Skip to main content

Vrutak

Page 6

BESPLATNI PRIMJERAK TISKANICA Poštarina plaćena HP‐u d.d. u poštanskom uredu 10122 Zagreb VRUTAK d.o.o. 10000 Zagreb,Vodovodna 20a

www.vrutak.hr

03/2015 23.03. ‐ 05.04.

Zagreb,Vodovodna 20a, tel. 01/3643‐705, fax. 3643‐573 Zagreb, Krapinska 16, tel. 01/3098‐373, 3098‐363 Zagreb, H. Macanovića 10, tel. 01/3028‐567, 3633‐042

05.04. Uskrs NE RADIMO 06.04. Uskrsni ponedjeljak radimo 7-21h

DINGAČ Ultra Plus (Pelješki vinogradar) Pelješac VRHUNSKO vino suho 0,75L 15,8% alk. berba 2012.

RADNO VRIJEME: SVAKI DAN 07.00 ‐ 21.00h TRAMINAC

(chardonnay, pinot crni)

MISNO VINO ZOI suho 0,75L 14,0% alk., berba 2013.

De Bortoli, Australija pjenušavo vino suho 0,75L, 11,0% alk.

kn/kom

kn/kom

44,9835,58

1l= 103,95kn

49,9839,52

1l= 55,96 kn

1l= 66,52kn

kn/kom

kn/kom

kn/kom

77,98 61,98

PJENUŠAC SPARKLING BRUT

Đakovačko‐Osječka Nadbiskupija, Đakovo

35,9828,38

44,9035,52

1l= 47,98kn

1l= 59,87kn

10% POPUSTA UMIROVLJENICIMA I NEZAPOSLENIMA PONEDJELJKOM NE ODNOSI SE NA SLJEDEĆE ARTIKLE: BONOVE, CIGARETE, TISKOVINE, ARTIKLE OZNAČENE SA „N“ (NETO CIJENE)

Degustacije vina: svaki dan 10-20h - svaki tjedan vinar jedan 23.03.‐29.03. 30.03.‐05.04. 06.04.‐12.04. 13.04.‐19.04.

Vodovodna 20a ‐ VINA ZADRO, Domanovići, BiH Vodovodna 20a ‐ ĐAKOVAČKO‐OSJEČKA NADBISKUP. Vodovodna 20a ‐ JOSE MARIA DA FONSECA, Portugal Vodovodna 20a ‐ FERAVINO, Feričanci

Krapinska 16 ‐ ILOČKI PODRUMI, Ilok Krapinska 16 ‐ ĐAKOVAČKO‐OSJEČKA NADBISKUPIIJA Krapinska 16 ‐ IVAN KATUNAR, Krk Krapinska 16 ‐ BLATINA (ŠKEGRO), Bosna i Hercegovina

Macanovićeva 10 ‐ ROBERT MONDAVI, S.A.D. Macanovićeva 10 ‐ ĐAKOVAČKO‐OSJEČKA NADBISKUP. Macanovićeva 10 ‐ DINGAČ p.z., TERRA MADRE Macanovićeva 10 ‐ LEDING d.o.o., Plešivica

VELIKI IZBOR PREHRAMBENIH PROIZVODA ‐ NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ!

Sretan Uskrs žele vam radnici Vrutka!


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ PIVO OŽUJSKO 1L

PIVO HOLSTEN 2L

kn/kom stara cijena 15,98kn

14,48 11,18 1l = 7,24 kn

PIVO ZLATOROG 2L

kn/kom

kn/kom

stara cijena 12,79kn

stara cijena 19,98kn

11,98 9,18

15,9812,38

1l = 11,98 kn

2

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l = 7,99 kn


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ SOK BRUSNICA/ARONIJA 1L Juicy

