Skip to main content

Akciovy-letak-oktober

Page 1

VŠETKO PRE VAŠE PREZUTIE

Pneumatiky

str. 2

Autobatérie

str. 4

Autokozmetika str. 6

V

OZ

DO

str. 8

M

OV

DO

Elektronika

LAUFENN LW31 I FIT+ 165/70R13 79 T (P 1019725)

✅

VYHRIEVANÉ POŤAHY DO AUTA

100 000 pneumatík skladom

s termostatom

(DO H 100)

s prepínačom

(DO H 200)

veň

30,40 € Viac akciových pneumatík nájdete na str. 2

OŽIVOVAČ PLASTOV A PNEU, 400 ml • určený na ošetrenie pneumatík a vnútorných plastov a všetkých gumených častí • čistí, vracia pôvodný vzhľad • ošetrené miesto udržuje v elastickom stave

ZĽAVA

3,30 €

na sady (4 ks) puklíc značky CARFACE

vyh

4,90 €

na koberce, vane a gumenné rohože

Vyberte si presne na svoje auto na www.autokelly.sk

2 úr

ovn

13,90 €

• priesvitný sprej vydávajúci charakteristický zápach, ktorý odpudzuje hlodavce • chráni káble a hadičky pred kunami a ostatnými hlodavcami

ZĽAVA

ania

💣 11,90 €

(ACST024), j.c.: 12,25 €/L

25 %

riev

SUPER CENA

SPREJ NA OCHRANU KABELÁŽE, 400 ml

(AC C5318), j.c.: 8,25 €/L

25 %

1 úro

e vy

hrie

van

ia

ADITÍVA DIESEL ,

zimný, 500 ml

(AC VF001), j.c.: 18 €/L

BENZÍN, 500 ml

(AC VF005), j.c.: 18 €/L

9€

35 % ZĽAVA

na všetky stierače značky STARLINE Platnosť letáku od 5. 10. do 8. 11. 2021

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy. Dovoz tovaru až na 78% lokalít na Slovensku našimi vlastnými rozvozovými vozidlami. Tlačová chyba vyhradená.


PNEUMATIKY A DISKY

13" 14" 15"

16"

