Skip to main content

BIPACard letak listopad 2019.

Page 1

A što kažeš na letak pun stvarno dobrih cijena? Od sada popuste iz BIPACard letka možete ostvariti I uz BCdigital klub pogodnosti. Skeniraj QR kod i dodaj BIPU na VIBER.

PRONAĐI VIŠE OD

100 PROIZVODA

ČEMU SLUŽI

BIPACard BIPACard je kartica kojom ti pružamo još više prilika za uhvatiti! Kad imaš BC, za tebe vrijede drugačije, niže cijene velikog broja proizvoda. Samo potraži ružičaste BC cijene i ne zaboravi na blagajni pokazati karticu. A osim toga, za svakih potrošenih 50 kuna, BIPA će na tvoju karticu pospremiti 1 kunu. Tri mjeseca ih skupljaš, a zatim za sakupljeni iznos umanji račun po izboru.

tvoja,


NJEGA LICA MISLILI SMO

DA JE VRIJEME

Redovna cijena

-20

%

DA POPUSTI POKAŽU

% 0 -2

90 , 89 kn

% 0 -2

Krema za lice, razne vrste , 50 ml,

71,90 kn

63,90 kn

BIPA BIPACard cijena

BIPA BIPACard cijena

AFRODITA MATRIGENIX

1.358,00kn/ 1 l

Redovna cijena

90 , 79 kn

Redovna cijena

-20

%

AFRODITA 4D COLLAGEN Krema za lice, razne vrste, 50 ml,

Krema za područje oko očiju, 15 ml

1.438,00kn/ 1 l

109,90kn 90 , 87 kn BIPA BIPACard cijena

AFRODITA HYDRA PATCH H2O

Dnevna krema, razne vrste, 50 ml,

BIPA BIPACard cijena

AFRODITA HYDRA PATCH H2O

SVOJE PRAVO LICE. Redovna cijena

84,kn90 67,90 kn

1.728,00kn/ 1 l

4.260,00kn/ 1 l

-20

% Redovna cijena

90 , 79 kn

63,kn90 BIPA BIPACard cijena

AFRODITA HYDRA PATCH H2O Serum za lice, 30 ml 2.130kn/ 1 l

-20

%

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 79 kn -34

90 , 12 kn

AFRODITA MATRIGENIX

LADY’S CODE

90 , 63 kn BIPACard cijena BIPA

Koncentrat, 30 ml 1.278,00kn/ 1 l

%

8,50 kn

BIPACard cijena BIPACard

Pamučni štapići za uši s papirnatom drškom, 300/1


-18

I MUŠKA KOŽA

%

Redovna cijena

90 , 21 kn

TRAŽI NJEGU.

