Platnosť od 13. 8. do 26. 8. 2019
LETO EŠTE NEKONČÍ, AKCIE POKRAČUJÚ: AUTOLEKÁRNIČKA
SLNEČNÉ POLARIZAČNÉ OKULIARE
• plastový obal • slovenský výrobok
• 100 % ochrana • UV filter 400 • UVA, UVB
(AK-DO LEK01)
12,90 €
6,90 €
(v ponuke rôzne druhy)
DLHODOBO NÍZKA CENA!
+ PÚZDRO
NAVYŠE!
14,90 €
11,90 €
KA
N
VI O
N
SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA SBS–1 (DO TSSSBS-1) • signalizuje vodičovi, že už je predbiehaný iným vozidlom • znižuje pravdepodobnosť vzniku fatálnej dopravnej nehody pri predbiehaní a radení sa • Použitá mikrovlnná 79GHz vysokofrekvenčná technológia
199,- €
179,- € AKCIA PRE REGISTROVANÝCH:
K NÁKUPU NAD
19 €
ZÍSKATE
VOŇAVÝ STROMČEK WUNDER–BAUM*
ZÁKAZNÍCKA
KARTA
AUTO KELLY UŠET RIT AŽ 30 E %
REGISTRUJTE ČAS TRVANIA SA A UŽÍVAJTE SI REGISTRÁCIE VÝHODY U NÁS:
Anonymný užívateľ
Registrovaný užívateľ
Užívateľ služby Moja Garáž
Zľava až do výšky 30 % na vybrané produkty
×
✓
✓
Prehľadný archív objednávok
×
✓
✓
Sledovanie stavu objednávok
×
✓
✓
Prehľad o vašich vozidlách na jednom mieste
×
×
✓
Pripomínanie dôležitých termínov
×
×
✓
Jednoduchý nákup dielov priamo pre vaše vozidlo
×
×
✓
Pravidelné špeciálne akciové ponuky
×
✓
✓
SEKÚND
SLUŽBA
a
Vyplňte niekoľko základných informácií o svojom vozidle, „zaparkujete“ ho do služby Moja Garáž. Vďaka tomu získate nasledujúce výhody: Prehľad o vašich vozidlách na jednom mieste Všetko ohľadom svojich áut budete mať pevne pod kontrolou.
Pripomínanie dôležitých termínov
Upozorníme vás na blížiacu sa servisnú prehliadku, koniec platnosti vašej autolekárničky, či technickú kontrolu a meranie emisií.
Jednoduchý nákup dielov priamo pre vaše vozidlo Vyberajte len z dielov, ktoré presne pasujú na vaše zaparkované vozidlo.
Online servisná knižka
Servisnú históriu svojho vozidla máte vždy poruke.
REGISTRUJTE SA NA POBOČKE alebo na www.autokelly.sk/registration
*Voňavý stromček WUNDER–BAUM (1 ks) získa registrovaný zákazník k nákupu nad 19,- Eur s DPH a bude fakturovaný za 0,01 Eur bez DPH. Akcia platí do vypredania zásob. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
všetko pre autá
ELEKTROBICYKLE A SKÚTRE
Platnosť od 13. 8. do 26. 8. 2019
SKÚTRE 125 ccm
MAXON ARDOUR modrý (YY JJ125TI-23A MDR) čierny (YY JJ125TI-23B CRN) biely (YY JJ125TI-23B BIL)
MAXON BLADE
MAXON MATADOR
• výkon: 6,2 kW • veľký priestor na nohy vďaka rovnej podlahe
