Skip to main content

Aldar Market detsember 2025

Page 1

SÕBRALIKUD HINNAD SINU LÄHEDAL

DETSEMBRI PAKKUMISED KLIENDIKAARDIGA Pakkumised (v.a alkohol) kehtivad kliendikaardi omanikele 1. - 31. detsember 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. Värske kaubagrupi tooted pole saadaval Roela Aldar Marketis.

–25%

–21%

–35%

Koorejäätis vanilli/ šokolaadi, Koch Excellence

Kohupiimakreem piparkoogi, Alma

Taluvõi Eesti 82%, Estover

0

60 g

9.83 €/kg

1.89 €

2.29 €

1

9.93 €/kg

–21%

–20%

Heeringafilee vähesoolane, Kapten Grant

Miniverivorstid karamelliseeritud sibulaga, Maks & Moorits

Ahjuvorstid jõhvikatega, Rakvere

1

240 g

8.29 €/kg

2

2.89 €

Pohlasalat, Salvest 310 g

5.73 €/kg

2.99 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

3

400 g

99 €

4.99 €

9.98 €/kg

–27%

–29%

Lõhnaküünal Oak-moss/ Iris-blackcurrant/ Amber, Aura

Läti mahlajook Käpapatrull porgandimitmepuuvilja/ suvemarja/ virsiku-maasika, Cido

