Łopatka wieprzowa bez kości
8
49 kg
luz, duża paczka vacuum
2
89
Kawa Jacobs Krönung 500 g
1489 op.
Pyszne i słodkie banany
kg
luz
cena jedn. – 29,78 zł/kg
HIT
s z ko ln y
289 99
Oszczędzasz 0,90 zł
Mleko wiejskie świeże 2%, 3,2% Piątnica 1 l
1
op.
Oszczędzasz 1,40 zł
Płatki Corn Flakes 600 g cena jedn. – 10,82 zł/kg dostępne również Płatki Fitness 425 g – 8,99 zł/op. 6,49 zł/op. cena jedn. – 15,27 zł/kg
Zakupy możesz zamówić na tesco.pl Sprawdź, czy usługa Ezakupy dostępna jest w Twojej okolicy
789 49
6
op.
5
00
Komplet zeszytów A5 5 szt. 80 kartek, kratka cena jedn. – 1 zł/szt.
kpl.
Oferta handlowa od 20.08 do 26.08.2015 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.
TAK ŚWIEŻE, ŻE DAJEMY CI GWARANCJĘ
2
79 kg
Słodkie iluzmięsiste śliwki
Słodkie i soczyste brzoskwinie
kg
luz
0
Orzeźwiająca limonka
2
79 szt.
sztuka
Słodka i krucha marchew
3
49
Soczyste i orzeźwiające mango
99 szt.
sztuka
1
1
49 kg
luz
99 szt.
Chrupki kalafior
Dojrzały słonecznik
sztuka
sztuka
1
99 szt.
Owoce kuliste o cienkiej skórce. Wymagania uprawowe: stanowisko słoneczne, ciepłe. Gleba żyzna, wilgotna. Optymalne pH 6,5-7,2
1
99
Wrzos średnica doniczki 9 cm
szt.
Krzewy winogron szczepionych doniczka C1 Gewurz Traminer, Sauvignon blanc, Merlot, Samling88, Palava
Cebule kwiatowe jesienne 3,49 zł/op.
999 szt.
Rośliny zielone mix w ozdobnej osłonce ø 12 cm różne rodzaje
1199 szt.
POLEC AMY RÓWNIEŻ 11,99 zł/kg
Szynka wieprzowa bez kości luz, duża paczka vacuum
13,99 zł/kg
Schab wieprzowy bez kości
luz, duża paczka vacuum
13,99 zł/kg
12
99
Karkówka wieprzowa bez kości luz, duża paczka vacuum
kg
Filet z kurczaka luz
6
49
Podudzie i udo z kurczaka
kg
luz
Żeberka wieprzowe ekstra mięsne
899 kg
luz
2399 kg
Udziec wołowy bez kości luz
Łosoś filet Steki z kaczki plastry grill 320 g
9
cena jedn. – 29,97 zł/kg
op.
1
09
59 Makrela wędzona luz, cena jedn. – 10,90 zł/kg
zł
100 g
luz, cena jedn. – 37,90 zł/kg dostępne również: Łosoś norweski filet bez skóry ekstra, luz – 4,99 zł/100 g, cena jedn. – 49,90 zł/kg Łosoś norweski filet ze skórą ekstra luz – 4,69 zł/100 g, cena jedn. – 46,90 zł/kg
379 zł
100 g
wybieraj dowolnie
Krokiety i Naleśniki TESCO 400 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10 zł/kg 4,39 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
2za 8 zł
Śledzik na raz Lisner 100 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 20 zł/kg 2,69 zł/op. 2 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
Tak świeże, że dajemy Ci gwarancję Gwarancją objęte są produkty marki Tesco oraz świeże produkty sprzedawane na kilogramy lub sztuki. Szczegóły na
2za 4 zł
zdrowe o j a b Zad ie śniadan go e j o dla sw a! c dzie k
O Oferujemy produkty z mięsa najwyższej jjakości stworzone z myślą o najmłodszych.
Parówki Sokoliki 140 g cena jedn. – 25,64 zł/kg • obniżona zawartość tłuszczu • 83% mięsa z kurcząt • 4% mięsa cielęcego
3
59
499
3
op.
99 op.
Oszczędzasz 1 zł
Szyneczka drobiowa Sokoliki 100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg • bez dodatku fosforanów • bez dodatku glutaminianu sodu
449
499 Oszczędzasz 0,50 zł
Oszczędzasz 0,50 zł
Polędwica z indykiem 100 g cena jedn. – 44,90 zł/kg dostępna również Szyneczka 100 g • obniżona zawartość tłuszczu • bez dodatku glutaminianu sodu
4
49
Paróweczki wieprzowe lub indycze Morlinki 175 g
op.
cena jedn. – 22,80 zł/kg • bez dodatku fosforanów • bez dodatku glutaminianu sodu
3
99 op.
489
399
469
op.
Oszczędzasz 0,70 zł Oszczędzasz 0,90 zł
Parówki z filetem 200 g
Parówki Jedyneczki 200 g
op. op
cena jedn. – 19,95 zł/kg • bez dodatku fosforanów • bez dodatku glutaminianu sodu • bez glutenu
cena jedn. – 19,95 zł/kg • bez dodatku fosforanów • bez dodatku glutaminianu sodu
349 99
2
799
7
399
49
op.
op.
Oszczędzasz 0,50 zł
Oszczędzasz 0,50 zł
Kabanosy z kurcząt 200 g
Kiełbaski Party Kids 180 g
cena jedn. – 37,45 zł/kg • bez konserwantów • bez dodatku fosforanów • bez dodatku glutaminianu sodu • bez glutenu • bez laktozy
100 g produktu wytworzono ze
130 g mięsa
cena jedn. – 16,61 zł/kg • bez konserwantów • bez dodatku glutaminianu sodu • bez dodatku fosforanów • bez glutenu Idealne na grill!
Znakomita szynka wieprzowa z delikatną okrywą tłuszczową. Dobrze uwędzona, później gotowana, przewiązana naturalną przędzą. Produkt z regionu Mazowsza Starego.
100 g produktu wytworzono ze
122 g
mięsa
269
1
49
Polędwica wiśniowa luz, paczka, cena jedn. – 14,90 zł/kg
zł
Oszczędzasz 1 zł
Szynka ciechanowska
100 g
Oszczędzasz 1,20 zł
luz, cena jedn. – 26,90 zł/kg
199 Oszczędzasz 0,40 zł
Szynka wieprzowa z łopatki luz, paczka cena jedn. – 15,90 zł/kg
1
59 zł
100 g
Parówki Jedynki men Parówki Jedynki lub Parówki z serem 200 g
3
cena jedn. – 18,95 zł/kg
Oszczędzasz 0,70 zł
Szynka od szwagra luz, paczka, cena jedn. – 22,90 zł/kg
2
cena jedn. – 13,30 zł/kg dostępna również Rolada z kurcząt, luz – 12,90 zł/kg
100 g
Oszczędzasz 0,71 zł
Kabanosy klasyczne
199
Kiełbasa wawelska
100 g
3
99 op.