• výkon: 6,2 kW • malé 12" pneu ideálne na manévrovanie v meste
oranžový (YY JJ125TI-13 ORN) zelený (YY JJ125TI-13 ZLN)
• výkon: 6,2 kW • 14" pneu pre lepšie tlmenie nerovností na cestách
modrý (YY JJ125TI-17 MDR) červený (YY JJ125TI-17 CRV)
NAVYŠE
KU SKÚTROM ZÍSKATE VESTU A LEKÁRNIČKU!*
Priestor na KUFOR
Priestor na KUFOR
1 469,- €
1 399,- €
1 429,- €
1 250,- €
1 190,- €
1 200,- €
+ možnosť splátok
+ možnosť splátok
+ možnosť splátok
ELEKTROBICYKLE USB port napr. pre nabíjanie telefónu
HORSKÝ ELEKTROBICYKEL MI5 • vo veľkostiach: 26“ a 27,5“
BESTSELLER dojazd až 100 km
Tektro-kotúčové mechanické brzdy odpružená vidlica Suntour XCT
plášte Schwalbe
Li-Ion 36V, 13Ah
radenie Shimano s prevodmi 3 x 7
20,7 kg (bez batérie) motor v zadnom náboji kolesa
949,- €
batéria 13Ah Li-Ion
+ možnosť splátok
VIAC INFORMÁCIÍ O ELEKTROBICYKLOCH NÁJDETE NA NAŠICH POBOČKÁCH ALEBO NA WWW.AUTOKELLY.SK 29" HORSKÝ ELEKTROBICYKEL TARGET 2.0
AKCIOVÉ CENY
čiernožltý (YK TARGET2-19-CZ) - veľkosť M čiernožltý (YK TARGET2-21-CZ) - veľkosť L
NA NOSIČE BICYKLOV
dojazd až 120 km
%
Li-Ion 36V, 13Ah Samsung 23 kg (s batériou)
1 150,- € + možnosť splátok
2
montované v ČR *Maximálny dojazd závisí od povrchu terénu, hmotnosti jazdca, poveternostných podmienok.Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
POVINNÁ A ODPORÚČANÁ VÝBAVA NA CESTY VÝSTRAŽNÝ TROJUHOLNÍK (DO CF10905)
Platnosť od 13. 8. do 26. 8. 2019
HASIACI PRÍSTROJ
VÝSTRAŽNÁ VESTA
(AK-DO HP10) - j.c. 10,90 € kg
(DO PAN0895C)
oranžová
1 kg
3,10 €
2,40 € VÝSTRAŽNÁ VESTA žltá
(DO CF10901)
5,10 €
16,- €
3,60 €
3,30 €
10,90 €
2,40 €
ŤAŽNÉ LANO do 3 000 kg
BEZPEČNOSTNÉ KLADIVKO
(AK-DO L20K)
(DO CFAT80026)
s karabínami
SADA UPÍNACÍCH POPRUHOV (DO CFDW09A06) sada obsahuje: • 2× popruh s račňou (25 mm × 4,5 m) • 2× 45 cm pružný popruh • 2× 60 cm pružný popruh • 2× 90 cm pružný popruh
s rezadlom bezpečnostného pásu
6,- €
2,- € KLIN POD KOLESO PROTI POHNUTIU (DO 42560AM)
5,- €
3,20 €
9,90 €
3,90 €
2,50 €
7,90 €
POLOAUTOMATICKÁ SADA NA OPRAVU DEFEKTOV (DO 10025)
• určený na rýchlu dočasnú opravu defektu • bezpečný pre TPMS senzory • obsahuje opravný tmel a kompresor • kompaktné rozmery do každého kufra
KUFRÍKOVÝ KOMPRESOR
PLASTOVÝ KANISTER
(DO CFAC9015) • max. tlak: 250 PSI/18 bar • max. prietok vzduchu: 25l/min. • nadstavce na nafukovanie kolies, matracov, lôpt, atď.
