBSE GFMTรฎ LJMJODTFT UFUรฎUยงSJ BCMBL ย DN (;- .,

59 990,-

Ft/db

#FยงQยซUรฎ LยงT[MFU ย DN &%8 29 990, 'ยงOZDTBUPSOB 583 , DN ย UNยงSรฎ 89 990,-

Ft/db

Ft/db

B%1)B8MVDJB ; BPPB2V] LQGG

BEร Pร TJร K!

DELTA DUSA BELTร RI AJTร 75/210 cm, gerรฉbtokkal

MลฐANYAG BUKร -NYร Lร ABLAK

A beรฉpรญtรฉsrล l sem kell ร nnek gondoskodnia. Szerelล csapatunk a megvรกsรกrolt homlokzati nyรญlรกszรกrรณk nyรญ y beรฉpรญtรฉsรฉt is megoldja.

120x150cm

10 690,-

Ft/db

32 890,-

Ft/db


(JNO FҚIITƛ < QıG<NUOıNĂ RJ

V IS S Z A A K Á

/@MMıI .TIPN O@O֜>N@M@K@F

R

O@Oң>N@M@KĿIF könnyedségével, < =@OJI O<MOҗNNıBıQ<G ĸN @GG@IıGGҗ FĸK@NNĸBĸQ@G az DFXHJƻKDFINAAƻUǭK@RYSǭRƻ@ƻSDSɍEDKȁIǷSǭRNJGNY

EN

ÓL! *

NYE

Ft-ot 0 0 0.0 1.00T ET

ÁB

A

További részletek: www.terranteto.hu

már

Ŋ C S ER ÉP

ÁR

ƻ%S

/db-tól*

* ƻEDKSȃMSDSDSSƻǭQƻAQTSSǼƻENFX@RYSǼHƻǭQ ƻ@LDKXƻ ƻRYDOSDLADQƻ SɍKƻUHRRY@UNMǭ

sig érvényes U <F>Dҗ=<I H@BQıNıMJGC<Oҗ .TIPN JGJM.TNO@H A@GĿG@OF@U@GĸNƛ OĸBG< NҚOĸO=<MI< A@F@O@ O@Oң>N@M@K@F !O ?= C@GT@OO HJNO !O ?= < .TIPN <ND> A@GĿG@OF@U@GĸNƛ H@BBTKDMJN HJBTJMҗ=<MI< O@Oң>N@M@K@F !O ?= C@GT@OO HJNO !O ?= ıMJI QıNıMJGC<Oҗ<F H@B .TIPN O@Oң>N@M@K@F <IT<BNUĿFNĸBG@O@ ?= H QıGOJUO<OıN EJBıO A@IIO<MOEPFĂ U @N@OG@B@N ITJH?<D CD=ıFĸMO < /@MMıI &˞ I@H QıGG<G A@G@GңNNĸB@O ƻMXDQDLdzMXIǭSdzJƻ a ƻRYDOSDLADQƻ ƻdzRƻNJSǼADQƻ ƻJǿYǿSSƻLDFUǭRǭQNKSƻ3DQQǭMƻSDSɍBRDQDODJƻ DRDSdzADMƻdzQUdzMXDR ƻ ƻMXDQDLdzMXIǭSdzJA@MƻU@KǼƻQdzRYUdzSDKƻEDKSdzSDKDHSƻdzRƻ@MM@JƻSDK

IDRƻJǿQɧƻKDǷQǭRǭSƻ@ƻVVV SDQQ@MSDSN GTƻGNMK@OTMJNMƻS@KǭKI@

Monaco 1

7990,-

Ft/m2

kül és beltéri termék 0,5m2 / doboz

Forest 2

4990,-

Ft/m2

beltéri termék 1m2 / doboz

3995 Ft/dob.

BAUEDGE MOSDÓ CSAPTELEP

SKATE AIR NYOMÓLAP ÁLLÓ FEHÉR WC TARTÁLY RAPID SL PROJEKT

15 990,-

Ft/db

rögzítő idom nélkül

32 990,-

Ft/db

7990,-

Ft/db


i p a n s Születé ráadásunk:

CSORNA

BARTÓK B. U. 57-59.

MINDEN 100 000 FT UTÁN

10 000 FT VISSZAJÁR! 2016. 09. 17-én a BNF Kft. csornai üzletében minden elköltött bruttó 100 000 Ft után 10 000 Ft kedvezményt adunk. Egyéb kedvezménnyel nem összevonható. A korábban kiadott egyedi ajánlatokra nem vehető igénybe. Ez az akció kizárólag a BNF Családi napján vásárolt termékekre használható fel. További részletek az üzletben.

HOMLOKZATFESTÉK JEDYNKA

VÉKONYLAZÚR JEDYNKA

IDŐJÁRÁSÁLLÓ FESTÉK K60 PIGROL

9l

2,5 literes, több színben, kiadósság: 18 m2/l

0,75l és 2,5l kiszerelés, kiadósság: 7-8 m2/l (1 rétegben)

2,5L

9990,1110 Ft/l

3390,-

Ft/db

4520 Ft/l 2,5L

6590,-

Ft/db

0,75L

9790,-

Ft/db

2636 Ft/l

Ft/db

3916 Ft/l

SAKRET HM 2,5 FALAZÓHABARCS 40kg

890,-

Ft/db

22,3 Ft/kg

TOVÁBBI AKCIÓKKAL VÁRJUK! ÉPÍTŐANYAG

SZANITER, CSEMPE

NYÍLÁSZÁRÓ

FESTÉK

BARKÁCS

VÍZ, GÁZ, FŰTÉS

Az újságban szereplő árak 2016. 09. 17-től 10. 08-ig illetve a készlet erejéig érvényesek. Egyes meghirdetett termékeink csak rendelésre kaphatók. Az adatok és az árak változtatásának jogát fenntartjuk. A nyomdai hibákért a felelősséget sajnos nem tudjuk vállalni. A termékek fotói helyenként csak illusztrációk. A újságban megjelenített árak forintban értendők és az ÁFA értékét tartalmazzák.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
BNF Családi Nap - Csorna - 2016. 09. 17. by BNF Kft. - Issuu