Page 1

Централізована бібліотечна система Дніпровського району Бібліотека ім. К.Симонова

При складанні інформаційного списку використано матеріал з фондів бібліотеки ім. К. Симонова, дані з електронних каталогів Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, ЦБС Дніпровського району м. Києва, інформацію з Інтернет - ресурсів.

Ви хочете отримати більше інформації – фонди бібліотеки ім. К. Симонова завжди відкриті для Вас. Звертайтесь за адресою: Київ - 125 вул.Курнатовського, 9 тел.:(044)510-88-57

Інформаційний список літератури Київ 2016

E-mail: simonova9@i.ua http://dniprolib.com.ua Інформаційний список літератури підготувала провідний бібліограф: Львова А.Л


Український Майдан 2013-2014 рр. став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молодь, цвіт української нації. Ті, що тільки починали жити. «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», – ці рядки гімну у дні Єврореволюції стали пророчими. З ними відстоювали морозні ночі. З ними йшли голіруч на озброєних силовиків. Після трьох місяців протестів країна завмерла в очікуванні і непевності. Майдан був відрізаний від цілого світу: метро зупинилося, під’їзди до Києва – блоковані. Політики безуспішно намагалися домовитися. Аж раптом Беркут знявся і почав відступати. Кількадесят відчайдухів погнали силовиків угору Інститутською і… потрапили в пастку. Чоловіки, багато хто навіть без шоломів, стали живими мішенями снайперів, що чатували там. Попри стрілянину, майданівці вперто йшли вперед. Під кулі. Перші лави падали, за ними з’являлися нові… і нові… і нові… За кілька годин у центрі сучасного європейського міста було розстріляно півсотні людей. Ще близько тридцяти загинуло напередодні… Кадри цієї розправи облетіли та шокували світ. Протягом трьох місяців увага вітчизняних та світових засобів масової інформації була прикута до Євромайдану. Українські письменники, науковці, публіцисти, дипломати активно осмислювали революційні події, давали їм моральну та фахову оцінку, розмірковували про значення суспільних змін для культури і націотворення. Країна почала дізнаватися імена своїх героїв. Кожна історія викликала гострий, пронизуючий біль, всеохоплюючий гнів та безсилля. Кожна нова сповідь закарбувалася в пам’яті. Прийшло розуміння, що героїчні подвиги цих звичайних людей не можуть бути забутими. Про Український Майдан та його Героїв - про ті події, які сколихнули не тільки нашу країну, а й увесь світ, розповідають матеріали та документи (понад 70 найменувань), інформацію про які подано в даному інформаційному списку літератури ,, Ми стояли через мрію… Небесної Сотні славні сини". Вашій увазі пропонується опис книг, статей з періодичних видань, які вийшли в 2013-2016 рр. Матеріал частково анотований та розміщений в алфавітному порядку.

© Бібліотека ім. К.Симонова,2016


Пам'ятник Героям Небесної Сотні (У центрі Києва, навпроти Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. Драгоманова на вул. Тургенєвській)

Пам'ятник Героям Небесної Сотні (в НТУУ ,,КПІ" біля міжконфесійного Храму Святителя Миколи Чудотворця)

На Майдані встановили пам’ятник Небесній сотні

Пам'ятник «Небесній Сотні» на вул. Інститутській в Києві


НЕБЕСНА СОТНЯ – наша перша лава У справедливій мирній боротьбі За Україну полягла – ГЕРОЯМ СЛАВА!!! І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ їм на цій землі!!! Василь Стасюк

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Тієї зими 2013 року народ України дізнався багато нового про себе: що синьо-жовтий прапор на спині може суттєво зігрівати на морозі, а під червоно - чорним узагалі спекотно; що на вулицях європейської столиці влада може стріляти в перехожих, а центр Києва з легкістю перетворюється на Січ; що війна буває так близько; що добро перемагає зло - не тільки в казках, а й у касках…Ніхто не знав, що в повітрі свободи так багато сльозогінного газу… Події останніх місяців 2013 і початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Звичайні люди, мирні громадяни вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на краще життя. На очах у всього світу, у центрі Києва - Європейській столиці - цинічно розстрілювали беззбройних людей: студентів, викладачів, художників, фермерів, журналістів, робочих... Вони вийшли на мирний протест. Люди, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській в історію України увійшли як Небесна Сотня. Загинули за честь, за волю, за право бути

