Skip to main content

Leták - júl 2019

Page 1

Platnosť od 9. 7. do 12. 8. 2019

CHLADIACI BOX

BALÍČEK AUTOKOZMETIKY Čistič diskov - rozprašovač

(DO CFE32MACDC) • termoelektrický • objem: 29 L

500 ml, (ACST052)

Odstraňovač hmyzu - rozprašovač 500 ml, (ACST054)

Autošampón s voskom 500 ml, (ACST050)

viac na str. 2

80,90 €

viac na str. 7

65,- €

5,- €

29" HORSKÝ ELEKTROBICYKEL TARGET 2.0 čiernožltý (YK TARGET2-19-CZ) - veľkosť M čiernožltý (YK TARGET2-21-CZ) - veľkosť L

dojazd 120 km Li-Ion 36V, 14Ah Samsung 23 kg (s batériou)

1 150,- € montované v ČR

UŽÍVAJ SI VÝHODY REGISTROVANÝCH ZÁKAZNÍKOV AJ TY PRI KÚPE PRODUKTOV Z TOHTO LETÁKU NAD

89,- €

DIESEL, 150 ml

(DO-P2151), j.c.: 70,- €/L

KU KAŽDÉMU ELEKTROBICYKLU BALÍČEK CYKLO CHÉMIE NAVYŠE*

REDUKUJE EMISIE

10,50 € BENZÍN, 375 ml

(DO-P1180), j.c.: 42,40 €/L

ZÍSKATE NAVYŠE

FĽAŠU MYDRINK S VYLÚHOVANÍM (0,7 L)

15,90 € BUĎTE NA STK PRIPRAVENÍ!

*Tescoma flašu (0,7 L) získa registrovaný zákazník k nákupu produktov z tohto letáku nad 89,- Eur s DPH a bude fakturovaná za 0,01 Eur bez DPH. Akcia platí do vypredania zásob. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.

všetko pre autá


KEMPING A CYKLODOPLNKY CHLADIACI BOX

CHLADIACI BOX

CHLADIACE VLOŽKY

(DO CFAQ26LA) • rovnomerné chladenie a udržovanie teploty vďaka vnútornému vetráku • chladí až do 18 °C rozdielu oproti okolitej teplote

RYBÁRSKE KRESLO, šedé

26 L 12/230 V

24 L (DO VP50541001B) Odporúčame dokúpiť

2× 200 g (DO VP5060015), cena: 1,90 € 2× 400 g (DO VP50600161) cena: 2,10 €

(DO CFATCC001A) • rozmery: 52 × 52 × 81 cm

100 kg

24 L

26 L

24,90 €

19,- € KEMPINGOVÁ SADA RIADU NEREZ, 7 ks (DO VP15809S031) • Sada obsahuje: 1× veľký ešus 1× malý ešus 1× hrnček 1× príbor

59,- €

12,90 €

45,- €

9,- € NAFUKOVACÍ MATRAC DO AUTA

KEMPINGOVÝ STÔL skladací, s lavicami

(DO CFATF001) • zloží sa do kufra s rozmermi 85 × 34 × 10 cm • materiál: hliník • hmotnosť: 9,3 kg

69,- €

55,90 €

11,90 €

(DO CF23180) • vrátane 12 V vzduchovej pumpy pre rýchle nafúknutie a vyfúknutie • vhodné pre väčšinu vozidiel kombi a SUV • rozmery 180 × 130 × 12 cm Dostupné iba na objednávku.

300 kg PRAKTICKÉ

no

119,- €

99,- €

a nk

vi

Dostupné iba na objednávku.

