HINNAD
august – september 2025
0.40
KM-ga: 0.49
Pasta Taya, 400g
Fusilli (4820096260012) Sarveke (4820191850408) 1.00/kg
2.11 KM-ga: 2.62
2.01
Ketšup Hellfire, Felix, 500g
Küpsetusõli, Olivia, 1L
KM-ga: 2.49
(7316110001138) 4.22/kg
(4741178991047) 2.01/kg
1.44 KM-ga: 1.79
0.94
KM-ga: 1.16
1.77
Särtsukurk, Põltsamaa, 460g
Pähklikreem, Jeden Tag, 400g
(4740029040736) 3.13/kg
Kamatahvel, Kalev, 100g
(4740012600381) 9.40/kg
(4306188047124) 4.43/kg
3.86 KM-ga: 4.79
2.06
KM-ga: 2.55
2.90
Tualettpaber Ecological, Grite, 24tk
Säilituskarp Marjukka, 0,3Lx6tk
Grillibrikett Mustang, 10L
(4770023350265) 0.16/tk
(6410411983191) 0.34/tk
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 2.19
KM-ga: 3.59
(6410416268095) 0.29/l
1
HINNAD august – september 2025
0.93
KM-ga: 1.15
Sprotipasteet Brivais Vilnis, 100g
KM-ga: 1.49
Tuunikala tükid, Blik, 185g
1.28
KM-ga: 1.59
Sardiinid õlis, Brivais Vilnis, 240g
(4750616007547) 9.3/kg
Õlis (4750234101740) Omas mahlas (4750234101757) 6.49/kg
1.44 KM-ga: 1.79
1.65
1.65
Makrell tomatikastmes, Brivais Vilnis, 240g
Sprotid tomatikastmes, Brivais Vilnis, 240g
Sprotid õlis, Brivais Vilnis, 240g
(4750616009466) 6.88/kg
Vürtsidega (4750616009442) Sidruniga (4750616009435) 6.88/kg
1.12
KM-ga: 1.39
1.17 KM-ga: 1.45
0.34
Maisihelbed, Draugu, 225g
Hommikusöök šokolaadimaitselised pallid, Draugu, 225g
Müslibatoon šokolaadi-küpsise, Herkuless, 25g
1.39
2.73
1.85
Müsli šokolaaditükkidega, Jeden Tag, 600g
Moos Gina, 400g
(4750616001446) 6.00/kg
(4750133744857) 4.98/kg
KM-ga: 1.72
Müsli Granola, Herkuless, 350g
Maasika (4750121813558) Puuvilja (4750121823557) Šokolaadi (4750121833556) 3.97/kg
1.85 KM-ga: 2.29
Moos Gina, 400g
Ingveri (9002859036156) Kiivi (9002859036132) 4.63/kg
2
1.20
KM-ga: 2.05
(4750133744840) 5.20/kg
KM-ga: 3.39
(4750616001217) 5.33/kg
KM-ga: 2.05
KM-ga: 0.42
(4750121000347) 13.60/kg
KM-ga: 2.29
(4306188017264) 4.55/kg
Ananassi (9002859036118) Apelsini (9002859036170) 4.63/kg
0.26
0.26
KM-ga: 0.32
Sarvesai moositäidisega, MonMio, 45g
Aprikoosi (4751045440165) Kirsi (5425032885299) Maasika (5425032885275) 5.78/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 0.32
Sarvesai kreemitäidisega, MonMio 45g
Šokolaadi (5425032885282) Vanilje (5425032883684) 5.78/kg
HINNAD august – september 2025
0.31
KM-ga: 0.38
Kaerahelbepuder, Tartu Mill, 35g
0.80
KM-ga: 0.99
0.87
KM-ga: 1.08
Mustsõstar (4743303100041) Vaarika (4743303100027) Õuna-kaneeli (4743303100089) 8.86/kg
Kaerahelbed, Valdo 500g
(4750133801215) 1.60/kg
Odra pärlkruup, Tartu Mill, 4x100g
0.88
KM-ga: 1.09
0.93
KM-ga: 1.15
1.00
Riis, Jeden Tag, 500g
Tatar, Gold Food, 800g
Manna, Veski Mati, 1kg
1.11
KM-ga: 1.38
1.77
0.45
8-viljahelbed kliidega, Veski Mati, 500g
Riis sõmer, Veski Mati, 1kg
(4740281006709) 1.77/kg
Chiffari Lisci (4750020052423) Teokarp/Conch (4750020050399) 1.13/kg
0.45
KM-ga: 0.56
0.85
KM-ga: 1.05
1.00
Pasta Spagetti nr.7, Presto, 400g
(4750020050382) 1.13/kg
Kartulitärklis Alojas, 400g
(4750073221142) 2.13/kg
Kartulipuder, Tartu Mill, 200g
1.16
KM-ga: 1.44
1.60 KM-ga: 1.99
1.93
Tordipulber Juubeli, Tartu Mill, 450g
Roosuhkur, Dodo Demerara, 500g
Roosuhkur rafineerimata, Dodo Demerara, 1kg
(4306188056218) 1.76/kg
(4740281003180) 2.22/kg
(4750020041298) 2.58/kg
(4751046929843) 1.16/kg
KM-ga: 2.19
(4779038510282) 3.20/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
(4743303166665) 2.18/kg
KM-ga: 1.24
(4740281006761) 1.00/kg
KM-ga: 0.56
Pasta, Presto, 400g
KM-ga: 1.24
(4750020041410) 5.00/kg
KM-ga: 2.39
(4779038510275) 1.93/kg
3
HINNAD august – september 2025
0.58
KM-ga: 0.72
0.64
KM-ga: 0.79
0.72
Sinepiseemned, Santa Maria, 35g
Nelk, Santa Maria, 10g
Vürts, Santa Maria, 15g
0.96
KM-ga: 1.19
1.25 KM-ga: 1.55
1.25
Liha üldmaitseaine, Santa Maria, 70g
Broilerimaitseaine, Santa Maria, 90g
Hakklihamaitseaine, Santa Maria, 80g
1.25 KM-ga: 1.55
0.52
KM-ga: 0.65
1.04
Kartulimaitseaine, Santa Maria, 100g