(DO CF337911)
12 V
5L
4,30 €
3,50 € PLASTOVÝ KANISTER
RÝCHLA POMOC
10 L
(DO CF338772)
57,90 €
17,20 €
7,- €
38,90 €
11,- €
5,90 €
PRACOVNÉ FLEXI SVIETIDLO PENLIGHT80
ŽIAROVKY
AUTOŽIAROVKY
(OS IL303)
+30%
SVETLA
H1
99.99.976
2,20 € 1,20 €
H1
OS 64150
2,46 €
2,- €
H3
99.99.945
2,50 € 1,20 €
12,06 €
H4
OS 64193
2,89 €
2,50 €
H4
99.99.975
3,59 € 2,50 €
6,90 €
H7
OS 64210
3,96 €
3,40 €
H7
99.99.929
3,59 € 2,50 €
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
3
STAROSTLIVOSŤ O VÁŠHO MILÁČIKA BALÍČEK AUTOKOZMETIKY
(KO TWVEDRO) Obsahuje: • ZIP WAX šampón s voskom 500 + 500 ml zadarmo • čistič diskov 500 ml, syntetickú jelenicu, Jumgo špongiu
Praktické vedro s vekom ako
AUTOŠAMPÓN S VOSKOM, 500 ml
(ACST050) - j.c. 4,60 €/L • zaručuje dlhodobý účinok vysokého lesku karosérie Pri kúpe autošampónu so špongiou DO CFS023B zvýhodnená cena 3,10 €
Platnosť od 13. 8. do 26. 8. 2019
ČISTIČ DISKOV
rozprašovač, 500 ml (ACST052), j.c.: 3,80 €/L • čistí disky kolies (oceľové i z ľahkých zliatín) • odstraňuje nečistoty vznikajúce pri brzdení
DARČEK
24,90 €
3,10 €
2,60 €
19,- €
2,30 €
1,90 €
ČISTIČ SKIEL, 500 ml,
rozprašovač
(ACST053) - j.c. 3,80 €/L • extra účinný čistič skiel s rýchlym a intenzívnym účinkom
ODSTRAŇOVAČ HMYZU
500 ml, rozprašovač (ACST054) - j.c. 3,80 €/L • odstraňuje zvyšky hmyzu • šetrný k plastom a gume
ČISTIČ KOBERCOV A TEXTÍLIÍ penový, 600 ml (ACST056) - j.c. 4,50 €/L • ideálny pre akýkoľvek druh tkaniny
3,50 €
2,70 € STARLINE ČISTIČ A OŽIVOVAČ PLASTOV, SPREJ 600 ml,
(ACST055), j.c. 4,83 €/L • čistí a navráti pôvodny vzhľad • čistí plastové časti karosérie, oživuje, chráni a konzervuje
2,60 €
2,40 €
3,60 €
1,90 €
1,90 €
2,90 €
UTESNENIE CHLADIČA kvapalina, 355 ml
(AC G031) - j.c. 12,39 €/L • tekutý prípravok na bezpečné utesnenie chladiacej sústavy a kúrenia • použiteľný so všetkými chladiacimi kvapalinami
4,90 €
OŽIVOVAČ PLASTOV A PNEU, 400 ml
(AC C5318), j.c.: 8,25 €/L • prípravok určený na ošetrenie pneumatík a vnútorných plastov
DPF SUPER CLEAN
čistič pre filter pevných častíc, 375 ml (DO-P6171) - j.c. 41,33 €/L • pridáva sa do palivovej nádrže • postačuje na 80 L paliva
4,40 € PRÁŠOK, 20 g
(AC G030) - j.c.145,-€/kg • prípravok s obsahom hliníkového prášku vhodný k trvalému zaceleniu škár, trhlín a netesností vzniknutých v chladiacej sústave, chladiči • použiteľný so všetkými chlad. kvapalinami
3,70 €
3,90 €
19,- €
2,90 €
3,30 €
15,50 €
COCKPIT SPREJ
600 ml j.c. 4,83 €/L vanilka (ACST057) citrón (ACST058) lesné plody (ACST059) • čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky • pôsobí antistaticky
LETNÉ ZMESI LETNÁ ZMES
LETNÝ KONCENTRÁT
cena: 1,30 €