Українцем і за свою Батьківщину. Їх ховали під вигуки українців ,,Слава героям, Герої не вмирають!" Героїв Небесної Сотні, як і сотні тисяч учасників Майдану об’єднало прагнення правди. Правди – як природного єднання істини та справедливості. Заради майбутнього для оновленої, кращої України вони віддали своє тіло і своє життя. Саме Революція гідності змінила свідомість майже кожного українця. Українці нарешті відчули й усвідомили себе окремою самобутньою нацією, яка прагне мати власний шлях розвитку, адже вони стояли через мрію... Після Майдану українці змінилися. Народ виріс у Націю. Україна не тільки заговорила, але й продемонструвала себе сильною нацією, яка не боїться викликів часу, війни, економічної чи цивілізаційної катастрофи. І ця горда, красива й смілива країна в найтемніших присмерках Європи торує власний шлях. Президент України Петро Порошенко підписав Указ ,,Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні". Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. А український дух - ординцям не убити, Народ наш був і є – в нас європейська путь!.. Бринить життя струна: весна, і зійде жито. Й герої серед нас, бо в пам'яті живуть!


Нечипорук Юрий Викторович 40 років. Підвозив все необхідне активістам Євромайдану на своїй машині. Пізно у вечорі 18 лютого машина була зупинена «тітушками». На тілі нархували 20 ножових поранень —з них два на шиї, дев'ять в області серця. Тіло знайшли в 30 кілометрах від Києва в райоіе Глевахи. Бондарев Сергій Анатолійович Київ / Донецька область, місто Краматорськ. Народився 24.11.1981 року. Загинув на Майдані у Києві 18 лютого 2014 року від чотирьох кульових поранень. Програміст компанії GlobalLogic. На момент смерті Сергію було 32 роки.

ВОНИ ПОВСТАЛИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ… КОЖЕН З НИХ ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ – ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ – СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!


Про внесення змін до статті 7 Закону України ,,Про державні нагороди України" : закон Верховної Ради України від 1 липня 2014 р. № 1546: [про заснування нової державної нагороди - ордену Героїв Небесної Сотні] // Урядовий кур'єр. – 2014. - 25 лип. (№ 133). – С. 14. Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні : указ Президента України від 11 лютого 2015 р. № 69 // Урядовий кур'єр. – 2015. - 13 лют. (№ 27). – С. 4.

Бердинських, К. Єтюди: [теплі історії з майдану] / К. Бердинських. – К. : Брайт Стар Паблішинг, 2014. – 179 с. Біловицька Н. Першими гаснуть зорі, що палають сильніше за всіх... : на Дніпропетровщині у річницю загибелі перших учасників Євромайдану вшанували пам'ять Героя України Сергія Нігояна / Н. Біловицька // Урядовий кур'єр. – 2015. - 24 січ. (№ 13). – С. 6. Блокпосты превращают в произведения искусства // Сегодня. - 2015. - 23 декабр. (№33). - С.8.

Про орден Героїв Небесної Сотні : указ Президента України від 3 листопада 2014 р. № 844 // Урядовий кур'єр. – 2014. - 5 листоп. (№ 205). – С. 4.

Захисна бетонна споруда в Одеському напрямку в Голосіїво перетворилася на витвір мистецтва, художники зобразили на ній силуети героїв Небесної сотні із щитами, палаючи шини і напис ,,Небесна сотня на варті". Інші блокпости в Києві ,,вдягають" в національні орнаменти за проектом художника Андрія Єрмоленко.

Про проведення всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз знака ордена Героїв Небесної Сотні : постанова Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 р. № 344 // Урядовий кур'єр. – 2014. - 19 серп. (№ 150). – С. 14.

Вертіль, О. Небесна Сотня: [пам'ять] / О. Вертіль // Урядовий кур’єр. – 2014. – 21 берез. (№52). – С. 9.

Про увіковічення пам'яті Героїв України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України : постанова Верховної Ради України від 13 січня 2015 р. № 97 // Голос України. – 2015. - 20 січ. (№ 8.) – С. 5. Про утворення державного закладу ,,Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Гідності" : розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015р. №1186-р // Урядовий кур'єр. - 2015. - 20 листоп. (№217). - С.10.