SOK CITRUS MIX 1L Juicy

SOK MARELICA 1L Juicy

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 11,98kn

stara cijena 10,98kn

stara cijena 10,98kn

8,98 7,18

7,98 6,38

7,98 6,38

1l = 8,98 kn

1l = 7,98 kn

1l = 7,98 kn

SOK JABUKA NEKTAR 1L To

SOK MULTIVITAMIN 1L To

SOK NARANČA NEKTAR 1L To

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 7,48kn

stara cijena 7,48kn

stara cijena 7,48kn

4,98 3,98

4,98 3,98

5,48 4,38

1l = 4,98 kn

1l = 4,98 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l =5,48 kn

3


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ PIVO AMSTEL 0,50L limenka

Još 1870. godine, majstori pivari su prepoznali da je za vrhunsko pivo potrebno uložiti znanje i puno vremena. Zato su odlučili u proizvodnju piva Amstel Premium Pilsener uložiti vrijeme kako bi postigli osvježavajuće uravnotežen i pun okus piva. Dok je za neke lagere minimalno vrijeme vrenja i odležavanja 11 dana, za Amstel Premium Pilsener taj proces traje minimalno 16 dana. Vrenje se odvija u dvije faze na dvije različite temperature: prva faza je na 10°C, a druga na 13,5°C. Također, koristi se posebna vrsta kvasca zbog kojeg pivo sporije fermentira. Takvim načinom proizvodnje dobiva se profil Amstel Premium Pilsenera kojeg karakterizira svjež, uravnotežen i jasan okus, bez voćnih primjesa i izražene arome hmelja, navode u Karlovačkoj pivovari ponosni na novo pivo u svom portfelju. Kamen temeljac Amstelove pivovare položen je 1870. godine na obali rijeke Amstel. Dva poduzetna osnivača ove pivovare, De Pesters i Van Marwijk Kooy, imali su jasnu viziju potpuno novog pivskog iskustva. Dok su se druga standardna piva gornjeg vrenja zvana ”scharrebier” mogla proizvesti u jednom danu, ovi su pi‐ vari postupku proizvodnje dodali ključan sastojak: VRIJEME. Stoga se može reći da iza Amstel Premium Pilsenera stoji više od 140 godina dobro uloženog vremena.

kn/kom stara cijena 8,98kn

7,98 5,98 1l = 15,96 kn

KAVA ARABESCA 250g

DAHLI MRAMORNI KOLAČ 400g

kn/kom

kn/kom

stara cijena 14,98kn

stara cijena 18,98kn

12,9810,38

12,9810,38

1kg = 51,92 kn

KAVA NESCAFE Gold 100g

ČOKOLADA DESERT CORSE 200g Nestle

ČOKOLADA DESERT NOIR 200g Nestle

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 34,98 kn

stara cijena 13,48kn

stara cijena 11,98kn

25,9820,78

9,98 7,98

8,98 7,18

1kg = 49,90 kn

1kg = 43,80 kn

1kg = 259,80 kn

4

1kg = 32,45 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ SIRUP limun, malina, jabuka‐bazga 1L Maraska

SIRUP AMARENA 1L Maraska

SIRUP NARANČA NEKTAR 1L Maraska

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 20,98kn

stara cijena 10,98kn

stara cijena 7,99kn

8,98 7,18

6,98 5,58

15,9812,38 1l = 15,98 kn

1l = 8,98 kn

1l = 6,98 kn

ČOKOLADA ČOKOLADA ZA KUHANJE KIKIRIKI, HAZELNUTS 300g 220g Kandit Kandit

KAKAO PRAH 100g Kandit

kn/kom stara cijena 18,98kn

13,9811,98 1kg = 63,55 kn

ČOKOLADA RIKI 200g Kandit

kn/kom stara cijena 15,98kn

kn/kom

kn/kom

stara cijena 15,98kn

stara cijena 8,98kn

11,98 9,58 10,98 8,78 1kg = 59,90 kn

NAPOLITANKA ČOK. 740g Koestlin

NAPOL. VOĆ. KOCKE 740g Koestlin

KEKS ČAJNI KOLUTIĆ 700g Koestlin

6,98 5,58

1kg = 36,60 kn

1kg = 69,80 kn

KEKS PRINCEZA 230g Koestlin kn/kom stara cijena 8,98kn

7,98 6,38 1kg = 34,70 kn

PIKNIK KEKS 920g Koestlin kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 19,98kn

stara cijena 18,98kn

stara cijena 17,98kn

stara cijena 19,98kn

16,9813,58

17,98 14,38

12,9810,38

14,9811,98

1kg = 22,95 kn

1kg = 24,30 kn

1kg = 18,54 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1kg = 16,28 kn

5


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ KAVA JUBILARNA ČIPS 250g 190g paprika Franck 200g slani

