Skip to main content

Tedi

Page 3

Vrijedi od 14.12.2017

Slika

cca. 69 x 4 x 96 cm, razni motivi,

po

200 kn

Naslonjač

cca. 76 x 65 x 79 cm, navlaka 100 % poliester, drvo,

405 kn

Osvježivač prostorija

Jastuci

cca. 40 x 40 cm, 100 % pamuk, razni motivi,

200 ml; 100 ml = 17,50 kn,

45 kn

35 kn

Prekrivač

cca. 150 x 200 cm, 100% pamuk,

130 kn

VIŠE OD OČEKIVANOG.

tedi.com


LED zidna slika

Vaza

Ø cca. 7,5 x 15,5 cm, staklo, razni motivi,

po

cca. 29 x 3 x 39 cm, drvo, baterijsko napajanje,

DEKORATIVNI

16 kn

105 kn

Zidno zrcalo cca. 30 x 40 cm, drvo,

trenutcits

45 kn

po

po pakiranju

6 kn

Zidni ukras

1,50 kn/kom.

cca. 24,5 x 30 cm, drvo, razni motivi,

po

26 kn

LED slika

Stol

cca. 22,5 x 4 x 22,5 cm

plastika, baterijsko napajanje, razne varijante,

po

Ø cca. 30 x 45 cm, drvo,

po

LED svjetiljka

s 10 LED svjećica, Ø cca. 9 x 18 cm, staklo i metal, baterijsko napajanje,

po

26 kn

Mikro LED žica

90 kn

Stolna svjetiljka

za razsvjetno sredstvo E14, Ø cca. 16 x 41 cm, 220 V ~ 50/60 Hz, 25 W, razred energetske učinkovitosti A+ do E, metal i drvo, razne boje,

po

s 20 LED svjećica, cca. 1 m, baterijsko napajanje,

po

26 kn

4-dijelno pakiranje, razni motivi,

Ø cca. 12 x 9 cm, staklo, razne boje,

35 kn

po

Okvir za slike

s potpornjem, cca. 17 x 21 cm, format slike 8 x 13 cm, metal,

Lučice

Voštanica po

po

130 kn

cca. 27 x 4 x 12 cm

Zidni ukras

cca. 12 x 18,5 cm, staklo, razni motivi,

po

26 kn

16 kn

Stakleno zvono

Zidni sat

Ø cca. 22,5 cm, baterijsko napajanje, razni motivi,

po

Ø cca. 17 x 26 cm, razni motivi,

po

45 kn

26 kn

Komoda

cca. 80 x 29,5 x 71 cm, drvo,

po

330 kn

45 kn

Zidna polica cca. 75,5 x 14 cm, drvo, razne boje,

po

60 kn

Svijeća u čaši

Ø cca. 8 x 9 cm, staklo, razni motivi,

po

14 kn


Magnetske žarulje 6-dijelno pakiranje, Ø cca. 4 x 7,5 cm, plastika, baterijsko napajanje,

po pakiranju

45 kn

7,50 kn/kom.

Kozmetički kofer

51 dio, cca. 30 x 20 x 22,5 cm, plastika,

po

90 kn

cca. 40 x 35 x 148 cm, drvo,

po

po

50 kn

405 kn

405 kn

e n i h S Etažer

Zrcalo s nakitom

cca. 24 x 5 x 24 cm, drvo,

po kompletu

TIME TO

Ø cca. 36 x 57,5 cm, metal,

Kutijica za nakit

Stol za šminkanje

sa stolicom bez naslona, stol oko 70 x 40 x 134 cm, stolica bez naslona oko 38 x 29 x 45 cm, materijal navlake 50 % poliester, 50 % pamuk, drvo,

po kompletu

600 kn

Vješalice za odjeću 5-dijelno pakiranje,

po pakiranju

26 kn

5,20 kn/kom.

Organizator za kistove cca. 18 x 6 x 8 cm, plastika,

po

14 kn

Jastuci za sjedenje Ø cca. 50 cm, navlaka 100 % pamuk, ispuna 100 % poliester,

po

Kist za make-up

10-dijelno pakiranje,

po kompletu

130 kn

60 kn

Tepih

Ø cca. 120 cm, 100 % pamuk,

po

170 kn


Termo vrč

Šalica

340 ml, keramika, razne boje,

po

14 kn

po

Šalica

Kuhalo za vodu

1 l, plemeniti čelik, razne boje,

1,7 l, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 2200 W, staklo,

90 kn

po

sa cjedilom za čaj i poklopcem, 420 ml, porculan, razni motivi,

170 kn

po kompletu

35 kn

Sa cje ča dilom za j i po klopc em!

Dostupno i u crnoj boji

Također dostupno u Ø cca. 27 cm za po 26 kn

Mirisna svijeća

Zdjelica za müsli

Pladanj

s mirisom vanilije, Ø cca. 7,5 x 7,5 cm,

Ø cca. 14 x 8 cm, keramika, razne boje,

cca. 38 x 24,5 cm, metal, razni motivi,

po

po

po

14 kn

Komplet podmetača cca. 43 x 28 cm, plastika, razni motivi,

po

8 kn

16 kn

16 kn

Staklo 350 ml,

po

6 kn

Tanjur

Ø cca. 19 cm, keramika, razne boje,

po

16 kn

Kutija za čaj s 6 pretinaca, cca. 20 x 8 x 16 cm, sve vrećice čaja metal, razni motivi, uredno razvrstane po 45 kn

Posuda za čaj

1,5 l, metal, razni motivi,

Poklon-šalica za kavu

po

9 x 19 g; 100 g = 35,09 kn,

po kompletu

60 kn

S 9 RAZLIČITIH VRSTA KAVE ILI ČAJA Darovni komplet s čajevima 9 x 4 g; 100 g = 166,67 kn,

po kompletu

Hvataljka za vrećice čaja

s plastičnom drškom, cca. 3,5 x 16 cm, razne boje,

po

12 kn

Posudica za kekse i čajne vrećice 4-dijelno pakiranje, polipropilen, razne boje,

po pakiranju

8 kn

2 kn/kom.