STREŠNÝ CYKLONOSIČ TOUR

NOSIČ NA ZADNÚ ČASŤ AUTA

NOSIČE BICYKLOV NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE

pre 3 bicykle

(DO CFRBC001F) • nosič pre bicykle s rámom 40–60 mm • uzamykateľný

(DO CF11512) • nastaviteľné úchyty • pevná oceľová konštrukcia • nosnosť: 45 kg • po použití možno nosič poskladať a odložiť do batožinového priestoru

pre 3 bicykle (DO CF105923EF)

329,- €

225,- €

NOSNOSŤ až 15 kg

pre 4 bicykle (DO CF95924EF)

49,- €

69,20 €

399,- €

42,90 €

52,90 €

275,- €

NOSIČ NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE

PRIEČNY STREŠNÝ NOSIČ, 120 CM

(DO CF145962E) • max. hmotnosť bicyklov 30kg • sklopný

(DO CFRB004A) • univerzálny nosič pre vozidlá s pozdĺžnymi strešnými nosičmi (hagusy) • uzamykateľný

pre 2 (elektro)bicykle

39,- € STREŠNÝ BOX ECOspace Anthracite (DO NORTHECOANTR) • TUV certifikát, záruka 5 rokov

2

ka 1

20

cm

49,- €

Viac nosičov nájdete na www.autokelly.sk

VHODNÉ pre elektrobicykle

dĺž

389,- €

225,- €

290,- €

195,- €

300 L 90

a1 ĺžk

cm

d

90 kg PRI KÚPE NOSIČA S BOXOM IBA ZVÝHODNENÁ CENA:

219,- €

Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.


ELEKTROBICYKLE

Platnosť od 9. 7. do 12. 8. 2019.

HORSKÝ ELEKTROBICYKEL MI5

BESTSELLER

• vo veľkostiach: 26“ a 27,5“

dojazd až 100 km

radenie Shimano s prevodmi 3 x 7

USB port napr. pre nabíjanie telefónu

Li-Ion 36V, 13Ah 20,7 kg (bez batérie)

Tektro-kotúčové mechanické brzdy

BALÍČEK CYKLO CHÉMIE NAVYŠE*

odpružená vidlica Suntour XCT

plášte Schwalbe

batéria 13Ah Li-Ion

motor v zadnom náboji kolesa

949,- € i

1. Garančná prehliadka pre všetky elektrobicykle ZADARMO.

+ možnosť splátok

VIAC INFORMÁCIÍ O ELEKTROBICYKLOCH NÁJDETE NA NAŠICH POBOČKÁCH ALEBO NA WWW.AUTOKELLY.SK 29" HORSKÝ ELEKTROBICYKEL EGO 2.0

montované v ČR

čiernožltý (YK EGO2-19-CZ) - veľkosť M čiernožltý (YK EGO2-21-CZ) - veľkosť L dojazd 120 km Li-Ion 36V, 14Ah 23 kg (s batériou) BALÍČEK CYKLO CHÉMIE NAVYŠE*

EASYBIKY NA CESTÁCH U SVOJICH MAJITEĽOV

1 890,- €

1 690,- €

stredový motor Bafang

+ možnosť splátok

28" MESTSKÝ ELEKTROBICYKEL MOVE 28 čiernožltý (YK MOVE28)

dojazd 100 km Li-Ion 36V, 13Ah 20,6 kg (bez batérie)

„Rád sa podelím o skúsenosti s našim Easybikom, ktorý sme si s manželkou kúpili začiatkom leta minulý rok a zatiaľ sme s e-bikom maximálne spokojní. S našimi Easybikami sme už prešli: Popradské Pleso, Sliezsky dom a ďalšie, naše najväčšie prevýšenie bolo pri jazde zo Šumiaca na Kráľovu hoľu = 1 146 m. Batéria zakaždým vydržala. A aké sú naše prvé dojmy ? Úžasné. Keď 40 rokov ťaháme na "klasike" tak takáto jazda je pôžitok.” Laco so svojou manželkou z Popradu

BALÍČEK CYKLO CHÉMIE NAVYŠE*

1 150,- €

949,- € + možnosť splátok

motor v zadnom náboji kolesa *Maximálny dojazd závisí od povrchu terénu, hmotnosti jazdca, poveternostných podmienok. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je Ceny jsou uvedeny včetně DPH. možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné Nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Na uvedené zboží není možné uplatnit další slevy. uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuVyznačené slevy jsou vztaženy k maloobchodním cenám společnosti Auto Kelly. vedené sú vyhradené.

