Skip to main content

Tesco katalog od 08.12 do 24.12.2016

Page 28

5 rat po 8180 599,99

40900

szt.

66,99

39

99

-40%

op.

Kufer z produktami do makijażu zawierający paletkę cieni do powiek, dwa lakiery do paznokci, dwie pomadki do ust, róż i akcesoria

-32 %

Robot czyszczący Vileda Inteligentny robot sprzątający podłogi w domu. Nadaje się do czyszczenia każdego rodzaju podłogi, czujniki chroniące przed upadkiem, bezworkowy pojemnik na śmieci, 3-stopniowy system czyszczący. W zestawie: robot, bateria, ładowarka, szczoteczka do czyszczenia robota, filtr wymienny, szczotka boczna.

10,99

929 op.

Kawa Tchibo Exclusive 250 g, mielona cena jedn. – 37,16 zł/kg

-15 %

Oferta ważna od 8.12 do 24.12.2016 r. o ile w gazetce nie określono inaczej lub do wyczerpania zapasów.


47900

32 "

22 "

5 rat po 9580

10 rat po 6290

62900

szt.

40 "

ajlepszą elektronikę znajduje się pod choinką 32 "

N

10 rat po 8890

10 rat po 9990

88900

szt.

99900

szt.

szt.

Telewizor Akai 40” LET40HR3280 Full HD LED

• 22” = 56 cm • rozdzielczość: 1366 x 768 • 1 x USB • 1 x HDMI • tuner DVB-T/C • klasa energetyczna A

• 32” = 80 cm • rozdzielczość: 1366x768 • HD Ready Smart LED TV • 1 x USB • 2 x HDMI • tuner DVB-T/C • Dolby Digital Plus • klasa energetyczna A+

43 "

20 rat po 5995

20 rat po 5495

109900

szt.

Telewizor Technika 43” 43-278-AW15B Full HD LED

Elektronika

• 43” = 108 cm • rozdzielczość: 1920x1080 • 1 x USB, 1 x HDMI • 1 x SCART • 1 x VGA • Dolby Digital Plus • klasa energetyczna A+

179900

• 43” = 108 cm • rozdzielczość: 1920 x1080 • 1 x USB • 1 x HDMI • 1 x SCART • 1 x VGA • Dolby Digital Plus • klasa energetyczna A+

• 50” = 126 cm • rozdzielczość: 1920x1080 • 1 x USB • 2 x HDMI • klasa energetyczna A+

• 48” = 121 cm • rozdzielczość: 1920 x 1080 • tuner DVB-T/C • wejście na kartę CI+ • 2 x HDMI • 1 x USB • WiFi • klasa energetyczna A++

Telewizor Technika 43” SM43278-AW15B Full HD Smart LED

szt.

Głośnik Bluetooth Jamoji HX-PEM01-EU blink, glasses, hearts

szt.

szt.

Telewizor Technika Smart 50” AW15-SM50240 Full HD Smart LED TV

Jam Replay to głośnik wielkości piłki do baseballa zapewniający donośny dźwięk. Powlekana gumą obudowa i kompaktowe rozmiary sprawiają, że doskonale nadaje się on do zabrania na wyprawę. Można go sparować z dowolnym urządzeniem Bluetooth znajdującym się w zakresie do 10 metrów, a wbudowany zestaw głośnomówiący sprawia, że rozmowy można odbierać bezpośrednio za pomocą urządzenia Jam Replay, nie tracąc przy tym ani jednego bitu.

7999

black, red

black, red

szt.

Głośnik Jam replay HX-P250 BT

Dzięki temu przenośnemu, bezprzewodowemu głośnikowi Bluetooth możesz poza domem nucić do rytmu swojego ulubionego utworu. Głośnik Jam Clip-It można z łatwością przyczepić do torby lub paska i korzystać z niego w domu, poza nim, a także w podróży. Ponieważ jest on odporny na zachlapania, można go także zabrać na plażę lub na basen. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu za każdym razem usłyszysz dzwoniący telefon, nawet przy głośnej muzyce. Bez względu gdzie się wybierasz w poszukiwaniu przygody, wystarczy przypiąć głośnik, aby zabrać ze sobą ulubioną muzykę.

6999

szt.

biały, szary

Telewizor Panasonic 48” TX-48C320E Full HD LED

Ten mały głośnik zapewnia doskonały dźwięk, o mocy wystarczającej, aby wypełnić niemal każdy pokój. Dzięki sterowaniu dotykowemu i bezprzewodowemu zasięgowi do 30 metrów głośnik Jam Touch to wszystko, czego potrzeba, aby zacząć imprezę.

6999

Głośnik Bluetooth Jam Clip-It

2

20 rat po 8995

149900

szt.

Imponujący dźwięk w niewielkim głośniku Całkowicie przenośny - z tobą wszędzie Działa bezprzewodowo do 10 metrów Aż do 5 godzin odtwarzania bez ładowania Zestaw głośnomówiący - przechodź od muzyki do rozmów

6499

20 rat po 7495

119900

WIRELESS AUDIO

• • • • •

• 40” = 102 cm • rozdzielczość: 1920 x1080 • tuner DVB-T/C • 3 x HDMI • 1 x USB • 2 lata gwarancji • klasa energetyczna A+

50 "

• 32” = 80 cm • rozdzielczość: 1366x768 • HD Ready LED TV, • 1 x USB, 1 x HDMI • tuner DVB-T/C • Dolby Digital Plus • wejście na kartę CI+ • klasa energetyczna A

48 "

Telewizor Technika 32” HD Ready Smart LED

43 "

Telewizor Technika 22” Telewizor Technika 32” AW15-22-200B HD Ready LED HD Ready LED AW 1532278B

szt.

Głośnik Jam Touch HX-P550 BT

Rozświetl pokój, namiot lub taras dzięki przenośnemu superlekkiemu urządzeniu Jam Daze. Poza doskonałą jakością dźwięku ten głośnik oferuje coś więcej — diody LED pulsują w rytm muzyki. Technologia bezprzewodowa oznacza, że można sparować go z dowolnym urządzeniem Bluetooth znajdującym się w odległości do 30 metrów. Dodatkowo urządzenie to cechuje się stabilną mocą — przy całkowicie naładowanej baterii można cieszyć się muzyką nawet przez pięć godzin. Ktoś do Ciebie dzwoni? Urządzenie Jam Daze jest wyposażone w zestaw głośnomówiący, więc z łatwością możesz się przełączyć z muzyki na rozmowę. No i w końcu posiada ono odczepiane mocowanie umożliwiające zawieszenie w dowolnym miejscu, aby stworzyć kulę dyskotekową.

9499

szt.

Głośnik Jam Daze HX-P270 BT


szt.

49

Telefon Grundig D1130

6200

99

szt.

szt.

Telefon Akai 1880

Telefon Prestigio PFP1240DUO

• ekran 1.8” QVGA (240 x 320) • Dual SIM • aparat 0.3 Mpx • Bluetooth 2.0 • Radio • bateria 1000 mAh • odtwarzacz MP3/MP4

• ekran 2,4” • 32 MB RAM • pamięć 32 MB • Dual SIM • bateria 600 mAh

2, 4"

1,8 "

2, 8"

• ekran LCD z podświetleniem • książka telefoniczna z 50 wpisami • identyfikacja numeru • czas rozmów około 9 h

2, 4"

1,8 "

5900

179,00 szt.

szt.

Telefon senior Media-Tech MT852

8999

• ekran 1,8” QQVGA • Micro SD do 32 GB • FM radio • dyktafon • latarka • stacja dokująca do ładowania

• ekran 2,8” VGA (240 x 320) • 32 MB RAM • pamięć 32 MB • kamera VGA • bateria 1000 mAh

szt.

5"

4, 5"

5 rat po 4780

00

239

Smartphone Maxcom Smart MS 453 3G

25900

szt.

00

Smartfon Navon D504

szt.