PRE VAŠE BEZPEČNÉ CESTOVANIE

OBJEDNÁVACÍ KÓD

ROZMERY

ZNAČKA A DEZÉN

AKCIOVÁ CENA

PN Z155/80R1379TBMP5

155/80R13 79 T

BARUM POLARIS 5

33,50 €

P 1019725

165/70R13 79 T

LAUFENN LW31 I FIT+

30,40 €

OBJEDNÁVACÍ KÓD

ROZMERY

ZNAČKA A DEZÉN

AKCIOVÁ CENA

PN Z165/70R1481TBMP5

165/70R14 81 T

BARUM POLARIS 5

37,90 €

PN Z175/65R1482TMAMP93

175/65R14 82 T

MATADOR MP93 NORDICCA

34,30 €

PN Z165/70R1481TBMP5

165/70R14 81 T

BARUM POLARIS 5

37,90 €

P 1019732

175/70R14 84 T

LAUFENN LW31 I FIT+

34,70 €

PN Z185/65R1486TBMP5

185/65R14 86 T

BARUM POLARIS 5

40,90 €

OBJEDNÁVACÍ KÓD

ROZMERY

ZNAČKA A DEZÉN

AKCIOVÁ CENA

PN Z175/65R1584TBMP5

175/65R15 84 T

BARUM POLARIS 5

40,10 €

PN Z195/65R1591TBMP5

195/65R15 91 T

BARUM POLARIS 5

41,40 €

PN Z195/65R1591TCOTS870

195/65R15 91 T

CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 870

57,40 €

P 1019740

185/60R15 84 T

LAUFENN LW31 I FIT+

35,70 €

PN Z185/65R1588TMAMP93

185/65R15 88 T

MATADOR MP93 NORDICCA

38,30 €

P 1019740

185/60R15 84 T

LAUFENN LW31 I FIT+

35,70 €

OBJEDNÁVACÍ KÓD

ROZMERY

ZNAČKA A DEZÉN

AKCIOVÁ CENA

PN Z195/55R1691HBMP5

195/55R16 91 H

BARUM POLARIS 5

69,20 €

P 1020453

195/60R16 89 H

HANKOOK W452 WINTER I*CEPT RS2

69,50 €

P 1019751

205/55R16 91 H

LAUFENN LW31 I FIT+

46,10 €

PN Z205/55R1691TBMP5

205/55R16 91 T

BARUM POLARIS 5

48,80 €

PN Z205/55R1691HCOTS870

205/55R16 91 H

CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 870

85,50 €

P 1017631

205/55R16 91 T

HANKOOK W452 WINTER I*CEPT RS2

63,70 €

PN Z215/65R1698HNEWH2

215/65R16 98 H

NEXEN WINGUARD SNOW'G WH2

70,90 €

PN Z215/70R16100HBMP5

215/70R16 100 H

BARUM POLARIS 5

74,50 €

ROZMERY

ZNAČKA A DEZÉN

AKCIOVÁ CENA

P 1020669

205/55R17 95 V

HANKOOK W320 WINTER I*CEPT EVO2

104,60 €

PN Z205/55R1795VNEWGSP2

205/55R17 95 V

NEXEN WINGUARD SPORT 2

PN Z215/55R1798VBMP5

215/55R17 98 V

BARUM POLARIS 5

80,10 €

P 1019770

225/50R17 98 V

LAUFENN LW31 I FIT+

69,00 €

PN Z225/45R1791HBMP5

225/45R17 91 H

BARUM POLARIS 5

65,30 €

OBJEDNÁVACÍ KÓD

17"

84,10 €

Kompletný sortiment pneumatík a diskov nájdete na www.autokelly.sk

OCEĽOVÉ DISKY APLIKÁCIA

ROZMERY

AKCIOVÁ CENA

6J×15 ET47 5×112×57

41,00 €

POLO IV (PQ24)/FOX /POLO V(PQ 25)05.09-/ SKODA FABIA 1,4/1,9 D/FABIA II (SK25X) 03.07/FABIA PRAKTIKA/PRAKTIK/ ROOMSTER/RAPID SPACEBACK (2013-) / SEAT IBIZA/CORDOBA (PQ24)/IBIZA/ST (PQ25)/09.08- (kód: DO 5210)

5J×14 ET35 5×100×57

37,50 €

IBIZA/ST (08)/TOLEDO / VW POLO V (PQ 25)05.09- / SKODA RAPID SPACEBACK (2013-) (kód: DO 7760)

6J×15 ET38 5×100×57

41,50 €

FABIA (PQ24) 01.00-/FABIA RS/FABIA II (SK25X) 03.07-/FABIA PRAKTIKA/PRAKTIK/ROOMSTER (SK25X) 08.06 (kód: DO 8000)

6J×15 ET43 5×100×57

42,00 €

6,5J×16 ET50 5×108×63,3

45,00 €

6J×15 ET40 4×100×60

52,50 €

GOLF V/GOLF V VARIANT/GOLF V PLUS/CROSS GOLF/GOLF VI (10.08-)/GOLF VI CABRIO/PLUS/GOLF VI VARIANT/ JETTA/JETTA (2011-)/CADDY LIFE/CADDY MAXI (02.08-)/TOURAN/CROSS TOURAN / SEAT/ALTEA/ALTEA XL(10.08-)/ LEON/TOLEDO III (10.08-) / SKODA OKTAVIA II (PQ 35) (kód: DO 9165)

FOCUS II/CC/ST220/FOCUS SUV (FL AB N13)/FOCUS III (2011-)/MONDEO 2007/C-MAX (AB N15)/GRAND C-MAX/KUGA / FOCUS IV (kód: DO 8325) DACIA LODGY/DOKKER (kód: DO 7775)

2

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.


