Skip to main content

Hofer katalog

Page 12

V

ZE 5.000 POSLOVALNIC .. SKUPINE ALDI SUD!

P

odjetje Hofer je del nemške skupine ALDI Süd (ALDI jug), katere zgodovina sega v leto 1913. Po zelo uspešni širitvi na mednarodni ravni je skupina v oktobru odprla svojo že 5.000. poslovalnico, prisotna pa je na 3 celinah in v 9 državah. Dragi kupci, ob tej priložnosti se vam zahvaljujemo za izkazano zaupanje in zvestobo!

09 08 .11 .11 .2 . in 01 4

VEČ KOT FER. HOFER.

Za vas 10. novembra odpiramo že

kazan

k

st

a ko vo

Mešani domači keksi

-20% -% -% % % % % -% % % % % % % % % r -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % cente % % -% -% -% -% -% -% -% -%P-o%stojna -%99 % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%1, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % - zelje% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -Delikatesno % -% -% -29% % % kislo % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%-% -% čas: % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-Odpiralni % 39 -% - -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % -%od -% -% do sobote: % -% - %0, % % ponedeljka % % % -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%8.00–20.00 % % -% nedeljah: -% -% % %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%ob % 8.00–15.00 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -%goveje -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%Sveže % % % -% -%meso -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%mleto % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% % -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --20% -% -% NI % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -%V-%PRAZNIC -% -% Z % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%DECEMBER % - -% -% -% -% -% -% -% -% -%29 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, -% VESNO -%CARMAN, -% -%KUHINJE % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -%ŠEFINJO -% -% V GOSTILNI PRI DANILU - čaj % % % % % % -%Ledeni % % % z % -% izšla je nova knjižica Kuli-% -% --breskve -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -%ragi-%prijatelji, % % -% -%okusom % % s Hoferjem, v kateri smo k -% -užitki -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%narični ponovnemu -% sodelovanju povabili kuhar-%Vesno % % % % % % % sko mojstrico ki je v poletni izdaji % -% -%%-12 % % % %Čarman, -recepti -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - %naše % % % % knjižice z navdušila med % % % - -vami. -%Tokrat je priznana kuharskaštevilne % % -% -% -% % -% -% -% % % % % virtuozinja % % -za%vas-%pripravila praznični jedilnik, s kate% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%samo % % hodih navdušili svoje goste. -%v-petih % -% % -%%-29 %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -%rim-%boste % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%%--0, -% Z-%el-im%o-%vam veliko zabave % % % % % % % % % k! % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%pri k-uh te r be do n i ju % an % % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

400 g

OTVORITEV

75.

a

do

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

CESTA TALCEV 12, 1370 LOGATEC

poslovalnico v Sloveniji.

2,49

za kos samo

st iz

ovo Kak

a cesta

Tržašk

rt

iv

tn

š Po

Brod

4,98/kg

a

lic

au ev

Ce

č rči go

AC

sta

e Gr ta lc

š to Po

ev

ka

Le

0,55

500 g

a

lic

sta

ce

redna cena

a

lic

u va ko

ti vs

au ov

an

Lo g

ate

c

Ce

p Kr sta

ta lc

ev

za kos samo

v

ce

l ta sta

Ce

0,78/kg

Sonč

Poslovalnica s Hoferjevo pekarno tec

POSEBNA PONUDBA OD PONEDELJK A, 10.1 1.

Adventni koledar s pivom

V

2,89

g

Log a

iz hladilnika, 500 g

redna cena

ni Lo

VEČ V LETAKU

za kos samo

V

4,58/kg

2l

st ovo Kak

redna cena

iz

D

POSEBNA PONUDBA OD ČETRTK A, 13.1 1.

Robotski sesalnik

0,33

za kos samo

V

0,15/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 08.11.2014, in nedeljo, 09.11.2014, oz. do razprodaje zalog.

NOVA KNJIŽICA Z RECEPTI:

od 13.11.2014 brezplačno v vseh Hoferjevih poslovalnicah* in na www.hofer.si kot spletna knjižica!

VEČ V LETAKU

* Na voljo od 13.11.2014 do razdelitve zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 46/14

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča KUPON ZA 50% POPUST NA MODRO FRANKINJO

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

06.11.–09.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pri nakupu Martinove gosi in/ali sveže race in/ ali mlincev z jajci prejmete ob predložitvi kupona popust na modro frankinjo iz kleti Zlati grič.

POPUST S KUPONOM

-50%

Sveža raca

NA REDNO CENO

(velja samo ob nakupu Martinove gosi in/ali sveže race in/ali mlincev z jajci)

z drobovino, iz hladilnika

REDNA CENA ZA KOS

3,49

3,99 za kg samo

41223 ZLATI GRIČ

Martinova gos

Modra frankinja

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

z drobovino, iz hladilnika

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

Mlinci z jajci

5,99 za kg samo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju. Kupon velja od 06.11. do 09.11.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu Martinove gosi in/ali sveže race in/ali mlincev z jajci iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

Kartico z receptom za raco ali gos z mlinci in pomarančno omako poiščite v naših poslovalnicah.

250 g

kul za Rec ina vaš ept št. ričn o zbi 10 ih rko (20 uži 14) tko v

0,74 za kos samo

v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal

največji kulinarični največji slovenski

Raca ali gos omako

z mlinci in pomarančno

2,96/kg

-44%

SVEŽIH RIB IN MORSKIH SADEŽEV

redna cena

0,89

-% % % % -%49-% -% -% -%0, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % Sveži file lososa % % % za kg samo % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%Paradižnik % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% 99 % -%- v grozdu --%%-% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -%-% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -%% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -%%- %% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--31 -% -% --%%--% -% -% -%--%-%%--%-%%-%-%-%-%-%-%--%-%%--%%-% -% -% --%%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%%-%-%49 -% -% % % -% -% -%%Sv es-%o -% - % -%MDK % % e-%m-% % % ež % % % % % - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 1, % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% - Pleče mladega % % % % % % -% % -% goveda v kosu % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% -% --% -% -% -% -% % -% % % -% -% % -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% % % - zelje-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -Rdeče -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %-36 % % % -%-%-%-% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%- % -% -%-% -% % -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% % -% -% -% -% - za kg samo -% % % -% -% -%%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%- %- -%--%%--%% - % -% -% -% -% 0, % 35 % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % 69 % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% --%%--%%--%%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%--%%--%%--%% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % -% -% božična Božična -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Mini % % % % % zvezda % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % -% -% -zvezda % % % % % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -OD PONEDELJKA, 03.11., -% -% -% -% -% -% -% do razprodaje zalog -% -% Avokado

12,

iz hladilnika

za kos samo

nepakiran, razred I redna cena

2,19

Goveje pleče: primerno za kuhanje, dušenje in pečenje ter pripravo raznovrstnih mesnih jedi, kot so juhe, golaž in zrezki.