165 Oszczędzasz 0,66 zł
zł
luz, paczka, cena jedn. – 9,90 zł/kg
1399
1099
cena jedn. – 24,30 zł/kg dostępna również Kiełbasa wędzona z cielęciną, luz – 23,90 zł/kg
Rolada z kurcząt 300 g
zł
270
luz, paczka, cena jedn. – 19,90 zł/kg
099 zł
100 g
1099
Oszczędzasz 4 zł
Oszczędzasz 2 zł
Kiełbasa tradycyjnie wędzona z cielęciną 370 g
zł
100 g
599 Oszczędzasz 2 zł
29
79 op.
269
299
489 Oszczędzasz 1,10 zł
369
8
99
Krakowska sucha wieprzowa lub z fileta 260 g
op.
cena jedn. – 38,42 zł/kg dostępna również Krakowska sucha wieprzowa lub z fileta, luz – 28,90 zł/kg
9
99 op.
Oszczędzasz 3 zł
Salami 250 g różne rodzaje, cena jedn. – 31,96 zł/kg dostępne również Salami, różne rodzaje, luz – 29,90 zł/kg
799 op.
Zapraszamy na Oferta nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Sochaczewie i Starachowicach.
ŁAGODNY
ŁAGODNY
MIĘKKI
MIĘKKI
329
1
59
199 Oszczędzasz 0,60 zł
Ser Gouda luz cena jedn. – 13,90 zł/kg
1
39 zł
100 g
Ser Ementalski luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg
100 g
Oszczędzasz 1,70 zł
Z BIAŁĄ PLEŚNIĄ
zł
Z NIEBIESKĄ PLEŚNIĄ
399
269 zł
Oszczędzasz 1,30 zł
Ser Brie Président
100 g
luz, cena jedn. – 26,90 zł/kg
2za 6 zł
Ser żółty Serenada 150 g plastry, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 20 zł/kg 3,89 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
Oszczędzasz 0,20 zł
Ser topiony Hochland 100 g bloczek, różne rodzaje cena jedn. – 17,90 zł/kg
199 79
1
op.
Oszczędzasz 0,30 zł
Margaryna mleczna Kruszwica 250 g
379
249
Oszczędzasz 1,30 zł
zł
Ser Rokpol luz cena jedn. – 24,90 zł/kg
100 g
2za 11 zł
Ser Skarby Serowara 190 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 28,95 zł/kg 10,49 zł/op. 5,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
189 59
1
op.
cena jedn. – 6,36 zł/kg
279
2
49
Oszczędzasz 0,30 zł
Serek Capri 220 g cena jedn. – 11,32 zł/kg z kartą Clubcard
299
wyśmienite zupy
zł
b Cl bez Clubcard ubcard b ard rd d
Krem z pomidorów 350 ml
399 zł
Żurek 350 ml
op.
2za 9 zł
Actimel 4 x 100 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 11,25 zł/kg 4,50 zł/kpl. kupując 2 kpl.
4,99 zł/kpl. kupując 1 kpl.
drugi za
Activia Musli i Owsianka 180 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 11,22 zł/kg
pierwszy
2
69 op.
drugi za
1⁄ 2
ceny
2 op. za 4,04 zł
różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 3 op. – 9,52 zł/kg 1,49 zł/op. 1,33 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.
drugi za
1⁄ 2
1⁄ 2
ceny
drugi
1
35 op.
2 op. za 3,14 zł Deser Belriso 180 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 8,72 zł/kg
pierwszy
2
09 op.
ceny
drugi
1
05 op.
2 kpl. za 8,99 zł Monte Max 4 x 100 g cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 11,24 zł/kg
drugi za
1⁄ 2
ceny
2 op. za 4,34 zł Activia do picia 300 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,23 zł/kg
3 za 4 zł
Serek Danio 140 g
pierwszy
2
89 op.
5
1
45 op.
300
99 kpl.
kpl.
drugi za
1⁄ 2
ceny
2 op. za 3,14 zł
drugi
drugi
pierwszy
Napój jogurtowy Jovi Duet 350 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 4,49 zł/kg
drugi
pierwszy
2
105
09 op.
op.
82% tłuszczu
Masło Polskie Ekstra 82% tłuszczu 200 g cena jedn. przy zakupie 3 op. – 16,67 zł/kg 4,69 zł/op. 3,33 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.
3 za 10 zł
2
29
Jogurty men Bakoma 230-300 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie op. 300 g – 7,63 zł/kg
op.
Ugaś pragnienie i Oferta nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Sochaczewie i Starachowicach.
80% kawałków owoców
1599 Oszczędzasz 6 zł
Lody Mövenpick 900 ml różne smaki cena jedn. – 11,10 zł/l
999 op.
2
99
Lody na patyku Magnum różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Lody Magnum Kiss Tiramisu 100 ml – 34,90 zł/l
3
49 op.
Lody owocowe Fantasia 70 g truskawkowe lub malinowe, cena jedn. – 42,71 zł/kg
op.
Lody borówkowe 70 g – 3,99 zł/op., cena jedn. – 57 zł/kg dostępny również Multipak Mix Fantasia 420 g – 14,99 zł/op.
7
kg
luz, 35% glazury
Pizza Ristorante różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Pizza Quattro Formaggi 305 g – 18,03 zł/kg 7,89 zł/op. 5,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
2za 11 zł
NY
P
Mintaj filet
989 99
OŻO
T
R
M
T
M
R
Oszczędzasz 1,90 zł
RODUK
RODUK
P
NY
OŻO
NY
P R
M
T
RODUK
OŻO
529 Oszczędzasz 1,30 zł
Liście szpinaku Hortex 450 g
3
99 op.
cena jedn. – 8,87 zł/kg
Świeże, na naturalnych składnikach
drugi za
2 szt. za 3,59 zł Bagietka z masłem czosnkowym TESCO 165 g cena jedn. przy zakupie 2 szt. – 10,88 zł/kg
1⁄ 2
229 99
ceny pierwszy
drugi
239
120
szt.
szt.
Oszczędzasz 0,30 zł
Tost pszenny, maślany TESCO 500 g cena jedn. – 3,98 zł/kg
1
op.
