Skip to main content

PET Hírek 2019 január - február tenyésztői

Page 1

100% HAZAI VÁLLALAT

MINDIG ALACSONY ÁRAKON

Az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft.

Boldog Új Évet Kívánunk!

2 havi szezonális kiadvány Érvényes: 2019. január 1 - február 28.

FOR BREEDERS

! s é r p ö is k t le z s é K rejéig! Kizárólag a készlet e . Részletek az 1-9. oldalon

TRX36215

TRX36216

Stanley szállítótáska

Stanley szállítótáska

homok, 20x22x30 cm

kék, 25x25x38 cm

Kosár ráccsal barna, TRX2870 TRX2871

45 cm 50 cm

TRX2870 Listaár: 7 636 Ft Akciós ár:

6 049 Ft Listaár: 4 719 Ft Akciós ár:

Listaár: 5 189 Ft Akciós ár:

3 717 Ft

4 069 Ft

TRX2871 Listaár: 8 909 Ft Akciós ár:

7 039 Ft

Best Of All Breeds fekhely

TRX37183

TRX37167

homok/szürke TRX38371 60x50 cm TRX38372 80x65 cm TRX38373 100x70 cm

Barney pléd

Kenny pléd

fekete/szürke, 150x100 cm

bézs, 100x150 cm

TRX38371 Listaár: 4 762 Ft Akciós ár:

TRX38372 Listaár: 6 088 Ft Akciós ár:

TRX38373 Listaár: 8 794 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 164 Ft Akciós ár:

3 519 Ft 4 839 Ft 6 489 Ft 1 649 Ft

Listaár: 3 267 Ft Akciós ár:

2 529 Ft


Újévi készletkisöprés Experience nyakörv fekete TRX10331 Xs-S 30-40 cm/15 mm TRX10341 M-L 37-50 cm/20 mm TRX10351 L-Xl 45-60 cm/25 mm kék TRX10332 Xs-S 30-40 cm/15 mm TRX10342 M-L 37-50 cm/20 mm TRX10352 L-Xl 45-60 cm/25 mm piros TRX10333 Xs-S 30-40 cm/15 mm TRX10343 M-L 37-50 cm/20 mm TRX10353 L-Xl 45-60 cm/25 mm

Explore póráz

Explore hosszabítható póráz

Listaár: Akciós ár: fekete/fényvisszaverő 1 627 Ft 1 319 Ft TRX12302 S-M, 1 m/20 cm 1 955 Ft 1 539 Ft TRX12303 M-L, 1 m/25 cm 2 448 Ft 1 979 Ft 1 627 Ft 1 955 Ft 2 448 Ft

1 319 Ft 1 539 Ft 1 979 Ft

1 627 Ft 1 955 Ft 2 448 Ft

1 319 Ft 1 539 Ft 1 979 Ft

TRX12302 Listaár: 2 160 Ft Akciós ár:

1 649 Ft

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

fekete/fényvisszaverő TRX12312 S-M, 2 m/20 cm TRX12313 M-L, 2 m/25 cm

TRX12303 Listaár: 2 324 Ft Akciós ár:

1 869 Ft

Explore nyakörv villanófénnyel

TRX12312 Listaár: 3 310 Ft Akciós ár:

2 639 Ft

TRX12313 Listaár: 4 131 Ft Akciós ár:

3 299 Ft

Explore H hám villanófénnyel

fekete/fényvisszaverő Listaár: TRX12322 S-M, 30-45 mm/20 mm 2 841 Ft TRX12323 M-L, 35-55 mm/20 mm 3 028 Ft TRX12324 L-XL, 40-65 mm/25 mm 3 216 Ft

Akciós ár: 2 199 Ft 2 419 Ft 2 529 Ft

fekete/fényvisszaverő Listaár: TRX12331 XS-S, 30-44 mm/20 mm 6 141 Ft TRX12332 S-M, 42-60 mm/20 mm 6 595 Ft TRX12333 M-L, 52-75 mm/25 mm 7 080 Ft TRX12334 L-XL, 75-120 mm/25 mm 7 737 Ft

Biztonsági kendő kutyáknak

Akciós ár: 527 Ft 648 Ft 758 Ft

Puppy szett hám+póráz

Akciós ár: 4 949 Ft 5 389 Ft 5 719 Ft 6 269 Ft

Kendős nyakörv

Listaár: Akciós ár: rózsaszín 659 Ft 940 TRX30910 XS, 19-24 cm/10 mm 791 Ft TRX30911 XS-S, 25-31 cm/15 mm 1 162 934 Ft TRX30912 S-M, 30-38 cm/20 mm 1 341 TRX30913 M, 37-47 cm/20 mm 1 521 1 066 Ft TRX30914 M-L, 43-55 cm/25 mm 1 670 1 198 Ft kék 659 Ft 940 TRX30920 XS, 19-24 cm/10 mm 791 Ft TRX30921 XS-S, 25-31 cm/15 mm 1 162 934 Ft TRX30922 S-M, 30-38 cm/20 mm 1 341 TRX30923 M, 37-47 cm/20 mm 1 521 1 066 Ft TRX30924 M-L, 43-55 cm/25 mm 1 670 1 198 Ft

Listaár: Xs-S, 22-28 cm 665 Ft S-M, 29-42 cm 819 Ft L-XL, 43-60 cm 957 Ft

TRX30121 TRX30122 TRX30123

26-34 cm/10 mm TRX15561 fekete TRX15563 piros TRX15567 pink TRX15568 kék

Listaár: 1 791 Ft Akciós ár:

1 429 Ft Szellőző rács autóba

Térelválasztó rács autóba

fekete TRX13101 24-70cm TRX13102 30-110cm

fekete TRX1316 TRX1315

2 elemes 3 elemes

TRX1322

Listaár: 7 915 Ft 9 299 Ft

Akciós ár: Szállítótáska autóba 6 489 Ft fekete, 45x38x37 cm 7 589 Ft

TRX13101 Listaár: 806 Ft Akciós ár:

659 Ft

TRX13102 Listaár: 1 298 Ft Akciós ár:

Listaár: 13 140 Ft Akciós ár:

10 339 Ft

1 066 Ft TRX13233

TRX1324

TRX1278

Ülésvédő autóba

Védőhuzat autóülésre

Biztonsági hám autóba

fekete/barna, 1,4x1,45 m

45-70 cm/25 mm

fekete, 1,4x1,6 m

Listaár: 6 239 Ft Akciós ár:

4 619 Ft

2

Listaár: 9 925 Ft Akciós ár:

8 139 Ft

Listaár: 923 Ft Akciós ár:

758 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! TRX1341

TRX22834

TRX2345

Világítós biléta nyakörvre kutyáknak és macskáknak

LED lámpa ürüléktartóval

Ürülék felszedő zacskó

fekete, 17 cm

10 db/cs.

ezüst, 1 cm

Listaár: 641 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 123 Ft Akciós ár:

527 Ft

791 Ft

Hálós tüzelőbugyi sötétkék TRX23241 TRX23242 TRX23243 TRX23244

Listaár: 587 Ft Akciós ár:

S, 30-37 cm S-M, 35-43 cm M, 40-50 cm L, 50-59 cm

Listaár: 829 Ft 829 Ft 970 Ft 1 111 Ft

483 Ft

TRX23416

Akciós ár: Pelenka rögzítő műanyag 681 Ft 65x55 cm 681 Ft 791 Ft 912 Ft

Tüzelőbugyihoz betét 10 db/cs., TRX23496 Xs, S, S-M TRX23497 M TRX23498 L-Xl

Listaár: 250 Ft 282 Ft 391 Ft

Akciós ár: 208 Ft 230 Ft 318 Ft

Listaár: 5 256 Ft Akciós ár:

4 289 Ft TRX2330

TRX2314

TRX23771

Kézrehúzható ovális kefe

2 oldalas műanyag kefe

8x13 cm

6x24 cm

Rövid fogú fém fésű kutyáknak és macskáknak 22 cm

Listaár: 895 Ft Akciós ár:

659 Ft

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

1 209 Ft

1 209 Ft

TRX23781

TRX23791

TRX2406

Fém gereblye fésű rövid szőrre

Forgófogú gereblye fésű hosszú szőrhöz

2 soros fém gereblye fésű

15x10 cm

7x14 cm

11x15 cm

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

1 209 Ft TRX2407

Dupla soros ritka fogú gereblye fésű 11x15 cm

Listaár: 2 068 Ft Akciós ár:

1 419 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Listaár: 1 859 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 485 Ft Akciós ár:

1 319 Ft

1 759 Ft

Cserélhető fejű fésű sötétkék TRX24171 TRX24173 TRX24175

7x15 cm 8x14 cm 11x15 cm

Listaár: 3 528 Ft 3 945 Ft 4 988 Ft

TRX25621

Akciós ár: Fogkefe szett kistestű kutyák 2 529 Ft 2 859 Ft és macskák részére 3 629 Ft 15 cm, 4 db

Listaár: 530 Ft Akciós ár:

384 Ft

3


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

TRX2459

TRX2481

TRX24642

Itatótál utazáshoz

Tál utazáshoz

Kerámia tál szett

700 ml

piros, 1,8 l

fehér/fekete, 2x 1,6 l/20 cm

Listaár: 895 Ft Akciós ár:

Listaár: 547 Ft Akciós ár:

659 Ft

Listaár: 5 839 Ft Akciós ár:

439 Ft

4 289 Ft

Tál szett fém állványon

TRX2497

TRX24830 TRX24831 TRX24832 TRX24833 TRX24834

Tál fém állványon kutyáknak 2x2,8 l/24 cm

Listaár: 2x0,2 l/10 cm 821 Ft 2x0,45 l/12 cm 1 048 Ft 2x0,75 l/15 cm 1 486 Ft 2x1,8 l/20 cm 2 190 Ft 2x2,8 l/24 cm 3 175 Ft

Akciós ár: 670 Ft 857 Ft 1 209 Ft 1 759 Ft 2 529 Ft

Kerámia tál gumi talppal fekete/fényvisszaverő TRX24777 0,4 l/14 cm TRX24778 0,75 l/16 cm

TRX24777 Listaár: 1 859 Ft Akciós ár:

1 319 Ft

TRX24778 Listaár: 2 485 Ft Akciós ár:

Listaár: 8 658 Ft Akciós ár:

7 039 Ft

1 759 Ft

Shaun a bárány kerámia tál TRX25040 0,3 l/12 cm, narancs TRX25041 0,8 l/16 cm, narancs TRX25043 0,3 l/12 cm, zöld TRX25044 0,8 l/16 cm, zöld

Listaár: 1 147 Ft 1 616 Ft 1 147 Ft 1 616 Ft

Akciós ár: 846 Ft 1 198 Ft 846 Ft 1 198 Ft

Pet’s Home kerámia tál krém/világos kék TRX25050 TRX25051 TRX25052

Kerámia tál nyomott mintával

Kerámia tál

fehér TRX25113 TRX25114

fehér/bordó TRX25123 TRX25124 TRX25125

0,3 l/16 cm 0,6 l/21 cm

Listaár: 0,3 l/12 cm 862 Ft 0,8 l/16 cm 1 339 Ft 1,4 l/20 cm 2 090 Ft

Akciós ár: 670 Ft 1 066 Ft 1 649 Ft

Pet’s Home kerámia tál krém/barna TRX25053 TRX25054 TRX25055

0,3 l/12 cm 0,8 l/16 cm 1,4 l/20 cm

Akciós ár: tappancs mintás, 1,4 l/21 cm 670 Ft TRX25244 2 l/23 cm 1 066 Ft TRX25245 1 649 Ft TRX25244 Listaár: 2 088 Ft Akciós ár:

TRX25114 Listaár: 2 485 Ft Akciós ár:

TRX25245 Listaár: 2 722 Ft Akciós ár:

1 066 Ft

1 649 Ft

1 759 Ft

2 199 Ft

Összecsukható utazó szilikon tál 0,25 l/11 cm 0,5 l/14 cm 1 l/18 cm 2 l/22 cm

Listaár: 477 Ft 821 Ft 1 111 Ft 1 674 Ft

TRX24665

Akciós ár: Táptartó 395 Ft 670 Ft bézs/krém, 19x25x25 cm, 912 Ft 3,8 l 1 319 Ft

Listaár: 1 990 Ft Akciós ár:

1 429 Ft

4

Akciós ár: 670 Ft 1 066 Ft 1 649 Ft

Műanyaggal bevont fém tál Listaár: 821 Ft 1 298 Ft 2 049 Ft

TRX25113 Listaár: 1 442 Ft Akciós ár:

TRX25010 TRX25011 TRX25012 TRX25013

Listaár: 0,3 l/12 cm 862 Ft 0,8 l/16 cm 1 339 Ft 1,4 l/20 cm 2 090 Ft

TRX24464

Automata víz adagolókút kék/fehér, 19x25x25 cm, 3l

Listaár: 8 194 Ft Akciós ár:

6 049 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Rágócsont gégéből

Denta Fun csomós csont

jutalomfalat kutyáknak, TRX27615 10 cm/35 g TRX27616 15 cm/90 g

jutalomfalat kutyáknak, csirkés, 70 g TRX31321 5 cm, 5 db/cs. TRX31322 11 cm, 2 db/cs. TRX31323 15 cm

TRX27615 Listaár: 556 Ft Akciós ár:

406 Ft

Listaár: 643 Ft 643 Ft 582 Ft

TRX27616 Listaár: 634 Ft Akciós ár:

TRX31405

Akciós Csirke láb ár: jutalomfalat kutyáknak, 472 Ft 250 g 472 Ft 428 Ft

Listaár: 1 408 Ft Akciós ár:

461 Ft

TRX31443

Denta Fun mini csomózott csont jutalomfalat kutyáknak, 6 cm, 240 g/cs.

Listaár: 1 738 Ft Akciós ár:

1 044 Ft

1 286 Ft

TRX31445

TRX31462

Denta Fun Twisted pálcák

TRX31547

Denta Fun mini csont

Denta Fun csirkés tekercs jutalomfalat kutyáknak, 18 cm/70 g, 50 db/cs.,

jutalomfalat kutyáknak, 12,5 cm, 3 db/cs., 70 g TRX31463 csikrés TRX31464 kacsás

Premio halas-nyúlas csíkok

jutalomfalat kutyáknak, 8 cm, 10 db/cs., 230 g/cs.

Listaár: 1 486 Ft Akciós ár:

Listaár: 544 Ft Akciós ár:

Listaár: 688 Ft Akciós ár:

Listaár: 836 Ft Akciós ár:

TRX3156

TRX3171

TRX31772

TRX28867

Stripes baromfis

Rotolinis csirke

Stripes bárányos

Jutalomfalat tartó övtáska

jutalomfalat kutyáknak, 10 db/cs., 100 g

jutalomfalat kutyáknak, 12 cm, 12 db/cs., 120 g

jutalomfalat kutyáknak, 10 db/cs., 100 g

fekete/sárga, 23x19 cm

Listaár: 287 Ft Akciós ár:

Listaár: 322 Ft Akciós ár:

Listaár: 304 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 863 Ft Akciós ár:

TRX2882

TRX2889

TRX28954

TRX36895

Connor hátizsák

Adrina szállítótáska

Libby szállítótáska

Shaun a bárány pléd

fekete/kék, 42x29x21 cm

fekete, 26x27x42 cm

szürke/barna, 25x27x42 cm

bézs/zöld, 60x40 cm

Listaár: 5 853 Ft Akciós ár:

Listaár: 5 885 Ft Akciós ár:

Listaár: 9 638 Ft Akciós ár:

7 589 Ft

Listaár: 4 677 Ft Akciós ár:

3 629 Ft

1 099 Ft

208 Ft

4 619 Ft

362 Ft

230 Ft

4 619 Ft

472 Ft

219 Ft

jutalomfalat kutyáknak, 100 g

549 Ft

2 199 Ft

TRX37963

TRX36300

TRX36854

Kosár 2 szintes fekhellyel

King Of Dogs pléd

Minou bújó

Nica bújó

fekete/bézs, 100x70 cm

lila/viola, 35x26x41 cm

szürke, 35x30x80 cm

54x43x37 cm TRX2872 fekete TRX2874 barna

Listaár: 7 644 Ft Akciós ár:

6 049 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

Listaár: 5 147 Ft Akciós ár:

4069 Ft

Listaár: 13 140 Ft Akciós ár:

10 339 Ft

Listaár: 15 750 Ft Akciós ár:

12 099 Ft 5


Újévi készletkisöprés Dog Activity préda utánzat

Apportfa

Labda katapult

Sporting labda pánton

játék kutyáknak, barna, Listaár: Akciós ár: játék kutyáknak, Listaár: Akciós ár: játék kutyáknak, 725 Ft TRX3220 125 g 670 Ft TRX3247 30 cm/6 cm TRX32191 6x14 cm 982 Ft 912 Ft 791 Ft TRX3221 250 g 1 382 Ft 1 022 Ft TRX3246 50 cm/5,5 cm TRX32192 7x18 cm 1 077 Ft 934 Ft TRX3222 400 g 2 085 Ft 1 539 Ft TRX32193 8x20 cm 1 260 Ft

TRX3247 Listaár: 912 Ft Akciós ár:

670 Ft

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

tappancs mintás, TRX32820 6 cm/35 cm TRX32821 7 cm/35 cm

TRX3246 Listaár: 1 025 Ft Akciós ár:

758 Ft

TRX32820 Listaár: 1 070 Ft Akciós ár:

TRX32821 Listaár: 1 279 Ft Akciós ár:

758 Ft

912 Ft

TRX33132

Tömör gumi keret

TRX33192

Tömör gumi harang

Denta Fun Rugby labda

tappancs mintás, TRX3316 7 cm TRX3317 14 cm

Denta Fun fonott gumi és kötél

játék kutyáknak, TRX3326 8 cm TRX3327 10 cm

játék kutyáknak, 15 cm

játék kutyáknak, 4 cm/37 cm

TRX3316 Listaár: 791 Ft Akciós ár:

TRX3326 Listaár: 791 Ft Akciós ár:

582 Ft

582 Ft

Listaár: 2 555 Ft Akciós ár:

TRX3317 Listaár: 2 555 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 851 Ft Akciós ár:

TRX33441

TRX33442

Úszó gumi Doggy Disc

Hőre lágyuló dupla gumi karika

Hőre lágyuló rugby labda

játék kutyáknak, 17 cm

játék kutyáknak, 13 cm

játék kutyáknak, TRX33500 15 cm TRX33501 18 cm TRX33502 22 cm

Listaár: 1 234 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 068 Ft Akciós ár:

Soft & Strong Rugby labda játék kutyáknak, narancs, TRX33514 8 cm TRX33515 10 cm

1 869 Ft

TRX33514 Listaár: 1 234 Ft Akciós ár:

912 Ft

1 319 Ft

1 869 Ft

912 Ft

TRX3327 Listaár: 1 147 Ft Akciós ár:

846 Ft

TRX33512 Listaár: 1 234 Ft Akciós ár:

1 429 Ft

TRX33515 Listaár: 1 859 Ft Akciós ár:

1 319 Ft

Soft & Strong súlyzó

Listaár: Akciós ár: játék kutyáknak, narancs, 846 Ft TRX33512 11 cm 1 147 Ft 1 022 Ft TRX33513 14 cm 1 382 Ft 1 319 Ft 1 851 Ft

912 Ft

TRX33513 Listaár: 1 859 Ft Akciós ár:

Soft & Strong labda kötéllel

TRX33551

játék kutyáknak, narancs, TRX33516 6 cm/26 cm TRX33517 7 cm/29 cm

Push To Mute rugby labda kötéllel

Push To Mute labda kötéllel

játék kutyáknak, narancs/kék, 12 cm/27 cm

játék kutyáknak, narancs/kék, 7 cm/22 cm

Listaár: 2 555 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 320 Ft Akciós ár:

TRX33516 Listaár: 1 859 Ft Akciós ár:

1 319 Ft

TRX33517 Listaár: 2 068 Ft Akciós ár:

1 429 Ft

1 869 Ft

1 649 Ft

TRX33552

TRX33561

TRX3360

TRX33670

Push To Mute labda kötéllel

Dog Activity Disc

Úszó gumi karika

Hőre lágyuló pálca

játék kutyáknak, narancs/kék, 20 cm/35 cm

játék kutyáknak, narancs/kék, 19 cm

játék kutyáknak, 15 cm

játék kutyáknak, 26 cm

Listaár: 3 024 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 234 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 068 Ft Akciós ár:

2 199 Ft

6

1 319 Ft

TRX33550

1 209 Ft

912 Ft

1 429 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! TRX33671

TRX3438

TRX3468

TRX34834

Hőre lágyuló csont

Vigyorgó labdák

Gumi újság

Plüss teve

játék kutyáknak, 17 cm

játék kutyáknak, 6 cm

játék kutyáknak, 18 cm

játék kutyáknak, 31 cm

Listaár: 356 Ft Akciós ár:

Listaár: 704 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 068 Ft Akciós ár:

1 429 Ft

Tappancs mintás sípoló gumi labda

263 Ft

Gumi Snack labda

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

516 Ft

1 209 Ft

TRX35410

TRX35412

játék kutyáknak, Listaár: Akciós ár: játék kutyáknak, Listaár: Akciós ár: Latex Shaun a bárány TRX34861 6 cm 1 025 Ft 758 Ft TRX34940 6 cm 1 147 Ft 846 Ft játék kutyáknak, TRX34862 7 cm 1 234 Ft 912 Ft TRX34941 7 cm 1 382 Ft 1 022 Ft 14 cm TRX34863 9 cm 2 068 Ft 1 429 Ft TRX34942 9 cm 2 085 Ft 1 539 Ft

Latex Bitzer a kutya játék kutyáknak, 18 cm

Listaár: 2 320 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 320 Ft Akciós ár:

1 649 Ft

1 649 Ft

TRX35690

TRX35691

TRX35692

TRX35693

Vászon rúd kötéllel

Vászon csont kötéllel

Bőr csont kötéllel

Bőr labda kötéllel

játék kutyáknak, 26 cm/ 45 cm

játék kutyáknak, 16 cm/ 39 cm

játék kutyáknak, 14 cm/ 38 cm

játék kutyáknak, 8 cm/ 26 cm

Listaár: 1 651 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 442 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 085 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 320 Ft Akciós ár:

TRX3590

TRX36006

TRX36008

TRX36009

Plüss nyúl

Aqua Toy vízen úszó labda

Aqua Toy vízen úszó súlyzó

Aqua Toy vízen úszó teknős

játék kutyáknak, 21 cm

játék kutyáknak, 20 cm

1 209 Ft

játék kutyáknak, 15 cm

1 066 Ft

játék kutyáknak, 11 cm

1 539 Ft

1 649 Ft

Listaár: 1 314 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 025 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 234 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 442 Ft Akciós ár:

TRX22861

TRX2288

TRX2293

All-In-One műanyag klikker

Kiképző Disc

fekete/sárga

4,5 mm

Acélsodrony kikötő műanyag bevonattal

967 Ft

Listaár: 1 279 Ft Akciós ár:

912 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

758 Ft

Listaár: 688 Ft Akciós ár:

549 Ft

912 Ft

TRX2291 TRX2292

1 066 Ft

5m 8m

Acélsodrony kikötő műanyag bevonattal és tartozékokkal 15 m

TRX2291 Listaár: 1 791 Ft

TRX2292 Listaár: 2 120 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

1 429 Ft 1 649 Ft

Listaár: 4 090 Ft Akciós ár:

3 299 Ft

7


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

TRX4077

TRX4080

TRX4085

TRX4109

Dupla labda fonalból

Álló egér

Szőrös egér

Plüss labda

játék macskáknak, 4,5 cm

játék macskáknak, 8 cm

játék macskáknak, 5 cm

játék macskáknak, 3,5 cm

Listaár: 313 Ft Akciós ár:

Listaár: 529 Ft Akciós ár:

Listaár: 238 Ft Akciós ár:

Listaár: 530 Ft Akciós ár:

230 Ft

384 Ft

175 Ft

384 Ft

TRX4116

TRX4126

TRX41362

TRX4524

Hosszú szőrű egér

Plüss labda kötéllel

Activity Snack labda

Plüss henger

játék macskáknak, 9 cm

játék macskáknak, 4 cm

játék macskáknak, 6 cm

játék macskáknak, 8 cm

Listaár: 347 Ft Akciós ár:

Listaár: 133 Ft Akciós ár:

Listaár: 817 Ft Akciós ár:

Listaár: 530 Ft Akciós ár:

252 Ft

98 Ft

604 Ft

384 Ft

TRX45730

TRX45793

TRX45800

TRX45808

Labda tollal

Pálca rojtokkal

Pálca plüss mágikus tehénnel

Fonott egér

játék macskáknak, 15 cm

játék macskáknak, 45 cm

játék macskáknak, 47 cm

játék macskáknak, 5 cm

Listaár: 1 442 Ft Akciós ár:

Listaár: 794 Ft Akciós ár:

Listaár: 1 852 Ft Akciós ár:

Listaár: 164 Ft Akciós ár:

1 066 Ft

516 Ft

604 Ft

120 Ft

TRX4169

TRX4295

TRX43113

Kaparófa

Felakasztható labda

Tappancsos kaparófa

Kaparó deszka

játék macskáknak, 7 cm/55 cm

bézs/barna, 50 cm

bézs, 34x67 cm

XL, TRX43171 bézs TRX43172 szürke

Listaár: 4 513 Ft Akciós ár:

Listaár: 4 966 Ft Akciós ár:

Listaár: 2 245 Ft Akciós ár:

TRX4342

TRX43437

TRX43711

TRX44430

Plüss kaparófa falra

Kaparófa sarokra

Tarifa kaparófa

Alicia kaparó bútor 4 lábbal

bézs, 78x18 cm

fekete, 32x60 cm

bézs/fehér, 52 cm

szürke/v.szürke, 48x48x38 cm

Listaár: 2 933 Ft Akciós ár:

Listaár: 3 606 Ft Akciós ár:

Listaár: 5 687 Ft Akciós ár:

Listaár: 19 279 Ft Akciós ár:

Listaár: 171 Ft Akciós ár:

131 Ft

2 408 Ft

8

3 629 Ft

2 969 Ft

4 069 Ft

4 619 Ft

1 759 Ft

15 399 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Újévi készletkisöprés

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! TRX3869

TRX40152

TRX40381

TRX40477

4 utas macskaajtó mágnessel

Berto macska wc

Macska wc elé szőnyeg

fehér, 24x21 cm

ék/szürke, 39x22x59 cm

szürke, 37x45 cm

Macska alomlapát zacskó tartóval M, 38 cm

Listaár: 8 550 Ft Akciós ár:

Listaár: 5 448 Ft Akciós ár:

TRX4301

TRX43140

TRX4330

TRX4384

Alagút macskáknak

Plüss radiátor fekhely

3 szintes macskabútor

50 cm

fehér, 45x13x33 cm

70x36 cm

Ovideo 2 odús, 2 szintes macskabútor

6 269 Ft

3 959 Ft

Listaár: 1 147 Ft Akciós ár:

Listaár: 530 Ft Akciós ár:

846 Ft

384 Ft

bézs, 105x45x9 cm

Listaár: 2 049 Ft Akciós ár:

Listaár: 7 915 Ft Akciós ár:

TRX44567

TRX44620

Védőháló macskáknak

Isaba macskabútor

Moriles macskabútor

fekete/fehér, 62 cm

barna, 99 cm

fekete, TRX44301 2x1,5 m TRX44311 3x2 m TRX44321 4x3 m TRX44331 6x3 m TRX44341 8x3 m

Listaár: Akciós ár: 2 120 Ft 1 649 Ft 2 941 Ft 2 419 Ft 4 912 Ft 3 959 Ft 6 734 Ft 5 499 Ft 9 182 Ft 7 479 Ft

átlátszó, TRX44303 2x1,5 m TRX44313 3x2 m TRX44323 4x3 m TRX44333 6x3 m TRX44343 8x3 m

1 791 Ft 2 612 Ft 4 090 Ft 5 342 Ft 6 734 Ft

1 649 Ft

Listaár: 16 557 Ft Akciós ár:

13 199 Ft

6 489 Ft

Listaár: 23 565 Ft Akciós ár:

Listaár: 19 913 Ft Akciós ár:

Listaár: 23 565 Ft Akciós ár:

15 399 Ft

18 699 Ft

1 429 Ft 2 089 Ft 3 299 Ft 4 399 Ft 5 499 Ft

18 699 Ft

TRX2325

TRX2326

TRX24795

TRX4232

Ovális fa kefe macskáknak

Fa kefe macskáknak

Mintás kerámia tál macskáknak

Macskafű kölyökmacskáknak

5x18 cm

5x18 cm

Listaár: 530 Ft Akciós ár:

384 Ft

Listaár: 617 Ft Akciós ár:

439 Ft

Listaár: 1 111 Ft Akciós ár:

912 Ft

TRX4233

TRX4266

TRX42724

Zacskós Bio macskafű

Dentinos vitamin macskáknak

Premio Quadr-Stick

100 g

50 g

jutalomfalat macskáknak csirkemájas, 5x5 g

Listaár: 407 Ft Akciós ár:

329 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

100 g

0,3 l/15 cm

Listaár: 382 Ft Akciós ár:

274 Ft

Listaár: 330 Ft Akciós ár:

241 Ft

Listaár: 493 Ft Akciós ár:

406 Ft

Az Alpha Portálon NINCS SZÁLLÍTÁSI DÍJ bruttó 40.000 Ft feletti rendelés esetén! 9


Kutyaruha Vízhatlan kutya esőkabát TRX3000 TRX3001 TRX3002 TRX3003 TRX3004 TRX3005 TRX3006 TRX3007

XS, 30 cm S, 34 cm S, 38 cm S, 42 cm M, 46 cm M, 50 cm L, 56 cm L, 60 cm

Chambéry kutyaruha barna, TRX67291 TRX67292 TRX67293 TRX67294 TRX67295 TRX67296 TRX67297 TRX67298

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 60 cm

Cervino kutyaruha barna TRX67600 TRX67601 TRX67602 TRX67603 TRX67604 TRX67605 TRX67606

XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm

Listaár: 1 Akciós ár: 1 442 Ft 1 209 Ft 1 625 Ft 1 319 Ft 1 807 Ft 1 429 Ft 1 807 Ft 1 539 Ft 1 807 Ft 1 539 Ft 1 807 Ft 1 649 Ft 1 990 Ft 1 649 Ft 1 990 Ft 1 759 Ft

Listaár: Akciós ár: 2 749 Ft 3 319 Ft 3 079 Ft 3 736 Ft 3 519 Ft 4 153 Ft 3 849 Ft 4 571 Ft 4 179 Ft 5 196 Ft 4 289 Ft 5 196 Ft 5 059 Ft 6 239 Ft 5 169 Ft 6 239 Ft

Listaár: Akciós ár: 5 169 Ft 6 239 Ft 5 279 Ft 6 239 Ft 5 609 Ft 6 778 Ft 5 719 Ft 6 778 Ft 5 829 Ft 6 778 Ft 6 379 Ft 7 820 Ft 7 820 Ft 6 489 Ft

Como kutyaruha pink, TRX67101 TRX67102 TRX67103 TRX67104 TRX67105

XS, 24 cm XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm

Prime kutyaruha szürke TRX67702 TRX67703 TRX67704 TRX67705 TRX67706 TRX67707 TRX67708

S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Sila téli kutyaruha piros TRX67620 XXS, 24 cm TRX67621 XS, 27 cm TRX67622 XS, 30 cm TRX67623 S, 33 cm TRX67624 S, 36 cm TRX67625 S, 40 cm TRX67626 M, 45cm

Listaár: Akciós ár: 4 619 Ft 5 605 Ft 4 839 Ft 5 839 Ft 5 279 Ft 6 308 Ft 5 609 Ft 6 778 Ft 5 829 Ft 7 012 Ft

Listaár: Akciós ár: 8 550 Ft 7 149 Ft 9 158 Ft 7 479 Ft 9 158 Ft 7 589 Ft 9 801 Ft 8 139 Ft 10 636 Ft 8 799 Ft 11 661 Ft 9 569 Ft 11 661 Ft 9 679 Ft

Listaár: Akciós ár: 5 059 Ft 6 239 Ft 5 169 Ft 6 239 Ft 5 279 Ft 6 239 Ft 5 609 Ft 6 778 Ft 6 049 Ft 7 282 Ft 6 489 Ft 7 820 Ft 7 039 Ft 8 550 Ft

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Palermo kutyaruha piros, TRX67131 TRX67132 TRX67133 TRX67134 TRX67135 TRX67136 TRX67137

XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm

Milton kutya pulóver szürke/kék TRX67540 TRX67541 TRX67542 TRX67543 TRX67544 TRX67545 TRX67546 TRX67547 TRX67548 TRX67549

XXS, 24 cm XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 60 cm

Listaár: 5 Akciós ár: 5 839 Ft 4 839 Ft 5 279 Ft 6 308 Ft 5 829 Ft 7 012 Ft 6 269 Ft 7 629 Ft 6 379 Ft 7 629 Ft 6 819 Ft 8 185 Ft 7 259 Ft 8 802 Ft

Listaár: Akciós ár: 1 869 Ft 2 277 Ft 1 979 Ft 2 485 Ft 2 089 Ft 2 485 Ft 2 309 Ft 2 694 Ft 2 419 Ft 2 902 Ft 2 749 Ft 3 319 Ft 3 079 Ft 3 736 Ft 3 519 Ft 4 153 Ft 3 739 Ft 4 571 Ft 3 849 Ft 4 571 Ft

TRX67504

Marne kutya kabát fekete, S, 40 cm

Listaár: 6 308 Ft Akciós ár:

5 279 Ft 10

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Kutyaruha

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Prime téli kutyaruha fekete/szürke TRX67711 TRX67712 TRX67713 TRX67714 TRX67715 TRX67716 TRX67717 TRX67718

XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Solid kutya esőkabát szürke/narancs TRX67770 XS, 25 cm TRX67771 XS, 30 cm TRX67772 S, 35 cm TRX67773 S, 40 cm TRX67774 M, 45 cm TRX67775 M, 50 cm TRX67776 L, 55 cm

Listaár: Akciós ár: 9 158 Ft 7 479 Ft 9 158 Ft 7 589 Ft 9 801 Ft 8 139 Ft 10 636 Ft 8 689 Ft 10 636 Ft 8 799 Ft 11 661 Ft 9 679 Ft 12 721 Ft 10 559 Ft 13 972 Ft 10 999 Ft

Listaár: Akciós ár: 6 239 Ft 5 169 Ft 6 778 Ft 5 499 Ft 7 282 Ft 5 939 Ft 7 282 Ft 6 049 Ft 7 820 Ft 6 489 Ft 8 550 Ft 7 039 Ft 9 158 Ft 7 589 Ft

Moncton kutya pulóver barna TRX67795 TRX67796 TRX67797 TRX67798 TRX67799

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm

Listaár: Akciós ár: 2 694 Ft 2 199 Ft 2 902 Ft 2 419 Ft 3 111 Ft 2 639 Ft 3 319 Ft 2 749 Ft 3 736 Ft 3 079 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Carnia kutya pulóver kék TRX67720 TRX67721 TRX67722 TRX67723 TRX67724 TRX67725 TRX67726 TRX67727 TRX67728

XXS, 18 cm XXS, 21 cm XXS, 24 cm XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm

Listaár: Akciós ár: 3 736 Ft 3 079 Ft 4 153 Ft 3 409 Ft 4 153 Ft 3 519 Ft 4 571 Ft 3 739 Ft 4 571 Ft 3 849 Ft 5 196 Ft 4 179 Ft 5 266 Ft 4 289 Ft 5 196 Ft 4 399 Ft 5 613 Ft 4 619 Ft

Duo kutyaruha+hám kék TRX67780 TRX67781 TRX67782 TRX67783 TRX67784 TRX67785 TRX67786 TRX67787

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Pollino kutya pulóver fehér/szürke/piros TRX67800 XXS, 18 cm TRX67801 XXS, 21 cm TRX67802 XXS, 24 cm TRX67803 XS, 27 cm TRX67804 XS, 30 cm TRX67805 S, 33 cm TRX67806 S, 36 cm TRX67807 S, 40 cm TRX67808 M, 45 cm

Listaár: 9 801 Ft 10 636 Ft 11 661 Ft 11 661 Ft 12 721 Ft 12 721 Ft 13 972 Ft 15 224 Ft