60 kn

Odlične ideje za poklon!

22 kn

Posuda za čaj

1,4 l, metal, razni motivi,

po

26 kn


Vrijeme

za udobnost

po

Prekrivač

s drvenim nogama, cca. 98 x 30 x 55 cm, materijal navlake 75 % poliester, 35% pamuk,

cca. 150 x 200 cm, 100 % poliester, razne boje,

po

po

405 kn

14 kn

po

Ø cca. 12 x 7 cm, metal,

po

35 kn

22 kn

Jastuci

cca. 50 x 50 cm, 90 % poliester, 10% pamuk,

LED rasvjetna girlanda s 10 LED svjećica, 130 cm, baterijsko napajanje,

50 kn

po Grana s lišćem

cca. 72 cm, plastika,

105 kn

Nosač za lučice

80 g; 100 g = 43,75 kn, drvo,

1000 g, razne boje,

po Klupa za sjedenje

Dekorativni ukrasi

Ukrasni granulat, pijesak ili kamen

po

22 kn

26 kn

Vaza

Ø cca. 31 x 27 cm, metal,

po

130 kn

Kutija

cca. 30 x 20 x 6,5 cm, drvo,

po

Rustikalna voštanica Umjetni cvijet cca. 57 cm, plastika,

po

Rustikalna voštanica

Okvir za slike

Staklena boca

26 kn

po

Ø cca. 7 x 10 cm, razne boje,

Ø cca. 8 x 12 cm, razne boje,

s potpornjem, cca. 17 x 22 cm, format slike 10 x 15 cm, plastika,

po

po

po

14 kn

22 kn

60 kn

250 ml,

14 kn

Također dostupno u 500 ml za po 12 kn

8 kn Boca

sa zatvaračem u obliku srca, staklo,

po

Nosač za voštanice cca. 32 cm, razne varijante,

po

45 kn

Ø cca. 5,5 x 14 cm

Lampion

cca. 20 x 20 x 35 cm, drvo i metal,

po

130 kn

Lampion

cca. 15 x 15 x 35 cm, drvo i metal,

po

70 kn

Vaza

Ø cca. 16,5 x 49 cm, staklo,

po

60 kn

Pladanj

Također dostupno u 850 ml za po 35 kn

cca. 33 x 22,5 x 6 cm, metal, razne boje,

Okrugla posuda

po

po

45 kn

600 ml, čaša,

22 kn

Ø cca. 7 x 14 cm

8 kn


Girlanda

po Party šeširići

6-dijelno pakiranje, različite boje,

4 komada, različite boje,

po pakiranju

po pakiranju

po pakiranju

2,33 kn/kom.

3,50 kn/kom.

8 kn

2 kn/kom.

po pakiranju

26 kn

1 kn/kom.

8 kn

Zarolani stolnjak

145 ml,

po

5 x 1,20 m; 1 m = 9 kn, papir, razne boje,

8 kn

po

45 kn

14 kn

14 kn

Čokoladni fondue

s 10 štapića, 10 vilica i lopaticom, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 25 W,

po

8 komada, plastika,

Baloni

Rajf za kosu 4 komada, razne boje,

Čaša za šampanjac

Slamke

cca. 2,90 m, plastika, razne boje,

90 kn

Stolna dekoracija

cca. 34 x 30 cm, razne boje,

po

250 ml

16 kn

Čaše

8 komada, karton,

po pakiranju

8 kn

1 kn/kom.

Salvete

Tanjur

20 komada, cca. 33 x 33 cm,

po pakiranju 0,40 kn/kom.

8 kn

8 komada, Ø cca. 22,5 cm, karton,

po pakiranju

8 kn

1 kn/kom.

Zdjelica za umake

Papirne trakice

porculan, razne varijante,

4 m; 1 m = 1,50 kn, papirne trakice,

po

po

6 kn

6 kn

Konfeti

15 g; 100 g = 53,33 kn,

po pakiranju

8 kn


Friteza na vrući zrak

Multitoster

sa zaštitom od pregrijavanja, tajmerom i regulatorom temperature, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 1500 W, razne boje,

po

s 3 zamjenjiva para ploča, sa slojem protiv prijanjanja i zaštitom od pregrijavanja, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 640 – 750 W,

480 kn

po

200 kn

ELEKTRIČNI UREDAJI BEZVREMENSKOG DIZAJNA PO ATRAKTIVNIM CIJENAMA Kuhalo za vodu

s automatskim i manualnim isključivanjem, 1,7 l, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 1850 – 2200 W, razne boje,

po

130 kn

Toster

Aparat za kavu

sa spremnikom za vodu obujma 1,5 l, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 1000 W, u raznim bojama,

po

130 kn

s pretincem za mrvice, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 850 W, u raznim bojama,

po

130 kn

TEDi – već preko 1700 x u Europi! Pronađite najbližu poslovnicu i prijavite se za primanje letka TEDi-Newsletter: tedi.com Ponude vrijede do isteka zaliha. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Zadržavamo pravo na pogreške. Odstupanja u boji su uvjetovana tiskarskom tehnikom. TEDi poslovanje d.o.o. za trgovinu i usluge · Ivana Lučića 2a · 10000 Zagreb

P06 17/18 HRV


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tedi by katalozi.net - Issuu