Page 1


MŪsŲ

KOMANDA

Esame subūrę kompetentingų specialistų komandą, kuri gali pakonsultuoti ar padėti išsirinkti tinkamiausią Jūsų mokyklai sprendimą.

RIMANTAS MAČERNIS Edukacinių sprendimų skyriaus vadovas rimantas.macernis@bmk.lt +370 615 10 309

AGNĖ TAMOŠEVIČIENĖ Projektų vadovė agne.tamoseviciene@bmk.lt +370 682 55 268 Agnė Jums padės, jei esate iš: Druskininkų r., Akmenės r. ,Kauno m., Kauno r., Anykščių r., Lazdijų r., Birštono sav., Elektrėnų sav., Ignalinos r., Joniškio r., Kalvarijos r., Kelmės r., Kupiškio r., Pagėgių sav., Prienų r., Rokiškio r., Švenčionių r., Tauragės r., Utenos r., Varėnos r., Visagino r., Zarasų r.

ANDRIUS MANZUROVAS Lektorius andrius.manzurovas@bmk.lt +370 615 53 171 „SMART“, „Makerbot“, „Robotel“ ir „Data Harvest“ gamintojų sertifikuotas lektorius Kreipkitės, jeigu turite klausimų arba iškilo problemų naudojant šių gamintojų techniką.

2

BMK skiria ypatingą dėmesį švietimui – mes domimės naujausiomis technologijų švietimo srityje tendencijomis, nuolat giliname savo žinias apie jau esamus sprendimus ir produktus.

RAMŪNAS KAČERAUSKAS Projektų vadovas ramunas.kacerauskas@bmk.lt +370 686 12 982 Ramūnas Jums padės, jei esate iš: Vilniaus m., Vilniaus r., Biržų r., Kėdainių r., Pakruojo r., Pasvalio r., Radviliškio r., Šalčininkų r., Šiaulių m., Širvintų r., Trakų r.

RŪTA KAIRYTĖ Projektų vadovė ruta.kairyte@bmk.lt +370 682 55 679 Rūta Jums padės, jei esate iš: Alytaus m., Alytaus r., Jonavos r., Kaišiadorių r., Kazlų Rūdos r., Marijampolės m., Marijampolės r., Molėtų r., Panevėžio r., Raseinių r., Ukmergės r., Šakių r., Vilkaviškio r.

ARTŪRAS NORKUS Projektų vadovas arturas.norkus@bmk.lt +370 614 81 299 Artūras Jums padės, jei esate iš: Skuodo r., Mažeikių r., Šilutės r., Šilalės r., Neringa, Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Palangos m., Kretingos r., Plungės r., Telšių r.


TURINYS Interaktyviosios lentos „SMART LAB“ „SMART“ Interaktyvieji ekranai su IQ Interaktyviųjų pamokų portalas pamokos.bmk.lt Interaktyvusis stalas Interaktyvieji ekranai „Avtek“ Mokomieji 3D objektai Kalbų laboratorija „SMARTCLASS+“ Programavimo pagrindai pradinukams Programavimas 5–12 klasėms Pamokas įrašantis robotas „Swivl” Mobilieji įrenginiai Laisvalaikio zonos, skatinančios vaikų judėjimą Interaktyviosios edukacinės grindys Naujausios kartos 3D spausdintuvas „Makerbot replicator+“ Keramikos, molio, porceliano ir kitų medžiagų 3D spausdintuvas

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 34 35 36

Projektoriai be lempų, nekenkiantys aplinkai Virtualios kompiuterinės darbo vietos Gamtos mokslų laboratorijos „Data Harvest“ Mikroskopai Projektoriai aktų salėms – „Epson” Projektorių priedai Spausdinimo sprendimai „Remark“ programa – efektyvus ir greitas žinių patikrinimo būdas Informacinis mokyklos terminalas Mobiliųjų įrenginių įkrovimo dėžutės Klasės valdymo sistema Elektroninis IP skambutis Mokomosios staklės „The Cool Tool“ Elektroninės švieslentės sporto salėms Modernios klasės nuoma Europiniai projektai

DĖMESIO! Suteikiame galimybę Jūsų švietimo įstaigoje nemokamai išbandyti daugumą kataloge pateiktų produktų ir sprendimų. SUSISIEKITE SU MUMIS NURODYTAIS KONTAKTAIS!

3


INTERAKTYVIOSIOS

400

lentos

KAS NAUJO ŠIAIS METAIS? Su naujausia „SMART Notebook“ versija galite dar daugiau! Daugybę apdovanojimų pelniusi „SMART Notebook“ programinė įranga vis tobulinama ir nenustoja stebinusi. Be to, „SMART“ kas tris mėnesius siūlo atnaujinimo galimybę!

600

Naujausioje versijoje mokytojai ras įdiegtą:

• „Youtube“ grotuvą – dabar galėsite rodyti • •

• •

edukacinius „Youtube“ filmukus neišeidami iš „SMART Notebook“ programinės įrangos; „Geogebros“ modulį, kuris tikrai patiks matematikos mokytojams; paveikslėlių paieškos sistemą – nebereikės galvoti, kaip greičiau surasti norimą paveikslėlį, žemėlapį ir pan., tiesiog įveskite norimą žodį ar frazę ir bus rodomi visi internete esantys bei užklausą atitinkantys vaizdai, o juos į pamoką įkelsite traukdami į „Notebook“ programinės įrangos langą; „SMART LAB“; „SMART Response 2“.

800

Serija

Galimi dydžiai (įstrižainė)

400 600

77" (195 cm) 77" (195 cm) 87" (221 cm)

800

77" (195 cm) 87" (221 cm)

Rašiklių dėklas

Prisilietimų skaičius vienu metu

Be rašiklių atpažinimo 1 Su valdymo mygtukais ir 2 pagrindinių funkcijų pasirinkimu ant jo Visiškai automatiškai 4 (be jokių meniu pasirinkčių) atpažįstantis paimtą įrankį

Programinė įranga komplekte

Apmokymai

Nemokamas prisijungimas prie lietuviškų pamokų bazės

„SMART Notebook“ „SMART Notebook“

Komplekte Komplekte

Komplekte Komplekte

„SMART Notebook“

Komplekte

Komplekte

Nuo 2017 metų „SMART“ interaktyviosios sistemos komplektuojamos su geriausiais ir populiariausiais projektoriais pasaulyje – „Epson“. Naujosios sistemos užtikrina pilną suderinamumą, aukščiausią kokybę bei tikroviškai atkuriamas spalvas. Projektoriams ir jų lempoms suteikiama 36 mėnesių garantija. 4


„SMART LAB“

Tai „SMART“ programinės įrangos komplekto dalis. Ji padeda lengvai kurti interaktyvias ir žaismingas užduotis bei dar labiau sudominti ir įtraukti vaikus. Viskas, ką reikia mokėti, norint sukurti interaktyvią užduotį – rinkti klaviatūra tekstą, visa kita „SMART LAB“ padarys už Jus. Daugiau kaip 20 skirtingų temų ir įvairių tipų užduotys – dabar kiekvienas mokytojas gali pasiūlyti spalvingą, žaismingą ir įtraukiančią pamoką.