Smartfon Doogee X3

-21 %

5 rat po 5580

299,00

5"

5"

-20 %

• ekran 4.5” IPS FWVGA (854 x 480) • Quad Core 1.3 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • aparat 5 Mpx /0.3 Mpx • Android 5.1 • bateria 1800 mAh • Dual SIM • Micro SD do 64 GB

• ekran 5” (960 x 540) • Quad Core 1.3 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • Dual SIM • aparat 13 Mpx /2 Mpx • Android 5.1 • bateria 2000 mAh • GPS

Elektronika

5 rat po 5500

329,00

259,00

szt.

• ekran 4.5” (854 x 480) • Quad Core • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • Dual SIM • aparat 5 Mpx /2 Mpx • bateria 1700 mAh • micro SD do 32 GB

-27 %

5 rat po 5180

249,00

199

• ekran 2,4” QVGA • Dual SIM • aparat 0,3 Mpx, Bluetooth, Radio, bateria 2000 mAh • odtwarzacz MP3 & MP4 • nagrywarka głosu i dźwięku • odporny na kurz i zachlapania • IP67

Telefon Prestigio PFP1280DUO

4, 5"

5 rat po 3980

Telefon MT 848 Storm Extreme

5"

79

12900

00

299,00

27500

27900

• ekran 5” IPS • Quad-Core 1.2 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • aparat 8 Mpx /2 Mpx • Android 5.1 • bateria 2000 mAh

• ekran 5” (854x480) IPS • procesor Quad Core 1,3 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • wejście na kartę Micro SD • aparat 8 Mpx /2 Mpx • Android 5.1

szt.

szt.

Smartfon Prestigio 3508

Smartfon Allview P6 Lite

5"

5 rat po 5980 329,00

29900

szt.

Smartfon Archos 50 Titanium 4G • ekran 5" (854 x 480) FWVGA • procesor Quad Core 1,0 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • Micro SD card (do 32 GB) • Android 5.1 • aparat 5 Mpx/2 Mpx • bateria 2000 mAh

5 rat po 6580 359,00

329

5, 5"

5 rat po 5780 379,00

28900

szt.

00

szt.

Smartfon Dogee X6 • ekran 5.5” (1280 x 720) • Quad Core 1.3 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • Dual SIM • aparat 5 Mpx /2 Mpx • Android 5.1 • bateria 3000 mAh • GPS

-23 %

Smartphon Lark Stratus 5 LTE • ekran 5” (720×1280) HD • procesor Quad core 1.0 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • micro SD do 32 GB • aparat 8 MPx/2 Mpx • Dual Sim • Android 5.1 • GPS • 3G • LTE • bateria 1800 mAh

3


3999

szt.

Słuchawki Philips SHE3850

5999 op.

Zestaw Technaxx Smartphone Multi Car (uchwyty + ładowarki) • uniwersalny uchwyt samochodowy na smtarfony i tablety • USB ładowarka z końcówka do gniazda zapalniczki z 4 wejściami • uchwyt z przyssawką do okna dla 3,5”-5,7” smartfonów • uchwyt do mocowania na otwór wentylacyjny dla 3,5”- 6,3” smartfonów • ładowanie: 6,8A

7999

szt.

Słuchawki Philips SHL3065 Asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach Oferta nie dotyczy sklepu Szczecin, ul. Milczańska 31F.

różne kolory Asortyment może sie różnić w poszczególnych sklepach. Oferta nie dotyczy sklepów: Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23; Sochaczew, Wójtówka 2D; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Warszawa, ul. Górczewska 218.

5 rat po 3980

-27 %

109,90

szt.

7990

szt.

Słuchawki Panasonic RP-HF300E różne kolory Asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach. Oferta nie dotyczy sklepów: Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23; Sochaczew, Wójtówka 2D; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Warszawa, ul. Górczewska 218.

79

90

szt.

Router TP-Link TL-WR841N

Elektronika

19900

• prędkość transmisji 300 Mbps • szyfrowanie WPA2

8990

szt.

Głośnik GENIUS 2.1 SW-370 • Subwoofer Type: 2.1 • RMS wyjścia moc: 6 W • z kontrolą głośności Oferta nie dotyczy sklepów: Koszalin, ul. Paderewskiego 1 ; Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23; Opole, ul. Ozimska 72; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Włocławek, ul. Kruszyńska 17/27; Zielona Góra, ul. Energetyków 2A.

2499

szt.

Sandisk Cruzer Ultra Flair 3.0 16 GB dostępne również: 32 GB – 39,99 zł/szt., 64 GB – 74,99 zł/szt. Asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach. Oferta nie dotyczy sklepu Szczecin, ul. Milczańska 31F.

69

99

szt.

Twardy dysk WD Elements 3.0 500 GB

dostępne również: 1 TB – 249 zł/szt., 2 TB – 379 zł/szt. Asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach.

3590

szt.

Bezprzewodowe Combo Modecom

Bezprzewodowa myszka Tracer BH Airman Wire

z klawiaturą i myszką Oferta nie dotyczy sklepu Szczecin, ul. Milczańska 31F.

• 2400 dpi • liczba przycisków: 6 Oferta nie dotyczy sklepu Szczecin, ul. Milczańska 31F.

3599

szt.

Klawiatura Trust Classicline

3190

szt.

Myszka MaxTrack

• 1600 DPI • liczba przycisków: 6 Oferta nie dotyczy sklepu Szczecin, ul. Milczańska 31F.

-25 %

21

szt.

Uchwyt valueline 19-42” Fixed dostępny również Valueline 19-42” uchwyt wieszak – 34,90 zł/szt. Oferta nie dotyczy sklepów: Poznań, Serbska 7; Szczecin, ul. Milczańska 31F.

4

79,99

90

44

99

szt.

Web Camera Canyon 720p HD Oferta nie dotyczy sklepów: Koszalin, ul. Paderewskiego 1 Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23; Opole, ul. Ozimska 72; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Włocławek, ul. Kruszyńska 17/27; Zielona Góra, ul. Energetyków 2A.

5999

szt.

Netis Wi-Fi Repeater RJ45 300 MB • prędkość transferu 300 mbps • funkcja 1 peace Lan/Wan Oferta nie dotyczy sklepów: Koszalin, ul. Paderewskiego 1 Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23; Opole, ul. Ozimska 72; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Włocławek, ul. Kruszyńska 17/27; Zielona Góra, ul. Energetyków 2A.


2x5 W

FM

2000 mAh

Charge your life! 2x

3W

5W

500 mAh

99,00

89,99

69

64

99

szt.

-29 %

Głośnik Bluetooth Proda PR-372

• wbudowany power bank 4400 mAh • 3 W głośnik • Bluetooth 3.0 • zasięg: 10 m • USB • wejście AUX • wejście na kartę Micro SD • funkcja zestawu głośnomówiącego • wbudowany mikrofon RGB

154,99

12900

szt.

99

szt.

Głośnik Bluetoth Proda PR-750 z FM Radio

Minigłośnik Bluetooth Proda PR-130 Compact z podwójną parą (mikrofon outlook )

• wbudowane radio FM • 2 x 5 W głośnik • wbudowana bateria 2000 mAh • 7-8 godz. pracy • funkcja zestawu głośnomówiącego • wbudowany mikrofon • 3.5 mm AUX • wejście USB • wejście na kartę Micro SD c • zasięg: 10 m

• 2 artykuły mogą być sparowane • 5 W głośnik • wejście Aux, bateria 500 mAh • czas odtwarzania 5 godz. • funkcja zestawu głośnomówiącego • wbudowany mikrofon • Bluetooth 4 .0 • zasięg: 10 m

LED

-16%

ALU

2x3 W 2x3 W

2x2200 mAh

FM

129,00

101,99

9999

7999

szt.

• wbudowany Multi-colour RGB LED światło • 2 x 3W głośnik • wbudowana bateria 1200 mAh - 4 godz. pracy • funkcja zestawu głośnomówiącego • wbudowany mikrofon • USB • wbudowane wejście na kartę TF • Bluetooth 2.1 z EDR • zasięg : 10 m

Prostownica z płytkami ceramicznymi z powłoką tytanową Cyfrowy wyświetlacz od 150°C do 230°C Zawiera: kosmetyczkę i podróżną szczotkę, klipsy do rozdzielania włosów oraz lusterko kompaktowe

szt.

