A ŠTO KAŽEŠ NA
LETAK PUN STVARNO DOBRIH
CIJENA?
uz BIP
ACard
kartic
u
D O E Š I V I Đ A PRON
A D O V Z I O R P 0 10
ČEMU SLUŽI
BIPACard BIPACard je kartica kojom ti pružamo još više prilika za uhvatiti! Kad imaš BC, za tebe vrijede drugačije, niže cijene velikog broja proizvoda. Samo potraži ružičaste BC cijene i ne zaboravi na blagajni pokazati karticu. A osim toga, za svakih potrošenih 50 kuna, BIPA će na tvoju karticu pospremiti 1 kunu. Tri mjeseca ih skupljaš, a zatim za sakupljeni iznos umanji račun po izboru.
tvoja,
NJEGA LICA MISLILI SMO DA JE VRIJEME
DA POPUSTI POKAŽU
SVOJE PRAVO LICE. -20
%
Redovna cijena
90 , 49 kn
-15
%
90 , 31 kn
39,90 kn
26,90 kn
Micelarna otopina smilje, 500 ml
Flasteri za čišćenje nosa, razne vrste
BIPA BIPACard cijena
-16
%
Redovna cijena
90 , 49 kn
39,90 kn BIPA BIPACard cijena
QUICK FIX Maska za lice, razne vrste, 75/100 ml
532,00kn/ 399,00kn/ 1 l
Redovna cijena
90 , 59 kn
Redovna cijena
90 , 29 kn
22,90 kn BIPA BIPACard cijena
VICTORIA BEAUTY
79,80kn/ 1 l
%
% 3 -2
BIPA BIPACard cijena
OLIVAL
-20
Redovna cijena
VICTORIA BEAUTY
Flasteri u gelu za oči
-20
%
Redovna cijena
90 , 49 kn
49,kn90
90 , 39 kn
Hidratantna krema za lice s uljem smilja, 50 ml
Hranjiva krema za lice sa zelenom kavom, 50 ml
BIPA BIPACard cijena
OLIVAL 958,00kn/ 1 l
BIPA BIPACard cijena
OLIVAL 798,00kn/ 1 l
-12
%
Redovna cijena
-14
90 , 34 kn
%
Redovna cijena
90 , 79 kn
90 , 29 kn
90 , 69 kn
Krema za lice dan/noć, razne vrste, 50 ml
CC krema s uljem smilja light, 50 ml
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
OLIVAL
EVELINE
1398,00kn/ 1 l
558,00kn/ 1 l
Redovna cijena
90 , 12 kn
-23
%
90 , 9 kn
BIPACard cijena BIPACard
LADY’S CODE Pamučni štapići za uši s papirnatom drškom, 300/1
I MUŠKA
-25
%
KOŽA
Redovna cijena
90 , 359 kn
269,kn90 BIPA BIPACard cijena
Braun
Trimer za bradu, 20 duljina
TRAŽI NJEGU.
-25
% Redovna cijena
90 , 31 kn
23,kn90 BIPA BIPACard cijena
GILLETTE BLUE3
Jednokratne britvice, 3/1, 7,97kn/ 1 kom
-20
%
Redovna cijena
90 , 49 kn
-18
%
Redovna cijena
39,kn90
21,kn90 90 , 17 kn
Losion poslije brijanja, razne vrste, 100 ml
Gel za tuširanje, razne vrste, 400 ml
BIPA BIPACard cijena
OLD SPICE 399,00kn/ 1 l
BIPA BIPACard cijena
OLD SPICE 44,75kn/ 1 l
PRIUŠTI SI PREDIVAN OSMIJEH.