„SMART“ leidžia pritaikyti turimus mobiliuosius įrenginius ar planšetinius kompiuterius „SMART“ programinės įrangos komplektas leidžia efektyviai pritaikyti turimus mobiliuosius įrenginius ar planšetes, nepriklausomai nuo gamintojo ar operacinės sistemos. „SMART Šauk“ funkcija įtraukia visą klasę. Vaikai vienu metu gali pateikti idėjas, siūlymus, atsakymus į mokytojo duotą užduotį – visa tai matoma „SMART“ lentoje. Mokytojas gali atlikti reikiamus taisymus, paskatinti diskusijas ir t. t. Mokiniai turi galimybę siųsti tiek tekstinius atsakymus, tiek nuotraukas. „SMART Response“ balsavimo, testavimo sistema leidžia mokytojui greitai ir patogiai sukurti apklausą ir sužinoti mokinių rezultatus. Mokiniai prisijungia naudodami bet kokį įrenginį ir atlieka testą kiekvienas pagal savo galimybes. Mokytojas gautus rezultatus gali analizuoti įvairiais pjūviais ar eksportuoti į kitas programas. Patobulintos ir naujausiai „Notebook“ versijai pritaikytos lietuviškos pamokos jau pamokos.bmk.lt.

5


„SMART“ INTERAKTYVIEJI EKRANAI su IQ

Pažymėjimai, nuotraukos, tekstas, interneto puslapiai ir kita veikla

Nustatymai Baltos lentos režimas „AMP“ veiklos

Notebook failų žiūryklė

„LAB“ veiklos

Bevielis transliavimas į ekraną Svečio PC Interneto naršyklė

„SMART“ interaktyvieji ekranai su IQ sujungia visą klasę į bendrą mokymosi erdvę. Įrenginys leidžia mokiniams užduotis atlikti tiek prie ekrano, tiek turimuose mobiliuosiuose įrenginiuose. IQ išvaduoja mokytoją nuo būtinybės stovėti tik klasės priekyje prie ekrano, nes įrenginį galima valdyti tiesiog planšetiniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu. „SMART“ ekranai leidžia atsisiųsti pamokas į ekraną ir jas rodyti, tam net nereikia prijungti kompiuterio. Serija

Galimi dydžiai (įstrižainė)

Raiška (tikroji)

Rašiklių dėklas

Lietimo kartų vienu metu skaičius

Komplektuojama programinė įranga

Mokymai

Nemokamas prisijungimas prie lietuviškų pamokų bazės

6000

65 coliai (165,1 cm)

4K

Automatinis naudojamos priemonės atpažinimas

8

„SMART Notebook“

Komplekte

Komplekte

Automatinis naudojamos priemonės atpažinimas

16

„SMART Notebook“

Komplekte

Komplekte

75 coliai (190,5 cm) 7000

75 coliai (190,5 cm) 86 coliai (218 cm)

6

(3 840 x 2 160)

4K (3 840 x 2 160)


INTERAKTYVIŲJŲ PAMOKŲ portalas pamokos.bmk.lt

Kurdami šį tinklalapį pažadėjome vartotojams, kad jis bus nuolat tobulinamas ir šį pažadą tesime. Labai džiaugiamės, kad vartotojai vertina mūsų pastangas ir kas mėnesį tinklalapis sulaukia daugiau kaip 8 000 unikalių vartotojų. Tai yra bene populiariausias nekomercinis mokytojams skirtas tinklalapis Lietuvoje. Ačiū Jums už tai!

7


INTERAKTYVUSIS stalas

Jau seniai žinoma, kad mokymasis žaidžiant yra efektyviausias būdas įgyti žinių. Interaktyvusis stalas – viena iš veiksmingiausių priemonių, padedančių mokytis žaidžiant. Jis lengvai vaikus įtraukia į žaidimų pagrindu parengtas įvairias mokymosi užduotis – netgi tuos, kuriems sudominti reikia daugiau pastangų.

• Interaktyvusis stalas atpažįsta • •

daugiau nei 10 prisilietimų vienu metu. Tuo pačiu metu stalu gali naudotis net 8 vaikai. Visiems prieinamas! Stalas sukurtas taip, kad atitiktų UDL (Universal Design for Learning) standartą. 360 laipsnių horizontalus paviršius ir stalo aukštis užtikrina galimybę mokytis ir neįgaliems vaikams. Stalu naudotis ypač paprasta, jis atpažįsta natūralius gestus ir leidžia labai paprastai ir intuityviai atlikti pateiktas užduotis. Interaktyvusis stalas gali būti iki 65“ (165 cm) įstrižainės ir iki 4K (UHD) raiškos, todėl rodomi vaizdai ypač ryškūs ir kokybiški. Interaktyvusis stalas atsparus įbrėžimams ir yra ypač stabilus.

atsiliepimai

APIE INTERAKTYVŲJĮ STALĄ

„Interaktyvusis stalas mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigoje „Klaužada“ paįvairino ugdymo proceso organizavimą, galėjome plėtoti įvairias temas, pritaikydami įvairaus amžiaus vaikų grupėms. Vaikai galėjo aktyviai veikti, atlikti užduotis: nuo loginio mąstymo iki meninių ir kūrybinių užduočių. Pačios pedagogės gali sukurti užduočių pagal norimą, vaikams aktualią temą. Kuriant galima pasirinkti, kaip visa tai pateikti, iš įvairių siūlomų programų parinkčių ir priemonių. Sukurtos užduotys gali būti animuotos, vaizdinės, garsinės – jos vaikams yra patrauklios ir įdomios, įtraukiančios. O svarbiausia – vaikai nebijo suklysti ir užduotį atlikti nuo pradžios iki pabaigos. Po atliktų užduočių vaikai tarpusavyje aptaria, diskutuoja, kaip jie atliko užduotis, patys nevalingai įsidėmėdami naują informaciją, nors ji buvo pateikta kaip žaidimas.“ Vilniaus darželis „Klaužada“

Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikų mintys apie interaktyvųjį stalą: „Jis didelis, įdomiai įsijungia ir išsijungia.“ Aurimas, 6 m. „Patiko žaidimas apie autobusą, pinigus.“

8

Dominykas, Karina, 6 m.

„Man patiko žaidimas, kur reikia sukti, trys užsimerkia ir reikia spėti.“ Deimantė, 6 m. „Man patinka spalvinti, nes galima piešti, nutrinti.“ Viktorija, Marijus, Žygimantas, 6 m. „Galiu žaisti stovėdama.“ Andrėja, 6 m.


INTERAKTYVIEJI EKRANAI „AVTEK“

Interaktyvieji ekranai „Avtek“ yra bene pigiausias sprendimas interaktyviųjų ekranų rinkoje. Galima rinktis modelius nuo 55 colių (139 cm) iki 98 colių (248 cm). Dauguma modelių pasižymi stulbinama 4K raiška (3 840 x 2 160). Yra galimybė įsigyti su jau integruotu kompiuteriu arba jungti turimą. Ekraną galima valdyti pirštu arba specialiu rašikliu. Ekranai „Avtek“ atpažįsta 10 prisilietimų vienu metu. Vis dėlto šio interaktyviojo ekrano programinė įranga turi tik minimalias funkcijas.