3 3


MOTO VYCHYTÁVKY/SEZÓNA ZAČALA

SKÚTRE 125 cm MAXON BLADE

oranžový (YY JJ125TI-13 ORN) • výkon: 6,2 kW • veľký priestor na nohy vďaka rovnej podlahe

MAXON MATADOR modrý (YY JJ125TI-17 MDR) červený (YY JJ125TI-17 CRV)

Priestor na KUFOR

• výkon: 6,2 kW • malé 12" pneu ideálne na manévrovanie v meste

Priestor na KUFOR

NAVYŠE KU SKÚTROM ZÍSKATE VESTU A LEKÁRNIČKU!*

1 429,- €

1 399,- €

1 200,- €

1 190,- €

+ možnosť splátok

+ možnosť splátok

ŠIROKÝ SORTIMENT ZNAČKOVÝCH MOTO DIELOV A PRÍSLUŠENSTVA NÁJDETE NA WWW.AUTOKELLY.SK OLEJ PRE 2-TAKTNÉ MOTORY MOTO 2T - 0,5 L (NA MO2T), j.c. 5,- €/L • polosyntentický • API TC, JASO FD • určený pre motocykle, kosačky, píly, atď.

OLEJOVÝ FILTER

OLEJ PRE 4-TAKTNÉ MOTORY CASTROL POWER 1, 10W-40

(HF 204) • Hornet, CBR 600R, NC 700, ER6F, ZX6R, Z750, MT07

1 L (CA 193450256), j.c.: 7,90 €/L akciová cena: 7,90 €

4 L (CA 193450257), j.c.: 7,25 €/L

(HF 303) • VT600C, TransAlp, Africa Twin, ZX-10R, YZF-R1

akciová cena: 29,- € • polosyntentický • API SJ, JASO MA/MA2 • určený pre motocykle

3,83 €

cena od:

9,06 €

2,50 €

7,90 €

7,50 €

ČISTIACA SADA VZDUCHOVÉHO FILTRA (KN 99-5000EU) • čistidlo 355 ml • impregnačný olej 204 ml

ČISTIČ NA RUKY, 100 ml

SPREJ NA REŤAZE, 300 ml

(MOTO HANDSCLEAN M4) j.c. 39,- €/L

(ACST035) j.c. 10,67 €/L • maže a chráni proti korózii • odpudzuje vodu • pre teploty od -40°C do +150°C

6,20 €

4,30 €

3,90 €

3,20 € SPREJ NA REŤAZE, 400 ml

ČISTIČ NA KOŽENÉ ODEVY A OBUV, 250 ml

(ELF 195628) j.c. 15,- €/L • maže a chráni proti korózii • odpudzuje vodu • zanecháva suchý povrch

(MOTO PERFECTLEATHER M3) j.c. 19,60 €/L

17,80 €

8,40 €

13,33 €

15,50 €

4,90 €

6,- €

PLACHTA NA MOTOCYKEL/SKÚTER veľkosť L (DO CFAT31001AL) • 229 × 99 × 125 cm

VARTA AGM 12 V, 8 Ah, 135A

MOTOKUFOR K30N

(VT 508012), bežná cena: 45,90 € • AGM bezúdržbová technológia • japonské označenie: YTX9-BS • (+ pól na ľavej strane) • 152 × 88 × 106 mm

(YD K30N) • objem: 30 L • max. zaťaženie: 3 kg

DYNAVOLT GEL 12 V, 14 Ah, 180A (DYN MG14-BS-C), bežná cena: 69,48 € • GEL technológia • (+ pól na ľavej strane) • 151 × 87 × 145 mm

59,59 €

10,50 €

9,- € 4

30,- €

45,- €

52,90 €

*Vesta a lekárnička ku kúpe skútra bude fakturovaná za 0,01 € bez DPH. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.


