Page 1

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого? [Електронний ресурс] // Київський міський журнал «Хмарочос» [сайт]. – К.: 2017.- Режим доступу: https://hmarochos.kiev.ua/2017/10/12/u-kiyevi-pereymenuvali-shhe-10-vulits-nachest-kogo/ (13.10.2017)

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого? 12 жовтня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали перейменування деяких вулиць у столиці. Про це повідомляє прес-служба Київради. «Хмарочос» дізнався, на честь яких особистостей, міст та місцевостей перейменували вулиці цього разу. 1) вул. Красноводську на вул. Хотинську у Подільському районі – на честь міста Хотин у Чернівецькій області, відомого своєю фортецею ХІІІ – ХVІІІ століття. 2) вул. Дніпродзержинську на вул. Кам’янську у Дарницькому районі – на честь міста Кам’янське у Дніпропетровській області (колишній Дніпродзержинськ). 3) вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі на честь Юрія Поправки, Героя України, учасника подій Майдану у 2014 році, однієї з перших жертв війни на Сході України. Тіло закатованого Юрія знайшли 19 квітня 2014 року разом з тілом Володимира Рибака. 4) вул. Ярослава Галана у Солом’янському районі на честь Августина Волошина, католицького священика, релігійного діяча, прездиента Карпатської України у 1939 році. 5) вул. Дніпропетровську на вул. Новокодацьку у Солом’янському районі – на честь Нових Кодаків, історичної місцевості у місті Дніпро, колишнього окремого міста-переправи через річку. 6) вул. Краснодонську на вул. Кучмин Яр у Солом’янському районі – на честь історичної місцевості Кучмин Яр недалеко від Центрального залізничного вокзалу в Києві, в якому і розташована вулиця. 7) вул. Лебедєва-Кумача у Солом’янському районі на честь Миколи Голего – українського й радянського вченого та інженера авіаційних та космічних апаратів. Вивчав явище тертя та зношування літальних апаратів. 8) вул. Соціалістичну у Солом’янському районі на честь Левка Мацієвича – українського корабельного інженера, суднобудівника, автора проектів кораблів, підводних човнів.


9) вул.Тимофія Шамрила на вул. Парково-Сирецьку у Шевченківському районі – на честь Сирецького парку, розташованого неподалік. 10) вул. Ежена Потьє у Шевченківському районі на честь Антона Цедіка – бійця батальону «Донбас», який загинув під час виходу з оточення під Іловайськом. Родом з Полтави, у Києві здобував вищу освіту.

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого?  

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого? [Електронний ресурс] // Київський міський журнал «Хмарочос» [сайт]. – К.: 2017.- Режим до...

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого?  

У Києві перейменували ще 10 вулиць. На честь кого? [Електронний ресурс] // Київський міський журнал «Хмарочос» [сайт]. – К.: 2017.- Режим до...

Advertisement