Serija

Galimi dydžiai (įstrižainė)

Raiška (tikroji)

Rašiklių dėklas

Lietimo kartų vienu metu skaičius

Komplektuojama programinė įranga

Mokymai

Nemokamas prisijungimas prie lietuviškų pamokų bazės

„Avtek TouchScreen PRO“

55 coliai (139,7 cm)

4K

10

(3 840 x 2 160)

Minimalių funkcijų programinė įranga

65 coliai (165,1 cm)

Be rašiklių atpažinimo funkcijos

75 coliai (190,5 cm) 84 coliai (213,36 cm) 98 coliai (248 cm)

9


MOKOMIEJI 3D objektai

3D objektai padeda įsisavinti ir suprasti pateikiamą informaciją daug greičiau ir efektyviau. Sukuriamas įspūdis nepalieka nė vieno abejingo bei įtraukia net mažiausiai motyvuotus mokinius. Komplekte virš 150 3D objektų rinkinių daugeliui mokomųjų dalykų: • Pradinės klasių objektų rinkiniai. • Chemijai. • Biologijai. • Matematikai. • Anglų kalbai. • Sensorikai. • Spec. poreikiams. • Ir t. t.

VISI OBJEKTAI VEIKIA TIEK SU AKTYVIA, TIEK SU PASYVIA 3D TECHNOLOGIJA. Europoje 7-iose šalyse atliktas plataus masto tyrimas parodė, kad naudojant 3D objektus: • po pamokos įsisavinama 86 % informacijos (be 3D – tik 56 %); • testų rezultatai yra 17 % geresni; • 100 % mokytojų visiškai arba beveik absoliučiai sutinka, kad 3D objektų naudojimas padeda įsisavinti pateikiamą informaciją; • 100 % mokytojų sutinka, kad vaikai, naudodami 3D objektus, supranta ir suranda naujų dalykų; • 100 % mokytojų sutinka, kad 3D objektų naudojimas įtraukia mokinius ir jie skiria visą savo dėmesį pamokai; • 84 % mokinių visiškai sutinka, kad 3D objektų naudojimas padidina galimybes suprasti ir išmokti; • 100 % mokytojų patvirtina, kad mokinių dėmesys, naudojant 3D objektus, buvo tiesiog „prikaustytas“, o 70 % mokytojų pastebi, kad mokiniai 3D pamokų metu daug drausmingesni. Lietuvoje per vienerius metus buvo įrengta 20 mokomųjų 3D objektų klasių ir šis skaičius vis didėja. 10


KALBŲ LABORATORIJA „SMARTCLASS+“

Šiuo atveju nepamainomas pagalbininkas yra „SmartClass+“ kalbų mokymo(-si) laboratorija – visi mokiniai kartu gali atlikti visų tipų užduotis, o mokytojo darbą palengvina kompiuteris, kuris gali automatiškai patikrinti didžiąją dalį mokinių darbų. Mokiniai patys gali būti mokytojais ir naudoti sistemą tobulėjimui – įsirašyti, perklausyti savo monologus ar dialogus, pasižymėti klaidas ir stengtis jų nekartoti ateityje. Ypač galinga, tačiau lengvai valdoma „SmartClass+“ programinė įranga veikia su visais įrenginiais – nuo planšetinių kompiuterių iki standartinių stalinių įrenginių. Namų darbų įskiepis leidžia mokytojams kurti ir priskirti užduotis mokiniams. Mokiniai jas gali atlikti jiems patogioje vietoje, jiems patogiu metu ir naudodami bet kurį įrenginį.

UŽSIENIO KALBOS EGZAMINO VERTINIMAS

atsiliepimai

APIE KALBŲ LABORATORIJĄ „SMARTCLASS+“

RAŠYMAS 25 % SKAITYMAS 25 %

KALBĖJIMAS 25 %

KLAUSYMAS 25 %

„Po pirmosios pamokos su kalbų mokymosi laboratorija „Robotel“ prie manęs priėjo vienas iš mokinių ir pasakė, kad tai buvo pati įdomiausia pamoka jo gyvenime. Beje, tai buvo didžiausias komplimentas man. Verta pastebėti, kad esu tik pradedanti naudotoja ir per šią pamoką naudojau tik paprasčiausias priemones, tačiau ir jos nepaliko mokinių abejingų. Laukiu kitų pamokų, per kurias mokinius tikiuosi nustebinti ir kitomis kalbų mokymosi laboratorijos galimybėmis.“ Albina Abromavičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, Raseinių Šaltinio progimnazija

11


PROGRAMAVIMO PAGRINDAI PRADINUKAMS

EDUKACINIS PROGRAMAVIMO ŽAIDIMAS „SCOTTIE GO“ 2030 metais draugiško ateivio Scottie erdvėlaivis nukrito Žemėje ir mes turime padėti jam grįžti namo. Vaikai, atlikdami užduotis, mokosi programavimo pagrindų ir loginio mąstymo. Sujungiamas realusis ir virtualusis pasauliai – vaikai dėlioja fizines korteles ir fotografuoja mobiliuoju įrenginiu, planšetiniu kompiuteriu ar kompiuteriu, o rezultatą jau mato kompiuterio ekrane. Žaidimas įtraukia ir sudomina vaikus, skatina domėtis IT ir programavimu nuo mažų dienų. Esamos žaidimo versijos MINI – 16 pradinių lygių. Programa ir instrukcijos pedagogams lietuvių kalba, kortelės („Step“, „Turn“ ir t. t.) anglų kalba. Labirintas – 30 pradinių lygių. Programa ir instrukcijos pedagogams lietuvių kalba, kortelės („Step“, „Turn“ ir t. t.) anglų kalba. EDU versija – visi 100 lygių. Programa ir kortelės lietuvių kalba, interaktyviųjų lentų priedai, mokytojo knyga ir kiti priedai pedagogams.

EDUKACINIS ROBOTAS „BEE-BOT“

12

Edukacinis robotas „Bee-bot“ – visame pasaulyje populiari ugdymo priemonė, skirta mokytis iššifravimo, programavimo pradmenų ir problemų sprendimo. Šis robotas lengvai valdomas – jį galima užprogramuoti ant roboto esančiais mygtukais arba valdyti specialia programėle „Blue-bot“ (tinkama programinėms įrangoms „Android“, „Windows“ ir „iOS“). Nuo šiol programuoti gali būti ypač lengva naudojant šį robotuką – tiesiog sudėliokite maršrutą arba pasinaudokite specialiais roboto kilimėliais ir leiskite vaikams įveikti reikiamą trasą!


PROGRAMAVIMAS 5–12 KLASĖMS

EDUKACINIS ROBOTAS HUMANOIDAS „EDBOT“ „EdBot“ kalba visomis populiariausiomis programavimo kalbomis, taigi nėra skirtumo, ar mokotės naudodami „Scratch“, ar programuojate „Python“, „Javascript“ ar C++, robotas jus supras. Daugiau nei 16 skirtingų jutiklių ir variklių, visa judesių paletė pavers pamokas įdomia ir įtraukiančia veikla, o ji nepaliks nė vieno abejingo!