Kanapuljong, Gallina Blanca, 8*10g
Veiselihapuljong, Maggi Kostilja, 120g
0.56
1.04 KM-ga: 1.29
1.10
Sojakaste, Asia, 150ml
Rapsiõli, Olivia, 0,5L
(6418474118093) 16.57/kg
(7311311005527) 13.71/kg
(7311311005534) 12.50/kg
KM-ga: 0.69
Mahl, Piacelli, 200ml
(7311311005541) 13.89/kg
(8410300242215) 6.50/kg
(6418474118079) 48.00/kg
KM-ga: 1.55
(7311311005565) 15.63/kg
KM-ga: 1.29
(8585002469649) 8.67/kg
KM-ga: 1.37
Laim (9002859026270) Sidrun (9002859018800) 2.80/l
(9002859051739) 6.93/l
(4741178000022) 1.10/l
1.69 KM-ga: 2.09
1.93 KM-ga: 2.39
1.92
Rapsiõli, Jeden Tag, 1L
Päevalilleõli, Jeden Tag, 1L
Rapsiõli, Kalew, 1L
(4306188055310) 1.69/l
4
(6418474152783) 64.00/kg
KM-ga: 0.89
(4250780323424) 1.93/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 2.38
(4740493555569) 1.92/l
HINNAD august – september 2025
2.11
KM-ga: 2.62
1.50 KM-ga: 1.86
1.56
Küüslauguketšup, Felix, 490g
Hiinapärane kaste poolmagus, Felix, 500g
(4750022519115) 3.00/kg
Kaste Bolognese, Felix, 490g
(4750022503091) 3.18/kg
0.96
KM-ga: 1.19
1.01 KM-ga: 1.25
0.77
Tomat tükeldatud, Piacelli, 400g
(9002859071072) 2.40/kg
Mais magus, Blik, 340g
(4750234102075) 2.97/kg
Kurk marineeritud, Muižas, 370g
1.65 KM-ga: 2.05
1.65 KM-ga: 2.05
1.96
Minikurk, Blik, 680g
Virsiku poolikud siirupis, Gold Food, 820g
Värskekapsaborš kanalihaga, Presto, 300g
1.71 KM-ga: 2.12
2.05
KM-ga: 2.54
2.05
Värskekapsaborš, Salvest, 530g
Hapukapsasupp, Põltsamaa, 530g
Hernesupp suitsulihaga, Põltsamaa, 530g
2.06
KM-ga: 2.55
2.08
KM-ga: 2.58
5.40
Hernesupp suitsuribilihaga, Salvest, 560g
Rassolnik veiselihaga, Salvest, 530g
Lahustuv kohv Classic 3in1, Nescafé, 462g
(7316110001169) 4.31/kg
(4750234102150) 2.43/kg
(4740073050033) 3.23/kg
(4740073040768) 3.68/kg
(4751046920215) 2.01/kg
(4740029061137) 3.87/kg
(4740073040249) 3.92/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.94
KM-ga: 0.95
(4751045440257) 2.08/kg
KM-ga: 2.43
(4740073001974) 6.53/kg
KM-ga: 2.54
(4740029061052) 3.87/kg
KM-ga: 6.69
(7613036842143) 11.69/kg
5
HINNAD august – september 2025
1.33 KM-ga: 1.65
0.55
Lahustuv tee, 350g
Pastillid, Tic-Tac, 18g
1.17 KM-ga: 1.45
Dražee Merekivid, Kalev ,160g
Metsamarja (5900909000444) Sidruni (5900909000017) Vaarika (5900909000024) 3.80/kg
Apelsin (80052333) Freshmint-spearmint (80052043) Maasika mix (80800019) 30.56/kg
(4740012052081) 7.31/kg
0.66
KM-ga: 0.82
0.66
KM-ga: 0.82
0.88
Karamell Barbariss, Kalev 120g
(4740012600121) 5.50/kg
Karamell Piparmündi, Kalev, 120g
(4740012600114) 5.50/kg
Kummikomm, Big Burger, 50g
0.88
KM-ga: 1.09
0.96
KM-ga: 1.19
0.96
Kummikommid Starmix, Haribo, 175g
Kummikommid Hapu Pasta, Haribo, 160g
Kummikommid Schnecken, Haribo, 160g
6.85
KM-ga: 8.49
6.85
KM-ga: 8.49
7.25
Kummikommid Kuldkarud, Haribo, 1kg
Kummikommid Tropifrutti, Haribo, 1kg
Vahukommid Maasika, Haribo, 1,150kg
0.88
KM-ga: 1.09
1.36 KM-ga: 1.69
1.44
Nätsukommid koolamaitseline, Drako, Kalev 110g
Nätsukommid, Fizzy, 25g
Batoonike Pilveke, Kalev 150g
(4001686322932) 5.03/kg
(4001686301784) 6.85/kg
(4740012600206) 8.00/kg
6
KM-ga: 0.68
(4001686120064) 6.00/kg
(4001686367261) 6.85/kg
(3395503265498) 54.40/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.09
(4000512008903) 17.60/kg
KM-ga: 1.19
(4001686328910) 6.00/kg
KM-ga: 8.99
(4001686405574) 6.30/kg
KM-ga: 1.78
(4740012021995) 9.60/kg
HINNAD august – september 2025
1.04 KM-ga: 1.29
2.09
KM-ga: 2.59
2.09
Iirised Kiss-kiss Toffee, Kalev, 150g
Iirised Milk, Toffee, 400g
Iirised Mix, Toffee, 400g
1.81 KM-ga: 2.25
1.60 KM-ga: 1.99
1.60
Marmelaadikommid Tiina, Kalev, 175g
Kommid marmelaaditäidisega Fourre Mix, 300g
Kommid puuviljamaitselised Gelino Mix, 300g
2.25
KM-ga: 2.79
1.77 KM-ga: 2.2
5.11
Marmelaadikommid Jellies Gelo, 454g
Pumatikommid Tõmmu, Kalev, 175g
(4740012023760) 10.11/kg
Kommid 7 lemmikut, Kalev, 500g
(4740012028369) 10.22/kg
1.93 KM-ga: 2.39
0.85
KM-ga: 1.05
0.85
