Skip to main content

2003 citymarket

Page 2

OSA 2

Vain kotitalouksille. Tuotteita rajoitetut erät.

Arla PERINTEINEN JOGURTTI 150 g

0

1,00/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

15

PRK

-57 %

Ilman Plussa-korttia

0,35/prk. (2,33/kg)

Rajoitus 10 prk/talous.

HK NAUDAN JAUHELIHA 17 % 1 kg

5

Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

5.Valio OIVARIINIT 350–400 g ja KEVYT LEVIT 400 g

ISO RASIA

99 RS

4,17–4,76/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

-25–48%

3

Chiquita BANAANI

1.-

Costa Rica Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

KG

Ilman Plussa-korttia

2,25–3,25/rs (5,63–8,13/kg)

RS

Omo tai Bio Luvil

PYYKINPESUNESTE 1 l

3 3,65/l

Muumi Baby

TEIPPI- ja HOUSUVAIPAT 34–60 kpl/pkt 0,14-0,24/kpl Tarjous voimassa MA-KE 20.-22.3.2017

7

99 jopa

65

3

3,02–3,50/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

K A U PA N PÄ Ä LLE

Kolmen pyykinpesunesteen ostajalle Iittala Suomi 100 Kivi-kynttilälyhty. Rajoitettu erikoiserä, tuotetta ei myytävänä.

2

PKT

-29 %

Ilman Plussa-korttia 2,49/pkt. (4,29–4,98/kg) Rajoitus 1 erä/talous.

KPL

Lumene True Mystic Volume

MASCARA tai ERÄ Bright Now

PKT

9

90

jopa

KPL

-47 %

Ilman Plussa-korttia 17,90-18,90/kpl

HINNAT VOIMASSA MA–SU 20.–26.3.2017, ellei toisin mainita. Tarjoukset voimassa vain kotitalouksille. Tuotteita rajoitetut erät. 12AV/2017

50

HYALURONITIIVISTE 30 ml

-22 %

Ilman Plussa-korttia 9,95-10,35/pkt

HK SININEN LENKKI 500–580 g


6.Maybelline New York Dream Matte Mousse

MEIKKIVOIDE

-55 %

Ilman Plussa-korttia

13,40

TRESemmé

SHAMPOOT 500 ml, HOITOAINEET 500 ml ja MUOTOILUTUOTTEET 120–300 ml

ERÄ

8.-

Asalvo Freedom Kokoontaitettavat

69.MATKARATTAAT

8,00-33,33/l

6-36 kk:n ikäiselle lapselle. Painoraja alle 15 kg. Koko on taitettuna 26 x 37 x 98 cm. Paino 6 kg. Takuu 1 vuosi.

-49 %

jopa

2

KPL

Ilman Plussa-korttia 5,49-7,90/kpl

Mammutti

TALLASI HINNAT!

KAUPAN PÄÄLLE

Kolmen pyykinpesujauheen ostajalle Iittala Suomi 100 Kivi-kynttilälyhty. Rajoitettu erikoiserä, tuotetta ei myytävänä.

jopa

-56 % Lumene Time Freeze V-Shaping

KIINTEYTTÄVÄ PIKAKAUNISTAJA 30 ml

-50 %

jopa

L’Oréal Paris True Match

MEIKKIVOIDE tai PUUTERI

2

12

90

Ilman Plussa-korttia

29,90

9

-22 %

L’Oréal Paris Revitalift

KASVOVOIDE 15–50 ml tai Pure Clay

KASVONAAMIO 50 ml 158,00-526,67/l

90 KPL

Ilman Plussa-korttia 15,95-19,90/kpl

-22 % L’Oréal Paris Sublime

PUHDISTUSEMULSIO tai KASVOVESI 200 ml 20,00/l

7

Adidas Antiperspirantti

90 KPL

3

KPL

5.-

(2,99/kpl)