Akciós ár: 8 139 Ft 8 799 Ft 9 569 Ft 9 679 Ft 10 449 Ft 10 559 Ft 12 099 Ft 12 539 Ft

Listaár: Akciós ár: 3 079 Ft 3 736 Ft 3 189 Ft 3 736 Ft 3 299 Ft 3 736 Ft 3 409 Ft 4 153 Ft 3 519 Ft 4 153 Ft 3 739 Ft 4 571 Ft 3 849 Ft 4 571 Ft 4 179 Ft 5 196 Ft 4 289 Ft 5 196 Ft

Prime téli kutyaruha kék TRX67760 TRX67761 TRX67762 TRX67763 TRX67764 TRX67765

Listaár: Akciós ár: 9 158 Ft 7 589 Ft XS, 30 cm 9 801 Ft 8 139 Ft S, 33 cm 8 689 Ft S, 36 cm 10 636 Ft 8 799 Ft S, 40 cm 10 636 Ft 9 679 Ft M, 45 cm 11 661 Ft M, 50 cm 12 721 Ft 10 559 Ft

Granby kutya pulóver szürke TRX67790 XS, 25 cm TRX67791 XS, 30 cm TRX67792 S, 35 cm TRX67793 S, 40 cm TRX67794 M, 45 cm

Listaár: Akciós ár: 2 068 Ft 1 759 Ft 2 277 Ft 1 869 Ft 2 694 Ft 2 199 Ft 2 902 Ft 2 419 Ft 3 319 Ft 2 749 Ft

Brest kutyaruha szürke TRX67810 TRX67811 TRX67812 TRX67813 TRX67814 TRX67815 TRX67816 TRX67817

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Listaár: 3 736 Ft 4 153 Ft 4 571 Ft 4 571 Ft 5 196 Ft 6 239 Ft 7 282 Ft 7 820 Ft

3 079 Ft 3 519 Ft 3 739 Ft 3 849 Ft 4 289 Ft 5 169 Ft 6 049 Ft 6 489 Ft

11


Kutyaruha Arles kutyaruha kék TRX67830 TRX67831 TRX67832 TRX67833 TRX67834 TRX67835

Listaár: Akciós ár: 2 749 Ft 3 319 Ft 2 969 Ft 3 528 Ft 2 969 Ft 3 736 Ft 3 079 Ft 3 736 Ft 3 519 Ft 4 153 Ft 3 849 Ft 4 571 Ft

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm

Belfort téli kutyaruha kék TRX67860 TRX67861 TRX67862 TRX67863 TRX67864 TRX67865 TRX67866 TRX67867

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Listaár: 3 736 Ft 4 153 Ft 4 571 Ft 5 196 Ft 5 613 Ft 6 239 Ft 7 282 Ft 7 820 Ft

Akciós ár: 3 079 Ft 3 519 Ft 3 849 Ft 4 289 Ft 4 619 Ft 5 169 Ft 6 049 Ft 6 489 Ft

Saint-Malo kutya kabát és hám egyben Listaár: Akciós ár: TRX67911 XS, 30 cm, piros 7 362 Ft 6 049 Ft TRX67921 XS, 30 cm, kék 7 362 Ft 6 049 Ft TRX67912 XS, 33 cm, piros 7 903 Ft 6 489 Ft TRX67913 S, 36 cm, piros 8 637 Ft 7 039 Ft TRX67914 S, 40 cm, piros 8 637 Ft 7 149 Ft TRX67915 M, 45 cm, piros 9 248 Ft 7 589 Ft

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Explore téli kutyaruha

Dawson kutya pulóver

fekete TRX67840 TRX67841 TRX67842 TRX67843 TRX67844 TRX67845 TRX67846 TRX67847

sötét kék TRX67850 TRX67851 TRX67852 TRX67853 TRX67854 TRX67855 TRX67856

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 62 cm

Listaár: Akciós ár: 8 689 Ft 10 636 Ft 8 799 Ft 10 732 Ft 9 569 Ft 11 762 Ft 9 679 Ft 11 762 Ft 12 828 Ft 10 559 Ft 14 085 Ft 12 099 Ft 15 342 Ft 13 199 Ft 16 475 Ft 14 299 Ft

King of Dogs téli kutyaruha fekete TRX67870 TRX67871 TRX67872 TRX67873 TRX67874

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm

Listaár: 5 196 Ft 5 196 Ft 5 613 Ft 5 613 Ft 6 239 Ft

Akciós ár: 4 179 Ft 4 289 Ft 4 619 Ft 4 729 Ft 5 169 Ft

Avallon Splish Splash kutyaruha fekete/pink Listaár: Akciós ár: TRX30474 M, 45 cm 4 179 Ft 6 393 Ft TRX30475 M, 50 cm 4 509 Ft 6 867 Ft

XXS, 24 cm XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm

Bégard kutya kabát szürke TRX67890 TRX67891 TRX67892 TRX67893 TRX67894 TRX67895 TRX67896

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm

Listaár: 8 632 Ft KIFUTÓ ár: K! 5 Akciós 664 Ft TERMÉKE

12

KIFUTÓ TERMÉK!

Listaár: Akciós ár: 3 800 Ft 3 079 Ft 3 800 Ft 3 189 Ft 4 219 Ft 3 519 Ft 4 638 Ft 3 849 Ft 5 266 Ft 4 289 Ft 5 266 Ft 4 399 Ft 6 314 Ft 5 169 Ft

Avallon Hot Dog kutyaruha fekete/sárga TRX30484 TRX30485 TRX30486

M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm

KIFUTÓ K! TERMÉKE TRX30525 King of Dogs vízlepergetős kutyaruha fekete Listaár: Akciós ár: King of Dogs kutyaruha 4 509 Ft bézs, M, 50 cm TRX30491 XS, 30 cm 6 867 Ft 5 664 Ft TRX30495 M, 50 cm 8 632 Ft

Listaár: Akciós ár: 2 752 Ft 2 309 Ft 2 961 Ft 2 419 Ft 3 171 Ft 2 529 Ft 3 171 Ft 2 639 Ft 3 380 Ft 2 749 Ft 3 800 Ft 3 189 Ft 4 219 Ft 3 519 Ft

Listaár: Akciós ár: 5 587 Ft 3 662 Ft 6 070 Ft 3 959 Ft 6 521 Ft 4 289 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE TRX67255

Tropea kutyaruha barna, S, 45 cm

Listaár: 9 383 Ft Akciós ár:

5 444 Ft

KIFUTÓ TERMÉK! Az akció a készlet erejéig érvényes!


Kutyaruha

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Siena kutyaruha bézs TRX67038 TRX67039

M, 50 cm L, 55 cm

Listaár: 7 003 Ft 7 657 Ft

Akciós ár: 4 608 Ft 5 037 Ft

Chianti kutyaruha szürke TRX67225 TRX67226 TRX67227 TRX67228

M, 45 cm M, 50 cm L, 55 cm L, 60 cm

KIFUTÓ K! TERMÉKE Evry kutyaruha fekete TRX67580 TRX67581 TRX67582 TRX67584 TRX67586 TRX67587

XXS, 24 cm XS, 27 cm XS, 30 cm S, 36 cm M, 45 cm M, 50 cm

Listaár: Akciós ár: 3 211 Ft 4 994 Ft 3 211 Ft 4 994 Ft 3 475 Ft 5 392 Ft 3 849 Ft 5 990 Ft 4 509 Ft 6 986 Ft 4 839 Ft 7 500 Ft

fekete TRX67300 XXS, 18 cm TRX67301 XS, 21 cm TRX67302 XS, 24 cm TRX67303 XS, 27 cm TRX67304 S, 30 cm TRX67305 S, 33 cm TRX67306 S, 36 cm TRX67307 S, 40 cm TRX67308 M, 45 cm TRX67309 M, 50 cm

Listaár: 3 581 Ft 3 805 Ft 4 029 Ft 4 253 Ft 4 477 Ft 4 477 Ft 4 925 Ft 4 925 Ft 5 598 Ft 6 046 Ft

Bologna kutya pulóver szürke TRX67201 TRX67202 TRX67203 TRX67204 TRX67205 TRX67206

XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm M, 45 cm

Piave kutya pulóver Akciós ár: piros 2 309 Ft TRX67310 XS, 18 cm 2 452 Ft TRX67313 XS, 27 cm 2 595 Ft 2 749 Ft 2 892 Ft 2 892 Ft 3 178 Ft 3 178 Ft 3 618 Ft 3 904 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE Az akció a készlet erejéig érvényes!

Rapallo szövet kutyaruha szürke TRX67231 TRX67232 TRX67233 TRX67234 TRX67235

XS, 27 cm XS, 30 cm S, 33 cm S, 36 cm S, 40 cm

KIFUTÓ K! TERMÉKE

KIFUTÓ K! TERMÉKE Lipari kutya pulóver

Listaár: Akciós ár: 6 368 Ft 11 200 Ft 7 402 Ft 12 545 Ft 8 799 Ft 13 690 Ft 9 679 Ft 15 035 Ft

Listaár: Akciós ár: 4 318 Ft 2 848 Ft 4 318 Ft 2 848 Ft 3 101 Ft 4 710 Ft 3 101 Ft 4 710 Ft 3 222 Ft 4 906 Ft 3 486 Ft 5 298 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE Salento kapucnis kutya pulóver lila Listaár: Akciós ár: 2 595 Ft TRX67283 XS, 27 cm 4 386 Ft 2 749 Ft TRX67284 XS, 30 cm 4 984 Ft 2 892 Ft TRX67285 S, 33 cm 5 382 Ft 3 178 Ft TRX67286 S, 36 cm 5 980 Ft 3 607 Ft TRX67287 S, 40 cm 6 494 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE Listaár: 3 591 Ft 4 039 Ft

Akciós ár: 2 309 Ft 2 595 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE

Listaár: Akciós ár: 3 849 Ft 5 980 Ft 4 179 Ft 6 494 Ft 4 509 Ft 6 976 Ft 4 839 Ft 7 490 Ft 5 279 Ft 8 187 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE Burnaby kutya pulóver türkiz/menta TRX67740 TRX67741 TRX67742 TRX67743 TRX67744 TRX67745 TRX67747

XS, 25 cm XS, 30 cm S, 35 cm S, 40 cm M, 45 cm M, 50 cm L, 60 cm

Listaár: Akciós ár: 1 924 Ft 3 002 Ft 2 056 Ft 3 201 Ft 2 309 Ft 3 599 Ft 2 573 Ft 3 998 Ft 2 826 Ft 4 396 Ft 3 222 Ft 4 994 Ft 3 475 Ft 5 392 Ft

KIFUTÓ K! TERMÉKE 13


Játékok TRX34830

TRX35752

játék kutyáknak, 32 cm

játék kutyáknak, 23 cm

Listaár: 1 859 Ft

Listaár: 1 651 Ft

Listaár: 1 859 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Plüss ló

1 374 Ft TRX35838

Plüss bárány játék kutyáknak, 30 cm

Plüss rénszarvas

1 209 Ft TRX35853

Plüss mosómedve eredeti hanggal játék kutyáknak, 54 cm

TRX35763

TRX35796

játék kutyáknak, 30 cm

játék kutyáknak, 14 cm

Hosszú lábú plüss bárány

1 374 Ft

Listaár: 1 329 Ft

Akciós ár:

989 Ft TRX35868

játék kutyáknak, 30 cm

játék kutyáknak, 45 cm

Listaár: 2 113 Ft

Plüss medve

Listaár: 2 789 Ft

Listaár: 1 696 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

2 089 Ft

Plüss bárány

TRX35859

Listaár: 2 555 Ft

1 869 Ft

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

1 319 Ft

Plüss madár

Akciós ár:

1 539 Ft

TRX35885

TRX35933

TRX35948

TRX35969

játék kutyáknak, 38 cm

játék kutyáknak, 21 cm

játék kutyáknak, 22 cm

játék kutyáknak, 35 cm

Listaár: 1 905 Ft

Listaár: 2 068 Ft

Listaár: 3 493 Ft

Listaár: 1 696 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Plüss kacsa

1 429 Ft

Plüss bárány

1 539 Ft

Plüss unikornis

TRX36106

játék kutyáknak, TRX36039 16 cm TRX36038 25 cm

játék kutyáknak, 15 cm

Plüss malac

Plüss mamut

2 639 Ft TRX45560

Plüss bárány kötélen játék kutyáknak, 20 cm

Plüss flamingó

Akciós ár:

1 209 Ft TRX35717

Csomós rágó kötél játék kutyáknak, 31 cm

TRX36039 Listaár: 1 488 Ft

Akciós ár:

1 066 Ft TRX36038 Listaár: 2 113 Ft

Listaár: 1 851 Ft

Listaár: 1 025 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 454 Ft

Akciós ár:

1 539 Ft

1 429 Ft

TRX35718

TRX35719

TRX35728

TRX35729

játék kutyáknak, 38 cm

játék kutyáknak, 30 cm

játék kutyáknak, 11 cm

játék kutyáknak, 20 cm

Listaár: 862 Ft

Listaár: 1 070 Ft

Listaár: 1 488 Ft

Listaár: 1 696 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Rágó kötél 8-as csomóval

747 Ft 14

Dummy rágókötél

923 Ft

769 Ft Labda poliuretán töltelékkel

1 066 Ft

395 Ft Rugby poliuretán töltelékkel

Akciós ár:

1 209 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!


Játékok

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Sporting lyukacsos labda pánton

TRX32824

TRX32825

TRX32826

játék kutyáknak, TRX32822 6 cm/35 cm TRX32823 11 cm/30 cm

játék kutyáknak, 7 cm/22 cm

játék kutyáknak, 9 cm

játék kutyáknak, 20 cm

Listaár: 1 279 Ft

Listaár: 1 488 Ft

Listaár: 1 488 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Sporting labda kötélen

TRX32823 Listaár: 2 947 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Sporting tömör gumi apportrúd

Akciós ár:

1 099 Ft

1 319 Ft

1 319 Ft

TRX32850

TRX32851

TRX32852

játék kutyáknak, 6 cm

játék kutyáknak, 6 cm/20 cm

játék kutyáknak, 23 cm

Listaár: 1 279 Ft

Listaár: 1 696 Ft

Listaár: 2 739 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Sportlabda TRX32822 Listaár: 1 905 Ft

Sporting gumi henger kötéllel

Sportlabda pánton

Sport frizbi

1 319 Ft 2 089 Ft Sporting tömör gumi harang kötéllel játék kutyáknak, TRX32827 7 cm/25 cm TRX32828 9 cm/30 cm

912 Ft TRX32853

Sport karika játék kutyáknak, 23 cm

TRX32827 Listaár: 1 696 Ft

TRX32828 Listaár: 2 113 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 2 322 Ft

Akciós ár:

1 209 Ft 1 429 Ft 1 649 Ft

Akciós ár:

1 209 Ft

1 979 Ft

Sport Dummy játék kutyáknak, TRX32860 26 cm/6 cm TRX32861 36 cm/6 cm TRX32862 29 cm/8 cm TRX32863 41 cm/8 cm

TRX32860 Listaár: 1 279 Ft

Akciós ár:

912 Ft

TRX32861 Listaár: 1 488 Ft

TRX32862 Listaár: 1 696 Ft

TRX32863 Listaár: 2 113 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

1 066 Ft 1 209 Ft 1 429 Ft

TRX34786

TRX34787

TRX34788

TRX34949

játék kutyáknak, 12 cm

játék kutyáknak, 17 cm

játék kutyáknak, 15 cm

játék kutyáknak, 42 cm

Listaár: 1 905 Ft

Listaár: 2 113 Ft

Listaár: 1 905 Ft

Listaár: 2 113 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Rugby labda

Teniszcsont

Tenisz súlyzó

Snack kígyó

Akciós ár:

1 319 Ft

1 429 Ft

1 319 Ft

1 869 Ft

TRX3605

TRX36104

Plüss labda

Plüss Bitzer a kutya

Mancs formájú zárókupak

Mancs formájú szilikon zárókupak

játék kutyáknak, 6 cm

játék kutyáknak, 26 cm

zárókupak 415 g és 1240 g konzervekre, TRX24551 7,6 cm, 3 db/cs. TRX24552 10,6 cm, 2 db/cs.

zárókupak 415 g és 1240 g konzervekre, TRX24553 7,6 cm, 2 db/cs. TRX24554 10,6 cm

TRX24551 Listaár: 400 Ft

Akciós ár:

296 Ft Listaár: 359 Ft Akciós ár:

263 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Listaár: 3 258 Ft Akciós ár:

2 408 Ft

TRX24552 Listaár: 374 Ft

Akciós ár:

274 Ft

Listaár: 540 Ft

Akciós ár:

362 Ft 15


Fekhelyek, párnák Jerry kockás fekhely

TRX36352 Silas bújó szürke/krém, 40x45x40 cm

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Charly peremes fekhely

Listaár: szürke/zöld/fehér TRX36441 50x35 cm 3 032 Ft 3 737 Ft TRX36442 60x40 cm TRX36443 70x45 cm 4 677 Ft TRX36444 80x55 cm 6 323 Ft TRX36445 90x65 cm 7 644 Ft TRX36446 105x75 cm 9 638 Ft TRX36447 120x80 cm 11 989 Ft

Akciós ár: 2 309 Ft 2 859 Ft 3 519 Ft 4 839 Ft 5 829 Ft 7 369 Ft 9 129 Ft

Listaár: Akciós ár: 3 737 Ft 2 859 Ft 4 677 Ft 3 519 Ft 5 853 Ft 4 399 Ft 7 644 Ft 5 829 Ft 8 819 Ft 6 709 Ft 10 789 Ft 8 249 Ft

tappancsos, fekete/bézs TRX37011 43x38 cm TRX37012 50x43 cm TRX37013 55x48 cm TRX37014 65x55 cm TRX37015 70x62 cm TRX37016 79x70 cm

Listaár: 8 203 Ft

Akciós ár:

6 269 Ft Több lapból álló pléd TRX37062 55x40 cm, barna/bézs TRX37069 80x55 cm, kék/zöld TRX37063 80x55 cm, piros/bézs TRX37064 100x70 cm, homok/bézs

Laslo pléd

TRX37062 Listaár: 3 267 Ft

Akciós ár:

TRX37069 Listaár: 4 207 Ft

3 189 Ft

TRX37063 Listaár: 4 207 Ft

TRX37064 Listaár: 8 203 Ft

Akciós ár:

Listaár: Akciós ár: 1 289 Ft 989 Ft 2 164 Ft 1 649 Ft 2 164 Ft 1 649 Ft 3 259 Ft 2 419 Ft 3 259 Ft 2 419 Ft

Akciós ár:

2 529 Ft 3 299 Ft

TRX37204 75x50 cm, barna TRX37202 100x70 cm, bézs TRX37205 100x70 cm, barna TRX37203 150x100 cm, bézs TRX37206 150x100 cm, barna

Scoopy kockás fekhely szürke/krém TRX37221 44x31 cm TRX37222 54x35 cm TRX37223 64x41 cm TRX37224 70x47 cm TRX37225 77x50 cm TRX37226 86x56 cm TRX37227 98x62 cm TRX37228 105x68 cm TRX37229 115x72 cm

Listaár: Akciós ár: 1 429 Ft 1 856 Ft 1 759 Ft 2 326 Ft 2 797 Ft 2 089 Ft 2 419 Ft 3 267 Ft 2 749 Ft 3 737 Ft 3 299 Ft 4 442 Ft 3 849 Ft 5 147 Ft 4 729 Ft 6 323 Ft 5 279 Ft 7 028 Ft

Akciós ár:

6 269 Ft

Több lapból álló macskás pléd TRX37076 TRX37075 TRX37077

55x45 cm, szürke/v. kék 70x55 cm, zöld 105x80 cm, piros/bézs

Lingo pléd fehér/bézs TRX37177 TRX37179

70x50 cm 150x100 cm

TRX37076 Listaár: 3 309 Ft

Akciós ár:

2 419 Ft TRX37075 Listaár: 4 677 Ft

TRX37077 Listaár: 8 861 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

3 519 Ft

6 599 Ft

Juno ágy szürke TRX37295 60x50 cm TRX37296 75x65 cm

16

Listaár: 11 989 Ft 15 750 Ft

Akciós ár: 9 129 Ft 12 099 Ft

TRX37177

TRX37179

Listaár: 1 151 Ft

Listaár: 3 032 Ft

Akciós ár:

879 Ft

Akciós ár:

2 309 Ft

Jimmy fekhely szürke TRX37331 TRX37332 TRX37333

65x40 cm 80x50 cm 95x60 cm

Levi kerek ágy Listaár: Akciós ár: 3 299 Ft 4 442 Ft 5 389 Ft 7 028 Ft 7 809 Ft 10 319 Ft

bézs/szürke TRX37385 TRX37386 TRX37387

45 cm 55 cm 65 cm

Listaár: 8 203 Ft 11 048 Ft 15 750 Ft

Akciós ár: 6 269 Ft 8 359 Ft 12 099 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Fekhelyek, kaparófák

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Gino fekhely

Drago Cosy fekhely

tappancsos, bézs/barna TRX37591 60x40 cm TRX37592 70x45 cm TRX37593 80x55 cm TRX37594 90x65 cm TRX37595 120x75 cm TRX37596 140x100 cm

Marino fekhely barna TRX38281 TRX38282 TRX38283

45x35 cm 55x45 cm 65x55 cm

Listaár: 4 207 Ft 5 853 Ft 8 203 Ft

Listaár: 3 737 Ft 5 147 Ft 7 028 Ft 9 573 Ft 14 275 Ft 23 443 Ft

Akciós ár: 3 299 Ft 4 399 Ft 6 269 Ft

Akciós ár: 2 859 Ft 3 849 Ft 5 389 Ft 7 259 Ft 10 889 Ft 17 599 Ft

TRX4321 Plüss radiátor párna fehér, 45x25x31 cm

Listaár: 3 379 Ft

Akciós ár:

TRX43141 Radiátor párna barna/fehér, 45x26x31 cm

4 399 Ft

3 189 Ft

TRX43110 Kaparó szőnyeg szürke, 55x35 cm

TRX4323 Kaparó szőnyeg barna, 70x45 cm

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár:

TRX43114 Játszószőnyeg macskáknak szürke/v. szürke, 60x33x42 cm

Akciós ár:

1 759 Ft

Listaár: 3 832 Ft

TRX4328 Fekhely párkányra fehér, 51x36 cm

Listaár: 4 059 Ft

Listaár: 4 513 Ft

Akciós ár:

3 519 Ft

Akciós ár: 7 369 Ft 10 009 Ft 14 299 Ft 20 899 Ft

TRX4322 Plüss radiátor párna tappancsos, bézs/barna, 45x24x31 cm

2 969 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 9 638 Ft 13 140 Ft 18 571 Ft 27 244 Ft

2 639 Ft

Listaár: 5 647 Ft

Listaár: 2 494 Ft

tappancsos, homok/bézs TRX37865 60x50 cm TRX37866 75x65 cm TRX37867 90x80 cm TRX37868 110x95 cm

Listaár: 4 553 Ft

Akciós ár:

3 519 Ft

Az Alpha Portálon NINCS SZÁLLÍTÁSI DÍJ bruttó 40.000 Ft feletti rendelés esetén! 17


Szállítótáskák Jamie neoprém szállítótáska kék TRX28751 TRX28761

46x28x26 cm 30x30x52 cm

TRX2880 Trolley gurulós, húzható szállítótáska 36x50x27 cm

TRX28751

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Ryan nylon szállítótáska fekete TRX28841 26x27x47 cm TRX28851 30x30x52 cm

TRX28841

Listaár: 5 853 Ft

Listaár: 5 853 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

4 839 Ft

4 399 Ft

TRX28761 Listaár: 6 323 Ft

TRX28851

Listaár: 13 140 Ft

Akciós ár:

Listaár: 6 323 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

5 169 Ft

9 899 Ft

4 729 Ft

TRX28871 Shiva nylon hátizsák barna/bézs, 41x30x21 cm

Samira szállítótáska

TRX28940 Holly nylon fekhely és szállítótáska fekete/szürke, 50x30x30 cm

barna/bézs TRX28872 TRX28873

TRX28872

Listaár: 8 819 Ft

Listaár: 8 819 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

6 599 Ft

7 259 Ft

Alina nylon szállítótáska fekete TRX28966 TRX28964

28x30x47 cm 31x32x52 cm

22x23x35 cm, pink/fekete 27x27x52 cm, szürke/bordó

TRX28966

TRX28964

Listaár: 6 323 Ft

Listaár: 8 203 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

4 729 Ft TRX36253 Helen szállítótáska szürke, 19x28x40 cm

6 159 Ft

TRX36234 Jayden szállítótáska bézs/barna, 21x28x50 cm

TRX28873 Listaár: 9 638 Ft

Akciós ár:

7 919 Ft

Listaár: 15 750 Ft

Akciós ár:

12 099 Ft TRX36243 Talia szállítótáska homok, 23x28x38 cm

Listaár: 7 028 Ft

Listaár: 14 340 Ft

5 499 Ft

12 099 Ft

TRX36894 Shaun szállítótáska krém/zöld, 26x26x40 cm

TRX28665 Szennyeződés megkötő szőnyeg barna, 80x55 cm

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 15 750 Ft

Listaár: 8 203 Ft

Listaár: 8 819 Ft

13 199 Ft

6 159 Ft

6 599 Ft

Akciós ár:

18

Akciós ár:

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Jutalomfalatok

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! TRX31402 Premio bivaly stick jutalomfalat kutyáknak, 100g

TRX31535 Premio Rolls Light jutalomfalat kutyáknak, csirkés, 75g

TRX31536 Premio Omega Stripes jutalomfalat kutyáknak, csirkés, 100g

TRX31537 Premio Ducky Stripes Light jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 1 138 Ft

Listaár: 600 Ft

Listaár: 852 Ft

Listaár: 765 Ft

747 Ft

428 Ft

637 Ft

637 Ft

Akciós ár:

TRX31538 Premio Duckies Light jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

TRX31571 Premio Sushi falat jutalomfalat kutyáknak, 75g

Akciós ár:

TRX31572 Premio Sushi Twisters jutalomfalat kutyáknak, 60g

Akciós ár:

TRX31573 Premio Sushi tekercs jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 765 Ft

Listaár: 695 Ft

Listaár: 556 Ft

Listaár: 782 Ft

637 Ft

494 Ft

384 Ft

593 Ft

Akciós ár:

TRX31582 Premio banán és csirke jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

TRX31584 Premio csirke és édes burgonya jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

TRX31585 Premio csirke dobverők jutalomfalat kutyáknak, 5db/cs., 95g

Akciós ár:

TRX31586 Premio csirke és sajt csíkok jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 982 Ft

Listaár: 904 Ft

Listaár: 739 Ft

Listaár: 765 Ft

747 Ft

637 Ft

527 Ft

637 Ft

Akciós ár:

TRX31587 Premio kacsa érmék jutalomfalat kutyáknak, 80g

Akciós ár:

TRX31590 Premio hal és csirke warp jutalomfalat kutyáknak, 80g

Akciós ár:

TRX31591 Premio csontok csirke hússal jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

TRX31533 Premio csirke falatok jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 695 Ft

Listaár: 904 Ft

Listaár: 765 Ft

Listaár: 686 Ft

527 Ft

637 Ft

637 Ft

527 Ft

Akciós ár:

TRX31802 Premio csirke falatok jutalomfalat kutyáknak, XXL, 300g

Akciós ár:

TRX31534 Premio hal+csirke csíkok jutalomfalat kutyáknak, 75g

Akciós ár:

TRX31803 Premio hal+csirke csíkok jutalomfalat kutyáknak, XXL, 300g

Akciós ár:

TRX31546 Premio nyulas combok jutalomfalat kutyáknak, 8db., 100g

Listaár: 1 920 Ft

Listaár: 626 Ft

Listaár: 1 920 Ft

Listaár: 836 Ft

1 495 Ft

428 Ft

1 495 Ft

637 Ft

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

19


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Jutalomfalatok TRX31593 Premio csirke és alma jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 982 Ft

Akciós ár:

747 Ft TRX31702 Premio csirkés pizza jutalomfalat kutyáknak, 80g

Listaár: 982 Ft

Akciós ár:

747 Ft TRX31706 Premio marha érmék Jutalomfalat kutyáknak. 100g

Listaár: 686 Ft

Akciós ár:

527 Ft TRX31703 Premio csirke pasta jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 843 Ft

Akciós ár:

637 Ft TRX31707 Premio bárány-csirke karikák jutalomfalat kutyáknak, 100g

TRX31599 Premio halas csont jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 730 Ft

Akciós ár:

527 Ft TRX31704 Premio rizs+kacsás labdák jutalomfalat kutyáknak, 80g

TRX31701 Premio rizses csirke golyók jutalomfalat kutyáknak, 80g

Listaár: 521 Ft

Akciós ár:

428 Ft TRX31705 Premio kacsás csíkok jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 521 Ft

Listaár: 843 Ft

428 Ft

637 Ft

Akciós ár:

TRX31708 Premio Barbecues csirke jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

TRX31709 Premio nyulas pálcika jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 904 Ft

Listaár: 904 Ft

Listaár: 843 Ft

Listaár: 852 Ft

637 Ft

637 Ft

637 Ft

637 Ft

Akciós ár:

TRX31741 Premi bárány lapok jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 834 Ft

Akciós ár:

637 Ft TRX31748 Premio hal+csirke gyűrűk jutalomfalat kutyáknak, 75g

Akciós ár:

TRX31742 Premio rizses kacsás csontok jutalomfalat kutyáknak, 80g

Listaár: 591 Ft

Akciós ár:

428 Ft TRX31801 Premio csirke filé jutalomfalat kutyáknak, 300g

Akciós ár:

TRX31744 Premio csirke falatok jutalomfalat kutyáknak, 3db, 75g

Akciós ár:

TRX31747 Premio hal+csirke pálcika jutalomfalat kutyáknak, 80g

Listaár: 695 Ft

Listaár: 626 Ft

527 Ft

527 Ft

Akciós ár:

TRX31211 Denta tekercs jutalomfalat kutyáknak, natúr, 3db/cs., 11cm, 50 g

Akciós ár:

TRX31343 Denta Fun csont jutalomfalat kutyáknak, csirkés, 2db/cs., 11cm

Listaár: 765 Ft

Listaár: 2 268 Ft

Listaár: 852 Ft

Listaár: 956 Ft

637 Ft

1 704 Ft

637 Ft

747 Ft

Akciós ár:

20

TRX31594 Premio kacsás stick jutalomfalat kutyáknak, 80g

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON! TRX31532 Premio csirke filé jutalomfalat kutyáknak, 100g

Listaár: 817 Ft

Akciós ár:

637 Ft TRX31545 Premio nyulas kockák jutalomfalat kutyáknak, 100g

Jutalomfalatok TRX31539 Premio csirke zászlók jutalomfalat kutyáknak, 100g

TRX31643 Joghurtos Drops jutalomfalat kutyáknak, 200g

TRX31633 Szalonnás Drops jutalomfalat kutyáknak, 200g

Listaár: 817 Ft

Listaár: 704 Ft

Listaár: 704 Ft

637 Ft

527 Ft

527 Ft

Akciós ár:

TRX31326 Denta tekercs jutalomfalat kutyáknak, csirkés, 28cm, 3db/cs., 250g

Akciós ár:

TRX31378 Denta Fun csirke pálcák jutalomfalat kuytáknak, 12cm, 240g

Akciós ár:

TRX31771 Rotorilinis jutalomfalat kutyáknak, marha, 12cm, 12db., 120g

Listaár: 990 Ft

Listaár: 1 807 Ft

Listaár: 2 346 Ft

Listaár: 322 Ft

747 Ft

1 495 Ft

1 924 Ft

318 Ft

TRX31588 Premio csirke zászlók jutalomfalat kutyáknak, 400g

TRX31498 Soft Snack Happy Rolls vödrös jutalomfalat kutyáknak, 500g

Akciós ár:

TRX31544 Premio bárányos falatok jutalomfalat kutyáknak, 100g

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

TRX42702 Premio Rolls hal+csirke jutalomfalat macskáknak, 50g

Listaár: 817 Ft

Listaár: 3 119 Ft

Listaár: 1 364 Ft

Listaár: 452 Ft

637 Ft

2 353 Ft

1 066 Ft

318 Ft

TRX42705 Premio kacsás szívek jutalomfalat macskáknak, 50g

TRX4262 Szőroldó jutalomfalat macskáknak, 50g

Akciós ár:

TRX42704 Premio csirke+polip falatok jutalomfalat macskáknak, 50g

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

TRX42708 Premio Mini Sticks jutalomfalat macskáknak, 50g

Listaár: 426 Ft

Listaár: 426 Ft

Listaár: 348 Ft

Listaár: 408 Ft

318 Ft

318 Ft

285 Ft

318 Ft

Akciós ár:

TRX42701 Premio Filet Bits csirkés jutalomfalat macskáknak, 50g

Akciós ár:

TRX42717 Premio sajt és csirke kockák jutalomfalat macskáknak, 50g

Listaár: 539 Ft

Listaár: 452 Ft

428 Ft

318 Ft

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár:

Akciós ár:

TRX42731 Premio tonhal szendvics jutalomfalat macskáknak, 50g

Listaár: 521 Ft

Akciós ár:

428 Ft

Akciós ár:

TRX42732 Premio tonhal tekercs jutalomfalat macskáknak, 50g

Listaár: 521 Ft

Akciós ár:

428 Ft 21


Etetó´ és itató tálak Fém etetőtál kovácsoltvas állvánnyal RAINRIWX12Pt 0,2l/11,5cm RAINRIWX1Pt 0,3l/13cm RAINRIWX1Qt 0,7l/16,5cm

0,2l Akciós ár:

0,3l Akciós ár:

0,7l Akciós ár:

Tálak fém álvánnyal RAIN-DDWF2B-CP-1 PT 2x0,3l/13,5cm RAIN-DDWF2B-CP-1 QT 2x0,7l/16,5cm RAIN-DDWF2B-CP-3 Qt 2x2,6l/25cm

2x0,35l Akciós ár:

2x0,7l Akciós ár:

2x2,6l Akciós ár:

Gumitalpas etető/itató fémtál RAINFBRNS1/2PT 0,2l/11,5cm RAINFBRNS2Qt 1,6l/21cm RAINFBRNS3Qt 2,6l/25cm

0,2l Akciós ár:

1,6l Akciós ár:

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Fekete gumiperemes fém etetőtál RAIN-ASB(FP)-8 oz 0,2l/12cm 439 Ft RAIN-ASB(FP)-16 oz 0,5l/15,5cm 725 Ft RAIN-ASB(FP)-24 oz 0,7l/17cm 901 Ft RAIN-ASB(FP)-32 oz 0,9l/18cm 1 066 Ft RAIN-ASB(FP)-64 oz 1,5l/22cm 1 429 Ft

2,6l Akciós ár:

1 539 Ft 2 056 Ft 3 079 Ft

769 Ft 1 099 Ft 1 759 Ft

Gumiperemes fém etetőtál RAINASBDx16oz 0,52l/15,5cm 582 Ft RAINASBDx32oz 0,9l/18cm 868 Ft RAINASBDx64oz 1,5l/22cm 1 154 Ft RAINASBDx96oz 2,3l/25cm 1 539 Ft

Kerámia felületű fém etetőtál piros/fehér színben RAINHDNPPM12 0,3l/12,5cm 1 539 Ft RAINHDNPPM14 0,6l/14cm 1 869 Ft RAINHDNPPM17 1l/17cm 2 595 Ft RAINHDNPPM21 1,35l/21cm 3 189 Ft

Fém itatótál RAINFBR2PPR12Pt 0,2l/11,5cm 384 Ft RAINFBR2PPR1Pt 0,3l/13,5cm 461 Ft RAINFBR2PPR1Qt 0,7l/16,5cm 615 Ft RAINFBR2PPR2Qt 1,6l/21cm 835 Ft RAINFBR2PPR3Qt 2,6l/25cm 1 099 Ft RAINFBR2PPR5Qt 4,1l/29cm 1 407 Ft

Fém itatótál nyomott mintával 208 Ft RAINFBREB1/2Pt 0,2l/11,5cm 373 Ft RAINFBREB1Qt 0,7l/16,5cm 571 Ft RAINFBREB2Qt 1,6l/21cm 791 Ft RAINFBREB3Qt 2,6l/25cm RAINFBREB5Qt 4,1l/29cm 1 044 Ft