Vahukomm BBQ, Woogie, 300g
Üllatusmuna Paw Patrol, 20g
Üllatusmuna Peppa Pig, 20g
0.85
KM-ga: 1.05
1.36 KM-ga: 1.69
2.90
Üllatusmuna Hello Kitty, 20g
Šokolaadiroos Maitre Truffout, 20g
Kommikarp linnupiim, Charles, 380g
(4740012600152) 6.93/kg
(4740012023722) 10.34/kg
(5201583696047) 4.96/kg
(9002859048173) 6.43/kg
(80696018) 42.50/kg
(5201071216528) 5.23/kg
(5201071211417) 5.33/kg
(80578604) 42.50/kg
(9002859123290) 68.00/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 2.59
(5201071211066) 5.23/kg
KM-ga: 1.99
(5201071204402) 5.33/kg
KM-ga: 6.34
KM-ga: 1.05
(80578369) 42.50/kg
KM-ga: 3.59
(9002859129919) 7.63/kg
7
HINNAD august – september 2025
3.14
KM-ga: 3.89
KM-ga: 0.83
Šokolaad Kismet, Fazer, 55g
1.28
KM-ga: 1.59
Šokolaad Ritter Sport, 100g
(9002859037542) 15.70/kg
Šokolaad,
Rummi-rosina-pähkli (4000417601216) Apine (4000417601810) Pähkli (4000417622211) Tume Kakao 50% (4000417602015) 12.80/kg
1.60 KM-ga: 1.99
1.60
1.81
Piimašokolaad Heidi, 80g
Piimašokolaad Heidi, 80g
Tume šokolaad Bitter 87%, Kalev, 100g
Kommikarp Brandy Beans, 200g
(6411401014826) 12.18/kg
KM-ga: 1.99
Karamelli-pähkli (5941021025571) Pistaatsia (5941021025564) 20.00/kg
Mustika (5941021024215) Vaarika (5941021024192) 20.00/kg
2.17
2.65
KM-ga: 2.69
Šokolaad mini, 200g
KitKat (5000189974579) Lion (7613034675842) 10.85/kg
KM-ga: 3.29
Piimašokolaad Marabou, 220g
KM-ga: 2.24
(4740012036845) 18.10/kg
2.65
KM-ga: 3.29
Piimašokolaad Marabou, 220g
(7622201733803) 12.05/kg
Oreo (7622210354563) Sarapuupähkel (7622201727130) 12.05/kg
3.06
0.65
KM-ga: 0.8
1.04
Piimašokolaad Dubai, Germiyan, 100g
Küpsised Kalev, 163g
Küpsised Feiny Biscuits, 135g
KM-ga: 3.79
KM-ga: 1.29
(8682665829022) 30.60/kg
Vanilli (4740012600046) Klassikaline (4740012600053) 3.99/kg
Apelsin (9002859070754) Kirss (9002859070792 7.70/kg
1.04 KM-ga: 1.29
1.12 KM-ga: 1.39
1.51
Küpsised kakaokreemiga, Feiny Bisquit, 180g
Küpsised Ladyfinger Tiramisu Speciale, 200g
Küpsised Domino, vegan, Fazer, 175g
(9002859069024) 5.78/kg
8
0.67
(9002859041860) 5.60/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.87
(6416453075115) 8.63/kg
HINNAD august – september 2025
2.57
KM-ga: 3.19
Küpsised Domino, vegan, Fazer, 350g
1.52 KM-ga: 1.88
2.09
KM-ga: 2.59
Küpsised Kalev, 205g
(6416453075122) 7.34/kg
Pähklikreemiga (4740012600275) Šokolaadikreemiga (4740012600268) Vanillikreemiga (4740012600251) 7.41/kg
1.36 KM-ga: 1.69
1.01
1.01
Vahvel Feiny Biscuits, 250g
Rõngikud juustumaitseline, Mario, 200g
Rõngikud Mario, 250g
(4750163352312) 5.05/kg
Mooniseemnetega (4750163522210) Vanilje (4750163542218) 4.04/kg
1.28
1.93
1.25
Kakao (9002859063794) 5.44/kg
KM-ga: 1.59
KM-ga: 1.25
KM-ga: 2.39
Grissinid Stiratini, 250g
Küpsiste assortii, 400g
(9002859066603) 5.23/kg
KM-ga: 1.25
KM-ga: 1.55
Soolaküpsised Snackline, 300g
(9002859026812) 4.27/kg
Meresoola (9002859011061) Rosmariini (9002859072086) Seesami (078548293062) 7.72/kg
Küüslauguleib magus-hapu, 150g
1.25 KM-ga: 1.55
0.74
KM-ga: 0.92
0.74
Küüslauguleib rukkileivast, 150g
Küüslauguleib Viking Snacks, 150g
Seakamara krõpsud pipara-soolamaitselised, Ossi, 40g
0.80
KM-ga: 0.99
1.17 KM-ga: 1.45
1.17
Maisikrõpsud juustumaitselised, Vigur, 90g
Nisukrõpsud Bacon Snack, Snackline, 125g
Nisukrõpsud Paprika Mix, Snackline, 125g
(4751002121816) 8.33/kg
(4740053007835) 8.89/kg
(4750044001179) 8.33/kg
(9002859031328) 9.36/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
(4750044001056) 8.33/kg
KM-ga: 0.92
(4740053007354) 18.50/kg
KM-ga: 1.45
(9002859112713) 9.36/kg
9
HINNAD august – september 2025
1.98 KM-ga: 2.45
1.98 KM-ga: 2.45
0.60
Maisitorud Fuego, Takis, 100g
(8412600019672) 19.80/kg
Maisitorud Volcano, Takis 100g
(8412600019689) 19.80/kg
Dipikaste küüslauguga, Taffel, 14g
0.73 KM-ga: 0.9
1.09 KM-ga: 1.35
1.65
Röstitud ja soolatud päevalilleseemned Koch Excellence, 150g
Banaanilaastud Koch Excellence, 200g
Vürtsikas segu Koch Excellence, 250g
1.73 KM-ga: 2.15
2.41
KM-ga: 2.99
3.54
Peekoni-juustumaitselised maapähklid Koch Excellence, 300g
Energia segu Koch Excellence, 300g
Pähklite segu Koch Excellence, 300g
2.78 KM-ga: 3.45
3.22 KM-ga: 3.99
3.38
Aprikoos suhkruvaba, Koch Excellence, 300g
Mandel karamellis Koch Excellence, 300g
Kreeka pähkel Koch Excellence, 300g
1.09 KM-ga: 1.35
1.04 KM-ga: 1.29
0.85
Päevalilleseemed koore-sibulamaitselised, Yes, 150g
Maapähklid koorega, Snackline, 200g
Dattel kuivatatud, Menexo, 200g
(4742883014168) 4.87/kg
(4742883013567) 5.77/kg
(4742883014182) 9.27/kg
(4770266185747) 7.27/kg
10
(4742883016346) 5.45/kg
(4742883017701) 8.03/kg
(4742883017404) 10.73/kg
(9002859101458) 5.20/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 0.75
(4750024601061) 42.86/kg
KM-ga: 2.05
(4742883014267) 6.60/kg
KM-ga: 4.39
(4742883016360) 11.80/kg
KM-ga: 4.19
(4742883016377) 11.27/kg
KM-ga: 1.05
(5205468002275) 4.25/kg
HINNAD august – september 2025
1.12
KM-ga: 1.39
1.12 KM-ga: 1.39
1.12
Maapähklid röstitud krõbeda kattega, hapukoore-sibula, Draugu, 100g
Maapähklid röstitud krõbeda kattega, juustu-sibula, Draugu, 100g
Maapähklid röstitud BBQ maitselise krõbeda kattega, Draugu, 100g
1.09
1.09 KM-ga: 1.35
1.09
Smuuti ökoloogiline 6+, maasika, Põnn 110g
Smuuti ökoloogiline 6+, puuvilja Põnn 110g
1.15 KM-ga: 1.42
1.36
Kassitoit kana-piim, Friskies, 300g
Kassitoit 7+ linnulihaga, Whiskas, 4x85g
2.25
KM-ga: 2.79
2.84 KM-ga: 3.52
2.90
Kassitoit 4mix kana-köögivili, Daya, 1kg
Kassitoit kana-juurvili, Friskies, 1kg
Kassitoit veiselihaga, Whiskas, 800g
3.38 KM-ga: 4.19
4.35
0.73
Kassitoit linnuliha ja aedviljaga, Jeden Tag, 2kg
Kassitoit segu, Whiskas, 12x85g
(4750133111192) 11.20/kg
KM-ga: 1.35
4-viljapuder ökoloogiline banaan-mustikas 6+, Põnn, 110g
(4740073071137) 9.91/kg
0.43
KM-ga: 0.53
Pasteet kassidele Jeden Tag, 100g
Lõhe-forell (42263890) Vasikas-kana (42263883) 4.30/kg
(4010492969255) 2.25/kg
(4306188017851) 1.69/kg
(4750133111130) 11.20/kg
(4740073071243) 9.91/kg
(7613032248253) 3.83/kg
(7613036549943) 2.84/kg
KM-ga: 5.39
(4008429155857) 4.26/kg
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.39
(4750133111109) 11.20/kg
KM-ga: 1.35
(4740073072226) 9.91/kg
KM-ga: 1.69
(5900951301827) 4.00/kg
KM-ga: 3.59
(5998749144145) 3.63/kg
KM-ga: 0.9
Pasteet koertele Jeden Tag, 300g
Vasika-linnuliha (4306180226015) Veise-linnuliha (4306180225711) 2.43/kg
11
HINNAD august – september 2025
5.10 KM-ga: 6.33
1.07 KM-ga: 1.33
1.49
Koeratoit kanaga, Darling, 3kg
Närimispulk DentaStix, Pedigree, 3tk 77g
Närimispulk Dental koertele, Jeden Tag, 300g
2.33 KM-ga: 2.89
3.22 KM-ga: 3.99
1.12
Kassiliiv Betonite, 5L
Kassiliiv paakuv Jeden Tag, 10kg
(4306188039167) 0.32/kg
Lehtkäterätik Blossom, Grite, 120tk
(4770023346299) 0.01/tk
0.80
KM-ga: 0.99
1.12 KM-ga: 1.39
0.77
Pesukaitse Normal, Sence, 28tk
Niisked salvrätid Sensitive, Sence, 72tk
Niisked meigieemlduse salvrätikud, Sence, 20tk
0.85
KM-ga: 1.05
0.88
KM-ga: 1.09
1.01
Vatipadjad Sence, 100tk
Jalakreem piparmündiõliga, Sence, 100ml
Hambahari 360 Optic White (M), Colgate, 1tk
0.72 KM-ga: 0.89
0.72 KM-ga: 0.89
1.52
Hambahari ZigZag (S), Colgate, 1tk
Hambahari ZigZag (M), Colgate, 1tk
Hambapasta Max Fresh Mint, Colgate, 100ml
(7613034592781) 1.70/kg
(4751041780142) 0.47/l
(8718692411630) 0.03/tk
(8718692417618) 0.01/tk
(6001067004936) 0.72/tk
12
(5998749141496) 13.90/kg
(8718924873403) 0.02/tk
(8720964893013) 8.80/l
(6001067004943) 0.72/tk
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.85
(4306188423737) 4.97/kg
KM-ga: 1.39
KM-ga: 0.95
(8720604313222) 0.04/tk
KM-ga: 1.25
(6001067017332) 1.01/tk
KM-ga: 1.89
(8718951288881) 15.20/l
HINNAD august – september 2025
1.44 KM-ga: 1.79
2.65
KM-ga: 3.29
2.65
Hambapasta White sensitive, Signal, 75ml
Hambapasta Flouride, Sensodyne, 75ml
Hambapasta Whitening, Sensodyne, 75ml
0.80
1.12 KM-ga: 1.39
2.98
Vedelseep Aaloe laim, Family 560g
Vedelseep Sence, 500ml
Vedelseep Nord Clean, 3L
(8720181196133) 19.20/l
KM-ga: 0.99
(5908311869208) 35.33/l
KM-ga: 3.29
(5908311868515) 35.33/l
KM-ga: 3.69
(4260637721792) 1.43/kg
Kiivi (8720604314618) Virsik (8720604314694) 2.24/l
Oliiv (6410416223056) Vaarikas (6410416223032) 0.99/l
1.01 KM-ga: 1.25
1.01
1.69
Dušigeel, Body-X Fuze, 300ml
Dušigeel, Sence, 300ml
Dušigeel Men comfort, Dove, 250ml
KM-ga: 1.25
KM-ga: 2.09
Active (8718692417236) Pulse (8718692417212) 3.37/l
Apple (8718924872970) Grapefruit (8718924872994) 3.37/l
(8720181313417) 6.76/l
3.70
1.52 KM-ga: 1.89
2.09
Dušigeel Orchid&Milk, Palmolive, 750ml
Sence Coconut 400ml
Šampoon Gliss, 250ml
KM-ga: 4.59
KM-ga: 2.59
(8718951649101) 4.93/l
Palsam (8720289262556) Šampoon (8720289262471) 3.80/l
Color prefector (3178040429628) Ultimate repair (3178040683167) 8.36/l
2.73
1.04 KM-ga: 1.29
1.04
Rulldeodorant Women, Umbro, 50ml
Rulldeodorant Men, Umbro, 50ml
KM-ga: 3.39
Šampoon Intensive repair, Dove, 400ml
(8712561488280) 6.83/l
Motion (5013692272360) Tempo (5013692272377) 20.80/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.29
Action (5013692272414) Ice (5013692272438) 20.80/l
13
HINNAD august – september 2025
0.88
1.12 KM-ga: 1.39
1.12
Deodorant Body X-Fuze, 150ml
Deodorant Floral & Grapefruit, Sence, 150ml
Deodorant Tropical & Coconut, Sence, 150ml
1.12
KM-ga: 1.39
2.25
KM-ga: 2.79
3.70
Habemeajamisvaht Body-X Fuze, 200ml
Raseerija Razors women, Sence, 24tk
(8720604314168) 0.09/tk
Raseerijad Sensor 3 Gillette, 6tk
(7702018466191) 0.62/tk
1.17
KM-ga: 1.45
1.60 KM-ga: 1.99
1.69
Puhastusvahend Anti-Calc At Home Clean, 750ml
Torupuhastusvahend Nord Clean, 1L
Üldpuhastusvahend õuna, Mr Propre, 500ml
2.01
1.41
0.56
KM-ga: 1.09
Active (8721073601285) Pulse (8718692413764) 5.87/l
(8718692414099) 5.60/l
(8718692416451) 1.56/kg
KM-ga: 2.49
Aknapuhastusvahend Ajax, 500ml
(6410416213279) 1.60/kg
KM-ga: 1.75
WC puhastusvahend Nord Clean, 750ml
(8718924874189) 7.47/l
KM-ga: 4.59
KM-ga: 2.09
(8001090860699) 3.38/l
KM-ga: 0.69
WC seep, At Home, 40g
(8718951137615) 4.02/l
Pine (6410416225128) Ocean (6410416225111) 1.88/l
Aqua (8719874192835) Lavender (8719874192897) Lemon (8719874192859) 14.00/kg
1.12
1.12
1.44
KM-ga: 1.39
Õhuvärskendaja, At Home, 400ml
Cherry (8720847374721) Fresh Linen (8720847374707) Jasmiin (8720847374769) 2.80/l
14
(8718924874202) 7.47/l
KM-ga: 1.39
KM-ga: 1.39
Õhuvärskendaja At Home, 400ml
Lavendel (8720847374806) Vanilje (8720847374783) 2.80/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.79
Mopi varuots, Fancy Mop, 1tk
(6410411832345) 1.44/tk
HINNAD august – september 2025
1.12
KM-ga: 1.39
1.69 KM-ga: 2.09
2.41
Švammlapp, Jeden Tag, 5tk
Üldpuhastuslapp, Saana, 25x25cmx30tk
Majapidamisseep Pilvi, 2tk
0.80
KM-ga: 0.99
6.44
KM-ga: 7.99
6.44
Nõudepesuvahend Wash&Free Lemon&Mint, 500g
Nõudepesumasina tabletid, Lemon AIl in 1, Finish, 44tk
Nõudepesutabletid All in 1, At Home 90tk
5.23
KM-ga: 6.49
0.80
KM-ga: 0.99
2.25
Nõudepesutabletid Quantum All in 1, Finish, 25tk
Nõudepesumasina puhastusvahend At Home Clean, 2tk
Puhastustabletid pesumasinale, Jeden Tag, 51tk
3.22 KM-ga: 3.99
1.36 KM-ga: 1.69
3.54
Nõudepesumasina puhastusvahend Lemon, Finish 250ml
Pesugeel color, Nord Clean, 1L
Pesugeel color, Nord Clean, 4,2L
4.02
KM-ga: 4.99
4.83 KM-ga: 5.99
7.25
Pesupulber color, Ariel, 1,2kg
Geelkapslid Color Ariel, 3in1, 15tk
Pesukapslid Extra Clean, Ariel, 29tk
(4306188048015) 0.22/tk
(4260637724663) 1.60/kg
(4251758413130) 0.21/tk
(5410036307380) 12.88/l
(8700216088534) 3.35/kg
(6410412101242) 0.06/tk
(8720065006565) 0.15/tk
(8719874192811) 0.40/tk
(6410416215655) 1.36/l
(8700216321549) 0.32/tk
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 2.99
(6410410192105) 1.21/tk
KM-ga: 7.99
(8719874192057) 0.07/tk
KM-ga: 2.79
(4306188024439) 0.04/tk
KM-ga: 4.39
(6410416345659) 0.84/l
KM-ga: 8.99