-2 29
% Redovna cijena
90 , 16 kn
11,kn90 BIPA BIPACard cijena
JORDAN TARGET WHITE Četkica za zube, soft/medium
-2 26
%
-10
%
Redovna cijena
18, 13,kn90 90 kn
BIPACard cijena BIPA
KALODONT WHITE
Redovna cijena
9, 8,kn90 90 kn
-20
BIPA BIPACard cijena
VADEMECUM BASIC
Pasta za zube, razne vrste, 75 ml
Pasta za zube, razne vrste, 75 ml
185,33kn/ 1 l
118,67kn/ 1 l
% Redovna cijena
90 , 14 kn
11,90 kn BIPACard cijena BIPA
VADEMECUM
Pasta za zube za djecu 6+, razne vrste, 75 ml 158,67kn/ 1 l
.2019. ili do isteka Akcija traje od 01.07. do 30.09 sve kupce e za zaliha. BIPACard cijene vrijed ACard karticu. BIP koji na blagajni predaju svoju ajne cijene rod lop ma Redovne cijene su naše ju BIPACard. i vrijede za kupce koji još nema zbraja ne BIPACard program vjernosti setima. os s ostalim akcijama i pogodn
BIPACard IZNENAĐENJA
U narednom razdoblju BIPA priprema još brojna iznenađenja i novitete! Koristi prednosti koje ti pruža BIPACard i očekuj uskoro nove pogodnosti u svim BIPA poslovnicama!
BIPACard pristupnicu zatražite u poslovnicama. DOĐI PO SVOJ BIPACard!
Još pitanja? Ukoliko ih imaš, molimo te obrati se BIPACard besplatnom telefonu pod brojem 0800 20 20 30 (besplatno!) pon-pet 8:00-19:00h i sub 8:00-14:00. Prednosti BIPACard kartice mogu biti osigurane samo predočenjem važeće BIPACard kartice.
NJEGA TIJELA PUNO JE STVARI ZA
RAZMAZITI SE, MALO JE
RAZLOGA DA TO I NE UČINIŠ. -1 15
% Redovna cijena
19,90kn
90 , 16 kn BIPA BIPACard cijena
-26
%
BOROTALCO
3 -2 2 90 , 49 kn Redovna cijena
%
67,60kn/ 1 l
90 , 12 kn
Piling za tijelo, razne vrste, 225 ml
Tekući sapun, razne vrste, 300 ml
BIPA BIPACard cijena
FRESH & CLEAN 43,00kn/ 1 l
164,00kn/ 1 l
-1 18
90 , 16 kn
90 , 36 kn BIPA BIPACard cijena
DOVE
Gel za tuširanje, razne vrste, 250 ml
Redovna cijena
%
Redovna cijena
-25
%
90 , 7 kn
90 , 5 kn
BIPA BIPACard cijena
DOVE
Kruti sapun, razne vrste, 100 g 59,00kn/ 1 kg
Redovna cijena
90 , 21 kn -21
17,kn90 BIPA BIPACard cijena
EVELINE
Krema za depilaciju, razne vrste, 125 ml 143,20kn/ 1 l
%
Redovna cijena
90 , 18 kn
14,kn90 BIPA BIPACard cijena
OLIVAL
Kamen za njegu stopala
-28
%
-2 25
%
-2 24
%
Redovna cijena
90 , 31 kn
22,kn90 BIPA BIPACard cijena
Redovna cijena
90 , 269 kn
25,90 kn
Epilator S1-1170SE
Mlijeko za tijelo, razne vrste, 400 ml
BIPA BIPACard cijena
BRAUN
LACTOVIT
Jednokratne britvice, 4 kom
64,75kn/ 1 l
5,73kn/ 1 kom
-2 25
90 , 34 kn
202,kn90 BIPA BIPACard cijena
GILLETTE VENUS SIMPLY
Redovna cijena
% Redovna cijena
Redovna cijena
