Рішення

Page 1

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА (26 сесія, 7 скликання) РІШЕННЯ

18 жовтня 2018 року

№ 5129

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 16.11.2011 № 290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", з метою уточнень положень генерального плану міста, визначення планувальної організації і розвитку частини території, враховуючи пропозиції депутатської комісії з вивчення питань комплексної забудови та розвитку території правого берега Басівкутського водосховища (озера) в місті Рівному, Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА: 1. Надати Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради дозвіл на розроблення детального плану території правого берега Басівкутського водосховища (озера) орієнтовною площею 80 га у комплексі із внесенням змін до діючого детального плану території на вулиці В’ячеслава Чорновола відповідно до містобудівної документації, генерального плану та плану зонування міста. 2. Визначити Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської замовником розроблення детального плану території. 3. Технічне завдання на розроблення детального плану території погодити з постійною комісією з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування. 4. Детальний план території затвердити рішенням Рівненської міської ради. 5. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів міського бюджету або інших джерел, не заборонених законом, відповідно до статті 10 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".


2

Продовження рішення Рівненської міської ради від 18.10.2018 № 5129

6. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; постійній комісії з питань транспорту, зв’язку та екології; постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики; секретарю міської ради С. Паладійчуку і заступникам міського голови В. Герману та О. Хмилецькому, а організацію його виконання – Управлінню містобудування та архітектури.

Міський голова

В. Хомко


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.