Page 1

Fundació Josep Carreras Antoni Garcia Prat Gerent

Fundació Formació i Treball Manuel Ribas Montobbio President

Fundació NouXamfrà Immaculada Pericàs Gerent

Fundació Arrels Ferran Busquets Director

Fundació El somni dels nens Carmen Mur Presidenta

aecc Catalunya contra el Càncer

Fundació Solidança Isabel Gimeno Gerent

Fundació Talita Marta Rútia Gerent

Fundació Banc dels Aliments

1 2 pro pòsits per aconsegui r que el 201 3 sigui u n bON ANY!

Fundació Aura Glòria Canals Directora

Comunitat de Sant’Egidio Raquel Sancho Responsable del servei (amb qui viu al carrer)

Fundació Bellaire Olga Gisbert Reig Directora


lll#[jcYVX^dciVa^iV#dg\


Dibuix cedit per la Familia Margarit


Col·laboradors:

Albert Moreda · albert.moreda@telefonica.net · T 935 142 813 · Especialistes en serralleria i ferreria Allcom Comunicacions · www.allcom.es · T 934 463 930 · Solucions en telecomunicacions Arts Gràfiques Orient · www.agorient.com · T 932 643 950 · Unes arts gràfiques diferents, per a uns temps diferents. La comunicació està canviant i nosaltres t’ajudem a innovar Calculmobil · calculmobilsl@telefonica.net · T 933 715 550 · Màquines i mobiliari d’oficina Electro Parking · www.electroparking.net · T 936 630 409 · Automatismes per a portes Jose Esquembri · joseesquembri@yahoo.es · T 667 692 432 · Reformes integrals. Treballs d’obra de paleta, electricitat, aigua... (servei d’urgències) Madis Group · www.madisgroup.com · T 935 888 781 · Impressió digital i retolació gran format Mudanzas Hnas. Guzmán · www.mudanzashnasguzman.es · T 936 304 949 · L’ajuda que necessita en els seus trasllats Pinturas Grimaldo · pinturasgrimaldo@live.com · T 609 373 781 · Estucats, empaperats i manteniment de comunitats Pixel infografia i disseny · roman@bcnpixel.com · T 933 707 582 · Direcció d’art, disseny gràfic, imatge corporativa i de producte Ufo Limpieza · www.ufo-limpieza.es · T 934 710 291 · Neteja de canonades, embussos, inspecció per TV Patrocinadors:

BoConcept www.boconcept.es T 933 685 917 Urban Danish Dessign: No som una botiga de mobles qualsevol

Fhios www.fhios.es T 902 889 441 Smart Knowledge: Solucions informàtiques per internet i agència de màrqueting digital

Mutua de Propietarios www.mutuadepropietarios.es T 934 873 020 Especialistes en assegurar comunitats, llar i impagament de lloguers

ThyssenKrupp Elevadores www.thyssenkruppelevadores.es T 934 802 500 Instal·lació, rehabilitació, modernització i manteniment d’ascensors

CALENDARI AMAT 2013  

PROPÒSITS SOLIDARIS: Enguany hem volgut fer un homenatge a les fundacions que vetllen per la nostra societat. Els desitgem bones festes i en...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you