Platnosť od 9. 4. do 6. 5. 2019.
DO ZÁHRADY AKU NOŽNICE NA TRÁVU A KRY (GV HL-HT05) • dĺžka čepele na trávnik: 80 mm • dĺžka čepele na kríky: 120 mm
JAR JE TU
39,- €
A MOJE NÁKUPY TIEŽ:
21,90 € NA BICYKEL
NA AUTO OŽIVOVAČ PLASTOV A PNEU, 400 ml (AC C5318), j.c.: 7,25 €/L • prípravok určený na ošetrenie pneumatík a vnútorných plastov
NÁŠ TIP
205/55R16 91V BRAVURIS 5HM
NOSIČ BICYKLOV NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE
(PN L205/55R1691VBMBR5)
(DO CF105923EF)
strana 4
viac pneu na strane 2
3,90 €
50,30 €
329,- €
2,90 €
46,50 €
225,- € NÁŠ TIP
NÁŠ TIP
elektrobicykle str. 4
elektrický rázový uťahovák str. 3
AKCIA PRE REGISTROVANÝCH ZÁKAZNÍKOV - U NÁS SA TO OPLATÍ! BUĎTE PRIPRAVENÍ FANDIŤ NAŠIM!
K NÁKUPU NAD
19 €
REGISTRÁCIA U NÁS ZAHŔŇA TIETO VÝHODY:
ZÍSKATE
NÁVLEK NA BOČNÉ ZRKADLO - VLAJKA SR*
K NÁKUPU NAD
39 €
ZÍSKATE
VÔŇU DO AUTA LITTLE JOE SLOVAKIA*
● ● ●
●
Zľava až do výšky 30% na vybrané produkty Prehľadný archív objednávok Prehľad o Vašich vozidlách na jednom mieste Jednoduchý nákup dielov priamo pre Vaše vozidlo
*Návlek na bočné zrkadlo (DO SK111) získa registrovaný zákazník k nákupu nad 19,- € s DPH a bude fakturovaný za 0,01 € bez DPH. *Vôňu do auta Little Joe (DO LJSLOVAKIA) získa registrovaný zákazník k nákupu nad 39,- € s DPH a bude fakturovaný za 0,01 € bez DPH. Akcia platí do vypredania zásob. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
všetko pre autá
NEZABUDNITE OBUŤ SVOJHO MILÁČIKA ŠTÝLOVO ROZMERY
ZNAČKA
BEŽNÁ CENA
AKCIOVÁ CENA
175/65R14 82H
GOODRIDE RP28
33,20 €
30,30 €
165/70R14 81T
MATADOR MP47 HECTORRA 3
34,90 €
31,80 €
185/60R14 82H
BARUM BRILLANTIS 2
39,70 €
37,00 €
175/65R14 82T
CONTINENTAL ECOCONTACT 6
52,10 €
46,50 €
15"
ROZMERY
ZNAČKA
195/65R15 91H
14" BEŽNÁ CENA
AKCIOVÁ CENA
GOODRIDE RP28
38,70 €
35,30 €
195/50R15 82H
MATADOR MP47 HECTORRA 3
39,70 €
36,20 €
195/55R15 85V
BARUM BRAVURIS 5HM
55,30 €
50,50 €
195/65R15 91H
CONTINENTAL ECOCONTACT 6
58,90 €
53,60 €
ĎALŠIE ROZMERY A TYPY PNEUMATÍK NÁJDETE NA WWW.AUTOKELLY.SK ROZMERY
ZNAČKA
BEŽNÁ CENA
AKCIOVÁ CENA
205/55R16 91V
GOODRIDE RP28
43,- €
39,20 €
205/55R16 91V
MATADOR MP47 HECTORRA 3
46,- €
41,90 €
205/60R16 92H
BARUM BRAVURIS 5HM
57,70 €
53,70 €
205/55R16 91V
CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6
72,90 €
66,40 €
17"
ROZMERY
ZNAČKA
225/45R17 91Y FR
16" BEŽNÁ CENA
AKCIOVÁ CENA
MATADOR MP47 HECTORRA 3
51,60 €
47,30 €
225/45R17 91Y FR
BARUM BRAVURIS 5HM
55,70 €
51,20 €
225/45R17 91Y
CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6
91,90 €
83,30 €
215/50R17 95Y XL
CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6
128,90 €
116,50 €
ALU DISKY VEĽKOSŤ
BEŽNÁ CENA
AKCIOVÁ CENA
14"
64,06 €
53,90 €
15"
75,31 €
63,90 €
16"
94,18 €
73,90 €
17"
113,04 €
83,90 €
CENY PLATIA PRE VŠETKY DIZAJNY
2
ultimate Viac diskov vrátane konfigurátora vzhľadu ako bude vyzerať Vaše auto nájdete na www.autokelly.sk
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
PRÍSLUŠENSTVO, KTORÉ SA OPLATÍ MAŤ ZDVIHÁKY
POJAZDNÝ nosnosť 2 t
(DO CF10253) • zdvih: 135–342 mm
PODPERY NÁŠ TIP: pri kúpe pojazdného zdviháka s podperami získate zvýhodnenú cenu 36,90 €
Platnosť od 9. 4. do 6. 5. 2019.