90 , 39 kn -19%
90 , 259 kn
EVELINE
GUAM
29,kn90
BIPA BIPACard cijena
Suho ulje-serum za lice i tijelo, razne vrste, 125 ml
209,kn90 BIPA BIPACard cijena
Hladno blato od algi protiv celulita, 500 g 419,80kn/ 1 l
239,20kn/ 1 l
-1 19
%
6 -1 1 90
%
Redovna cijena
189,kn
152,kn90 BIPA BIPACard cijena
GUAM FANGO
Hladna krema protiv celulita, 250 ml 611,60kn/ 1 l
-19
% Redovna cijena
29,kn90 90 , 25 kn BIPA BIPACard cijena
BOROTALCO Deo sprej/roll on, razne vrste, 150/50 ml 172,67kn/ 518,00kn/ 1 l
Redovna cijena
90 , 23 kn
19,kn90 BIPA BIPACard cijena
BOROTALCO Puder boca, 200 g 99,50kn/ 1 kg
Redovna cijena
% 9 -1
90 , 259 kn
209,kn90 BIPA BIPACard cijena
GUAM
Toplo blato od algi protiv celulita, 500 g 419,80kn/ 1 l
NJEGA I OBLIKOVANJE KOSE
OVO JE TRENUTAK KADA
SVOJOJ KOSI
ODLUČIŠ POKLONITI
NEŠTO LIJEPO. -2 25
NA SVE WELLAFLEX PROIZVODE ZA KOSU
%
-1 17
%
3 90 -1 1 , 39 kn Redovna cijena
32,kn90 BIPA BIPACard cijena
SCHWARZKOPF LIVE Boja za kosu, razne nijanse
%
Redovna cijena
90 , 22 kn
19,kn90 BIPA BIPACard cijena
PALETTE PERMANENT NATURAL COLORS Boja za kosu, razne nijanse
*Redovne i BIPACard cijene su istaknute na polici.
-1 16
%
-2 20
%
Redovna cijena
90 , 17 kn
Redovna cijena
90 , 39 kn
90 , 14 kn
-2 20
% Redovna cijena
90 , 29 kn
23,kn90
90 , 31 kn
BIPACard cijena BIPACard
BIPA BIPACard cijena
BIPACard cijena BIPA
PALMOLIVE
OLIVAL
Šampon za kosu, razne vrste, 350 ml
Natural šampon, razne vrste, 250 ml
GLISS BEAUTY MILK REPAIR Tretman za kosu, razne vrste, 150 ml
127,60kn/ 1 l
42,57kn/ 1 l
159,33kn/ 1 l
-2 20
% Redovna cijena
49, 90 , 39 kn 90 kn
-2 20
%
BIPA BIPACard cijena
Redovna cijena
44, 90 , 35 kn
90 kn
BIPA BIPACard cijena
GLISS BEAUTY BOOSTER
-1 18
%
90 , 26 kn
90 , 21 kn BIPA BIPACard cijena
OLIVAL
OLIVAL
Silikonski serum za kosu, 30 ml
Razne vrste, 15 ml
Redovna cijena
Ulje za kosu, badem i orah, 60 ml
1196,66kn/1 l
2660,00kn/ 1 l
365,00kn/1 l
-22
%
Redovna cijena
90 , 21 kn
% 1 -2
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
90 , 36 kn
SCHAUMA DRY
GOT2B
16,kn90
90 , 28 kn BIPA BIPACard cijena
Šampon za suho pranje kose, razne vrste, 150 ml
Parfem za kosu, razne vrste, 75 ml
112,66kn/ 1 l
385,33kn/ 1 l
-2 20
% Redovna cijena
90 , 73 kn BIPA BIPACard cijena
57,kn90
KEUNE SOCIETY EXTRA FORTE Lak za kosu, 200 ml 289,50kn/ 1 l
KUĆANSTVO I HRANA
KAKO BI BILO DA OVAJ PUT KUPIŠ DOK JE POVOLJNIJE? -18
%
Redovna cijena
90 , 43 kn -333
%
90 , 29 kn -331 31,kn90 Redovna cijena
%
90 , 35 kn
90 , 19 kn
90 , 21 kn