Gumiperemes fém etető/itatótál RAIN-ASR-16 oz 0,5l/15,5cm RAIN-ASR-24 oz 0,7l/17cm RAIN-ASR-32 oz 0,9l/18cm

Fém itatótál RAIN-FBR-1 Pt 0,35l/13,5cm RAIN-FBR-1 Qt 0,7l/16,5cm RAIN-FBR-2 Qt 1,6l/21cm RAIN-FBR-3 Qt 2,6l/25cm RAIN-FBR-5 Qt 4,1l/29cm

Fém etetőtál fa mintázattal RAINASBW08oz 0,22l/16cm 582 Ft RAINASBW16oz 0,5l/20,5cm 923 Ft RAINASBW32oz 0,9l/25,5cm 1 374 Ft RAINASBW64oz 1,55l/29,5cm 1 869 Ft RAINASBW96oz 2,35l/33cm 2 419 Ft

Gumiperemes fém etetőtál kutyás mintával RAIN-ASCRP-12 oz 0,19l/11cm RAIN-ASCRP-32 oz 0,8l/17,5cm

0,5l Akciós ár:

0,7l Akciós ár:

219 Ft 329 Ft 516 Ft 692 Ft 956 Ft

340 Ft 1 022 Ft 1 319 Ft

0,9l Akciós ár:

0,19l Akciós ár:

549 Ft 703 Ft 802 Ft

483 Ft

RAINDDBXPE1Qt Gumiperemes fém etetőtál Fém etetőtál fekete/fehér színben RAINASWTPP16 0,4l/20,5cm 769 Ft 2x0,7l/16,5cm RAINASWTPP32 0,7l/24,5cm 1 088 Ft RAINASWTPP64 1,2l/28,5cm 1 594 Ft RAINASWTPP96 2,1l/33cm 2 089 Ft

Akciós ár:

2 155 Ft Gumiperemes fém etetőtál nyomott mintával RAINASRE8oz 0,22l/12cm 362 Ft 582 Ft RAINASRE16oz 0,52l/15,5cm 868 Ft RAINASRE32oz 0,9l/18cm RAINASRE64oz 1,55l/22cm 1 099 Ft

Fekete fém etető/itatótál RAINFBRFP1Qt 0,7l/16,5cm 373 Ft 549 Ft RAINFBRFP2Qt 1,6l/21cm 769 Ft RAINFBRFP3Qt 2,6l/25cm RAINFBRFP5Qt 4,1l/29cm 1 022 Ft

RAINDDBXWD1Pt Fém etetőtál fényes fa tartóban 2x0,3l/13cm

0,8l Akciós ár:

1 055 Ft

Gumiperemes fém etetőtál RAINASB2PPR8oz 0,2l/16cm 549 Ft RAINASB2PPR16oz 0,5l/20,5cm 791 Ft RAINASB2PPR32oz 0,9l/25,5cm 1 099 Ft RAINASB2PPR64oz 1,5l/29,5cm 1 484 Ft

Akciós ár:

2 705 Ft

Rendeljen az

ALPHAPORTÁLON! EGYEDI AKCIÓK! Belépési kódjáért hívja üzletkötőjét!

www.alphaportal.hu 22

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Flexi Comfort

Comfort zsinóros póráz XS 3m, 8kg-ig

Comfort szalagos póráz XS 3m, 12kg-ig

FLECOM1 kék FLECOM2 zöld FLECOM3 szürke FLECOM4 pink

FLECOM21 kék FLECOM22 zöld FLECOM23 szürke FLECOM24 pink

Listaár: 2 838 Ft

Listaár: 3 604 Ft

3 024 Ft

3 739 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Comfort zsinóros póráz S 5m, 12kg-ig

Comfort szalagos póráz S 5m, 15kg-ig

FLECOM5 kék FLECOM6 zöld FLECOM7 szürke

FLECOM25 kék FLECOM26 zöld FLECOM27 szürke

Listaár: 3 792 Ft

Listaár: 4 292 Ft

3 992 Ft

4 509 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Comfort zsinóros póráz S 8m, 12kg-ig

Comfort zsinóros póráz M 5m, 20kg-ig

FLECOM9 kék FLECOM11 szürke FLECOM12 pink

FLECOM13 kék FLECOM15 szürke FLECOM16 pink

Listaár: 5 197 Ft

Listaár: 4 063 Ft

5 323 Ft

4 234 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Comfort zsinóros póráz M 8m, 20kg-ig

Comfort szalagos póráz M 5m, 25kg-ig

FLECOM17 kék FLECOM18 zöld FLECOM19 szürke FLECOM20 pink

FLECOM29 kék FLECOM30 zöld FLECOM31 szürke

Listaár: 5 593 Ft

Listaár: 5 211 Ft

5 829 Ft

5 444 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Comfort szalagos póráz L 5m, 60kg-ig

Comfort szalagos póráz L 8m, 50kg-ig

FLECOM33 kék FLECOM34 zöld FLECOM35 szürke FLECOM36 pink

FLECOM37 kék FLECOM38 zöld FLECOM39 szürke FLECOM40 pink

Listaár: 7 889 Ft

Listaár: 8 390 Ft

8 249 Ft

8 799 Ft

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár:

23


Classic pórázok

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Classic zsinóros póráz XS

Classic szalagos póráz XS

Classic zsinóros póráz S

3m, 8kg-ig FLE67 fekete FLE66 kék FLE65 piros FLE95 pink

3m,12kg-ig FLE82 fekete FLE81 kék FLE80 piros FLE91 pink

5m, 12kg-ig FLE69 kék FLE68 piros FLE96 pink

Listaár: 2 386 Ft

Listaár: 3 131 Ft

Listaár: 2 831 Ft

2 309 Ft

2 859 Ft

2 639 Ft

Classic szalagos póráz S

Classic zsinóros póráz S

Classic zsinóros póráz M

5m, 15kg-ig FLE85 fekete FLE84 kék FLE83 piros FLE90 pink

8m, 12kg-ig FLE76 fekete FLE75 kék FLE74 piros FLE94 pink

5m, 20kg-ig FLE73 fekete FLE72 kék FLE71 piros FLE92 pink

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 3 729 Ft

Listaár: 4 439 Ft

Listaár: 3 277 Ft

3 519 Ft

4 399 Ft

3 189 Ft

Classic zsinóros póráz M

Classic szalagos póráz M

8m, 20kg-ig FLE79 fekete FLE78 kék FLE77 piros FLE93 pink

5m, 25kg-ig FLE2220 fekete FLE2213 kék FLE2206 piros

Classic szalagos póráz L 5m, 50kg-ig

Listaár: 4 766 Ft

Listaár: 4 696 Ft

Listaár: 5 134 Ft

4 619 Ft

4 839 Ft

5 279 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

FLE2305 piros

Akciós ár:

Akciós ár:

Flexi Fun pórázok Fun szalagos póráz XS

Fun zsinóros póráz S

Fun szalagos póráz S

3m, 12kg-ig FLE424 fekete FLE417 kék FLE400 piros

5m, 12kg-ig FLE615 kék FLE608 piros

5m, 15kg-ig FLE820 fekete FLE813 kék

Listaár: 2 887 Ft

Listaár: 2 602 Ft

Listaár: 3 444 Ft

3 024 Ft

2 639 Ft

3 519 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Fun szalagos póráz M 5m, 20kg-ig

Fun szalagos póráz L 5m, 50kg-ig

FLE912 kék FLE905 piros

FLE411 kék FLE404 piros

Listaár: 4 334 Ft

Listaár: 4 995 Ft

4 509 Ft

5 059 Ft

Akciós ár:

24

Akciós ár:

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

KIFUTÓ K! TERMÉKE

Vario pórázok

Vario zsinóros póráz XS

Vario szalagos póráz XS

3m, 8kg-ig FLEVA4 barna FLEVA2 piros FLEVA1 szürke

3m, 12kg-ig FLEVA9 barna FLEVA7 piros FLEVA6 szürke

Flexi Vario zsinóros póráz S 5m, 12kg-ig FLEVA15 pink FLEVA12 piros

Listaár: 2 929 Ft

Listaár: 3 805 Ft

Listaár: 3 882 Ft

2 749 Ft

3 629 Ft

3 739 Ft

Flexi Vario zsinóros póráz S

Flexi Vario szalagos póráz M

Flexi Vario zsinóros póráz M

8m, 12kg-ig FLEVA24 barna

5m, 25kg-ig FLEVA33 barna FLEVA32 kék

5m, 20kg-ig FLEVA28 kék FLEVA26 szürke

Listaár: 5 127 Ft

Listaár: 5 823 Ft

Listaár: 4 466 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

4 839 Ft

5 609 Ft

4 289 Ft

Flexi Vario zsinóros póráz M

Flexi Vario szalagos póráz L

Flexi Vario szalagos póráz L

8m, 20kg-ig FLEVA37 barna FLEVA36 kék

5m, 60kg-ig FLEVA41 barna FLEVA40 kék FLEVA38 szürke

8m, 50kg-ig FLEVA44 kék FLEVA43 piros FLEVA42 szürke

Listaár: 5 566 Ft

Akciós ár:

5 279 Ft

Listaár: 8 425 Ft

Listaár: 9 009 Ft

7 919 Ft

8 359 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

FLEVA64

Flexi Vario Multi Box fekete

Listaár: 1 642 Ft

Akciós ár:

1 539 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

25


Játékok PW1

T2E

Classic harang

Wobbler

közepes

nagy

Listaár: 5 577 Ft

Listaár: 2 581 Ft

5 169 Ft

2 419 Ft

Akciós ár:

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! Puppy harang

KP3E kicsi KP2E közepes

Akciós ár:

Aqua harang kötéllel CK2 közepes CK1 nagy

KP2E

CK2

CK1

KP3E

Listaár: 3 000 Ft

Listaár: 3 732 Ft

Listaár: 1 736 Ft

Listaár: 2 342 Ft

1 605 Ft

2 199 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

2 804 Ft 3 431 Ft

Akciós ár:

ZYB3E

Squeaker tenisz labda

kicsi, többféle

AST1B nagy AST3E kicsi, 3 db AST1E nagy, 2 db

Cozies Brights plüss figura

AST1B Listaár: 815 Ft

Akciós ár:

747 Ft Listaár: 1 821 Ft

AST3E

AST1E

Listaár: 1 235 Ft

Listaár: 1 732 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Squeezz Ball labda

Jump’n Jack

PSB2E közepes PSB1E nagy

KJ2E közepes KJ1 nagy

Squeaker sípolós csont ASB2 közepes ASB1 nagy ASB2

PSB2E

KJ2E

Listaár: 1 509 Ft

Listaár: 3 966 Ft

Listaár: 2 056 Ft

1 429 Ft

3 739 Ft

1 869 Ft

Akciós ár: PSB1E

Akciós ár: KJ1

Akciós ár: ASB1

Listaár: 1 974 Ft

Listaár: 4 953 Ft

Listaár: 2 661 Ft

1 869 Ft

4 619 Ft

2 529 Ft

Akciós ár:

CB4E

Cart Wild Tails labda tollal nagy

Akciós ár:

1 209 Ft 1 594 Ft

1 704 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Wubba

CE41E

WB3E small WB1E nagy

Kitten Mice tölthető egerek 2db

WB3E Listaár: 1 986 Ft

Akciós ár:

1 869 Ft Listaár: 1 076 Ft

Akciós ár:

1 022 Ft 26

WB1E Listaár: 2 808 Ft

Listaár: 1 038 Ft

2 639 Ft

824 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Játékok

MINDIG ALACSONY ÁRAKON! CZR4E

KP27

UF3

Cat Kitty Thrasher

Kölyök cumi

Flyer Extreme

macskamentával

közepes

nagy

Listaár: 1 057 Ft

Listaár: 3 221 Ft

Listaár: 3 996 Ft

989 Ft

3 013 Ft

3 706 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

Safestix PF3E kicsi PF2E közepes

Akciós ár:

WP3

KF3E

Wubba kölyök kutyának

Flyer Disc nagy

PF3E

PF2E

Listaár: 3 107 Ft

Listaár: 4 456 Ft

Listaár: 1 986 Ft

Listaár: 3 470 Ft

2 859 Ft

4 179 Ft

1 858 Ft

3 244 Ft

Wubba Floppy Ears

Extrém harang

Bounzer

WE3E S WE1E L

fekete, K2E közepes UXLE XL UKKE XXL

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

PB2E M PBXE XL

PB2E Listaár: 2 069 Ft

Akciós ár:

1 979 Ft PBXE Listaár: 6 194 Ft

Akciós ár:

5 785 Ft AST21

Squeakair Tennis Ball labda kötéllel

WE3E

WE1E

K2E

UXLE

UKKE

Listaár: 2 145 Ft

Listaár: 2 960 Ft

Listaár: 2 834 Ft

Listaár: 5 030 Ft

Listaár: 6 493 Ft

2 012 Ft

2 749 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

AzAzakció akcióa akészlet készleterejéig erejéigérvényes! érvényes!

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

Listaár: 1 235 Ft

Akciós ár:

2 639 Ft 4 696 Ft 5 884 Ft 1 154 Ft 27 27


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Felszerelések IM84496PLE Jerry Limited Edition peremes macska wc, 50x40x14,5 cm

IM84496P Jerry peremes macska wc, 50x40x14,5 cm

IM84596PLE Felix Limited Edition peremes macska wc, 49,5x39x12 cm

Listaár: 2 594 Ft

Listaár: 2 392 Ft

Listaár: 1 811 Ft

2 419 Ft

2 199 Ft

1 759 Ft

Akciós ár:

IM84596P Felix peremes macska wc, 49,5x39x12 cm

Akciós ár:

IM42096 Dodo peremes macska wc, 45,5x31x13,5 cm

Akciós ár:

IM84196 My Cat fedeles macska wc, 50x40x40 cm

Listaár: 1 811 Ft

Listaár: 1 832 Ft

Listaár: 5 112 Ft

1 649 Ft

1 759 Ft

4 729 Ft

Akciós ár:

GP10530 Shuttle peremes macska wc, 45x36x15 cm

Listaár: 1 233 Ft

Akciós ár:

1 099 Ft Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Központi Telephely 8000 Székesfehérvár, Homoksor 7. Nyitva: H.-P.: 7-20-ig, Szo.: 8-12-ig

Akciós ár:

Akciós ár:

Travel Chic szállítóbox műanyag szállítóbox, 35,3x45x50,5cm SP98906 szürke/barack SP98907 szürke/kék

Vision szállítóbox műanyag szállítóbox Listaár: Akciós ár: MP1050P 48x32x33cm 2 884 Ft 2 199 Ft MP1055P 55x36x35cm 3 984 Ft 3 299 Ft MP1060P 59x39x41cm 5 540 Ft 4 399 Ft

Listaár: 4 393 Ft

Akciós ár:

2 859 Ft Alpha-Vet Budapest

1194 Budapest, Hofherr A. u. 38-40. Nyitva: H.-P.: 7-20-ig, Szo.: 8-14-ig Tel.: 1/348-3000, 30/377-3459, 30/994-5927 Fax: 1/348-3001

Alpha-Vet Debrecen

4030 Debrecen, Monostorpályi út 5., Tel.: 52/525-990, Fax, 52/525-991 Gyógyszertár: Tel.: 52/530-488 Mobil: 30/574-4576 Nyitva: H.-P.: 8-17-ig, Szo.: 8-12-ig

PET ÜZLETFEJLESZTÉSI TANÁCSADÓK:

Jámbor Attila (30/400-2126) Nagykereskedelmi üzletág vezető | Németh Tamás (30/400-2122) Pet kereskedelmi és üzletfejlesztési igazgató | Bezzegh János (30/400-2127) Heves megye, Nógrád megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye É-i része | Búzás Ádám (30/400-2124) Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye Ny-i része; Jász-Nagykun-Szolnok megye D-i része | Egri Viktor (30/936-7864) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, HajdúBihar megye É-i része | Frisch János (30/826-5527) Budapest III., IV.,IX.,X.,XIII.,XIV,XV.,XVI., XVII., XVIII., XIX. kerület, Pest megye É-i és K-i része | Galamb Zoltán (30/400-2109) Fejér megye, Veszprém megye, Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye K-i része | Laki Melinda (30/663-9795) Baranya megye, Tolna megye, Somogy megye | Somogyi János (30/936-7866) Budapest I., II., V., VI., VII., VIII., XI., XII., XX., XXI., XXII., XXIII. Kerület, Pest megye D-i része, webshopok | Tóth Róbert (30/400-2125) Hajdú-Bihar megye D-i része, Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye K-i része | Varga Dániel (30/997-7864) Zala megye, Vas megye, Győr-Moson-Sopron megye Ny-i része | Lengyel Csaba (30/400-2121) Farmina sales manager | Bogárdi László (30/754-2002) Pet Export manager 28

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Felszerelések

Barna bőr póráz Listaár: Akciós ár: RPB1412 1,2m/14mm 2 161 Ft 1 726 Ft RPB1812 1,2m/18mm 2 470 Ft 1 924 Ft

Natúr bőr póráz Listaár: Akciós ár: RPN1412 1,2m/14mm 2 161 Ft 1 726 Ft RPN1812 1,2m/18mm 2 470 Ft 1 924 Ft

Fekete bőr póráz Listaár: Akciós ár: RPF1212 1,2m/12mm 1 686 Ft 1 286 Ft RPF1812 1,2m/18mm 2 470 Ft 1 924 Ft

Bőr nyakörv barna

Bőr nyakörv natúr

Bőr nyakörv fekete

Listaár: Akciós ár:

RNB14301 30cm/14mm 594 Ft RNB14351 35cm/14mm 617 Ft RNB40751 75cm/40mm 1 876 Ft RNB40801 80cm/40mm 1 923 Ft

439 Ft 461 Ft 1 275 Ft 1 319 Ft

Párnák többféle színben és méretben VARGA13 VARGA2 VARGA3 VARGA4 VARGA5 VARGA6 VARGA7 VARGA8 VARGA9

Párna 2-es, 50x33x7 cm Párna 3-as, 59x35x7 cm Párna 4-es, 68x43x8 cm Párna 5-ös, 76x50x9 cm Párna 6-os, 84x52x10 cm Párna 7-es, 90x57x11 cm Párna 8-as, 100x65x11 cm Párna 9-es, 113x70x12 cm Párna 10-es, 117x71x12 cm

Baby Soft párnák többféle színben és méretben VARGA14 VARGA15 VARGA16 VARGA17 VARGA18 VARGA19 VARGA20 VARGA21 VARGA22 VARGA26 VARGA27 VARGA28

2-es, 59x35x7 cm 3-as, 68x43x8 cm 4-es, 76x50x9 cm 5-ös, 84x52x10 cm 6-os, 90x57x11 cm 7-es, 100x65x11 cm 8-as, 113x70x12 cm 9-es, 117x71x12 cm 10-es, 122x75x15 cm Ovál 1-es, 45x18 cm Ovál 2-es, 54x21 cm Ovál 3-as, 62x21 cm

AzAzakció akcióa akészlet készleterejéig erejéigérvényes! érvényes!