UNIVERSALUS EDUKACINIS KOMPIUTERIU VALDOMAS KONSTRUKTORIUS Robotikos komplektą sudaro daugiau kaip 800 detalių, jutikliai, motorai, yra pateikiama programinė įranga, mokymai bei naudotojo instrukcijos. Galima surinkti net 9 skirtingus modelius, kurių atliekamus veiksmus galima užprogramuoti prijungus kompiuterį. Programinė įranga ypač lengvai valdoma, tačiau suteikianti daugybę galimybių.

13


PAMOKAS ĮRAŠANTIS ROBOTAS „SWIVL”

Kaip veikia? Kodėl? Įdomus, kvalifikuotas, laisvai besijaučiantis prieš auditoriją, kompetentingas mentorius – toks turi būti ateities mokytojas, kurio pavyzdžiu norėtų sekti mokiniai. Tai pasiekti galima nuolat tobulinant kalbos ir elgesio prieš auditoriją įgūdžius, analizuojant savo klaidas ir nebijant pažvelgti į save iš šono. Tam puikiai tiks visiškai automatizuotas pamokų vaizdo įrašymo robotas „Swivl“.

Vertė

Mobilusis robotas „Swivl“ yra tikras mokytojo palydovas klasėje, neatitraukiantis dėmesio ir automatiškai fiksuojantis mokytojo judėjimo trajektoriją klasėje, tuo pačiu filmuojantis pamokos eigą mokymosi aplinkoje. Mokytojas savo įrašais gali dalytis viešai arba su atskirai pasirinktais naudotojais, grupėmis. Mokiniai gali įrašytas pamokas peržiūrėti iš namų. Kilus neaiškumams, į vaizdo pamoką galima įterpti klausimų ir gauti atsakymų iš mokytojo nuotoliniu būdu. Taip mokymosi procesas peržengia mokyklos sienas ir yra pasiekiamas iš bet kurios pasaulio vietos. Roboto turėtojai gauna neribotos apimties talpyklą debesyje, ji tampa didžiulės apimties duomenų baze ir informacijos dalijimosi, bendravimo ir mokymosi platforma. Vaizdo įrašai labai lengvai susiejami su dalomąja medžiaga – skaidrėmis. Robotas yra suderinamas su „Android“ ir „iOS“ sistemomis, jis leidžia filmuoti su individualiu garso takeliu klasę, suskirstytą į ne daugiau kaip 5 mokinių grupes.

Robotas skirtas nuolatiniam mokytojo kvalifikacijos tobulinimui ir kompetencijų augimo individualaus progreso analizei. Roboto programinė įranga ir neribotos apimties duomenų saugykla suteikia galimybę kurti žinių ir ekspertiškumo archyvą, dalytis informacija, nesvarbu, kur yra naudotojas, ir mokytis kolegoms vieniems iš kitų mokyklos ribose, tarp mokyklų šalies ir pasaulio mastu.

14


MOBILIEJI ĮRENGINIAI IKIMOKYKLINUKO KOMPIUTERIS M321

Sukurtas taip, kad būtų galima naudoti ir kaip planšetinį kompiuterį, ir kaip kompiuterį

Procesorius „Intel Atom“ („Cherry Trail“ T3 QC 1,76 GHz)

Komplekte yra didinamasis lęšis, tad kompiuterį galėsite panaudoti eksperimentams

„Windows“ operacinė sistema

Komplekte yra temperatūros matuoklis, jis naudojamas temperatūrai matuoti ir skaičiavimams atlikti

399,00 EUR Vidinė atmintis – 64 GB Atsparus vandeniui

Atsparus smūgiams

PLANŠETINIS KOMPIUTERIS IKIMOKYKLINUKUI

Komplekte – operacinė sistema „Windows 10“

Jungtys: 1 mikroUSB; 1 „Audio Jack“. Galima dėti papildomą 32 GB atminties kortelę

8 colių įstrižainės jutiklinis ekranas

Keturių branduolių procesorius „Intel Bay – Trail“, 1,33 GHz

Talpi baterija – 4 000 mAH

119,00 EUR

1 Gb RAM; 16 GB atmintis

Belaidis ryšys, „Bluetooth“

15


LAISVALAIKIO ZONOS, skatinančios vaikų judėjimą

Šiuolaikinė visuomenė susiduria su didžiulėmis sveikatos problemomis, nes nuo pat mažų dienų vaikai vis mažiau juda. Jie ruošia namų darbus, daug laiko praleidžia prie kompiuterio ar televizoriaus. Dėl to vis daugiau netgi pradinių klasių mokinių turi sveikatos problemų. Problema aiški, tačiau sprendimų nėra daug, nes visuotinai reikalaujama, kad vaikai kuo daugiau mokytųsi, ruoštų namų darbus, tobulėtų, o sveikata dažnai nustumiama į paskutinį planą. Vis dėlto sprendimas yra! „Jumpido“ ir interaktyviosios grindys – tai mokomųjų žaidimų rinkiniai, kurie jungia mokymosi ir judėjimo malonumą.

„JUMPIDO“

Vaikai atlikdami mokomąsias užduotis šokinėja, judina rankas ir kojas, taigi taip jie ir mokosi, ir juda. Vaikai žaidimo vaizdą mato per projektorių ar ekrane, o prie kompiuterio prijungtas „KINECT for Windows“ priedas fiksuoja vaikų judesius ir į juos reaguoja. Vaikai stovi per kelis metrus nuo ekrano ir šokinėdami, judindami rankas ir kojas atlieka įvairiausias užduotis. „Jumpido“ siūlo šešių tipų žaidimus, kuriems kaskart automatiškai sugeneruojamos naujos užduotys (galima nustatyti sudėtingumo lygius). Taigi vaikams jie tikrai neatsibos, nes vaikai negalės automatiškai ir negalvodami atlikti užduočių!

16


INTERAKTYVIOSIOS edukacinės grindys

INTERAKTYVIOSIOS GRINDYS „FUNTRONIC“ YRA INOVATYVI PRIEMONĖ, SKIRTA LAVINTI VAIKŲ JUDESIŲ KOORDINACIJAI, REAKCIJAI IR LOGINIAM MĄSTYMUI. Naudojant interaktyviąsias grindis bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai gebėjimai, vaikai turės galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus, pavyzdžiui, futbolą arba kėgliais, neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių.

INTERAKTYVIŲJŲ GRINDŲ

naudojimas

Grindis „Funtronic“ labai paprasta naudoti: įjunkite interaktyvųjį projektorių, valdymo pulteliu pasirinkite norimą edukacinę veiklą ir kojų arba rankų judesiais žaiskite žaidimus, atlikite reikiamas užduotis. Galima pasirinkti, kad po tam tikro laiko užduotis pasikeistų automatiškai. Interaktyvusis įrenginys tvirtinamas prie lubų (vaikai jo nepasieks), nereikia jokių kabelių ar pan. Šį gaminį naudoti visiškai saugu.

INTERAKTYVIEJI

žaidimai

Standartiniame interaktyviųjų grindų „Funtronic“ pakete yra 36 interaktyvieji žaidimai. Komplekte esantys žaidimai yra įvairių tipų: juntamieji, skaičiavimo, pasaulio pažinimo ir t. t. Įsigyjant interaktyviųjų grindų įrenginį pateikiama žaidimo pavyzdžių scenarijų, kaip galima pritaikyti šį įrenginį ugdymo veikloms. Taip pat yra galimybė įsigyti papildomų žaidimų.