Głośnik Bluetooth Proda PR-308 Aluminum Champagne gold

Głośnik Bluetooth Proda PR-210 Fashion

• odporna aluminiowa obudowa • do użytku zewnętrznego także • 2 x 3 W • dynamiczny dźwięk • Bluetooth 3.0 • zasięg: 10 m • wejście na kartę TF • funkcja zestawu głośnomówiącego • wbudowany mikrofon • wbudowana bateria 1650 mAh • czas pracy 8 godz.

• 2 x 5 W 2.0 HI-FI głośnik • mocny dynamiczny dźwięk • wbudowana bateria 2 x 2200 mAh - 10 godz pracy • EST Technologia dla perfekcyjnego brzmienia • funkcja auto-sleep • funkcja zestawu głośnomówiącego • USB • wejście na kartę TF • Bluetooth 4.0 • zasięg: 10 m

5 rat po 3780

219,00

18900

kpl.

Zestaw prezentowy z suszarką D5215 + prostownica S1510 D5215GP

Zestaw prezentowy do rzęs i brwi REVEAL EC300GP

Suszarka z jonizacją o mocy 2300 W Prostownica z ceramicznymi płytkami o temperaturze nagrzewania 230°C Szybki czas nagrzewania w 30 sekund Oba produkty objęte 3-letnią gwarancją

Precyzyjna pęseta z wbudowanym światłem Trymer umożliwiający bezbolesną regulację brwi Zestaw zawiera: podgrzewaną zalotkę, opaskę kosmetyczną oraz kosmetyczkę

5 rat po 3180

129,00

-16 %

-18 %

Elektronika

Prostownica PRO-CERAMIC TITANIUM – zestaw prezentowy S5506GP

2x5 W

12900

-21 %

szt.

-21 %

Głośnik Bluetooth Proda LED Pulse

159,00

1650 mAh

199,00

10900

-20 %

kpl.

Zestaw do bikini WPG4010C

Możliwość używania na sucho i mokro – idealny do używania pod prysznicem Zawiera 3 szablony: serce, prostokąt i trójkąt Zasilanie bateryjne: 1 bateria AAA w zestawie

kpl.

Zestaw do pielęgnacji osobistej GroomKit PG6130

5999

kpl.

Zestaw prezentowy z trymerem do brody Beard Boss MB4122GP

Ostrza pokryte tytanem Samoostrzące się ostrza 4 wymienne końcówki: Szeroka końcówka trymera, Trymer liniowy do nosa i uszu, mini-golarka foliowa, trymer precyzyjny

119,00

69,99

15900

Trymer do brody z regulowanym grzebieniem z 9 ustawieniami długości (1.5-18mm) Trymer do nosa i uszu Etui podróżne

109,00

10900

kpl.

9449

kpl.

pl.remington-europe.com


10 ,1"

5 rat po 3300 179,00

165

5 rat po 5580

5 rat po 3980

339,00

279,00

00

27900

Drukarka Canon MG2550

19900

• rozdzielczość druku: 4800x600 • prędkość wydruku: czarny 8 str./min, kolor: 4 str./min • rozdzielczość skanowania 1200x600 dpi • głębia koloru 48 bit color

Drukarka HP 3635 • ekran 10.1” (1024x600) • procesor Quad Core 1,2 GHz • rozdzielczość druku 4800x1200 • prędkość wydruku: czarnego • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • micro SD do 32 GB 8,5 str./min., koloru 6 str/min • głębia koloru 24 bit • Wi-Fi • aparat 2Mpx / 0,3 Mpx • Android 5.1 • bateria 5000 mAh

szt.

-28 %

szt.

szt.

-17%

Tablet eStar grand HD 10˝

5 rat po 3980 5 rat po 4980

299,00

19900

319,00

249

149,00

szt.

00

Szczoteczka i depilator do twarzy Braun 810

szt.

Depilator Braun 5531 • 28 pęset MicroGrip • usuwa włoski tak małe, jak ziarenka piasku (0,5 mm) • może być używany pod prysznicem lub w kąpieli dla delikatniejszej depilacji • system masażu wysokiej częstotliwości • narzędzie akumulatorowe – szybkie ładowanie

9999

szt.

Depilator Braun 1170

-33%

-22%

-33%

8"

• 20 par pęset • miękkie końcówki hakowe

• depilator do twarzy • usuwa włoski pozostawiając skórę gładką do 4 tygodni • ekstrasmukła głowica z 10 mikrootworami • usuwa włosy z brody, nad górną wargą i w okolicy czoła • szczoteczka do czyszczenia twarzy: 6x lepiej oczyszcza twarz niż ręcznie • można używać na mokro i sucho

7"

5 rat po 8980 549,00

449

189,00

00

szt.

-18%

Tablet Lenovo 2 A 8 50

szt.

Tablet eStar beauty HD 7˝

• ekran: 8 " (1280 x 800 px) • 1,3 GHz Quad Core • 1 GB RAM • pamięć 16 GB • wejście na kartę Micro SD • aparat 5 Mpx / 2 Mpx • Android 5.0 • bateria 4290 mAh

-26%

• ekran 7”HD (1024x600) • procesor Quad Core 1,2 GHz • 512 MB RAM • pamięć 8 GB • wejście Micro SD do 32 GB • Android 5.1 • bateria 2700 mAh

7"

5 rat po 7580 399,00

5 rat po 5180

10 rat po 7990

37900

szt.

279,00

259

5"

8"

Elektronika

13900

Smartfon Allview P 6 Lite Energy LTE

00

• ekran 5” (480x854) IPS LCD • procesor Quad-Core 1 GHz • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • wejście na kartę MicroSD • aparat 8MPx / 2MPx Android v6.0 • LTE, GPS

szt.

Tablet Lenovo Andy

79900

szt.

Lenovo 100S 14IBR

-16%

• ekran 14" rozdzielczość 1366x768 • 2 GB RAM • pojemność dysku twardego 32 GB • Windows 10 • USB 2.0 • HDMI • Ideapad 100S • gniazdo kart micro SD

21 ,5 "

• ekran 7” (1024 x 600) IPS • procesor 1.3 GHz Quad Core • 1 GB RAM • pamięć 8 GB • wejście na kartę SD max 64 GB • aparat 2 Mpx /0,3 Mpx • Android 5.1 • bateria 3450 mAh

949,00

Wszystkie kamery samochodowe i sportowe oraz GPS

5 rat po 6980 399,00

-20 % 6

349

00

szt.

Monitor Philips 21,5” 223V5LSB210 TFT • ekran 21,5” (1920x1080) LED • czas reakcji 5 ms • 200 cd/m2 najjaśniejszy • 600:1 kontrast • D-Sub • VESA 100 x 100 mm

20 rat po 6495 1499,00

129900

szt.

Acer Aspire ES1-531-P4SW • ekran 15,6" (1366 x 768) • Intel® Pentium® Processor N3710 • 8 GB RAM • DVD-Drive • Bluetooth • 1 x HDMI • 3 x USB • czytnik kart SD • Microsoft® Windows® 10 Home


K

reatywne święta

14,99

9,99

7

99

-20%

op.

999

Kolorowanka licencyjna Midi Verte

Kolorowanka licencyjna gigant Verte

2 kolorowanki o wymiarach 70 x 50 cm

2 kolorowanki o wymiarach 100 x 70 cm

18,99

869

op.

szt.

Kolorowanka antystresowa

-33%

różne rodzaje dostępna również kolorowanka Terapia sztuką – 14,99 zł/szt.

34,99

949

2499

-50%

op.

kpl.

Zestaw artystyczny 101 elementów

-29%

dostępne różne licencje

Dekoracje

Kredki grube Jumbo TESCO Go Create 14 kolorów złota i srebrna kredka w komplecie

26,99

29,99

18

kpl.