Listaár: 855 Ft 1 134 Ft 1 483 Ft 1 780 Ft 2 181 Ft 2 722 Ft 3 106 Ft 3 664 Ft 4 013 Ft

Listaár: 1 815 Ft 2 440 Ft 3 342 Ft 4 243 Ft 5 148 Ft 6 049 Ft 6 951 Ft 7 855 Ft 8 939 Ft 5 400 Ft 6 663 Ft 7 929 Ft

Listaár: Akciós ár:

RNN14301 30cm/14mm 594 Ft RNN14351 30cm/14mm 617 Ft RNN14401 40cm/14mm 641 Ft RNN20601 60cm/20mm 997 Ft RNN40651 65cm/40mm 1 710 Ft RNN40751 75cm/40mm 1 876 Ft

Akciós ár: 659 Ft 879 Ft 1 099 Ft 1 319 Ft 1 649 Ft 2 089 Ft 2 309 Ft 2 749 Ft 3 079 Ft

439 Ft 461 Ft 483 Ft 659 Ft 1 209 Ft 1 275 Ft

RNF14301 30cm/14mm RNF14401 40cm/14mm RNF20601 60cm/20mm RNF40651 65cm/40mm RNF40701 70cm/40mm RNF40751 75cm/40mm RNF40801 80cm/40mm

Kapcsos fekhelyek többféle színben és méretben VARGA10 VARGA11 VARGA12 VARGA23 VARGA24 VARGA25

1-es, 60x43x17 cm 2-es, 72x50x20 cm 3-as, 85x65x21 cm Baby Soft 1-es, 60x43x17 cm Baby Soft 2-es, 72x52x20 cm Baby Soft 3-as, 85x65x21 cm

Listaár: Akciós ár: 594 Ft 439 Ft 641 Ft 483 Ft 997 Ft 659 Ft 1 710 Ft 1 209 Ft 1 781 Ft 1 242 Ft 1 876 Ft 1 275 Ft 1 923 Ft 1 319 Ft

Listaár: 3 594 Ft 3 961 Ft 4 327 Ft 5 400 Ft 6 663 Ft 7 929 Ft

Akciós ár: 2 749 Ft 2 969 Ft 3 299 Ft 3 959 Ft 4 949 Ft 5 829 Ft

Akciós ár: 1 319 Ft 1 759 Ft 2 419 Ft 3 079 Ft 3 739 Ft 4 399 Ft 5 059 Ft 5 719 Ft 6 599 Ft 3 959 Ft 4 839 Ft 5 829 Ft 29 29


InsecticideEg2000 y minden ellen!

Rágcsálóirtás felsó´fokonGyors hatás a rovarok, pl.

Szabadforgalmú irtószer Zárt térben rejtett életmódú rovarok irtására. A permet a felületeken nyomot nem hagy. A permettel érintkezve a rovarok 2-3 héten keresztül folyamatosan elpusztulnak. Amennyiben továbbra is rovarok előfordulását észleljük, úgy a kezelést ismételjük meg.

5596 pumpás 250 ml 556 pumpás 0,5l 557 utántöltő 0,5l vet10001 pumpás 1l vet10002 utántöltő 1l

Listaár: 2 859 Ft 4 487 Ft 4 074 Ft 8 066 Ft 7 460 Ft

Akciós ár: 1 495 Ft 2 364 Ft 2 144 Ft 4 179 Ft 3 849 Ft

hangyák, csótányok, ágyi poloska, ezüstös pikkelyke, svábbogarak, molyok, tetvek, bolhák, kullancsok stb. ellen.

Emberre és állatokra a szakszerű alkalmazás mellett veszélytelen. Hatóanyaga: 0,25% permetrin

greenman 100%-ban lebomló összetevőkből készült vegyszermentes állategészségügyi és ápoló szerek

Akciós ár:

Akciós ár:

Akciós ár:

2 023 Ft 1 319 Ft 1 572 Ft Akciós ár:

1 242 Ft

Akciós ár:

703 Ft Dr. Kapiller

GREENMAN KETREC, KALITKA ÉS TERRÁRIUM SZAGTALANÍTÓ, 200ml Naponta vagy szükség szerint naponta többször permetezze elsősorban az ürítési helyekre a ketrecbe, kalitkába, terráriumba. GREENMAN KENNEL KLEANER, 500ml Segít a különféle, kutyák által okozott szennyeződések eltávolításában a lakásban, teraszon, kutyaházban, kennelben. GREENMAN MACSKAALOM SZAGTALANÍTÓ, 200ml Naponta egyszer vagy szükség szerint többször permetezze a kitakarított alomtálcába és az alomra, majd hagyja megszáradni. A megtisztított alom így hosszabb ideig biztonságosan felhasználható. GREENMAN COAT CARE KUTYA SZŐRZETÁPOLÓ, 200ml Segíti a bőrproblémák, sérülések, zúzódások gyógyulását, a fertőzések elkerülését és megszüntetését, és segítségével védekezhetünk a kórokozók felszaporodása ellen is. Megszünteti a kutyaszagot. GREENMAN KISÁLLAT LAKHELY SZAGTALANÍTÓ POR, 70g Kisállatok (rágcsálók, díszmadarak, macskák) által okozott kellemetlen szagok csökkentésére.

® KULLANCS-ELTÁVOLÍTÓ K ANÁL

MAGYAR ÖTLET, MAGYAR FEJLESZTÉS! Használatával könnyen, gyorsan és fájdalommentesen lehet a kullancsot eltávolítani.

Mi az előnye a kullancs-eltávolító kanálnak?

Ez az egyetlen orvostechnikai eszköz, a kullancs-eltávolító kanál úgy képes eltávolítani az ember- és a társállat bőrbébe fúródott kifejlett, vérrel szívott kullancsot, hogy az eltávolítás során az eszköz nem szorítja meg a kullancs testét, hanem az áldozat bőrére fejti ki a speciális hatását, melynek eredményeképpen a rögzülését vesztett kullancs a kanál kávájába dől. Egyszerű használat:

Listaár: 750 Ft

Akciós ár:

483Ft 30

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON! KV-11810 Protect pumpás nyestriasztó 500 ml

Rágcsálóirtás felsó´fokon Újdonság!

KS-11115 Protect paraffinos rágcsálóirtó blokk 300 g

Listaár: 4 797 Ft

Listaár: 1 861 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

3 629 Ft 7 258 Ft/l

KV-11100 Protect rágcsálóirtó granulátum 140 g

1 429 Ft 4 763 Ft/kg

853 Biostop egérfogó ragasztó 135 g

Listaár: 926 Ft

Listaár:598 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

879 Ft 6 278 Ft/kg

KS-11101 Protect rágcsálóirtó Granulátum 150 g

384 Ft 2 844 Ft/kg

KS-11103 Protect rágcsálóirtó Pép 150 g

Listaár: 1 106 Ft

Listaár: 926 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

923 Ft 6 153 Ft/kg

KS-11105 Ratata rágcsálóirtó szer 150 g

769 Ft 5 126 Ft/kg

KS-11106 Rodentox rágcsálóirtó szer 150 g

Listaár: 1 270 Ft

Listaár: 778 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

1 055 Ft 7 033 Ft/kg

MOLY1 Protect molyirtókazetta

Listaár: 1 393 Ft

Akciós ár:

989 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

659 Ft 4 393 Ft/kg

Újdonság!

KV-11800 Protect Natural vakondriasztó golyó 50 db

Újdonság!

Listaár: 2 687 Ft

Akciós ár:

2 199 Ft 44 Ft/db

KS-11109 Protect Boxer egérirtó csalétek állomás

Listaár:1 174 Ft

Akciós ár:

989 Ft KS-11102 Protect Revolution rágcsálóirtó granulátum 150 g

Listaár: 1 270 Ft

Akciós ár:

1 055 Ft 7 033 Ft/kg

16741 Biostop molycsapda 2 db

Listaár: 1 772 Ft

Akciós ár:

1 319 Ft 659 Ft/db

KV-51030 Protect Barrier rovarirtó aeroszol 400 ml

Listaár: 2 444 Ft

Akciós ár:

1 869 Ft 4 672 Ft/kg

Az Alpha Portálon NINCS SZÁLLÍTÁSI DÍJ bruttó 40.000 Ft feletti rendelés esetén! 31


FIPRONIL TARTALMÚ BOLHA É S KULL ANCSIRTÓ CSEPPEK

BOLHA -É S KULL ANCSIRTÓ

FIPRONIL TARTALMÚ SPOT-ON KUTYÁKNAK ÉS MACSKÁKNAK

Ó

T IR

E SZ

R Ó

T IR

E SZ

R

Macska 4x

Kutya “S” 4x

Kutya “M” 4x

Kutya “L” 4x

Kutya “XL” 4x

Listaár: 6 798 Ft/doboz

Listaár: 7 220 Ft/doboz

Listaár: 7 763 Ft/doboz

Listaár: 9 091 Ft/doboz

Listaár: 9 010 Ft/doboz

Akciós ár: 4 748 Ft/doboz

Akciós ár: 5 276 Ft/doboz

Akciós ár: 5 936 Ft/doboz

Akciós ár: 6 816 Ft/doboz

Akciós ár: 6 947 Ft/doboz

1 187 Ft/pipetta

1 319 Ft/pipetta

1 484 Ft/pipetta

1 704 Ft/pipetta

1 737 Ft/pipetta

Kutya “M” 1x

Kutya “L” 1x

Kutya “XL” 1x

Listaár: 4 565 Ft

Listaár: 5 169 Ft

Macska 1x Listaár: 4 303 Ft

Akciós ár: 1 319 Ft

Akciós ár: 1 649 Ft

Akciós ár: 1 869 Ft

Listaár: 5 600 Ft

Akciós ár: 2 199 Ft

• Bolhafertőzés esetén azonnali a hatás • A kullancsok esetleges megtelepedését 24-48 órán belül megszünteti • A bolhák ellen a kutyáknál 8 hétig, a macskáknál 5 hétig hatékony • A kullancsok ellen a kutyákat 4 hétig védi, a macskáknál 48 órán belül kialakul a védelem • Megelőzésként elegendő havonta egyszer kezelni Kedvencünket!

Az Alpha Portálon NINCS SZÁLLÍTÁSI DÍJ bruttó 40.000 Ft feletti rendelés esetén! A bruttó 40 000 Ft-ot meghaladó, egyéb úton (telefon, email, fax) hozzánk eljuttatott rendeléseket, bizonylatonként 2%-os szállítási díj felszámolásával sajátautós kiszállítással teljesítjük. Egyéb szállítási díjainkról részletesen az alphaportal.hu weboldalunkon tájékozódhat. 32

Az akció a készlet erejéig érvényes!


FIPRONIL ÉS S-METHOPERNE TARTALMÚ

BOLHA-, KULLANCS- ÉS SZŐRTETŰIRTÓ CSEPPEK

8

HÉT VÉDELEM

3x PIPETTA

BOLHA ELLEN

KULLANCS ELLEN

SZŐRTETŰ ELLEN

KÉNYELMES HASZNÁLAT

TARTÓS HATÁS BOLHA/ KULLANCS ELLEN 3X PIPETTA GAZDASÁGOS KISZERELÉS

Kizárólagos forgalmazó az Alpha-Vet Kft.

1 2 3 4

BIZTOS VÉDELEM

A PestiGon Combo rácsepegtető oldatok a kutyák, macskák és vadászgörények bolha, kullancs és szőrtetvesség fertőzése ellen biztosítanak védelmet a fipronil és az S-metoprén hatóanyag kombinációnak köszönhetően.

KULLANCSOK ELLEN IS

A kullancsok nemcsak a vérszívással okoznak kellemetlenséget, hanem többféle fertőző betegséget is közvetítenek a kutyák felé, ezért kiemelten fontos velük szemben védekezni. Ezek közül az egyik legveszélyesebb a babesiosis, amelyet a Babesia canis nevezetű egysejtű parazita idéz elő, és gyakran vezet az állat elhullásához. A másik közismert betegség a Lyme-borreliózis, más néven a Lyme-kór, amely nehezen gyógyítható, idült kórképeket okoz.

EGYSZERŰ HASZNÁLAT

A PestiGon Combo alkalmazása kényelmes: a bőrre csepegtetve fejti ki hatását.

HOSSZAN TARTÓ VÉDELEM

A PestiGon Combo hatása tartós: az alkalmazás után rövid idővel egyenletesen eloszlik az állat szőrén, és kutyákban 8 hetes védelmet biztosít a bolhákkal, 4 hetes védelmet a kullancsokkal szemben. A hatóanyagok nem szívódnak fel, hatásukat a szőrrel érintkező parazitákra közvetlenül fejtik ki. A PestiGon Combo nemcsak a kifejlett bolhákat pusztítja el, hanem a bolha peték, lárvák és bebábozódott alakok fejlődését is gátolja. A környezetbe került fejlődési alakokból nem tud kialakulni a következő bolhageneráció, amely újrafertőzné a sikeresen kezelt állatokat.

GYORS HATÁS

5

A PestiGon Combo a bolhákat 24 órás behatás után pusztítja el, így biztosítja a közben lerakott peték fejlődésképtelenségét. A kezelés után két nappal az állat már fürdethető, ez a Pestigon Combo hatékonyságát nem csökkenti.

6

A PestiGon Combo precízen követi a tulajdonosok igényeit: az ötféle hatáserősség pontosan alkalmazkodik az állatok testméretéhez, a 3x kiszerelés pedig kedvező árszintet tesz lehetővé.

MINDEN IGÉNYRE

Macska és vadászgörény

Kutya “S” 2-10 kg

Kutya “M” 10-20 kg

Kutya “L” 20-40 kg

Listaár: 6 330 Ft/doboz

Listaár: 6 963 Ft/doboz

Listaár: 6 963 Ft/doboz

Listaár: 10 973 Ft/doboz

Akciós ár: 3

957 Ft/doboz

1 319 Ft/pipetta

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár: 4

386 Ft/doboz

1 462 Ft/pipetta

Akciós ár: 4

947 Ft/doboz

1 649 Ft/pipetta

Akciós ár: 5 607 Ft/doboz

1 869 Ft/pipetta

Kutya “XL” 40 kg felett Listaár: 13 167 Ft/doboz

Akciós ár: 6 597 Ft/doboz

2 199 Ft/pipetta

33


FIPRONIL TARTALMÚ BOLHA É S KULL ANCSIRTÓ CSEPPEK

VÉD ! *

FIPROXIL SPOT-ON KUTYÁKNAK ÉS MACSKÁKNAK

AK

ÁR

Kutya “S” 0,67 ml

Kutya “M” 1,34 ml

Listaár: 2 464 Ft

Listaár: 2 633 Ft

IG 8 HÉT

Kutya “L” 2,68 ml

TÓ

IS

1 és 3 tubusos kiszerelésben

IR

Kutya “XL” 4,02 ml

IR

TÓ

E SZ

SZ

R

ER

Macska 0,5 ml

1 tubusos kiszerelésben Akciós ár:

1 429 Ft

Akciós ár:

1 594 Ft

Listaár: 2 709 Ft

Akciós ár:

1 814 Ft

Listaár: 2 722 Ft

Akciós ár:

2 089 Ft

Listaár: 2 173 Ft

Akciós ár:

1 319 Ft

3 tubusos kiszerelésben Listaár: 4 238 Ft

Akciós ár:

Listaár: 4 991 Ft

Akciós ár:

Listaár: 5 493 Ft

Akciós ár:

Listaár: 6 253 Ft

Akciós ár:

Listaár: 3 980 Ft

Akciós ár:

4 122 Ft 4 617 Ft 3 717 Ft 5 277 Ft 6 102 Ft 1 374 Ft/tub 1 539 Ft/tub 1 759 Ft/tub 2 034 Ft/tub 1 239 Ft/tub AZONNALI HATÁS A Fipropxil spot-onban lévő fipronil 24 órán belül elpusztítja a bolhákat és 24-48 órán belül a kullancsokat ezáltal csökkentve a fertőző betegségek átvitelének lehetőségét. HOSSZÚ IDEIG HATÉKONY A Fiproxil a bolhák ellen a kutyáknál 8 hétig*, a macskáknál 5 hétig hatékony. A kullancsok ellen kutyákat 4 hétig, a macskákat 2-3 hétig védi. Megelőzésként elegendő havonta egyszer kezelni állatunkat. SZÉLES KÖRBEN HASZNÁLHATÓ A Fiproxil biztonságosan használható a macskák és a különböző testméretű kutyák kezelésére, hogy mentesítsük őket a bolha- és kullancsproblémától. 34

Az akció a készlet erejéig érvényes!


DELTA METHRIN TARTALMÚ NYAKÖRV

Szúnyogok, lepkeszúnyogok és kullancsok ellen akár fél éves védettség kutyák részére!

S/M 48cm Akciós ár:

3 949 Ft

Állítsuk meg a szívférges séget!

L 65cm Akciós ár:

4 389 Ft

ben már Magyarországon is egyre Halálos veszélyt jelent kutyáink számára az elmúlt évek dés, a szívférgesség. A szívférgességet gyakrabban megjelenő és rohamosan terjedő megbetege itákat hordozó szúnyogok csípésével vérerekben élősködő paraziták okozzák, a kutyák a paraz jából a legveszélyesebb az áprilistól fertőződhetnek. Ennek megfelelően a fertőződés szempont bak. A fertőződés megelőzésének októberig terjedő időszak, amikor a szúnyogok a legaktívab megcsípjék kutyánkat. A szúnyogok egyik legjobb módszere, ha meggátoljuk, hogy a szúnyogok nyakörv, mely az általában ajánlott elleni védekezés egyik leghatásosabb módja a Scalibor akár 6 hónapos védelmet is nyújthat cseppentős készítmények 2 hetes hatásával szemben, ncsok csípésével szemben. kutyája számára a szúnyogok, lepkeszúnyogok és kulla

Az akció a készlet erejéig érvényes!