ŠEĆER U PRAHU 500g Franck

MAK MLJEVENI 200g Franck

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 17,49kn

stara cijena 11,98kn

stara cijena 7,98kn

stara cijena 16,48kn

9,98 7,98

6,48 5,18

1kg = 52,53 kn

1kg = 12,96 kn

1kg = 67,40 kn

KEKS BATONS 250g Kraš

BOMBON KIKI voćna karam. 100g Kraš

15,4812,38 1kg = 61,92 kn

KEKS DOMAĆICA 300g Kraš

13,4810,79

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 14,98kn

stara cijena 14,48kn

stara cijena 5,98kn

9,98 7,98

4,98 3,98

1kg = 39,92 kn

1kg = 49,80 kn

11,98 9,58 1kg = 39,93 kn

DE TURON više vrsta 75g

McVites DIGESTIVE KEKS kn/kom 400g stara cijena 18,48kn

ČOKOLADNA JAJA 20g više vrsta

13,9811,18 1kg = 34,95 kn

kn/kom

kn/kom

stara cijena 24,98kn

stara cijena 18,48kn

stara cijena 6,98kn

14,9811,98

13,9811,18

kn/kom

1kg = 199,73 kn

250g choco, dark

5,48 4,38 1kg = 274,00 kn

1kg = 55,92 kn

ADRIA KUGLICE 175g ‐ KOKOS ‐ RUM ‐ ČOKOLADNE

kn/kom stara cijena 16,98kn

8,98 7,18 1kg = 51,31 kn

6

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ BARILLA FUSILLI no. 98 BARILLA SPAGHETTI n.5 500g 500g

kn/kom

kn/kom

stara cijena 7,98kn

stara cijena 7,98kn

5,98 4,78

5,98 4,78

1kg = 11,96 kn

1kg = 11,96 kn

BARILLA PAN BAULETO 400g

ČOKOLADNI MEDVJEDIĆI ČOKOLADNE LOPTICE 300g

kn/kom stara cijena 11,98kn

7,98 6,38 1kg = 26,60 kn

ALPRO NAPITAK OD SOJE original 3+1 GRATIS

kn/kom

kn/kom

stara cijena 10,98kn

stara cijena 56,98kn

7,98 7,60

49,9839,98

1kg = 3,19 kn

1kg = 12,49 kn

MAK PLAVI MLJEVENI 200g Šafran

ORAH MLJEVENI 200g Šafran

ROGAČ MLJEVENI 200g Šafran

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 15,98kn

stara cijena 34,98kn

stara cijena 4,98kn

10,48 8,38

22,4817,98

1kg = 52,40 kn

1kg = 112,40 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

3,98 3,18 1kg = 19,90 kn

7


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ ČAJNA, PANONA, PANONA S PAPRIKOM narezak 100g