za kg samo

iz hladilnika

nepakirano

redna cena

0,55

st iz

ovo Kak

za kg samo

6,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 7 cm, barve lončkov: • zlat ali • srebrn ali • rdeč

v lončku Ø 12 cm

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

2,09 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

10.11.–12.11., oz. do razprodaje zalog

Čokoladni kosmiči • Chips ali • Balls ali • Rice 250 g

MENTOS

Žvečilni bonboni • sadni ali • mint ali • jagoda 5 x 38 g/ 5 x 37,5 g

-25% -30 % -% % Grško % % -% % % % % % oljčno olje % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% -%39 -% -59 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -%0, % % % % 1, % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -41% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--% -%-% --%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% Koščki % -% -% tune % % -%-% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-Grški -% -% -% -% -%v-% olju % -%ovčji -% -% % % --%%--%%---%%%---%%%-% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% 3,39 --%%--%% -% -%-%-%-%--%%-%--%%--% -% -% --%%--%%--%% -%---%%%---%-%%%----%%%sir---%%%Feta %% -% -%%-% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -%-% -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% - %--%%--%% -%--% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%--%%-%RT-IC%-Z%VE-S% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -BR%EZ K-A % -%TO-B%E, KL-U-% BO %V -% -%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%EN-O%STAO-% VN-O% -22% -25 % -% , -% -% % AN-JE% % % KUP -V% A % N % % -% ZENONE % -% -% --% -%SAN % % % % % % % % % % O % % N L % % % A % % % M I -% -% -% -%Chianti -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%M-A%KR-SČ%EV-%AN-%J%E!-% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % - 49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69-% -% -% -%1, % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%VA-% -%%-%-%---%%--%%--%%--%%% -% -% -% -%0, % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%-%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -%---%%%--%%--%%--%%%---%%---%%%--%%--%%-%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%- % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%Hrana % -% - % -% -% -% -% % % % % --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%--%%-za-%%mačke % % -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%m--r% % % a % ik ln va -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% iz za zo % -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -%MSC-fileti -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % aljaškega -% -% -%polaka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -10% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 2,49 -% -26 % -% -% -% -% -% -11-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 65 -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%3, -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-31% Mandarine Slovenski -% -% -% -% -% -% -% -% -%Slovenska -% -% -% -31% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% jabolka zlati -% krompir -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%delišes -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 29 75 -% 1, 0, -40% redna cena

redna cena

0,79

ekstra deviško, 0,75 l

1,99

za kos samo

za zavoj samo

2,36/kg

7,32/7,41/kg

redna cena

5,79

za kos samo

170 g

• navaden ali • lahek iz hladilnika, 250 g/200 g

redna cena

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

4,52/l

suho rdeče vino, 0,75 l

redna cena

0,89

1,99

za kos samo

za kos samo

4,06/kg

5,96/7,45/kg

ITALIJA

SUHO

17–18 °C

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

RAZLIČNE VRSTE MESA, ZRELI SIRI

redna cena

2,79

za kos samo

3,32/l

več vrst, 4 x 100 g

naravni, poreklo: Aljaska, 1 kg

redna cena

redna cena

0,89

4,49

za zavoj samo

za kos samo

1,63/kg

redna cena

redna cena

1,89

nepakirane, razred I

1,09

2 kg

razred I, 2 kg

redna cena

1,09

o Kak

iz vost

za zavoj samo

0,65/kg

0,65

st iz

ovo Kak

za zavoj samo

0,38/kg

za kg samo

-% -% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

10.11.

za kos

24,99

Termojakna za malčke vel. 62–116

Z VODOTESNO ZAŠČITO PRED VDOROM SNEGA

Termooblačila za malčke

Termohlače za malčke

TOPLOTNA SLIKA ZA IZDELKE IZ NAŠEGA LETAKA

vel. 62–116

za kos

14,99 za kos

Termokapa za malčke

4,99

vel. 62–116

RAZLIČNI MODELI

Termorokavice za malčke

VEL. 62/68 BREZ PALCA

Smučarsko spodnje perilo za najstnike

z 1 prstom, vel. 62–116

prijetno mehko in koži prijazno, uravnava vlago, preprečuje rast bakterij in zmanjšuje nastajanje neprijetnega vonja, vel. 134–176 BREZŠIVNO IZDELANO

za par

4,99

zračnost pot vrhnji material

koža

RAZLIČNE BARVE

za komplet

Otroške hlačne termonogavice, 2 kosa

za kos

12,99

z mehko in toplo frotirno notranjo stranjo in neutesnjujočimi prstnimi konicami, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, vel. 62–146

24,99

Otroške termonogavice, 2 para

za prijetno tople noge, s frotirjem na notranji strani zgornjega dela in pete, v modnem dvobarvnem videzu, vel. 23–38

za zavoj

5,99 3,00/kos

Vreča za otroški voziček

primerna za različne modele otroških vozičkov, vodoodbojna, z zadrgo, režami za pas in gumiranimi vstavki proti drsenju, nekateri modeli z odsevnimi paspulami, vel. 75 x 40 cm ali 98 x 50 cm

za zavoj

RAZLIČNE BARVE IN VELIKOSTI

3,99 2,00/par


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

10.11. 3D-sestavljanka

Otroški nahrbtnik

sestavite svetovno znane zgradbe, kot sta hotel Burj Al Arab ali sydneyjska operna hiša, primerna za otroke, starejše od 6 let

ljubek, puhasto mehek nahrbtnik v obliki živali, z naramnicami, ki jih lahko nastavite po dolžini; idealen za vrtec ali prosti čas

RAZLIČNE ZGRADBE

Otroška denarnica

s številnimi predalčki za kovance, kartice in bankovce

MOJA PRVA DENARNICA

RAZLIČNI MODELI

za kos

9,99

za komplet

3,99

Lesena igrača

za kos

6,99

RAZLIČNI KOMPLETI

v priročni in stabilni škatli, primerna za otroke, starejše od 2 let • železnica ali • različni kompleti sestavljank • ipd.