2

22 h 1 tk

2.19 €/tk

0

200 ml

49 €

19 €

49 € 8.03 €/kg

2

400 g

29 €

–24%

3.29 €

3.92 €/kg

–23%

99 €

2.59 €

1

150 g

49 €

49 €

59 €

0.79 €

380 g

0.69 €

2.45 €/L


–23%

–25%

–28%

Vasikamaksapasteet, Lunden Food

Maksapasteet kreemjas, Maks & Moorits

Sült kodune, Karni

2

200 g

29 €

2.99 €

11.45 €/kg

19 €

1.59 €

3.89 €

5.58 €/kg

–27%

Verikäkk suitsulihaga, Karni

Verivorst Pühade peekoniviiludega, Rakvere

Grillahjuvorstid, Karni

1

300 g

3.97 €/kg

2

500 g

3.79 €

5.98 €/kg

3

400 g

49 €

99 € 4.79 €

8.73 €/kg

–22%

–24%

–25%

Triibuliha marinaadis, Nõo

Suitsutatud kanakoib, Tallegg

Broileri ahjukintsuliha juustuga, Tallegg

4

400 g

10.73 €/kg

5

kg

7.59 €

5.79 €/kg

5

700 g

99 €

79 € 7.99 €

8.56 €/kg

–29%

–21%

–22%

Kodupihvid kreemja juustutäidisega, Maks & Moorits

Lastevorst, Rakvere

Poolsuitsuvorst Lihakas Krakov, Rakvere

1

400 g

4.23 €/kg

2

600 g

99 €

69 €

2.39 €

2

79 €

–21%

29 €

5.49 €

5.67 €/kg

500 g

–34%

19 €

1.79 €

1

210 g

3.79 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

4.98 €/kg

2

300 g

79 €

3.59 €

9.30 €/kg


–35%

–22%

–42%

Täissuitsuvorst Moskva, Nõo

Talusink, Maks & Moorits

Rulaad, Nõo

2

250 g

11.96 €/kg

2.29 €

2.59 €

11.04 €/kg

–31%

Margariin 60% soolane, Voimix

Sulatatud juust Old Saare, MO Saaremaa

Eesti juust täispiimast, Estover

1

400 g

4.23 €/kg

1

185 g

1.89 €

7.51 €/kg

1

180 g

79 €

39 €

2.59 €

9.94 €/kg

–24%

–25%

–23%

Sinihallitusjuust, Royal Blue

Kohupiim vanilli, Alma

Jogurtimaius virsiku, Alma

1

100 g

15.90 €/kg

0

200 g

89 €

1.19 €

4.45 €/kg

0

200 g

99 €

1.29 €

4.95 €/kg

–29%

–24%

–22%

Kohuke kakaoglasuuris jõhvika-kaneeli, Alma

Kondenspiim suhkruga, Muižas

Majonees Originaal Provansaal, Lemmik

0

40 g

35 €

0.49 €

1

49 €

–26%

59 €

2.09 €

5.11 €/kg

135 g

–26%

69 €

2.29 €

1

79 €

99 €

4.59 €

350 g

8.75 €/kg

1

397 g

89 €

2.49 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

4.76 €/kg

1

405 g

79 €

2.29 €

4.42 €/kg


–20%

–24%

–29%

Sinep kange, Põltsamaa

Mädarõigas Kodune, Felix

Peet aurutatud, Mõisaproua

1

65 g

18.31 €/kg

1.69 €

1.39 €

1.98 €/kg

–25%

Pasta Seenekastmes, Lunden Food

Võiks pasteedi, Lunden Food

Võiks kana-pesto, Lunden Food

3

350 g

9.97 €/kg

2

170 g

2.99 €

12.88 €/kg

2

180 g

39 €

19 €

3.19 €

13.28 €/kg

–14%

–35%

–23%

Kodusai XXL, Fazer

Röst juuretise, Fazer

Vormileib Must, Eesti Pagar

1

700 g

1.70 €/kg

1

450 g

29 €

1.99 €

2.87 €/kg

0

600 g

99 €

1.29 €

1.65 €/kg

–28%

–25%

–28%

Piparkoogisüdamed apelsini, Eesti Pagar

Juustukoogirull passioniga, Fazer

Koorejäätis Regatt vanilli vahvlitops, Premia

1

180 g

79 €

2.49 €

0

99 €

–27%

19 €

1.39 €

6.45 €/kg

500 g

–22%

49 €

4.49 €

1

29 €

19 €

1.49 €

200 g

9.94 €/kg

5

485 g

99 €

7.99 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

12.35 €/kg

0

65 g

79 €

1.09 €