Zestaw do kolorowania BiC

-36%

zawiera: Klej Glitter Glue 6 szt., Flamastry Colour & Erase 12 szt.

1749

kpl.

Zestaw do samodzielnego wykonania misia

1

szt.

szt.

Pudełko kartonowe dekoracyjne mini

-50%

-37%

różne wzory, dostępne również Pudełko dekoracyjne midi różne rodzaje – 18,99 zł/szt

-31%

2,79

59

1699

34,99

99

-43%

Nożyczki małe TESCO dostępne również Nożyczki duże Tesco – 3,99 zł/szt.

059

szt.

Taśma klejąca TESCO 12 mm x 10 m dostępne również: Taśma klejąca Tesco 18 mm x 30 m – 0,69 zł/szt. Taśma klejąca Tesco 19 mm x 30 m (2 szt) – 1,49 zł/op. Taśma klejąca Tesco 25 mm x 60 m (2 szt) – 3,49 zł/op.

5,69

389

szt.

Taśma klejąca TESCO 24 mm x 1 0 m

7


1

2

3

4

5

7 6

8 9

10

1649 kpl.

6. Bombki 40 sztuk

3999 kpl.

11

10. Zestaw dekoracji

12 1. Choinka „sosna”, 180 cm 129,99 zł/szt. (cena nie obejmuje ozdób) 2. Szklana wisząca ozdoba Mikołaj 14,99 zł/szt. 3. Bombki złote/czerwone 6 szt. 3,49 zł/kpl. 4. Dzwonki złote /czerwone 12 szt. 6,99 zł/kpl. 5. Szpic choinkowy czerwony/srebrny 5,99 zł/szt. 6. Bombki złote/czerwone/srebrne, różne rozmiary 40szt. 16,49 zł/kpl. 7. Lameta złota/ czerwona 1,39 zł/szt. 8. Ptaszek biały/złoty/czerwony, brokat 2 szt. 5,99 zł/kpl. 9. Łańcuch czerwono-zielony, gruby, 2 m 2,99 zł/szt. 10. Zestaw dekoracji 39,99 zł/kpl. 11. Łańcuch czerwony, gruby, 2 m 2,99 zł/kpl. 12. Choinka, 180 cm 89,99 zł/szt. (cena nie obejmuje ozdób) 13. Papier prezentowy, różne kolory i wzory, 5 m 2,99 zł/szt.

13

Pamiętaj o trwającej i lampki choinkowe


3 99 szt.

14

17. Ozdoba „płatek śniegu“

19

15

18

16

20

17

21 22

23

24 25

1299 kpl.

24. Bombki „płatki śniegu“

27 26

14. Ozdoba BAMBI, srebrna 2 szt. 7,99 zł/kpl. 15. Ozdoba „biały miś” 3,99 zł/szt. 16. Ozdoba „bombka ze śniegiem” 3,99 zł/szt. 17. Ozdoba „płatek śniegu” 3,99 zł/szt. 18. Ozdoba „sopel”, akrylowy 4 szt. 9,79 zł/kpl. 19. Choinka biała, 180 cm 99,99 zł/szt. (cena nie obejmuje ozdób) 20. Łańcuch srebrny, gruby, 2 m 2,99 zł/szt. 21. Łańcuch kremowo-biały, 2 m 2,99 zł/szt. 22. Ozdoba błyszcząca 6 szt. 11,49 zł/kpl. 23. Bombki brokatowe, białe, z cekinami – 4 szt. 12,99 zł/kpl. 24. Bombki „płatki śniegu” 4 szt. 12,99 zł/kpl. 25. Ozdoba „srebrna gwiazda” 5,89 zł/szt. 26. Ozdoba „płatek śniegu”, brokatowa 2 szt. 9,79 zł/kpl. 27. Dekoracja „choinka” brokatowa, srebrna 13,99 zł/szt.

9 79 kpl.

26. Ozdoba „płatek śniegu“

promocji na choinki, dekoracje oraz na świąteczne produkty do domu* *Oferta nie obejmuje produktów już przecenionych oraz produktów znajdujących się w gazetce. Oferta obowiązuje od 01.12.2016 do 29.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rabat uwzględniony na etykiecie cenowej. *Of

b

d kó

h Of

b

d0

2 20 6 d 29 2 20 6 l b d

ó R b

l d

k


1. Lampki „płatki śniegu” (15 LED), na baterie 19,49 zł/szt. 2. Lampki choinkowe róznokolorowe (40 żarówek), wewnętrzne 8,99 zł/szt. 3. Lampki choinkowe żółte (40 żarówek), wewnętrzne 8,99 zł/szt. 4. Lampki choinkowe „ciepłe białe” (50 LED) 10,99 zł/szt. [dostępne również (140 LED) 19,99 zł/szt.] 5. Lampki choinkowe „zimne białe” (50 LED) 10,99 zł/szt. [dostępne również (140 LED) 19,99 zł/szt.] 6. Lampki choinkowe róznokolorowe (120 LED) 34,99 zł/szt.

1

2

3

899

4

15

szt.

3. Lampki choinkowe

5

14

6

7. Lampki choinkowe „zimne białe” (120 LED) 34,99 zł/szt. 8. Lampki choinkowe „zimne białe” (40 żarówek), wewnętrzne 8,99 zł/szt. 9. Lampki choinkowe różnokolorowe (50 LED) 10,99 zł/szt. [dostępne również (140 LED) 19,99 zł/szt.] 10. Lampki choinkowe „ciepłe białe” (50 LED), na baterie 13,99 zł/szt. 11. Znicz „choinka” z kapturkiem, zielony/biały, duży 3,99 zł/szt. 12. Znicz „choinka” z kapturkiem, zielony/biały, mały 1,49 zł/szt.

7

8

799

13 9

10

szt.

13. Świecznik, 7 lampek, 230V 29,99 zł/szt. 14. Świeczki złote/czerwone (dostępne również srebrne) – 4 szt. 9,79 zł/kpl. 15. Wieniec adwentowy „szyszki czerwone” (dostępne również srebrne i złote) 24,49 zł/szt. 16. Poinsecja bukiet 5 szt. 4,89 zł/kpl. 17. Choinka mała, 45 cm 7,99 zł/szt.

16

17. Choinka mała

17

11

12

Pamiętaj o trwającej i lampki choinkowe


99

2

od

49

szt.

szt.

Koc z motywem świątecznym, 150×200 cm, 9 wzorów do wyboru, dostępna również poszewka – 10,99 zł/szt.

Świeczniki i lampiony świąteczne, różne kolory i wzory

29

99

1099

99

szt.

kpl.

Poszewki na poduszkę, 40×40 cm, dostępne różne wzory

Komplet ręczników do rąk F&F home 2szt., wzór płatki śniegu, 50x90 cm, czerwony lub szary

4199 kpl.

Komplet pościeli ze świątecznym motywem Skandi F&F home, 160×200 cm, 70×80 cm

549 szt.

Świeca w szkle z motywem świątecznym Skandi, zapach piernika

promocji na choinki, dekoracje oraz na świąteczne produkty do domu* *Oferta nie obejmuje produktów już przecenionych oraz produktów znajdujących się w gazetce. Oferta obowiązuje od 01.12.2016 do 29.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rabat uwzględniony na etykiecie cenowej.


N

ie ma jak w domu

399

799

dostępna również Miska stalowa duża fioletowa Tesco – 7,49 zł/szt.

czerwona, biała

kpl.

szt.

Dom

Miska stalowa mała czerwona TESCO

Zestaw 3 misek plastikowych TESCO

Świąteczne akcesoria kuchenne

4199

szt.

899

Dzbanek Brita Aluna XL

szt.

Misa szklana 2,5 l TESCO

6299

szt.

Waga kuchenna elektroniczna Salter dostępna również Waga kuchenna Salter – 36,99 zł/szt.

12

dostępne również Wkłady Brita Maxtra 2 szt. – 26,49 zł/op.