Deterdžent eterdžent za pranje rublja prašak/kapsule/gel, razne vrste, 1,3 kg; 12/14kom; 1/1,46 l
Deterdžent za pranje rublja gel 20 pranja 1/ 1,32 l
Specijalni deterdžent za pranje rublja, razne vrste, 900 ml
BIPACard cijena BIPA
BIPACard BIPA cijena
BIPA BIPACard cijena
REX
PERSIL
PERWOLL
19,90kn/ 15,08kn/ 1 l
24,33kn/ 1 l
27,62kn/ 1 kg; 2,99kn/ 2,57kn/ 1kom; 24,59 kn/ 1 l
-1 18
%
Redovna cijena
-1 17
%
Redovna cijena
90 , 26 kn
90 , 27 kn -113
Redovna cijena
%
Redovna cijena
90 , 29 kn
21,kn90
90 , 22 kn
90 , 25 kn
Omekšivač za rublje, razne vrste, 1,2/1,5/1,8/1,850 l
O Omekšivač za rublje, razne vrste, 2l
Hvatač boje, 20/1
BIPACard BIPA cijena
SILAN
18,25kn/ 14,60kn/ 12,17kn/ 11,84kn/ 1 l
BIPACard cijena BIPA
ORNEL 11,45kn/ 1 l
BIPA BIPACard cijena
K2R
-2 28
%
90 6 1 , 59 kn
%
Redovna cijena
90 , 42 kn
BIPACard cijena BIPA
SOMAT
Sredstvo redstvo za strojno pranje posuđa tablete/gel, razne vrste, 24/1, 540 ml
Redovna cijena
29,90kn 90 , 24 kn
-2 26
%
-23
Redovna cijena
12,90kn 90 , 9 kn
50 , 13 kn
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
SOMAT
LIKVI
Sredstvo za čišćenje perilice posuđa, 60 g
Deterdžent za ručno pranje posuđa, razne vrste, 1l
415,00kn/ 1 kg
9,90kn/ 1 l
1,79kn/1kom; 79,44kn/1 l
%
Redovna cijena
% 8 -1
BIPACard cijena BIPA
-18
%
Redovna cijena
15, 90 , 12 kn 90 kn
Univerzalne niverzalne maramice za kućanstvo, 50/1
21,kn90 17,90kn BIPACard BIPA cijena
BIPA BIPACard cijena
BLISTA
Redovna cijena
MR.MUSCLE
Sredstvo za čišćenje, razne vrste, 500 ml
AJAX
Sredstvo za čišćenje stakla, razne vrste, 750 ml
35,80kn/ 1 l
17,20kn/ 1 l
-1 16
%
90 -20 , 29 kn
%
Redovna cijena
Redovna cijena
90 , 24 kn
-1 17
%
Redovna cijena
90 , 38 kn
90 , 24 kn
90 , 19 kn
LEGNO PULITO
DOMESTOS
MR.MUSCLE
Higijenske igijenske maramice za kućanstvo, razne vrste, 60/1
Vodoinstalater odoinstalater gel za odčepljivanje, 1000 ml
BIPA BIPACard cijena
Sredstvo za čišćenje namještaja, 750 ml
90 , 31 kn
BIPACard cijena BIPA
BIPACard cijena BIPA
31,90kn/ 1 l
33,20kn/ 1 l
5 -1 1 90
-2 20
%
Redovna cijena
24,kn
19,kn90
-1 13
%
% Redovna cijena
90 , 38 kn
90 , 32 kn
Redovna cijena
90 , 42 kn
36,kn90
BIPACard cijena BIPA
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
DUCK FRESH DISCS
BIOKILL SPRAY
BIOKILL MICRO FAST
Osvježivač wc školjke, razne vrste, 6/1, 36 ml, 55,28kn/ 1 l
Sredstvo za zaštitu od insekata, 500 ml 65,80kn/ 1 l
Sredstvo za zaštitu od insekata, 375 ml 98,40kn/ 1 l
-22
% Redovna cijena
90 , 21 kn
-21
%
90 , 16 kn
90 , 11 kn
-1 16
%
90 , 9 kn
-14