399 49
Oszczędzasz 0,50 zł
Hot Dog US 240 g
3
cena jedn. – 14,54 zł/kg
1399
Oszczędzasz 2 zł
Ciasta świeże TESCO: marchewkowe, jogurtowe, sernik
1199 kg
luz, dostępne również: szarlotka, czekoladowe, makowe z serem, makowiec japoński
skorzystaj z oferty
op.
2za 3 zł
2 op. za 3 zł Różne rodzaje 0,2 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/l 1,99 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
3,66 zł za 1 l
1449
10
Olej Złota Kraina 3 l
99 op.
różne smaki, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 9,36 zł/kg *Oferta nie dotyczy dżemu jagodowego.
229 49
Mąka tortowa Królowa 1 kg
5 op. za 3,96 zł Zupa Gorący Kubek Knorr różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 5 op. np. Zupa grochowa z grzankami 20 g – 39,60 zł/kg 0,99 zł/op. 0,79 zł/op. kupując 5 op. kupując 1 op.
Pasztet Profi 131 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 11,45 zł/kg 1,79 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
8 9
1
op.
449
3
29
Oszczędzasz 1,20 zł
op.
Ryż Risana 1 kg
5 4
w cenie
2za 3 zł
Makaron Primo Gusto 500 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 5 zł/kg 3,69 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
549 49
Oszczędzasz 1 zł
Danie gotowe Pudliszki 500 g
4
op.
cena jedn. – 8,98 zł/kg
Oszczędzasz 1 zł
Tuńczyk SuperFish 170 g w sosie własnym, w oleju cena jedn. – 27 zł/kg
1⁄ 2
ceny
2 op. za 5,24 zł Dżem Łowicz 280 g*
Oszczędzasz 3,50 zł
Oszczędzasz 0,80 zł
drugi za
pierwszy
3
49 op.
drugi
175 op.
2za 5 zł
599 Oszczędzasz 3 zł
Zupa krem Hortex 1 l
299 op.
różne rodzaje
4
559 59 op.
569 Oszczędzasz 0,90 zł
Przyprawa Kucharek 500 g
479 op.
cena jedn. – 9,58 zł/kg
Gwarancja 100% satysfakcji
Oszczędzasz 0,50 zł
Kasza gryczana TESCO 900 g cena jedn. – 6,10 zł/kg
Oszczędzasz 0,30 zł
Kasza owsiana TESCO 400 g
599 49
5
Kasza orkiszowa TESCO 400 g cena jedn. – 8,98 zł/kg
op.
259 29
2
Oszczędzasz 0,40 zł
op.
cena jedn. – 5,73 zł/kg
399 59
3
op.
429 Oszczędzasz 0,50 zł
Kasza bulgur TESCO 400 g cena jedn. – 9,48 zł/kg
3
79 op.
Oszczędzasz 0,40 zł
Płatki TESCO: Orkiszowe 400 g cena jedn. – 8,98 zł/kg
Owsiane z siemieniem 500 g cena jedn. – 7,18 zł/kg
149 op.
Przyprawy Kamis wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. np. Papryka słodka 20 g – 74,50 zł/kg
lub zwrot pieniędzy
obejmuje produkty marki Tesco oraz świeże produkty sprzedawane na kilogramy lub sztuki. Szczegóły na
399
359 op.
2 1
2 op. za 3,89 zł
w cenie
Napój Schweppes 1 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,95 zł/l 3,89 zł/op. 1,95 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
Napój Tymbark 2 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,50 zł/l 3,49 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
2za 6 zł
Sok Hortex 100% 1 l wybrane smaki, karton i PET cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3 zł/l 3,99 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
369 Oszczędzasz 1,70 zł
Napój Frugo 500 ml PET, czarny, zielony cena jedn. – 3,98 zł/l
Oszczędzasz 0,30 zł
Woda Kubuś Waterrr 500 ml i Kubuś Waterrr Star Wars 500 ml różne smaki, cena jedn. – 3,98 zł/l
199 op.
1
op.
cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,75 zł/l 3,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
2za 7 zł
2za 6 zł
999 Oszczędzasz 1 zł
Napój Kubuś Play! 6 x 330 ml cena jedn. – 4,54 zł/l
229 99
Caprio 2 l
899
kpl.
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM 4,99 zł
3,99 zł
Oszczędzasz 1 zł
2 zł
Piwo Warmińskie Rewolucje 500 ml
za 1 puszkę
vol. 5,2%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 7,98 zł/l
8,80 zł 7,99 zł Piwo Perła export 4 x 500 ml vol. 5,6%, puszka, cena jedn. – 4 zł/l
Oszczędzasz 0,81 zł
2,89 zł
5,49 zł
6,99 zł
Piwo Kormoran Witbier 500 ml
Piwo Kormoran Coffee Stout 500 ml
Piwo Kormoran American Ipa 500 ml
vol. 4,6%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 10,98 zł/l
vol. 4,8%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 11,98 zł/l
vol. 6%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 13,98 zł/l
Oszczędzasz 0,50 zł
2,49 zł
Oszczędzasz 0,40 zł
5,99 zł
5,99 zł
Piwo Kasztelan Specjały 500 ml Chmielowe* vol. 5,2% Niefiltrowane* vol. 5,5% Białe* vol. 5,4% cena jedn. – 4,98 zł/l *butelka zwrotna
Szukaj w swoim sklepie piwa ze swojego regionu Piwo Specjal 4 x 500 ml vol. 6%, puszka cena jedn. – 5 zł/l
Piwo Bosman 4 x 500 ml vol. 5,7%, puszka cena jedn. – 5 zł/l
Piwo Lech Pils 4 x 500 ml
Piwo Królewskie 4 x 500 ml
vol. 5,5%, puszka cena jedn. – 5 zł/l
vol. 5,8%, puszka cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,89 zł/kpl.
2,50 zł za 1 puszkę
9
99 kpl.
Piwo Piast 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka cena jedn. – 5 zł/l
DANE PIWO MOŻNA KUPIĆ W WYBRANYCH SKLEPACH Z REGIONU
Piwo Okocim O.K. 4 x 500 ml
Więcej informacji na:
vol. 5,6%, puszka cena jedn. – 5 zł/l
Piwo Leżajsk 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,99 zł/kpl.