ELEKTRICKÝ RÁZOVÝ UŤAHOVÁK
2 ks, nosnosť 2 t
(DO CF12466) - cena za 1 ks: 7,95 €
(DO CFAT119005) • balenie obsahuje nadstavce: 17, 19 a 21 mm • uťahovací moment 300 Nm, príkon 450 W
20,50 €
15,90 €
32,50 €
25,- €
NÁJAZDOVÉ RAMPY 2 ks, nosnosť 2 t
NOŽNICOVÝ
(GV TRD2001G) cena za ks: 17,50 € • maximálna šírka pneu: 210 mm
nosnosť 1,5 t (DO CF12473)
cena pre registrovaných zákazníkov:
35,- €
49,90 €
16,20 €
11,90 €
testované
KOMPRESORY PROFI, 150PSI
(DO CFAT006) • kvalitné kovové vyhotovenie • napájanie zo zásuvky cigaretového zapaľovača • max. tlak: 150 PSI / 10 bar
KĽÚČE NA KOLESÁ
STOJAN NA PNEU (DO CF13793)
• do šírky pneu 225 mm
85,90 €
55,- €
KRÍŽOVÝ PRAKTICKÉ
17–19–21–23 mm (DO CF12420)
30,50 €
5,90 €
19,- €
4,- €
KLASIK, 12V
(DO CF10735) • max. tlak: 250 PSI/17 bar • prívodný kábel: 3 m • nadstavce na nafukovanie kolies, matracov, lôpt, atď.
TELESKOPICKÝ 17–19 mm
(DO CF12418)
10,70 €
15,20 €
6,80 €
7,90 €
8,90 €
5,90 €
PNEUMERAČE
OPRAVA PNEU
ANALÓGOVÝ
300 ml (AC C878266) - j.c. 19,67 €/L 500 ml (AC C878273) - j.c. 13,80 €/L
7 bar
POLOAUTOMATICKÁ SADA NA OPRAVU DEFEKTOV (DO 10025)
• rýchlo a účinne utesní prepichnutú pneumatiku bez nutnosti demontovať koleso
(DO CF09334)
RÝCHLA POMOC
4,30 €
3,50 € CELOKOVOVÝ 0,5 – 7,5 bar
(DO CFTPG9005)
300 ml 6,90 €
5,90 €
9,30 €
500 ml 7,80 €
57,90 €
4,90 €
6,90 €
38,90 €
SPREJ NA BRZDOVÉ STRMENE 400 ml, j.c. 12,25 €/L červený (ACST043) zelený (ACST044) modrý (ACST048)
ZĽAVA -25%
NA VŠETKY PUKLICE
6,20 €
4,90 €
VYBERTE SI TIE VAŠE NA WWW.AUTOKELLY.SK
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy Ceny jsou uvedeny včetně DPH. sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produkNabídka platí pouze do vyprodání zásob. Na uvedené zboží není možné uplatnit další slevy. tov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
Vyznačené slevy jsou vztaženy k maloobchodním cenám společnosti Auto Kelly.