VRBOVEČKA, ZIMSKA, MILANSKA narezak 100g

stara cijena 9,99kn

kn/kom

stara cijena 9,99kn

8,98 7,18

kn/kom

1kg = 89,80 kn

DIMLJENA ŠUNKA 1/2 v/p

1kg = 89,80 kn

DIMLJENA VRATINA b/k 1/2 v/p

BARANJSKA DOMAĆA KOBASICA BELJE 250g

kn/kg

kn/kg

kn/kom

stara cijena 54,98kn

stara cijena 59,99kn

stara cijena 17,98kn

44,9835,98

34,9827,98

15,9812,78

1kg = 44,98 kn

1kg = 34,98 kn

ROLANA PLEĆKA s/k cca 1,2kg Stanić

TUNA PEDRO KOMADI 170g l/o

1kg = 63,92 kn

PHILADELPHIA 175g natur balance

SLATKO VRHNJE MARGARIN ZA BAYERNLAND KUHANJE I KOLAČE 200ml 250g

kn/kg

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 34,98kn

stara cijena 16,48kn

stara cijena 18,98kn

stara cijena 12,98kn

stara cijena 5,18kn

29,9823,98

10,98 8,78

13,9811,18

9,98 7,98

3,98 3,18

1kg = 29,98 kn

1kg = 64,59 kn

1kg = 79,88 kn

1l = 49,98 kn

1kg = 15,92 kn

SIRUP JABUKA 1L Lero

LEDENI ČAJ BRUSNICA ‐JABUKA 0,50L Studena

SARDINA U BILJNOM ULJU 115g Eva

KEKS MLJEVENI 300g

VANILIN ŠEĆER U PRAHU 100g

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 15,98kn

stara cijena 6,48kn

stara cijena 8,98kn

stara cijena 15,98kn

stara cijena 7,48kn

4,98 3,58

6,98 5,58

14,9811,58 1l = 14,98 kn

8

8,98 7,18

1l = 9,96 kn

1kg = 60,70 kn

12,48 9,98 1kg = 41,60 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

5,98 4,78 1kg = 59,80 kn


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ BAKALAR FILET 600g Ledo

POVRĆE ZA MIJEŠANU SALATU 450g

kn/kom

kn/kom

stara cijena 49,98kn

stara cijena 10,48kn

39,9831,98

7,98 6,38

1kg = 66,63 kn

1kg = 17,73 kn

SIR KOLAN (PAŠKI TRAPIST) kolut, 1/4i 1/8 Gligora

kn/kg stara cijena 119,98n

94,9875,98 1kg = 94,98 kn

SIR CAPRODUR 1/8 v/p

SIR BOVIDUR 1/8 v/p

SIR OVIDUR 1/8 v/p

kn/kg

kn/kg

kn/kg

prije 142,98kn

prije 129,98kn

prije 142,98kn

89,9871,98

79,9863,98

1kg = 89,98 kn

89,9871,98

SIR BOVIFRESH 280g

stara cijena 9,99kn

8,48 6,78

kn/kom

1kg = 79,98 kn

1kg = 89,98 kn

MLADI SIR OD KOZJEG I KRAVLJEG MLIJEKA MLADI SIR OD OVČJEG I RAVLJEG MLIJEKA cca 1,5kg

MLADI SIR OD  KRAVLJEG MLIJEKA cca 1,5kg

VARAŽDINSKI SVJEŽI SIR U SIRNOJ MARAMICI 800g

SIR BOVIZOLA 100g

kn/kg

kn/kg

stara cijena 89,98kn

stara cijena 89,98kn

stara cijena 23,99kn

stara cijena 12,98kn

54,9843,98

49,9839,98

1kg = 54,98 kn

1kg = 49,98 kn

98 18 , kn/kom 15,18

1kg = 30,28 kn

8,98 7,18

kn/kom

1kg = 23,72 kn

1kg = 89,80 kn

SIR DIMEK TOPLJENI ZA REZANJE

SIR DIMEK POLUTVRDI

SIR TILZIT

SIR VARAŽDINEC

kn/kg

kn/kg

kn/kg

kn/kg

stara cijena 44,99kn

stara cijena 79,98kn

stara cijena 54,98kn

stara cijena 64,99kn

34,9827,98

54,9843,98

47,9839,38

47,9838,38

1kg = 34,98 kn

1kg = 54,98 kn

1kg = 47,98 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1kg = 47,98 kn

9


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ TEKUĆI JOGURT 1kg 2,8% M.M. Dukat

TRAJNO MLIJEKO boca 8×1L 2,8% M.M. Dukat

KISELO VRHNJE 3×200g 12% M.M. Dukat

stara cijena 44,98kn

98 37 , kn/pak 36,17 1l = 4,75 kn

MASLAC 250g I klasa Dukat

kn/kom

kn/kom

9,48 7,58

17,98 14,38

1kg = 15,80kn

1kg = 29,97 kn

PRESIDENT ZAGREAČKI SIR 375g

SIR DIMSI

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 11,99kn

stara cijena 18,48kn

stara cijena 17,98kn

11,48 9,18

12,9810,38 49,9839,98

8,98 6,78 1kg = 8,98 kn

1kg = 45,92 kn

PERWOLL 4L black color

1kg = 34,61 kn

SILAN omekšivač 1L mediteran sensitiv

kn/kg stara cijena 79,98kn

1kg = 49,98 kn

BREF 750ml Power aktiv 60ml pine limun Duo aktiv 60ml pine limun

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 54,98kn

stara cijena 18,98kn

stara cijena 15,98kn

46,9837,58

13,9811,18

11,98 9,58

1l = 11,75 kn

1l = 13,98 kn

PERSIL 20 pranja Expert by Silan

PERSIL color gel 20 pranja

PERSIl duo‐caps color 15/1

kn/kom

kn/kom

kn/kom

stara cijena 47,98kn

stara cijena 47,98kn

stara cijena 47,98kn

31,9825,58

31,9825,58

31,9825,58

1kg = 21,90 kn

10

VRHNJE ZA KUHANJE 3×200g Dukat

1l = 21,90 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ PLAVAC STON kvalitetno vino suho 0,75L 12,5% alk. berba 2012.