17,kn90 BIPA BIPACard cijena

OLD SPICE Gel za tuširanje, razne vrste, 400 ml 44,75kn/ 1 l

-18

%

90 -20 21,kn

Redovna cijena

-2 25

%

%

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

90 , 49 kn

PALMOLIVE

OLD SPICE

17,kn

Redovna cijena

90 , 27 kn

39,kn

90 , 20 kn

BIPACard cijena BIPA

90

BIPACard cijena BIPA

90

Pjena za brijanje, razne vrste, 300 ml

YOU&ME

Losion poslije brijanja, razne vrste, 100 ml

59,67kn/ 1 l

Kondomi, razne vrste, 12/1

399,00kn/ 1 l

1,74kn/ 1 kom

PRIUŠTI SI PREDIVAN OSMIJEH. -26 18,90 kn %

Redovna cijena

-10

%

BIPACard cijena BIPA

90 , 9 kn

KALODONT WHITE

VADEMECUM BASIC

90 , 13 kn

90 , 8 kn

BIPACard cijena BIPA

Pasta za zube, razne vrste, 75 ml

-24

%

Redovna cijena

90 , 19 kn

14,kn BIPA BIPACard cijena

90

JORDAN

Dječja pasta za zube, razne vrste, 50 ml

Redovna cijena

11,kn90 BIPACard cijena BIPA

VADEMECUM JUNIOR Pasta za zube za djecu 6+, razne vrste, 75 ml

118,67kn/ 1 l

%

298,00kn/ 1 l

90 -20 14,kn

%

Pasta za zube, razne vrste, 75 ml

185,33kn/ 1 l

-25

Redovna cijena

158,67kn/ 1 l

-20

%

Redovna cijena

90 , 24 kn

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

90 , 38 kn

JORDAN STEP BY STEP

COLGATE PLAX

18,kn90 Dječja četkica za zube, razne vrste

90 , 30 kn BIPA BIPACard cijena

Vodica za ispiranje usta, 500 ml 61,80kn/ 1 l


NJEGA TIJELA PUNO JE

STVARI ZA RAZMAZITI SE,

-2 20

%

90 , 23 kn BIPACard cijena BIPA

MALO JE RAZLOGA DA TO I NE UČINIŠ.