1899
279
1599
zł
zł
Oszczędzasz z kartą 3 zł Oszczędzasz bez karty 2 zł
Kawa Jacobs Velvet 200 g
19
99 zł
2199
cena jedn. – 94,95 zł/kg z kartą, 99,95 zł/kg bez karty
Oszczędzasz z kartą 1 zł
Kawa Lavazza 250 g różne rodzaje, cena jedn. – 63,96 zł/kg z kartą, 67,96 zł/kg bez karty
1699 zł
zł
Oszczędzasz z kartą 0,20 zł
Biszkopty Lubisie 120 g cena jedn. – 23,25 zł/kg z kartą, 24,92 zł/kg bez karty
29999 zł
20 tb.
519 Oszczędzasz 0,70 zł
Herbata owocowa i zielona Irving 20 tb. x 1,5 g
449 op.
cena jedn. – 149,67 zł/kg
Oszczędzasz 1 zł
Chipsy TESCO 130 g różne rodzaje cena jedn. – 15,31 zł/kg
12 13
4499 Herbata czarna Yellow Label Lipton 100 tb. x 2 g + 20 tb. x 2 g gratis
1399 op.
cena jedn. – 58,29 zł/kg
299 99
1
op.
Oszczędzasz 10 zł
Kawa ziarnista Segafredo 1 kg
3499 op.
Oszczędzasz 1,30 zł
Chipsy Crunchips x-cut 150 g różne rodzaje cena jedn. – 23,27 zł/kg
479 49
3
op.
599 Oszczędzasz 1,30 zł
Chipsy Lay’s 225 g różne rodzaje cena jedn. – 20,84 zł/kg
469 op.
Oszczędzasz 1 zł
Choco-Mix Milka 140-146 g Oreo, Jelly cena jedn. przy zakupie np. Choco-Mix Jelly Milka 140 g – 64,21 zł/kg
8
999 99 op.
1049
8
99 op.
Oszczędzasz 1,50 zł
Czekolada Milka 300 g różne rodzaje, cena jedn. – 29,97 zł/kg dostępne również: Milka Bubbly 250 g, Choco Jelly 250 g, Milka Caramel 280 g
2 op. za 6,99 zł cena jedn. przy zakupie 2 op. – 9,99 zł/kg 6,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.
1396 Oszczędzasz 2,97 zł
Jajko niespodzianka 4 x 20 g
1099 op.
cena jedn. – 137,38 zł/kg
Oszczędzasz 0,30 zł
Chrupiące plasterki marchwi Crispy 20 g cena jedn. – 114,50 zł/kg dostępne również Plasterki pomidora z bazylią i oregano Crispy 15 g
2299 Oszczędzasz 8 zł
Cukierki M&M’s 440 g
1499 op.
cena jedn. – 34,07 zł/kg
259 29
2
op.
Oszczędzasz 0,50 zł
Rogal 7 Days Doub!e 80 g różne rodzaje cena jedn. – 24,88 zł/kg
2 1
w cenie
Cukierki Krówka 350 g
Oszczędzasz 8 zł
Mieszanka Krakowska box Wawel 800 g, Galaretka Fresh & Fruity Wawel 800 g Galaretka Kwaśna Fresh & Fruity Wawel 800 g
2499
1699 op.
cena jedn. – 21,24 zł/kg
249 99
1
op.
Oszczędzasz 0,60 zł
Rożki Leibniz 100 g różne rodzaje cena jedn. – 29,90 zł/kg
359 99
2
op.
27 1499 Płyn do płukania tkanin Silan 2 l różne rodzaje, cena jedn. – 5 zł/l
9
99
dostępny również Płyn do płukania tkanin Silan 1,8 l i 1,5 l, różne rodzaje
Oszczędzasz 5 zł
49 Oszczędzasz 27 zł
Proszek do prania Dosia 7 kg
op.
Proszek do prania Ariel 3,75 kg różne rodzaje, cena jedn. – 7,46 zł/kg z kartą, 8 zł/kg bez karty, dostępne również: Żel do prania Ariel 2,8 l i 2,6 l – 25,99 zł/op. Kapsułki do prania Ariel 32 szt. – 25,99 zł/op.
op.
do białego i do koloru cena jedn. – 3,28 zł/kg
Płyn uniwersalny TESCO 1 l
399 op.
różne rodzaje
29
zł
5999
Oszczędzasz z kartą 32 zł
34 Oszczędzasz 10 zł
Płyn do prania Perwoll 4 l
zł
2499 op.
Oszczędzasz z kartą 20 zł Oszczędzasz bez karty 15 zł
Odplamiacz Vanish Gold 470 g
Domestos Power 5 55 g
zł
różne rodzaje, cena jedn. – 42,53 zł/kg z kartą, 53,17 zł/kg bez karty
499 op.
3999
369
599 Oszczędzasz 1 zł
1999 2499
99
różne rodzaje cena jedn. – 6,25 zł/l
499 Oszczędzasz 1 zł
zł
99
Oszczędzasz bez karty 30 zł
99
2299
99
Oszczędzasz 0,70 zł
Woreczki śniadaniowe 100 szt.
299 op.
cena jedn. – 0,03 zł/szt.
cena jedn. – 90,73 zł/kg
Cillit Bang
899 Oszczędzasz 1 zł
Płyn specjalistyczny do czyszczenia podłóg Sidolux 750 ml różne rodzaje, cena jedn. – 10,65 zł/l
7
99 op.
Oszczędzasz 1 zł
Płyn do ochrony i nabłyszczania podłóg Sidolux 500 ml różne rodzaje, cena jedn. – 17,98 zł/l
999
30 % taniej
899 op.
14 15
Cena na etykiecie zawiera obniżkę.
1899 Oszczędzasz 6 zł
Ręcznik papierowy Regina Big One 1 rolka
1299 op.
1249
1579 Oszczędzasz 3,80 zł
Oszczędzasz 1,50 zł
Papier toaletowy Regina Delicatis 9 rolek
10
99 op.
cena jedn. – 1,22 zł/rolka
cena jedn. – 0,04 zł/szt. dostępne również Chusteczki Velvet 130 szt. pudełko – 3,99 zł/op., cena jedn. – 0,03 zł/szt.
Oszczędzasz 1 zł
Płyn do mycia szyb Clin 500 ml cena jedn. – 11,98 zł/l
op.
cena jedn. – 1 zł/rolka
449
Oszczędzasz 1 zł
Chusteczki Velvet 10 op. x 9 szt.
1199
Papier toaletowy rumiankowy Regina 12 rolek
3
49 kpl.
Oszczędzasz 1 zł
Ręcznik papierowy Mola 2 rolki różne rodzaje cena jedn. – 3 zł/rolka
699 99
5
op.
Oszczędzasz 1 zł
Płyn do naczyń Pur 900 ml różne rodzaje cena jedn. – 4,99 zł/l
699 99
5
op.
549 49
4
op.