VIOLETA
VIOLETA
Redovna cijena
S Salvete super soft, 2-slojne, 38x38
-1 18
%
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
90 , 20 kn -17
%
90 , 15 kn
90 , 12 kn VIOLETA
Papirnati apirnati ručnik za staklo, 1/1
90 , 16 kn -14 Redovna cijena
Redovna cijena
BIPACard cijena BIPACard
Maramice aramice shea coco butter, 4-slojne, 10/1
%
Redovna cijena
90 , 13 kn
90 , 17 kn
90 , 13 kn
90 , 11 kn
T Toaletni papir silk feel, 3-slojni, 10/1
Kuhinjski ručnik limun, 3-slojni, 2/1
Poslastica za pse, razne vrste, 90/120 g
BIPACard cijena BIPA
OLALA
% 5 -2 2
90 , 11 kn
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
Papirnate maramice classic, 4-slojne, 10/1
%
VIOLETA
90 , 4 kn
Vlažni toaletni papir, 60/1, neven
Toaletni papir, 10/1, 3-slojni
-1 16
VIOLETA
Redovna cijena
BIPACard cijena BIPA
BIPA BIPACard cijena
VIOLETA PURE & STRONG
Redovna cijena
90 , 6 kn
%
10,90 kn
BIPACard cijena BIPA
%
90 , 13 kn -28 Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
OLALA
-20
BIPA BIPACard cijena
ADVENTUROS 132,22kn/ 99,17kn/ 1 kg
%
Redovna cijena
90 , 3 kn
90 , 2 kn
Redovna cijena
90 , 4 kn
90 , 3 kn
-2 23
%
Redovna cijena
90 , 12 kn
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
FRIESKIES
FRIESKIES PICNIC
FRIESKIES
Hrana za pse, razne vrste, 100 g
Grickalice za pse, 42 g
Hrana rana i grickalice za pse, razne vrste, 4x100 g; 150 g; 126 g; 110 g
29,00kn/ 1 kg
92,86kn/ 1 kg
24,75kn/ 66,00kn/ 78,58kn/ 90,00 kn/ 1 kg
-1 12
%
Redovna cijena
90 , 39 kn
90 , 34 kn
BIPA BIPACard cijena
% 3 -1 14,kn 16 90 -1 %
Redovna cijena
90 , 7 kn
Hrana za mačke, razne vrste, 4x100 g
Filter za kavu, 1x4/40
FELIX
Hrana za mačke, razne vrste, 12x100 g
50 , 9 kn
90 , 12 kn BIPA BIPACard cijena
FELIX FANTASTIC
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
MELITTA CLASSIC
32,25kn/ 1 kg
29,09kn/ 1 kg
-1 16
% Redovna cijena
90 , 11 kn
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
TOPPITS
Vrećice za zamrzavanje, 1 l, 35/1 0,28kn/ 1kom
-16
%
-2 28
%
Redovna cijena
9,50kn
7,90kn
BIPA BIPACard cijena
TOPPITS
Vrećice za led, 10/1, 200 kuglica
Redovna cijena
90 , 13 kn
90 , 9 kn
BIPACard BIPA cijena
SWIRL
Vreće za smeće, 20 l, limun/dinja 0,40kn/ 1kom
BIPACard jamči isključivo prednosti i ne uvjetuje nikakvu obvezu članovima.
S BIPACard KARTICOM NEMA SKUPLJANJA BODOVA! Svaki korisnik BIPACard kartice ima pravo na popust na više od 100 u trgovini označenih proizvoda, po sniženoj BIPACard cijeni!
Jer ovo znaci BIO
PONEKAD JE U REDU UZETI
ZDRAVO ZA GOTOVO.