33
MÁME ELEKTROBICYKEL PRE KAŽDÉHO ELEKTROBICYKLE 28" ELEKTROBICYKEL URBAN CONCEPT – CZ
DOJAZD až 100 km
čiernozelený (YK URBAN-CZ) • elektrobicykel z kategórie Fitness Urban je určený na cesty, cyklocesty a spevnené cesty • batéria: 10,4 Ah, Li-Ion, kompletne skrytá v ráme • motor Bafang 250 W v náboji zadného kolesa • cestné plášte Kenda 700 x 28 • radenie Shimano Altus 1 x 9 prevodov • brzdy: hydraulické kotúčové, Tektro
NOVINKA
1 550,- €
1 350,- € + možnosť splátok
MESTSKÝ ELEKTROBICYKEL MOVE
SKLADACÍ ELEKTROBICYKEL FOLD
čierny (YK TR3-600-CZ) biely (YK TR3-600-BZ)
biely (YK FB200-BZ) čierny (YK FB200-CZ)
• batéria: 36 V / 13 Ah, Li-Ion • motor Bafang 250 W v náboji zadného kolesa • odpružená vidlica SR Suntour • radenie Shimano 1 × 7 prevodov • možnosť uzamknutia kolesa proti krádeži • reflexné boky plášťov pre väčšiu bezpečnosť • dojazd: cca 100 km
VIAC MODELOV
ELEKTROBICYKLOV V AKCIOVÝCH CENÁCH NÁJDETE NA
WWW.AUTOKELLY.SK
• batéria: 36 V / 11 Ah, Li-Ion • rozmery v zloženom stave: 86 × 39 × 64 cm • 6 rýchlostí • dojazd: cca 60 km
1 060,- €
915,- €
899,- €
759,- €
+ možnosť splátok
+ možnosť splátok
NOSIČE PRIEČNY STREŠNÝ NOSIČ ALU PRO 120 cm
(DO CFRB004A) • univerzálny nosič pre vozidlá s pozdĺžnymi strešnými nosičmi (hagusy) • balenie obsahuje 4 ks pätiek a 2 ks tyčí • dĺžka tyčí: 120 cm • nosnosť: 90 kg • uzamykateľný
STREŠNÝ CYKLONOSIČ TOUR
NOSIČE BICYKLOV NA ŤAŽNÉ ZARIADENIE
(DO CFRBC001F) • nosič pre bicykle s rámom 40–60 mm • nosnosť: 15kg • uzamykateľný
Vhodné aj pre elektrobicykle.
pre 3 bicykle (DO CF105923EF)
329,- €
225,- € pre 4 bicykle (DO CF95924EF)
49,- €
39,- € NOSIČ NA ZADNÚ ČASŤ AUTA
CYKLOÚDRŽBA
(DO CF11512) • nastaviteľné úchyty • pevná oceľová konštrukcia • nosnosť: 45 kg • po použití možno nosič poskladať a odložiť do batožinového priestoru
OPRAVA PNEU, 75 ml
pre 3 bicykle
(YK 001), j.c.: 42,67 €/L bežná cena: 5,50 €
akciová cena: 3,20 €
OLEJ NA REŤAZE V SPREJI, 400 ml (YK 002), j.c.: 7,75 €/L bežná cena: 5,50 €
akciová cena: 3,10 €
OLEJ NA REŤAZE,100 ml
(YK 003), j.c.: 26,- €/L bežná cena: 3,90 €
akciová cena: 2,60 €
69,20 €
52,90 € 4
ČISTIČ REŤAZÍ GÉL, 400 ml (YK 004), j.c.: 8,- €/L bežná cena: 5,50 €
akciová cena: 3,20 €
49,- €
399,- €
42,90 €
275,- € SILIKÓNOVÝ OLEJ, 200 ml
(YK 005), j.c.: 12,- €/L bežná cena: 3,90 €
akciová cena: 2,40 €
MAZACÍ OLEJ S PTFE, 200 ml (YK 006), j.c.: 13,- €/L bežná cena: 3,50 €
akciová cena: 2,60 €
ČISTIČ BŔZD, 200 ml
(YK 008), j.c.: 8,- €/L bežná cena: 2,90 €
akciová cena: 1,60 €
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
SKÚTRE A PRÍSLUŠENSTVO
Platnosť od 9. 4. do 6. 5. 2019.