3349

szt.

Nóż szefa kuchni Go Cook 4,5˝ dostępne również: Nóż ceramiczny 6˝– 58,49 zł/szt. Nóż uniwersalny 3,5˝– 24,99 zł/szt. Nóż ceramiczny Santoku 5,5˝ – 49,99 zł/szt.

-30 %

6999

kpl.

Blok noży Go Cook


899

szt.

Tortownica okrągła SNB 27 cm

dostępna również Forma do ciasta 39 x 23,5 x 7 cm – 4,49 zł/szt.

4199

szt.

Tortownica prostokątna Korona 36 x 23,5 x 7,8 cm

15

1849

99

szt.

szt.

Blacha do pieczenia Go Cook 35 x 25 cm

Forma do chleba Go Cook 23,5 x 13 cm

dostępna również Blacha do pieczenia Go Cook 40 x 33 cm – 24,49 zł/szt.

799

1399

szt.

szt.

Forma na tartę Korona 27 cm dostępna również Tortownica okrągła 28,5 cm – 7,99 zł/szt

Forma na muffiny Korona 12 szt.

Dom

3499

szt.

10900

Czajnik Benchmark 2,3 l czerwony lub biały dostępny również Czajnik emaliowany 2,2 l – 52,49 zł/szt

szt.

Szybkowar Banquet 9 l

7599

kpl.

Zestaw garnków Essentials TESCO 12 elementów

10900

szt.

Żeliwne naczynie 3,4 l dostępne również inne rozmiary: Patelnia grillowa 23,5 cm – 45,49 zł/szt. 2,7 l – 89,99 zł/szt. 4,6 l – 109 zł/szt.

5 rat po 6180

30900

kpl.

Zestaw garnków Tefal Ovation 4 elementy

13


3499

4549

5249

dostępne również Patelnia Tefal Extra ŕ24 cm – 39,49 zł/szt. Patelnia Tefal Extra ŕ28 cm – 52,99 zł/szt.

dostępna również Patelnia Tefal ŕ 28 cm – 52,49 zł/szt.

dostępne również: Patelnia Tefal Invissia ŕ30 cm – 62,99 zł/szt. Patelnia Tefal Invissia głęboka z przykrywką ŕ24 cm – 89,99 zł/szt.

szt.

szt.

Patelnia Tefal Extra Ŗ20 cm

4899

Patelnia Tefal Ŗ24 cm 60 urodziny Tefal

95

49

szt.

Patelnia ceramiczna Go Cook Profi Ŗ24 cm

Patelnia Tefal Lumiens Ŗ30 cm dostępne również: Patelnia Tefal Lumiens do naleśników – 75,49 zł/szt., Patelnia Tefal Lumiens głęboka z przykrywką ŕ24 cm – 129 zł/szt.

3999

szt.

Zestaw naczyń żaroodpornych TESCO 5 szt. dostępny również Zestaw naczyń żaroodpornych Tesco 9 szt. – 59,99 zł/kpl.

Dom

dostępne również: Patelnia ceramiczna Go Cook Profi ŕ20 cm – 41,99 zł/szt., Patelnia ceramiczna Go Cook Profi ŕ28 cm – 62,99 zł/szt.

szt.

szt.

Patelnia Tefal Invissia Ŗ26 cm

2099

kpl.

Zestaw porcelanowy Disney Avengers 3 elementy

2099

Zawiera: kubek, talerzyk i miskę dostępne również: Kubek porcelanowy Marvel Avengers – 6,99 zł/szt. Zestaw sztućców Marvel Avengers – 9,49 zł/kpl. Kubek figur 3D Marvel Avengers – 9,49 zł/szt. Manierka Marvel Avengers – 11,49 zł/szt. Talerz do mikrofalówki Marvel – 6,99 zł/szt. Miska Marvel Avengers – 5,49 zł/szt. Szklanka Marvel Avengers – 4,89 zł/szt.

Zawiera: kubek, talerzyk i miskę dostępne również: Mata obiadowa Trolls – 4,99 zł/szt. Manierka Trolls – 11,49 zł/szt. Szklanka Trolls – 4,99 zł/szt. Talerz Trolls – 9,49 zł/szt. Miska Trolls – 5,99 zł/szt. Kubek Mikro Trolls – 5,99 zł/szt.

kpl.

Zestaw porcelanowy Trolls- 3 elementy

od

999

szt.

Kolekcja Ceramiki Merry Christmas Kubek świąteczny Merry Xmass I – 13,99 zł/szt. Kubek świąteczny Merry Xmass II – 16,99 zł/szt. Miska Merry Xmass – 19,99 zł/szt. Talerz Deser Merry Xmass rozm. M – 20,99 zł/szt. Talerz Deser Merry Xmass rozm. L – 31,99 zł/szt. Pojemnik Merry Xmass – 33,49 zł/szt.

Kolekcja Ceramiki Christmas Train

24

49

kpl.

Zestaw upominkowy 2 kubki porcelanowe

14

Kubek z pociągiem świątecznym 1 – 17,99 zł/szt. Kubek z pociągiem świątecznym 2 – 9,99 zł/szt. Filiżanka z pociągiem świątecznym – 16,99 zł/szt. Pojemnik z pociągiem świątecznym – 29,99 zł/szt. Miska z pociągiem świątecznym – 15,99 zł/szt. Talerz z pociągiem świątecznym – 22,99 zł/szt.


I

dealne prezenty dla każdego majsterkowicza

23,49

1499

Wkrętak z zestawem nasadek oraz bitów Reikel

53,99

38,99

op.

-36%

34 elementy

29

3499

99 op.

Zestaw 12 nasadek Reikel 8-19 mm

kpl.

-23%

3999

kpl.

Zestaw bitów B&D

90,99

54

99

szt.

-29%

Wkrętak akumulatorowy Reikel

-33%

38 elementów

-35%

40 elementów

77,99 59,99

Wkrętak z zestawem bitów i nasadek B&D

• 3.6 V • prędkość obrotowa bez obciążenia: 80 obr./min. • czas ładowania: 3-5 godzin • akumulator li-ion 1300 mAh • zintegrowana dioda led ze wskaźnikiem ładowania • wygodny duży wyłącznik

6999

szt.

Szlifierka oscylacyjna Reikel

-23%

• 180 W • prędkość obrotowa bez obciążenia: 12000 obr./min. • Częstotliwość napięcia 230V-50 Hz • Rozmiar arkusza 90x187 mm • Mocowanie na rzep. • 2 x papier ścierny o ziarnistości 80, 1 x papier ścierny o ziarnistości 120.

119,00

7999

109,00

69

99

Szlifierka kątowa Reikel • 900 W • prędkość obrotowa bez obciążenia: 11000 obr./min. • częstotliwość napięcia 230V-50 Hz

129,00

89

szt.

Wyrzynarka Reikel

szt.

-35%

-30%

szt.

• 450 W, • prędkość bez obciążenia 14 000 obr./min. • zapięcie na rzep. • 3 krążki ścierne o średnicy 125 mm

99

szt.

-32%

• 3.6 V • 1.5 Ah, 0-180 obr/min • maks. moment obrotowy 5 Nm • 2 końcówki wkrętarskie • dioda LED

99

99

szt.

Narzędzie wielofunkcyjne Reikel • 300 W • Prędkość obrotowa bez obciążenia: max. 22000 obr./min. • częstotliwość napięcia 230 V-50 Hz • dołączone akcesoria: 1 x nóż odcinający, 1 x brzeszczot do cięć wgłębnych do drewna, brzeszczot segmentowy do drewna i metalu, 1 x płyta szlifierska, 5 x papier ścierny, 1 x rura odpylająca

szt.