VYRAZTE NA VÝLET DOBRE PRIPRAVENÍ ALKOHOL TESTER

BLUETOOTH HANDSFREE na tienidlo

(DO BES32) • elegantný dizajn • digitálny zosilňovač pre kvalitný zvuk • mikrofón s redukciou šumu pre nerušený hovor • automatické vypnutie pre úsporu energie • až 30 denná výdrž batérie

Platnosť od 9. 7. do 12. 8. 2019.

KAMERA DO AUTA

(DO VSDIGI-005) • dychový, digitálny • 0 – 1,9 ‰

FULL HD

(DO BOHDREAR1) • 4" LCD displej • uhol záberu hlavnej kamery 170° • fotorežim • parkovací režim, micro SD

33,90 €

27,90 € NÁHRADNÉ NÁUSTKY, 5 ks (DO VSDIGI-001), j.c.: 0,9 €/ks

5,90 €

25,90 €

4,50 € SLNEČNÉ POLARIZAČNÉ OKULIARE

MULTIMEDIÁLNE CENTRUM (DO EDDVD10) • veľkosť LED obrazovky 10.1" • prehráva CD/DVD • sloty: HDMI, USB, SD, AV IN/OUT • napájanie 12V • hranie hier z priloženého DVD • jazyk SK, CZ

Ideálne pre deti na dlhé cesty.

59,- €

a nk vi no

29,90 €

(v ponuke rôzne druhy) • 100 % ochrana • UV filter 400 • UVA, UVB

49,- €

PARKOVACÍ ASISTENT BENE 413

(DO TSSBENE 413) • s akustickou výstražnou funkciou • LED displej • 4 senzory Už iba jednoduché parkovanie bez stresov.

PÚZDRO NAVYŠE!

no

149,- €

a nk

vi

129,- €

14,90 €

37,90 €

11,90 €

32,90 €

SLNEČNÉ CLONY NA ČELNÉ SKLO

KOMPRESOR PROFI (DO CFAT006) • tlak: 150 PSI/10 BAR • veľmi tichý • výkon: 27 L/min.

VNÚTORNÉ

VONKAJŠIE

145 × 80 cm

ALU, 150 × 70 cm

(DO OPC17170300)

(DO CFAT25011A)

6,20 €

4,20 €

5,50 €

2,90 €

130 × 60 cm

ALU MAXI, 180 × 85 cm

(DO CFATSS003)

(DO CFAT25011B)

30,50 €

3,10 €

5,20 €

23,90 €

2,50 €

3,50 €

OCHRANA PROTI HLODAVCOM

ODPUDZOVAČE ŠKODCOV

SPREJ NA OCHRANU KABELÁŽE, 400 ml

KEMO M100 12 V (DO M100N)

(ACST024) - j.c. 10,- €/L • priesvitný sprej vydávajúci charakteristický odpudzujúci zápach • chráni káble a hadičky pred kunami a ostatnými hlodavcami • nevytvára lepkavú vrstvu

KEMO M180 12 V (DO TSSM180) • odolnosť IP65

ULTRAZVUKOVÉ KEMO POWER CANNON M161 (DO TSSM161)

KEMO M234, sieťový 230 V (DO TSSM234)

7,20 €

24,50 €

40,90 €

36,90 €

49,90 €

4,- €

19,90 €

30,90 €

28,90 €

41,90 €

Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.

5


DO KAŽDEJ DIELNE AKU STRUNOVÁ KOSAČKA 18 V

TELESKOPICKÝ NADSTAVEC NA AKU NOŽNICE

AKU NOŽNICE NA TRÁVU A KRY

(GV HL-GT05) • vhodná na úpravu trávnika a do zle prístupných miest • záber: 260 mm • teleskopické a polohovateľné madlo • Li-Ion batéria: 1 500mAh/Li-Ion 18V

(GV HL-HT05) • dĺžka čepele na trávnik: 80 mm • dĺžka čepele na kríky: 120 mm • Li-Ion batéria: 1 300mAh/3,6 V