Виноградов, О. Слово Майдана: [публіцистичний твір] / О. Виноградов. – К. : Издатель Корбуш, 2014. – 528 с. Вовк, Л. Злочини проти Майдану: триває ідентифікація зброї / Л. Вовк // Урядовий кур’єр. – 2016. – 9 лют. (№25). – С. 2. Галата А. Неписані ,,Щоденники Майдану": вистава театру ім. Івана Франка повернула глядачів у торішні революційні події / А. Галата // Урядовий кур'єр. – 2014. - 10 груд. (№ 230). – С. 7. Гинжул, И. Напомнят о ,,Небесной сотне" / Ирина Гинжул // Сегодня. - 2014. - 26 мая (№112). - С.17.


В Києві розпочато встановлення меморіальних дощок в пам'ять про героїв ,,Небесної сотні".

Бойків Володимир Васильович Київ. Народився 5 лютого 1955 року. У житті Володимира було два захоплення: політика і футбол. 18-го лютого 2014 року Володимир Бойків вирушив на Майдан. Володимир отримав три вогнепальні поранення – кулі поцілили у печінку й селезінку, хребет та голову.

Цепун Андрій 35 років. Андрій загинув у ніч на 21 лютого. Він був у команді активістів, які ввечері 20 лютого блокували в’їзд до столиці з Гостомельської траси. Його знайшли вбитим на вулиці Верболозній з ознаками побиття й смертельної черепно - мозгової травми. Кіпіані Давид Ільїч 28 квітня1965, народився вТбілісі, жив в Києві. Учасник Євромайдану з перших днів, активіст Самооборони. Знайдений без свідомості в підземному переході на Хрещатику в ніч з 20 на 21лютого 2014 року. Помер в «швидкій допомозі»…

Максимов Дмитро 19 років. Срібний та бронзовий призер з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії. Від вибуху гранати йому відірвало руку. Хлопця хтось відвів у Будинок профспілок, де він помер від втрати крові. Його тіло кілька днів лежало в Михайлівському соборі. Мельничук Володимир 39 років. Приносив на Майдан теплі речі, їжу, у сутичках участі не брав, розповідають його друзі. Помер у 17тій лікарні від вогнепальних поранень у шию 20 лютого. У чоловіка вистрелив снайпер.

Прохорський Василій 33 роки. Допомагав ліками Майдану. 18 лютого додому не повернувся, на роботу не вийшов. Друзі знайшли його речі біля Михайлівського собору. Тіло упізнали 22 лютого 2014 року. Був дуже сильно скалічений, зуби вибиті.


Данилець, О. Небесна Сотня: [пам'ять – Майдан 2014] / О. Вертіль // Урядовий кур’єр. – 2014. – 14 берез. (№47). – С.7.

Загинули за Україну. Вічна пам'ять героям! // Віче. – 2014. – лип. (№13). – С. – 26-27.

Десятирик, Д. Краса пам'яті: оголошено результати Міжнародного конкурсу ,,Територія гідності", покликаного вшанувати події революції 2013 – 2014рр. / Д. Десятирик // День. – 2015. – 24 черв. (№109). – С.10.

Зарецька, О. Територія гідності: у Києві відзначили річницю початку революції / О. Зарецька // Хрещатик. – 2014. – 25 листоп. (№173). – С. 1-2.

Джулай Д. Українці вшанували героїв ,,Небесної сотні" / Д. Джулай // Літературна Україна. – 2015. - 29 cіч. (№ 5). – С. 5.

І останній погляд – це небо крізь віко щитів: [вірші] // Літературна Україна. – 2014. – 6 берез. (№10). – С. 2.

Долина, Н. Захищати дім не страшно – страшно мовчати / Н. Долина // Урядовий кур’єр. – 2014. – 21лист. (№217). – С.1, 5. Домашенко, Т. М. Небесна Сотня Воїнів Майдану: [духовно патріотична поезія] / Т. М. Домашенко. – К. ; Вишневе : Духовна вісь, 2014. – 192 с. Євромайдан: хроніка в новелах. – Брустрів : Дискурсус, 2014. – 213 с. Жара, вода и звезды : Итоги недели. Киев изнывает от удушающего зноя, с ,,Бесарабки" демонтируют звезды, Нигояна увековечили на стене дома, а новая полиция принимает заявки от горожан // Сегодня. - 2015. -10-12 июл. (№125). - С.8. У сквері ,,Небесної сотні" (вул. Михайлівська) з'явилося величезне графіті - портрет Сергія Нігояна: коротка фактографічна примітка, фото вуличного шедевра.