Komplet igrač

različni kompleti, npr. intervencijska vozila ali kmetija, spodbuja domišljijo in ustvarjalnost, primeren za otroke, starejše od 3 let

za komplet

9,99

za komplet

16,99

Adventni koledar

s 24 presenečenji za igro in zbiranje, 2 različna kompleta, vsak vsebuje 2 ekskluzivni figurici, primeren za otroke, starejše od 3 let • kmetija: z ekskluzivnima figuricama psa ovčarja in mladička, ali • konji: z ekskluzivnima figuricama arabske kobile in žrebička

Sestavljanka za odrasle, 1.000-delna

• Triglav ali • Bled ali • Ljubljana ali • Maribor

za komplet

24,99 ™™

za komplet

Maksi kocke v vrečki, 60 kosov

™

otrokove prve kocke, ki spodbujajo motoriko, ustvarjalnost in domišljijo ter izboljšujejo koncentracijo, primerne za otroke od 1. do 5. leta starosti, v priročni vrečki

Traktor/bager

7,99

primeren za otroke, starejše od 5 let • traktor John Deere: vključno z 2 gibljivima figuricama, podlago za vrtiček, različnimi poljščinami in drugimi dodatki, ali • bager Cat: vključno z gradbenim orodjem, opozorilno ograjo in drugimi dodatki

za komplet

14,99

za kos

12,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

10.11. Oblacˇiirljaem s kašmt obcˇutek na

Ženski pulover iz svile in kašmirja

Moški suknjič

športno-eleganten, prijeten za nošenje zaradi visokokakovostne tkanine, s priročnimi žepi in tekstilno podlogo, vel. M–XL

iz 75 % svile in 25 % kašmirja, prijetno mehek in topel zaradi kombinacije finih naravnih vlaken, vel. 36–46

29,99 €

svilna Doživite enite si oblacˇila d koži – na . Izdelana so iz , jem ža s kašmir ostnega bomba e kov irsk visokoka ga z dlako kašm ljše o ne obogate še finejša od najb je i k . , e ze ln o o k merino v

24,99 € RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Moške chino hlače

iz 100% bombaža, s stranskimi žepi in zadnjimi žepi s paspulo in gumbom, idealne za kombiniranje, vel. 48−54 �AJEN KROJ OBICAJEN OBIC

12,99 € Moški elegantni čevlji

Rokavice iz ovčjega usnja

z vrhnjim materialom iz govejega napa usnja in prožnim podplatom, podloga in vložek iz usnja s tekstilnim vstavkom na sprednjem delu, št. 41–45

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

običajne ali rokavice z 1 prstom ter podlogo iz puhasto mehkega ovčjega kožuha, vel. S–L

19,99 €

19,99 €

RAZLIČNE BARVE

Vzglavnik s peno Memopur®

Prešita odeja iz runske volne

za kos

iz naravnih materialov, ki uravnavajo temperaturo in vlago, izjemno topla in vpojna, vel. 140 x 220 cm

prevleka:

40 °

UČINEK MEMOPUR®

29,99

jedro iz pene Memopur® za ergonomsko oporo vratu in optimalno razbremenitev pritiska, izvleček slezenovca deluje pomirjujoče, s snemljivo in pralno prevleko, vel. 34 x 80 cm, višina: 11 cm IZ NARAVNIH MATERIALOV

za kos

29,99

št. prev.

za kos

iz gostega in mehkega frotirja, elastična, preprosta za vzdrževanje in v celoti obrobljena z elastiko, vzmetnici se prilega brez gubanja, vel. 180 x 200–200 x 200 cm bela:

95 °

barvna:

60 °

z naravnim polnilom iz merino volne (70 %) in kapoka (30 %), ki odvaja vlago in skrbi za prijeten spanec, ter visokokakovostno prevleko iz finega 100% bombaža, vel. 140 x 200 cm

14,99

40 °

60 °

za kos

19,99

S PRIROČNO IN ZRAČNO VREČO ZA SHRANJEVANJE

topla in zračna, se hitro suši in uravnava temperaturo, z zadrgo, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 220 cm

Prešita odeja Megafil® Eco

iz visokokakovostnih mikrovlaken, s trpežnim in izjemno voluminoznim polnilom iz vlaken Megafil® Eco s 4 luknjicami; izjemno dobro odvaja vlago, je zračna, preprosta za vzdrževanje in pralna, zaradi odličnega zadrževanja zraka pa je še posebej topla in puhasto mehka, vel. 140 x 200 cm

PREPROSTO SESTAVLJANJE BREZ ORODJA

za kos

Jesensko gnojilo za trato, 5 kg

60 °

POSEBEJ VELIKA

za lepo in močno trato ter za pripravo trate na prezimovanje, zadošča za ca. 250 m2 površine za kos

7,99 Sestava hranilnih snovi:

1,60/kg

19,99

prevleka:

Kapok, znan tud i kot rastlinski puh, je votlo vla kno tropskega drevesa kapoko vca, ki ga pridobivajo iz nje govih plodov. Zaradi 80% zad rževanja zraka so vlakna kapo kovca druga najlažja naravna votla tekstilna vlakna (takoj za topolovimi).

za kos

Flanelasta posteljna garnitura iz mikrovlaken

za garnituro

39,99

Prešita odeja iz merino volne in kapoka

ZA DVOJNO POSTELJO

Napenjalna rjuha iz frotirja

SG

S

9%

N

5%

P2 O2 10 % K2O 25 %

99,99 TERMOIZOLACIJSKA POKROVA

Visoka greda

deluje kot kompostnik, idealna za sadike, saj jim med razgrajevanjem organskih snovi brez dodatnega gnojenja zagotavlja toploto in dragocene hranilne snovi; zaradi termoizolacijskih pokrovov, odpornih proti vremenskim vplivom (tudi UV-žarkom), so rastline zaščitene pred zmrzaljo in močnim soncem; omogoča do trikrat večji pridelek, mere: 130 x 60 x 51 cm (D x Š x V)

IZ PO

SAM SESTEZNIH PL AVLJE AST NO D I mlja NO

vrtn zrel

a ze

kom p

ost

zem lj

a

nar e listjezana t (me rava, šan veje i vr tni in suh odp o adk i)

Namig: Jeseni lahko visoko gredo pripravite na pomlad z odpadlim listjem, pokošeno travo ter porezanimi in zdrobljenimi vejami.

3

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

10.11. Kovinski božični okraski tradicionalni okraski sodobnega videza za okrasitev božičnega drevesca, praznične mize, vaz ali adventnih venčkov

za zavoj

4,49 Adventni krožnik, 2 kosa

za zavoj

ročno izdelana, nekateri modeli z okrašeno površino

Komplet božičnih posod, 3-delni

POSODE SO ODLIČNE TUDI ZA BOŽIČNA DARILA

za kos

2,99 Komplet za izdelavo božičnih okraskov

iz kovine, s tradicionalnimi ali sodobnimi božičnimi motivi

1,99

Praznična sveča

iz visokokakovostne bele pločevine, za shranjevanje piškotov in drugega peciva, z različnimi motivi • 1 x posoda: 25,2 x 18,5 x 7,2 cm, • 1 x posoda: 20,4 x 15,8 x 6 cm, in • 1 x posoda: 14,3 x 10,2 x 4,3 cm