Wyrzynarka B&D • 400 W • max. głębokość cięcia 65 mm • 3.000 skok/min • brzeszczot do drewna • ogumowana rękojeść

-37%

259,00

229,00

-37%

9999

5 rat po 3980

5 rat po 3180 159,00

• 12 V • prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-550 obr./min. • czas ładowania: 3-5 godzin • bateria akumulator Ni-Cd, 1 Ah • uchwyt wiertarski szybkozaciskowy 10 mm • 23+1 ustawienia momentu obrotowego • kompaktowa konstrukcja • wskaźnik naładowania baterii • w zestawie dwustronny bit

159,00

149,00

Wkrętak akumulatorowy B&D

Szlifierka rotacyjna Reikel

-32%

Wkrętarka akumulatorowa Reikel

-26%

• 650 W • prędkość obrotowa bez obciążenia: 800-3000 obr./min. • częstotliwość napięcia 230 V-50 Hz • stalowa podstawa • 3 stopniowa oscylacja brzeszczotu • maksymalna głębokość cięcia drewna 65 mm • maksymalna głębokość cięcia metalu 4 mm

99

99

szt.

99

15900

szt.

-30%

Piła tarczowa Reikel • 1400 W • prędkość obrotowa bez obciążenia: 4500 obr./min. • częstotliwość napięcia 30 V-50 Hz • prowadnica laserowa • aluminiowa osłona tarczy • stalowa podstawa • maks. głębokość cięcia: 63 mm • tarcza do piły o 18 zębach i średnicy 185 mm

19900

szt.

-23%

Młot udarowy Reikel 1150 W • 1150 W • prędkość obrotowa bez obciążenia: 750 obr./min. • częstotliwość napięcia 230 V-50 Hz • maksymalna średnica wiercenia: w drewnie do 165 mm, w stali do 40 mm, w betonie do 30 mm

15

Hobby

79

109,00


Ż

yczymy sukcesów sportowych, nie tylko zimą

-29%

79,99

79,99

-38%

4999

69,99

-41%

4699

zestaw

szt.

Kije trekkingowe

szt.

Nadmuchiwany fotel TESCO

• 3 sekcyjne • wymienne końcówki • system anti-shock • korkowe rączki dostępne również Kije trekkingowe Yellowstone Horizon

4999

różne kolory, dostępny również Nadmuchiwany fotel z podnóżkiem Tesco

Hulajnoga z naklejkami

5 rat po 9980 99,99

99,99

5999

szt.

Sport

Mały stół do hokeja na lodzie 91 cm

59 -40%

99

szt.

899,00

-40%

Stół do gry w piłkarzyki 51 cm dostępne licencje: Arsenal London, Chelsea London, Liverpool FC oraz FC Barcelona

59,99 74,99

39

34

99

szt.

Piłka do siatkówki Mikasa MVA 370

-47%

szt.

-42%

koszykówka, piłkarzyki, tenis stołowy, bilard, cymbergaj

4999

kpl.

-44%

dostępne licencje: Arsenal London, Chelsea London, Liverpool FC oraz FC Barcelona

dostępne licencje: Arsenal London, Chelsea London, Liverpool FC oraz FC Barcelona

5 rat po 3380

1849

309,00

32,99

para

Narty dziecięce 40 cm

16

-44%

Zestaw upominkowy gracza

22,99

dostępne również Narty dziecięce 90 cm – 49,99 zł/para 38,99 zł/para

kpl.

Stół do gier 5 w 1

89,99

99

Piłka nożna z autografami oraz fluorescencyjna rozm. 5

49900

1999

szt.

-20%

-39%

Papierowa tarcza do darta dostępna również Elektroniczna tarcza do darta 20 gier – 199 zł/szt. 119 zł/szt.

16900

szt.

Bramka piłkarska 3 x 1,8 m

-45%

dostępna również Bramka piłkarska 1,83 x 1,22 m – 119 zł/szt. 54,99 zł/szt.


-31% 139,00

9999

-32%

szt.

Miękka walizka na 2 kołach TESCO City rozm. S dostępne również: rozm. M – 159 zł/szt. 109 zł/szt. rozm. L – 179 zł/szt. 139 zł/szt.

-28%

5 rat po 7980 5 rat po 4380

499,00

33900

319,00

169,00

szt.

21900

Orbitrek EPP AIR czarny

szt.

Rower do ćwiczeń EPP czarny • wyświetlacz: czas, prędkość, dystans oraz spalanie kalorii • stalowa rama • wymiary: (wys/szer/głęb) 113x40 81 cm • waga 11 kg • maksymalne obciążenie 100 kg

• stabilna stalowa rama • wbudowany wentylator zapewniający chłodzenie • wbudowane w podstawę kółka do wygodnego transportu • wymiary: (wys./szer./głęb.) 155x50x110 cm • waga 23 kg • maksymalne obciążenie 100 kg

11900

szt.

-30%

Twarda walizka na 4 kołach TESCO rozm. S dostępne również: rozm. M – 219 zł/szt. 149 zł/szt. rozm. L – 279 zł/szt. 189 zł/szt.

Sport

50,49

3999

szt.

-21%

Bluzka polarowa damska BIDP700 dostępna również Bielizna polarowa męska BIMP700 – 52,99 zł/szt. 39,99 zł/szt.

66,99

50,99

39

99

szt.

-22%

4699

szt.

-30%

Getry termoaktywne bezszwowe Brugi

Koszulka termoaktywna bezszwowa Brugi

damskie, męskie

damska, męska

Galanteria skórzana Vicenza: portfele, paski

109,00

-30 %

8999

para

Łyżwy hokejowe czarne , rozm.: 40-45

-17% 17


K iedy za oknem mróz i śnieg

27,99

1399

szt.

DVD Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie

-50% dostępne również DVD Epoka Lodowcowa

14

5999

99

szt.

szt.

DVD Ojciec Chrzestny Trylogia

Filmy DVD

dostępne również inne tytuły: Indiana Jones Kolekcja, Lego Star Wars Kolekcja

dostępne również filmy – 9,99 zł/szt.

Kolekcja – 79,99 zł/szt.

5 rat po 3399

29

99

szt.

Rozrywka

Gra PKK Fallout 3 dostępne również inne tytuły z serii PKK – 29,99 zł/szt.

39

16999

99

szt.

szt.

Gra PS4 Lego Marvel Avengers

Gra PC Polskie Symulatory Demolka i Budowa 2017

dostępna również na platformy: PC – 79,99 zł/szt., PS3/Xbox 360 – 129,99 zł/szt., X1 – 169,99 zł/szt., dostępne również inne tytuły gier Lego

dostępne również inne tytuły – 39,99 zł/szt.

Tylko w

69,90

19

64,89

3495

99

szt.

szt.

Wielka kolekcja bajek

-50%

18

-23%

Zestawy: książka i gra

wspaniały pomysł na prezent

w skład zestawu wchodzą książka oraz gra planszowa

59,99

4999

op.

zestaw zawiera 25 kart i złotą kartę limitowaną Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

kpl.

Zbiór najwspanialszych Legend i Baśni

1950

Blister Lego Nexo Knights

4999

szt.

39,99

34

Star Wars. Encyklopedia Postaci

99

szt.

Wielka Księga Przygód Kraina Lodu

Spotkaj ponownie wszystkie ulubione postaci z filmowej sagi oraz seriali Wojny klonów i Rebelianci. W książce znajdziesz wiele niesamowitych ciekawostek oraz unikatową minifigurkę Boby Fetta.

-17%


S

pełnij świąteczne marzenia Twoich dzieci

99,99

49

Playmobil zestaw klocków w walizce różne rodzaje: policja, rycerze, piraci, szkoła, sklep

99 79 99

op.

5 rat po 3600

199,00

159

00

op.

-21%

Kompaktowy zestaw torów Ten imponujący zestaw stanowi świetny początek kolekcji. Konfiguruj go na wiele sposobów! Zawiera: pomarańczowe tory, rampy, wyrzutnie, zakręty, łączniki i 1 samochodzik!

169,00

117

00

szt.

229,00

Kaskaderski tor do konfiguracji

Zmienny kolor samochód Frank Komora Franka może być wypełniona wodą, Zygzak McQueen zmieni kolor z czerwonego na czarny, gdy zostanie zanurzony w zbiorniku.