12.15 €/kg


–23%

–25%

–26%

Friikartulid Kuldne & Krõbe, Premia

Pelmeenid, Premia

Skumbria õlis, Brivais Vilnis

2

750 g

29 €

2.99 €

3.05 €/kg

99 €

3.99 €

2.69 €

8.65 €/kg

–26%

Sprotid tomatikastmes, Brivais Vilnis

Sprotid õlis sidruniga/ vürtsidega, Brivais Vilnis

Kiirnuudlid kanamaitselised/ vürtsika kanamaitselised, Buono Naturo

2

240 g

9.13 €/kg

1

2.89 €

9.13 €/kg

0

50 g

29 €

0.39 €

–35%

5.80 €/kg

–25%

Riis pikateraline, Bosto

Riis, Jeden Tag 500 g

2.38 €/kg

2

240 g

19 €

1

4 x 125 g 500 g

49 €

19 € 2.29 €

2.98 €/kg

0

Pasta Penne, Presto 400 g

59 €

0.79 €

1.48 €/kg

–25%

–22%

–36%

Nisujahu T-550, Kalew

Pizzakaste, Pomi

Tomatiketšup Original, Heinz

0

1 kg

0.89 €/kg

1

400 g

2.29 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

4.48 €/kg

2

460 g

29 €

79 €

89 €

1.19 €

1

99 €

–24%

–25%

1.59 €

2.99 €/kg

230 g

–24%

19 €

2.89 €

2

1 kg

3.59 €

4.98 €/kg


–27%

–41%

–22%

Rapsiõli, Jeden Tag

Kohv jahvatatud President, Paulig

Sarvesai kakaokreemiga/ vaniljekreemiga, MonMio

2

1L

19 €

2.99 €

2.19 €/L

9.49 €

0

7.78 €/kg

–21%

–31%

Sarvesai aprikoosimoosiga/ kirsimoosiga/ maasikamoosiga, MonMio

Maasikamoos/ Pannkoogimoos/ Õunamoos, Muumi

Hernes Roheline, Blik

0

45 g

7.78 €/kg

5

850 g

49 €

6.99 €

6.46 €/kg

1

400 g

09 €

1.59 €

2.73 €/kg

–28%

–28%

–20%

Mais Magus, Blik

Kõrvitsasalat, Felix

Talu kurk, Salvest

1

340 g

3.79 €/kg

1

360 g

2.49 €

4.97 €/kg

1

360 g

99 €

79 € 2.49 €

5.53 €/kg

–33%

–22%

–22%

Praekapsas porgandiga, Põltsamaa

Värskekapsaborš veiselihaga, Salvest

Virsiku poolikud siirupis, Gold Food

1

520 g

99 €

2.99 €

0.45 €

–22%

29 €

1.79 €

11.18 €/kg

45 g

35 €

59 €

35 €

0.45 €

5

500 g

3.83 €/kg

2

530 g

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

5.26 €/kg

2

19 €

79 €

3.59 €

820 g

2.79 €

2.67 €/kg


–27%

–22%

–27%

Üllatusmuna, Hello Kitty/ Paw Patrol/ Peppa Pig

Piimašokolaad Nurr, Kalev

Piimašokolaad, Duplo

1

20 g

09 €

1.49 €

54.50 €/kg

69 €

0.89 €

5.49 €

21.92 €/kg

–28%

Tume šokolaad Espresso/ Extreme 85%, Heidi

Tume šokolaad Sour Cherry/ Mint & Lemon/ Orange, Heidi

Vahukommid Pink-White, Woogie

2

80 g

28.63 €/kg

2

80 g

2.99 €

28.63 €/kg

1

200 g

79 €

29 € 2.49 €

8.95 €/kg

–25%

–27%

–23%

Kummikomm, Big Burger

Kummikommid Kuldkarud, Haribo

Kummikommid Stixx, Haribo

1

50 g

23.80 €/kg

0

100 g

99 €

1.35 €

9.90 €/kg

1

200 g

99 €

2.59 €

9.95 €/kg

–28%

–33%

–26%

Karamellid Barbariss, Kalev

Karamellikommid moositäidisega, Fourre Mix

Iiris Toffee, Mix/ Milk

0

120 g

79 €

1.09 €

3

99 €

–23%

19 €

1.59 €

34.50 €/kg

182 g

–23%

29 €

2.99 €

0

20 g

6.58 €/kg

1

300 g

99 €

2.99 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

6.63 €/kg

2

400 g

79 €

3.79 €

6.98 €/kg


–30%

–27%

–26%

Marmelaadikommid, Gelo Family

Kommikarp Grazioso Selection, Maitre Truffout