(GV HL-HT0515) • dĺžka: 80–120 cm • váha: 0,5 kg

SUPER vychytávka – ušetrite svoj chrbát

PRÍSLUŠENSTVO k aku nožniciam

+ NAVYŠE

Nylonová struna 1,2 mm x 6 m pre GV HL-GT05*

84,- €

39,- €

19,90 €

59,- €

21,90 €

14,90 €

PIESTOVÝ KOMPRESOR 24 L

NÁJAZDOVÉ RAMPY

+ NAVYŠE

(GV STK001) • max. pracovný tlak: 8 bar • výkon: 1,5 kW • napätie: 230V • množstvo nasávaného vzduchu: 170 L/min. • objem zásobníka: 24 L

2 ks, nosnosť 2 t

BALÍČEK PRÍSLUŠENSTVA

(GV TRD2001G) cena za ks: 17,50 € • maximálna šírka pneu: 210 mm

2 ks

Balíček príšlušenstva obsahuje: • pneuhustič s tlakomerom • špirálová hadica na stlačený vzduch • rýchlospojka s vnútorným závitom G1/4 • vsuvka s vnútorným závitom G1/4

SUPER CENA

162,- €

55,55 €

39,- €

129,- € a nk

vi

(GV HL-76334-3) • otáčky naprázdno: 6 000/min. • priemer kotúča: 190 mm • úkos: 0 - 45° • hĺbka rezu: 45° = 49 mm, 90° = 66 mm

no

OKRUŽNÁ PÍLA 1 500 W, 230V

TAVNÁ LEPIACA PIŠTOĽ UNIVERZÁLNE (GV HL-C) • jednoduché použitie • ľahké lepenie • príkon: 60 W • priemer tav. tyčinky: 11 mm

TAVNÉ TYČINKY čierne (GV HL-GSB) transp. (GV HL-GST)

6,90 €

PLYNOVÁ MIKROSPÁJKOVAČKA, sada 10 ks

(GV AK2953) • typ paliva: butan • teplota plameňa: 1 300 °C • príslušenstvo pre: spájkovanie, tavenie, zváranie, zmršťovanie • dodávané v plastovom kufríku

5,90 €

79,90 €

11,11 €

45,- €

59,- €

7,90 €

29,- €

PRACOVNÝ NÔŽ MORAKNIV BASIC 546

SADA SKRUTKOVAČOV

(TT 12241) • hrúbka čepele: 2 mm • čepeľ: nerez, 91 mm • celková dĺžka: 206 mm • plastové púzdro s klipom na opasok

9,90 €

7,90 € 6

SADA OČKOPLOCHÝCH KĽÚČOV v látkovom obale

18 ks Vyrobené vo Švédsku

VHODNÝ na grilovačky

(GV HL-18) • ploché, krížové a mini skrutkovače v stojane

(NR GKK709) • kľúče: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 mm

15,20 €

24,90 €

12,50 €

19,90 €

Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.


ČISTENIE, LEŠTENIE, ÚDRŽBA

Platnosť od 9. 7. do 12. 8. 2019.

PRAKTICKÍ POMOCNÍCI PRI UMÝVANÍ AUTA BALÍČEK AUTOKOZMETIKY

ŠAMPÓN S VOSKOM 1 L + ŠPONGIA

(KO TWVEDRO) Obsahuje: • ZIP WAX šampón s voskom 500 + 500 ml zadarmo • čistič diskov 500 ml, syntetickú jelenicu, Jumgo špongiu

FLEXY BLADE

(KO TW4202JB) - j.c. 6,- €/L

(AK-DO30080) • silikónová stierka

10,- € Špongia Jumbo

8,50 €

NAVYŠE

KOŽA NA UMÝVANIE

Praktické vedro s vekom ako

AUTA

(DO CFS053) • prírodná 40×35 cm

DARČEK

24,90 €

7,69 €

19,- €

6,- €

TEKUTÝ VOSK 500 ml

(KO TW7786) - j.c.17,- €/L

6,- €

4,50 €

ČISTIČ DISKOV

rozprašovač, 500 ml

LEŠTIACI APLIKÁTOR S RÚČKOU, 3 ks

(ACST052), j.c.: 3,80 €/L • čistí disky kolies (oceľové  i z ľahkých zliatín) • odstraňuje nečistoty  vznikajúce pri brzdení