Загинули за Україну. Вічна пам'ять героям! // Віче. – 2014. – верес. (№17). – С. – 26-27.

Іванченко, І. Над Печерською кручею: [вірші] // Літературна Україна. – 2014. – 17 лип. (№26). – С. 15. Іванишина, Л. У мирний час полягли за Україну / Л. Іванишина // Кіно – Театр. – 2014. - №6. – С. 10-11. Касіч, Г. Під знаком Майдану: суспільство переросло владу і продовжує боротися за чесність та справедливість / Г. Касіч // Хрещатик. – 2014. – 20 листоп. (№171). – С. 4. Кесарчук, Л. Реквієм героям: українці вшанували роковини загибелі Небесної Сотні / Л. Кесарчук, О. Зарецька // Хрещатик. – 2015. – 24 лют. (№26). Коваль Л. Допомога родинам героїв Небесної Сотні / Л. Коваль // Урядовий кур'єр. – 2014. - 19 листоп. (№ 215). – С. 2. Конарева Л. Твій рядок - в історії сучасності : в Україні створюють архів усної історії Євромайдану та подій кінця 2013 р. – початку 2014 р. / Л. Конарева // Урядовий кур'єр. – 2014. - 2 жовт. (№ 181). – С. 6.


Кульчицький Володимир 64 роки, з Києва. Загинув 18 лютого. Куля пройшла на виліт в серце зі спини, застрягла в одязі. Друга влучила йому в живіт.

Полянський Леонід 38 років, з Києва, родом з Вінниччини. Він був життєрадісним чоловіком і не міг стояти осторонь беззаконня, що відбувається в Україні - тому і ходив на Майдан. Мовчан Андрій Шаповал Сергій 1969 р. н. з Києва, активіст Самооборони. Герой Небесної Сотні Загинув 18 лютого.

34 роки, Київ. Працював у театрі ім. Франка освітлювачем, член Демократичного Альянсу. Загинув від вогнепального поранення в голову 20 лютого 2014 року.

Гаджа Петро 48 років, з Києва. Був на Майдані від початку. Входив до лав 8-ої сотні Самооборони, займався нічними чергуваннями. 18 лютого, під час подій під Верховною Радою, отруївся газом. Корчак Андрій 49 років. Загинув 18 лютого під час сутичок на вул. Інститутській. «Беркутівці» йому проламали голову.

Наконечний Іван 83 роки, з Києва, офіцер ВМС СРСР у відставці, найстарший член Небесної Сотні.

Плеханов Олександр (нар. 7 березня 1991, Київ — пом. 18 лютого 2014, Київ) — герой Небесної Сотні, активіст Євромайдану.


Конарева, Л. Я і революція: [кияни про події на Майдані] / Л. Конарева // Урядовий кур’єр. – 2015. - 21 лист.(№218). – С.3.

Лепкалюк, Г. М. Герої Небесної Сотні : сценарій / Г. М. Лепкалюк // Позакласний час. - 2015. - №1. - С.38-40. Сценарій до дня вшашування Героїв Небесної Сотні.

Копайгородська, Л. С. Житиме вічно моя Україна!: сценарій / Л. С. Копайгородська // Позакласний час. - 2015. №4. - С.30-35. Вшанування ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО та Небесної Сотні.

Листопад, О. Сильна Україна – найкращий пам’ятник Героям : [2014 рік. Про Героя Небесної Сотні Сергія Синенко] / О. Листопад // Урядовий кур’єр. – 2015. - 20 лют.(№32). – С.1, 5.

Коханець Л. ,,Серце Європи зараз б'ється у Києві..." : [Євромайдан] / Л. Коханець, С. Лавренюк // Голос України. – 2013. - 10 груд. – № 234. – С. 4.

Листопад, А. Солоний Хрещатик. Небесна Сотня: поезії / А. Листопад. – К. : Світ Успіху, 2014. – 93 с.

Кошкіна, С. Майдан. Нерозказана історія: головне розслідування подій Революції Гідності / С. Кошкіна. – К. : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 394 с.