VRANAC VINEA staklo kvalitetno vino suho 1,00L 12,0% alk. berba 2012.

VENUS staklo kvalitetno vino poluslatko 0,75L 11,5% alk. berba 2012.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

26,9821,18

kn/kom

21,9917,19

18,9914,79

1l= 21,99kn

18,9914,79

1l= 18,99kn

1l= 18,99kn

VRANAC VINEA brik kvalitetno vino suho 1,00L 12,0% alk. berba 2013.

VENUS brik kvalitetno vino suho 1,00L 11,5% alk. berba 2013.

VRANAC VINEA kvalitetno vino suho 3,00L 12,0% alk. berba 2013.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

17,99 14,39 1l= 17,99kn

17,99 14,39

44,9935,99

1l= 17,99kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l= 15,00kn

11


USKRSNI POPUST! CABERNET SAUVIGNON Đakovačko‐Osječka Nadbiskupija Đakovo ZOI vino suho 0,75L 12,5% alk. berba 2013.

CHARDONNAY Đakovačko‐Osječka Nadbiskupija Đakovo VRHUNSKO vino suho 0,75L 14,1% alk. berba 2011.

GRAŠEVINA Đakovačko‐Osječka Nadbiskupija Đakovo kvalitetno vino suho 0,75L 13,2% alk. berba 2012.

PRVOSTOLNIK Đakovačko‐Osječka Nadbiskupija Đakovo kvalitetno vino suho 0,75L 12,5% alk. berba 2011.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

42,9833,98

44,9835,58

kn/kom

29,9823,58

kn/kom

38,9830,78

kn/kom

35,9828,38

1l = 51,96 kn

23,9818,78

1l = 47,96 kn

26,9821,18 1l = 35,96 kn

POSTUP  Skaramuča vinogorje Pelješac VRHUNSKO vino suho KZP 0,75L 14,5% alk. berba 2013.

PINOT CRNI Iuris, obitelj Klasiček Aljmaš, Erdut kvalitetno vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2012.

PINOT SIVI Šafran Breznički Hum vinogorje Zlatar kvalitetno vino suho 0,75L 12,3% alk. berba 2013.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

27,9821,98

kn/kom

1l = 31,96 kn

PILLER CUVEE Iuris, obitelj Klasiček Aljmaš, Erdut kvalitetno vino suho 3,00L 13,5% alk.

49,98XX,XX

29,9823,58

34,9827,58 1l= 37,30kn

kn/kom

47,98XX,XX 1l= 15,99kn

12

kn/kom

24,9819,58 1l= 33,30kn

kn/kom

30,9824,38

kn/kom

75,9860,38

1l= 41,30kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l= 101,38kn


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ GRAŠEVINA Ivan Buhač Srijem kvalitetno vino KZP suho 0,75L 11,5% alk. berba 2014.

CHARDONNAY “LAURA” Vina San Martino centralna Istra kvalitetno vino KZP suho 0,75L 12,5% alk. berba 2013.

MALVAZIJA Vina San Martino centralna Istra kvalitetno vino KZP suho 0,75L 13,0% alk. berba 2013.

SEMISWEET Gato Negro San Pedro Čile ZP vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2014.

SHIRAZ Gato Negro San Pedro Čile ZP vino suho 0,75L 13,5% alk. berba 2013.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

24,9819,58

29,9823,58

31,9825,18

29,9023,52

29,9023,52

1l= 33,30 kn

1l= 39,96 kn

1l= 42,64 kn

MARAŠTINA Ultra Plus Pelješac kvalitetno vino suho 1,00L 13,0% alk. berba 2013.

PLAVAC Ultra Plus Pelješac kvalitetno vino suho 1,00L 12,8% alk. berba 2013.

PLAVAC Ultra Plus Pelješac kvalitetno vino suho 0,75L 12,8% alk. berba 2013.

BONUM CUVEE bijeli i crni Leding , Plešivica stolno vino suho 3,00L 11,8% alk. bijeli, 12,2% alk. crni

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

18,9814,78 1l = 18,98 kn

16,9813,18 1l = 16,98 kn

16,9813,18

1l = 39,87 kn

1l = 39,87 kn

24,9819,58

1l = 22,63 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l = 8,33 kn

13


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ BLATINA Vina Zadro Domanovići, BiH kvalitetno vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2011.

CAB. SAUVIGN. Zadro Domanovići, BiH kvalitetno vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2011.