3999

szt.

99

-21%

op.

Wyścigowy tor do konfiguracji

Jeden zestaw do niekończącej się kaskaderskiej zabawy z Hot Wheels®! Sprawdź, jak wysoko dojedziesz, jak daleko wyskoczysz i jak sprawnie unikniesz zderzenia! Zawiera: wyrzutnie, skrzyżowanie, miarkę, pomarańczowe tory, komplet łączników i dużo więcej!

59,99

-31%

179

-20%

Ten ogromny zestaw Hot Wheels® umożliwia zbudowanie wielu różnych torów wyścigowych! Zawiera: pomarańczowe tory, superskocznie, łączniki, wsporniki – w sumie ponad 35 elementów oraz 1 samochodzik.

wysokość 43 cm

6299

op.

Klocki Mój pierwszy pociąg Mega Bloks 1,2,3

Dla dzieci

5 rat po 3180 79,99

-20%

op.

-33%

Pluszowe maskotki Disney wys. 43 cm, dostępne również Pluszowe maskotki Disney wys. 61 cm – 129 zł/szt. 89,99 zł/szt.

34,99

2399

-31%

szt.

Lion Guard mały pluszak różne rodzaje

19


59,99

49,99

39,99

2799

-30%

op.

Zabawka PlayGo sztuka ceramiczna zestaw zawiera glinę schnącą na powietrzu, z której można stworzyć własne przedmioty ceramiczne, które można ozdobić akwarelami zawartymi w opakowaniu, w zestawie również taca stanowiąca miejsce do pracy

3499 op.

Masa plastyczna PlayGo w zestawie deluxe „Jedzenie”

3999 op.

-30%

Zabawka PlayGo przenośna tablica dwustronna

wielki zestaw z masy plastycznej z akcesoriami umożliwiający stworzenie tradycyjnych dań, szybkich przekąsek, wypieków i deserów

-33%

jedna strona umożliwia rysowanie, druga magnetyczna pozwala na zabawę z literkami; zestaw składa się do zamykanej walizki umożliwiającej przechowywane literek

179,00

52

49

-30%

op.

Ciastolina Play-Doh Disney Frozen zestaw Sanie

Dla dzieci

13900

99,99

74,99

69

op.

99 op.

Ciastolina Play-Doh zestaw Przyjęcie z wypiekami

-30%

Zabawka Kinetic Sand piasek kinetyczny z zestawie tematycznym Piekarnia

-30%

w zestawie 340 g masy piaskowej, plastikowe foremki i akcesoria

99,99

6999 op.

-30%

Zabawka Crazy Chic zestaw kosmetyczny w walizce o kształcie motyla

9999

Zabawka Clementoni Cyber Robot Interaktywna zabawka do samodzielnego złożenia. Zawiera moduł Bluetooth, dzięki któremu jego ruchy, efekty świetlne i dźwiękowe mogą zostać zaprogramowane i sterowane z tabletów i smartfonów.

-32%

wysokość 20 cm

wysokość 40 cm

zawiera szminki, cień do powiek, barwniki do włosów, lakiery do paznokci, ozdoby i akcesoria oraz wyjmowane lusterko

149,00

69,99

4799

szt.

Miś w Świątecznym sweterku Cuddle Me

20

-31%

29,99

1999

szt.

Pluszowe maskotki Disney wys. 20 cm

9,99

-33%

699

szt.

-30%

Małe pluszowe maskotki Chilli


79,99

54

-31%

79,99

99

-31%

op.

Gra logiczna Rummikub Wersja planszowa kultowej gry towarzyskiej, w której należy pozbyć się wszystkich posiadanych kostek poprzez wykładanie ich w zgodnych z zasadami sekwencjach. Liczba graczy: 3-4 Wiek graczy: od 8 lat Czas gry: ok. 20 min

79,99

5499

5999

Dynamiczna gra polegająca na jak najszybszym wyprowadzeniu kurczaków na dach kurnika, zanim on wybuchnie. Liczba graczy: 2-4 Wiek graczy: od 4 lat Czas gry: od 10-15 min

Gracze wcielają się w duszki odkrywające tajemnice i skarby labiryntu, który w każdej rozgrywce może być inny, a w jej toku również się zmienia. Liczba graczy: 2-4 Wiek graczy: od 4 lat Czas gry: 15 min

-25%

op.

op.

Gra planszowa Chicken Bonanza

Gra planszowa Labyrinth

+ 79,99 op.

59,99

59,99

39

39

99

kpl.

Puzzle Trefl 1000 elementów w zestawie mata Roll & Store do przechowywania układanki

-33%

-31%

5499 99 op.

Gra Ego

-33%

Wielki zestaw edukacyjny z serii Mały Odkrywca Dostępne „Litery i słowa” oraz „Cyfry i działania”.

Gra towarzyska, w której zadajesz pytania dotyczące jednego z gracza w danej kolejce. Następnie wszyscy obstawiają jaki żeton stanowiący jego odpowiedź wybrał gracz. Liczba graczy: 2-6 Wiek graczy: od 14 lat Czas gry: 20-60 min

Dla dzieci

149,00 99,99

59,99

4799 op.

-20%

Gra towarzyska Dobble

6999

-30%

op.

-20%

Gra Monopoly Ultra Banking

op.

Gra towarzyska Activity Original

Dynamiczna gra polegająca na spostrzegawczości i refleksie. Gracze próbują pozbyć się rozdanych im kart z rozmaitymi symbolami poprzez odkrycie jednego wspólnego z kartą wyłożoną na stole. Gracz, który znajdzie zbieżność, przykrywa swoją kartą aktualnie oglądaną. Liczba graczy: 2-8 Wiek graczy: od 6 lat Czas gry: 15 min

11900

W grze gracze wykazują się różnymi formami kreatywności przedstawiając hasła swojej drużynie rysowaniem, pokazywaniem na migi czy opisem słownym. Dzięki ponad 2500 hasłom z różnych dziedzin gra zapewnia dynamiczną i za każdym razem urozmaiconą rozgrywkę. Liczba graczy: 3 i więcej Wiek graczy: od 12 lat Czas gry: 20-60 min

Gra ekonomiczna, w której gracze obracają pieniędzmi i nieruchomościami. Krążąc po planszy mogą kupować działki, domy i hotele, płacić czynsz innym graczom i uczestniczyć w wielu losowych wydarzeniach. Mogą też trafić do więzienia – gracz, który zbankrutuje pozostałych wygrywa! Czytnik oblicza wartość majątku każdego z graczy oraz wskazuje zwycięzcę. Wymagane 3 baterie 1,5 V AAA (nie są dołączone). Liczba graczy: 2-4 Wiek graczy: od 8 lat Czas gry: 120 min

5 rat po 6980 399,00

169,00

119

00

149,99

119

Quadrocopter zdalnie sterowany przeznaczony do zabawy

00 op.

Gra zręcznościowa Simon Air

op.

-29%

-20%

W grze zawodnik musi wykazać się refleksem, spostrzegawczością i świetną pamięcią. W tej edycji wprowadzono bezdotykową technologię, dzięki której gra rozpoznaje każdy ruch zawodników. Liczba graczy: 1-2. Wiek graczy: od 8 lat.

Wbudowany żyroskop 4 AXIS GYRO-SYSTEM ułatwia precyzyjne sterowanie we wszystkich kierunkach. Możliwy wybór trybu: tryb dla początkujących lub średniozaawansowanych. Funkcja lotu 3D pozwala na efektowne powietrzne akrobacje: pętle i przewroty. Wyposażony w osłonę wirników chroniącą przed uszkodzeniami i diody LED. W zestawie ładowarka USB, komplet baterii oraz wbudowany akumulator. Średnica wirników : 5,5 cm. Wymiary zabawki : 17,4 cm / 17,4 cm. Częstotliwość : 2,4 GHz – 4 kanały. Czas ładowania : 60 minut. Czas zabawy : 7 minut . Zasilanie: akumulator LiPo, 6 x AA (w zestawie). Efekty świetlne . Wiek : 8+

34900 op.