(NA SWLKM-250) – marhuľa j.c. 8,80 €/L • 1:100, s Rain-Off efektom
do ostrekovačov NANO 1 L (NA SWLN-1) 3 L v PET
kvapaliny do ostrekovačov 250 ml
(NA SWL-3PET) j.c.: 1,30 €/L
cena: 1,35 €
3,90 €
cena od:
3,40 €
2,90 €
1,30 €
2,20 €
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
4
PORIADOK V AUTE A PRÍSLUŠENSTVO a nk vi no
JEDÁLENSKÝ PULT (DO CFPR510) • montáž na opierku hlavy • držiak na fľaše a plechovky • nosnosť 2,3 kg
14,90 €
12,90 €
DRŽIAK OKULIAROV
Platnosť od 13. 8. do 26. 8. 2019
SOLÁRNE LED SVETLO so snímačom pohybu
(DO CFPR470) • vrátane držiaka na pero a vizitky
(DO CFBMSL1249) • po zotmení sa automaticky zapne a reaguje na pohyb • obsahuje vstavaný akumulátor, ktorý sa nabíja solárnym panelom • 8 + 2 LED • 200 lumen • senzor pohybu v okruhu 2–5 m • vstavaný akum. 1 200 mAh • IP 65
3,50 €
2,90 € ORGANIZÉR NA SEDADLO (DO CFPR730) • na uloženie rôznych drobností (telefóny, nabíjačky...) • zavesenie na opierku hlavy
ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ KEMO M234, sieťový 230 V (DO TSSM234)
VHODNÉ do domu aj na chalupu
13,50 €
13,90 €
9,90 €
9,90 € PREDLŽOVACÍ KÁBEL EMOS dĺžka 5 m
BATÉRIE GP SUPER ALKALINE AAA LR03 5 + 5 ks (DO EMSB1310S) bežná cena: 6,- € akciová cena: 3,90 € AA LR6 5 + 5 ks (DO EMSB1320S) bežná cena: 6,- € akciová cena: 3,90 €
(DO EMSSETP1515P3853)
• 5 zaclonených zásuviek
SUPER CENA
LED svietidlo navyše
49,90 €
6,- €
8,90 €
41,90 €
3,90 €
6,90 €
VÝHODNÉ BALENIE
ZÍDE SA DO ZÁHRADY AKU STRUNOVÁ KOSAČKA 18 V
(GV HL-GT05) • vhodná na úpravu trávnika a do zle prístupných miest • záber: 260 mm • teleskopické a polohovateľné madlo • Li-Ion batéria: 1 500mAh/Li-Ion 18V
84,- €
59,- € PIESTOVÝ KOMPRESOR 24 L (GV STK001) • max. pracovný tlak: 8 bar • výkon: 1,5 kW • napätie: 230V • množstvo nasávaného vzduchu: 170 L/min. • objem zásobníka: 24 L
(GV HL-HT0515) • dĺžka: 80–120 cm • váha: 0,5 kg
(GV HL-HT05) • dĺžka čepele na trávnik: 80 mm • dĺžka čepele na kríky: 120 mm • Li-Ion batéria: 1 300mAh/3,6 V
SUPER vychytávka – ušetrite svoj chrbát
PRÍSLUŠENSTVO k aku nožniciam
+ NAVYŠE Nylonová struna 1,2 mm x 6 m pre GV HL-GT05*
TELESKOPICKÝ NADSTAVEC NA AKU NOŽNICE
AKU NOŽNICE NA TRÁVU A KRY
39,- €
20,29 €
21,90 €
14,90 €
+ NAVYŠE
BALÍČEK PRÍSLUŠENSTVA
PRACOVNÝ NÔŽ MORAKNIV BASIC 546
(TT 12241) • hrúbka čepele: 2 mm VHODNÝ • čepeľ: nerez, 91 mm na grilovačky • celková dĺžka: 206 mm • plastové púzdro s klipom na opasok
Balíček príšlušenstva obsahuje: • pneuhustič s tlakomerom • špirálová hadica na stlačený vzduch • rýchlospojka s vnútorným závitom G1/4 • vsuvka s vnútorným závitom G1/4
162,82 €
9,90 €
129,- €
7,90 €
5
Vyrobené vo Švédsku
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.