ŽAIDIMO PAVYZDYS

„Vanduo“

Žaidimas imituoja vandens judėjimą. Užtenka užlipti ant apšviestos interaktyviųjų grindų dalies, kad pasijustumėte tarsi stovintys ant vandens. Tai skatina vaiką atlikti įvairius fizinius pratimus. Galima pasitelkti ir realius objektus. Pavyzdžiui, popierinį laivelį, kuris sudrumsčia vandenį. Be to, šį žaidimą galima pritaikyti ir estafetėms, kliūčių ruožams ir pan.

atsiliepimai

APIE INTERAKTYVIĄSIAS GRINDIS „Dirbu ankstyvojo amžiaus vaikų grupėje. Su lopšelinukais išbandėme interaktyviąsias grindis. Vaikai liko sužavėti naujausiomis technologijomis. Mažiesiems svarbus pats procesas, patirti džiaugsmą ir kitas teigiamas emocijas, o ne rezultatas. Juk per potyrį jie pažįsta pasaulį, tyrinėja aplinką, ugdo įvarius gebėjimus. Taigi interaktyviosios grindys jiems suteikė nepakartojamų potyrių, sukėlė teigiamų emocijų. Vaikai džiaugėsi interaktyviųjų grindų galimybėmis. Jie braidžiojo, šokinėjo, bėgiojo po įsivaizduojamą vandenį. Nors iš pradžių buvo nedrąsu, kai kurie netgi bijojo sušlapti kojas! Vaikai taip pat išbandė ir kitas programas: pianiną, rudeninių lapų šlavimą, futboliuką ir t. t. Interaktyviąsias grindis galima pritaikyti ugdymo procese labai plačiai. Tai ne tik pramoga vaikams, bet ir dėmesio ugdymo, fizinio aktyvumo, emocinio intelekto lavinimo priemonė. Kiekvienos pedagogės išmonė, kaip ji pritaikys interaktyviąsias grindis ugdymo procese.“ Elektrėnų lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtoja Jolita

17


NAUJAUSIOS KARTOS 3d spausdintuvas

„MAKERBOT REPLICATOR+“ PASAULINĖ STALINIŲ 3D SPAUSDINTUVŲ LYDERĖ – KOMPANIJA „MAKERBOT“ – PRISTATO NAUJAUSIOS KARTOS „MAKERBOT+“ SPAUSDINTUVUS, KURIE: • leis atspausdinti didesnes detales vieno spausdinimo

• • • •

18

metu (šis spausdintuvas turi iki 25 proc. didesnį spausdinimo pagrindą už senesnius „Makerbot“ spausdintuvų modelius); tylesni – netrukdys pamokai, net jeigu bus spausdinama toje pačioje patalpoje; atnaujinta programinė įranga suteiks dar daugiau galimybių, o paprastas valdymas leis su ja dirbti bet kuriam mokytojui; lankstus spausdinimo pagrindas leis lengvai nuimti atspausdintą gaminį; dar paprastesnis valdymas ir priežiūra, t. y.:  galimybė prijungti planšetes ar mobiliuosius telefonus ir jais valdyti spausdintuvą;  galimybė stebėti spausdinimo procesą gyvai internete;  nebereikalinga kalibracija ir papildomas reguliavimas;  nebereikalingos spausdinimo pagrindo plėvelės.


KERAMIKOS, MOLIO, PORCELIANO IR KITŲ MEDŽIAGŲ 3D spausdintuvas

BMK pristato populiariausią rinkoje, tankaus skysčio medžiagomis spausdinantį 3D spausdintuvą „DeltaWasp 2040“. Su šiuo spausdintuvu galite kokybiškai spausdinti keramikos, molio, porceliano ir kitų medžiagų gaminius. Šis spausdintuvas standartiškai komplektuojamas kaip įprastas 3D spausdintuvas su plastiko medžiagoms pritaikyta spausdinimo galvute, tačiau yra lengvai paruošiamas darbui su tankaus skysčio pavidalo medžiagomis. Tam reikalinga speciali spausdinimo galvutė su priedais – „Clay Kit 2.0“ (komplekte yra visi reikiami priedai ir 10 kg porceliano spausdinimo medžiagos). Įsigijus šį spausdintuvą, BMK specialistai pamokys dirbti su spausdintuvo programine įranga ir pačiu spausdintuvu.

19


PROJEKTORIAI BE LEMPŲ, nekenkiantys aplinkai

PATVARUS NAUJASIS APLINKAI NEKENKIANTIS ŠVIESOS DIODŲ PROJEKTORIUS „CASIO V2“.

• Šviesos šaltinis – LED + lazeris. • Naudojimas – 20 000 val. • Raiška – XGA (1 024 x 768). • Kontrastas – 20 000:1. • Meniu kalba – lietuvių. • Ryškumas – 3000 ANSI liumenų. • Šviesos šaltinio garantijos laikotarpis –

5 metai. • Pagamintas Japonijoje. • 0 % kenksmingų medžiagų. • Dvigubai mažesnės elektros sąnaudos, dėl to į aplinką išskiriama mažiau CO2.

nepamirškite, kad vos 28 % gyvsidabrio lempų medžiagų yra tinkamos perdirbti, likusi dalis patenka į aplinką kaip kenksmingos atliekos; tik nuo mūsų priklauso, kaip rytoj atrodys mūsų pasaulis ir kokioje aplinkoje gyvens mūsų vaikai, todėl rinkimės teisingus sprendimus jau šiandien!

20


VIRTUALIOS KOMPIUTERINĖS darbo vietos

Virtualios kompiuterinės darbo vietos suteikia galimybę mokykloms turėti kompiuterines klases, kuriose yra tik vienas mokytojui skirtas serveris, o mokiniams įrengtos virtualios darbo vietos. Tokia sistema kainuoja daug mažiau nei standartiniai kompiuteriai, naudoja mažiau elektros energijos, ją lengva administruoti, o mokytojas lengvai kontroliuoja ir administruoja visų mokinių darbo vietas. BMK atstovaujamas sprendimas pasižymi aukščiausia kokybe ir bene mažiausia rinkoje kaina. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis tokį sprendimą: • Svarbu įsitikinti, kad siūloma sistema turėtų kaip įmanoma didesnį pralaidumo greitį. Tai užtikrina sklandų jos veikimą. Šiuolaikinis standartas – 1000 Mbps.

• Ar mokinio darbo vieta turi skaitmeninę HDMI jungtį. Tai svarbu, nes kuo toliau, tuo mažiau gamintojų teiks rinkai monitorius su analogine VGA jungtimi.

• Ar parenkamas tinkamo pajėgumo mokytojo serveris. Pasitikėkite profesionalais – jie parinks tinkamų specifikacijų serverį.