Božični okraski iz naravnih materialov

2 različna kompleta s čudovitimi lesenimi oz. keramičnimi obeski, ki jih okrasite s priloženimi barvami, bleščicami, lepilom za komplet in čopičem

za komplet

za zavoj

Čokoladice Schoklis

praznični okusi • snežna čarovnija: sliva-rum, ali • zimska nostalgija: pomaranča-cimetmandelj, ali • pravljični čas: pečeno jabolkobožično pecivo 200 g

iz finega krhkega testa • lešnikove zvezdice ali • kokosovi obročki ali • mandljevi lističi 600 g

za kos

1,99

za zavoj

39,99

2,99 2,49

Polnjeni dateljni

11,17/kg

za kos

5,05/l oz. 1,66/kos

4,98/kg

za kos

2,69 13,45/kg

za kos

sočni naravni dateljni • z mandlji ali • z marcipanom ali • z orehi 200 g

2,99

Čokolada Amandes

fin marcipan, oblit z žlahtno mlečno ali temno čokolado, 223 g

neoluščeni, 500 g

Sladilo iz stevie

14,95/kg

za kos

KOESTLIN

2,99

Piškoti za zajtrk

Premium čokolada

5,98/kg

Originalen kanadski javorjev/brusnični sirup

• javorjev: idealen za peko, odlično se poda k palačinkam, kosmičem, sadnim solatam in sladicam, ali • brusnični: odličen za mešanje z različnimi alkoholnimi pijačami, npr. šampanjcem, vodko ali džinom, ali za pripravo osvežujočega napitka (1 del sirupa zmešate s 4 deli mineralne vode) 250 ml za kos

3,99 15,96/l

Hren

• navaden ali • jabolčni 200 g oz. 212 ml

• z lešniki in medom ali • z muesliji in sadjem ali • z žitaricami in čokolado ali VEČ VRST • z žitaricami in brusnicami 160 g

• žlahtna mlečna čokolada z nasekljanimi oreščki makadamije ali • žlahtna temna čokolada s koščki sočnih brusnic ali • žlahtna mlečna čokolada s koščki praženih pistacij 5 x 25 g

1,59 12,72/kg

Barbera

temne rubinasto rdeče barve, izražene sortne arome, ki spominjajo na maline, jagode s pridihom temne čokolade in črnila; aroma je obstojna in bogata, vino polnega okusa z bogatimi mehkimi, sladkimi tanini, na okus zaznave rdečega sadja, temne čokolade, pookus je dolg, sočen in bogat, 0,75 l

6,19/kg

DIVITA

Ajdovi rezanci

iz mešanice ajdove moke in pšeničnega zdroba durum, za pripravo predjedi in glavnih jedi, 250 g

iz rastline stevia, brez laktoze, primerno tudi za vegetarijance • tablete, 300 kosov, ali • tekoče sladilo, 125 ml, ali • sladilo v prahu, 75 g

1 čajna žlička sla dkorja (5 g) je sladka ko t: • 1 tableta (60 mg), • 10 kapljic tek očega sladila ali • 1 merica sladil a v prahu (ca. 0,5 g). za kos/zavoj

2,49 DIVITA

19,92/l oz. 33,20/kg oz. 0,01/kos

Pirini rezanci

DIVITA

v kombinaciji z nizkokalorično omako idealni za pripravo obrokov z manj kalorijami, 250 g

Polnozrnati rezanci

bogat vir vlaknin, mineralnih snovi in beljakovin, odlični za pripravo različnih zdravih jedi, 250 g za kos

1,19

1,09

4,76/kg

4,36/kg

vost

o Kak

Na letošnjem vplivnem mednarodnem ocenjevanju vin Decanter je vino Barbera iz vinske kleti Vipava prejelo srebrno medaljo.

iz

za kos

1,09 4,36/kg

za kos

SUHO

2,95/kg

0,99

za kos

za kos 15–19 °C

TESTENINE S PARADIŽNIKOM, GOLAŽ

za kos

za kos

VIPAVSKI VINORODNI OKOLIŠ

0,59

24 vrst piva iz priznanih evropskih pivovarn, ki popestrijo vsak dan v adventu; prodajna enota: 24 steklenic (24 x 0,33 l)

za kos

9,05/kg

Orehi

Adventni koledar s pivom

24 VRST PIVA IZ PRIZNANIH EVROPSKIH PIVOVARN

Božični piškoti

mlečna čokolada, polnjena s fino mlečno kremo in nasekljanimi lešniki, 220 g

Sadni čaj

3,99

2,99

6,99

st iz

ovo Kak

3,99 5,32/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

DIVITA

Pirini špageti

z malo maščobami, v kombinaciji z nizkokalorično omako idealni za pripravo obrokov z manj kalorijami, 500 g

za kos

1,39 2,78/kg


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

o l e s e v m a v Želimo

! e j n a v o martin

Prekajen svinjski vrat

z ost i

ov Kak

iz hladilnika za kg

5,99

st iz

ovo Kak

Sveži piščanec

Nadevan piščanec

iz hladilnika za kg

3,49

s krušnim nadevom, iz hladilnika

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak za kg

4,29

iz vost

o Kak

Mlada goveja rebra

Prleška tünka

iz hladilnika

iz hladilnika za kg

4,49

za kg

7,69 Vložena mešana zelenjava

st iz

ovo Kak

670 g oz. 720 ml

Domači suhi ocvirki

iz hladilnika, 200 g

Italijanski sir več vrst, iz hladilnika, 200–120 g

za kos

0,89

za kos

1,99

za kos

2,99

1,33/kg

14,95–24,92/kg

9,95/kg

Kruh ementaler iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

• temen ali • svetel 500 g

kazan

st

a

do

Kruh ementaler

k

a ko vo

st iz

ovo Kak

kazan

st

st iz

ovo Kak

500 g

za kos

1,39 2,78/kg prejel zlato Rženi hlebček iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije pekarna Hlebček. priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče

3,18/kg

a ko vo

k

Rženi hlebček

1,59

a

do

za kos

Temni hlebec

st iz

ovo Kak

1 kg

za kos

1,35 1,35/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

Mrežna pečenka

Kranjska klobasa

iz hladilnika

iz hladilnika, 480 g znižano od 29.10.2014

st iz

ovo Kak

LJUTOMERČAN

prej 3,99

Laški rizling

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

3,85 za kos samo

Priporočene jedi: suhe mesnine, ocvrti piščanec

8,02/kg

za kg

5,79

st iz

st iz

ovo Kak

ovo Kak

Prekajena svinjska rebra

Kisla repa

za kos

2,29

za kos

za kg

1,29

5,19

st iz

Servirna temperatura: 8–10 °C Poreklo: Štajerska Slovenija

670 g

iz hladilnika

ovo Kak

st iz

ovo Kak

1,93/kg

VIPAVA

Cabernet – Merlot

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Prekajena prednja krača iz hladilnika

st iz

ovo Kak

Priporočene jedi: divjačina, jagnjetina, trdi siri

za kg

3,45

Delikatesno kislo zelje 500 g

Servirna temperatura: 14–16 °C za kos Poreklo: Vipavska dolina

2,49

za kos

0,55 1,10/kg

KAVREČIČ

Refošk st iz

ovo Kak

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

st iz

ovo Kak

Priporočene jedi: suhe mesnine, rdeče meso, divjačina

Jajčne testenine

z jajci iz hlevske reje, več vrst, 500 g

Servirna temperatura: 16–18 °C

Kislo zelje za sarmo

Poreklo: Slovenska Istra

za kg

1,39

za kos

2,99

za kos

0,99

VINAKOPER

1,98/kg

Merlot

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

st iz

ovo Kak

Rjavi fižol

400 g oz. 425 ml

Fileti rumene paprike 620 g

za kos

za kos

0,35

1,19

0,88/kg

1,92/kg

st iz

ovo Kak

Priporočene jedi: rdeče meso, svinjina, enolončnice Servirna temperatura: 16–18 °C Poreklo: Slovenska Istra

za kos

3,39

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Bio pasiran paradižnik 680 g