1099 Oszczędzasz 3 zł
Papier toaletowy Foxy 8 rolek Camilla, Jedwab cena jedn. – 1 zł/rolka
Oszczędzasz 7,80 zł
Tabletki do zmywarek Somat Gold 44 szt. cena jedn. – 0,57 zł/szt. dostępne również: Tabletki Somat Classic 72 szt., cena jedn. – 0,35 zł/szt. Tabletki Somat All in One 56 szt. cena jedn. – 0,45 zł/szt.
799 op.
3279
2499 op.
979
8
Oszczędzasz 0,80 zł
Szampon Fructis 400 ml różne rodzaje cena jedn. – 22,48 zł/l
99 op.
Jestem
nowy
1399
8
Oszczędzasz 5,50 zł
Szampon Nivea 400 ml różne rodzaje cena jedn. – 21,23 zł/l
Pasta do zębów Colodent 100 ml
op.
899
Oszczędzasz 2 zł
Żel pod prysznic Carex 500 ml
op.
cena jedn. – 17,98 zł/l
449 Oszczędzasz 1,50 zł
49
1099
2
cena jedn. – 29,90 zł/l
99 op.
699 Oszczędzasz 2 zł
Mydło w płynie Carex 250 ml różne rodzaje cena jedn. – 19,96 zł/l
499 op.
Krem Lirene seria Protect 50 ml różne rodzaje cena jedn. – 239,80 zł/l
1199 op.
Produkty do ciała i twarzy Mixa
699 zł
79999 zł
949
Oszczędzasz 15 zł
Dezodoranty Rexona 40-150 ml
Maszynka do golenia manual Proglide Fusion Flexball Gillette
różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie op. 150 ml – 46,60 zł/l z kartą, 53,27 zł/l bez karty
dostępna również Maszynka Flexball Power – 69,99 zł/szt. 54,99 zł/szt.
Oszczędzasz z kartą 2,50 zł Oszczędzasz bez karty 1,50 zł
5999
4499 szt.
16 17
20 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę. Promocja nie obejmuje produktów Mixa Baby.
Oszczędzasz 0,50 zł
Kaszka BoboVita 210 g różne rodzaje cena jedn. – 40,43 zł/kg
8
899 49 op.
3599 1999 Oszczędzasz 7 zł
Chusteczki Velvet 3 x 64 szt.
12
99 kpl.
cena jedn. – 0,07 zł/szt.
28
Mleko Bebiko 800 g różne rodzaje cena jedn. – 36,24 zł/kg
99 op.
Oszczędzasz 7 zł
120 szt.
Oszczędzasz 2,85 zł
Płatki Cleanic 2 x 120 szt. + 120 szt. gratis
6
949 64 kpl.
Pianka do golenia Nivea 200 ml cena jedn. – 44,95 zł/l dostępny również Żel do golenia 200 ml – 11,99 zł/op.
cena jedn. – 0,02 zł/szt.
8
Oszczędzasz 3 zł
99
Wkładki Carefree 58 szt.
op.
różne rodzaje cena jedn. – 0,19 zł/szt.
200 g
169
Oszczędzasz z kartą 1,80 zł Oszczędzasz bez karty 0,80 zł
zł
Oszczędzasz z kartą 0,70 zł Oszczędzasz bez karty 0,40 zł
Karma mokra dla kota Gourmet Gold 85 g cena jedn. – 19,88 zł/kg z kartą, 23,41 zł/kg bez karty
Karma sucha dla kota Whiskas 1,5 kg + 200 g gratis
19999 zł
2
39 9
cena jedn. – 7,05 zł/kg z kartą, 7,64 zł/kg bez karty dostępna również Karma sucha dla kota Whiskas 1,5 kg
1399
1199
Oszczędzasz 3 zł
1099 op.
400 g
1199 1299 zł
zł
13
79
Oszczędzasz z kartą 3 zł Oszczędzasz bez karty 2 zł
Karma sucha dla psa Pedigree 2,4 kg + 400 g gratis cena jedn. – 4,28 zł/kg z kartą, 4,64 zł/kg bez karty dostępna również Karma sucha dla psa Pedigree 2,4 kg
1199 zł
1299 zł
1499
42 ˝
HIT 6999
23900
Full HD 1080 HDMI 1 złącze USB 2.0 1 złącze
999 10 rat 0% 00 szt.
po 99,90 zł
20900 5 rat 0% po 41,80 zł szt.
6299 op.
Oszczędzasz 30 zł
Oszczędzasz 7 zł
Depilator Philips HP6519
Wkłady Brita Maxtra 4 szt.
• nasadka masująca • nasadka do delikatnych miejsc • zmywalna głowica • dwa ustawienia prędkości
dostępny również Dzbanek filtrujący Brita Aluna – 59,99 zł/szt. 47,99 zł/szt.
Telewizor 42” Technika 42-278B
HIT
• rozdzielczość: 1920 x 1080 pikseli • klasa energetyczna A • tuner DVB-T/C
HIT 10999
19900
19900
16900 5 rat 0% po 33,80 zł szt.
16900 5 rat 0% po 33,80 zł szt.
4999
kpl.
Oszczędzasz 30 zł
Oszczędzasz 30 zł
Oszczędzasz 60 zł
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MG2950
Odkurzacz workowy Zanussi ZANSC00
Zestaw obiadowy Everyday 18 elementów
• rozdzielczość drukowania: 4800 x 600 dpi • Wi-Fi • funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie • obsługa chmury • USB Hi-Speed (Port B)
• typ: workowy • moc: 1400 W • pojemność: 2 l • do odkurzacza pasują worki Menalux 1002P
1⁄ 2 ceny
149900
8699
749 10 rat 0% po 74,90 zł 00 szt.
5999
kpl.
Oszczędzasz 750 zł
Platforma wibracyjna Vibro Oszczędzasz 27 zł
• urządzenie posiada: 50 ustawień prędkości, 3 programy automatyczne, 3 cyfrowe ekrany LED • przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu pomaga spalić kalorie, redukuje tkankę tłuszczową, zwiększa siłę i ujędrnia ciało, wspomaga poprawę krążenia, zmniejsza widoczne objawy cellulitu, poprawia giętkość, pomaga wzmocnić mięśnie, trening wibracyjny korzystnie wpływa na budowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej
Zestaw naczyń żaroodpornych do zapiekania 9 szt. dostępny również Komplet 5-elementowy – 57,99 zł/kpl. 39,99 zł/kpl.
Wszystkie rowery 12”-29”
599 op.
Miski jednorazowe 20 szt.
min.