(KO AA30094)

3,90 €

KEFA NA DISKY KOLIES

(DO CF23811) • odstraňuje z kolies prach z bŕzd, mastnotu alebo asfalt

3,30 € Obsahuje karnaubský vosk

MIKROVLÁKNOVÉ UTIERKY, 30x30cm, sada 3 ks (AK-DO25014) - j.c. 1,- €/ks

3,80 €

13,90 €

3,- €

8,50 € HYGIENICKÝ SPREJ LOCTITE,

1,40 €

1,90 €

OSVIEŽOVAČE CAR SCENTS

LETNÉ OSTREKOVAČE

(KO CCS-12xxx) • originálny osviežovač vzduchu s pevnou náplňou • obsahuje bloky lisovaného ľanu napusteného parfumom • výdrž vône až 60 dní, v ponuke 20 druhov vôní

NANO LETNÁ ZMES 3 L (NA SWLN-3) j.c. 0,63 €/L

rôzne vône

150 ml

(LT 40388) - j.c. 50,- €/L • účinný proti baktériám, hubám a vírusom v interiéri auta domácnosti

1,90 €

2,60 €

9,90 €

7,50 €

PENOVÝ ČISTIČ KLIMATIZÁCIE, 400 ml

(AC TA00070) j.c. 11,25 €/L Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

6,10 €

4,50 €

4,50 €

4,- €

LETNÁ ZMES V PET FĽAŠI 5 L (NA SWL–5PET) j.c. 0,42 €/L

2,80 €

3,10 €

1,90 €

2,10 €

MOTOROVÉ OLEJE CASTROL MAGNATEC STOP-START 5W-30 A5

HELIX HX7 5W-40

akciová cena: 6,70 €

1 L (CA 159B92), j.c.: 8,10 €/L

akciová cena: 5,60 €

akciová cena: 31,- €

4 L (CA 159B9A), j.c.: 7,50 €/L

• ACEA C3, API CF/SN, VW 504.00 / 507.00, MB 229.51

• ACEA A1/B1, A5/B5, API SN, ILSAC GF-4, WSS-M2C913-C / -D

LONGLIFE 5W-30 1 L (NA LG-1), j.c.: 6,70 €/L 5 L (NA LG-5 ), j.c.: 6,20 €/L

akciová cena: 8,10 € akciová cena: 30,- €

1 L (SH HP540-1), j.c.: 5,60 €/L 4 L (SH HP540-4), j.c.: 5,,- €/L akciová cena: 20,- € • ACEA A3/B3, A3/B4, API CF / SN, VW 502.00 / 505.00, MB 229.3, GM LL-A-025 / LL-B-025, RN 0700 / 0710, FIAT 9.55535-M2 / -N2

cena od:

cena od:

cena od:

6,70 €

8,10 €

5,60 €

Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.

7


REGISTRÁCIA U NÁS SA OPLATÍ!

Náhradné diely a autopríslušenstvo

aj na Vaše auto nájdete na WWW.AUTOKELLY.SK

NAŠI ODBORNÍCI VYBRALI TIETO DIELY PRE VAŠU MITSUBISHI ASX (GA W) 2010 – 1.6 MIVEC/86kW/117PS: GUMOVÉ KOBERCE

STIERAČE AEROTWIN RETROFIT

predné, zadné, sada 4 ks

600 mm + 530 mm

(DO RG901702)

(BO 3397118996)

27,90 €

37,37 €

21,90 €

27,90 € ŽIAROVKA H11 12V 55W PGJ19-2 CB INTENSE, 2 ks

do kufra (DO RG823011)

