Structum 2017 kovas

Page 40

KONKURSAS

BALTIJOS BRASTA. Dušo durys „Greta“, skaidrus stiklas, danga „Greiti lašai“, užtikrinanti gerą vandens nubėgimą nuo stiklo ir lengvesnę priežiūrą. COMFORT HEAT. Elektra šildomos vonios grindys, programuojamas termostatas CTAE160 – tai sprendimas, užtikrinantis maksimalų komfortą. Vonios grindys gali būti pašildytos iki norimos temperatūros norimu laiku. Galimybė valdyti mobiliuoju įrenginiu. ENERGY GREEN. Visas apšvietimas LED technologija, programuojamas valdymas. Tai taupu, patogu ir efektyvu. Bendras apšvietimas pagal koncepciją „Human Centric Lighting“, kintamo intensyvumo ir spektro, atsižvelgiant į dienos režimą ir natūralų žmogaus bioritmą. Akcentinis paslėptas apšvietimas nišose. Lubiniai įleidžiami priglaistomi LED profiliai „Klus Design“ garantuoja minimalią intervenciją į švarų interjerą, išlaiko aiškų linijų ritmą. Vonios patalpoje naudojami hermetizuoti LED apšvietimo moduliai. GROHE. Vandens maišytuvai, serija „Allure“, potinkinis sieninis maišytuvas praustuvui, potinkinė dušo sistema, įleidžiamas vonios maišytuvas. Šiuolaikinio dizaino, patogaus valdymo ir aukštos kokybės santechnikos prietaisai būtini aukščiausiam komfortui vonios kambaryje. JUNG. Integruota valdymo sistema – kambarį suaktyvinantis kortelių skaitytuvas, kambario termostatu valdoma šviesa, temperatūra, ventiliavimo sistema, prie lovos: TV, radijo, garso sistemos, šviesos valdymas, funkcija „miegoti“. Jungtukai, elektros lizdai – iš nepriekaištingo dizaino serijos „Flat design Anthracite Dark“. Tai galimybė lanksčiai projektuoti elektros instaliacijos valdymą, į vieną jungtuko rėmelį įdėti daug valdymo mygtukų. Gali būti numatyta kambarių rezervavimo

RIMANTAS ŠPOKAS

DIZAINERIS, DIZAINO STUDIJA „RIMARTUS“

Penkių žvaigždučių viešbučio numerio koncepcija universali ir orientuota į svečią. Skirtingų kultūrų, pomėgių, potyrių ir suvokimo žmonės viešbučio kambaryje turi jaustis jaukiai, saugiai ir patogiai. Stilistinis sprendimas – šiuolaikiška švari erdvė, neperkrauta dekoru, be akį rėžiančių detalių, bet ne asketiška, prabangi, šilta ir jauki. Betono lubos, stiklo vitrina – šiuolaikinės architektūros elementai ir fonas, kuriame išryškėja jaukios sienų, baldų medienos ir audinių tekstūros, kuriančios jaukumo ir šilumos įspūdį. Natūralumą ir prabangą simbolizuoja balto marmuro ir stabilizuotų samanų sieniniai akcentai, sustiprinti paslėptu apšvietimu, kuris keičia intensyvumą, spektrą ir kartu bendrą įspūdį pagal dienos režimą. Atskiri dizaino elementai – baldų linijos, lubų ir sienų detalės – sujungiami į vientisus tūrius. Taip siekiama išgauti erdvumo, tėkmės įspūdį. Tekstūros ir spalviniai deriniai ramūs, natūralių žemiškų atspalvių. Vonios kambaryje svarbų vaidmenį atlieka dirbtinis apšvietimas – juo kuriami vizualiniai erdvės efektai, paryškinamos malonios tekstūros. PARINKTYS PAGAL TIEKĖJĄ AUDRINETA. Užuolaidos: dieninės – lengvo šilkinio audinio, praleidžia šviesą (audinys FR Thelma 12); naktinės – nepraleidžia šviesos, natūralų pluoštą imituojantis sintetinis audinys, atsparesnis dėvėjimuisi, lengviau prižiūrimas (Gentle Interieur 01), į lubas tvirtinamas bėgelis. Elektrinis užuolaidų valdymas (technologija „Touch impulse“).

38

sistema FIDELIO-OPERA. Galimybė įdiegti viso kambario valdymo sąsają su svečio mobiliuoju įrenginiu. LAUFEN. Pasirinkti solidaus ir elegantiško dizaino gaminiai: dušo padėklas iš serijos „Solutions“, 180 x 90 cm, dubeninis praustuvas iš serijos „Living“, vonia iš serijos „Pro“, 170 x 80 cm, potinkiniai pakabinami klozetas ir bidė iš serijos „Kartell“. MK SERVICES. Kambaryje ir prieškambaryje – PVC grindų danga „Metal Stone Day“. Jai būdingas atsparumas dėvėjimuisi, lengva priežiūra, atsparumas drėgmei. NIT. Kambaryje prie lango numatomi plyšiniai oro tiekimo difuzoriai lubose „Trox technik“, išlaikantys linijų ritmą ir lubų vientisumą, vonioje ir prieškambaryje – apvalūs lubiniai oro ištraukimo difuzoriai. Fankoilas ir ortakiai įmontuojami po lubomis, numatoma prieškambario zonoje. PFLEIDERER. Baldai, sienų dekoras – pasirinkta švelnaus atspalvio ir natūralios tekstūros medienos imitacijos baldinė plokštė „Pfleiderer R30109 (R5870) Palermo nut light“. TECE BALTIKUM. Potinkinis klozeto rėmas „TECE Profil“, jutiklinis vandens nuleidimo mygtukas „TECE Lux Mini“ garantuoja sklandų ir tikslų vandens nuleidimo mechanizmo darbą, dušo latakas „TECE Drain Line“ užtikrina gerą vandens nubėgimą duše. VAINETA IR PARTNERIAI. Vonios kambario sienų ir grindų danga – iš plytelių kolekcijos „Ceramichelea Cliffstone White Dover“. Serijai būdinga švelni akmenį ir cementą primenanti tekstūra ir spalva. Stkirtingi formatai sukuria dinamiką, pagyvina sienas. VAUKSA. Vidaus durys – „Viljandi E02“ (Rw 42 dB), spyna – „Abloy“, užrakto valdymas su kortele, durų apdaila – laminatas, priderintas prie baldų ir sienų medžiagų.


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.