ZDRAVO OKUSNO

MSC-fileti lososa 250 g

valnika iz zamrzo

za kos

1,49 2,19/kg

za kos

2,99

Bio tofu

11,96/kg

MSC-fileti osliča

iz

alnika zamrzov

valnika

iz zamrzo

Zelenjavni medaljoni/ sojini kroketi

• z limono, poprom in česnom ali • z oljčnim oljem in rožmarinom ali • s tajskim karijem 400 g

• prekajen ali • navaden ali • s čilijem iz hladilnika, 350–200 g

več vrst, 700 g/600 g

za kos

3,99 9,98/kg

za kos

2,99

Mešanica zelenjave

4,27/4,98/kg

• pasirana ali • kremna 600 g

mešana, več vrst, 750 g

za kos

1,75

valnika iz zamrzo

2,33/kg

ALPSTAR

Polnjeni zeliščni bonboni več vrst, 100 g

19,90/kg

za kos

0,99 9,90/kg

za kos

0,79 1,32/kg

N.A.!

Sadje v koščkih

BERMONT

Zeliščni bonboni

več vrst, 40 g/35 g

več vrst, 125 g

za kos

1,99

valnika

iz zamrzo

Zelenjava za praženje

1,49

za zavoj

5,69–9,95/kg

Špinača

za kos

• Berries ali • Classic ali • Exotic 2 x 50 g

1,99

Izdelek je primeren za vegane.

valnika iz zamrzo

več vrst, 1 kg

Fruit Apps

za kos

1,49 37,25/42,57/kg

za kos

1,49 11,92/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

V Hoferju lahko vedno izbirate med pestro ponudbo zdravih in okusnih izdelkov naših lastnih blagovnih znamk. Znamka New Lifestyle označuje linijo izdelkov, ki vsebujejo manj maščob in sladkorja ter omogočajo popoln užitek brez slabe vesti, izdelki Natur aktiv so izdelki iz ekološke pridelave, linija izdelkov brez laktoze Lactofree pa je primerna za vse z laktozno intoleranco. Privoščite si odlično kakovost po ugodnih cenah!

Lahki sir

v kosih, 25 % m. m. v s. s., več vrst, iz hladilnika, 350 g

BÖKLUNDER

Lahki narezek več vrst, iz hladilnika, 150 g

ARLBERGER

Lahki kare/ lahka šunka

• kare, dimljen ali sušen na zraku, ali • prekajena šunka iz hladilnika, 90 g

za kos

za kos

1,99

3,15

za kos

1,69

22,11/kg

9,00/kg

11,27/kg

Bio maslo iz hladilnika, 250 g

Trajno mleko brez laktoze

Mlečni napitek

Večzrnati/ polnozrnati/ Wellness kosmiči

1,5 % m. m., 1 l

več vrst, iz hladilnika, 6 x 125 g

več vrst, 750 g/460 g

za kos

1,99 7,96/kg

Bio čaj

za zavoj

• šipek ali • poprova meta ali • kamilica ali • komarček 55–30 g oz. 20 čajnih vrečk

1,61

za kos

2,69 3,59/5,85/kg

za kos

za kos

0,95

2,15/kg

BE LIGHT

Namaz iz svežega sira

več vrst, iz hladilnika, 200 g

1,79

Bio napitek Bio sojin napitek

32,55–59,67/kg

naraven, 1 l

znižano od 08.05.2014

• rižev (brez dodanega okusa) ali • sojin z okusom vanilije ali • sojin z okusom čokolade 1l

za kos

0,99 4,95/kg

Čaj Fit & Aktiv več vrst, 60–30 g oz. 20 čajnih vrečk znižano od 18.09.2014

prej 1,49

1,39 za kos samo

23,17–46,33/kg prej 1,15

za kos

1,09 za kos samo

1,29


Hofer sporoča

13.11.

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

Zimska športna majica

Kapa/naglavni trak

idealen dodatek za športne dejavnosti, zračen in odlično uravnava vlago, z okrasnimi šivi, vel. S/M ali L/XL za kos

5,99

Zimske športne hlače

iz materiala, ki med športno dejavnostjo poskrbi za optimalno toploto in uravnavanje vlage, s stoječim ovratnikom in zadrgo s podbradnim zavihkom, ergonomsko krojena za optimalno svobodo gibanja, idealna za nošenje pod drugimi oblačili • ženska: vel. 36−42 IZJEMNO LAHKA • moška: vel. 48−54

ergonomsko krojene in izjemno udobne, idealne za različne zimske športe, s priročnimi stranskimi žepi na zadrgo, odsevnimi elementi na žepih za boljšo vidnost in ojačanim spodnjim robom, ki z elastiko proti drsenju ščiti pred vdorom snega • ženske: vel. 36−42 za kos • moške: vel. 48−54

IN ELASTIČNA

29,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Zimski športni brezrokavnik topel, z zelo lahkim, visokokakovostnim vatiranjem na sprednjem delu in zračnim stretchem na hrbtnem delu, z žepi na zadrgo, kapuco in odsevnimi elementi • ženski: vel. 36−42 za kos • moški: vel. 48−54

zračnost

IZ ZELO ELASTIČNEGA IN ZRAČNEGA MATERIALA

29,99

vodoodbojnost

za kos

18,99

zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

zračnost

zračnost

vodoodbojnost

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

zaščita pred vetrom

vrhnji material

vrhnji material koža

koža

Zimska športna jakna

topla, prilagojena različnim toplotnim conam telesa – na določenih predelih z lahkim, visokokakovostnim vatiranjem, na drugih pa z zračnim stretchem za odlično uravnavanje vlage in optimalno svobodo gibanja, z žepi na zadrgo in kapuco • ženska: vel. 36−42 • moška: vel. 48−54

