Skip to main content

Öob Överskottsbolaget

Page 1

12-PACK

29

10-PACK

:-

20

:-

BATTERIER

Connect. 1,5V. AA LR6, AAA LR03.

LAMBI TOALETTPAPPER Jmfr. pris 23:24kr/kg

20:/ST

4-PACK

35:-

+PANT

MAX 3 KÖP/KUND

FLEECEPLÄD

130x160 cm. Flera färger.

PEPSI LÄSK 4x1,5 liter. Jmfr. pris 5:83kr/l

49:/ST

TORKAD BJÖRKVED 10 kg, ca 30 liter.

15:/ST

BARNÄNGEN

Balsam 300 ml. Schampo 400 ml. Jmfr. pris 37:50-50kr/l

FYNDA I VECK ANS ANNONSBL AD! GÄLLER FR.O. M . 14/2 T.O. M . 20/2 2019


20:/ST

ESTRELLA NÖTTER

175-275 gram. Jmfr. pris 72:72-114:28kr/kg

3-PACK

29:SAXSET

Tre olika storlekar.

KÖP 5 FÖR

20

:-

10:/ST

PLASTFOLIE

60 meter, 30 cm.

HEINZ TOMATSOPPA

400 gram. Styckpris 7:90 | Jmfr. pris 10kr/l


10:-

29

/ST

:-

WELLA SCHAMPO & BALSAM

/ST

180-200 ml. Jmfr. pris 50-55:56kr/l

T-SHIRT Herrstorlekar S-XL.

2-PACK

LED KLOT, KRON

Bright. E14, 3W. 250 lumen. E27, 4,5W. 350 lumen.

39

:-

20:-

500 ML

20:-

10:/ST

DOVE DUSCHCREME

LIBRESSE BINDOR

Flera sorter. Jmfr. pris 40kr/l

9-pack. 10-pack.

ROLLERSET

KÖP 2 FÖR

Allround. 180 mm.

BRASTÄNDARE Styckpris 12:-

KÖP 2 FÖR

25:-

SOPSÄCKAR Basic, 125 liter. 8-pack med handtag. 10-pack utan handtag. Styckpris 19:-

10:/ST

30:/ST

SHOPPINGVÄSKA Flera olika motiv. 40x20x35cm, 45x20x45 cm.

DOFTLJUS

20:-


li å h ig ! Aldr n tand e en r

KÖP 2 FÖR

20

FRÅN

:-

20:-

MIXA FRITT!

PLACKERS

Gentle picks 18-pack 20:Twin 35-pack 30:Original 40-pack 30:-

PEPSODENT

Tandborste Professional 1-pack. Styckpris 11:- | Tandkräm 125 ml. Styckpris 17:- | Jmfr. pris 80kr/l

100 ML

35

:-

/ST

AXE AFTERSHAVE Jmfr. pris 350kr/l

4-PACK

15

:-

PALMOLIVE TVÅL

4x90 gram. Jmfr. pris 41:66kr/kg

13:/ST

PALMOLIVE DEO ROLL-ON Flera sorter. 50 ml.

35

:-

/ST

BATISTE TORRSCHAMPO 200 ml. Jmfr. pris 175kr/l

16:/ST

HERBAMEDICUS

Hand- & nagelcreme, Fotcreme. 125 ml. Jmfr. pris 128kr/l


2 LITER

29:-

25:-

25:-

GRUMME STÄDSERVETTER

GRUMME RENGÖRINGSSPRAY

/ST

COMFORT SKÖLJMEDEL

/ST

60-pack.

500 ml. Jmfr. pris 50kr/l

Räcker upp till 111 tvättar. Jmfr. pris 0:26kr/tvätt

STORPACK

55:/ST

STORPACK

95

:-

/ST

ARIEL FLYTANDE TVÄTTMEDEL

2,52 liter. Ger upp till 56 tvättar. Jmfr. pris 0:98kr/tvätt

ARIEL TVÄTTMEDEL

299:-

2,98 kg, ger upp till 90 tvättar. 5,077 kg ger upp till 117 tvättar. Jmfr. pris 0:81-1:06kr/tvätt

ALLA PÅSAR

70:-

DAMMSUGARE

Voltage. Energisnål dammsugare med 2-i-1-munstycke.

DAMMSUGARPÅSAR

Base. Finns till de flesta dammsugarmodeller på marknaden.

77-PACK

59:FINISH MASKINDISKMEDEL

77 st disktabletter. Jmfr. pris 0:77kr/disk


MAXIBAG

20:-

10:-

/ST

/ST

BASSETT’S

OLW CHIPS & CHEEZ

Vingummi, lakritskonfekt. 190 gram. Jmfr. pris 52:63kr/kg

420-450 gram. Jmfr. pris 44:44-47:62kr/kg

KÖP 2 FÖR

25:-

4-PACK

35

JÄTTEN KEX

:-

250 gram. Styckpris 13:90 | Jmfr. pris 50kr/kg

+PANT

10-PACK

MAX 3 KÖP/KUND

29:KITKAT, LION

415-420 gram. Jmfr. pris 69:05-69:88kr/kg

PEPSI LÄSK 4x1,5 liter. Jmfr. pris 5:83kr/l

KÖP 3 FÖR

29:-

+PANT

MONSTER ENERGIDRYCK 50 cl. Styckpris 14:50 Jmfr. pris 19:33kr/l

129:BULLENS VARMKORV 2,2 kg. Jmfr. pris 58:64kr/kg


att t l Enke mellis! fixa

79

:-

/ST

BRÖDROST

BLENDER

Voltage. 600W.

450 ml.

49

:-

/ST

25:/ST

25:/ST

TERMOSMUGG TERMOS 0,5 liter.

0,4 liter. Rostfri.

VATTENFLASKA 0,5 liter.

KÖP 3 FÖR

30:-

39:/SET

SERVETTER

20-pack. 33x33 cm. Styckpris 13:-

SET MED MATLÅDA & VATTENFLASKA Vattenflaska 550 ml. Grå, rosa, blå.

8-PACK

29:BURKAR

4x10 cl & 4x25 cl. Plast. Ljusblå, grå, rosa.


30 RA % B ATT

CH PÅ RE AM S PAG VÄSK Gäl O NE ler p &S R å or ILV dina ER rie p riser .

RESVÄSKA Champagne, silver. PC/ABS.

55x34x20 cm 279:- (399:-) | 67x43x25 cm 419:- (599:-) | 77x50x28 cm 489:- (699:-)


Satsa på snygga väskor som håller måtten!

3-PACK

699:-

Det är tuffa tag därute. Man ska vara snygg, ha rätt mått, får inte väga för mycket, ska tåla snabba kast och vara en smidig resekamrat. Som väska alltså. Välkommen in och fynda!

149:-

RESVÄSKESET

129:-

Mjuk. 18”, 24” och 28”.

79:/ST

SHOPPINGVAGN

36x28x94 cm. Max 30 kg.

KABINVÄSKA

Mjuk. 55x36x17 cm. 29 liter. Max 10 kg.

19

:-

HOPVIKBAR VÄSKA

Ryggsäck 21 liter. Duffelväska 38 liter.

BAGAGEVÅG

Max 50 kg.

FRÅN

299:KABINVÄSKA ABS

Röd, grå. 55x34x20 cm 299:67x45x22 cm 399:- | 75x51x27 cm 499:-

BAGAGEREM 190x5 cm.

nns Här fi ören! tillbeh

79:-


Fira alla hjärtans dag med levande blommor!

10-PACK

49:-

TULPANER

7-PACK

Levande snittblomma.

29:-

FRÅN

79

:-

ROSOR

Levande snittblomma.

LEVANDE BLOMMOR

Blombukett 79:Blomgrupp 99:-

100-PACK KÖP 2 FÖR

30

:-

/ST

BLOMKRUKA Ø 12 cm.

49:-

49:-

/ST

KONSTVÄXT

Orkidé 50 cm. Gräs 60 cm. Köp till blomkruka.

20:/ST

VÄRMELJUS

Brinntid ca 4 timmar. Styckpris 30:-

LJUSLYKTA Glas. 9 cm.

På grund av utrymmesskäl så har följande varuhus inte ÖoB:s fulla utbud: Farsta, Frölunda, Hornsgatan City, Kista, Kungsholmen, Linköping City, Mariestad, Sveavägen, Tranås, Vimmerby, Årjäng och Östhammar. Vi reserverar oss för ev. slutförsäljning, text-, pris- eller fotofel. För information och frågor, ring Kundservice på 0771-202 202. Kundservice har öppet vardagar 9-19, lördag 10-16, söndag samt helgdag 11-16.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Öob Överskottsbolaget by Amedia Kreativ - Issuu