Küpsised apelsinitäidisega/ kirsitäideisega, Feiny Biscuits

2

450 g

6.20 €/kg

4.79 €

4

200 g

29 € 6.45 €/kg

300 g

99 €

13.97 €/kg

13.30 €/kg

Pistaatsiapähkel röstitud ja soolatud, Koch Excellence

5

300 g

300 g

29 €

19 €

5.30 €/kg

10.30 €/kg

3

300 g

2

300 g

1

Jõhvikatepähklite segu, Koch Excellence

Maapähkel tšillimaitseline, Koch Excellence

59 €

7.30 €/kg

17.63 €/kg

–23%

–29%

–27%

Soolaküpsis, Snackline

Kartulivahvel hapukoore-tilli, Balsnack

Nisukrõpsud suitupeekonimaitseline Piraat, Balsnack

1

300 g

69 €

2.19 €

1.89 €

19 €

Maapähkel röstitud ja soolatud, Koch Excellence

1

17.45 €/kg

Mandel karamellis, Koch Excellence

Banaanilaastud, Koch Excellence

1

3

135 g

39 €

49 €

79 €

3.99 €

200 g

5.63 €/kg

0

90 g

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

11.00 €/kg

1

59 €

99 €

1.39 €

150 g

2.19 €

10.60 €/kg


–31%

–27%

–27%

Nisukrõpsud Bacon Snack/ Paprika mix, Snackline

Küüslauguleib magus-hapu/ rukkileivast

Küüslauguleib, Viking Snacks

1

125 g

59 €

2.29 €

12.72 €/kg

59 €

2.19 €

2.19 €

10.60 €/kg

–34%

Linnutoit rasvapall, Tintti

Linnu toidusegu, Balsnack

Kassitoit küülikukastmes, MyLove

1

540 g

2.39 €/kg

3

2 kg

5.99 €

2.00 €/kg

0

85 g

39 €

99 € 0.59 €

4.59 €/kg

–33%

–38%

–40%

Kassitoit kana-ja loomalihaga, Felix

Kassitoit tuunikalaga, Whiskas

Koeratoit kana ja kalkuniga, Darling

1

380 g

4.18 €/kg

2

800 g

99 €

4.79 €

3.74 €/kg

15

10 kg

99 €

26.59 €

1.60 €/kg

–21%

–26%

–25%

Kassiliiv Silica Gel, Cat Litter

Foolium, Maku

Küpsetuspaber, Maku

29 cm 10 m 1 tk

38 x 42 cm 24 tk

3

3.8 L

79 €

4.79 €

1

59 €

–33%

59 €

2.39 €

10.60 €/kg

150 g

–35%

29 €

1.99 €

1

150 g

1.00 €/L

1

69 €

2.29 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

1.69 €/tk

1

49 €

1.99 €

0.06 €/tk


–27%

–31%

–36%

Pesukaitse Large, Always

Hügieeniside Goodnight Maxi, Libresse

Hügieeniside Natural Care Ultra Normal, Libresse

2

26 tk

0.12 €/tk

2.29 €

3.59 €

0.11 €/tk

–35%

Tualettpaber Deluxe, Zewa

Majapidamispaber Klassik Jumbo, Zewa

Hambapasta Cool Mint, Sensodyne

4

8 tk

0.54 €/tk

2

1 tk

5.29 €

2.69 €/tk

2

75 ml

99 €

69 € 4.59 €

39.87 €/L

–22%

–23%

–29%

Proteesifiksaator Original Complet, Blend A Dent

Puhastustabletid proteesidele, Corega

Dušigeel Copper Santal, Axe

4

47 g

106.17 €/kg

4

30 tk

79 €

6.19 €

0.16 €/tk

2

300 ml

49 €

3.49 €

8.30 €/L

–36%

–36%

–32%

Šampoon Smooth & Silky, Pantene Pro-V

Šampoon Cleanse & Reconstruct, Pantene Pro-V

Nõudepesuvahend Senstive Tea Tree & Mint, Fairy

2

250 ml

9.16 €/L

2

250 ml

3.59 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

9.16 €/L

2

900 ml

99 €

29 €

29 €

3.59 €

2

29 €

–49%

99 €

6.39 €

0.16 €/tk

20 tk

–30%

29 €

6.09 €

1

59 €

99 €

4.09 €

10 tk

4.39 €

3.32 €/L


–40%

–33%

–22%

Pesukapslid 3in1 Color, Ariel

Puhastuskreem Lemon, Cif

Torupuhastusvahend, Nord Clean

8

1

28 tk

99 €

14.99 €

0.32 €/tk

2.99 €

2.79 €

2

2.19 €/L

–35%

–28%

–29%

WC puhastusvahend Lemon, At Home Clean

Hauaküünal, Polar

Hauaküünal Ingel, Polar

1

0

750 ml

1.72 €/L

1.09 €

96 h 1 tk

1.59 €/tk

2.79 €

Süütetabletid, Mustang

2 tk

0.80 €/tk

-25%

08.12-21.12.2025 (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

1

32 tk

49 €

1.99 €

Kõik kindad, mütsid, sallid

Kliendikaardiga säästad 2%

1.99 €/tk

Õueküünal, Polar

59 €

2.19 €

1

99 €

–25%

1

59 €

0.79 €/tk

65 h 1 tk

–27%

Õliküünal, Polar

1

36 h 1 tk

79 €

–24%

2.09 €

3.98 €/L

1L

19 €

99 €

29 €

1.99 €

500 ml

0.05 €/tk


–30%

–25%

Leedu vesi karboniseeritud/ still, Neptunas + pant 0.10 1.5 L

0

0.46 €/L

Poola Toonik Original/ Pink Mixer/ Zero sugar, Schweppes

Austria mahl Multivitamiininektar, Pfanner

2

2L

99 €

69 €

0.99 €

–34%

3.99 €

1.50 €/L

1

+ pant 0.10 1L

19 €

1.79 €

1.19 €/L

–22%

Hispaania alkoholivaba vahuvein, Vilarnau Blanc 0%

6

+ pant 0.10 75 cl

99 €

8.99 €

Itaalia KPN vahuvein I Castelli Romeo & Giulietta Prosecco

Itaalia KPN vahuvein I Castelli Romeo & Giulietta Rose

75 cl

75 cl

Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina & Sarda Semi Sec

Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina & Sarda Reserva Brut

9.32 €/L

Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina & Sarda Blanc de Blancs 75 cl

75 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

75 cl


Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein A. Chamberlain Brut Reserve 75 cl

Hispaania aromatiseeritud veinijook LaurAna Alegrias Demidulce Rose

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Vollereaux Blanc de Blancs Brut

Hispaania aromatiseeritud veinijook LaurAna Alegrias Demidulce White

75 cl

75 cl

Hispaania KGT vein Campo Bello Tempranillo

Hispaania KGT vein Campo Bello Verdejo

75 cl

300 cl

300 cl

Ukraina viin Mernaya On Milk/ Tradition

Soome viin Finlandia Vodka/ Maitsestatud viin Finlandia Cranberry

Eesti viin Moe Mahe 1886

50 cl

50 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

70 cl


Belgia džinn Hogarth

Eesti džinn Saare Crafters 50 cl

70 cl

Hispaania liköör Bianca Villa Cream Cheese Cake

Hispaania liköör Bianca Villa Cream Chocolate Dark 70 cl

70 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Kõik jõuluehted, kaunistused ja valgustooted -35% 15.12-31.12.2025

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Armeenia brändi Ararat 5YO 50 cl

Hispaania liköör Bianca Villa Whisky Cream 70 cl


AVASTA UUS VÄRSKUS!

S Mineral /22'86( .,1*,786

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).


U TIS R O RKE E LL MA LI AR

AL

PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS

DETSEMBRI PAKKUMISED

D

LILLEORU ALDAR MARKETIS

Pakkumised (v.a alkohol) kehtivad ainult Lilleoru kaupluses kliendikaardi omanikele 1. - 31. detsember 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.

–20%

–29%

–35%

Broilerikoib, Tallegg

Pannivorstid röstsibula ja juustuga, Maks & Moorits

Hakk-kotletid kodused, Linnamäe

3

kg

99 €

4.99 €

3.99 €/kg

4.19 €

8.49 €

5

6.54 €/kg

–24%

–26%

–28%

Sünnipäevasalat, Lunden Food

Pardifilee suitsutatud, Linnamäe

Täissuitsuvorst Metsseavorst jalapenoga, Linnamäe

3

400 g

9.48 €/kg

2

70 g

59 €

3.49 €

37.00 €/kg

3

230 g

79 €

5.29 €

16.48 €/kg

–26%

–31%

–22%

Peekon, Maks & Moorits

Lemmikviiner, Karni

Valge juust Snack küüslauguga, Apetina

1

100 g

19.90 €/kg

1

300 g

2.59 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

5.97 €/kg

2

100 g

49 €

79 €

99 €

2.69 €

7.48 €/kg

840 g

49 €

99 €

79 €

4.99 €

2

400 g

3.19 €

24.90 €/kg

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS –21%

–22%

–22%

Krevetid Vannamei/ paprika-küüslaugu/ tšilli-küüslaugu, Marwi

Krevetid kooritud

Hiidkrevetisabad kooritud, Kapten Grant

3

100 g

29 €

4.19 €

32.90 €/kg

59 €

5.89 €

9.59 €

23.41 €/kg

–21%

Jäätis Choco Fudge Brownie, Ben & Jerry

Majoneesiketšupikaste, Heinz

Pähklikreem, Nutella

1

72 g

20.69 €/kg

2

415 g

4.39 €

7.20 €/kg

6

600 g

29 €

99 € 7.99 €

10.48 €/kg

–28%

–38%

–31%

Ananassimoos/ Apelsinimoos/ Ingverimoos/ Kiivimoos, Gina

Kummikommid Goldbears Box, Haribo

Piimašokolaad Almonds/ Tume šokolaad, Toblerone

2

400 g

5.73 €/kg

4

450 g

99 €

7.99 €

11.09 €/kg

8

360 g

99 €

12.99 €

24.97 €/kg

–34%

–21%

–36%

Nõudepesumasina tabletid All in 1, Fairy

Tualettpaber, Ruta

Hauaküünal, Polar

6

35 tk

0.19 €/tk

2

8 tk

3.79 €

Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

0.37 €/tk

6

35 h 4 tk

99 €

99 €

59 €

9.99 €

7

49 €

–32%

29 €

3.19 €

22.95 €/kg

320 g

–60%

49 €

3.69 €

4

200 g

10.99 €

1.75 €/tk

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS –25%

–32%

Itaalia alkoholivaba õlu Birra Moretti 0%

Karastusjook kali, Tauras

1

+ pant 0,10 0.33 L

49 €

1.99 €

4.52 €/L

1

+ pant 0,10 1.5 L

49 €

2.19 €

Itaalia KPN vein Uggiano Chianti Classico 75 cl

Portugal KPN liköörvein Portal Fine Tawny Porto 75 cl

Itaalia KPN vein Uggiano Chianti 75 cl

0.99 €/L

Prantsusmaa KPN vein Charles Frey Riesling

Portugal KPN liköörvein Portal Fine Ruby Porto

75 cl

75 cl

Portugal KPN liköörvein Portal 10 YO Tawny Port

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Arthur Metz No Sulphites Brut

75 cl

75 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Arthur Metz Ice 75 cl

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Arthur Metz Ice Rose 75 cl

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Arthur Metz Reserve Rose Sec 75 cl

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein La Maison du Cremant Brut

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein La Maison du Cremant Rose

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Vollereaux Demi Sec

75 cl

75 cl

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Vollereaux Brut Reserve

Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Vollereaux Brut Rose de Saignee

Saksamaa liköör Glitter Spritz

75 cl

75 cl

75 cl

70 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS

Hispaania liköör Pechery Dubai Chocolate 70 cl

India rumm Old Monk 70 cl

Barbadose rumm Bumbu 70 cl

Leedu maitsestatud viin Stumbras Cranberry

Leedu maitsestatud viin Stumbras Pepper

Soome maitsestatud viin Finlandia Lime

50 cl

50 cl

Soome maitsestatud viin Finlandia Redberry

Ukraina viin Nemiroff Original/ Delikat

Ukraina viin Nemiroff Honey Pepper

50 cl

50 cl

70 cl

70 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS

Prantsusmaa viin ABK6 Ekiss Organic 70 cl

Suurbritannia džinn Beefeater Pink 70 cl

Itaalia džinn Grifu Orange 70 cl

Belgia džinn Panda Limited Edition

Itaalia džinn Tom Carta

Mehhiko tekiila Sierra Blanco/ Sierra Reposado

70 cl

50 cl

Mehhiko piiritusjook Day of Mriachi Mezcal

Šotimaa viski Grants

Iirimaa viski Tullamore Dew

50 cl

70 cl

100 cl

100 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


PAKKUMISED LILLEORU ALDAR MARKETIS

Jaapan viski Tenjaku Whiskey 70 cl

Leedu bränadi Imperial XII XO 50 cl

70 cl

70 cl

70 cl

70 cl

Prantsusmaa konjak ABK6 VSOP klaasidega

Prantsusmaa konjak Bache Gabrielsen Tre Kors

Prantsusmaa konjak ABK6 VS

Hispaania bränadi Veraqua de Jerez Solera Reserva

Prantsusmaa konjak ABK6 VSOP

Prantsusmaa konjak ABK6 XO 70 cl

70 cl

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kliendikaardiga säästad 2% (v.a eripakkumised ja tubakatooted).

Pakkumised kehtivad ainult Lilleoru Aldar Marketis


04.12-07.12.2025

Värske kaubagrupi tooted pole saadaval Roela Aldar Marketis.

–36%

–20%

–20%

Leibjuust Hollandi, MO Saaremaa

Jogurtijook marja, Lotte

Seahakkliha, Rakvere

3

450 g

49 €

5.49 €

7.76 €/kg

3.49 €

4.65 €/kg

2

400 g

39 €

79 € 2.99 €

5.98 €/kg

–21%

–22%

–30%

Pelmeenid Hiina, Uvic

Mangohapukoorekook, Eesti Pagar

Teeküünal, Polar

2

400 g

59 €

3.29 €

2

6 x 100 g

6.48 €/kg

3

300 g

–43%

10.63 €/kg

3

49 €

19 €

4.09 €

8 h x 40 tk

4.99 €

0.09 €/tk

–29% Hispaania brändi Torres Blends Green Apple 70 cl

Nõudepesuvahend Lemon & Mint, Wash & Free

0

Sorbo Classic Tonic

500 ml

79 €

1.39 €

1.58 €/L

0

+ pant 0.10 2L

99 €

1.39 €

0.50 €/L

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Piltidel on illustratiivne tähendus. Pakkumine kehtib, kuni kaupa jätkub.


ALDAR MARKETITES ON

KINGISADU Loosime välja uhked kingikotid, Nõo Lihatööstuse toodetega! Loosis osalemiseks: 1

