Skip to main content

Oob

Page 1

KONSTGRAN

180 cm. Köp till julgranspynt.

KÖP 2 FÖR

49:-

149:-

VÄRMELJUS

100-pack. Brinntid ca 4 timmar. Styckpris 30:-

250:-

5

:-

399:-

149:-

/ST

/ST

RADIOSTYRD MONSTER TRUCK 1:24.

JULPAPPER

3 meter x 57 cm.

HEL PLATTA

75:-

+PANT

MAX 3 PLATTOR/KUND

HEL PLATTA CARLSBERG

Läsk, vatten, öl, julmust. 24x33 cl. Styckpris 5-6 | Jmfr. pris 9:47kr/l

5:/ST

DALS JULSKUM 70 gram. Jmfr. pris 71:43 kr/kg

KÖP 4 FÖR

29:-

+PANT

NYGÅRDA JULMUST 1,5 liter. Styckpris 12:Jmfr. pris 4:83 kr/l

FYNDA I VECK ANS ANNONSBL AD! GÄLLER FR.O. M . 12/12 T.O. M . 18/12 2019


KÖP 5 FÖR

45:-

99:-

LEVANDE HYACINTER

HÖGTALARE JULKULA Ø 8 cm.

10 cm. Kruka 7 cm. Styckpris 12:-

Högtalare med Bluetooth.

MEDLEMSPRIS

25% rabatt på alla konstgranar

Erbjudandet gäller alla konstgranar 150-210 cm på ordinarie pris.

JULKLAPPSSÄCK Jute.

59:-

39:/ST

DEKORATIONSGRAN 53 cm.

299:HÖGTALARE LJUSSLINGA LED

10 meter, 70 lampor. Högtalare med Bluetooth.


399:/ST

400:-

99:-

LJUSSLINGA LED

6,75 meter, 16 lampor, varmvit. In-/utomhus.

799:-

30-PACK

FR ÅN

79:-

99:-

pen rantop r g å p Trä äpp ne och sl art! - kl LJUSSLINGA LED KONSTGRAN

180 cm med snö. 180 cm, 150 LED-lampor.

1,35 meter, 6-armad, 60 lampor 99:1,9 meter, 6-armad, 80 lampor 129:1,5 meter, 10-armad, 150 lampor 149:2,1 meter, 10-armad, 210 lampor 199:-

FR ÅN

349:-

Batteri och timer 6/18. IP44, utomhus. Köp till blomkruka. 60 cm, 30 lampor 249:90 cm, 60 lampor 399:-

10,8 meter, 25 lampor, varmvit. IP44, in-/utomhus.

6-PACK

59:-

LJUSSLINGA LED FÖR FLAGGSTÅNG

KONSTTHUJA LED

LJUSSLINGA LED

100% stearin.

FR ÅN

249:-

249:-

KRONLJUS

7 meter, 6-armad, 240 lampor 349:6 meter, 6-armad, 360 lampor 499:-

BLOCKLJUS

11 cm. Brinntid 38 timmar.

2-PACK

299:KONSTGRAN LED

75 cm, 50 lampor. Batteri och timer 6/18. IP44, utomhus. Köp till blomkruka.

KÖP 2 FÖR

FESTMARSCHALL Brinntid 4-6 timmar. Styckpris 15:-

20:-


49:-

39:-

MODEDOCKA BRENDA

129:/ST

/ST

/ST

MJUKISDJUR

MJUKISDJUR

14 cm.

41 cm.

199:-

MEDLEMSPRIS

/ST

Ord. pris 299:STORA MJUKISDJUR

Enhörning 100 cm. Nallebjörn 114 cm.

2 0 0 DEL A R

30 DELAR

TÅGSET

Tryck på knappen så börjar tåget att rulla och spela melodier.

MY LITTLE PONY Equestria girls.

199:-

199:KASSAAPPARAT MED TILLBEHÖR

SJÄLVLYSANDE BILBANA Magic track.

2 0 D EL A R

14 DELAR

129:-

199:MY LITTLE PONY Seashell lagoon.

249:-

299:PIANO MED DJUR


PYSSELBOX 1100 delar.

Nyheter!

STORPACK

149:-

/FÖRP.

129:/ST

UPPBLÅSBAR SNÖMADRASS Två handtag 80x118 cm.

PYSSELBOX JUL Ca 3000 delar.

79:/SET

PÄRLSET JUL Pärlor och plattor i olika modeller.

199:-

99:-

FR ÅN SNÖBRÄDA Två handtag 48x99 cm.