SKÚTRE
SKÚTER MAXON ARDOUR 125 modrý (YY JJ125TI-23A MDR) čierny (YY JJ125TI-23B CRN) biely (YY JJ125TI-23B BIL)
• objem motora: 125 cm • výkon: 6,2 kW • športovo ladený skúter • 14" pneu pre lepšie tlmenie nerovností na cestách
SKÚTER MAXON BLADE 125 oranžový (YY JJ125TI-13 ORN) zelený (YY JJ125TI-13 ZLN)
SKÚTER MAXON MATADOR 125 modrý (YY JJ125TI-17 MDR) červený (YY JJ125TI-17 CRV)
• objem motora: 125 cm • výkon: 6,2 kW • zadný nosič na uchytenie motokufra • veľký priestor na nohy vďaka rovnej podlahe
• objem motora: 125 cm • výkon: 6,2 kW • malé 12" pneu ideálne na manévrovanie v meste • zadný nosič na uchytenie motokufra
NAVYŠE
KU SKÚTROM ZÍSKATE VESTU A LEKÁRNIČKU!*
1 469,- €
1 250,- € + možnosť splátok
1 399,- €
1 429,- €
1 190,- €
1 200,- €
+ možnosť splátok
+ možnosť splátok
PRÍSLUŠENSTVO MOTO 4T 10W40, 1 L
(NA MO4T10W40), j.c.: 5,50 €/L • celoročný olej • určený na mazanie benzínových štvortaktných motorov, športových motocyklov, štvorkoliek
MOTOLEKÁRNIČKA V TEXTILNOM OBALE (AK-DO LEK02)
MOTOBATÉRIA VARTA AGM 12V, 4 Ah, 114x71x106 mm (VT 504012), bežná cena: 40,60 €
akciová cena: 27,- €
AGM 12V, 12 Ah, 152x88x147 mm
8,28 €
(VT 512014), bežná cena: 74,70 €
akciová cena: 45,- €
5,50 € MOTO 2T, 500 ml
(NA MO2T), j.c.: 4,80 €/L • polosyntetický motorový olej • je určený na mazanie dvojdobých vysokootáčkových benzínových motorov
3,83 €
13,20 €
cena od:
2,40 €
6,90 €
27,- €
UPEVŇOVACIA SIEŤKA NA BATOŽINU (MOTO 4679) • viac farebných variantov
3,90 €
REŤAZOVÝ ZÁMOK
DRŽIAK NA SMARTFÓN GPS do 3,5"
(MOTO 303A) • dĺžka: 100 cm
(YD KS952B) • držiak na navigáciu alebo telefón
44,90 €
17,90 €
37,- €
13,90 €
*Vesta a lekárnička ku kúpe skútra bude fakturovaná za 0,01 € bez DPH. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
5
DO DOMU I ZÁHRADY AKU STRUNOVÁ KOSAČKA 18 V
(GV HL-GT05) • vhodná na úpravu trávnika a do zle prístupných miest • záber: 260 mm • teleskopické a polohovateľné madlo • Li-Ion batéria: 1 500mAh/Li-Ion 18V
AKU NOŽNICE NA PLOT 18 V
AKU KOTÚČOVÁ PÍLA 18 V (GV HL-CS07) • Li-Ion batéria 1 500mAh/18 V • otáčky naprázdno: 0–3 800/min. • priemer kotúča: 136 mm
(GV HL-HT06) • kapacita batérie: 1 300mAh/Li-Ion 18V • otáčky naprázdno: 1 100/min • dĺžka čepele: 510 mm
+ NAVYŠE
Nylonová struna 1,2 mm x 6 m pre GV HL-GT05*
84,- €
99,- €
77,- €
59,- €
69,- €
59,- €
AKU BEZUHLÍKOVÁ VŔTAČKA 18V (GV HL-BLD01) • priemer upínacieho skľučovadla: 0,8 - 13 mm • otáčky naprázdno: 0 - 400/min., 0 - 1 400/min. • 2x Li-Ion 1 500mAh/18V batéria
+ NAVYŠE
Sada bitov s nadstavcom 32 ks v hodnote 8,- € s DPH*
(NR T39913)
(GV HL-RS010) • voľnobežné otáčky: 0–13 000/min. • počet kmitov: 9 000–24 000/min. • brúsny tanier: 125 mm
129,- €
39,90 €
109,- €
33,- €
AKU VŔTAČKA 20V
(GV HL-CD09) • priemer upínacieho skľúčovadla: 1 - 13 mm • kapacita batérie: 1 500mAh/Li-Ion 20V • otáčky naprázdno: 0 - 400/min., 0 - 1 500/min.
