1 minute read

Themra Epimedyumlu Macun

Epimedyumlu Macun Nedir?

Bitkisel destek ürünleri konusunda, hastalık isimi veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasaklandığı için macunun ne işe yaradığı ve ne gibi yararlar sağladığı konuları ile ilgili bilgi verilemiyor. Bu sayfada macunun kullanımı ve sipariş metotları ile ilgili bilmeniz şart olan her şey yazılıdır. Ayrı olarak sayfanın en alt bölümünden epimedyumlu macun kullananların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Aktarlarda kuvvet macunu ve padişah macunu isimi altında satılan epimedyumlu macun markaları içinde en çok kullanılan ve önerileni themra epimedyumlu macun!

İÇİNDEKİLER

Tamamiyle bitkisel bir karışım olan epimedyumlu macun muhtevanında epimedium, çiçek balı, demirdikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, ginkgo biloba, harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü ve polen barındırmaktadır.

GRAMAJI

Net ağırlığı 230 gr olup, 1 çay kaşığı tüketildiğinde vasati 15-20 kullanımlıktır.

NASIL KULLANILIR

Aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı alınması önerilir. Yenmeden önce iyice karıştırılarak homojen hale getirilmeli, içki ile beraber kullanılmamalıdır!

Not: Aşırı miktarda tüketim baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sıhhat meselelerine sebep olabileceği için önerilen miktarda (1 çay kaşığı) tüketmeye önem verilmelidir.

KİMLER KULLANAMAZŞeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanlar ile gebe ve emziren kadınlar.!KADINLAR DA KULLANABİLİR Mİ

Evet, epimedyumlu macun erkekler üzerinde daha tesirli olabilmekle birlikte kadınlar tarafından da kullanılabilir. Kullanım konusundaki en ehemmiyetli konu hemen üstte belirtmiş olduğumuz sağlık problemlerinin olmamasıdır!

TESİRİ NE KADAR SÜRERKişiden kişiye farklık gösterebildiği için net bilgiler verilemez.

This story is from: