Page 1

Модернізація освітніх закладів // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – грудень (вип.9).

Модернізація освітніх закладів Депутату Київради Олегу Петровцю всього за рік вдалося суттєво модернізувати освітні заклади Лівобережного масиву та Микільської Слобідки Цього року «щасливий квиток» отримала школа №65 (вул. Челябінська, 5), яка була в найгіршому стані серед шкіл обох мікрорайонів. Депутат зумів «вибити» з міського бюджету близько 4 млн. грн.. для даної школи. За ці кошти було здійснено капітальний ремонт актового залу та більшої частини покрівлі над усією школою, завершується капремонт спортивного залу та супутніх приміщень, а також триває перша черга робіт з повної реконструкції великого стадіону біля школи. При формуванні бюджету міста на 2017 рік Олег Петровець клопотав про виділення додатково 1 млн. грн.. для завершення реконструкції стадіону. До того ж депутат знайшов варіант вирішення ситуації щодо належного утримання меншого футбольного поля біля школи, яке за відносно короткий термін після оновлення вже має пошкоджене обладнання. «Кілька днів тому проінспектував хід робіт щодо глобальної реконструкції стадіону школи №65. Тішить, що робота рухається добрими темпами, і вже найближчими днями обіцяють завершити підготовчий етап, щоб навесні можна було вистелити новий газон і облаштувати трибуни», - зазначає депутат. Що ж до інших закладів освіти Лівобережного масиву та Микільської Слобідки, то Олег Петровець потурбувався і про них. Так, в Українському колежі ім. В.О.Сухомлинського (вул. Шептицького, 5А) влітку було здійснено капремонт значної частини покрівлі, а до кінця року буде замінено старі вікна на металопластикові. А в ліцеї №208 (вул. Туманяна, 2) капітально відремонтовано покрівлю. До кінця року буде замінено усі старі вікна на металопластикові. Також депутату вдалося оперативно вирішити неприємну ситуацію, що виникла з плитами на шкільному подвір'ї безпосередньо перед початком навчального року. До всього, сама будівля ліцею перебуває в аварійному стані та не підлягає повному відновленню. Тож Олег Петровець потурбувався про передбачення в міському бюджеті на 2017 рік коштів (у сумі 200 тис. грн) для виконання передпроектних робіт по будівництву нового приміщення для ліцею. У школі №125 (вул. Плеханова, 2) завдяки сприянню депутата до кінця року завершаться заміна вікон та ремонт туалету. У ДНЗ №559 (вул. Флоренції, 7) проведено капремонт двох санвузлів. Також


Олег Петровець за кошти депутатського фонду придбав матеріали для ремонту протікаючої ділянки покрівлі садочка. У ДНЗ №566 (вул. Нестайка, 5А) було капітально відремонтовано пральню. Крім того, реагуючи на звернення батьків діток, депутат особисто вручив адміністрації нові піддон та змішувач з душем, придбані за кошти депутатського фонду, для встановлення їх у групі № 3 «Дзвіночки». У ДНЗ №582 (вул. Флоренції, 3) виконано капітальні ремонти харчоблока, санвузла, а також тіньових навісів на подвір'ї'. ДНЗ № 616 (вул. Челябінська, 9А) тепер має повністю оновлений спортзал. А в ДНЗ №691 (вул. Шептицького, 24Б) було здійснено капремонт туалетів двох груп. Крім того, за сприяння депутата було реконструйовано згорілий садок на вул. Микільсько-Спобідській, 2А, який цього року прийняв перших вихованців. «Запевняю, що це далеко не кінець, я й надалі працюватиму для того, аби всі навчальні заклади Лівобережного масиву та Микільської Слобідки були забезпечені необхідними умовами, адже переконаний, що саме з освіти починається становлення справжніх патріотів України», - зазначає Олег Петровець. Завдяки сприянню депутата до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік було включено капітальний ремонт приміщень (на суму понад півмільйона гривень), покрівлі та системи освітлення музичної школи, котра не має аналогів в Україні - Школи джазового та естрадного мистецтв Роботи завершилися - тож маємо вагомий результат. Тепер заклад просто не впізнати! До речі, Олег Петровець за кошти депутатського фонду придбав необхідні матеріали для ремонту малої актової зали музшколи, де проходять концерти. Додатково депутат відстояв виділення коштів на закупівлю необхідного навчального обладнання для закладу (у сумі 300 тис. грн). Депутат подбав і про дитяче дозвілля - проведено капітальний ремонт приміщень підліткових клубів «Маяк» і «Червоні вітрила» що на вул. Плеханова, 4Б. Також завдяки Олегу Петровцю для цих клубів було закуплено спеціальне обладнання. Крім того, депутат допоміг придбати матеріали для капремонту покрівлі підліткового клубу «0рлятко», що на вул. Шептицького, ЗГ.

Модернізація освітніх закладів  

Модернізація освітніх закладів // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – грудень (вип.9).

Модернізація освітніх закладів  

Модернізація освітніх закладів // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – грудень (вип.9).

Advertisement