21


GAMTOS MOKSLŲ LABORATORIJOS (data harvest)

Bedfordšyre (Jungtinėje Karalystėje) įsikūrusioje „Data Harvest“ įmonėje dirba tikri savo srities profesionalai – elektronikos inžinieriai, technikai, programuotojai ir kt. Visi jie turi ilgametę patirtį, kuri reikalinga tokiam atsakingam darbui, kaip laboratorijų įrangos kūrimas (jos rodmenų teisingumas turi būti su mažiausia įmanoma paklaida). „Data Harvest“ gamina įvairią laboratorijų įrangą, pradedant vėjo, jėgos, greičio, temperatūros, drėgmės ir kt. matuokliais (jutikliais) ir baigiant spektrometrais (bangų ilgiui ir stiprumui matuoti skirtais įrenginiais) ar žmogaus širdies ritmo matuokliais.

IŠ GAUSYBĖS JUTIKLIŲ GALITE PASIRINKTI TINKAMIAUSIUS SAVO LABORATORIJAI ARBA RINKTIS VIENĄ IŠ PARUOŠTŲ VARIANTŲ. Kaina 899 EUR su PVM

POPULIARIAUSIŲ JUTIKLIŲ RINKINIAI SU PROGRAMINE ĮRANGA BEI EKSPERIMENTŲ PAVYZDŽIAIS • Duomenų apdorojimo įrenginys, leidžiantis jutiklius (iki 3 vienu metu) sujungti su kompiuteriu.

• 3 temperatūros jutikliai. • 1 apšvietimo jutiklis. • 1 pH pereiga ir pH elektrodas. • 2 šviesos vartai. • 1 ± 20 V įtampos matavimo jutiklis. • Kartu pateikiami eksperimentų pavyzdžiai: Temperatūros matavimas. Šviesumo matavimas.  Ph matavimas.  Greitis, pagreitis.  Įtampa. * Reikalingas bet koks kompiuteris.  

Kaina 1099 EUR su PVM

ATSINAUJINANČIŲJŲ IŠTEKLIŲ ENERGIJOS TYRIMO RINKINYS • Duomenų apdorojimo įrenginys, leidžiantis jutiklius (iki 3 vienu metu) sujungti su kompiuteriu.

• Vėjo energijos tyrinėjimo rinkinys. • Saulės energijos virtimo šiluma (vandens šildymo) tyrimų rinkinys. • Saulės energijos fotovoltažo tyrimų rinkinys. • 2 temperatūros jutikliai. • 1 ± 12 V įtampos jutiklis. • 1 ± 100 mA srovės jutiklis. • 1 įvairaus diapazono šviesumo jutiklis. • Pateikiami eksperimentų pavyzdžiai lietuvių kalba. * Reikalingas bet koks kompiuteris.

Kaina 999 EUR su PVM

JUDĖJIMAS, GREITIS, PAGREITIS, JĖGA IR T. T. • Duomenų apdorojimo įrenginys, leidžiantis jutiklius (iki 3 vienu metu) sujungti su kompiuteriu.

• 2 šviesos vartai. • 1 sukimo jėgos jutiklis. • 1 dinaminė sistema. • 1 120 cm ilgio aliuminio bėgelis. • 1 80 cm dydžio vertikali pakėlimo platforma. • 1 žemo trinties lygio mašinėlė. • 1 mašinėlės viršus tiksliam matavimui atlikti. • Kiti priedai ir dalys. • Kartu pateikiami eksperimentų pavyzdžiai lietuvių kalba: Greičio, pagreičio, trinties matavimo eksperimentai. Niutono 2-ojo dėsnio eksperimentas.  Įvairūs jėgos matavimai.  Laisvojo kritimo nustatymo eksperimentas. * Reikalingas bet koks kompiuteris.  

22


MIKROSKOPAI „SMARTSCOPE“ MIKROSKOPAS Mikroskopas USB jungtimi prijungiamas prie kompiuterio su „Windows“ arba „iOS“ operacine sistema. Naudojantis šiuo mikroskopu galima daryti nuotraukas, kurti vaizdo įrašus bei peržiūrėti vaizdus kompiuterio ekrane. • 5MP (2 592 x 1944 rezoliucija); • Mikroskopas vaizdą padidina nuo 10 iki 200 kartų.

KIŠENINIAI MIKROSKOPAI Spalvingų kišeninių mikroskopų rinkinys, kuriame rasite net 6 skirtingų spalvų mikroskopus. Kiekvienas mikroskopas vaizdą padidina 120 kartų bei turi įdiegtą LED šviesos šaltinį.

„IGO” MIKROSKOPAS Mikroskopas per „WiFi“ gali būti prijungiamas prie telefono arba planšetinio kompiuterio. Vienu metu šį mikroskopą galima prijungti prie 3 mobiliųjų įrenginių ir taip peržiūrėti vaizdus arba tiesiog daryti nuotraukas ir kurti vaizdo įrašus. Mikroskopas vaizdą padidina iki 200 kartų.

„IGO” MIKROSKOPO RINKINYS Rinkinyje rasite „iGO“ mikroskopą ir keletą skirtingų stovų. Mikroskopas per „WiFi“ gali būti prijungiamas prie mobiliųjų įrenginių. Tyrinėkite kartu su vaikais tai, kas nėra lengvai pastebima!

23


PROJEKTORIAI

aktų salėms – „Epson”

PROJEKTORIAI TINKAMI DIDESNĖMS AUDITORIJOMS IR AKTŲ SALĖMS. KODĖL „EPSON“: • „EPSON“ nuo 2001 m. yra populiariausia pasaulyje gamintoja.

• „EPSON“ projektoriuose naudojama

3LCD sistema leidžia perteikti natūralias ir 3 kartus ryškesnes spalvas nei kitų gamintojų projektoriai.

• Galimybė perteikti vaizdus nuo XGA iki WUXGA (1 920 x 1 200) raiškos.

• Galimybė perduoti vaizdus ne tik

naudojant standartines jungtis – VGA, HDMI, bet ir „Wi-Fi“, „WiDi“ ir „Miracast“, taigi galima persiųsti vaizdus iš išmaniųjų / planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių be laidų.

24

Projektoriaus ir lempos garantinis laikotarpis –

3 METAI!


PROJEKTORIŲ PRIEDAI

Universalus lubų laikiklis Kaina – 19,99 Eur

Trikojis ekranas Kaina – 59,99 Eur Matmenys – 175 x 175 cm

Sieninis ekranas Kaina – 46,99 Eur Matmenys – 175 x 175 cm

Dokumentų kamera „Lumens DC125“ Kaina: 329,00 Eur

25


SPAUSDINIMO SPRENDIMAI BMK, biuro technikos lyderė Lietuvoje, siūlo spausdinimo, skenavimo, daugiafunkcius įrenginius, platų paslaugų, sprendimų ir programinės įrangos asortimentą ir visos siūlomos įrangos techninę priežiūrą. Išskirtinai mokymo įstaigoms siūlome pigiausią rinkoje A3 spalvinį daugiafunkcį įrenginį!

TOMA JANČIAUSKIENĖ Projektų vadovė toma.janciauskiene@bmk.lt +370 682 18812

„XEROX DOCUCENTRE SC2020“ SAVYBĖS: • • • • • • •

26

20 atspaudų per minutę greitis; spalvinis spausdinimas, kopijavimas ir skenavimas; dvipusis veikimas; sąsaja su el. pašto administravimo sistema; automatinis dvipusis dokumentų padavimas; galimas faksimilinis ryšys; 12 mėnesių garantija.