(8001090840424) 0.25/tk
15
HINNAD august – september 2025
1.12
KM-ga: 1.39
1.25 KM-ga: 1.55
1.28
Küpsetuspaber Maku 24x38x42cm, 24tk
Toidukile Jeden Tag, 30cmx75m
Foolium Maku, 29cmx10m
1.85 KM-ga: 2.29
1.01 KM-ga: 1.25
1.28
Foolium tugev, Jeden Tag, 30x30cm
Küpsetuskott Saana, 52X58cm, 2tk
Kohvifilter, nr4, Maku, 100tk
1.36 KM-ga: 1.69
1.85 KM-ga: 2.29
2.33
Papptaldrik Saana, 26cm, 10tk
Kohvitops Saana, 200mlx50tk
Joogitops Saana, 200mlx50tk
2.90
KM-ga: 3.59
2.41
KM-ga: 2.99
2.57
Joogitops Saana, 300mlx20tk
Õlletops Saana, 480mlx25tk
Grill ühekordne, 1tk
4.83 KM-ga: 5.99
6.12
KM-ga: 7.59
1.12
Grilltarvikud Mustang, 1tk
Grillvardad Mustang, 60cm 6tk
Süütetabletid, Mustang, 32tk
(6410416265506) 0.05/tk
(4306188345725) 1.85/tk
(6410413327153) 0.14/tk
(6410412958730) 2.90/tk
(6410412767677) 4.83/tk
16
(4306188000587) 1.25/tk
(6410412774965) 0.51/tk
(6410412117540) 0.04/tk
(6410412864994) 0.10/tk
(6410416167060) 1.02/tk
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 1.59
(6410416265476) 1.28/tk
KM-ga: 1.59
(6410416265520) 0.01/tk
KM-ga: 2.89
(6410410187354) 0.05/tk
KM-ga: 3.19
(6410411827426) 2.57/tk
KM-ga: 1.39
(6410411826672) 0.04/tk
HINNAD august – september 2025
4.67
KM-ga: 5.79
2.90
KM-ga: 3.59
1.36
Süütepalad Mustang, 100tk
Suitsulaast, õun, Mustang, 3L
Saunalõhn eukalüpt, 4Living, 500ml
0.56
KM-ga: 0.69
0.77 KM-ga: 0.95
1.04
Prügikott 50L Jeden Tag, 20tk
Prügikott 30L Nord Clean, 25tk
Töökindad PVC punktidega, 1tk
1.36 KM-ga: 1.69
2.86 KM-ga: 3.55
5.88
Sõrmkindad puutetundlikud, Acces 1tk
Sokid naiste nr 35-42, Sneaker, 3 paari
Töösokid meestele nr 39-42,43-46, 8 paari
0.69
1.25 KM-ga: 1.55
1.25
Õliküünal Polar 55h
(6410416266558) 0.05/tk
(4306188378303) 0.03/tk
(6410412895288) 1.36/tk
KM-ga: 0.85
(6410416375519) 0.97/l
(6410410196516) 0.03/tk
(4016246115404) 0.95/tk
KM-ga: 1.69
(6410411888298) 2.72/l
KM-ga: 1.29
(6410411848636) 1.04/tk
KM-ga: 7.29
(4016246570098) 0.74/tk
KM-ga: 1.55
Punane (6410411104558) Valge (6410411104152) 0.69/tk
Õueküünal Polar, 2tk
(6410411100970) 0.63/tk
Hauaküünal Polar Ingel, 36h
1.69
2.30
2.65
Hauaküünal Polar, 120h
Hauaküünal kuusnurk klaas, Polar, 120h
KM-ga: 2.09
Lõhnaküünal Aura 22h, 1tk
Amber (5906927049700) Iris-blackcurrant (5906927049748) Oak-moss (5906927049724) 1.69/tk
KM-ga: 2.85
Punane (6410413334588) Valge (6410413229525) 2.30/tk
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
(6410412141897) 1.25/tk
KM-ga: 3.29
(6410412577085) 2.65/tk
17
HINNAD august – september 2025
2.65
KM-ga: 3.29
1.41 KM-ga: 1.75
1.77
Teeküünal, Polar, 50tkx4h
Õhupallid Ükssarvik, 8tk
Õhupallid Paw Patrol, 8tk
0.60
KM-ga: 0.75
1.93 KM-ga: 2.39
2.01
Mullitaja iPlay, 60ml
Õhupallid Festi täpid 30cm, 10tk
Mullitaja Liblikas IPlay, 40ml
1.44 KM-ga: 1.79
2.17
KM-ga: 2.69
1.36
Mängukaardid, plastikust, 1tk
Stressipall Puffer Monster One-Eye, 1tk
(8714627011265) 2.17/tk
Trikiauto Stuntti, 1tk
(6410416380162) 1.36/tk
1.69 KM-ga: 2.09
2.81
KM-ga: 3.49
3.22
ATV Xtreme, 1tk
(6410416439792) 1.69/tk
Traktor, 1tk
(6410416323763) 2.81/tk
Auto 1:32 11,5x8,5cm
1.41
0.52
0.80
+pant
+pant
0.10
0.10
(6410413258754) 0.05/tk
(6410413166998) 0.60/l
(6410410147136) 1.44/tk
KM-ga: 1.75
Pakketeip 48mmx66mm, Tarmo, 1tk
Pruun (6410411532252) Läbipaistev (6410411532092) 1.41/tk
18
KM-ga: 2.19
(5201184937686) 0.18/tk
(6410416345987) 0.19/tk
KM-ga: 0.65
Leedu vesi karboniseerimata, Neptunas, 150cl
(5000112651454) 0.35/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
(5201184899779) 0.22/tk
KM-ga: 2.49
(6410416429922) 50.25/l
KM-ga: 1.69
KM-ga: 3.99
(6410416157818) 3.22/tk
KM-ga: 0.99
Eesti vesi sidrunimaitseline, Aura Fruit, 150cl
(4740098082712) 0.53/l
HINNAD august – september 2025
1.04 KM-ga: 1.29
1.44 KM-ga: 1.79
0.88
KM-ga: 1.09
+pant
0.10 Eesti mahl ploominektar Aura, 100cl
Eesti mahlajook Aura Fresh, 200cl
Eesti karastusjook Kelluke, 150cl
(4740051004331) 1.04/l
Jõhvikas (4740098072508) Õuna-kirsi-aroonia (4740098082736) 0.72/l
1.36
0.72
0.98
+pant
+pant
+pant
0.10
0.10
0.10
KM-ga: 1.69
Austria energiajook Red Bull, 35,5cl
Originaal (9002490210939) Suhkruvaba (90446184) 3.83/l
8.86 KM-ga: 10.99
Saksamaa alkoholivaba liköör Glitter Spritz 0% 70cl
KM-ga: 0.89
(4740098016342) 0.59/l
KM-ga: 1.22
Eesti alkoholivaba õlu A.Le Coq Premium 0% 50cl
Eesti õlu A.Le Coq Alexander 5,2% 50cl
19.35
23.38
(4740098080763) 1.44/l
KM-ga: 23.99
Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Laurent Lequart Reserve 12% 75cl
(4740098078661) 1.96/l
KM-ga: 28.99
Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Laurent Lequart Blanc de Blancs 12% 75cl
(4260449551518) 12.66/l
Demi-Sec (3760048050043) Brut (3760048050067) 25.8/l
23.38 KM-ga: 28.99
24.19
KM-ga: 29.99
28.22
Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Laurent Lequart Blanc de Noirs 12% 75cl
Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Laurent Lequart Rose Extra Brut 12% 75cl
Prantsusmaa KPN kvaliteetvahuvein Laurent Lequart Extra Brut 12% 75cl
5.40 KM-ga: 6.69
5.64
KM-ga: 6.99
8.06
Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina&Sarda Semi Sec 11,5% 75cl
Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina&Sarda Blanc de Blancs 11,5% 75cl
Hispaania KPN kvaliteetvahuvein Alsina&Sarda Gran Reserva Brut 12% 75cl
(3760048050432) 31.17/l
(8420805020010) 7.20/l
(3760048050104) 32.25/l
(8420805020461) 7.52/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
(3760048050036) 31.17/l
KM-ga: 34.99
(3760048050999) 37.63/l
KM-ga: 9.99
(8420805020058) 10.75/l
19
HINNAD august – september 2025
3.46 KM-ga: 4.29
3.46 KM-ga: 4.29
3.46
Saksamaa aromatiseeritud puuviljavein Monte Cristo White 10% 75cl
Saksamaa aromatiseeritud puuviljavein Monte Cristo Rose 10% 75cl
Saksamaa aromatiseeritud puuviljavein Monte Cristo Red 10% 75cl
6.12
KM-ga: 7.59
6.93
KM-ga: 8.59
6.93
Saksamaa KPN vein Heinz Pfaffmann Rose 11,5% 75cl
Saksamaa KPN vein Heinz Pfaffmann Merlot 13% 75cl
Saksamaa KPN vein Heinz Pfaffmann Gewürztramier 11% 75cl
7.65 KM-ga: 9.49
7.65 KM-ga: 9.49
6.44
Saksamaa KPN vein Neiss Riesling 12,5% 75cl
Saksamaa KPN vein Neiss Pinot Grigio 12,5% 75cl
Austria KPN vein Dürnberg Rose Classic 11,5% 75cl
6.44
KM-ga: 7.99
9.67 KM-ga: 11.99
10.48
Austria KPN vein Dürnberg Grüner Veltliner 12,5% 75cl
Austria KPN vein Dürnberg Grüner Veltiner Alte Reben 12,5% 75cl
Austria KPN vein Dürnberg Weinviertel Reserve 13% 75cl
4.02
KM-ga: 4.99
4.02
KM-ga: 4.99
4.02
Prantsusmaa vein Maison Sabadie Reserve Blanc 12% 75cl
Prantsusmaa vein Maison Sabadie Reserve Rose 12% 75cl
Prantsusmaa vein Maison Sabadie Reserve Rouge 12,5% 75cl
(4740158007402) 4.61/l
(4250013107647) 8.16/l
(4260144745434) 10.20/l
(9120013425247) 8.59/l
(3552847220006) 5.36/l
20
(4740158007426) 4.61/l
(4250013107944) 9.24/l
(4260144747599) 10.20/l
(9120013422482) 12.89/l
(3552847230005) 5.36/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 4.29
(4740158007440) 4.61/l
KM-ga: 8.59
(4250013107418) 9.24/l
KM-ga: 7.99
(9120013425254) 8.59/l
KM-ga: 12.99
(9120013423441) 13.97/l
KM-ga: 4.99
(3552847210007) 5.36/l
HINNAD august – september 2025
7.25 KM-ga: 8.99
8.86 KM-ga: 10.99
10.48
Itaalia KPN vein Bruno Porro Langhe Rosso 13,5% 75cl
Itaalia KPN vein Bruno Porro Piemonte Barbera 15% 75cl
Itaalia KPN vein Bruno Porro Dogliani Superiore14,5% 75cl
13.70 KM-ga: 16.99
27.41
5.64
Itaalia KPN vein Bruno Porro Langhe Nebbiolo 13,5% 75cl
Itaalia KPN vein Bruno Porro Barolo 14,5% 75cl
Hispaania KPN vein Vivanco Rioja 13% 75cl
(8034097540103) 36.55/l
Blanco (8436028380060) Rose (8436028380077) 7.52/l
8.06
KM-ga: 9.99
10.48
KM-ga: 12.99
6.44
Hispaania KPN vein Vivanco Rioja Crianza 13,5% 75cl
Hispaania KPN vein Vivanco Rioja Reserva 14% 75cl
Hispaania KPN vein Beronia Crianza 13,5% 75cl
6.44
KM-ga: 7.99
6.85
KM-ga: 8.49
9.67
Hispaania KPN vein Beronia Viura 12,5% 75cl