PREZUTIE AUTA AKO NA TO

1

ELEKTRICKÝ RÁZOVÝ UŤAHOVÁK, 450W, 320 Nm (DO CF27400)

2

UVOĽNENIE KOLESA

ZDVIHNUTIE VOZIDLA

(DO CF12473)

15,90 €

KRÍŽOVÝ KĽÚČ

ZDVIHÁKY:

(DO CF12420)

HYDRAULICKÝ

17–19–21–23 mm

NOŽNICOVÝ

(DO CF14801)

POJAZDNÝ

2t

6,90 €

✅

NOVINKA

67,90 €

15 €

(DO CF12418)

3

4

PODOPRETIE 2t PODPERY, 2 ks (DO CF12466) cena za 1 ks: 11,95 € • min. výška: 275 mm • max. výška: 420 mm

KONTROLA TLAKU KOVOVÝ PNEUMERAČ, 7 bar

66*96 cm

PROFI 150PSI

(DO CFAT006) • max. tlak: 150PSI/10 bar • prívodný kábel: 3 m

KLASIK

(DO CF10735) • max. tlak: 250 PSI/17 bar • prívodný kábel: 3 m

9,90 €

25,90 €

(KO TW10364) • robustná ergonomická rukoväť • mäkké vlákna dôkladne odstraňujú brzdový prach a nečistoty zo všetkých typov kolies

pojazdný

(DO CFRC2828B) • do šírky pneu: 225 mm a priemeru 17“ • nosnosť: 100 kg • rozložiteľný

4,90 € POPISOVAČE, rôzne farby

€

(DO CFAT104009) • pre kolesá 13–16"

KOMPRESORY:

KEFA NA ČISTENIE DISKOV

37,90 €

OBAL NA PNEUMATIKY

NAHUSTENIE

(DO CF09334)

STOJANY NA PNEU

13,90

5

3,90 €

23,90 €

(DO CF13793) • do šírky pneu: 225 mm

1,5 t

49 €

7,80 € TELESKOPICKÝ KĽÚČ, 17–19 mm

• pracovné otáčky: 3600/min. • rozmer kľúča: 17, 19, 21, 23 mm

2t

(DO CF23390) • zdvih: 135–330 mm

POLOAUTOMATICKÁ SADA na opravu defektov (DO 10025)

36,90 € 5,50 € Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.

• popisovač na olejovej báze • určený na označovanie celého radu materiálov ako sú káble, plastové obaly, rúrky všetkých materiálov, sklenené výrobky, gumové a kovové súčasti, drevené dielce, textilné materiály a mnoho ďalších • odolný vode a oderu cena • odstrániteľný acetónom

od:

2,90 €

biely (DO AL90089), cena: 2,90 € zlatý (DO AL90086) cena: 3,20 € strieborný (DO AL90087), cena: 3,20 € čierny (DO AL90088), cena: 2,90 € červený (DO AL90090), cena: 2,90 € modrý (DO AL90091), cena: 2,90 € zelený (DO AL90092), cena: 2,90 € žltý (DO AL90093), cena: 2,90 €

3


AUTOBATÉRIE A PRÍSLUŠENSTVO

OBJ. KÓD

POPIS 45Ah P, š.p. 400A, 12V, 207×175×190

55 €

ERA S54414

44Ah P, š.p. 440A, 12V, 207×175×175

59 €

ERA S55211

52Ah P, š.p. 470A, 12V, 207×175×190

64 €

ERA S56017

60Ah P, š.p. 540A, 12V, 242×175×190

74 €

ERA E57013

70Ah P, š.p. 650A, EFB, 12V, 278×175×190

120 €

ERA A57012

70Ah P, š.p. 720A, AGM, 12V, 278×175×190

145 €

AKC. CENA

OBJ. KÓD

VT 552400BD

52Ah P, š.p. 470A, 12V, 207×175×190

66 €

BA SL 44P

45Ah, 207×175×190 pravá, š.p. 400 A

53 €

VT 560408BD

60Ah P, š.p.540A, 12V, 242×175×190

76 €

BA SL 55P

56Ah, 242×175×190 pravá, š.p. 480A

62 €

VT 574012BD

74Ah P, š.p. 680A, 12V, 278×175×190

96 €

BA SL 60JP

60Ah, 232×173×225 pravá, š.p. 510A

70 €

VT 560500S

60Ah P, š.p. 560A, EFB, 242×175×190

105 €

BA SL 60P

60Ah, 242×175×175 pravá, š.p. 540 A

70 €

VT 577400SD

77Ah P, š.p. 780A, 12V, 278×175×190

109 €

BA SL 74P

74Ah, 278×175×190 pravá, š.p. 680 A

88 €

VT 595901UD

95Ah P, š.p. 850A, AGM, 353×175×190

205 €

BA SL 95JP

91Ah, 306×173×225 pravá, š.p. 740 A

98 €

OBJ. KÓD

POPIS

200 Amp

AKC. CENA

200 (OS OBSL200) 300 (OS OBSL300) 400 (OS OBSL400)