ROLL-ONDEODORANTIT 50 ml Ei koske Adipurea. 33,33/l

SÄÄSTÄ -44 %

Omo

PYYKINPESUJAUHE 1,26 kg 3,96/kg

4

99

Ilman Plussa-korttia 9,95-10,25/kpl

4.KPL

Ilman Plussa-korttia 5,15/kpl

www.k-citymarket.fi

-17 %

2

KPL

Schwarzkopf Live Color ja Live Color Ultra Brights

HIUSVÄRIT

14.Ilman Plussa-korttia 8,50/kpl

www.facebook.com/citymarket

Comfort

HUUHTELUAINE 570–750 ml 2,39 -3,14/l

1

79

(2,15-2,70)

SÄÄSTÄ JOPA -33 %

@kcitymarket


-30% NAISTEN KÄVELYKENKIÄ

Mokkaa tai nahkaa. Neljä mallia, koot 36-42, jotka vaihtelevat malleittain.

Kuvan kengät

34,95

Skila Jenika tai b.young Anita Naisten

45.-

(49,95)

TIKKITAKKI*

Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin.

jopa

-35 %

KPL

Ilman Plussa-korttia 59,95-69,95/kpl

Icepeak Lasten

SOFTSHELLTAKKI*

Mallit Vivino ja Valene. Koot 128-164 cm.

29.-

Ilman Plussakorttia 49,90

Pomar Miesten

KÄVELYKENGÄT

Nahkaa, irrotettava sisäpohja, koot 40-46.

59

95 (79,95)

SÄÄSTÄ -25 %

KUMISAAPPAAT

29

95

Nokian Jalkineet Vikla Lasten

Koot 21-36. Värit ja koot vaihtelevat myymälöittäin.

,

(39,95)

SÄÄSTÄ -25 %

jopa

-39 %

Lasten

COLLEGEVAATTEITA

Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin.

12.KPL

Ilman Plussa-korttia 16,99-19,99/kpl

-34 % Icepeak Aikuisten

SOFTSHELLTAKKI* Naisille malli Valene, miehille Vivino.

39.KPL

Ilman Plussa-korttia

59,90

Esim. kuvan Jamie

FARKUT

17,47

Ilman Plussa -korttia 24,95

3

10.-

KPL Finnwear Naisten

ALUSHOUSUT

Puuvilla/elastaania. Useita malleja.

(5,95/kpl)

SÄÄSTÄ -44 %

IMPULS NAISTEN FARKUT*

Alennus normaalihinnoista. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin.

-30%

* Tuotteita ei saatavilla: Espoo Sello. ** Tuotteita ei saatavilla: Espoo Sello, Espoo Iso Omena, Vantaa Tammisto, Ylivieska ja Tornio.

-33 % Naisten* tai miesten**

COLLEGEHOUSUT

10.KPL

Ilman Plussa-korttia 14,99/KPL

-39 % Karhu Aikuisten tai lasten

ULKOILUHOUSUT* Lasten koot 120-160 cm.

12.KPL

Ilman Plussa-korttia 19,90/kpl

3


Esim.

PAISTINPANNU 24 cm

Electrolux S-Bag MegaE201M SFP

Soveltuu kaikille liesille, myös induktiolle.

26,97

PÖLYPUSSIT 12 kpl/pkt

19,95

Ilman Plussa-korttia 44,95

ERÄ

-40% ERÄ TEFAL HANS VÄLIMÄKI -PAISTOASTIAT

Electrolux PowerForce Green

99.PÖLYNIMURI

Pestävä hygieniasuodatin E12. DustPro™- ja parkettisuulakkeet. Energialuokka A. Pölynpoisto kova lattia A. Suodatuskyky A. Takuu 2 vuotta.

Alennus normaalihinnoista.

-50 € ARVO JOPA 326 EUROA!

YLI 200 EURON OSTOKSISTA

Ilman Plussa-korttia

149,00

SAAT RISTEILYETUSETELIN Lisätietoja www.k-citymarket.fi /tallinksilja

Esim.

VALKOVIINILASI 33 cl 2 kpl/pkt

-33 %

17,17

Bosch MFQ3010

-41 % -23% Kunnas, Apua. Merirosvoja! tai Tatun ja Patun Oudot kojeet

KIRJA

9

Novita Mammutti

99

SÄHKÖVATKAIN

500 g

KÄSITYÖLANKA 500 g

Akryylia 80% ja villaa 20%. Puikot 4 - 4 1/2. Mukana ohje virkatulle lasten peitolle.