35


PERMETRIN TARTALMÚ BOLHA ÉS KULLANCSIRTÓ CSEPPEK  Anglia vezetô kisállat egészségügyi cikk gyártója 1892 óta  Az egyik legkedveltebb bolhairtó spot-on Angliában  Több millió elégedett gazdi használja kedvence legnagyobb örömére

A tiszta megoldás! IR

TÓ

SZ

ER IR

TÓ

SZ

ER

SZABAD FORGALMÚ PERMETRIN TARTALMÚ

KULLANCS- ÉS BOLHAIRTÓ SPOT-ON KUTYÁKNAK Védekezzen ellenük hatékonyan és GAZDASÁGOSAN! 1 HÓNAPOS VÉDELEM KULLANCSOK ÉS BOLHÁK ELLEN!

Vásároljon most egy 6 pipettás kiszerelést és a 6. pipetta árát elengedjük!

495 Ft

Kedvezménnyel csökkentett pipettaár: Normál pipetta ár: 594 Ft A 6db-os kiszerelés Listaára: 4 827 Ft A 6db-os kiszerelés Akciós ára: 2 969 Ft

5+1 !

AKCIÓ

Macskáknak nem adható!

RÁCSEPEGTETŐ OLDAT KUTYÁK SZÁMÁRA

IR

TÓ

SZ

ER IR

TÓ

SZ

ER RI

A

S TÓ SZ

ZE

R

Három hónaposnál idősebb kutyák számára a bolha és kullancsfertőzés kezelésére, szúnyogriasztásra. Hatása bolha, kullancs és szúnyog ellen 4 hét, lepkeszúnyog ellen 3 hét. Hatóanyag: permetrin Macskákon nem használható!

36

Akciós ár:

1 099 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!


BOBI

BOLHA

IR

ÉS KULL ANC

TÓ

SZ

S ELLENI VÉDELEM KUT

ER IR

TÓ

SZ

YÁKNA

RÁCSEPEGTETŐ OLDAT

10+1

K

Ó! AKCI

ER

641 Ft/

Kullancs és bolha ellen 4 hétig tartó védelem! Adagolás: 2-15kg-ig 1 tubus 15kg felett 2 tubus

pipetta “Dupla” Listaár: 1 406 Ft Akciós ár:

“Szimpla” Listaár: 769 Ft Akciós ár:

670 Ft

1 282 Ft

10+1 akcióban:

10+1 akcióban:

609 Ft/tubus

Macskáknak nem adható!

BOBI KÜLSŐ ÉLŐSKÖD

Sampon és Nyakörv

EL D É V I N E L ŐK EL

EM ÓS

Bolhairtó kutyasampon

Alkalmas a kutyákon élősködő bolhák elpusztítására. A gyógyszeres samponnal történő kezelés hetente ismételhető. A sampon macskáknál nem alkalmazható. 200ml

Listaár: 780 Ft 10db-os ár:

659 Ft 3 295 Ft/l

Az akció a készlet erejéig érvényes!

ÓS

T IR

ZE

583 Ft/tubus

ZE

R

ZE

R

T IR

R

Bolha és kullancsirtó nyakörv Kutyák számára, 3 hónapig hatékony. 12 hetesnél fiatalabb kölyökkutyákon és macskákon nem alkalmazható! 65cm, 10db/karton (azonos színekben)

ÓS

T IR

Már 3 hónapos kortól!

Listaár: 584 Ft

Kartonos ár*:

549 Ft

*Azonos színek vásárlása esetén! 37


Gerániol tartalmú bolha és kullancs távoltartó készítmények

Natural

®

Természetes védelem kutyák és macskák számára

RI

Z AS

RI

AS

TÓ

Z

S

TÓ

R ZE

SZ

ER

Hatóanyag:

Gerániol

Kullancs és bolha távoltartó nyakörv Kutyák részére Macskák részére

75cm, több színben 12db/# A nyakörv folyamatos viselés esetén 90 napig elriasztja a bolhákat, 38 napig a kullancsokat.

43cm, több színben 12db/# A nyakörv folyamatos viselés esetén 90 napig elriasztja a bolhákat, 38 napig a kullancsokat.

akció

akció

10+2

Akciós ár:

10+2

549Ft

Akciós ár:

549Ft

Kullancs és bolha távoltartó spot-on Macskák részére Kutyák részére 5x1ml Egyszeri alkalmazással az előírt adagolásban 15 napig elriasztja a bolhákat és kullancsokat. Adagolás: 20kg alatt: 1ml 20-40kg: 2ml 30kg-60kg: 3ml 1 pipetta: 1ml

9+1

akció

Akciós ár:

1 649Ft

5x1ml Egyszeri alkalmazással az előírt adagolásban 15 napig elriasztja a bolhákat és a kullancsokat. Adagolás: Macskák részére egy pipetta tartalma. 1 pipetta: 1ml

RI

AS

Ó ZT

SZ

9+1

akció

10db/# Akciós ár:

1 649Ft

RI

AS

Ó ZT

ER

SZ

ER

10db/#

Kullancs és bolha távoltartó sampon és permet Sampon Permet 200ml A termék egyszeri alkalmazással az előírt adagolásban 7 napig elriasztja a bolhákat és kullancsokat. Adagolás: Egy kupak tartalma 6 ml termék, ami 10 ttkg-ra elegendő.

Akciós ár: 38

879Ft

200ml A termék egyszeri alkalmazással az előírt adagolásban legfeljebb 7 napig riasztja el a bolhákat és kullancsokat. Adagolás: Az állat testméretének megfelelő mennyiségű permettel 20-30cm távolságból fújja be a kutya vagy macska bőrét, szőrzetét, úgy, hogy azt enyhén nedvesítse be.

Akciós ár:

879Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!


BiogenicPET IMMUNITY Kiegészítő takarmány kutyák, macskák, vadászgörények és díszmadarak részére

Fokozza az állatok ellenálló képességét és vitalitását. Fertőzések esetén elősegíti a szervezet megfelelő védekezését. Alkalmazása ajánlott túlzott fizikai megterhelés, stressz, valamint teljes szervezeti kimerülés esetén. Serkenti a szervezet természetes védekező reakcióját és jelentősen aktiválja az állatok védekező mechanizmusát. Az immunrendszer fontos sejtjeit aktiválja. A készítmény elősegíti a szervezet stabilizálódását az ismételt antibiotikumos kezelések következtében fellépő immunrendszer kimerülés, a sugárkezelés, a kemoterápia, valamint öregedés okozta csökkent ellenálló képesség esetében. Lerövidíti a kezelési időszakot és csökkenti ezáltal a betegségek okozta tüneteket.

Kiszerelés: 120 ml

4 116 Ft

Kedvencének hullik a szőre? Allergiás? Táplálék érzékenységgel küzd? Fájdalomcsillapítót szed? Most műtötték? Ízületi fájdalma van? Idősödik és nehezen mozog?

BiogenicPET VITALITY

ÍZÜLETI BETEGSÉGRE

Kutya Sm l l a

8 241 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

HÁMSZÖVETI (BŐR) REGENERÁCIÓRA

Kutya La

rge

8 241 Ft

Állatorvosok által fejlesztve

AZ ÖREGEDÉS LASSÍTÁSÁRA

GYULLADÁSCSÖKKENTŐK MELLÉKHATÁSAINAK CSÖKKENTÉSÉRE

Macska

8 241 Ft 39


BiogenicPET LIQUID-ARTHRO

FOLYÉKONY ÍZÜLET-ÉS PORCERŐSÍTŐ KUTYÁKNAK innal, Természetes eredetű glükozam MSM-mel és kondroitinnel. Gyorsan felszívódó folyadék formula, marhahús aromával.

5 299 Ft helyett

4 729 Ft Kiszerelés: 300 ml

BiogenicPET

COD LIVER OIL

CSUKAMÁJOLAJ, OMEGA-3 ZSÍRSAVAKBAN GAZDAG ÍZÜLETVÉDŐ

Ízületvédő kiegészítő állateledel kutyák és macskák részére. Hatóanyag/100 ml

EPA (Eikozapentaénsav) DHA (Dokozahexaénsav) A-Vitamin D-Vitamin E-Vitamin

3

654 mg 6540 mg 81500 NE 10840 NE 800 NE

Tengeri halolaj és növényi olajok keveréke, kiegészítő állateledel kutyák és macskák részére, a szőrzet és a bőr egészségéért, a szív és az ízületek támogatásáért.

Kiszerelés: 100 ml

3 519 Ft 40

Az akció a készlet erejéig érvényes!


BiogenicPET BALANCE Á S VÁ N Y I TA K A R M Á N Y K I E G É S Z Í T Ő K U T YÁ K N A K É S M A C S K Á K N A K

80 %

100%

TERMÉSZETES

IMMUN EGYENSÚLY

HUMINSAV TARTALOM

IMMUNVÉDELEM

3 376 Ft

Egyensúly az emésztésben, fokozott immunitás

z

né

Ma g

m

z fo

ciu

mésztőrendszeri problémák E és hasmenés kezelésére Kényelmes beadás Azonnali elfogadás

Va s

Fo s

TERMÉSZETES EREDETŰ TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ KUTYÁKNAK ÉS MACSKÁKNAK

Kál

DIGESTION

m

r

BiogenicPET

iu

2 687 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

41


BiogenicPET

S a l t o 3 TM f o r m u l á v a l

MOBILITY ízületi gyulladás- és fájdalomcsillapításra

a porc szerkezetének megőrzésére és regenerációjára

a porcsejtek védelmére

Mozgásban egy életen át

8 241 Ft

NOROFmLg E

6 0 0+ 1 0 0

JOINT HEALTH

ÉS VÉDŐ, IZÜLET REGENERÁLÓ Ő RÁGÓTABLETTA NT KE ÖK FÁJDALOM CS

+CÁPAPORC POR

+ ZÖLDKAGYLÓ

ÖSSZETEVŐK/TABLETTA:

Új-zélandi zöldkagyló és halfehérje kivonat*: 600 mg Cápaporc por* 100 mg 60DB-OS KISZERELÉS: Kondroitin-szulfát 100 mg Metil-szulfonil-metán (MSM) 100 mg TABLETTA Adalékanyagok/tabletta: Nyomelemek és vegyületeik Mn-kelát (E5) 5 mg ADAGOLÁS: Metionin 20 mg 1 tabletta / 10 ttkg a tápba-eleségbe naponta, folyamatosan 4 – 6 héten át.

5 223 FT

42

87Ft/

Az akció a készlet erejéig érvényes!


DOG VITAL és CAT VITAL Prémium minőségű tejporok kölyökkutyáknak és kölyökmacskáknak

A Dog Vital tejpótló tápszer egy teljes értékű anyatejpótló készítmény kölyökkutyáknak. Speciális probiotikummal, vitaminokkal, alacsony laktóz tartalommal (max.: 12%). 500g

A Cat Vital tejpótló tápszer egy teljes értékű anyatejpótló készítmény kölyökmacskáknak. Speciális probiotikummal, vitaminokkal, alacsony laktóz tartalommal (max.: 12%). 200g

Listaár: 931 Ft

Listaár: 455 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

989 Ft 1 978 Ft/kg

483 Ft 2 415 Ft/kg

DOG VITAL

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ VITAMINOK ...hogy Kedvence egészséges és hosszú életű legyen!

CSONTERŐSÍTŐ CA/P 1,3:1

ARTHRO-500 ÍZÜLETVÉDŐ

Ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmazó táplálékkiegészítő kutyák részére, 195mg Kalciummal és 151mg Foszforral.

A DOG VITAL ARTHRO-500 ízületvédő tabletta speciális, bioaktív porcvédő anyagokat tartalmaz. Ellenállóbbá teszi az izületeket a sérülésekkel szemben, lerövidíti a sérült kötőszövetek gyógyulási idejét. Csökkenti az izületek fájdalmasságát és a mozgászavart, segít visszaállítani az állat eredeti mozgását és aktivitását.

120 db-os akciós ár:

60 db-os akciós ár:

1 759 Ft 1 011 Ft 15 Ft/tabletta 17 Ft/tabletta

SZŐR- ÉS BŐRTÁPLÁLÓ TABLETTA BIOTINNAL Biotinnal kiegészített, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó táplálékkiegészítő kutyák részére 63mg Kalciummal és 52mg Foszforral.

60 db-os akciós ár:

300 db-os

120 db-os

80 db-os

60 db-os

Listaár: 15 978 Ft

Listaár: 7 582 Ft

Listaár: 5 699 Ft

Listaár: 4 290 Ft

akciós ár:

1 011 Ft

akciós ár:

akciós ár:

akciós ár:

15 399 Ft 7 699 Ft 5 719 Ft 4 399 Ft

17 Ft/tabletta

51 Ft/tabletta

64 Ft/tabletta

71 Ft/tabletta

73 Ft/tabletta

Dolly Vitaminok 9+1 ak Dolly Deofil tabletta

Dolly vitamin tabletták

Kutyáknak, 50db/doboz

Szagtalanító, méregtelenítő táplálékkiegészítő kutyák részére yucca és csalán kivonattal, a kellemetlen test- és szájszag megszüntetésére. Meggátolja, hogy a kutya vizelete kimarja a növényzetet, illetve csökkenti a szukáknál az ivarzásra jellemző szag kialakulását. Az akció a készlet erejéig érvényes!

ció

50db/doboz

Listaár: 607 Ft

Akciós ár:

560 Ft 11 Ft/tabletta

Kutyának: Csonterősítő Multivitamin Senior Szőrkondícionáló Macskának: Multivitamin

Listaár: 379 Ft

Akciós ár:

373 Ft 7 Ft/tabletta 43


Dolly Szőrápolás ®

Dolly száraz sampon kutyáknak és macskáknak 100 g Használata során a szőrzet selymesen csillogó és kellemes illatú lesz. Nem szárítja a bőrt, így gyakori alkalmazást tesz lehetővé. Rendszeres alkalmazásával elkerülhető a filcesedés.

Listaár: 483 Ft

Akciós ár:

384 Ft 3 839 Ft/kg

Dolly samponok 250 ml, 5 l • Kölyökkutya • Nercolajos • Normál • Kamillás Gyógynövényes

5l Listaár: 5 275 Ft

Akciós ár:

4 619 Ft 924 Ft/l

250 l sampm on

9+1

Akció

Darab á

!

r: 329 F

t

250 ml Listaár: 390 Ft

Akciós ár:

395 Ft 1 580 Ft/l

DOG VITAL

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ SAMPONOK ...hogy Kedvence egészséges és hosszú életű legyen!

Dolly Nercolajos Spray kutyák részére A Dolly Nercolajos Spray ideális ápolószere az erősen igénybe vett bundának. A bőrbe, szőrbe jól felszívódó, bőrpuhító, regeneráló nercolaj leginkább a száraz bőr, valamint a törékeny, fénytelen szőrzet kezelése ajánlott. Ideális ápolószer mind a hosszú, mind a rövidszőrű kutyának. 200ml Listaár: 910 Ft

Akciós ár:

879 Ft 4 395 Ft/l

9+1 akció Az ajándék értékével csökkentett ár:

Fehér és világos szőrű kutyáknak 200ml Hosszú szőrű kutyáknak 200 ml Kölyökkutyáknak 200 ml Nyugtató levendulával 200 ml Rövid szőrű kutyáknak 200 ml Érzékeny bőrű kutyáknak (hypoallergén) 200 ml 44

682 Ft 3 410 Ft/l

Listaár: 806 Ft Akciós darab ár:

758 Ft 3 790 Ft/l

Az akció a készlet erejéig érvényes!


MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Táplálék kiegészító´k

Minera

Vitapol Pulvis

A Minera Cseppek tökéletesen kiegészítik kedvence mindennapi étrendjét, mert javítják a kondícióját és ellenállóbbá teszik a betegségekkel szemben, amit egészségtől fénylő szőre is bizonyít.

• Gátolja számos RNS és DNS vírus adszorpcióját • Antibakteriális és fungicid hatású • Segíti a mikorelemek felvételét • Katalizálja a sejtek energiatermelő folyamatait

Ásványi takarmánykiegészítő kutyáknak és macskáknak 2kg

Cseppek kutyáknak, macskáknak, 30ml

Listaár: 4 089 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

2 520 Ft

2 199 Ft Angels' Eyes könnyfolt eltávolító por

Dog Rocks Kövek A kiégett gyepfoltok ellen!

Sweet potato, 75g

Természetes úton megtisztítja az ivóvizet, leköti a szennyeződéseket, (mint amilyenek például a nitrátok) és így segít megakadályozni a kiégett foltok létrejöttét a gyepen és a cserjéken.

Az Angel’s Eyes por alakú táplálékkiegészítő, mely használatával megszüntetheti a kedvence szeme alatti barnás elszíneződést.

Listaár: 8 098 Ft

Akciós ár:

7 479 Ft Listaár: 4 770 Ft

Akciós ár:

3 849 Ft Grizzly Pet tengeri lazacolaj Alaszkából Szuperprémium minőségű táplálékkiegészítő

Nagy mennyiségben tartalmaz egészséges Omega-3 zsírsavakat - EPA és DHA - valamint természetesen korlátozott mennyiségű Omega-6 zsírsavakat.

Listaár Kistestű kutyának és macskának 125 ml 2 540 Ft Kutyának 250 ml 4 422 Ft Kutyának 500 ml 6 680 Ft Kutyának 1 l 10 538 Ft Kutyának 2 l 16 936 Ft Az akció a készlet erejéig érvényes!