-8 8% Redovna cijena
Redovna cijena
90 , 11 kn
10,kn90 BIPA BIPACard cijena
-12
%
90 , 15 kn
13 -1
%
90 , 13 kn
BIPACard cijena BIPA
ALNATURA
Bio proteinski kruh, 250 g
Bio zobene pahuljice fino mljevene, 500 g
Kruh hrskavi od sira i koštica bundeve, 200 g
55.60kn/ 1 kg
64,50kn/ 1 kg
21,80kn/ 1 kg
-1 16
%
Redovna cijena
5, 90 , 4 kn
90 kn
-1 16
%
Redovna cijena
5, 90 , 4 kn 90 kn
BIPACard cijena BIPA
BIPACard cijena BIPA
ALNATURA
ALNATURA
Rižini krekeri bio, 100 g
Rižini krekeri bez soli bio, 100 g
49,00kn/ 1 kg
90 , 14 kn
90 , 12 kn
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
ALNATURA
Redovna cijena
49,00kn/ 1 kg
13 -1
%
Redovna cijena
90 , 14 kn
12,kn90 BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
Kreker s chia sjemkama, 200 g 64,50kn/ 1 kg
-14
%
Redovna cijena
6,90kn
5,90kn
-8 8
%
Bio kukuruzni krekeri sa soli, 110 g
90 4 -1 1 , 22 kn
%
Redovna cijena
90 , 12 kn
ALNATURA
ALNATURA
Bio ceylon cimet, 50 g
Sjemenke lana, 400 g
Bio lan sjemenke, 500 g
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
BIPACard BIPA cijena
29,75kn/ 1 kg
-1 14
%
19,80kn/ 1 kg
BIPACard cijena BIPA
90 -23 , 6 kn
BIPA BIPACard cijena
90 , 12 kn
ALNATURA
ALNATURA
ALNATURA
Slanutak, 220 g 35,91kn/ 1 kg
Redovna cijena
90 , 8 kn
Redovna cijena
90 , 7 kn
Redovna cijena
-1 12
%
90 , 9 kn
BIPA BIPACard cijena
Bio tortilla čips natur, 125 g
53,64kn/ 1 kg
79.20kn/ 1 kg
Redovna cijena
Redovna cijena
90 , 7 kn
90 , 6 kn
Snack od pira, 100 g 69,00kn/ 1 kg
Bio pločica s mliječnom čokoladom i kokosom, 40 g
ALNATURA
Redovna cijena
Kukuruzni snack natur, 110 g
90 , 6 kn
BIPACard cijena BIPA
%
90 , 5 kn
90 , 7 kn
-1 12
-23
%
90 , 11 kn
398,00kn/ 1 kg
%
90 , 13 kn
19,kn90 BIPA BIPACard cijena
19,kn90
ALNATURA
-11
Redovna cijena
Redovna cijena
Bio chia sjemenke, 200 g 99,50kn/ 1 kg
43,60kn/ 1 kg
BIPA BIPACard cijena
%
ALNATURA
Bio suncokret sjemenke, 250 g
53,64kn/ 1 kg
Redovna cijena
ALNATURA
10,kn90
ALNATURA
-13
90 , 22 kn
BIPACard cijena BIPA
BIPACard cijena BIPA
%
3 90 -1 1 , 11 kn
%
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA 172,50kn/ 1 kg
12 -1
%
90 , 7 kn
90 , 6 kn
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
Bio kokos prutići u tamnoj čokoladi, 40 g 172,50kn/ 1 kg
-1 11
% Redovna cijena
90 , 8 kn
7,kn90
BIPACard cijena BIPA
-1 13
%
90 , 14 kn -111
%
Redovna cijena
12,kn90 BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
ALNATURA
BIPA BIPACard cijena
Bio pločica crispy cimet, 45 g
172,00kn/ 1 kg
68,70kn/ 1 kg
8,kn90 7,kn90 ALNATURA
Bio pločica s kokosom, 75 g
Bio rižin snack s bademom, 115 g
Redovna cijena
175,56kn/ 1 kg
-1 11
%
-8 8
%
Redovna cijena
90 , 8 kn