KPL

Ilman Plussa-korttia 12,99/kpl

10.Ilman Plussa-korttia

16,95

4

tai

MSM6B100

SAUVASEKOITIN Teho 280 W. Yksi nopeus. Takuu 2 vuotta.

Tvins H2O HD

Electrolux EDB5230 4SafetyPlus

Jatkuva höyry 0-30 g, tehostehöyry 120 g. Vesisäiliö 3 dl. Kolminkertainen automaattinen turvakatkaisu. Glissium80™-pohja. Takuu 2 vuotta.

Teho 300 W. Kaksi nopeutta ja turbo-toiminto. Takuu 2 vuotta.

ERÄ

-33 % HÖYRYSILITYSRAUTA

HÖYRYMOPPI

39

95

Ilman Plussa-korttia

59,95

,

-28 % Saima

IKKUNANPESIN

Ilman Plussakorttia 22,90

Kaksi mallia. Pesimessä joko 200 ml:n säiliö tai teleskooppivarsi.

5.-

Ilman Plussa-korttia

6,95

19

95 KPL

Ilman Plussa-korttia 29,95/kpl

KAIKKI IITTALA ESSENCE -LASIT

Alennus normaalihinnoista. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin

-25%

ERÄ

Tvins

MIKROKUITULIINA

LED-näyttö, irroitettava vesisäiliö. Puhdistaa ja desinfioi 99 % bakteereista kuumalla vesihöyryllä. Taittuvan varren ansiosta helppo säilyttää pienessä tilassa. Takuu 1 vuotta.

3 kpl/pkt

19,95

99.-

HORTENSIA

13 cm ruukussa, Hollanti.

6

90


PORKKANA VÄRIMIX 1 kg

1.-

Suomi Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

PS

1.-

SIPULI 1 kg

Suomi Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

PERUNA 5 kg

1

Suomi. 0,30/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

50

PS

Suomi. 2,00/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

3

PKT Paula VANUKKAAT 4 x 125 g 3,33/kg

PS

1.-

PUNASIPULI 500 g

PS

5.-

Yksittäin 1,85/pkt (3,70/kg)

K-Menu OMENA 2 kg

Puola. 0,75/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

Keiju ALENTAJA LEVITE 250 g 10,00/kg

1

50 PS

2

OMENA GOLDEN 1,5 kg

Italia. 1,00/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

50 RS

Valio HYVÄ SUOMALAINEN ARKI JUUSTORAASTE 500 g 7,98/kg

1

50

3

PS

Vaasan TAIKA PAAHTO 350–400 g 3,48–3,97/kg

99 PS

Arla PERHEJUUSTOVIIPALEET 480–500 g 5,98–6,23/kg

1

39 PS

2

99 PKT

5


LUOMU Hipp 8 kk LASTENATERIA 160–190 g

0 5,21–6,19/kg

99 PRK

Friskies KISSAN KUIVARUOKA 1,5–2 kg

4 2,50–3,33/kg

LUOMU Ella’s SMOOTHIET 90 g alkaen 6 kk

99 PS

5 PS

Latz KISSAN ANNOSPUSSILAJITELMA 44 x 100 g HYYTELÖSSÄ 2,72/kg

Purina DENTALIFE KOIRAN HAMMASTIKKU BIG PACK 345–426 g 8,43–10,41/kg

6

11

3

95 PKT

3 PS

Maggi PASTARIAT 146–168 g

PS

2

PRK Dolmio PASTAKASTIKKEET 350–500 g 4,00–5,71/kg

4.-

Yksittäin 1,79/ps (10,65–12,26/kg)

7,94–9,13/kg

59

5.11,11/kg

4.-

Yksittäin 2,30–2,59/prk (4,60–7,40/kg)

2

PKT Vaasan KOULUNÄKIT 375 g

Yksittäin 1,89/pkt (5,04/kg)

4,00/kg

2 RS

Mynthon ISOT PASTILLIRASIAT 85 g 17,65/kg

3.-

3.-

Yksittäin 1,85/rs (21,76/kg)

Yksittäin 1,35/ps (15,00/kg)