Kaina: 1890,00 EUR su PVM Speciali kaina mokymo įstaigoms: 1299,00 EUR su PVM


„REMARK“ PROGRAMA – EFEKTYVUS IR GREITAS žinių patikrinimo būdas

Jums dažnai reikia tikrinti mokinių žinias pateikiant testą? Norite atlikti trumpą žinių patikrinimą per 10 minučių? Įvertinti mokinių gebėjimus įsisavinti naują informaciją? „REMARK Office OMR“ programa kaip tik jums! „REMARK Office OMR“ – tai populiariausia pasaulyje skenavimo programa, leidžianti automatiškai patikrinti ir susisteminti žmogaus atliktą žymėjimą popierinėje testo ar apklausos formoje, kitaip vadinamoje OMR forma (angl. „Optical mark recognition“, liet. „žymenų atpažinimas“). Sudarę ir atspausdinę klausimyną ar žinių patikrinimo testą, galėsite lengvai ir greitai patikrinti visų mokinių žinias. Tam tereikia užpildytus dokumentus nuskenuoti naudojant bet kurį mokykloje esantį įrenginį, skirtą gautiems atsakymams analizuoti. Atsakymai automatiškai patikrinami ir, jeigu reikia, perkeliami į jūsų naudojamą duomenų sistemą. Atsakymų duomenis galite analizuoti „REMARK Office OMR“ programoje arba įkėlę į jums patogiausią programą, pvz., „Microsoft Excel“.

PATIKRINKITE MOKINIŲ ŽINIAS ATLIKDAMI ŠIUOS PAPRASTUS VEIKSMUS:

1. Sudarykite žinių patikrinimo testą naudodami „MS Word“ ar kitą jums patogią programą ir jį atspausdinkite.

2. Mokinių užpildytas testų formas nuskenuokite naudodami „REMARK Office OMR“ skenavimo programą.

3. Iš karto analizuokite gautus duomenis „REMARK Office OMR“ programoje arba perkėlę į kitą jums patogiausią programą.

27


INFORMACINIS MOKYKLOS TERMINALAS

• 65 colių (165 cm) įstrižainės ekranas (gali būti ir mažesnės, ir didesnės

įstrižainės ekranų). • Specialus turinio grotuvas, kuris užtikrina sklandų sistemos veikimą:  mokyklos tvarkaraštis su galimybe jį redaguoti ir keisti;  naujienų modulis;  renginių modulis;  galimi kiti moduliai (derinama su mokykla);  automatinis grįžimas į pradinį langą, jeigu tam tikrą laiką ekranu niekas nesinaudoja;  jokių išorinių kabelių ar laidų, nutiesiamas tik elektros ir interneto kabelis. • Mokymai naudotis. • Konsultacijos neribotą laiką telefonu ir elektroniniu paštu.

28


MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ įkrovimo dėžutės

„Gratnells“ įkrovimo dėžutės padeda užtikrinti, kad visi mobilieji įrenginiai būtų įkrauti laiku, saugiai ir nesunaudojant daug energijos!

MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ ĮKROVIMO DĖŽUTĖ Vienu metu įkraunama iki 10 mobiliųjų įrenginių. Galima rinktis iš dviejų skirtingų gylių. Mobilieji įrenginiai įkraunami naudojant USB jungtį. Matmenys – A150 x P312 x G427 mm

MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ ĮKROVIMO VEŽIMĖLIS Kompaktiškas ir patogus transportuoti, rakinamas „Gratnells“ vežimėlis, kuriame telpa iki trijų mobiliųjų įrenginių įkrovimo dėžučių. Galima rinktis iš 5 skirtingų spalvų. Matmenys – A957 x P423 x G545 mm

29


KLASĖS VALDYMO SISTEMA Bendraukite su mokiniais, pateikite norimas pamokas ir užduotis visiems mokiniams per kelias sekundes. Naudokitės integruota baltos lentos funkcija ir dirbkite kartu su visa klase.

Is PLUTO still

Is PLUTO still

Is PLUTO still

Is PLUTO still

X

NetSupport School

1

Manage Class

Is PLUTO still

Is PLUTO still

Is PLUTO still

Is PLUTO still

Mokytojai gali stebėti mokinių veiklą bei pateikti jiems užduotis.

Student Register

Random Student

Journal

Show Menu

View Client

File Transfer

Send/Collect Work

Lock Unlock

Blank All

Web Access

Co-Browse

Manage

Communicate

Help Requests

Student Toolbar

Student Desktop

Quick Launch

Testing Console

Lesson Plans

Tutor Assistant

Manage All : 16 Class

Joseph

Charlotte

Danielle

Andrew

Sophia

Andrew

Carlos

Chris

Mark

Leah

John

Sarah

Kurkite ir siųskite mokiniams individualizuotas užduotis.

Mokytojai gali realiu laiku formuoti užklausas IT priežiūrą vykdantiems administratoriams.

JOURNAL

Neptune

Uranus Saturn

Pluto & Charon Sun

Jupiter

Mercury

Mars Moon

Earth

Venus

Teacher Mokytojai gali kontroliuoti mokinių prieigą prie interneto (ar atskirų puslapių), mokinių naudojamas programas, prieigas prie spausdintuvų, USB laikmenų ir t. t.

X

NetSupport School

1

Manage Class

Student Register

Random Student

Journal

Show Menu

View Client

File Transfer

Send/Collect Work

Lock Unlock

Blank All

Web Access

Co-Browse

Manage

Communicate

Help Requests

Student Toolbar

Student Desktop

Quick Launch

Testing Console

Lesson Plans

Tutor Assistant

Manage All : 16 Class

X

Request For Help X

NetSupport School

Joseph

Charlotte

Danielle

>_ Refresh

View Client

File Transfer

Inventory File Distribution

Edit Registry

Remote Command

Send a message

Chat

Power On

Power O

Reboot

Logout

Login

Modify

Launch Application

OK

Andrew

CANCEL

Teacher Support

Manage All : 16 Class

Sophia

Alert Tecnician:

(none)

Andrew

(none) Work complete

Carlos

ALERT

Chris

Need Help Urgent Help Mark

Leah

John

IT administratorius gali lengvai pasiekti kiekvieną kompiuterį, esantį mokyklos tinkle ir padėti mokytojams ar mokiniams.

Sarah

Teacher

IT Technician

Programinė įranga tinka visoms sistemoms („Windows“, „Macs“, „Linux“, „IPAD“, „Android“ ir t. t.)

Mokiniai visada mato pamokos tikslus ir uždavinius, taip pat informaciją, kokie apribojimai yra aktyvuoti bei kokiomis interneto svetainėmis leidžiama naudotis. Is PLUTO still Is PLUTO still

Is PLUTO still

John

11:36

Mokiniai gali nesidrovėdami paprašyti mokytojo pagalbos.

ICT Level 2 Class A

X

Request For Help

Mokiniai mato unifikuotą įrankių juostą, kurią mokytojas gali įjungti arba išjungti.