500 Amp

(DO CF11006)

6,90

POPIS

BATTERYSTART S FUNKCIOU POWERBANKY

ŠTARTOVACIE KÁBLE

(DO CF11009)

14,90

€

cena od:

€

79 €

SVORKY 1

AKC. CENA

ERA S54515

OBJ. KÓD 1

FORD, SADA

(BA SL FORD), cena: 6 €

2 KONTAKTU BATÉRIE MINUS (BA SL MINUS), cena: 3,50 € 3 KONTAKTU BATÉRIE PLUS (BA SL PLUS), cena: 3,50 € 4 KONTAKTOV BATÉRIE +/-

2

4

79 €

13Ah, 300A, 2xUSB

119 €

OS OBSL400

16,8Ah, 400A, 2xUSB, 12V zásuvka

169 €

TEKUTÉ STIERAČE • ideálne na sklá automobilov, sprchových kútov a výloh

sprej, 400 ml

NIGHT BREAKER LASER

H1 (99.99.843), cena: 2,70 € H3 (99.99.844) cena: 2,90 € H4 (99.99.845), cena: 3,30 € H7 (99.99.846), cena: 3,50 € H8 (99.99.847), cena: 5,50 € H11 (99.99.848), cena: 4,90 €

6Ah, 150A, 1xUSB

OS OBSL300

STAROSTLIVOSŤ O SKLÁ

AUTOŽIAROVKY LONG LIFE

CENA

OS OBSL200

3

(BA SL PLUS/MINUS), cena: 6,90 €

POPIS

sprej, 400 ml

(AC T00078), j.c.: 9,75 €/L

OCHRANA PROTI ZAHMLIEVANIU SKIEL, 600 ml

(NA AFG-600AR), j.c.: 4,83 €/L

(ACST089), j.c.: 8,75 €/L

H1 (OS 64150NL-HCB), cena: 17,90 € H3 (OS 64151NL-HCB) cena: 19,90 € H4 (OS 64193NL-HCB), cena: 17,90 € H7 (OS 64210NL-HCB), cena: 22,90 € H8 (OS 64212NL-HCB), cena: 39 € HB3 (OS 9005NL-HCB), cena: 37,90 € HB8 (OS 9006NL-HCB), cena: 34,90 €

cena od:

17,90 € cena od:

2,70 € 4

3,50 €

3,90 €

2,90 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.


OLEJE A ADITÍVA

DARČEK NAVYŠE: K vybraným produktom Pro-Tec z tohto

letáku navyše zimná ochrana nafty Diesel Anti Freeze až do -33 ̊C*

MOTOROVÉ OLEJE PREMIUM SYNTHETIC ESP-X 5W-30 1 L (MPM 05001ESP-X), cena: 8 €, j.c: 8 €/L 5 L (MPM 05005ESP-X), cena: 36 €, j.c.: 7,20 €/L

• ACEA C3, API SP, VW 504.00/507.00, PORSCHE C30, BMW LL-04, MB 229.51/229.52, FIAT 9.55535-S3

EDGE 5W-40 TURBO DIESEL

STARLINE DIAMOND 5W-40

• ACEA C3, API CF / SN, VW 505.00/505.01, MB 226.5 / 229.31/229.51, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS 2, RN 0700 / 0710, FIAT 9.55535-S2

• ACEA A3/ B3 / A3/ B4, API CF / SM, PSA B71 2296, VW 502.00 / 505.00, MB 229.3, BMW LL-01, RN 0700/ 0710

1 L (CA 194420256), cena: 11,50 €, j.c: 11,50 €/L 5 L (CA 194420100), cena: 51 €, j.c.: 10,20 €/L

cena od:

(AC WY44013), j.c.: 21,23 €/L

cena od:

cena od:

8€

MOTOR DOKTOR, 325 ml

1 L (NA D-1), cena: 4,60 €, j.c: 4,60 €/L 5 L (NA D-5), cena: 20 €, j.c.: 4 €/L

4,60 €

11,50 €

PRÍPRAVOK NA ČISTENIE MOTORA (VÝPLACH), 450 ml

ČISTIČ TURBA DIESEL 325 ml

(AC WY44009), j.c. 30,46 €/L

(KO ST95411), j.c.: 13,11 €/L

• čistí a uvoľňuje lopatky variabilného turbodúchadla • odstraňuje usadeniny (olej a nespálené častice paliva) z oxidačného katalyzátora nafty • má dobrý čistiaci účinok na EGR ventil • 1 fľaša pre min. 40 L nafty

• znižuje trenie a opotrebenie • vytvára ochrannú vrstvu na kovových plochách • redukuje oxidáciu oleja a predčasné hustenie oleja

9,90 €

6,90 € E10 BENZÍNOVÉ ADITÍVUM,

5,90 €

ČISTIČ LAMBDA SONDY A KATALYZÁTORA, 375 ml

250 ml

(DO-P1954), j.c.: 33,60 €/L

✅ NÁŠ TIP

(DO-P1180), j.c.: 39,73 €/L

• stabilizuje zmes etanolu/benzínu počas dlhšej doby prevádzky • zabraňuje tvorbe gumových usadenín • zlepšuje mazanie • zabraňuje tvorbe korózií

• vyvinutý špeciálne pre všetky vysokotlakové dieselové systémy s priamym vstrekovaním a systémom Common Rail

✅

8,40 € DIESEL ANTI SMOKE, 150 ml

REDUKUJE EMISIE

• slúži na čistenie vnútroných častí motora • aplikuje sa do starého oleja pred vypustením • neutralizuje kyseliny

PRE HYBRIDNÉ VOZIDLÁ

+

HYBRID, 375 ml (DO-P6060), j.c.: 34,67 €/L

19 €

13 €

14,90 €

COMMON RAIL, 375 ml

proti dymeniu

(DO-P2101), j.c.: 39,73 €/L

(DO-P2151), j.c.: 66 €/L • významne redukuje výfukové splodiny a nepríjemné zvuky pevných a pohyblivých častí diesel. motora • zvyšuje ketánové číslo dieselového paliva • zabezpečuje optimálne mazanie

✅

REDUKUJE EMISIE

+

• vyvinutý špeciálne pre všetky vysokotlakové dieselové systémy s priamym vstrekovaním a systémom Common Rail

9,90 €

*Darček bude fakturovaný za 0,01 € bez DPH. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.

+

14,90 € 5


AUTOKOZMETIKA

DARČEK NAVYŠE:

K čističu diskov Turtle Wax a k odstraňovaču škrabancov Turtle Wax osviežovač interiéru Turtle Wax navyše.*

ZMESI DO OSTREKOVAČOV

ODSTRAŇOVAČ ŠKRABANCOV, 100 ml

PRECHODNÁ ZMES

1 L (NA SW5-1) cena: 1,30 €, j.c. 1,30 €/L 3 L (NA SW5-3) cena: 3,50 €, j.c. 1,17 €/L

(KO TW7484), j.c.: 55 €/L

-20°C cena od:

-5°C

1,60 €

cena od:

1,30

€

NANO ZIMNÁ ZMES

+

5,50 €

1 L (NA SWN20-1) cena: 1,60 €, j.c. 1,60 €/L 3 L (NA SWN20-3) cena: 4 €, j.c. 1,33 €/L

NEMRZNÚCE ZMESI

SADA NA OPRAVU ČELNÉHO SKLA (AK-DO17010)

K11 READY

1 L (NA K11READY-1) cena: 2,90 €, j.c. 2,90 €/L 3 L (NA K11READY-3) cena: 8 €, j.c. 2,67 €/L

-30°C

• VW TL 774 C, MB 325.0, MAN 324 Typ NF, ASTM D3306 • bez nutnosti riedenia

cena od:

-30°C cena od:

2,90 €

4,50 €

K12

1 L (NA K12-1) cena: 4,50 €, j.c. 4,50 €/L 3 L (NA K12-3) cena: 11,50 €, j.c. 3,83 €/L

• VW TL 774 D, TL 774 F, MB 325.3, FORD WSS-M97B44-D • riedenie riedenie 1:1

STAROSTLIVOSŤ O PNEU A DISKY OŽIVOVAČ PLASTOV A PNEU, 400 ml (AC C5318), j.c.: 8,25 €/L

• určený na ošetrenie pneumatík a vnútorných plastov a všetkých gumených častí • čistí, vracia pôvodný vzhľad • ošetrené miesto udržuje v elastickom stave • parfumované

3,30 € PRE NÁROČNÝCH SPRITZ INTERIÉROVÝ DETAILER, 500 ml (AC AF26210), j.c.: 21,80 €/L

• luxusný detailer pre všetky časti interiéru s UV inhibítormi a antistatickými prísadami • zanecháva originálny nie esklý povrch • bezpečný pre použitie na všetky plastové, vinylové, gumové, kovové kožené časti

10,90 € 6

• slúži na opravy menších škrabancov a šmúh, ktoré sa na laku objavia po umytí vozidla • vhodný na všetky typy laku, aj metalické

• systém na opravu prasklín od kamienkov na oknách

▶

Pozrite si video ako produkt aplikovať

16,90 €

penový, 400 ml

(AC C2042), j.c.: 9 €/L

NÁŠ TIP

SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK, 40×30 cm (AK-DO60031)

3€ ČISTIČE DISKOV

OŽIVOVAČ PNEU

✅

rozprašovač, 500 ml

rozprašovač, 500 ml

(ACST052), j.c.: 5 €/L

(KO TW7781), j.c.: 15,80 €/L • odstraňuje brzdový prach, rýchlo a účinne navracia lesk

• slúži na účinné čistenie diskov kolies a to ako oceľových tak aj z ľakých zliatin a plastových puklíc

• určený na ošetrenie pneumatík

+

3,60 €

7,90 €

HIDE VÝŽIVA KOŽE,

HIDE ČISTIČ KOŽE,

(AC AF26206), j.c.: 39,60 €/L

(AC AF26207), j.c.: 21,80 €/L

250 ml

• luxusný kondicionér na ochranu a vyživenie všetkých typov kože • poskytuje ochrannú bariéru proti ďalšiemu poškodeniu • vhodný na všetky varianty kožených povrchov

9,90 €

2,50 €

500 ml

• extra účinný a šetrný čistič kože a vinylových povrchov • odstraňuje špinu zo všetkých kožených povrchov • koža zostáva prirodzene vláčna a matná

10,90 €

*Darček bude fakturovaný za 0,01 € bez DPH. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.


NÁRADIE

VŔTAČKA S PRÍKLEPOM A REGULÁCIOU OTÁČOK, 600W

AKU BEZUHLÍKOVÁ VŔTAČKA 18 V

(GV HL-BLD01) • priemer upínacieho kotúča: 0,8 – 13 mm • dve AKU v balení • uťahovací moment až 50 NM

(GV HL-ID025)

• napätie: 230V/50HZ • otáčky naprázdno: 0-3000/min. • upínací priemer skľučovadla od 1,5 do 13 mm • pravý/ľavý chod

UHLOVÁ BRÚSKA, 650 W (GV CF6526)

• voľnobežné otáčky: 12000/1min. • primer brúsneho kotúča: 150 mm

39 € 110 €

39 € KOMBINOVANÁ SADA, 89 ks (NR CF2020)

Obsahuje najbežnejšie používané náradie: • račňu • skrutkovače • sadu bitov • kliešte • kladivo • ručnú pílu • vodováhu • meter a iné

AKU CHVOSTOVÁ PÍLA, 12 V (GV HL-MT8015)

• otáčky naprázdno: 0-2800/min. • batéria: 1,5 Ah LI-ion • napätie nabíjačky: 230 V/50HZ

5,5 kg

85 €

72,90 € SADA NA OPRAVU PLASTOV, 100W

1/2" a 1/4" RAČŇOVÁ SADA, 94 ks

(GV HL-PW01)