+ NAVYŠE Sada 5 kusov vrtákov do ocele HSS-TiN v hodnote až 10,- € s DPH*
76,- €
59,- € VYSOKOTLAKOVÝ ČISTIČ (GV STVM110) • maximálny tlak: 165 barov • prietok: 7,2 l/min.
+ NAVYŠE Balíček autokozmetiky TURTLE WAX v hodnote až 24,90 € s DPH*
6
1/2" MOMENTOVÝ KĽÚČ 28-210 NM, KALIBROVANÝ
EXCENTRICKÁ BRÚSKA výkon 350 W
KOMBINOVANÁ SADA DIELENSKÉHO NÁRADIA V ALU KUFRÍKU, 57 ks
Široká možnosť nastavenia 28-210 NM
71,- €
- s funkciou račne
49,- € SADA BITOV S NADSTAVCOM, 32 ks (GV HL-BIT32)
(GV ST57SET) • odolný hliníkový kufrík • obsahuje: - 2x kombinované kliešte - 1/2" sada náradia - 1/4" sada náradia - sada očkoplochých kľúčov (8–22 mm) - štiepacie kliešte - sada skrutkovačov
SADA
57 ks
133,- €
99,- €
SADA
32 ks
10,90 €
8,- €
NAVÍJAČE KÁBLOVÝ 220 V - 15 m
HADICOVÝ, 10 m
(GV STKN15) • dĺžka káblu: 15 m + 1,5 m • hmotnosť: 15,5 kg • priemer vodiča: 3 x 1,5 mm
(GV STHN10) • materiál hadice: PVC • priemer hadice: 8 x 12 mm • pracovný tlak: 8 bar • max. tlak: 24 bar • hmotnosť: 14,5 kg
175,- €
58,80 €
109,- €
39,- €
78,- €
49,- €
*Produkty navyše budú fakturované za 0,01 € bez DPH. Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
JARNÁ OČISTA PRE VAŠE AUTO TEKUTÝ VOSK 500 ml
AUTOŠAMPÓN S VOSKOM, 500 ml
( KO TW7786) - j.c.17,- €/L • obsahuje silikonové nanočastice, ktoré sa viažu na farbu do väčšej hĺbky a tým dosahuje dlhodobejší účinok
(ACST050) - j.c. 4,60 €/L • zaručuje dlhodobý účinok vysokého lesku karosérie
3,- €
NÁŠ TIP: Pri kúpe tekutého vosku a leštiaceho aplikátora zvýhodnená cena: 11,- €
2,30 € UMÝVACIA RUKAVICA z mikrovlákna, 2v1
2,- €
NÁŠ TIP: Pri kúpe autošampónu s umývacou rukavicou zvýhodnená cena: 3,90 €
rozprašovač, 500 ml
Obsahuje karnaubský vosk
13,90 €
8,50 €
(KO AA30094)
3,90 €
3,30 €
(ACST056) - j.c. 4,50 €/L • ideálny pre akýkoľvek druh tkaniny
1,90 €
3,50 €
(DO CF23811) • odstraňuje z kolies prach z bŕzd, mastnotu alebo asfalt
NÁŠ TIP: Pri kúpe čističa diskov s kefou na disky zvýhodnená cena: 2,60 €
600 ml, (ACST055) - j.c. 4,83 €/L • čistí a navráti pôvodny vzhľad • čistí plastové časti karosérie, oživuje, chráni a konzervuje
ČISTIČ BŔZD BEZ ACETÓNU
HYGIENICKÝ SPREJ LOCTITE,
(ACST025) - j.c. 5,- €/L • vysoko kvalitný čistič bŕzd • na kotúčové brzdy, brzdové obloženie, obloženie spojky • nenapadá gumové a plastové časti
(LT 40388) - j.c. 50,- €/L • účinný proti baktériám, hubám a vírusom v interiéri auta domácnosti