Лиховид, І. Старт. Музей Майдану / І. Лиховид. – День. – 2016. – 22-23 січ. (№9-10). – С. 2.

Куйбіда В. Ще раз про Революцію Гідності і завдання організованого українства / В. Куйбіда // Літературна Україна. – 2015. - 22 cіч. (№ 4). – С. 7. Лавренюк С. ,,Зло можна подолати тільки добром..." : [Євромайдан] / С. Лавренюк // Голос України. – 2013. - 3 груд. (№ 228). – С. 6. Лавренюк С. Майдан - це застереження і нинішній, і майбутній владі / С. Лавренюк // Голос України. – 2013. 17 груд. (№ 239). – С. 8. Лавренюк С. Пам'ятаймо! Перші Герої Небесної Сотні / С. Лавренюк // Голос України. – 2015. - 22 січ. (№ 10). – С. 20.

Люди моляться за померлих героїв Небесної Сотні…: [фото] // Країна. - 2014. –3 квіт. (№13). – С. 10-11. Майдан. (Р)еволюція духу. – К. : Наш формат, 2015. – 305 с. Марущак, А. Сад для небесной сотни : Красота. На Михайловской свалку превратили во фруктовый сад и детский огород / А. Марущак // Сегодня. - 2014. - 17 июн. (№130). С.10. В центрі столиці з'явилося розкішне місто-сад, присвячене героям Небесної сотні. Пустир у дворі будинків 24-26 по вул. Михайлівській місцеві мешканці перетворили на справжній фруктовий сад та город для дітлахів, а на заборі з'явилися портрети Шевченка у формі даїшника


Мельник О. Нагорода героям : [орден Героїв Небесної Сотні створили львівські художники Т. Возняк та К. Ковалишин] / О. Мельник // Урядовий кур'єр. – 2014. - 23 серп. (№ 154). – С. 7. ВОНИ ЗАГИНУЛИ У БУРЕМНІ ДНІ ЄВРОРЕВОЛЮЦІЇ. КИЯНИ – ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ:

не дожив три дні до свого 34-річчя, український журналіст, кореспондент газети «Вести». Мабуть, віддав би я своє життя за Україну, За вільну, сильну ту країну, Сини якої навіть і без зброї Не дали нами керувати для руки чужої.

Бадера Олександр 66 років, з Києва. Активний учасник Євромайдану. Помер від побиття, отриманого 22 січня 2014 р. Ворона В’ячеслав 32 роки, з Києва. Активіст Помер унаслідок травм, 18 лютого 2014 під час боїв з криміналітетом у Маріїнському Києва.

Майдану. отриманих

За землю, на якій я маю право на життя,

парку

Відчути гордості й любові почуття

Йдучи вільно і безстрашно,

За те, що українцем народився я.

Захаров Володимир

За ту Шевченківську хатину,

1956 року народження, був мешканцем міста Києва (57 років) працював ІТ - спеціалістом.

І за Дніпро, що ллється через всю країну, За Крим і Карпати, Бо ж не можуть вони чужими стати.

Веремій В’ячеслав

Віддам життя своє за Україну, За вільну, сильну ту країну,


Сини якої, навіть і без зброї Не дали нами керувати для руки чужої!

Ми зняли фільм на дві години. Матеріалу було близько 100 годин: [про двогодинний фільм режисера С. Лозниці та оператора С. Стеценка ,,Майдан".] // Країна. 2014. – 7 серп. (№30). – С. 14-15. Моісеєва, Т. Час, коли цементується нація: річниця Майдану / Т. Моісеєва // Урядовий кур'єр. – 2014. - 21 листоп. (№ 217). – С. 1, 5. Настав момент: або ми, або – нас: [чим закінчиться Майдан] // Країна. - 2013. – 12 груд. (№48). – С. 1, 4-5. Небесна сотня: [книга - реквієм] .- Х. : Фоліо, 2015. – 206 с. Небесна Сотня: новий символ Незалежності // Ми кияни. – 2015. – 23 лют. – 8 берез. – С. 4. Небесній Сотні, шана й молитви за чисті душі, що злетіли в небо…: [тематична папка]. – К., 2015. – 9 файлів. Павенцький - Фільц О. Апологія Майдану / О. Павенцький - Фільц, Т. Стецьків, І. Марков // Дзеркало тижня. – 2014. - 22-28 листоп. (№ 44). – С. 2. Петрушенко М. Ми разом в бою : законопроект щодо увічнення Революції гідності може стати початком нового типу співпраці громади і влади / М. Петрушенко // Урядовий кур'єр. – 2015. - 13 лют. (№ 27). – С. 3.