-1 16

%

Redovna cijena

24,90kn 90 , 20 kn

Gel za tuširanje, razne vrste, 385 ml

-2 20

%

14,kn90 BIPA BIPACard cijena

OLIVAL

Kamen za njegu stopala

3 -2 2 90 ,

Redovna cijena

49 kn 90 , 39 kn

%

BIPA BIPACard cijena

Redovna cijena

16,kn90 90 , 12 kn BIPA BIPACard cijena

OLIVAL

SARONNO

Čarobni piling gel za tijelo, 200 ml

Tekući sapun, razne vrste, 500 ml

199,50kn/ 1 l

41,80kn/ 1 l

90 , 18 kn

BIPA BIPACard cijena

114,50kn/ 1 l

Pjena za kupanje, razne vrste, 500 ml

-21

32,90kn 90 , 22 kn Pjena za tuširanje, razne vrste, 200 ml

62,08kn/ 1 l

FA

Redovna cijena

Redovna cijena

DOVE MOUSSE

NATURE BOX

BIPA BIPACard cijena

%

90 -30 , 29 kn

%

Redovna cijena

25,80kn/ 1 l

-3 30

%

90 -15 , 29 kn

90 , 39 kn

BIC MISS SOLEIL COLOUR COLLECTION

NATURE BOX

Redovna cijena

90 , 20 kn BIPACard cijena BIPA

Britvice za žene, 4/1, 5,23kn/ 1 kom

%

Redovna cijena

33,kn90 BIPA BIPACard cijena

Losion za tijelo, razne vrste, 385 ml 88,05kn/ 1 l


-2 20

%

159,90kn -224

%

Redovna cijena

49,kn90

90 , 127 kn

90 , 37 kn

Krema protiv celulita, 250 ml

Losion za tijelo u spreju, razne vrste, 190 ml

BIPACard cijena BIPA

GUAM

Redovna cijena

Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

-2 20

%

Noćna krema, 500 ml

199,47kn / 1 l

-2 20

%

Redovna cijena

-20

%

90 , 199 kn

Redovna cijena

90 , 14 kn

90 , 11 kn

159,kn90

OLIVAL

GUAM FANGO

Krema za ruke s nevenom, 75 ml

Topla krema, 300 ml

158,67kn/ 1 l

-1 16

90 , 23 kn -116

Redovna cijena

-21

Redovna cijena

90 , 22 kn

17,kn90 BIPA BIPACard cijena

LIDERA

Dezodorantska krema za noge, 50 ml 358,00kn/ 1 l

533,00kn/ 1 l

%

559,80kn/ 1 l

%

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

90 , 279 kn BIPA BIPACard cijena

GUAM FANGO

DOVE

511,60kn/ 1 l

90 , 349 kn

%

90 , 19 kn BIPA BIPACard cijena

BOROTALCO Puder boca, 200 g 99,50kn/ 1 kg

Redovna cijena

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

BIPA BIPACard cijena

BOROTALCO

SUDOCREM

Deo sprej/roll on, razne vrste, 150/50 ml

Zaštitna krema, 125 g

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 19 kn

90 , 7 kn

Bademova krema za djecu, 100 ml 199,00kn/ 1 l

Krema za bebe, 60 ml 131,67kn/ 1 kg

29,kn90 -13% 57,90kn 90 90 , , 49 kn 24 kn 399,20kn/ 1 kg

166,00kn/ 498,00kn/ 1 l

-11

%

Redovna cijena

17,kn90 -16% 90 , 15 kn BIPA BIPACard cijena

BECUTAN

Krema za djecu, 100 ml 159,00kn/ 1 l

% 90 90 , , 23 kn -33 11 kn

BIPACard cijena BIPA

BECUTAN

BIPACard cijena BIPA

SOLEA


NJEGA I OBLIKOVANJE KOSE

OVO JE TRENUTAK KADA

SVOJOJ KOSI

ODLUČIŠ POKLONITI

NEŠTO LIJEPO. -2 25

NA SVE WELLAFLEX PROIZVODE ZA KOSU

NA SVE FITOVAL PROIZVODE ZA KOSU

%

-1 13

%

--2 20

%

Redovna cijena

90 , 22 kn

19,kn90 BIPA BIPACard cijena

PALETTE PERMANENT NATURAL COLORS Boja za kosu, razne nijanse

*Redovne i BIPACard cijene su istaknute na polici.

*Redovne i BIPACard cijene su istaknute na polici.


-15

% Redovna cijena

90 , 19 kn

-2 20

%

90 , 16 kn

Redovna cijena

90 , 79 kn

Redovna cijena

90 , 37 kn

90 , 23 kn

90 , 63 kn

BIPA BIPACard cijena

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

ANNYER COMPLETE COLOR CREME

NATURE BOX

BIOKAP

Tretmani za kosu, razne vrste, 150/200 ml

Šampon za kosu, razne vrste, 200 ml

Boja za kosu, razne vrste

159,33kn/ 119,50kn/ 1 l

319,50kn/ 1 l

25 -2 90 -2 26 29,kn %

-3 36

%

Redovna cijena

%

90 6 -1 1 , 39 kn Redovna cijena

90 , 21 kn

90 , 29 kn

Mlijeko za kosu, razne vrste, 150 ml

Šampon za suho pranje kose, 250 ml

BIPA BIPACard cijena

GLISS BEAUTY MILK

%

Redovna cijena

90 , 42 kn

35,kn90

BIPA BIPACard cijena

BIPA BIPACard cijena

DOVE REFRESH+CARE

KLAS

Silikonski koncentrat za kosu, 30 ml

119,60kn/ 1 l

1.196,66kn/ 1 l

146,00kn/ 1 l

-1 18

%

Redovna cijena

26,

90 kn

90 , 21 kn

-30

%

59,

90 kn

90 , 41 kn

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

OLIVAL

GLISS 6 MIRACLE OIL ESSENCE

Ulje za kosu, razne vrste, 60 ml 365,00kn/ 1 l

-2 20

%

Ulje za njegu kose, 75 m 558,67kn/ 1 l

90 , 73 kn

57,kn90 BIPA BIPACard cijena

KEUNE SOCIETY EXTRA FORTE Lak za kosu, 200 ml 289,50kn/ 1 l

BIPACard jamči isključivo prednosti i ne uvjetuje nikakvu obvezu članovima.

Svaki korisnik BIPACard kartice ima pravo na popust na više od 100 u trgovini označenih proizvoda, po sniženoj BIPACard cijeni!


KUĆANSTVO KAKO BI BILO DA OVAJ PUT KUPIŠ DOK JE POVOLJNIJE? % 0 -2 2

Redovna cijena

90 , 43 kn -25

%

Redovna cijena

90 , 59 kn

21,kn90

Deterdžent za pranje rublja, razne vrste, prašak/kapsule/gel,, 1,3/1,17 kg; 1 l; 900 ml; 11/14 kom;26,85kn/ 29,83kn/ 34,90kn/