ŽILAVKA Vina Zadro Domanovići, BiH kvalitetno vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2012.

BLATINA Vina Zadro Domanovići, BiH VRHUNSKO vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2012.

VRANAC Vina Zadro Domanovići, BiH kvalitetno vino suho 0,75L 12,5% alk. berba 2011.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

29,9823,58

29,9823,58

kn/kom

26,9821,18

kn/kom

26,9821,18

1l = 35,96 kn

ŽILAVKA Vina Zadro Domanovići, BiH VRHUNSKO vino suho 0,75L 13,0% alk. berba 2013. kn/kom

29,9823,58

39,9831,58

kn/kom

26,9821,18

1l = 35,96 kn

1l = 35,96 kn

29,9823,58

kn/kom

35,9828,38

kn/kom

26,9821,18

1l = 47,96 kn

1l = 35,96 kn

CAB. SAUVIGNON Vardarska Dolina Makedonija kvalitetno vino suho 0,75L 12,5% alk. berba 2011.

PINOT BIJELI Goriška Brda Slovenija ZOI vino suho 1,00L 13,0% alk. berba 2011.

REBULA ZLATA Goriška Brda Slovenija ZOI vino suho 1,00L 12,0% alk. berba 2013.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

39,9831,58

kn/kom

35,9828,38 1l = 47,96 kn

14

14,9811,58 1l = 19,97 kn

21,3016,64

17,90 13,92

1l = 21,30 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l = 17,90 kn


NAJVEĆI IZBOR VINA U HRVATSKOJ CVIČEK Stane Jarkovič ZOI vino suho 1,00L 9,5% alk. berba 2013.

TEMPRANILLO Candidato, Cosecheros Y Criadores ZOZP vino

kn/kom

29,9823,58

VIURA Candidato, Cosecheros Y Criadores

MOSCATEL Infinitus Cosecheros Y Criadores

suho 0,75L 12,5% alk. berba 2013.

ZOZP vino suho 0,75L 11,5% alk. berba 2013.

ZOZP vino slatko 0,75L 11,0% alk.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

21,90 17,12

21,90 17,12

29,9023,52

1l = 29,98 kn

1l = 29,12 kn

1l = 29,12 kn

1l = 39,86 kn

SAN JUAN WHITE (chardonnay, verdejo, viura) Felix Solis Španjolska ZOZP vino suho 0,75L 12,5% alk. 2013.

CAB. SAUVIGNON WOODBRIDGE Robert Mondavi S.A.D. ZP vino suho 0,75L 13,5% alk. berba 2012.

ZINFANDEL WOODBRIDGE Robert Mondavi S.A.D. ZP vino suho 0,75L 13,5% alk. berba 2013.

WHITE ZINFANDEL Round Hill Rutherford Ranch S.A.D. kvalitetno vino poluslatko 0,75L 10,4% alk. berba 2010.

kn/kom

kn/kom

kn/kom

kn/kom

29,9023,52 kn/kom

24,9819,58 1l = 33,30 kn

49,9039,52 1l = 66,52 kn

49,9039,52

29,9823,58

1l = 66,52 kn

Ponedjeljak ‐ Nedjelja 07.00‐21.00

1l = 39,96 kn

15


PALMOLIVE ŠAMPON ZA KOSU 350ml

AKCIJA -33%

PALMOLIVE PALMOLIVE KREMA PJENA ZA ZA BRIJANJE BRIJANJE 65ml 300ml

AKCIJA -30%

AKCIJA -30% ČARLI 500ml više vrsta

kn/kom stara cijena 8,98kn

5,98 4,78 1l = 11,96 kn

GLADE GEl 150ml osvježivač prostora više vrsta

kn/kom stara cijena 13,48kn

8,98 7,18 kn/kom Povratna naknada u iznosu 0,50kn uključena je u maloprodajnu cijenu. VRUTAK d.o.o. zadržava pravo promjene cijena bez prethodne najave. Ispričavamo se za moguće nenamjerne pogreške pri izradi ili tiskanju kataloga.

Mogućnost plaćanja karticama na rate bez kamata: DINERS račun preko 300kn na 6 rata MAESTRO Zagrebačka banka račun preko 200kn na 3 rate MASTER Zagrebačka banka račun preko 500kn na 6 rata

XX,XX XX,XX

maloprodajna cijena veleprodajna cijena


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Vrutak by katalozi.net - Issuu