Osta kliendikaardiga vähemalt 20 euro eest

2

Kirjuta ostutšeki tagaküljele oma nimi ja telefoninumber

3

Pane ostutšekk loosikasti

LISALOOSIS KAKS HAUDEPOTTI, TÄIS PÜHADE MAITSEID KAMPAANIA KESTAB: 01.11-26.12.2025

/

LOOSIMISED TOIMUVAD: 7.11; 21.11; 05.12; 19.12.2025

/

LISALOOSIMISED: 28.11; 26.12.2025

Aldar EESTI kauplused avatud LAEKVERE Kesk 12, Laekvere E-L 9-20 P 09-18

OGRE SUPERALKO Rigas iela 17, Riga Läti E-L 10-20 P 10-18

LILLEORU Tartu 55, Rakvere E-P 9-22

DREILINI SUPERALKO Juglas iela 95, Riga Läti E-L 10-20 P 10-18

LOHUSUU Avinurme tee 2, Lohusuu E-P 10-19

IMANTA SUPERALKO Kurzemes prospekts 3, Riga Läti E-L 10-20 P 10-18

PAJUSTI Tartu mnt 13, Pajusti E-P 9-20

DEGLAVA SUPERALKO A. Deglava iela 100, Riga Läti E-L 10-20 P 10-18

PURTSE Purtse küla, Lüganuse vald

E-P 10-19

Krooni CityAlko Adoffi 11, Rakvere, Lääne-Virumaa E-P 10-22

ROELA Tartu mnt 11, Roela, Vinni vald E-L 10-20 P 10-17

Kiviõli CityAlko Uus tn 1, Kiviõli, Ida-Virumaa E-P 10-22

SONDA Uljaste tee 2, Sonda E-L 9-19 P 10-18

Sõbra CityAlko Võru 55F, Tartu E-P 10-22

TUDU Rakvere mnt 7, Tudu, Vinni vald E-L 10-19 P 10-17

Pärnu CityAlko Pikk 12A, Pärnu E-P 10-22

TUDULINNA Pikk 8, Tudulinna E-L 10-19 P 10-18

Magistrali CityAlko Sõpruse pst 201/203, Tallinn E-P 10-22

VIRU-JAAGUPI Kooli tee 4, Viru-Jaagupi E-P 10-20

AHTME CITYALKO Puru tee 77, Ahtme E-P 10-22

SADAMA TURG Kai 5, Tallinn E-P 9-19

VIRONIA CITYALKO Järveküla tee 50, Kohtla-Järve E-P 10-22

KAI KOHVIK E-P 9-19

VIIMSI CITYALKO Sõpruse tee 9, Haabneeme E-P 10-22

Anne SuperAlko Kaunase pst 81A, Tartu E-P 10-22

ARSENALI CITYALKO Erika 14, Tallinn E-P 10-22

Rüütli SuperAlko Rüütli 4, Tartu E-P 10-22

MUSTAKIVI CITYALKO Mustakivi 17, Tallinn E-P 10-22

Mai SuperAlko Metsa 13 Pärnu E-P 10-22

VÕRU CITYALKO Kooli 6, Võru E-P 10-22

Viljandi SuperAlko Leola 14A, Viljandi E-P 10-22

PARGI CITYALKO Puru tee 1, Jõhvi E-P 10-22

Nõmme SuperAlko Turuplats 5/7, Tallinn E-P 10-22

KAUBAMAJAKA CITYALKO Papiniidu 8, Pärnu E-P 10-22

kuressaare superalko Pihtla tee 24, Kuressaare E-P 10-22

RAUDALU CITYALKO Viljandi mnt 41, Tallinn E-P 10-22

Haapsalu SuperAlko Lihula mnt 3, Haapsalu E-P 10-22

SADAMARKETI CITYALKO Kai 5, Sadama 6, Tallinn E-P 10-19

LINNAMÄE SUPERALKO Linnamäe tee 17 Tallinn E-P 10-22

TONDI CITYALKO Tammsaare tee 62, Tallinn E-P 10-22

SAUE SuperAlko Pärnasalu 31, Saue E-P 10-22

TABASALU CITYALKO Klooga mnt 6a, Tabasalu E-P 10-22

RAKVERE SUPERALKO C. R Jakobsoni 11, Rakvere E-P 10-22

Magdaleena CITYALKO Pärnu mnt 107/109, Tallinn E-P 10-22

IRU SUPERALKO Metsa tee 1, Iru E-P 10-22 HARKU SUPERALKO Instituudi 4 Harku E-P 10-22 (avame 11.12.2025)

NIIDU CITYALKO Niidu 18b, Pärnu E-P 10-22 KOTZEBUE CITYALKO Kotzebue 33, Tallinn E-P 10-22

Valka SuperAlko Raina iela 3, Valka Läti E-L 10-20 P 10-18

RAPLA CITYALKO Tallinna mnt 22, Rapla E-P 10-22

Ikla/Ainazi SuperAlko

PAIDE CITYALKO Pärnu tn 2, Paide E-P 10-22

Darza iela 1, Ainazi Läti E-L 10-20 P 10-18

Murati SuperAlko Veclaicenes RKP Läti E-L 10-20 P 10-18

UKU CITYALKO Tallinna tn 41, Viljandi E-P 10-22

PLAVNIEKI SUPERALKO Saharova iela 30 Latgales priekšpilseta Riga Läti E-L 10-20 P 10-18

KEILA CITYALKO Keskväljak 14 Keila E-P 10-22

Pühade lahtiolekuajad leiad www.aldar.ee


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Aldar Market detsember 2025 by Aldar Market - Issuu