(NR B5094M)

• napätie: 230 V

SADA OČKOPLOCHÝCH KĽÚČOV v látkovom obale

(NR GKK709) • kľúče: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 mm

79 € 39 € 29 € SADA MINI SKRUTKOVAČOV, 16 ks

(NR GKK608) • sada obsahuje mini ploché, krížové a TORX skrutkovače z CR-V ocele

10,90 €

AKU MINI SKTRUKOVAČ, 3,6 V (GV CFCD03)

• otáčky naprázdno 260 ot./min • max. krútiaci moment 2.5 Nm • akumulátor 3.6V/0.8 Ah Li-ion • LED osvetlenie pracovného priestoru • USB dobíjanie

19,90 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.

PRACOVNÝ NÔŽ BASIC 546

(TT 12241) • hrúbka čepele: 2 mm • nerezová čepeľ s dĺžkou 91 mm • celková dĺžka: 206 mm

5,90 €

s pla s s klip tovým pú om n z a opadrom sok

7


ELEKTRONIKA

SMART HODINKY X-Coach

SMART HODINKY

(DO NBXCOACH)

X-Fit Watch 2 Lite

• 1,3“ TFT LCD displej • dotykové ovládanie • bluetooth 5.0, GPS • senzor srdcového tepu • výpočet spálených kalórií, krokomer

(DO NBX2LITE)

• dotykový 2,5D LCD displej s veľkosťou 1,69 palca • bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0 • pohodlný, vymeniteľný silikónový remienok • telo odolné proti vode a prachu (stupeň krytia IP67) • ľahký dizajn s hmotnosťou iba 16,9 g • výdrž batérie až 7 dní • sledovanie zdravotných hodnôt/funkcií (srdcový tep, krvný tlak, okysličenie krvi..) • mobilná aplikácia pre ďalšie funkcie a štatistiky (Android i iOS) • hodinky aj aplikácie vo viacerých jazykoch (vrátane slovenčiny) • športové režimy pre 7 športov • ďalšie inteligentné funkcie (prehrávanie hudby, stopky, počasie atď.)

✅

NOVINKA

31,50 €

💣

SUPER CENA

59 €

REPRODUKTOR RAZE 2 EGO

REPRODUKTOR RAZE 3 GURU

(DO NBRA2EGO)

(DO NBRA3GURU) • Bluetooth 5.0 • silný výkon 24W • vodeodolné a prachuodolné telo • výdrž batérie až 10 hodín • funkcia powerbanky • nabíjanie cez USB-C

• prenosný Bluetooth reproduktor • silný a čistý zvuk • výdrž batérie až 11 hod. prehrávania • podpora FM rádia, microSD kariet a prehrávanie z USB flash disku

31,90 €

29,90 € IR BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ, 2 KANÁLOVÉ HP-IR2

DRŽIAKY NA TELEFÓN

(DO TSSHP-IR2) • slúchadlá k multimediálnym monitorom

MAGNETICKÝ DRŽIAK ICON DASH (DO FIXICDASHBK) • univerzálna veľkosť držiaka • uchytenie na palubnú dosku

23,90 €

UNIVERZÁLNY DRŽIAK FIX3

(DO FIXHFIX3) • flexibilné rameno dlhé 8 cm • držiak je plne otočný o 360 stupňov • použiteľný pre telefóny od šírky 60 mm do 90 mm • uchytenie na predné sklo alebo na palubnú dosku

MULTIMEDIÁLNY DOTYKOVÝ MONITOR 10.1" (DO TSS MH1010)

• na prehrávanie filmov a videa z USB kľúča, SD karty, a z iného multimediálneho zdroja, ktorý je pripojený cez A/V video vstup monitora • možnosť prepojenia 2 monitorov tak, že oba monitory prehrávajú rovnaké video súčasne (pre 2 deti na zadných sedadlách)

10,90 € 8,90 €

119 € pri kúpe 2 ks

109 €/ks

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Tlačová chyba vyhradená. Ponuka platí len do vypredania zásob. Na uvedený sortiment nie je možné uplatniť ďalšie zľavy.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Akciovy-letak-oktober by LKQ SK - Issuu