30 % taniej
cena jedn. – 0,30 zł/szt. dostępne również Sztućce 25 szt. – 3,49 zł/op., cena jedn. – 0,14 zł/szt.
Cena na etykiecie zawiera obniżkę. Oferta może się różnić w wybranych sklepach.
Szeroka oferta zaproszeń oraz karnetów i pamiątek ślubnych
CENY OD
199 zł
599 op.
499 op.
Talerze jednorazowe 20 szt.
Kubki jednorazowe 50 szt.
cena jedn. – 0,30 zł/szt.
cena jedn. – 0,10 zł/szt.
2.
11900
0DãD Moda
szt.
1.
2900 szt.
3.
5.
6.
3400 &KãRSF\
szt.
4200 szt.
Dziewczynki
4.
2700 szt.
2700 szt.
9.
7. 8.
10.
6200
3200
para
para
4200 para
1. Koszula chłopięca, rozmiary: 3 miesiące-7 lat; 2. Kurtka dziewczęca, rozmiary: 6-15 lat; 3. Bluzka chłopięca, rozmiary: 6-15 lat; 4. T-shirt chłopięcy, rozmiary: 6-15 lat; 5-6. T-shirt dziewczęcy, rozmiary: 6-15 lat; 7. Jeansy chłopięce, rozmiary: 6-15 lat; 8. Spodnie chłopięce, rozmiary: 3 miesiące-7 lat; 9-10. Legginsy dziewczęce, rozmiary: 6-15 lat
2700 para
3
Takie ceny
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
629 Oszczędzasz 0,80 zł
Krem czekoladowy Duo Krüger 350 g cena jedn. – 15,69 zł/kg
49
Krem Duo Krüger 400 g
op.
o smaku: truskawkowym, kakaowo-bananowym cena jedn. – 13,73 zł/kg
5
dostępny w wybranych sklepach
Miód spadziowy Apis 225 g
7
59 op.
cena jedn. – 33,73 zł/kg
5
99
Miód gryczany Apis 225 g cena jedn. – 26,62 zł/kg
849
659
Oszczędzasz 1,10 zł
op.
5
Oszczędzasz 1,50 zł
49
Masło orzechowe Felix 350 g
op.
różne rodzaje cena jedn. – 19,97 zł/kg
Oszczędzasz 0,60 zł
Miód lipowy Apis 225 g cena jedn. – 23,96 zł/kg
599 39
5
op.
699 op.
549 Oszczędzasz 0,60 zł
Miód wielokwiatowy Apis 225 g
489 op.
cena jedn. – 21,73 zł/kg
Oszczędzasz 0,30 zł
Oszczędzasz 0,70 zł
Plasterki jabłkowe TESCO 20 g
Grissini – Paluchy chlebowe 150 g
cena jedn. – 94,50 zł/kg
różne rodzaje cena jedn. – 28,60 zł/kg
2
19
189
4
op.
319 29
Oszczędzasz 0,90 zł
Wafle ryżowe Sonko 130 g różne rodzaje, cena jedn. – 17,62 zł/kg
2
op.
499 29 op.
Takie ceny
3
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
799
1 szt.
6
99 op.
Oszczędzasz 1 zł
Batony Nesquik, Cini Minis 7 x 25 g + 1 x 25 g gratis cena jedn. – 34,95 zł/kg
399
kpl.
7
98 kpl.
Oszczędzasz 4,99 zł
Oszczędzasz 9,99 zł
Kupując Płatki Mlekołaki 250 g
Kupując 2 x Płatki Mlekołaki 250 g
cena stand. – 3,99 zł/op. cena jedn. – 15,96 zł/kg
cena stand. – 3,99 zł/op. cena jedn. – 15,96 zł/kg
weź małą książeczkę gratis
weź dużą książeczkę gratis
cena stand. – 4,99 zł/szt.
cena stand. – 9,99 zł/szt.
Takie ceny 399
3
29 op.
3
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
699 99
Oszczędzasz 0,70 zł
5
Ciastka Pieguski Milka 135 g Choco Grains, LilaStix, ChocoMoo cena jedn. – 24,37 zł/kg
Oszczędzasz 1 zł
Ciastka BelVita różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Ciastka BelVita kakaowe 300 g – 19,97 zł/kg
op.
429 59
3
Oszczędzasz 0,70 zł
Jeżyki 140 g
op.
różne rodzaje, cena jedn. – 25,64 zł/kg
799
6
99 op.
Oszczędzasz 1 zł
Oszczędzasz 0,50 zł
Kinder Bueno mini 108 g
Żelki Boomki 90 g cena jedn. – 38,78 zł/kg
różne rodzaje cena jedn. – 64,72 zł/kg
Kinder Czekolada mini 120 g
399 49
3
op.
cena jedn. – 58,25 zł/kg
649
Baton Bueno 3 x 43 g
op.
cena jedn. – 50,31 zł/kg
549 49
4
op.
Oszczędzasz 1 zł
Misie Lubisie 5 x 30 g mleczne, czekoladowe cena jedn. – 29,93 zł/kg
4 3
w cenie
4 za 4 zł
399 cena jedn. przy zakupie np. 4 op. 35 g – 28,57 zł/kg 1,19 zł/op. 1 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.
3
49
Wafelki Grześki 34-36 g Oszczędzasz 0,50 zł
Żelki Shaki 90-110 g cena jedn. przy zakupie op. 90 g – 38,78 zł/kg
op.
4 op. za 4,17 zł
Wafelki Prince Polo XXL50 g cena jedn. przy zakupie 4 op. – 20,85 zł/kg 1,39 zł/op. 1,04 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.
przy zakupie dowolnych produktów Mars za 10 zł weź zeszyt gratis
zeszyt
775
699 op.
649 99
5
op.
Oszczędzasz 0,50 zł
Batony Mars minis 170 g
Cukierki M&M’s Mega Choco 128 g
różne rodzaje, cena jedn. – 41,12 zł/kg
cena jedn. – 46,80 zł/kg
Oszczędzasz 0,76 zł
Takie ceny Oszczędzasz 4 zł
Czekolady Wedel 235-293 g
3
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
1099
699
różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie np. Czekolady Pierrot Wedel 290 g – 24,10 zł/kg
op.
869 349
Oszczędzasz 1 zł
Ritter Sport 100 g różne rodzaje cena jedn. – 39,90 zł/kg
499 99
3
op.
2
799 op.
89 op.
Oszczędzasz 0,70 zł
Oszczędzasz 0,60 zł
Czekolady Barettini 100 g różne rodzaje, cena jedn. – 28,90 zł/kg
Czekolady Excellence Lindt 100 g różne rodzaje cena jedn. – 79,90 zł/kg
2999
1999 op.