600 ml
rôzne vône
(KO CCS-12xxx) • originálny osviežovač vzduchu s pevnou náplňou • obsahuje bloky lisovaného ľanu napusteného parfumom • výdrž vône až 60 dní, v ponuke 20 druhov vôní
NOVINKA
ADITÍVUM SUPER BENZIN, 500 ml (AC VF005) - j.c. 17,80 €/L
8,90 € OCHRANNÝ NÁSTREK BODY 950, SPREJ, 400 ml
9,90 €
7,50 €
(AC TA00070) - j.c. 11,25 €/L
OSVIEŽOVAČE CAR SCENTS
1,80 €
2,90 €
400 ml
3,- €
2,30 €
(DO CF337959) • rozmery: 205 × 115 × 60 mm
11,90 €
PENOVÝ ČISTIČ KLIMATIZÁCIE,
3,70 €
ŠPONGIA S VRSTVOU NA ODSTRÁNENIE HMYZU
3,60 €
150 ml
Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
1,60 €
• znižuje spotrebu paliva • poskytuje ochranu palivového systému pred koróziou • znižuje hlučnosť
STARLINE ČISTIČ A OŽIVOVAČ PLASTOV, SPREJ
KEFA NA DISKY KOLIES
2,30 €
NÁŠ TIP: Pri kúpe odstraňovača hmyzu a špongie zvýhodnená cena: 3,- €
(AC VF003) - j.c. 17,80 €/L
2,70 €
2,50 €
(ACST054) - j.c. 3,20 €/L • odstraňuje zvyšky hmyzu • šetrný k plastom a gume
ADITÍVUM SUPER DIESEL letný, 500 ml
penový, 600 ml
(ACST052), j.c.: 3,80 €/L • čistí disky kolies (oceľové i z ľahkých zliatín) • odstraňuje nečistoty vznikajúce pri brzdení
1,40 €
rozprašovač
ČISTIČ KOBERCOV A TEXTÍLIÍ
ČISTIČ DISKOV
1,90 €
ODSTRAŇOVAČ HMYZU 500ml,
LEŠTIACI APLIKÁTOR S RÚČKOU, 3 kusy
(DO CF12307)
3,- €
Platnosť od 9. 4. do 6. 5. 2019.
čierny (AC H066) šedý (AC H067) biely (AC H065) j.c. 12,25 €/L
• na báze kaučuku • ochrana proti hluku a korózii • na vnútorné a vonkajšie časti karosérie • rýchlo schnúci, prelakovateľný
5,90 €
6,10 €
4,50 €
4,90 €
ZĽAVA -25%
LETNÉ ZMESI DO OSTREKOVAČOV S NANO EFEKTOM
NA SORTIMENT PLOCHÝCH STIERAČOV
1 L (NA SWLN-1) - j.c. 1,- €/L akciová cena: 1,- €
3 L (NA SWLN-3) - j.c. 0,67 €/L akciová cena: 2,- €
• odpudzuje vodu, nečistoty a oleje, zvýšenie lesku povrchu skla a dlhodobo chráni sklo pred znečistením
4,50 €
cena od:
4,- €
1,- €
VYBERTE SI TIE VAŠE NA WWW.AUTOKELLY.SK
Niektoré produkty nemusia byť dostupné na všetkých pobočkách, je možné ich objednať na nasledujúci deň. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Vyznačené zľavy sú voči bežným MO cenám na trhu. Na uvedený tovar nie je možné uplatňovať ďalšie zľavy. Obrázky môžu byť ilustračné, pre názornejšie zobrazenie funkcie produktov. Tlačová chyba vyhradená. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.
pre registrovaných zákazníkov dodatočná
zľava -10% 7
REGISTRÁCIA U NÁS SA OPLATÍ!