Hispaania KPN vein Beronia Tempranillo Ecologico 13,5% 75cl
Hispaania KPN vein Beronia Rioja Reserva 14% 75cl
16.12
KM-ga: 19.99
8.86 KM-ga: 10.99
11.69
Hispaania KPN vein Beronia Rioja Gran Reserva 14,5% 75cl
LAV vein Cape Point Sauvignon Blanc 13% 75cl
LAV vein Cape Point Noordhoek Sauv Blanc 13% 75cl
(8034097540073) 9.67/l
(8034097540110) 18.267/l
(8436028380008) 10.75/l
(8410023000284) 8.59/l
(8410023223959) 21.49/l
(8034097540097) 11.81/l
KM-ga: 33.99
(8436028380015) 13.97/l
(8410023021111) 9.13/l
(6009653690617) 11.81/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 12.99
(8034097540011) 13.97/l
KM-ga: 6.99
KM-ga: 7.99
(8410023000420) 8.59/l
KM-ga: 11.99
(8410023000390) 12.89/l
KM-ga: 14.49
(6009653690143) 15.59/l
21
HINNAD august – september 2025
8.86 KM-ga: 10.99
11.28
KM-ga: 13.99
11.21
Hollandi liköör Bols Blue Curacao 21% 70cl
Hollandi liköör Bols Triple Sec 38% 70cl
Saksamaa liköör Glitter Spritz 15% 70cl
14.51 KM-ga: 17.99
17.73 KM-ga: 21.99
23.38
Hollandi liköör Galliano Vanilla 30% 70cl
Hollandi liköör Galliano L`Autentico 42,3% 70cl
Itaalia liköör Bomba Carta Amaro Caffe 26% 70cl
29.83 KM-ga: 36.99
7.65 KM-ga: 9.49
7.65
Itaalia liköör Bomba Carta Amaro 33% 70cl
Soome maitsestatud viin Finlandia Blackcurrant 37,5% 50cl
Soome maitsestatud viin Finlandia Cranberry 37,5% 50cl
7.65 KM-ga: 9.49
7.65 KM-ga: 9.49
7.90
Soome maitsestatud viin Finlandia Grapefruit 37,5% 50cl
Soome maitsestatud viin Finlandia Redberry 37,5% 50cl
Soome viin Finlandia 40% 50cl
15.31
KM-ga: 18.99
6.04
KM-ga: 7.49
18.54
Soome viin Finlandia 40% 100cl
Eesti džinn Saare 37,5% 50cl
Hispaania džinn Tann’s 40% 70cl
(8716000965226) 12.66/l
(8716000966575) 20.73/l
(8005765970836) 42.61/l
(5099873002025) 15.30/l
(6412700021027) 15.31/l
22
(8716000965066) 16.11/l
(8716000967169) 25.33/l
(5099873001899) 15.30/l
(5099873002223) 15.30/l
(4740034015354) 12.08/l
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
KM-ga: 13.9
(4260449551471) 16.01/l
KM-ga: 28.99
(8005765971598) 33.40/l
KM-ga: 9.49
(5099873001950) 15.30/l
KM-ga: 9.79
(6412709021271) 15.80/l
KM-ga: 22.99
(8410837520299) 26.49/l
HINNAD august – september 2025
29.02 KM-ga: 35.99
29.02 KM-ga: 35.99
33.06
Itaalia džinn Grifu Limu 41,5% 70cl
Itaalia džinn Grifu Orange 41% 70cl
Itaalia džinn Silvio Carta Old Tom 44% 70cl
8.06
KM-ga: 9.99
8.86 KM-ga: 10.99
11.28
Gruusia brändi Georgian Legend VS 40% 50cl
Gruusia brändi Georgian Legend VSOP 40% 50cl
Gruusia brändi Georgian Legend XO 40% 50cl
(8005765969816) 41.46/kg
(4860022067070) 16.12/l
(8005765971574) 41.46/kg
(4860022067063) 17.72/l
KM-ga: 40.99
(8005765972113) 47.23/l
KM-ga: 13.99
(4860022067049) 22.56/l
36.28
KM-ga: 44.99
44.35
51.60
Jaapan viski Sadashi Mizunara Oak Finish 43% 70cl
Šotimaa viski Kilchoman Machir Bay 46% 70cl
Šotimaa viski Kilchoman Sanaig 46% 70cl
KM-ga: 54.99
(8410837620708) 51.83/l
(5060210700522) 63.33/l
Müügiesindajad:
(5060210700607) 73.71/l
Ladu:
PRIIT LIIVA müügiesindaja
ROCCO HUNT müügiesindaja
JAANUS KUUSIK müügiesindaja
Lääne-Viru maakond, Ida-Viru maakond, Järva maakond
Tallinn Harju maakond Pärnu maakond, Viljandi maakond, Lääne maakond, Jõgeva maakond, Tartu maakond, Võru maakond, Valga maakond
Harju maakond, Rapla maakond, Lääne maakond Saaremaakond Pärnu maakond
Tel: 5556 7305 priit.liiva@aldar.ee
KM-ga: 63.99
Tel: 5556 7323 jaanus.kuusik@aldar.ee
Laojuhataja
Müügiassistent
Tel: 5556 7399 ladu@aldar.ee
Tel: 5556 7319
Müügiassistent
Näpi tee 5, Aluvere, 44208 Lääne-Viru maakond
Tel: 666 7313 5556 7319 ladu.myyk@aldar.ee
Tel: 5556 7332 rocco.hunt@aldar.ee
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
E-R 8.00—16.30
23
HINNAD august – september 2025
KVALITEETNE
MAITSEB HÄSTI!
VALIKUS ERINEVAD PÄHKLID, KUIVATATUD VILJAD JA SEGUD. PROOVI JÄRGI! 24
Pakkumised kehtivad august – september 2025 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.