7,kn90
BIPA BIPACard cijena
-11
%
Redovna cijena
90 , 8 kn
Redovna cijena
90 , 11 kn
90 , 7 kn
10,kn90
Bio čokoladna pločica fruit bar, 30 g
Bio rižini vafli u tamnoj čokoladi, 100 g
BIPACard cijena BIPA
BIPACard BIPA cijena
ALNATURA
ALNATURA
Bio pločica s kavom, 45 g 175,56kn/ 1 kg
ALNATURA 109,00kn/ 1 kg
263,33kn/ 1 kg
-8 8
%
Redovna cijena
90 , 11 kn
-1 11
%
90 , 10 kn
Redovna cijena
90 , 16 kn
-1 11
%
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
ALNATURA
Rižini vafli u mliječnoj čokoladi, 100 g
Bio badem voćne pločice, 75 g
109,00kn/ 1 kg
90 , 8 kn
90 , 7 kn
90 , 14 kn
BIPA BIPACard cijena
Redovna cijena
ALNATURA
Bio marcipan nugat preliven s čokoladom, 30 g
198,67kn/ 1 kg
263,33kn/ 1 kg
% 1 -1 1
90 , 16 kn -111 Redovna cijena
90 , 14 kn
%
Redovna cijena
90 , 8 kn
7,kn90
BIPACard cijena BIPACard
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
ALNATURA
Bio keksi od pira s kakaom, 330 g 45,15kn/ 1 kg
Bio pločica s jabukom i medom, 40 g 197,50kn/ 1 kg
-1 15
%
Redovna cijena
12,90kn 10,90 kn BIPACard cijena BIPA
ALNATURA
Rižin kolačić s narančom i čokoladom, 100 g 109.00kn/ 1 kg
-16
%
-16
%
Redovna cijena
90 , 11 kn
Redovna cijena
90 , 11 kn -113
9,90kn
9,90kn
BIPACard BIPA cijena
ALNATURA
ALNATURA
Rižin kolačić s kokosom i čokoladom, 250 g
Snack od riže sa preljevom od jagode i jogurta, 100 g
ALNATURA
Bio pločica s bobičastim voćem, 75 g 172,00kn/ 1 kg
%
% Redovna cijena
90 , 11 kn
90 , 8 kn
ALNATURA
ALNATURA
16,kn90
Rižin kolačić s jogurtom, 100 g
Hrskava zob s čokoladom, 375 g
99,00kn/ 1 kg
90 -2 22 8,kn
Redovna cijena
%
7,kn90
BIPA BIPACard cijena
BIPACard cijena BIPA
ALNATURA
Pločica sa bananom, 40 g 197,50kn/ 1 kg
45,07kn/ 1 kg
-1 11
%
90 , 6 kn
BIPA BIPACard cijena
Redovna cijena
16,kn90 90 , 14 kn
-1 11
%
8,90kn 90 , 7 kn
ALNATURA
ALNATURA
Bio banana čips, 150 g
Bio datulje bez koštica, 200 g
Bio pločica s amarantom i bademom, 25 g
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
Redovna cijena
90 , 19 kn -111
Redovna cijena
90 , 9 kn
BIPACard BIPACard cijena
%
90 , 14 kn BIPA BIPACard cijena
99,00kn/ 1 kg
-1 15
Redovna cijena
12,kn90
BIPA BIPACard cijena
39,60kn/ 1 kg
-16
%
52,67kn/ 1 kg
74,50kn/ 1 kg
197,50kn/ 1 kg
-1 15
% Redovna cijena
90 , 12 kn
% 1 1 -1
Redovna cijena
% 1 1 -1
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
90 , 16 kn
ALNATURA
ALNATURA
ALNATURA
Vafli s medom, 175 g
Bio lješnjak vafli, 175 g
90 , 10 kn Tamna čokolada, 100 g 276,00kn/ 1 kg
14,kn90
BIPA BIPACard cijena
85,14kn/ 1 kg
90 , 16 kn
14,kn90
BIPA BIPACard cijena
85.14kn/ 1 kg
-1 12
%
14 -1
%
Redovna cijena
90 , 23 kn
Redovna cijena
90 , 13 kn
20,kn90 ALNATURA