Петрушенко М. Музей Майдану має бути/ М. Петрушенко // Урядовий кур'єр. – 2015. - 10 лют. (№ 24). – С. 3. Рахманін С. Дим Вітчизни : [річниця Майдану] / С. Рахманін // Дзеркало тижня. – 2014. - 22-28 листоп. (№ 44). – С. 1. Рибальченко В. Ушанували земляка Сергія Нігояна : [пам'яті Небесної Сотні] / В. Рибальченко // Голос України. – 2015. - 24 січ. (№ 12). – С. 8. Романюк, Т. Хроніка протесту : [Майдан: 16.02, 18.02-23.02, 26.02-27.02, 1.03 2014 року] / Т. Романюк // Віче. – 2014. – берез. (№5). – С. – 24-25. Рущак, О. Весь світ у краплі сльози…[фрагмент з книжки] / О. Рущак // Київ. – 2015. - №5-6. – С. 128-141. Світлана Алексієвич: ,,Я плакала над фотографіями Небесної Сотні" // Літературна Україна. 2015. - 15 жовт. (№39). - С.1-2. Роздуми білоруської письменниці , лауреата Нобелівської премії Світлани Алексієвич про людей і рабів, про фашизм, про Путіна, про Росію, про Україну, про єдність слов'ян, про диктаторів, про революцію і гідність, про Крим.

Серов, И. Майдан от начала до конца / И. Серов // Сегодня. – 2014. – 26 июн. (№138). – С. 34-35. Скрипник В. Батько Героя став навколішки і не стримав сліз : [пам'яті Небесної Сотні] / В. Скрипник // Голос України. – 2015. - 24 січ. (№ 12). – С. 8. Слабошпицький, М. Революція гідності: [проза] / М. Слабошпицький // Березіль. - 2014. - №3-4. – С. 121-153.


Федченко, А. Зафіксована пам'ять: [у Києві представили книжку – реквієм ,,Небесна Сотня] / А. Федченко // День. – 2014. – 1 квіт. (№58). – С. 11. Цвід, А. Коло спіралі: [вірші] // Літературна Україна. – 2015. – 1-8 січ. (№1-2). – С. 8. Цушко, С. Ватра, якій тісно на Майдані: [вірші] / С. Цушко // Літературна Україна. – 2014. – 14 сер. (№30). – С.4. Шеляженко, Ю. Мій Євромайдан / Ю. Шеляженко. – К., 2013. – 32 с. Шот М. Водограй героям Небесної Сотні : у Тернополі визначили ескізний проект пам'ятника / М. Шот // Урядовий кур'єр. – 2014. - 3 груд. (№ 225). – С. 24. Шот М. Реквієм Небесній Сотні : [давня лемківська пісня ,,Пливе кача по тисині" стала рідною всім] / М. Шот // Урядовий кур'єр. – 2014. - 1 берез. (№ 40). – С. 17. Якуніна, Т. Мелодія синього неба : сценарій пісеннопатріотичної композиції, присвяченій Небесній Сотні / Т. Якуніна // Початкова школа. - 2015. - №4. - С.47-49. Список використаних Інтернет джерел: Небесна Сотня. Список загиблих Героїв України [Електронний ресурс] // Радіо Свобода: [сайт]. - Текст і граф. дані. – К.; Прага : 2014. – Режим доступу :

http://www.radiosvoboda.org/articleprintview/25276530.html (08.02.2016). – Назва з екрану. Небесна Сотня [Електронний ресурс] // Вікіпедія. Вільна енциклопедія: [сайт]. - Текст і граф. дані. – К. : 2014-2016. – Режим

доступу : https://uk.wikipedia.org/wiki/Небесна_сотня (16.02.2016). – Назва з екрану.

"Ми стояли через мрію... Небесної Сотні славні сини"  
"Ми стояли через мрію... Небесної Сотні славні сини"  

"Ми стояли через мрію... Небесної Сотні славні сини" : інформаційний список / Бібліотека ім. К. Симонова. - К.: 2016

Advertisement