Zimske športne rokavice zračnost

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

Zimske pohodne palice

• iz visokokakovostnega aluminija • dvodelna teleskopska cev s priročnim sistemom nastavljanja dolžine • izvlekljive od 80 do 135 cm • mehek držaj s peno in nastavljivim zapestnim paščkom • trpežna konica z natično zaščitno kapico • vključno s snemljivima krpljicama

Športni nahrbtnik

izjemno priročen in trpežen, omogoča hitro dostopanje do nujnih pripomočkov, z nastavljivim nosilnim sistemom, ki poskrbi za optimalno zračenje in udobje pri nošenju, ledveni pas z žepom za mobilni telefon in prsni pas z varnostno piščalko, prostornina: ca. 32 l

za par

12,99 ZA ŽENSKE IN MOŠKE

za par

S PAŠČKI ZA PRITRDITEV ČELADE, CEPINA, PALIC, SMUČI IN DRUGE ŠPORTNE OPREME

29,99

Čelna LED-svetilka

• visokosvetilna LED-svetilka s širokim snopom svetlobe • 3 načini svetenja: 2 x različno močno neprekinjeno, 1 x utripajoče • nastavljiv naglavni trak in naklon svetenja • z zmogljivo, vodotesno polnilno baterijo in polnilnikom • z nosilcem za pritrditev svetilke na krmilo kolesa • idealna za sprostitveni tek, ribarjenje, pohodništvo, jahanje, plezanje itn.

za komplet

Škodljive snovi Prileganje Obdelava

3

-LETNA GARANCIJA

UPORABNA KOT ČELNA SVETILKA ALI KOLESARSKA LUČKA

Coca-Cola

prodajna enota: 6 pločevink (6 x 0,33 l)

3

-LETNA GARANCIJA

bureauveritas.com /qualitycheck

za par

12,99

za kos

2,59 4,14/kg

RUMENO-ČRNE ALI SIVO-ČRNE BARVE

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

NESQUIK

Kakav v prahu

za popoln začetek dneva, 500 g V REKLAMNEM PAKIRANJU: 100 g BREZPLAČNO

za zavoj

ZALOŽBA GRAHOVAC

Pravljica

6 RAZLIČNIH NASLOVOV

2,29

za kos

7,99

ID-projekta

147-01-SHS B14

29,99

RAZLIČNE BARVE

1,16/l

za kos

noge ščitijo pred vdorom vlage v dežju in snegu, iz visokokakovostnega, trpežnega in vodoodbojnega materiala (vodni stolpec: 5.000 mm), po dolžini nastavljiv in proti nizkim temperaturam odporen pašček na stopalu, preprosto in hitro zapenjanje s sprijemalnim zapiralom, zadrgo in pritiskači, vel. S/M ali L/XL

za par

s kakavom ter dodanimi vitamini in mineraloma, 625 g

slastna karamela, ki se nežno stopi v ustih

34,99 Vsebina preverjanj:

udobni čevlji iz lahkega in prožnega softshella; z vodotesno membrano, ki ščiti tudi pred vetrom, toplo podlogo iz flisa in nedrsečim podplatom, št. 36−45

IDEALNE ZA POHODE S KRPLJAMI ALI SMUČMI

Hrustljave žitne kroglice

Bonboni Werther’s Original, 1 kg

Z ZRAČNIM STRETCHEM

Podloženi čevlji iz softshella

NESTLÉ NESQUIK

WERTHER’S

Z ZELO LAHKIM, VISOKOKAKOVOSTNIM VATIRANJEM

PRIROČEN SISTEM NASTAVLJANJA DOLŽINE

39,99

Gamaše

za kos

19,99

za kos

idealne za različne športne dejavnosti, uravnavajo vlago, z visokokakovostnim silikonskim potiskom na dlanskem delu za dober oprijem palic in druge športne opreme, vel. 7–11

za kos

1,69 3,38/kg

7,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

13.11. 1

1

LED-girlanda

• umetne jelkine vejice z iglicami naravno svetlo in temno zelene barve • z 80 LED-lučkami • z ušescem za obešanje na koncu girlande • primerna za okraševanje notranjih in zunanjih prostorov • dolžina jelkinih vejic: 10 cm • dolžina girlande: 5 m • dolžina kabla: 10 m

3

-LETNA GARANCIJA

Božična LED-krogla

iz ročno pihanega stekla, lahko jo obesite ali postavite, vključno z baterijami, mere: Ø 8 cm

za kos

19,99 2

2

• z 240 LED-lučkami • z navijalnikom cevi in materialom za pritrditev • primerna za okraševanje notranjih in zunanjih prostorov • dolžina cevi: 10 m • dolžina kabla: 1,5 m

3

3

2,99

LED-LUČKE TOPLE BELE ALI JANTARNE BARVE

LED-cev

-LETNA GARANCIJA

3

za kos

7 RAZLIČNIH BARVNIH ODTENKOV, KI SE NENEHNO MENJAVAJO

za kos

14,99

LED-LUČKE TOPLE BELE ALI JANTARNE BARVE

LED-veriga

za kos

• z 80 LED-lučkami • primerna za okraševanje notranjih in zunanjih prostorov • razmik med LED-lučkami: 10 cm • dolžina verige: 7,9 m • dolžina kabla: 10 m

Pisalo z lakom, 2 kosa vodoodporno in obstojno na svetlobi, dobro prekriva in se hitro suši, se ne razmaže, različne barve in debeline konic

9,99

3

-LETNA GARANCIJA

Božična darilna vrečka, 3-delni komplet

Božični prtički

plastificirana, z različnimi motivi in kartico za voščilo • vrečka za steklenico, • majhna vrečka in • velika vrečka

Božični okraski iz blaga

vel. 33 x 33 cm, 40 kosov

za okrasitev božičnega drevesca, adventnih venčkov in aranžmajev ter daril

za zavoj

1,19

za komplet

1,29

za zavoj

za komplet

Komplet darilnih trakov in pentljic, 19-/16-delni

1,50/kos

barvni darilni trakovi in samolepilne pentljice

za komplet

4,99

0,03/kos

2,99 1,99

0,43/kos

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Praznični venček/zvezda

Leseni božični okraski

iz različnih naravnih materialov, kot so storži, lubje v trakovih itn., za praznično okrasitev ali nadaljnje oblikovanje za kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za zavoj/kos

