__MAIN_TEXT__

Page 1

25.06.2019

Хтось грає в гру І це дуже погана гра - директор Рівнетеплоенерго про вилучення документів

ON-L

«Хтось грає в гру. І це дуже погана гра», директор Рівнетеплоенерго про вилучення документів ПОНЕДІЛОК, 03 ЧЕРВНЯ 2019

13:57

Підприємству закидають змову з міською владою та корупцію в особливо великих розмірах

Сьогодні видання «ВСЕ» написало, що: «В "Рівнетеплоенерго" вилучають документи. Підозрюють змову з Рівнерадою і корупцію в особливо великих розмірах» Посилаючись на рішення суду від 27 травня, журналісти повідомляють, що міська влада погодила для «Рівнетеплоенерго» інвестиційну програму без відповідної схеми ЗНАЙТИ Пошук теплопостачання.

https://radiotrek.rv.ua/news/htos_graie_v_gru_i_tse_duzhe_pogana_gra__dyrektor_rivneteploenergo_pro_vyluchennya_dokumentiv_237175.html

1/6


25.06.2019

Хтось грає в гру І це дуже погана гра - директор Рівнетеплоенерго про вилучення документів

ON-L

В рамках програми вже виділили 16 мільйонів гривень з міського бюджету. Водночас дочірня компанія Рівнетеплоенерго «Рівнетеплосервіс» завищує вартість матеріалів під час закупок, аби отримати більші бюджетних коштів і перевести їх в «тінь».   Причетних  можуть притягнути до кримінальної відповідальности.

Суд ухвалив рішення надати слідчим доступ до документів теплопостачальника, аби перевірити ці факти. Директор «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський запевняє, що заяви про корупцію – неправда. Оскільки керівник фірми був в дорозі, то лаконічно прокоментував нам ситуацію:

Я можу сказати, що це якийсь жарт. Хтось грає в гру. І це дуже погана гра.

Нині в «Рівнетеплоенерго» готують офіційну відповідь, яка має роз’яснити ситуацію. ЗНАЙТИ Пошук Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 https://radiotrek.rv.ua/news/htos_graie_v_gru_i_tse_duzhe_pogana_gra__dyrektor_rivneteploenergo_pro_vyluchennya_dokumentiv_237175.html

2/6

Profile for Четверта влада

«Хтось грає в гру  

«Хтось грає в гру  

Advertisement