Page 1

Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві [Електр. ресурс] // Интересный Киев : [сайт] : Інтернет-проект. – Текст. і граф. дані. - К.: 2004-2016. – Режим доступу: http://interesniy-kiev.livejournal.com/4521740.html (18.10.2016). Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві Навіть не знаю як зробити підводку до цього фотозвіту і яке фото зробити заголовним. Бо об'єкт небанальний і неординарний. Та й історія сталку також незвична. Якби не воля випадку, то навряд чи тут побував. Стоянка туристичних поїздів — одна із найвідоміших столичних заброшок. Знатний баян як серед сталкерів, так і серед фанатів залізничного транспорту. Але водночас досить незвичний об'єкт — закинута залізнична станція з підземними приміщеннями. Я знаю всього лише декілька закинутих залізничних станцій (недіючі залізничні гілки і бази запасу не рахуються), але такого місця напевне більш ніде нема. По-суті, це закинуті платформи з підземними вбиральнями (сортирами). Ну і трохи історії. Раніше парк «Перемога» був популярним серед туристів. Тому приблизно у 1970х рр. біля станції «КиївДніпровський» був побудований відстійник для туристичних поїздів. Платформи були розраховані для розміщення 4х поїздів. До платформ збудували під'їзд і стоянку для десяти автобусів. На станції були два підземні приміщення, які були на глибині 1,5-2 м., з кімнатами для гоління, вмивання, туалетом, прасування. Точна дата коли станція була закинута невідома. Пишуть, що це сталося після переведення всіх поїздів до центрального вокзалу. До нашого часу стоянка так і лишається закинутою. Пишуть, що охорони нема.

1 Заброшка настільки незвична і різнопланова, що не визначився яке


фото зробити заголовним. Тому такий мікс. А взагалі-то, стоянка туристичних поїздів складається із двох складників: залізничних платформ і підземних приміщень. Абандон настільки незвичний, що не одразу наважився зробити вилазку. Мені більш звичніші закинуті будинки, ніж споруди. А тут саме споруди. До того ж, ще й підземні. Та й об'єкт, на мій погляд, був маленький (насправді, як виявилося, було що фоткати) і роздестроєний. Але спочатку спланував вилазку через те що не було інших абандонів у планах і цікаво було дізнатись як змінився об'єкт за декілька років (в 2011-2013 його добре відфоткали, щоправда, не дуже докладно). А вже потім, до другої вилазки, захотілось чогось незвичного і екзотичного. Перша вилазка минулого року була невдалою. На станції побачили свіжопофарбований вагон-побутівку і якогось дядьку. Вирішив не ризикувати. Друга вилазка відбулася рівно через рік(!), у червні 2016го, і в іншій компанії. На цей раз набрався сміливості і вигадав легенду в разі запалу. А також взяв з собою ліхтарик (що б я там робив без ліхтаря). Звичайно, що відчував ностальгію. Зате повторна вилазка була вдалою. Добре полазив по цікавому і незвичному абандону. А ще відкрив для себе залізничні заброшки і спробував дігг(!). Лазити по підземеллям круто!

На підході до заброшки. Вид на стоянку туристичних поїздів і майданчик для автобусів з Броварського проспекту.

Стоянка для автобусів. Будиночок зліва ще з тих часів, а от щодо інших споруд не скажу.


Розібрана тупикова гілка. З боку автобусної стоянки не підійдеш, тому треба йти вздовж залізниці. А справа за диким виноградом вже видно розтяжки для контактної мережі і платформи.

Ну от, прийшли. Горловина стоянки і вагон-сторожка.

Під час першої вилазки здивувало, що вагон пофарбували (фото 2015 р.). На ранніх знімках він виглядав гірше.

А от, власне, сама стоянка туристичних поїздів. Фото за червень 2015го. Можна порівняти яке тоді було спекотне літо що вся трава вигоріла.

Горловина стоянки. Вид у бік платформ (червень 2016 р.).

Накращий ракурс для залізничних шляхів. До речі, тут видно що контактна мережа закінчується. Дроти були лише над електровозами.

І якісь ящички. Є більш вціліці, як на фото. Є зовсім випотрошені. Ймовірно, це подача електроенергії до вагонів.

А біля вестибюлю підземних приміщень окрім ящичка є витяжка зі щитової.

Наземний вестибюль підземних приміщень. Виглядає незвично. Хоча й маленьке.


Вхід з іншого боку. Над входом видно зтертий напис «Побутові приміщення для туристів». Ну а по-простому, підземні вбиральні:D

Сходи до підземних приміщень. «Мать моя жєнщіна!». Який жах. Однак для «баяну» засміченість — нормальне явище. Тому збираюся з думками і спускаюсь униз.

Над входами розташовані візитівки стоянки туристичних поїздів — написи з розташуванням приміщень. Звичайно, схема так собі — зрозуміти де що складно. Та й проіржавіла за декілька років. Ну, добре хоч ще висить.

Підземний коридор, що з'єднує між собою два виходи на поверхню. Від коридору відходять бічні кімнати.

Для того, щоб краще орієнтуватись, намалював приблизну схему. Спершу будемо досліджувати приміщення праворуч по коридору. Що цікаво, під землею простір і відстані сприймаються не так, як на поверхні.

Вилазка виявилась досить цікавою, а заброшка незвичною. Не очікував, що можна стільки нафоткати (зазвичай з цього місця не було детальних звітів). Приміщення для туристів хоч і невеличкі, зате їх багато. Стан... ну, дестройдестроєм. Ймовірно, що у порівнянні з 2011-2012 роками стало гірше, але ще є на що подивитись. Ну і охорона з'явилась. А ще — це був мій перший дігг і перша залізнична заброшка. Так що потягнуло на екзотику. Відчуваю, що з'явився інтерес до незвичних абандонів:)


Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві  

Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві [Електр. ресурс] // Интересный Киев : [сайт] : Інтернет-проект. – Текст. і граф. дані. - К.: 2...

Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві  

Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві [Електр. ресурс] // Интересный Киев : [сайт] : Інтернет-проект. – Текст. і граф. дані. - К.: 2...

Advertisement