59:LEKLERA SET

Lera i sex färger, sju formar 59:Lera i sex färger, kavel, verktyg och flera formar 99:-

299:UPPBLÅSBAR SNÖMADRASS

DOCKVAGN

4-PACK

199:-

179:-

Fyra handtag 90x121 cm 299:-

JESSIE MODEDOCKOR

STAR WARS LASERSVÄRD Kylo Ren.


% 2R0 ABATT

L PÅ AL G R Ä F R Å H Gäller

s. arie pri på ordin

KÖP 2 FÖR

30:-

49:-

/FÖRP.

BARNÄNGEN SCHAMPO & BALSAM

Schampo 400 ml. Balsam 300 ml. Styckpris 20:- | Jmfr. pris 37:50-50kr/l

AXE & NIVEA PRESENTASK 2-pack. Flera sorter.

89:-

FÖRP.

NIVEA PRESENTASK 3-pack.

89:-

/FÖRP.

SENCEBEAUTY PRESENTASK 3-pack.

KÖP 2 FÖR

33:-

75 ml. Styckpris 22:-| Jmfr. pris 220kr/l

29

:-

/ST

BATISTE TORRSCHAMPO 200 ml. Jmfr. pris 145kr/l

/ST

TRESEMMÉ SCHAMPO & BALSAM 400-500 ml. Flera sorter. Jmfr. pris 70-87:50kr/l

/FÖRP.

DAVID BECKHAM PRESENTASK 2-pack.

SENSODYNE TANDKRÄM

35:-

119:-

40 0 M L

179:BIOTHERM BODYLOTION Jmfr. pris 447:50kr/l

129:-

/FÖRP.

VAN GILS & BRUNO BANANI PRESENTASK 2-pack.


119:BORSTSET

4-pack i presentförpackning.

149:BORSTSET

BORSTSET

3-pack i presentförpackning.

179:-

169:5-pack foundationborstar i presentförpackning.

/ST

ORAL-B ELTANDBORSTE

Vitality, Frozen, Star Wars.

% 2R0 ABATT LA PÅ AL N BR AU

399:-

s. arie pri på ordin Gäller

ORAL-B ELTANDBORSTE Pro 750. Resefodral medföljer.

139:/ST

499:-

MAKE-UP SPEGEL Med LED-belysning.

ORAL-B ELTANDBORSTE Pro 790. Duopack.

BRAUN ELPRODUKTER

49

:-

L’ORÉAL PRESENTASK

2-pack dag- & nattcreme. 2x50 ml.

169:-

6-PACK

/ST

159:-

ELEKTRISK FOTFIL

Voltage. Två sliprullar och rengöringsborste ingår. Drivs av två AA-batterier (köpes separat).

FILHUVUDEN 3-pack sliprullar 39:-

TRAVEL MAKE-UP SET

Bon Voyage. Väska med ögonskuggor, läppstift, kajal, mascara m.m.

ORAL-B TANDBORSTHUVUD Cross Action.


10:5 för

99

MEDLEMSPRIS

:-

JULSTRUMPA

Marshmallows 200 gram. Jmfr. pris 50kr/kg

Ord. pris 33:-/st

20:LÖFBERGS LILA BRYGGKAFFE

450 gram. Jmfr. pris 44kr/kg

10:-

10:-

ESTRELLA SALTA JORDNÖTTER

OLW CHEEZ CRUNCHERZ

160 gram. Jmfr. pris 62:50kr/kg

KÖP 24 FÖR

89

:-

+PANT

WOLVERINE ENERGIDRYCK

25 cl. Styckpris 5:- | Jmfr. pris 14:83kr/l

JULCHOKLAD 150 gram. Jmfr. pris 133:33kr/kg

20:/ST

/ST

CHOKLADASK

Delicious 150 gram. Jmfr. pris 133:33kr/kg

160 gram. Jmfr. pris 62:50kr/kg

20:/ST

CON AMORE TRYFFEL 180 gram. Flera sorter. Jmfr. pris 111:11kr/kg

29:/ST

ANTHON BERG MARSIPANBRÖD

192 gram. Jmfr. pris 151:04kr/kg


KÖP 2 FÖR

KÖP 3 FÖR

16:-

30:-

15:-

PEPPARKAKOR

KOCKENS SAFFRAN

KAVLI MJUKOST

Royal. 250 gram. Styckpris 10:- | Jmfr. pris 32kr/kg

/ST

175 gram. Jmfr. pris 85:71kr/kg

0,5 gram. Styckpris 15:-

FRÅN

15

:-

/FÖRP.