Deterdžent za pranje rublja, razne vrste, prašak;/gel,

Specijalni deterdžent za pranje rublja, razne vrste, 900 ml

BIPA BIPACard cijena

PERWOLL

24,33kn/ 1 l

2,9 kg; 2,5 l; 20,66kn/ 1 kf; 23,96kn/ 1 l

26,85kn/ 29,83kn/ 1 kg; 34,90kn/ 38,78kn/ 1 l; 3,17kn/ 2,49kn/ 1 kom

90 , 29 kn -222 Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

WEISSER RIESE

PERSIL

-3 33

%

90 , 34 kn BIPACard cijena BIPA

%

90 90 1 , , -3 3 79 kn 31 kn Redovna cijena

%

90 , 19 kn BIPA BIPACard cijena

REX

Deterdžent za pranje rublja, razne vrste, prašak/gel, 1.7kg;1;1,3l; 20 pranja

26,kn90 -117 27,kn90 90 90 , , 20 kn 22 kn Redovna cijena

%

Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

BIPACard cijena BIPA

SILAN

ORNEL

Omekšivač za rublje, razne vrste, 1,2/1,8/1,85 l

Omekšivač za rublje, razne vrste, 1,8/2 l

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 10 kn

90 , 15 kn

Deterdžent za ručno pranje posuđa, razne vrste, 700/900 ml

Čistač posuđa, color, 4/1

17,42kn/ 11,61kn/ 11,30kn/ 1 l

12,72kn/ 11,45kn/ 1 l

11,71kn/ 15,31kn/ 19,90kn/ 1 l

-1 16

%

-3 35

%

BIPA BIPACard cijena

90 90 % , , 16 kn -23 20 kn

K2R

PUR

Redovna cijena

90 , 29 kn

24,kn90 Hvatač boje, razne vrste, 20/1

BIPA BIPACard cijena

15,57kn/ 12,11kn/ 1 l

BIPA BIPACard cijena

VILEDA PURACTIVE


-2 26

%

Redovna cijena

50 , 13 kn -333%

9,kn90

Redovna cijena

90 , 59 kn

39,kn90

39,kn90

BIPACard cijena BIPA

BIPACard cijena BIPA

LIKVI

SOMAT ALL IN ONE

SOMAT

73,89kn/ 63,33kn/ 1 l

1,66kn/ 1 kom

29,kn90 -220 Redovna cijena

Gel za strojno pranje posuđa, razne vrste, 540/630 ml

Tablete za strojno pranje posuđa, 24/1

9,9kn/ 11,00kn/ 1 l

-2 23

90 , 59 kn

-33

%

BIPA BIPACard cijena

Deterdžent za ručno pranje posuđa, razne vrste, 900/ 1 l

%

Redovna cijena

%

22,90 kn BIPA BIPACard cijena

SOMAT

Sredstvo za čišćenje perilice posuđa, 60 g 381,67kn/ 1 kg

Redovna cijena

90 , 24 kn

-20

%

19,90kn

Redovna cijena

90 , 24 kn

19,kn90

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

DOMESTOS

AJAX

Higijenske maramice za čišćenje kućanstva, razne vrste, 60/1

Sredstvo za čišćenje u spreju, razne vrste, 600/750 ml 33,17kn/ 26,53kn/ 1 l

% 8 -1 1

36,kn90 -228% 41,kn90 -333

90 , 11 kn

DUCK FRESH DISCS

VILEDA LATEX

-27

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 29 kn

90 , 29 kn

Osvježivač wc školjke, 72 ml

Jednokratne rukavice s/m, 50/1

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 12 kn

90 , 15 kn

11,90kn

Spužvasta krpa 3/1

Osvježivač prostora u gelu, razne vrste, 150 g

BIPA BIPACard cijena

415,25kn/ 1 l

%

%

Redovna cijena

% 90 , 17 kn -23 BIPA BIPACard cijena