Akciós ár 2 309 Ft 2 694 Ft 4 828 Ft 8 535 Ft 11 219 Ft 45


Egyéb készítmények

100ml Listaár: 1 020 Ft Kartonos ár:

593 Ft 100ml Listaár: 1 020 Ft Akciós ár:

1l Listaár: 7 059 Ft Akciós ár:

5l Listaár: 31 517 Ft Akciós ár:

Külsőleges permet Az állatok külső, felületi sérüléseinek befedésére alkalmas, a sebeket a szennyeződéstől óvja, elősegíti a hámképződést. Hatóanyaga mikronizált alumínium. A kezelés szükség esetén naponta többször is megismételhető. Kiszerelés: 200 ml-es fehér ón szórópalack. Listaár: 4 364 Ft Céllállat: l ó, szarvasmarha, juh, kecske, Akciós ár: sertés, kutya, macska

1 550 Ft

Külsőleges permet Intenzív keserű ízű oldat, amely meggátolja, hogy az állat a bepermetezett területet nyalogassa. Használatával szükségtelenné válik az állat számára kényelmetlen gallér felhelyezése a műtéteket követően. Kannibalizmus és farokrágás kivédésében is hatékony! Kiszerelés: 100 ml-es fehér ón szórópalack. Listaár: 3 684 Ft Akciós ár: Céllállat: ló, szarvasmarha, juh, kecske, sertés, kutya, macska

1 781 Ft

Külsőleges permet Sebek és gyulladásos bőrfelületek bevonására szolgáló, szárító, enyhe adsztringens hatású készítmény. Megakadályozza a kötszerek beleragadását a sebekbe, és a gipszkötések feltételekor védi a bőrfelületet. Kiszerelés: 200 ml-es fehér ón szórópalack. Céllállat: l ó, szarvasmarha, juh, kecske, Listaár: 4 207 Ft Akciós ár: sertés, kutya, macska

1 550 Ft

Antiszeptikus hatású készítmény, elősegíti a seb gyógyulását, távoltartja a legyeket, kellemetlen szagával, ízével megakadályozza az érintett bőrfelület nyalogatását. Az ideális tapadást speciális segédanyagok biztosítják. 100 ml Listaár: 1 319 Ft Akciós ár:

879 Ft 46

8 613 Ft 9 183 Ft 2 283 Ft 2 435 Ft

Bolfo nyakörv 38 cm Bolfo nyakörv 70 cm

4 842 Ft 5 363 Ft

Calcium Phos. Tbl. 50x

3 495 Ft

Ex-Spot 6x1 ml

659 Ft 5 587 Ft 25 673 Ft

Federol

Advantage 40 Cat/Rabbit 4 kg-ig 4x Advantage 80 Cat/Rabbit 0,8 ml 4x Advantage 40 Cat/Rabbit 4 kg-ig 1x Advantage 80 Cat/Rabbit 0,8 ml 1x

9 908 Ft

Foresto bolhanyakörv, kicsi, 8 kg-ig Foresto bolhanyakörv, nagy, 8 kg felett

11 675 Ft 14 020 Ft

Frontline Spray 100 ml Frontline Spray 250 ml

9 491 Ft 17 088 Ft

Kiltix kicsi 38 cm Kiltix közepes 53 cm Kiltix nagy 70 cm

7 580 Ft 7 978 Ft 8 823 Ft

Akciós ár: 4 748 Ft 5 056 Ft 1 260 Ft 1 348 Ft 2 646 Ft 2 932 Ft 2 969 Ft 6 214 Ft 6 709 Ft 8 029 Ft 5 433 Ft 9 767 Ft 4 509 Ft 4 729 Ft 5 224 Ft

Akciós ár: 1 099 Ft 3 519 Ft 4 289 Ft 589 Ft 1 517 Ft 484 Ft 5 312 Ft 1 099 Ft 2 851 Ft

Állatgyógyászati forgalmazási engedéllyel forgalmazható készítmények

Listaár:

Multivitamin készítmény valamennyi háziállat számára. 100ml, 1l, 5l

Szabadon forgalmazható termékek

Jolovit

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Gastroferm

Természetes alapanyagú probiotikum kutyáknak, macskáknak, nyulaknak, szárnyasoknak. 100 g M9 Gastroferm Pet, kutya GASTMACS Gastroferm Cat, macska GASTMC Gastroferm M+C, baromfi 693392 Gastroferm M-vit, nyúl M9 Listaár: 1 265 Ft Akciós ár:

GASTMACS Listaár: 1 810 Ft Akciós ár:

10 989 Ft/kg

15 389 Ft/kg

GASTMC Listaár: 1 392 Ft Akciós ár:

693392 Listaár: 1 272 Ft Akciós ár:

12 089 Ft/kg

10 989 Ft/kg

1 099 Ft 1 539 Ft 1 209 Ft 1 099 Ft Piretrin Extra

Rovarirtó porozószer 100 g Zárt térben, rejtett életmódú rovarok, csótányok, hangya, ágyi poloska, bolha, tetű, kullancs, stb., elpusztítására, valamint ezek megtelepedésének a megelőzésére. Listaár: 825 Ft Akciós ár:

604 Ft Listaár:

Cestal Plusz féreghajtó tabletta 2x Cestal Plusz féreghajtó tabletta 8x Cestal Cat féreghajtó tabletta 10x

1 305 Ft 4 132 Ft 6 176 Ft

Drontal Cat tabletta 1x 1 070 Ft Drontal Plus 150/144/50 mg, ízesített tabl. 1x 885 Ft Drontal Plus 35 kg tabletta, 1x 2 750 Ft Drontal Puppy szuszpenzió, 50 ml 9 617 Ft Univerm Total tabletta, 20x

2 294 Ft

Vitaminthe paszta 10 ml

3 836 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!


LMOK ! A MACSKAA ENERÁCIÓJA G BB JA Ú G LE

ú ér bentonit alap h fe ó d so ó m o cs ámára. Higiénikus, ultra idős macskák sz t in m la va , tt ő ln macskaalom fe 6l

Listaár: 3 055 Ft

Compact 100% -ban természetes ásványi alapú bentonitból készült ultra-csomósodó macskaalmok. 5l ∞ Maximális higiénia, kiváló nedvszívó képességű és kevés gondozást igényel. ∞ Hatékony szagsemlegesítés: Természetes módon semlegesíti a nem kívánatos szagokat, valamint higiénikus és biztonságos környezetet biztosít macskája számára. ∞ Kíméletes a mancsokhoz: A finomabb és apróbb szemcsék gyengédebbek a tappancsokhoz.

Natural Compact Lavender Compact Forest Compact

Akciós ár:

Listaár: 1 239 Ft Akciós ár:

3 189 Ft

1 099 Ft 220 Ft/l

531 Ft/l

PTCITYCL05 City Cat Clumping Csomósodó bentonit macskaalom 5kg

PTCITYUL05 City Cat Ultra Clumping Ultra csomósodó bentonit macskaalom 5kg

• 100%-ban természetes bentonit alapú • Higiénikus és hatékony • Kiváló nedvszívó • Praktikus csomagolásban • Gazdaságos

• 100%-ban természetes, aprószemcsés bentonit alapú • Higiénikus és hatékony • Kiváló nedvszívó • Praktikus csomagolásban • Gazdaságos

Listaár: 638 Ft

Listaár: 708 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

571 Ft 114 Ft/kg

692 Ft 138 Ft/kg

PTSANBC405 Sanicat Bianca Csomósodó macskaalom 5l

PTSANIP120 Sanicat Bio Bentonit alapú macskaalom 20l

• Kimagaslóan csomósodó • Szinte teljesen pormentes • Semlegesíti a kellemetlen szagokat • Hosszantartó (körülbelül 3 hétig)

• 100%-ban természetes bentonitból készült csomósodó alom • Kiváló szagsemlegesítő • Rendkívül gazdaságos

Listaár: 1 247 Ft

Listaár: 2 761 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

1 154 Ft 231 Ft/l Az akció a készlet erejéig érvényes!

2 243 Ft 112 Ft/l

PTSANIP211 Sanicat Clumping Professional 100%-ban természetes bentonit alapú csomósodó macskaalom. 10l • higiénikus • kimagaslóan csomósodó • alacsony portartalom • gazdaságos • kiváló nedvszívó Listaár: 1 178 Ft

Akciós ár:

956 Ft 96 Ft/l PTSANBU030 Sanicat Budget 100%-ban természetes attapulgit alapú macskaalom, 30l • Higiénikus • Kiváló nedvszívó • Rendkívül gazdaságos • Erős és tartós plasztik csomagolásban

Listaár: 2 697 Ft

Akciós ár:

2 419 Ft 81 Ft/l 47


Macskaalmok

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

Csomósodó almok

A csomósodó almok legnagyobb előnye, hogy lényegesen tovább tart ugyan az a mennyiség, mint a nedvszívó almok esetében. Az alom vizelet vagy széklet hatására csomókat képez, aminek napi eltávolításával teljesen higiénikusan és szagmentesen tudjuk tartani a macska toalettet. 1 egységnyi alom (5l) akár 25-30 napig is elégséges lehet 1 macska esetén, így sokkal gazdaságosabb lehet.

PTSANIC295

PTSANRC405

Illatosított macskaalom 5l • 100% természetes bentonit alapú • Kellemes narancs illattal • Kényelmes füles csomagolásban • Kiváló szagmegkötő képességgel Listaár: 1 018 Ft

Illatosított, aprószemcsés, fehér bentonit macskaalom 5l • Kimagaslóan csomósodó • Kellemes rózsa illattal • Szinte teljesen pormentes • Szagsemlegesítő hatással Listaár: 1 281 Ft • Gyengéd a tappancshoz Akciós ár: • Kölyök macska esetén is használható 1 242 Ft

Clumping Orange

Rose D'Oriente

Akciós ár:

989 Ft

248 Ft/l

198 Ft/l

PTSANIP810

PTSANIO210

Illatosított macskaalom 10l • Kellemes mandarin és vanília illattal • Természetes és rendkívül tiszta alom • Kimagaslóan csomósodó • Gazdaságos és hosszantartó • Kiválóan semlegesíti Listaár: 1 898 Ft a kellemetlen szagokat Akciós ár:

Illatosított macskaalom aktív oxigénnel 10l • 100% természetes bentonit alapú • Aktív oxigénnel • Kellemes illatú Marseille színszappan aromával • Kiváló fertőtlenítő hatás

Clumping Duo

Oxygen Power

1 759 Ft 176 Ft/l

Listaár: 1 916 Ft

Akciós ár:

1 726 Ft 173 Ft/l

Nedvszívó almok

PTSANECOG10L

A nedvszívó almot azoknak ajánljuk, akik nem szeretnének napi szinten foglalkozni a macskaalommal, hanem előny számukra, ha minőségtől függően 5 - 15 napig gondozás nélkül használhatják azt. Egy jó minőségű nedvszívó alom magába szívja a nedvességet, ezáltal megakadályozza a kellemetlen szagok és baktériumok terjedését.

Clean&Green

100%-ban természetes papír és cellulóz alapú macskaalom. 500%-os nedvszívó képességgel rendelkezik. Azonnal magába szívja a nedvességet, ezáltal semlegesíti a nem kívánt szagokat. Nagyon könnyű termék. Kis mennyiségben a toalettbe dobható. 100%-ban újrahasznosítható, így kíméli a környezetet. Kíméletes a macskák tappancsához. Kiválóan alkalmas egyéb házi kedvencek almozásához is, mint például nyulak, hörcsögök, madarak. Listaár: 2 189 Ft Akciós ár:

PTSANI7D04

7Days macskaalom Aloe Vera Attapulgit Attapulgit alapú macskaalom 4 l • Aloe Vera illattal • 140%-os nedvszívó képesség • Alacsony pormennyiség • Légfrissítő hatás • 1 hétig elegendő Listaár: 962 Ft

Akciós ár:

868 Ft 217 Ft/l

48

1 913 Ft 191 Ft/l

Super Plus Levendula-narancs illatú, szepiolit alapú macsaalom 10 l, 20 l • Kiváló nedvszívó képesség • Kevés gondozást igényel • Semlegesíti a szagokat

PTSANIP405 10l

PTSANIP420 20l

Listaár: 1 317 Ft

Listaár: 2 406 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

978 Ft 1 814 Ft 98 Ft/l 91 Ft/l

20L

Az akció a készlet erejéig érvényes!


Macskaalmok

MINDIG MINDIG ALACSONY ALACSONY ÁRAKON! ÁRAKON! DOLLY1043

Dolly Zeolit Macskaalom 5kg • 100% természetes • Gátolja a baktériumok képződését • Szagsemlegesítő • Nedvszívó • Alacsony portartalom • Környezetbarát • Nem irritálja a cica talpát Listaár: 435 Ft 10db-os akciós ár:

373 Ft 75 Ft/kg

®

Listaár: 435 Ft Akciós db ár:

439 Ft 88 Ft/kg

UP9030 Dolly Deo-Gran Alomszagtalanító Környezetbarát, természetes összetevőket tartalmazó, alomszagtalanító granulátum, amely a cicák és kis rágcsálók tartásával kapcsolatos kellemtelen szagokat megszünteti illetve jelentősen csökkenti. 400g

AGROS11

Greencat Csomósodó macskaalom 12l • Környezetbarát • Szagsemlegesítő • Nedvszívó • Természetes • Pormentes • WC-n keresztül eltávolítható

Listaár: 845 Ft

Akciós ár:

769 Ft 1 922 Ft/kg

Listaár: 1 890 Ft

Akciós ár:

1 682 Ft 140 Ft/l LINDO11

Natural Green 100% növényi alapú csomósodó macskaalom 6l • Semlegesíti az ammóniát • 100% biológiailag lebomló • WC-n keresztül eltávolítható • Nagyon könnyű súlyú

Listaár: 1 915 Ft

Akciós ár:

1 429 Ft 238 Ft/l AXIS02

Cirmi kamillás Csomósodó macskaalom kamilla illattal. 5l • Környezetbarát • Szagsemlegesítő • Nedvszívó • Természetes • Vegyszermentes

KIFUTÓ TERMÉK!

LINDO10

LINDO20

Illatosított csomósodó macskaalom 10kg

Fehér bentonit alapú prémium csomósodó macskaalom 7,5l

Ultra Parfümös • Átlagosnál jobb felszívóképesség • Nagyon finom szemcsék • Takarékos felhasználás • Kevesebb hulladék (40% a standard csomósodó almokhoz képest)

Listaár: 3 606 Ft

Akciós ár:

2 253 529 Ft Ft/kg

• Egyedülálló csomósodás • Nagyon könnyű súlyú

Listaár: 3 026 Ft

Akciós ár:

2 199 Ft 293 Ft/l

AXIS01

Cirmi Macskaalom 5l • Környezetbarát • Szagsemlegesítő • Nedvszívó • Természetes • Vegyszermentes

Listaár: 603 Ft

560 Ft 112 Ft/l

395 Ft 79 Ft/l

Az akció a készlet erejéig érvényes!

KIFUTÓ TERMÉK!

KIFUTÓ TERMÉK!

Listaár: 802 Ft

Akciós ár:

Easy

Akciós ár:

Az Alpha Portálon NINCS SZÁLLÍTÁSI DÍJ bruttó 40.000 Ft feletti rendelés esetén! 49


Szilika macskaalmok Kingstar

QUING10 Kingstar

QUING11 Kingstar

Szilika macskaalom 10 l 4 db/# • Kiváló nedvszívó képességgel • Pormentes

Szilika macskaalom 16 l 2 db/# • Kiváló nedvszívó képességgel • Pormentes

Akciós ár:

3 222 Ft 322 Ft/l

Illatosított szilika macskaalom. Quing13 levendula Quing15 lótuszvirág 10 l 3 db/# • Kiváló nedvszívó képességgel • Pormentes

Listaár: 6 150 Ft

Listaár: 3 899 Ft

4 828 Ft 302 Ft/l

3 519 Ft 352 Ft/l

Akciós ár:

Akciós ár:

Original Alom

100% biológiailag lebomló, csomósodó ökológiai alom macskák részére. Ez a macskaalom 3x hatékonyabb a hagyományos csomósodó almoknál, mert a természetes növényi rostok kapilláris rendszere effektíven megköti a nedvességet.

CHIPSI22 40 l

CHIPSI3 10 l

Listaár: 2 632 Ft

Listaár: 9 117 Ft

2 749 Ft

8 799 Ft

Akciós ár:

Akciós ár:

220 Ft/l

275 Ft/l

+Ajándék Cats Best Original 10 l alom mellé most egy praktikus alomlapátot adunk

AJÁNDÉKBA! 50

MINDIG ALACSONY ÁRAKON!

+Ajándék

Cat’s Best Original 40 l alom mellé most egy praktikus Cat’s Best feliratú szőnyeget adunk

AJÁNDÉKBA!

Az akció a készlet erejéig érvényes!


SKUDO

MEGBÍZHATÓ • HATÁSOS • BIZTONSÁGOS

Ultrahangos

MI NEM ALSZUNK ! TÉLI ÁLMOTT

kullancs- és bolhatávoltartó készülékek

KUTYÁK, MACSKÁK, KISÁLLATOK SZÁMÁRA  Közel 1 éves élettartam  Vegyszer- és illatanyagmentes védelem  Kiváló (átlagosan 96%-os) hatásfok  3 méteres hatótávolság

Skudo Dog kullancsés bolhariasztó

Skudo Cat kullancsés bolhariasztó

Listaár: 4 146 Ft Akciós ár:

Listaár: 4 229 Ft Akciós ár:

4 069 Ft

4 069 Ft

Skudo Pethouse kullancsés bolhariasztó kennelbe Listaár: 5 338 Ft Akciós ár:

4 399 Ft

NAPI HASZNÁLATRA A CSALÁD MINDEN TAGJÁNAK! Kismamák, kisgyerekek, idős és beteg emberek számára is veszélytelen!

Allervia-B

Mosquito Off-B

Az allerVia-B egy ultrahangokat kibocsátó elektromos készülék a poratkák okozta allergia ellen.

A Mosquito Off-B folyamatos és állítható akusztikus frekvenciát bocsát ki, mely közvetlen környezetéből elzavarja, és távol is tartja a nőstény szúnyogokat.

Poratka elleni elemes ultrahangos készülék

Listaár: 6 982 Ft Akciós ár:

5 279 Ft

Elemes ultrahangos szunyogriasztó készülék

Listaár: 2 740 Ft Akciós ár:

2 089 Ft

Újdonság! Skudo Human Blue kullancs- és bolhariasztó A készülék a rajta található fehér gombbal használaton kívül kikapcsolható.

Listaár: 5 311 Ft Akciós ár:

4 399 Ft

Az akció a készlet erejéig érvényes!

Skudo Human Baby kullancsés bolhariasztó

Listaár: 4 229 Ft Akciós ár:

4 069 Ft


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
PET Hírek 2019 január - február tenyésztői by Alpha-Vet - Issuu