29:-

ENGÅNGSARTIKLAR Hultén. 232 gram. Jmfr. pris 125kr/kg

Tallrik 12-pack. Ø 22 cm, Ø 18 cm. Bägare 12-pack, 25 cl. Glöggmugg 24-pack, 12 cl 15:-/förp. Duk 6 meter, 118 cm. Röd 39:- | Guld 45:-

25:-

79:-

JULSTRUMPA

TRYFFEL

Baron Chocolatier. 148 gram. Jmfr. pris 168:92kr/kg

DELICATOASKEN

540 gram. Jmfr. pris 146:30 kr/kg

149:PUMPTERMOS

1,9 liter. Rostfritt stål.

25:/ST

FOLIEFORMAR

4-pack, 3 liter med lock. 2-pack, 4,5 liter.


49:MULTIVERKTYG Do-It. 11 funktioner.

199:STICKSÅG

299:-

FRÅN

189:-

MULTIVERKTYG

Do-It. 230V.

Do-It. 230V.

299

399

:-

SKRUVDRAGARE

Do-It. 18V med batteri och laddare.

:-

ABC BRANDSKYDD Brandfilt 1,2x1,2 meter. Brandsläckare pulver. 2 kg, höjd 35 cm 189:-/st Brandsläckare pulver 6 kg, höjd 53 cm 399:-

Blueto oth!

CIRKELSÅG Do-It. 230V.

FR ÅN

129:/ST

HÖRLURAR

Connect. Passar mobiler, surfplattor och andra enheter med hörlurskontakt 3,5 mm.

199:TRÅDLÖSA HÖRLURAR

Connect. Bluetooth. Grön, rosa 199:- | Vit, svart 229:- | Over-ear. Vit, svart 299:-

199:TRÅDLÖSA SPORTLURAR

Connect. Bluetooth.


% 5 2

LLA A E PÅ R T T A BA MAT ris. RA L ep i E inar FÅGäller på ord G

189:/ST

FÅGELMAT

Fågelnötter i hink, 5 kg. Solrosfrön 18 kg. Fågelnötter 7 kg. Skalade solrosor 7 kg. Jmfr. pris 10:55-38kr/kg

12-PACK KÖP 2 FÖR

KÖP 3 FÖR

99:-

39:-

FÅGELMAT

Talgbollar 50-pack. Talgbollar Premium 30-pack. Solrosfrön 4 kg. Vildfågelfrön 5 kg. Styckpris 59:Jmfr. pris 9:90-12:38kr/kg, 0:99-1:65kr/st

LATZ KATTSNACKS

Partymix. 50-60 gram. Styckpris 15:Jmfr. pris 216:67-260kr/kg

STORPACK

79:-

/ST

40-pack. 60-pack. 100-pack. Flera sorter. Jmfr. pris 1:49-3:73kr/st

79:LATZ KATTMAT

12x100 gram. Flera smaker. Styckpris 47:- | Jmfr. pris 32:92kr/kg

10 KG

149:SJÖBOGÅRDENS TUGGPINNAR

KÖP 2 FÖR

KLUMPE KATTSAND

Ultra compact. Jmfr. pris 7:90kr/kg

60-PACK

279:GOURMET KATTMAT

60x85 gram. Jmfr. pris 54:71kr/kg


50-PACK

14:JULADRESSER

40 METER

19:-

29:/ST

32-PACK

PRESENTPÅSE

JUTESNÖRE

Jumbopåse 49x17x72 cm. Paljettpåse för flaska.

39:SNÖRE & JULADRESSER

INSLAGNING FRÅN

5

:-

PAKETINSLAGNING

Papper, snöre, etiketter mm.

GÖR ETT SMART VAL – GÅ MED I LÅGPRISKLUBBEN IDAG! LÄS MER PÅ ÖOB.SE

Bli medlem!

49:-

10%

/SET

rabatt nästa gång du handlar för minst 300 kr

PAKETINSLAGNINGSSET

Papper, snöre, juladresser och rosetter. På grund av utrymmesskäl så har följande varuhus inte ÖoB:s fulla utbud: Farsta, Frölunda, Hornsgatan City, Kista, Kungsholmen, Linköping City, Mariestad, Nordby, Sveavägen, Tranås, Vimmerby, Årjäng och Östhammar. Vi reserverar oss för ev. slutförsäljning, text-, pris- eller fotofel. Marknadspris avser jämförda priser i övrig handel. För information och frågor ring Kundservice på 0771-202 202, öppettider hittar du på www.öob.se


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Oob by Amedia Kreativ - Issuu