VILEDA PURACTIVE

Spužvasta krpa 2/1

BIPA BIPACard cijena

VILEDA COLORS

Jednokratne rukavice s/m, 10/1

90 -1 , 20 kn 14

BIPA BIPACard cijena

VILEDA

7,90kn

BIPA BIPACard cijena

%

Redovna cijena

90 , 13 kn BIPA BIPACard cijena

GLADE

79,33kn/ 1 kg


-1 14

%

-2 23

%

Redovna cijena

90 , 41 kn

Redovna cijena

90 , 31 kn

90 % , 20 kn -331

BIPA BIPACard cijena

BIPACard cijena BIPA

OLALA

ZEWA

Toaletni papir silk feel, 3-sl, 10/1

Vlažni toaletni papir, razne vrste, 42/1

90 , 17 kn

BIPACard BIPA cijena

GLADE AUT MAXI

Osvježivač prostora, refil, razne vrste, 269 ml

Redovna cijena

90 , 12 kn

90 , 8 kn

118,59kn/ 1 l

-2 23

%

-2 23

%

7 90 -1 1 , 29 kn Redovna cijena

%

90 -21 , 16 kn Redovna cijena

90 , 22 kn

%

Redovna cijena

90 , 22 kn

LIBRESSE

90 , 13 kn

OLALA

90 , 17 kn

Higijenski ulošci ultra night, 20/1

Kuhinjski ručnik, limun, 3-sl, 2/1

Kuhinjske role, 2/1

BIPACard BIPA cijena

BIPA BIPACard cijena

Redovna cijena

90 , 29 kn

90 , 22 kn BIPACard BIPA cijena

ZEWA SPARBLAT Kuhinjske role, 4/1

-35

%

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

ZEWA EXTRA LANG

90 , 3 kn -34%

90 , 12 kn

FRISKIES

FRIESKIES

50 , 2 kn

BIPA BIPACard cijena

Hrana za pse, razne vrste, 4x100 g 25,00kn/ 1 kg

Redovna cijena

8,kn50

BIPA BIPACard cijena

Hrana za pse, razne vrste, 4x100 g 21,25kn/ 1 kg


HRANA -2 27

-4 42

%

% Redovna cijena

90 , 34 kn

24,kn90

BIPA BIPACard cijena

DIDA BOŽA Ekološki sok nar, 750 ml 33,20kn/ 1 l

Redovna cijena

40 , 69 kn

90 , 39 kn

BIPA BIPACard cijena

DIDA BOŽA

Ekološki sok aronija, 750 ml 53,20kn/ 1 l

Akcija traje od 01.10. do 31.12.2019. ili do isteka zaliha. BIPA Card cijene vrijede za sve kupce koji na blagajni predaju svoju BIPA Card i BCdigital karticu. Redovne cijene su naše maloprodajne cijen ei vrijede za sve kupce koji još nemaju BIPACard i BCdigital karti cu. BIPACard i BCdigital program vjernosti se ne zbraja s osta lim akcijama i pogodnostima.

BIPACard IZNENAĐENJA

U narednom razdoblju BIPA priprema još brojna iznenađenja i novitete! Koristi prednosti koje ti pruža BIPACard i BCdigital te očekuj uskoro nove pogodnosti u svim BIPA poslovnicama! BIPACard pristupnicu zatražite u poslovnicama ili skenirajte QR kod i dodajte BIPU na VIBER

BIPACard pristupnicu zatražite u poslovnicama. DOĐI PO SVOJ BIPACard!

Još pitanja? Ukoliko ih imaš, molimo te obrati se BIPACard besplatnom telefonu pod brojem 0800 20 20 30 pon-pet 08:00-19:00 i sub 08:00-14:00. Prednosti BIPACard i BCdigital kartice mogu biti osigurane samo predočenjem važeće BIPACard i BCdigital kartice.


Jer ovo znaci BIO

PONEKAD JE U REDU UZETI

ZDRAVO ZA GOTOVO.