OK CANCEL Alert Teacher:

(none)

(none) Work complete

ALERT

Need Help Urgent Help

Group: All Students Restrict Internet

Unrestricted Approved Only Block Restricted Restrict All

Connected to: NSS Tutor

11:10

„NetSupport“ programinė įranga apjungia geriausias mokytojų patirtis ir atsižvelgia į naujausias švietimo tendencijas. PRI

NCI

30

PAL

Teacher’s Assistant Jeigu klasėje yra mokytojo padėjėjas, jam taip pat suteikiama galimybė įsitraukti į ugdymo procesą, naudojant mokytojo platformą.

www.netsupportschool.com


ELEKTRONINIS IP skambutis

Prancūzijos gamintoja įmonė „BODET“ yra viena iš geriausių elektroninių skambučių gamintojų Europoje. Pagrindiniai sistemos privalumai: • Lankstumas – galima rinktis tik reikiamus komponentus ir jų kiekius (mikrofonus, garsiakalbius, sprendimus lauko erdvėms ir t. t.).

• Unifikuotas gaminys – visos dalys vieno gamintojo: užtikrinamas visiškas suderinamumas ir idealus veikimas.

• IP technologija leidžia skambutį ar pranešimus

transliuoti tik į pasirenkamas tikslines erdves (nebūtina transliuoti visai mokyklai).

• Sistema apima sertifikuotus saugumo sprendimus, kurie yra privalomi daugeliui mokyklų Europoje – automatiniai pranešimai apie pavojų, instrukcijos įvykus nelaimei ir t. t.

• Gamintojas gali pasiūlyti elektroninio skambučio

sistemą, skirtą klausos negalią turintiems žmonėms.

31


MOKOMOSIOS STAKLĖS „The Cool Tool“

Dėl vaikams nepavojingos konstrukcijos tekinimas, pjaustymas, gręžimas ir šlifavimas nuo šiol gali būti tiesiog lengva užduotis!

1. STAKLĖS „PLAYMAT“ Kaina: 179,00 EUR

Staklės „PLAYMAT“ skirtos jauniesiems meistrams, todėl gali būti naudojamos darželiuose ir pradinėse mokyklose. Rinkinyje yra saugusis 12 V/100–240 V maitinimo šaltinis.

2. STAKLĖS „KETURI VIENAME“ Kaina: 399,00 EUR

Naudodami šį rinkinį, galite sukonstruoti kurias nors iš šių staklių: medžio tekinimo, siaurapjūklio, šlifavimo arba rankinio gręžimo. Komplekte yra apsauginiai akiniai ir atraminis centras. Taip pat pateikiamas saugusis 14 V/100– 240 V maitinimo šaltinis, kaltas, grąžtas, surinkimo įrankiai ir montavimo filmukas.

32


3. METALO STAKLĖS „AŠTUONI VIENAME“ Kaina: 999,00 EUR

Komplekte yra visos dalys, kurių reikia norint sukonstruoti vienas iš šių staklių: metalo tekinimo stakles, horizontaliąsias frezavimo stakles, medžio tekinimo stakles, centrinio gręžimo stakles, elektrinį siaurapjūklį, šlifavimo stakles, rankinį gręžtuvą arba rankinį šlifuoklį. Taip pat pateikiamas saugusis 14 V/100–240 V maitinimo šaltinis, sugraduotas postūmio mechanizmas tiksliam valdymui užtikrinti, grąžtas, frezavimo galvutė, kaltas, varžtai, surinkimo įrankiai.

4. 3 AŠIŲ KOMPIUTERIU VALDOMOS FREZAVIMO STAKLĖS Kaina: 2059,00 EUR

Staklių darbinė eiga: x = 145, y = 50, z = 50 (mm). Komplekte yra: • metaliniai šliaužikliai ir precizinis frezos griebtuvas; • 3 žingsniniai varikliai, kabeliai, pagrindas ir 14 V maitinimo šaltinis; • 3 ašių frezavimo staklių valdiklis; • „SandyBox“ – tikralaikė kompiuterinė įranga, skirta CNC staklėms valdyti. Spaustuvai į komplektą neįeina.

Visoms „Cool Tool“ staklėms suteikiama 24 mėnesių garantija! „Cool Tool“ įgaliotasis platintojas Lietuvoje – UAB „Biznio mašinų kompanija“. 33


ELEKTRONINĖS ŠVIESLENTĖS sporto salėms

Planuojate atnaujinti savo sporto salę, aikštyną, baseiną ar pan.? BMK, vienos iš pasaulio lyderių – įmonės „BODET“ atstovas Lietuvoje, gali Jums padėti. „BODET“ gamina daugybę švieslenčių modelių, taigi tinkamiausią sprendimą pagal poreikius ir galimybes gali rasti kiekvienas. Švieslentės gali būti naudojamos tiek lauke, tiek viduje. Yra daugybė modelių, skirtų šioms sporto šakoms: 1. Krepšinis (nuo pastatomų ant stalo iki profesionalų sporto arenoms skirtų sprendimų). 2. Futbolas. 3. Ledo ritulys. 4. Tinklinis. 5. Kita. Susisiekime ir rasime geriausią sprendimą.

34


MODERNIOS KLASĖS NUOMA

Norint tobulėti ir investuoti į modernią įrangą, dažnai susiduriama su finansiniais iššūkiais. Tai suprasdami, stengiamės jums padėti: pateikiame lanksčias mokėjimo sąlygas, ilgalaikius mokėjimo atidėjimus ar net ilgalaikę įrangos nuomą, kai jos pabaigoje įranga lieka mokyklai. Tai mes galime jums pasiūlyti BE JOKIO PABRANGIMO.

KELETAS PAVYZDŽIŲ

1. Naujausias „SMART“ interaktyvusis ekranas – nuoma 60 mėnesių laikotarpiui TIK nuo 90 Eur su PVM per mėnesį. 2. Interaktyviosios grindys – nuoma 24 mėnesių laikotarpiui TIK nuo 140 Eur per mėnesį. 3. 3D klasė (standartinis variantas su projektoriumi „Full 3D“, 30 akinių komplektu, biologijos ir chemijos paketais) – nuoma 36 mėnesių laikotarpiui nuo 150 Eur per mėnesį. Galima bet kokia komplektacija, jums tinkamas nuomos laikotarpis ir bet kurie gaminiai iš šio katalogo. Nuomos sąskaitos gali būti pateikiamos jums tinkamu periodu (kas mėnesį, kas ketvirtį, kas metus).

35


EUROPINIAI PROJEKTAI Rengiame ir administruojame ES ir kitų programų projektus

Rengiame mokymus švietimo sektoriui: modernių technologijų, projektų valdymo, viešo kalbėjimo ir kt.

Organizuojame K12 forumą, kuris padeda informacines technologijas derinti su naujais mokymo metodais ir įtraukia daugumą Lietuvos švietimo įstaigų

Organizuodami edukacinius renginius supažindiname švietimo bendruomenę su naujomis technologijomis, metodais ir tendencijomis

SUSISIEKITE SU MUMIS Viešoji įstaiga „Edukacijos forumas“ Laurynas Salys laurynas@eduforumas.lt +370 673 11 005 www.eduforumas.lt

BMK KATALOGAS MOKYKLOMS 2017  

Inovatyvių priemonių katalogas mokykloms 2017-2018 m.

BMK KATALOGAS MOKYKLOMS 2017  

Inovatyvių priemonių katalogas mokykloms 2017-2018 m.

Advertisement