Oszczędzasz 10 zł
Cukierki Milka Box 560 g cena jedn. – 35,70 zł/kg
699
2199
649
1699 op.
op.
Oszczędzasz 5 zł
Oszczędzasz 0,50 zł
Bombonierka Lindor 150 g
Toffifee 125 g
różne rodzaje, cena jedn. – 113,27 zł/kg
cena jedn. – 51,92 zł/kg
Oszczędzasz 2 zł
Oszczędzasz 2 zł
Bombonierka Charlotte 225-232 g
Praliny kokosowe krem 150 g
różne rodzaje, cena jedn. np. Cherry 232 g – 34,44 zł/kg
cena jedn. – 46,60 zł/kg
999
7
6
99 op.
679
599 op.
Oszczędzasz 0,80 zł
Bombonierka Charlotte 190 g cena jedn. – 31,53 zł/kg
899 99 op.
Takie ceny
3
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
3 2
w cenie 3 op. za 2,38 zł
3 op. za 2,38 zł Budyń bez cukru Nesquik czekoladowy, waniliowy cena jedn. przy zakupie 3 op. np. Budyń czekoladowy 38 g – 20,88 zł/kg 1,19 zł/op. 0,79 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.
Budyń z cukrem Winiary 60 g różne smaki, cena jedn. przy zakupie 3 op. np. Budyń śmietankowy 60 g – 13,22 zł/kg 1,19 zł/op. 0,79 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.
119 Oszczędzasz 0,20 zł
Kisiel z cukrem Winiary 77 g różne smaki cena jedn. – 12,86 zł/kg
099 op.
2,99 zł/op.
3,19 zł/op.
2,59 zł/op.
2,59 zł/op.
Oszczędzasz 0,40 zł
Oszczędzasz 0,60 zł
Mąka Puszysta Luksusowa 1 kg
Mąka Puszysta Poznańska 1 kg Mąka Puszysta Wrocławska 1 kg
Takie ceny
3
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
119
099
139
op.
099
Oszczędzasz 0,20 zł
op.
Budyń Słodka Chwila Dr.Oetker cena jedn. np. Budyń czekoladowy 45 g – 22 zł/kg
Oszczędzasz 0,40 zł
Kisiel z owocami Słodka Chwila Dr.Oetker 31,5 g cena jedn. – 31,43 zł/kg
159
Oszczędzasz 0,60 zł
Kaszka Manna, Mleczny Ryż Słodka Chwila Dr.Oetker cena jedn. np. Kaszka Manna waniliowa 45 g – 22 zł/kg
099 op.
499 49
4
Oszczędzasz 0,40 zł
Ciasto karpatka Gellwe 340 g
op.
449 99
3
cena jedn. – 10,56 zł/kg
op.
2 op. za 8,24 zł Babeczki Disney różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Violetta 277 g – 14,87 zł/kg
429
3
89
399
op.
Oszczędzasz 0,40 zł
3
59 op.
Ciasto czekoladowe XL Gellwe 400 g
Oszczędzasz 0,50 zł
Wadowickie Kremówki Papieskie 390 g cena jedn. – 11,51 zł/kg
drugi za
1⁄ 2
cena jedn. – 9,73 zł/kg
ceny Oszczędzasz 0,50 zł
Babeczki Volcano Gellwe 208 g cena jedn. – 19,18 zł/kg
pierwszy
5
49 op.
drugi
275 op.
3
Takie ceny
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r. Oszczędzasz 0,30 zł
249
19
Koncentrat pomidorowy Łowicz 190 g
op.
cena jedn. – 11,53 zł/kg
2
399
149
3
59
129
op.
op.
Oszczędzasz 0,40 zł
399 49
3
Oszczędzasz 0,50 zł
Sos Łowicz 350 g
Koncentrat barszczu czerwonego Krakus 300 ml
Oszczędzasz 0,20 zł
Koncentrat pomidorowy Łowicz 80 g
op.
cena jedn. – 11,97 zł/l
cena jedn. – 16,13 zł/kg
różne smaki, cena jedn. – 9,97 zł/kg
399 59
3
219
1
99 op.
Oszczędzasz 0,20 zł
Koncentrat pomidorowy Włocławek 190 g
op.
Oszczędzasz 0,40 zł
Ketchup Włocławek 480 g łagodny, pikantny cena jedn. – 7,48 zł/kg
cena jedn. – 10,47 zł/kg
799
719
4
op.
459 09
209 89
659
1
589
op.
op.
op.
Oszczędzasz 0,80 zł
Oszczędzasz 0,50 zł
Oszczędzasz 0,70 zł
Oszczędzasz 0,20 zł
Ketchup Kotlin 970 g
Ketchup Kotlin 450 g
Ketchup Włocławek 970 g
łagodny, pikantny cena jedn. – 7,41 zł/kg
łagodny, pikantny cena jedn. – 9,09 zł/kg
łagodny, pikantny cena jedn. – 6,07 zł/kg
Ketchup Włocławek 200 g
Majonez Babuni Hellmann’s 420 g
6
59 op.
cena jedn. – 15,69 zł/kg
Oszczędzasz 0,50 zł
Sos Hellmann’s 250 ml czosnkowy, samba, chilli cena jedn. – 21,96 zł/l
Oszczędzasz 0,30 zł
Sos boloński Amino 43 g cena jedn. – 34,65 zł/kg
Oszczędzasz 0,50 zł
Majonez o smaku czosnkowym Hellmann’s 250 ml
cena jedn. – 9,45 zł/kg
699 49
6
op.
cena jedn. – 25,96 zł/l
599 49
5
op.
Oszczędzasz 1 zł
Sos grzybowy Knorr 400 g
10
99 op.
cena jedn. – 27,48 zł/kg
179 49
1
op.
399
1199
Oszczędzasz 0,50 zł
Esencja do duszonych mięs Knorr 4 x 28 g cena jedn. – 49,02 zł/kg
599 49
5
op.
Oszczędzasz 0,40 zł
Fix Knorr Lasagne, Świderki z kurczakiem, Kurczak słodko-kwaśny cena jedn. np. Fix Lasagne 60 g – 59,83 zł/kg
3
59 op.
999 Oszczędzasz 1 zł
Esencja do sosu Knorr 4 x 28 g cena jedn. – 80,27 zł/kg
899 op.
3
Takie ceny
TYGODNIE! Oferta obowiązuje od 20.08 do 9.09.2015 r.