-1 13

%

Redovna cijena

90 , 22 kn

-8

%

90 , 10 kn

19,kn90

-1 11

8, 90 , 7 kn 90 kn

BIPACard cijena BIPA

ALNATURA Slanutak, 220 g

35,91kn/ 1 kg

ALNATURA Ceylon cimet, 50 g

43,60kn/ 1 kg

99,50kn/ 1 kg

-1 12

%

398,00kn/ 1 kg

Redovna cijena

23, 90 , 20 kn 90 kn

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Sirup od agave bio, 250 ml 83,60kn/ 1 l

90 , 22 kn

90 , 19 kn

Suncokret sjemenke bio, 250 g

Chia sjemenke bio, 200 g

Redovna cijena

BIPACard BIPA cijena

ALNATURA

ALNATURA

%

90 , 11 kn

-13

%

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

Redovna cijena

Redovna cijena

8 -8

% Redovna cijena

90 , 11 kn

10,kn90 BIPACard cijena BIPA

ALNATURA

Zobene pahuljice fino mljevene bio, 500 g 21,80kn/ 1 kg


-12

%

Redovna cijena

15,kn90

13,90kn

-1 13

%

1 90 -1 1 , 14 kn

90 , 16 kn

ALNATURA

ALNATURA

%

Redovna cijena

12,kn90 BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA Proteinski kruh, 250 g

14,kn90 BIPA BIPACard cijena

Datulje bez koštica bio, 200 g 74,50kn/ 1 kg

Kruh hrskavi od sira i koštica bundeve, 200 g

55,60kn/ 1 kg

Redovna cijena

64,50kn/ 1 kg

-1 11

%

90 6 -1 1 , 16 kn Redovna cijena

%

90 , 5 kn

90 , 4 kn ALNATURA

ALNATURA

Keksi od pira s kakaom, 330 g

Rižini krekeri bio, 100 g

Rižini krekeri bez soli bio, 100 g

90 , 4 kn

BIPACard cijena BIPA

49,00kn/ 1 kg

45,15kn/ 1 kg

-1 14

%

49,00kn/ 1 kg

BIPACard cijena BIPA

4 90 1 , 6 kn

BIPACard BIPA cijena

BIPACard cijena BIPACard

ALNATURA

ALNATURA

ALNATURA

Kreker s chia sjemkama, 200 g 64,50kn/ 1 kg

53,64kn/ 1 kg

Redovna cijena

90 , 14 kn

% Redovna cijena

12,kn90

90 , 10 kn BIPACard cijena BIPA

ALNATURA

Rižin kolačić s narančom i čokoladom, 100 g 109,00kn/ 1 kg

Redovna cijena

%

90 , 5 kn

90 , 12 kn

-1 15

Redovna cijena

14,kn90 ALNATURA

-1 13

90 , 5 kn

-1 16

%

BIPA BIPACard cijena

BIPACard cijena BIPACard

%

Redovna cijena

-11

Redovna cijena

16,kn90

90 , 14 kn BIPACard cijena BIPA

ALNATURA Vafli s medom, 175 g 85,14kn/ 1 kg

6,kn90 90 , 5 kn Kukuruzni krekeri sa soli bio, 110 g

Kukuruzni snack natur, 110 g

%

Redovna cijena

53,64kn/ 1 kg

16 -1

%

Redovna cijena

90 , 11 kn

90 , 9 kn

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Rižin kolačić s keksom i čokoladom, 250 g 39,60kn/ 1 kg


-1 16

%

Redovna cijena

-1 16

Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

90 , 11 kn

ALNATURA

ALNATURA

Snack od riže sa preljevom od jagode i jogurta, 100 g

Rižin kolačić s jogurtom, 100 g

90 , 11 kn

-15

%

%

Redovna cijena

19,kn90 16,kn90

9,kn90

9,kn90

BIPACard cijena BIPA

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Hrskava zob s čokoladom, 375 g

99,00kn/ 1 kg

45,07kn/ 1 kg

99,00kn/ 1 kg

-1 12

%

Redovna cijena

90 , 7 kn

23 -2

%

6,kn90 Snack od pira, 100 g

90 , 11 kn

-1 11

%

10,kn90

Tortilla čips natur, 125 g

Rižini vafli u mliječnoj čokoladi, 100 g

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

ALNATURA

90 , 8 kn

90 , 7 kn

-1 12

%

-11

%

Redovna cijena

90 , 8 kn

7,kn90

ALNATURA

ALNATURA

Pločica s jabukom i medom, 40 g 197,50kn/ 1 kg

Redovna cijena

90 , 7 kn

90 , 6 kn

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Kokos prutići u tamnoj čokoladi, 40 g 172,50kn/ 1 kg

