Page 1

У столиці побільшало скверів // Хрещатик. – 2018. – 15 лютого.

У столиці побільшало скверів Сьогодні, 15 лютого, Київрада надала статус скверу ще 23-м земельним ділянкам у чотирьох районах столиці. Це убезпечить відповідні ділянки від самовільного розташування малих архітектурних форм, незаконного будівництва та стихійних автомобільних стоянок. Також це рішення сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, розвитку зелених зон і затишних місць для відпочинку киян. Отже, статус скверу надано земельним ділянкам за такими адресами:

- б-р Верховної Ради, 13 у Дніпровському районі; - вул. Червоноткацька, 10 у Дніпровському районі; - вул. Пожарського, 8 у Дніпровському районі; - вул. Попудренка, 18, 18-А у Дніпровському районі; - б-р Праці, 8 у Дніпровському районі; - вул. Вифлеємська, 18/2 у Дніпровському районі; - ділянка між будинками 4-А, 6 на вул. Плеханова та ліцеєм № 208 на вул. Ованеса Туманяна у Дніпровському районі; - вул. Ентузіастів, 3-А у Дніпровському районі; - вул. Ентузіастів, 3/1, літера А у Дніпровському районі; - вул. Ентузіастів, 5-А у Дніпровському районі; - вул. Ентузіастів, 9-Г у Дніпровському районі; - вул. Ентузіастів, 41-А у Дніпровському районі; - Русанівська набережна, 4-А у Дніпровському районі. - Русанівська набережна, 6-А у Дніпровському районі; - ділянка між вул. Раїси Окіпної та просп. Броварським у Дніпровському районі;


- ділянка між будинками 24, 24-В на вул. Митрополита Андрея Шептицького та будинком 5-Б на вул. Челябінській у Дніпровському районі; - просп. Голосіївський, 96 у Голосіївському районі; - просп. Голосіївський, 114, корпус 2 у Голосіївському районі; - ділянка між житловими будинками № 120 та № 120 корпус 2 на просп. Голосіївському в Голосіївському районі; - просп. Голосіївський, 108 корпус 2 та 108 корпус 3 у Голосіївському районі; - вул. Космонавта Волкова, 18-20-А у Деснянському районі; - вул. Бориспільська, 30, 34, 38 у Дарницькому районі; - вул. Новодарницька, 30-32 у Дарницькому районі.

Відповідні рішення не потребують додаткових матеріальних витрат із місцевого бюджету та передбачають можливість залучення меценатських коштів.

У столиці побільшало скверів  

У столиці побільшало скверів // Хрещатик. – 2018. – 15 лютого.

У столиці побільшало скверів  

У столиці побільшало скверів // Хрещатик. – 2018. – 15 лютого.

Advertisement