2 PS

Blå Band PATA-AINEKSET 143–195 g Myös täysjyvät. 10,00–13,64/kg

ERÄ Halva TÄYTELAKUPUSSI 500 g 2,98/kg

3

90

Yksittäin 2,19–2,59/ps (11,23–17,27/kg)

1

49 PS


Findus KULLANRAPEAT KALAFILEET 360 g

2

99

8,31/kg

PKT

4.Taffel MEGA PERUNALASTUT 160–325 g 6,15–12,50/kg

Kitchen Joy ATERIAT 320–350 g

9.-

2

8,57–9,38/kg

3

PKT

Mahtavat MAMMUTTIMARKKINAT!

Yksittäin 3,59/pkt (10,26–11,22/kg)

4

KPL Leader SO PROTEIN PATUKAT 61 g

6.-

Yksittäin 1,80/kpl (29,51/kg)

24,59/kg

Sodastream CLASSICS 0,44 l pl

PS

2 PL

Raw Cola, Raw Cola Sugar Free, Orange, Orange Sugar Free, Lemon Lime, Lemon Lime Sugar Free ja Dr Pete. 11,36/l

10.Yksittäin 7,89/pl (17,93/l)

Yksittäin 2,49/ps (7,66–15,56/kg)

ERÄ Möller TUPLA 2 x 100 kaps 90 g 0,08/kpl

ERÄ Keisarin morsian TEE 100 ps/175 g 28,51/kg

15

4

95 PKT

2 PL

Hartwall VICHYT 1,5 l

1,07/l (sis pantin 0,80)

99 LTK

Yksittäin 2,45/pl (1,37/l) (sis pnt 0,40)

4

PRK

LUOMU GoGreen PAVUT, LINSSIT ja KIKHERNEET 285–290/170–175 g 5,71–5,88/kg

4.-

4.-

Yksittäin 1,15/prk (6,57–6,76/kg)

15 PACK

COCA-COLA JA COCA-COLA ZERO SUGAR 0,33 l tlk 15-pack

1,35/l (sis pantin 2,25)

Dronningholm PUOLUKKAHILLO 1 kg 4,49/kg

8

95

Rajoitus 2 erää/talous

4

49 PRK

7


Papa Dennis RAFKIN PAKASTEPIZZAT 300–400 g

5.-

6,25–8,33/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

-16–28%

2

PKT

LAKTOOSITON Arla Luonto+ JOGURTIT 150 g

Ilman Plussa-korttia 2,99–3,49/pkt (7,87–9,97/kg)

Atria SAMETTISET KEITOT 300 g ja OHUKAISET 400 g

10

3.-

3,75–5,00/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

PRK

-18 %

2

PKT

ERÄ, PALVELUSTA TUOREET SILAKKAFILEET Suomi. Säävaraus. Voimassa MA-KE 20.-22.3.2017

UUTUUS Savuhovi SAUNAPALVI-, KALKKUNA- ja NAKKIVUOKA 600 g 7,98/kg

5.-

3,33/kg Voimassa MA-KE 20.–22.3.2017

Yksittäin 0,65/prk (4,33/kg)

Ilman Plussa-korttia

1,85/pkt (4,63–6,17/kg)

5

4

95 KG

79 RS

5

Kariniemen kananpojan FILEESUIKALE 800 g

Hunajamarinoitu. 7,49/kg

Saarioinen KEBAKKO 11 kpl/440 g 6,80/kg

2

99 RS

2

TLK LAKTOOSITON Valio Eila MAITOJUOMAT 1,75 l 1,29/l

99

4

RS

50

Yksittäin 2,49/tlk (1,42/l)

RAAHE • OULU KAAKKURI • OULU RAKSILA • OULU RUSKO Aukioloajat ja yhteystiedot: www.k-citymarket.fi

16

Saaristomeren KYLMÄSAVUKIRJOLOHIFILEE n. 600 g

2

PKT LAKTOOSITON Valio OLO JOGURTIT 4 x 125 g 3,50/kg

3

95 KG

50

Yksittäin 1,99/pkt (3,98/kg)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
2003 citymarket by Kaleva Oy - Issuu