ЖІНКИ ПЕРЕВАЖАЮТЬ: ХТО ПРАЦЮЄ В ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЯХ НА РІВНЕНЩИНІ

Page 1

18.03.2019

Новини Рівного - чаРівне. Жінки переважають: хто працює в окружних виборчих комісіях на Рівненщині

ГОЛОВНА

НОВИНИ РІВНОГО

ПУЗАТА МАМА

ФОТОАЛЬБОМИ

ВІДЕО

ПОШУК

Вхід

Головна / Новини Рівного

ЖІНКИ ПЕРЕВАЖАЮТЬ: ХТО ПРАЦЮЄ В ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЯХ НА РІВНЕНЩИНІ Нравится 0 20.02.2019, 14:47

Поделиться Переглядів: 195

На Рівненщині сформовано п’ять окружних виборчих комісій загальною кількістю 178 осіб та за поданнями 36 кандидатів на пост Президента. В середньому, склад однієї виборчої комісії становить 35-36 осіб. 28,7% мають досвід роботи на попередніх виборчих кампаніях. Середній вік членів комісій – 48 років. Серед числа комісій 62,9% є жінками та 37,1% – чоловіки. 18 лютого на черговому засіданні Центральна виборча комісія утворила окружні виборчі комісії з виборів Президента України в усіх областях, та Рівненській зокрема. Так, на Рівненщині сформовано 5 ОВК у, відповідно, п’яти територіальних виборчих округах. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала склад окружних виборчих комісій щодо їх досвіду, гендеру, віку та за поданнями яких кандидатів представлені члени цих комісій. Серед загальної кількості членів комісій 28,7%, тобто 51 особа, мають досвід роботи на попередніх виборчих кампаніях. Зокрема, серед керівного складу 4 представників окружних виборчих комісій працювали під час попередніх виборчих кампаніях. Голова окружної виборчої комісії на ТВК 152 Лариса Дем’янова, Дем’янова призначена на посаду за поданням Петра Порошенка, має досвід роботи у 6 виборчих кампаніях. Так, у 2015 році на місцевих виборах виконувала обов’язки голови окружної виборчої комісії по цьому ж окрузі. У 2014 році на виборах народних депутатів була членкинею виборчої комісії від політичної партії «Українська платформа «СОБОР». Також у 2014 на позачергових виборах Президента у ТВО 154 була членкинею комісії від Петра Порошенка. У 2012 році на виборах народних депутатів – членкиня окружної виборчої комісії від Блоку Юлії Тимошенко «Батьківщина». У 2010 під час виборів Президента України – секретарка комісії у ТВО 154 від кандидатки Юлії Тимошенко. У 2007 на позачергових виборах народних депутатів виконувала обов’язки секретарки окружної виборчої комісії за поданням Юлії Тимошенко. Голова окружної виборчої комісії на ТВК 155 Оксана Кондратюк за поданням Романа Безсмертного брала участь у двох виборчих кампаніях у 2014 році: на позачергових виборах Президента по ТВО 157 була членкинею комісії за поданням Юлії Тимошенко та на виборах народних депутатів у ТВО 155 – членкиня комісії від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Новини Рівного Нові

Популярні

13:40

На Рівненщині змагались найактивніші спортивні родини (фото)

13:08

На Рівненщині більше 13 тисячі школярів, які не мають щеплень

12:45

Виступи у Млинові та Рівному та участь в Раді регіонального розвитку: де та

http://charivne.info/rivne-news/39317-zhinky-perevazhayut-khto-pratsyuye-v-okruzhnykh-vyborchykh-komisiyakh-na-rivnenshchyni

1/3


18.03.2019

Новини Рівного - чаРівне. Жінки переважають: хто працює в окружних виборчих комісіях на Рівненщині коли сьогодні зустрічатимуть Порошенка?

