Page 1

Вовк, В. У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси» [Електр. ресурс] // "Хмарочос". Київський міський журнал. – Текст. і граф. дані. - К.: 2008-2016. – Режим доступу: https://hmarochos.kiev.ua/2016/12/21/u-kiyivradivirishili-znesti-zavod-kiyivmiskvtorresursi/ (23.12.2016) У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси» Депутати Київради затвердили детальний план території місцевості Микільська Слобідка, згідно з яким передбачене зведення багатоповерхового житла на місці сміттєпереробного підприємства «Київміськвторресурси».

Фото: Маріанна Бойко Як повідомляє прес-служба Київради, за прийняття відповідного рішення проголосували 62 депутати. «Київміськвторресурси» займає територію 1,5 га на вулиці Степана Сагайдака, 112 і займається переробкою відходів – щомісяця переробляє більше шести тисяч тонн відходів, що становить понад 20 % столичного сміття. За словами розробника ДПТ (ТОВ «Терра-Проджект»), є численні звернення мешканців, що це підприємство порушує екологічні норми, спалює сміття вночі тощо. Тому прийнято рішення на території, яку замає завод, розташувати магазин, спорткомплекс та лікувальний центр.


Фото: kga.gov.ua Як стверджує член ГО «Микільська Слобідка» Олексій Кравчук, жодне з обвинуваченнь у порушенні екологічних норм є не підтвердженим, а про скарги місцевих жителів він чує вперше. Зараз активісти планують звернутися до мера столиці із обґрунтуванням неправомірності і вимогою накласти вето на дане рішення. Якщо воно буде все-таки підписане, то рішення будуть оскаржувати в суді, а також будуть відкривати кримінальні справи проти чиновників КМДА.


Нагадаємо, з першого листопада більше ніж в ста пунктах столиці розпочали прийом поліетиленових пакетів. За перший місяць кияниздали на переробку близько 30 тонн поліетиленових пакетів.

Вовк, В. У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси»  

Вовк, В. У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси» [Електр. ресурс] // "Хмарочос". Київський міський журнал. – Текст. і граф....

Вовк, В. У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси»  

Вовк, В. У Київраді вирішили знести завод «Київміськвторресурси» [Електр. ресурс] // "Хмарочос". Київський міський журнал. – Текст. і граф....

Advertisement