Sirup od agave bio, 250 ml
14 -1
15 -1
13,90kn
ALNATURA
Napitak zobeno mljeko/kalcij , 1l
Bio napitak od riže, 1l
90 , 12 kn
ALNATURA
Bio rižin napitak s kalcijem, 1l
90 , 13 kn
11,kn90
BIPACard cijena BIPA
ALNATURA
ALNATURA
Rižin napitak vanilija, 1l 11.90kn/ 1 l
10,90kn/ 1 l
-1 12
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
%
90 , 9 kn
-1 14
%
Bio napitak od zobi, 1l
11.90kn/ 1 l
Redovna cijena
11.90kn/ 1 l
10,kn90
11,90kn -1 10
ALNATURA
Redovna cijena
BIPA BIPACard cijena
%
BIPA BIPACard cijena
%
Redovna cijena
11,kn90
BIPACard cijena BIPA
11,90kn/ 1 l
83,60kn/ 1 l
Redovna cijena
90 , 13 kn
11,kn90
BIPACard cijena BIPA
%
-1 14
%
Redovna cijena
-1 12
%
Redovna cijena
90 , 7 kn
BIPA BIPACard cijena
90 , 7 kn
BIPACard BIPA cijena
BIPA BIPACard cijena
ALNATURA
ALNATURA
ALNATURA
90 , 8 kn
Bio soja napitak, 1l 8.90kn/ 1 l
6,kn90
Bio sok od svježe cikle, 330 ml 20,91kn/ 1 l
90 , 6 kn
Bio sok od svježe mrkve, 330 ml 20.91kn/ 1 l
proizvodima
Reci zdravo
-1 10
%
-1 14
%
Redovna cijena
90 , 34 kn
29,kn90
BIPACard cijena BIPA
NUTRIGOLD
NUTRIGOLD
Chia sjemenke, 1 kg
Pirovo bijelo brašno, 1 kg
29,90kn/ 1 kg
-1 13
Redovna cijena
36,
90 kn
31,kn90 BIPACard cijena BIPA
-1 11
%
16,90kn/ 1 kg
Redovna cijena
25,
90 , 18 kn
16,kn90
BIPACard cijena
%
Redovna cijena
90 kn
-1 15
%
22,kn90
NUTRIGOLD
Šećer kokos cvijeta, org, 500 g
Cimet ceylon, 100 g
39,kn90 90 , 33 kn BIPACard cijena BIPA
BIPACard cijena BIPA
NUTRIGOLD
Redovna cijena
NUTRIGOLD Eritrit, 500 g
67,80kn/ 1 kg
229,00kn/ 1 kg
63,80kn/ 1 kg
-1 14
%
27,90kn -114
Redovna cijena
%
90 , 23 kn
3 90 -1 1 , 56 kn
Redovna cijena
90 , 48 kn
BIPACard cijena
BIPACard cijena
NUTRIGOLD
NUTRIGOLD
Datulje bez koštica, 1 kg
Maslac od kikirikija, glatki, 1 kg
23,90kn/ 1 kg
48,90kn/ 1 kg
-1 15
%
Redovna cijena
90 , 32 kn
27,kn90
BIPACard cijena
NUTRIGOLD
Kokosovo ulje bez mirisa, 1l 27,90kn/ 1 l
-15
%
Redovna cijena
90 , 32 kn
90 , 27 kn
BIPACard cijena BIPA
NUTRIGOLD
Ekstra djevičansko kokosovo ulje organsko, 300 ml 93,00kn/ 1 lw
%
Redovna cijena
29,90kn 90 , 25 kn BIPACard cijena
NUTRIGOLD
Kokosovo ulje bez mirisa, 500 ml 51,80kn/ 1 l
OD SADA BIPACard JOŠ VIŠE VRIJEDI I PRAVE KUNE ŠTEDI!
50kn = 1kn 100kn = 2kn 150kn = 3kn
I kako iznos dalje raste, više dobivaš!
ZA SVAKIH POTROŠENIH 50kn DOBIVAM 1kn NA BIPACard KARTICI Sve dodatne informacije pronađi na BIPA prodajnom mjestu ili na www.bipa.hr
ANOLEG SHTOPAJPINNGEA M SRET
MJESTO GDJE ĆEŠ PRONAĆI NEŠTO ŠTO NAŠ JE POSAO OSIGURATI DA BIPA UVIJEK BUDE NAŠE OBEĆANJE. SAMO PRATI OZNAKE ĆE UČINITI TVOJ DAN BOLJIM. TO JE NAŠ POSAO I EPŠAJ SI DAN”! I VIDJET ĆEŠ NA ŠTO MISLIMO KAD KAŽEMO “ULJ
tvoja,