(OS 64211CBIBOX) cena za 1 ks: 16,45 €

26,90 €

18,90 €

52,50 €

32,90 €

Klasické koberce a vane do kufra nájdete na WWW.AUTOKELLY.SK

OLEJ DIAMOND 5W-40

OLEJ HELIX ULTRA 5W-40

ACEA: A3/B3; A3/B4; API: CF/SM; VW 502.00/505.00; MB 229.3

ACEA: A3/B3; A3/B4; API: CF/SN; VW 502.00/505.00; MB 226.5; MB 229.5

5 L (NA D-5), j.c.: 4,- €/L

20,- €

4 L (SH HU540-4), j.c.: 6,50 €/L

OLEJ EDGE 5W-40 TITANIUM FST

5 L (CA 194410100), j.c.: 8,80 €/L ACEA: C3; API: CF/SN; VW 502.00/505.00/505.01; MB 226.5; MB 229.3

42,- €

72,08 €

26,- €

44,- €

OLEJOVÝ FILTER

VZDUCHOVÝ FILTER

KABÍNOVÝ FILTER

EKONOMICKÁ VOĽBA

STARLINE (SF OF0054) cena: 3,80 €

STARLINE (SF VF4330) cena: 4,30 €

STARLINE (SF KF9501) cena: 4,50 €

PRÉMIOVÁ VOĽBA

FILTRON (FI OP575) cena: 5,60 €

FILTRON (FI AP120/4) cena: 18,- €

FILTRON (FI K1241) cena: 6,80 €

PRÍĎTE NÁS NAVŠTÍVIŤ NA NIEKTORÚ Z NAŠICH POBOČIEK:

26 POBOČIEK

WWW.AUTOKELLY.SK/KONTAKT

Bratislava - Stará Vajnorská Bratislava - Petržalka Banská Bystrica Bardejov Dunajská Streda Galanta Košice Levice Liptovský Mikuláš Lučenec Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Pezinok Poprad Prešov Prievidza Senica Spišská Nová Ves Topoľčany Trenčín Trnava Vranov nad Topľou Zvolen Žilina

Zákaznícka linka +421 32 65 95 305 a

Zaparkujte vaše auto v službe Moja Garáž, a získajte zľavu až 20%! Najrýchlejšiu cestu ku všetkým pobočkám AUTO KELLY nájdete aj v aplikácii WAZE Akcie len pre fanúšikov aj na Facebook.com/Autokelly.sk Využite možnosť financovania cez Home Credit

UPOZORNENIE: Ceny sú aktuálne počas platnosti akciového letáku a do vypredania zásob. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Produkty nie sú dostupné na všetkých pobočkách, je možné objednať ich UPOZORNENIE: Ceny sú aktuálne akciového letáku a do vypredania zásob. ceny sú uvedené v Eur s DPH.zákonníka. Produkty nie sú dostupné pobočkách, je možné objednať ich a s odberom nasledujúci pracovný deň. počas Odberplatnosti možný len v obvyklom množstve. Tento leták nie Všetky je ponukou v zmysle Občianskeho Jednotkové cenynazavšetkých liter slúžia pre porovnanie objemu výrobku s odberom nasledujúci pracovný deň.v Odber možnýjelen v obvyklom množstve. Tentozhodovať leták nies je ponukou v zmysle vObčianskeho Jednotkové ceny za literchyby slúžiav letáku pre porovnanie objemu výrobku jednotkovej ceny. Vyobrazenie výrobkov tomto letáku ilustračné a nemusí sa presne tovarom ponúkaným predajniach. zákonníka. Všetky zmeny, zmeny cien, tlačové sú vyhradené. Všetky značky a jednotkovej ceny. Vyobrazenie výrobkov v tomto letáku je ilustračné a nemusí sa presne zhodovať s tovarom ponúkaným v predajniach. Všetky zmeny, zmeny cien, tlačové chyby v letáku sú vyhradené. a názvy produktov môžu byť ochrannými značkami a/alebo obchodnými značkami ďalších majiteľov. Tlačové chyby vyhradené. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené. Všetky značky a názvy produktov môžu byť ochrannými značkami a/alebo obchodnými značkami ďalších majiteľov. Tlačové chyby vyhradené. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Leták - júl 2019 by LKQ SK - Issuu