Голова окружної виборчої комісії на ТВК 154 Сніжана Долишня за поданням Сергія Кривоноса має досвід членкині комісії на виборах Президента у 2010 році від Віктора Януковича. Секретарка окружної виборчої комісії на ТВК 154 Олена Каліцька за поданням Анатолія Гриценка має досвід роботи у двох виборчих кампаніях: у 2015 році на місцевих виборах була головою комісії від блоку Петра Порошенка «Солідарність» та у 1998 на чергових виборах – секретаркою ОВК за поданням Центральної виборчої комісії. Загалом, Центральна виборча комісія утворила окружні виборчі комісії за поданнями 36 кандидатів на посаду Президента України. Так, лише восьмеро кандидатів не надали кандидатур до складу ОВК: Геннадій Балашов, Інна Богословська, Олександр Ващенко, Дмитро Гнап, Дмитро Добродомов, Ілля Кива, Аркадій Корнацький та Євгеній Мураєв. Керівний склад ОВК сформований за поданнями наступних кандидатів на пост Президента: голова окружної виборчої комісії: ТВО 152 – за поданням Петра Порошенко, ТВО 153 – Олександра Данилюка, ТВО 154 – Сергія Кривоноса, ТВО 155 – Романа Безсмертного, ТВО 156 – Юрія Кармазіна заступник голови окружної виборчої комісії: ТВО 152 – за поданням Ігоря Смешко, ТВО 153 – Юлії Литвиненко, ТВО 154 – Олександра Мороза, ТВО 155 – Володимира Зеленського, ТВО 156 – Вікторії Бондар секретар окружної виборчої комісії: ТВО 152 – за поданням Миколи Габера, ТВО 153 – Юрія Дерев’янка, ТВО 154 – Анатолія Гриценка, ТВО 155 – Ольги Богомолець, ТВО 156 – Андрія Садового. Середній вік членів окружних комісій становить 48 років. Наймолодшим членом окружних комісій є членкиня ОВК 155 Христина Романушко – 1999 року народження (20 років). Найстаршим є член ОВК 152 Георгій Загородній – 1937 року народження (82 роки).

12:30

У Рівному активне будівництво на місці спаленого ресторану (Фото)

11:49

У дитини, яка у Рівному померла від кору, не було достатнього рівня імуноглобуліну-джі

11:45

Поки чоловік виносив сміття, жінка позбавила життя дитину, - поліція про трагедію у Рівному

11:42

Як зробити дороговартісну покупку та заощадити - поради від ПриватБанку

11:35

"Верес" завершив третій тренувальний збір перемогою

11:15

Паліям сухого листя на Рівненщини загрожує до 40 тисяч штрафу

10:39

Через приїзд Порошенка у Рівному перенесуть зупинку

Погода Погода у Рівному вологість: тиск:

Що стосується гендеру, то серед 178 представників окружних виборчих комісій: 112 осіб – жінки та 66 осіб – чоловіки. Серед керівного складу ОВК 10 жінок та 5 чоловіків. Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

вітер: Погода у Костополі вологість: тиск: вітер: Погода у Луганську Погода у Запоріжжі

РОБОТА Робота Рівне ПриватБанк нарощує

На Рівненщині змагались

На Рівненщині більше 13

видачу «теплих»

найактивніші спортивні

тисячі школярів, які не

кредитів

родини (фото)

мають щеплень

Виступи у Млинові та

У Рівному активне

У дитини, яка у Рівному

Рівному та участь в Раді

будівництво на місці

померла від кору, не

регіонального розвитку:

спаленого ресторану

було достатнього рівня

де та коли сьогодні

(Фото)

імуноглобуліну-джі

розмістити резюме Loading...

зустрічатимуть Порошенка? Гороскоп

Овен

Телец

Близнецы

Рак

Лев

Дева

Весы

Скорпион

Стрелец

Козерог

Водолей

Рыбы

тлумачення снів

На границе между «У купивших в Крыму «ДНР» и «ЛНР»: как недвижимость живет россиян уже проблемы» – эксперт

В Україні жінка вперше отримала військове звання генерала

Как «Правий сектор» воюет с российскими боевиками на Донбассе

http://charivne.info/rivne-news/39317-zhinky-perevazhayut-khto-pratsyuye-v-okruzhnykh-vyborchykh-komisiyakh-na-rivnenshchyni

2/3


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.