68,70kn/ 1 kg

BIPA BIPACard cijena

52,67kn/ 1 kg

109,00kn/ 1 kg

Rižin snack s bademom, 115 g

BIPACard cijena BIPA

Banana čips bio, 150 g

ALNATURA

90 , 7 kn

109,00kn/ 1 kg

Redovna cijena

BIPA BIPACard cijena

BIPACard cijena BIPA

Rižini vafli u tamnoj čokoladi, 100 g

-1 11

90 , 9 kn

90 , 8 kn

90 , 10 kn

%

90 , 11 kn

79,20kn/ 1 kg

69,00kn/ 1 kg

-8

Redovna cijena

ALNATURA

ALNATURA

Redovna cijena

90 , 12 kn

-8 8%

BIPACard cijena BIPA

BIPACard cijena BIPA

%

Redovna cijena

Redovna cijena

90 , 3 14 kn -1

%

12,90 kn BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Pločica s bobičastim voćem, 75 g 172,00kn/ 1 kg


-11

% 90 , 8 kn

% 1 90 -1 , 8 kn

ALNATURA

ALNATURA

Redovna cijena

7,kn90

BIPA BIPACard cijena

Redovna cijena

-11

%

7,90kn

BIPACard cijena BIPA

ALNATURA

Pločica s čokoladom i marcipanom, 40 g

197,50kn/ 1 kg

Marcipan nugat preliven s čokoladom, 30 g

197,50kn/ 1 kg

% 2 -1

Redovna cijena

90 , 7 kn

-1 13

%

90 , 14 kn

90 , 6 kn

12,kn90

Pločica s mliječnom čokoladom kokosom, 40 g

Pločica s kokosom, 75 g

BIPA BIPACard cijena

Redovna cijena

-11

%

-11

Redovna cijena

8,kn90

90 , 7 kn

90 , 7 kn

BIPACard cijena BIPA

BIPACard BIPACard cijena

ALNATURA

Pločica crispy cimet, 45 g 175,56kn/ 1 kg

-11 16,90 kn %

90 , 14 kn ALNATURA

Badem voćne pločice bio, 75 g

Čokoladna pločica fruit bar, 30 g

Pločica s kavom, 45 g 175,56kn/ 1 kg

Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

ALNATURA

ALNATURA

90 , 8 kn

7,kn90

172,00kn/ 1 kg

%

Redovna cijena

BIPACard BIPA cijena

ALNATURA

172,50kn/ 1 kg

-1 11 8,kn 90

263,33kn/ 1 kg

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

%

Redovna cijena

90 , 8 kn

7,kn90

BIPACard BIPA cijena

Pločica sa bananom, 40 g

Redovna cijena

198,67kn/ 1 kg

263,33kn/ 1 kg

-1 14

% Redovna cijena

90 , 13 kn

14 -1

% Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

90 , 13 kn

ALNATURA

ALNATURA

90 , 11 kn Napitak zobeno mljeko/kalcij, 1l 11,90kn/ 1 l

11,kn90 BIPA BIPACard cijena

Napitak od riže bio, 1l 11,90kn/ 1 l

-14

%

Redovna cijena

90 , 13 kn

11,kn90 BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Rižin napitak s kalcijem, 1l 11,90kn/ 1 l


14 -1

%

-1 15

%

Redovna cijena

90 , 12 kn

Redovna cijena

90 , 13 kn

10,kn90

7,kn90

12 -1

%

90 , 7 kn

6,kn90

Sok od svije탑e cikle, 330 ml

Sok od svje탑e mrkve, 330 ml

ALNATURA 20,91kn/ 1 l

-1 14

Redovna cijena

6,90kn

90 , 13 kn

90 , 11 kn BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Lan sjemenke bio, 400 g 29,75kn/ 1 kg

Redovna cijena

90 , 12 kn

9,kn90

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

ALNATURA

20,91kn/ 1 l

-1 15

-23

%

BIPA BIPACard cijena

%

Redovna cijena

8,90kn/ 1 l

11,90kn/ 1 l

BIPA BIPACard cijena

%

Soja napitak bio, 1l

Ri탑in napitak vanilija, 1l

10,90kn/ 1 l

Redovna cijena

ALNATURA

ALNATURA

Napitak od zobi bio, 1l

12 -1

8,kn90

BIPA BIPACard cijena

BIPA BIPACard cijena

ALNATURA

Redovna cijena

90 , 9 kn

11,kn90

BIPA BIPACard cijena

%

-10

%

Redovna cijena

90 , 12 kn

10,kn90 BIPA BIPACard cijena

ALNATURA Tamna 훾okolada, 100 g 109,00kn/ 1 kg

Lan sjemenke bio, 500 g 19,80kn/ 1 kg


proizvodima

Reci zdravo

-1 10

%

-1 14

%

Redovna cijena

90 , 34 kn

29,kn90

BIPACard cijena BIPA

NUTRIGOLD

NUTRIGOLD

Chia sjemenke, 1 kg

Pirovo bijelo brašno, 1 kg

29,90kn/ 1 kg

-1 11

%

25,

90 kn

-1 13

%

22,kn90

16,90kn/ 1 kg

Redovna cijena

36,

90 kn

-1 15

%

31,kn90

BIPACard cijena BIPA

Eritrit, 500 g

Šećer kokos cvijeta, org, 500 g

229,00kn/ 1 kg

39,kn90 90 , 33 kn NUTRIGOLD

NUTRIGOLD

Cimet ceylon, 100 g

Redovna cijena

BIPACard cijena BIPA

BIPACard cijena BIPA

NUTRIGOLD

90 , 18 kn

16,kn90

BIPACard cijena

Redovna cijena

Redovna cijena

67,80kn/ 1 kg

63,80kn/ 1 kg

-1 14

%

27,90kn -114

Redovna cijena

%

90 , 23 kn

3 90 -1 1 , 56 kn

Redovna cijena

90 , 48 kn

BIPACard cijena

BIPACard cijena

NUTRIGOLD

NUTRIGOLD

Datulje bez koštica, 1 kg

Maslac od kikirikija, glatki, 1 kg

23,90kn/ 1 kg

48,90kn/ 1 kg

-1 15

%

90 -15 , 32 kn

Redovna cijena

27,kn90

BIPACard cijena

NUTRIGOLD

Kokosovo ulje bez mirisa, 1l 27,90kn/ 1 l

%

Redovna cijena

90 , 32 kn

27,kn90

BIPACard cijena BIPA

NUTRIGOLD

Ekstra djevičansko kokosovo ulje organsko, 300 ml 93,00kn/ 1 l

%

Redovna cijena

29,90kn 90 , 25 kn BIPACard cijena

NUTRIGOLD

Kokosovo ulje bez mirisa, 500 ml 51,80kn/ 1 l


OD SADA BIPACard JOŠ VIŠE VRIJEDI I PRAVE KUNE ŠTEDI!

50kn = 1kn 100kn = 2kn 150kn = 3kn

I kako iznos dalje raste, više dobivaš!

OD SADA BIPACard i BCdigital još više vrijedi i prave kune štedi!

ZA SVAKIH POTROŠENIH 50kn

DOBIVAM 1kn NA BIPACard KARTICI ili BCdigital kartici. Sve dodatne informacije pronađi na BIPA prodajnom mjestu ili na www.bipa.hr

ANOLEG SHTOPAJPINNGEA M SRET

MJESTO GDJE ĆEŠ PRONAĆI NEŠTO ŠTO NAŠ JE POSAO OSIGURATI DA BIPA UVIJEK BUDE NAŠE OBEĆANJE. SAMO PRATI OZNAKE ĆE UČINITI TVOJ DAN BOLJIM. TO JE NAŠ POSAO I EPŠAJ SI DAN”! I VIDJET ĆEŠ NA ŠTO MISLIMO KAD KAŽEMO “ULJ

tvoja,


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
BIPACard letak listopad 2019. by Bipa Hrvatska - Issuu