Náhradné diely a autopríslušenstvo
aj na Vaše auto nájdete na WWW.AUTOKELLY.SK
NAŠI ODBORNÍCI VYBRALI TIETO DIELY PRE VAŠU YAMAHU MT-07 (r. v. 2016): AKUMULÁTOR EXIDE AGM
12 V, 8,6 Ah, 150x87x39 mm (EX YTZ10S-BS)
ČISTIČ BENZÍNOVÉHO SYSTÉMU - FUEL LINE CLEANER BIKE
ŽIAROVKA H4 12 V 60/55W P43T (OS 64193NR1-01B)
(DO-P3011), j.c. 46,- €/L • 200 ml
49,- €
9,20 €
13,90 €
BRZDOVÉ DOŠTIČKY
MOTUL CHAIN CLEAN C1 (MOTO CHAINCLEAN C1) j.c. 27,25 €/L
(SBS 634HS)
• 400 ml • čistič reťaze
29,- €
10,90 €
MOTUL CHAIN LUBE ROAD C2 (MOTO CHAINROAD C2/0.4) j.c. 24,75 €/L
MOTOCYKLOVÁ REŤAZ
MOTUL 5100 AT 10W-40
(MOTO 51004T10W40/1), j.c. 10,90 €/L • 1 L • olej na báze Technosyntézy® pre štvortaktné motory
(DID 1-550-108)
• 400 ml • mazanie reťaze
9,90 €
75,- €
10,90 €
OLEJOVÝ FILTER (HF 204)
7,70 €
ŠIROKÝ SORTIMENT ZNAČKOVÝCH MOTO DIELOV A PRÍSLUŠENSTVA NÁJDETE NA WWW.AUTOKELLY.SK
PRÍĎTE NÁS NAVŠTÍVIŤ NA NIEKTORÚ Z NAŠICH POBOČIEK:
27 POBOČIEK
PO CELOM SLOVENSKU: WWW.AUTOKELLY.SK/KONTAKT
Bratislava - Stará Vajnorská Bratislava - Petržalka Banská Bystrica Bardejov Dunajská Streda Galanta Košice Levice Liptovský Mikuláš Lučenec Malacky Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Pezinok Poprad Prešov Prievidza Senica Spišská Nová Ves Topoľčany Trenčín Trnava Vranov nad Topľou Zvolen Žilina
Zákaznícka linka +421 32 65 95 305 a
Zaparkujte vaše auto v službe Moja Garáž, a získajte zľavu až 20%! Najrýchlejšiu cestu ku všetkým pobočkám AUTO KELLY nájdete aj v aplikácii WAZE Akcie len pre fanúšikov aj na Facebook.com/Autokelly.sk Využite možnosť financovania cez Home Credit
UPOZORNENIE: Ceny sú aktuálne počas platnosti akciového letáku a do vypredania zásob. Všetky ceny sú uvedené v Eur s DPH. Produkty nie sú dostupné na všetkých pobočkách, je možné objednať ich UPOZORNENIE: Ceny sú aktuálne akciového letáku a do vypredania zásob. ceny sú uvedené v Eur s DPH.zákonníka. Produkty nie sú dostupné pobočkách, je možné objednať ich a s odberom nasledujúci pracovný deň. počas Odberplatnosti možný len v obvyklom množstve. Tento leták nie Všetky je ponukou v zmysle Občianskeho Jednotkové cenynazavšetkých liter slúžia pre porovnanie objemu výrobku s odberom nasledujúci pracovný deň.v Odber možnýjelen v obvyklom množstve. Tentozhodovať leták nies je ponukou v zmysle vObčianskeho Jednotkové ceny za literchyby slúžiav letáku pre porovnanie objemu výrobku jednotkovej ceny. Vyobrazenie výrobkov tomto letáku ilustračné a nemusí sa presne tovarom ponúkaným predajniach. zákonníka. Všetky zmeny, zmeny cien, tlačové sú vyhradené. Všetky značky a jednotkovej ceny. Vyobrazenie výrobkov v tomto letáku je ilustračné a nemusí sa presne zhodovať s tovarom ponúkaným v predajniach. Všetky zmeny, zmeny cien, tlačové chyby v letáku sú vyhradené. a názvy produktov môžu byť ochrannými značkami a/alebo obchodnými značkami ďalších majiteľov. Tlačové chyby vyhradené. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené. Všetky značky a názvy produktov môžu byť ochrannými značkami a/alebo obchodnými značkami ďalších majiteľov. Tlačové chyby vyhradené. Akékoľvek práva tu výslovne neuvedené sú vyhradené.