Page 1

Катаєва М. Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1/ Марія Катаєва //Вечірній Київ. – 2017. – 20 липня (№28). –С.5.

Змінам бути! Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1 Марія КАТАЄВА Кияни підтримали проект «Реконструкції «Зони здоров’я» на лівому березі» ( № 27), де активісти ініцію вали створення сучасного спортивно-рекреаційного парку. Минулого тижня його почали втілювати в життя. Міська «Зона здоров’я» розташована на березі Дніпра, неподалік від станції метро «Лівобережна». Тут знаходиться єдиний облаштований вихід до води, спортивні майданчики, дитяча зона, приладдя на яких уже застаріло. Поступово місце занепало. – «Зоною здоров’я» для відпочинку щодня користуються сотні киян, а міська влада вже багато років не хоче брати на себе відповідальність за цей громадський простір, а територію поряд було перетворено власником на сміттєзвалище. Власними силами навесні 2016 року ми прибрали сміття та відновили баскетбольний корт, але вся територія вже давно потребувала капітальної реконструкції. Облаштування міської частини стане каталізатором для розвитку всієї територіїі створення на ній спортивнорекреаційного парку для 30 тисяч мешканців Микільської Слобідки та всіх киян, – пояснювали свій проект ініціатори. Після узгодження документації та проведення тендерів, процес облаштування «Зони здоров’я» стартував. – У п’ятницю завезли щебінь і бровку. Аз понеділка кладуть пішохідні та велосипедні доріжки. Обладнання, а це тренажери та дитячі майданчики, уже замовили, буде за місяць, – повідомила «Вечірці» авторка проекту Олена Медведенко. У рамках ініціативи планується створення сучасної рекреаційної зони із критими та відкритими спортивними майданчиками, скейтпарком, виходами до пляжу та алеєю в напрямку Патріаршого собору УГКЦ. – Щодо іншого нашого проектупереможця, скейтпарку, вже відбувся тендер. Нині триває закупівля матеріалів, і у вересні його вже мають монтувати, – розповіла Олена Медведенко.


– Цьогоріч ми подали ще два проекти, які продовжуватимуть нашу ініціативу. Це друга черга проекту скейтпарку (№ 140), а саме додаткове фінансування на освітлення для вечірнього катання та корекцію асфальтного покриття. А також створення інклюзивного майданчика (№ 178) – з гумовим покриттям, ігровими елементами та альтанкою для діточок, які потребують безбар’єрного середовища. Одне питання досі не вирішено. Не вся територія «Зони здоров’я» перебуває на балансі міста. Відтак навіть після реконструкції її не зможуть легально прибирати і доглядати. – Дві ділянки на території «Зони здоров’я», розташовані поряд, мають різні кадастрові номери. Колись були в оренді під забудову, але за оренду не сплачували, договори розірвали. І зараз не мають балансоутримувачів, тому ніхто за них не відповідає. Активісти зібрали серед мешканців тисячу підписів щодо об’єднання цих ділянок і ще двох скверів у єдиний парк з одним балансоутримувачем – КП УЗН Дніпровського району. Проект щодо створення парку на Микільській Слобідці як підтримку місцевої ініціативи вже зареєстрований в Київраді, але перед цим має пройти профільні комісії, – пояснює авторка. Тим часом «Зона здоров’я» вже стає місцем культурного і спортивного відпочинку киян. 16 липня тут презентував свої творчі студії європейський культурний центр «Краків». А 20 липня на баскетбольному майданчику пройде фінал турніру «Битва районів» та гра ветеранів АТО з юристами, яку організовано спільно з ініціативою Veterano Pizza.

Катаєва М. Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1  

Катаєва М. Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1/ Марія Катаєва //Вечірній Київ. – 2017. – 20 липня (№28). –С.5.

Катаєва М. Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1  

Катаєва М. Розпочинається реалізація ще одного проекту-переможця ГБ-1/ Марія Катаєва //Вечірній Київ. – 2017. – 20 липня (№28). –С.5.

Advertisement