6 4
6 za 6 zł
w cenie
6 op. za 7,96 zł
Woda Primavera 1,5 l
Woda Kropla Beskidu 1,75 l
gazowana, niegazowana cena jedn. przy zakupie 6 op. – 0,67 zł/l 1,49 zł/op. 1 zł/op. kupując 6 op. kupując 1 op.
gazowana, niegazowana cena jedn. przy zakupie 6 op. – 0,76 zł/l 1,99 zł/op. 1,33 zł/op. kupując 6 op. kupując 1 op.
1,17 zł
za 1 butelkę
169
1
399
29 op.
299
189
Oszczędzasz 0,40 zł
699
op.
op.
Woda Muszyna TESCO 1,5 l
Woda Kryniczanka 1,5 l
Oszczędzasz 1 zł
lekko gazowana cena jedn. – 0,86 zł/l
niegazowana, gazowana cena jedn. – 1,26 zł/l
niegazowana cena jedn. – 0,50 zł/l
kpl.
Woda Cisowianka 6 x 1,5 l
Woda Primavera 6 l
niegazowana, gazowana, delikatnie gazowana cena jedn. – 0,78 zł/l
Oszczędzasz 1 zł
349
2
49
Woda Żywiec Gaz z sokiem 1 l
9
52
pomarańczowa, cytrynowa
op.
kpl.
Woda Nestlé Pure Life 7 x 500 ml + 1 op. gratis gazowana, niegazowana cena jedn. – 2,38 zł/l
1 op.
249
169
1
99 op.
Oszczędzasz 0,50 zł
0
99 op.
119
Oszczędzasz 0,70 zł
Woda smakowa TESCO 1,5 l
Woda Aquarel niegazowana Nestlé 330 ml
brzoskwinia, cytryna, truskawka cena jedn. – 1,33 zł/l
o smaku truskawkowym, brzoskwiniowym cena jedn. – 3 zł/l
Oszczędzasz 0,20 zł
Soczki w kartoniku Leon 200 ml cena jedn. – 4,95 zł/l
0
99 op.
6 za 6 zł Woda Aqualinuś TESCO 250 ml różne smaki, cena jedn. przy zakupie 6 op. – 4 zł/l 1,14 zł/op. 1 zł/op. kupując 6 op. kupując 1 op.
3-DNIOWE OKAZJE CENOWE
Oferta ważna od poniedziałku 24.08 do środy 26.08.2015 r.
1599 Oszczędzasz 7 zł
Szynka konserwowa 455 g
8
99 op.
cena jedn. – 19,76 zł/kg
Oszczędzasz 0,90 zł
Shake Danio 240 g różne rodzaje cena jedn. – 9,96 zł/kg
799
329 39
2
Oszczędzasz 2,50 zł
Szampon Naturia 2 w 1 500 ml
op.
różne rodzaje cena jedn. – 10,98 zł/l
Mobilna aplikacja
549 op.
Pobierz
– bony i kupony zawsze przy sobie
ich ic h aktualizacji. aktu ak tual tu aliz al izac iz acjijiji.. ac tesco.pl/clubcard tesco.p pl/clubcaard
5 lub 10 rat na zakupy powyżej 150 zł
Sprawdź ofertę w punkcie na terenie sklepu GAZETKA obowiązuje w następujących hipermarketach
:
BEŁCHATÓW: ul. Kolejowa 6; BIELSKO-BIAŁA: ul. Warszawska 180*; BYDGOSZCZ: ul. Toruńska 101*; BYTOM: ul. Chorzowska 86*; CZĘSTOCHOWA: ul. Drogowców 43*; GDAŃSK: ul. Cienista 30*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*, ul. Nowowiczlińska 35*; GLIWICE: ul. Łabędzka 26*, ul. Pszczyńska 315; GŁOGÓW: ul. Piłsudskiego 12*; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Górczyńska 19*, ul. Słowiańska 70*; INOWROCŁAW: ul. Wojska Polskiego 16; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Majkowska 28*, ul. Wojska Polskiego 2; KATOWICE: ul. Chorzowska 107*; KIELCE: ul. Świętokrzyska 20; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1*; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*, ul. Wielicka 259*; LESZNO: ul. Poznańska 3*; LUBIN: ul. I. Paderewskiego 101*; LUBLIN: ul. W. Orkana 4*; ŁOMŻA: ul. Zawadzka 38; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Pojezierska 93*, ul. Widzewska 22*; MIELEC: ul. Żeromskiego 15*; NOWY SĄCZ: ul. Prażmowskiego 11*; OLSZTYN: ul. Pstrowskiego 16*; OPOLE: ul. Ozimska 72*; OSTROŁĘKA: ul. Generała Armii A. Gorbatowa 30*; OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: ul. Mickiewicza 30; OSTRÓW: ul. Kaliska 120; PIŁA: ul. Bydgoska 135*; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*, ul. Serbska 7*; PRZEMYŚL: ul. Lwowska 36*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d*; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; RZESZÓW: al. Powstańców Warszawy 13*; SKIERNIEWICE: ul. C. Liska 1*; SOCHACZEW: ul. Wójtówka 2d; STALOWA WOLA: ul. Przemysłowa 2b*; STARACHOWICE: ul. Wyszyńskiego 14*; STARGARD SZCZECIŃSKI: ul. Szczecińska 81*; STAROGARD GDAŃSKI: ul. Zblewska 5; SUWAŁKI: ul. Kościuszki 103*; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44*; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; ŚWIDNICA: ul. Strzegomska 2*; TARNOWSKIE GÓRY: ul. Zagórska 220*; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: al. KEN 14*, ul. Fieldorfa 41*, ul. Górczewska 212/226*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA- PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WŁOCŁAWEK: ul. Kruszyńska 17/27*; WROCŁAW: ul. Czekoladowa 11, ul. Paprotna 7*, ul. Długa 37/47*, ul. Legnicka 58; WRZEŚNIA: ul. Kaliska 17*; ZIELONA GÓRA: ul. Energetyków 2a*; ŻARY: ul. Broni Pancernej 15.
Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Promocja „Darmowe raty 0%” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa od dnia 1.03.2013 r. do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł; oraz 950 zł, całkowita kwota do zapłaty: 950 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 95 zł – przykład reprezentatywny. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa – wg stanu na 01.07.2015 r. Pełna informacja o kartach kredytowych Clubcard i kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulamin „Promocyjne raty w Tesco – kredyt 0%”, dotyczący promocji „Darmowe raty 0%” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Promocja „Darmowe raty 0%” nie jest dostępna w HM Starachowice. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. Oferta handlowa ważna w dniach 20.08-26.08.2015 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy. Stacje paliw czynne 6.00-24.00.
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>