5,99

6,99

Robotski sesalnik

z zimskimi motivi, ki pričarajo prijetno praznično vzdušje • prt, 1 kos: vel. 80 x 80 cm, ali • nadprt, 1 kos: vel. 22 x 140 cm, ali • pogrinjek, 2 kosa: vel. 35 x 50 cm

ročno izdelane, popestrene z volno; različni modeli, npr. los, severni jelen ali božično drevesce, višina: 20–42 cm

za zavoj/kos

9,99

Božični namizni prt/ nadprt/pogrinjek

Lesene božične figurice z volno

lahko jih obesite ali postavite, z ljubkimi elementi, nekateri modeli s svečnikom, odlična praznična okrasitev notranjih in pokritih zunanjih prostorov

za zavoj/kos

4,99 2,50/4,99/kos

• samodejno sesanje bivalnih prostorov • možnost nastavitve dnevnega ali tedenskega sesanja (nastavitev se ohrani) • možnost upravljanja z daljinskim upravljalnikom ali z dotikom LED-prikazovalnika • 4 različni programi sesanja • ploske oblike za sesanje pod skoraj vsemi kavči, omarami in posteljami • z glavno in 2 stranskima ščetkama za temeljito sesanje tudi težje dostopnih mest in tapisomov • s turbonačinom za sesanje bolj umazanih predelov in senzorji za preprečevanje padca sesalnika po stopnicah • zazna ovire in jih obide, navidezna pregrada za omejitev sesanja samo na določenem delu prostora • snemljiva posoda za prah in opozorilo na LED-prikazovalniku ob polni posodi za prah • polnilna litij-ionska baterija (2.200 mAh, 14,4 V) • čas polnenja baterije: 2,5 ur • prostornina posode za prah: 0,5 l • hitrost: 32 cm/s, glasnost: < 55 dB • mere/masa: Ø 34 cm, višina: 8 cm/2,8 kg

za komplet

149,–

Z DODATNO OPREMO

LED-PRIKAZOVALNIK NA DOTIK

SESALNIK SE SAM VRNE K POLNILNI POSTAJI PRI SKORAJ PRAZNI BATERIJI ALI POLNI POSODI ZA PRAH

S 72131726

3

-LETNA GARANCIJA


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, V PRIROČNEM KOVČKU IZ UMETNE MASE

Ročna krožna žaga

Litij-ionski akumulatorski vrtalnik

idealna za žaganje parketa, laminata, ploščic in umetnih mas • brezstopenjsko nastavljiva globina reza do 26 mm • do 4.200 vrt./min – za čiste in natančne reze • zaščita pred preobremenitvijo • omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz • vhodna moč: 500 W • vključno s 3 žaginimi listi, 1 diamantnim žaginim listom, cevjo za priklop sesalnika in orodjem za menjavo lista

59,99

FASHION

FASHION

Moška delovna jakna iz softshella

CORD

URA® je izjemno trpežna tkanin a, ki je posebej prime rna za delovna oblač ila, saj se le stežka strga ali obrabi.

SNEMLJIVA KAPUCA

VKLJUČNO Z OPREMO

3

-LETNA GARANCIJA

Tridelna aluminijasta lestev

Moške delovne hlače

zračna in trpežna, ščiti pred vetrom, s toplo podlogo iz flisa, številnimi priročnimi žepi in odsevnimi vstavki za večjo varnost, vel. 48–56

V PRIROČNEM KOVČKU IZ UMETNE MASE

44,99

3

VKLJUČNO Z LASERJEM

• brez spomins kega učinka • majhna sam oizpraznitev • majhna teža

za komplet

-LETNA GARANCIJA

MALO VIBRACIJ

PREDNOSTI LITIJIONSKE AKUMULATORSKE BATERIJE :

• navor: maks. 25 Nm • akumulatorska baterija znane blagovne znamke: 16 V, 1.500 mAh • hitrovpenjalna glava • gumiran ročaj • trpežen dvostopenjski menjalnik • vrtenje v desno/levo • število vrtljajev v prostem teku: 0−400/0−1.300 vrt./min • delovna LED-lučka • prikazovalnik napolnjenosti akumulatorske baterije • samodejni izklop ter zaščita pred pregretjem baterije in polnilne postaje

za komplet

MAJHNA IN PRIROČNA

13.11.

iz trpežnega platnenega materiala, na kolenih ojačane s tkanino Cordura®, vel. 48–56

vsak del s 6 prečkami, primerna za uporabo na stopnicah oz. kot prislonska ali dvokraka lestev, dele lestve lahko uporabljate tudi ločeno, 3 samodejni samovarovalni kavlji, masa: 9,5 kg

za kos

19,99

za kos

59,99 PRISLONSKA LESTEV (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 4,6 m)

UPORABA LESTVE NA STOPNICAH (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 3,8 m)

za kos

29,99

RAZLIČNE BARVE

ŠTEVILNI PRIROČNI ŽEPI

3

-LETNA GARANCIJA

DVOKRAKA LESTEV (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 3,2 m)

ODBIJA VODO IN JE NEOBČUTLJIVA ZA UMAZANIJO

FASHION

Zimske delovne rokavice

ščitijo pred mrazom, vodoodbojne zaradi nitrilne prevleke, ki omogoča tudi dober oprijem, z elastično patentno obrobo, vel. 8–11 za par

4,99

Regal za čevlje

Delovne termonogavice, 2 para

posebej ojačane nogavice, ki ohranjajo stopala v delovnih čevljih topla in suha, s protibakterijsko zaščito, št. 39/40–45/46 RAZLIČNE BARVE

iz trpežne umetne mase, nudi dovolj prostora za shranjevanje gumijastih škornjev, pohodniških čevljev ipd., z utori za odlaganje rolerjev, preprosto sestavljanje brez orodja, mere: 53 x 36,5 x 47,5 cm (Š x G x V)

za zavoj

5,99 3,00/par

za kos

9,99 RAZLIČNE BARVE

RAZLIČNE BARVE

Silver freshness

REGALE LAHKO ZLAGATE ENEGA NA DRUGEGA


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

13.11.

Pokončni kompresor, 50-l

Pnevmatsko orodje

• napajanje: 230 V, ~ 50 Hz • moč motorja: 1.500 W • sesalna zmogljivost: 222 l/min • prostornina tlačne posode: 50 l • ročaj in kolesi za lažje premikanje • brezoljna črpalka • delovni tlak: maks. 10 bar • manometer in hitra spojka za nadzor nad delovnim tlakom • z nogo, ki blaži vibracije • masa: 22,2 kg

primerno za uporabo s 50-l pokončnim kompresorjem znamke WORKZONE in drugimi kompresorji s hitro spojko tipa EURO • pnevmatski udarni izvijač: vključno z 10 natičnimi nastavki in opremo, ali • navijalnik pnevmatske cevi: vključno z 10-m cevjo in stenskim nosilcem, ali • večfunkcijsko pnevmatsko orodje: brusilnik, žaga in strgalnik v enem, vključno z opremo, ali • pnevmatski kotni brusilnik: vključno z opremo

za komplet

ZARADI POKONČNE TLAČNE POSODE ZAVZAME MALO PROSTORA

29,99

za kos

139,–

PNEVMATSKI UDARNI IZVIJAČ

3

-LETNA GARANCIJA

NAVIJALNIK PNEVMATSKE CEVI

ne velja za navijalnik pnevmatske cevi:

VEČFUNKCIJSKO PNEVMATSKO ORODJE

3

-LETNA GARANCIJA

PNEVMATSKI KOTNI BRUSILNIK

Hoferjeva resnica št. 54: Tudi pri izdelkih

za domače mojstre vedno poskrbimo za MOJSTRSKO NIZKE CENE. Profilno tesnilo

primerno za vsa običajna okna in vrata, samolepilno, odporno proti vremenskim vplivom (tudi UV-žarkom); preprosta namestitev, lahko ga razrežete na poljubne dolžine • P-profil, 10 m: za 2−5 mm široke reže, rjave ali bele barve, ali • E-profil, 10 m: za 1,5−3,5 mm široke reže, rjave ali bele barve, ali • tesnilo za vrata iz PVC-ja, 1 m: prozorno

Večnamenska lestev

• z 12 prečkami, 2 širokima stabilizatorjema in 2 delovnima odroma • primerna za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih • stabilna zaradi ojačanega dna • primerna za uporabo na stopnicah, kot prislonska ali dvokraka lestev oz. delovni oder

za kos

2,99

S SISTEMOM SAMODEJNEGA DOVODA IZBRANEGA VIJAČNEGA NASTAVKA

Izvijač z ragljo

vrtenje v levo/desno, izvlekljiv podaljšek, s prostorčkom za shranjevanje vijačnih nastavkov v držalu, vključno z 9 vijačnimi nastavki in 1 magnetnim držalom vijačnih nastavkov za kos

9,99

za kos

79,99

ŠČITI PRED MRAZOM, PREPIHOM IN PRAHOM

ZLOŽLJIVA – PRI SHRANJEVANJU ZAVZAME MALO PROSTORA MAKS. OBREMENITEV: 150 kg

ZLOŽENA ZAVZAME MALO PROSTORA

3-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNE MOŽNOSTI UPORABE

Zložljiva aluminijasta lestev nepogrešljiva v vsakem gospodinjstvu, lahka in priročna, 3 stopnice na vsaki strani, z zatičem, da se zložena lestev ne razpre za kos

24,99

0000040928

Gasilni aparat

polnjen s 6 kg gasilnega prahu ABC • odobren v skladu s standardom DIN EN3 za požarne razrede A, B in C • preprosta uporaba • lahko se ga ponovno napolni • domet pršenja: 6 m • primeren za uporabo v garažah, kurilnicah, bivalnih in delovnih prostorih ter na taborjenju • s trpežnim premazom iz 100% poliestrske smole • s stenskim nosilcem (brez materiala za pritrditev)

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNE BARVE

MAKS. OBREMENITEV: 150 kg

17,99 3,00/kg

9 kg


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

13.11.–16.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

DANONE

Obstgarten vanilija

Čokoladice

• jagoda ali • češnja ali • breskev-marakuja iz hladilnika, 125 g

več vrst, 65 g

-36%

-22% % -% % -% -% % % % % Polnozrnati % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % muesli % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -%45 -% -% % % % % 49 % % % % % % % %-%0, -0, -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % suho% -% -% -% - %--%% -% --%%--%%LE -GUSTO %%--%% -%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -Bio -27% % % --%%--% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% - -% -% -% -% -% -%--%% -% --%%--% Mediteranske % -% -% -% -% -% -%sadje % %%--%% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%---%%%--%%--začimbe --%%--% --%%--%% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % 29 % % % 1, %-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -20% -% -% -% -% -% -% -%- -%-%-%-%-% %-%-%-% %-% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % -33% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%99 -% -% -% -% -% -% % % % 1, % % % % % % % % % % % -% -%% -%LJUTOMERČAN % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - R%EZ K-AR%TIC Z-V%ESTO-B%E, KL-UB%O -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -%Rumeni % V -% -% - muškat -% -% -% -% -% -%%-% -% % -%99 -% -% -% -% -% -% -% -B-%EN-O%STA-%VN-O% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -0, % -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% --%% --N%%AK--U%%PO--V%%AN--JE%%, O--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % %--% % % % -%--%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -%-% -% -% -% -% -% -%M-A%K--S%%IM--%%A-L-%N% -% --% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% E!--% J% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%V--A%%R-Č%%EV--A%%N--% % --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%Svinjske -% -% rezine -% -% -% -% -%--%% --%% --%%--%%--%%--%% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % na-dunajski % -% % -%-18% % % % % -% -% -% -način -% -% -% -iz%za-m%rzo-v%aln-ik%a -% -%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%Z'DEŽELE % % % % 3,49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%Panceta -% -% --%% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -21 % -25% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%7, -% -% -% -% -% -%48 -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% 2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% • s sadjem ali • z rozinami in oreščki 1 kg

redna cena

redna cena

0,77

0,58

za kos samo

za kos samo

7,54/kg

3,60/kg

redna cena

1,79

več vrst, 300–100 g

za kos samo

več vrst, 15−12,5 g oz. 275 ml

redna cena

2,49

redna cena

1,49

za kos samo

za kos samo

kakovostno sladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

6,63–19,90/kg

st iz

redna cena

66,00–79,20/kg

ovo Kak

4,29

st iz

ovo Kak

750 g

za kos samo

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

SLADKO

4,65/l

10–12 °C

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

RAZLIČNE SLADICE

redna cena

redna cena

3,79

9,98

za kg samo

za kos samo

D

EN

E

O

E

S K E G OZ

OV

EN

OV

O

O

E

OV

E

E

OV

D

V

S K E G OZ

AVLJAMO BN

S LO

EN

V

D

AVLJAMO BN

S LO

S K E G OZ

V

EN

AVLJAMO BN

S LO

D

V

V

S K E G OZ

AVLJAMO BN

S LO

S LO

EN

O

AVLJAMO BN

OV

O

3,99/kg

S K E G OZ

D

V novembru bodo taborniki v naših poslovalnicah delili prikupne broške.

Partner projekta

oč narave. sila neizmerno m u k iz i m i oz p etos il veliko infrastrukture in za nekaj časa povsem ohromil življenja ljudi. Slovenija je l polovico slovenskih gozdov, unič Žledolom je prizadel aj je čas, da se ponovno združimo v dobri nameri obnoviti bogastvo naših goz olidarnost s prizadetimi območji. Zd dov. Takrat smo pokazali s Tudi podjetje Hofer podpira projekt, saj verjamemo, da moramo že danes ravnati tako , da nam bo jutri bolj e.

s ključno besedo oslanim SMS-sporočilom p s e et pr d o p ko h Projekt la

GOZD na 1919 ali z nakupom eko smreke v poslovalnicah Hofer v mesecu decembru.

V obeh primerih boste v sklad za obnovo slovenskih gozdov prispevali 1 EUR.

www.obnovimo-gozdove.si Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu