Page 1

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я вул. 16 Липня, 38, м.. Рівне, 33028,тел. (0362-2) 26-67-34 факс: 26-17-67 E-mail: operator@med.rivne.com Код в ЄДРПОУ 02013136

22.08.2018

№ 03-23/760/Т Торбіч Володимир Анатолійович 4vlada.com@gmail.com

На виконання запиту на інформацію відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» від 13.08.2018, управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації інформує наступне. 1. Апарат для брахітерапії обліковується на балансі комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради з грудня 2006 року передано Чорнобильським Фондом. 2. Апарат для брахітерапії потребує заміни привідних пасів, технічного огляду та профілактики сервісними інженерами фірми "Electa". За умови відсутності суттєвих технічних та конструктивних проблем-завантаження джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ) після чого буде готовий до проведення процедур. Опромінення на даний час не проводяться. 3. Апарат не працює з січня 2014 року через відсутність джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ). Кожних 3-4 місяці необхідно проводити заміну ДІВ яке виробляється виключно у Нідерладах, оплату ДІВ в попередні роки (2012-2013рр.) здійснював Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». В Україні згідно чинного законодавства установа не має права займатися отриманням на кордоні, транспортуванням територією України, встановленням нового ДІВ з вилученням, вивезенням та відправкою за межі країни старого, відпрацьованого ДІВ виробнику у Нідерланди, - зазначений перелік робіт проводить УДВ "Ізотоп" м. Київ. Вартість складається із вартості ДІВ, дозвільно-регламентуючих документів, комплексу робіт із транспортування та перезарядки апарату та суттєво залежить від кількості замовлених ДІВ. Орієнтовна вартість за 2 (два) ДІВ складає близько 950.000 (дев'ятсот п'ятдесят тисяч) грн.(тендер). Крім самого ДІВ необхідні кошти на регулярне технічне обслуговування як апарату для проведення брахітерапії так й С-арки, оновлення програмного забезпечення плануючої системи, радіаційних моніторів, періодичної заміни аплікаторів, провідників, розхідних матеріалів, дороговартісних дез. засобів, перев'язувального матеріалу. Лікування хворих на даний час не проводиться.


4. Кількість пацієнтів не може бути подана точно оскільки кожен випадок є індивідуальним, не визначається прямо та тільки діагнозом, оскільки лікування проводиться механічним введенням в органи та порожнини тіла людини специфічних аплікаторів з подальшою подачею через них ДІВ на термін від хвилини до декількох десятків хвилин, тому деякі хворі з, ніби, однаковим діагнозом можуть бути проліковані на апараті брахітерапії, деякі - ні через виражені болі під час ведення аплікаторів, надмірну вагу, не прохідність анатомічних структур, поганий загальний стан, значні зміни гематологічних показників, розпад пухлини або її поширеність на сусідні органи, загрозу викликати розрив стінки органу, кровотечу механічними маніпуляціями, розвиток ускладнень які можуть унеможливити проведення запланованого чи вже розпочатого курсу лікування. В залежності від наведеного-ретроспективно дуже приблизна оцінка потреби в лікуванні: 2016р. ~ 100-150 хворих; 2017р. ~ 100-150 хворих; 2018р.(6 міс) ~ 70 хворих.

Заступник начальника управління

Максим'як 63-30-75

І.Я.Добровольський

Profile for Четверта влада

Відповідь на запит по апарату для брахітерапії  

Матеріал для публікації https://4vlada.com/chomu-v-rivnenskomu-onkodyspanseri-ne-pratsiuie-aparat-dlia-brahiterapii

Відповідь на запит по апарату для брахітерапії  

Матеріал для публікації https://4vlada.com/chomu-v-rivnenskomu-onkodyspanseri-ne-pratsiuie-aparat-dlia-brahiterapii

Advertisement