Quadrocopter RC Video Next – 2,4 GHz Live Streaming – zapis danych bezpośrednio na smartfonie (konieczna aplikacja). 6-Axis-Gyro-System – system żyroskopowy zapewniający stabilność lotu. Comming Home Function – zdalne powracanie do miejsca wylotu. Kamera rotacyjna. Ochrona wirników; funkcja 3D looping. Funkcja ładowania turbo. 3 tryby zaawansowania kontroli lotu. Ready to fly – zestaw gotowy do użycia.

21


79,99 79,99

54

99 op.

-31%

Zabawka Glimma Girlz zestaw do stylizacji włosów i paznokci

5999

-25%

op.

Zabawka Charm U zestaw „Plecaczek” zawiera przenośny plecak, w którym można przechować zebrane charmsy, bransoletkę, naklejki oraz 8 charmsów, w tym 2 niespodzianki

59,99

4799 op.

-20%

Zabawka Shopkins 12-pak Shopkinsów

-20%

49,99

49,99

3999

3999

op.

szt.

Zabawka My Little Pony kucykowe przygody

Zabawka pluszowa Shopkins

-20%

dostępne różne postacie

Dla dzieci

kucyki posiadają 8 punktów artykulacji

49,99

39,99

27

99

szt.

Lalka Glimma Girlz z sukienką do dekorowania

-30%

3499 op.

-30%

Lalka Glimma Girlz z ubrankami

wysokość 27 cm

149,00

9999 op.

22

Zabawka My Little Pony Equestria Girls minilaleczka w zestawie do odgrywania scen

-33%


39,99

2799

szt.

49,99

3499 op.

Zestaw Baby Wheels Straż Pożarna/Policja

149,00

Zabawka Pluto

-30%

• rozwija umiejętności manualne i wspomaga rozwój emocjonalny • stymuluje rozwój motoryczny • wykonana z odpornego, kolorowego plastiku • posiada zabawne mechaniczne ruchy

-30%

5599 op.

-30%

Zestaw Startowy Thomas Trackmaster

34

-33%

op.

Zabawka stragan zestaw zawiera 38 akcesoriów, łatwy w rozłożeniu

59,99

49,99

79,99

9999

99

-30%

op.

Drewniany zestaw Carousel pociąg 60 elementów

4199

-30%

szt.

Chichoczące Zwierzaki Fisher Price • zabawka reaguje na wstrząsanie i ściskanie • wydaje zabawne dźwięki

Dla dzieci

149,00

49,99

99

34

99

szt.

-33%

Forteca Baby Wheels

119,00 119,00

99

szt.

Laptop Carousel • łączy naukę z zabawą • posiada 6 funkcji edukacyjnych: nauka liter, słów oraz liczb

op.

Walizka doktora/ policjanta

109,00

75

-30%

99

-30%

82

99 op.

-30%

Drewniany stół muzyczny Carousel • sorter kształtów • cymbałki • suwaki ze zwierzątkami • wykonany z wytrzymałego i masywnego drewna

8299

szt.

Drewniany jeździk tygrys Carousel • solidne, drewniane uchwyty • zintegrowany schowek pod siedzeniem

-30% 23


R

ozkoszuj się świątecznymi łakociami

5,99

3

99

19,99

1199

1399 op.

op.

op.

Zestaw świąteczny Cosmo 90 g cena jedn. – 44,33 zł/kg

Słodycze

13,99

Świąteczny kubek z czekoladkami

Torcik wedlowski

-33%

250 g cena jedn. – 47,96 zł/kg

65 g cena jedn. – 215,23 zł/kg

1,89

39,99

3399 op.

-15%

7,99

1

49

549

op.

Cukierki Celebration szampan

Zawieszka dzwonek czekoladowy Cosmo

650 g cena jedn. – 53,95 zł/kg

30 g cena jedn. – 49,66 zł/kg

-30%

op.

-21%

Zestaw świąteczny z figurkami 90 g cena jedn. – 61 zł/kg

-31%

17,99

1299

18,19

op.

14

Rożek prezentowy Rakpol 260 g cena jedn. – 49,96 zł/kg

24

-28%

16,99

99 op.

Śliwka w czekoladzie Wawel 300 g cena jedn. – 49,96 zł/kg

1399 op.

-17%

Bombonierka Amoretta 324 g cena jedn. – 43,17 zł/kg

-18%


5,99

kupując 2 op.

469

500

op.

Mieszanka gum rozpuszczalnych Maoam Mix 150 g cena jedn. – 31,27 zł/kg

zł

-22%

op.

Żelki Haribo kable

50 g kupując 1 op. – 2,89 zł/op. kupując 2 op. – 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 50 zł/kg

2

za mniej

kupując 2 op.

zł

-17%

200 g, różne rodzaje cena jedn. – 24,95 zł/kg

Lizaki Chupa Chups mini

2

za 120 g (20 x 6 g) mniej kupując 1 op. – 5,99 zł/op. kupując 2 op. – 5 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 41,67 zł/kg

kupując 3 op.

400

99

1000 zł

Czekotubka Wedel

5,99

4

kupując 2 op.

300 zł

Gumy rozpuszczalne Mamba 106 g (4 x 26,5 g) kupując 1 op. – 2,49 zł/op. kupując 2 op. – 2 zł cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,87 zł/kg

2

za mniej

Lubisie

3

za mniej

różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. – 1,19 zł/op. kupując 3 op. – 1 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 30 g – 33,33 zł/kg

Słodycze

kupując 2 op.

700

8,49

zł

Piernikowe figurki 225 g

Piernikowa mieszanka 180 g kupując 1 op. – 3,99 zł/op. kupując 2 op. – 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 225 g – 15,56 zł/kg

2

za mniej

699 op.

Świąteczny zestaw Kubusia z ciasteczkami 180 g cena jedn. – 38,83 zł/kg

-18%

-23% 3,49

2

69 op.

Biszkopty Kubuś 120 g cena jedn. – 22,42 zł/kg

7,99

699 op.

Cukierki Mieszko 220-230 g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie cukierków 220 g – 31,77 zł/kg

25


1999 op.

2999 op.

Zestaw prezentowy Kraina Mikołaja Pierniki w czekoladzie z nadzieniem truskawkowym Kopernik 150 g, Cukierki Krówka mleczna Bogutti 200 g, Ciastka jabłkowe la Gustosa Bogutti 15 0 g, Czekolada dwukolorowa HIBBI 100 g, Czekolada nadziewana karmelowa Wawel 100 g, Żelki Akuku pyszczki Jutrzenka 90 g, Wafel mleczny Grześki 36 g

5699

Zestaw prezentowy Kolorowe słodkości Cukierki Smarties Tuba Nestlé 150 g, Czekolada mleczna Smarties Nestlé 120 g, Żelki Jojo Misie Nestlé 90 g, Zakręcone Pianki Jojo Nestlé 90 g, Pianki Jojo Marshmallow Nestlé 86 g, Pianko-Żelki Jojo Vextra Nestlé 80 g, Wafel Princessa Zebra 37 g, Wafel Princessa Longa Kokosowa 48 g, Baton Lion Nestlé 42 g, Wafel Nesquik 20 g

op.

Zestaw prezentowy Pistacja

Słodycze

Kawa Krönung mielona 250 g, Herbata Ahmad English Tea No.1 40 tb., Bombonierka Charlotte Nut Pralin 225 g, Czekolada Grand'or mleczna z orzechami 100 g, Ciastka Bogutti Nutty Tweett 150 g Opakowanie: kosz wiklinowy jasny, ozdobna wstążka, worek foliowy

15,99

12

99 op.

Praliny bombki czekoladowe Merci 120 g, różne rodzaje cena jedn. – 108,25 zł/kg

64

op.

Zestaw prezentowy Bursztyn Kawa Intermezzo Segafredo 250 g, Herbata Bestseller czarna 25 tb., Praliny Bella Vista 200 g, Bombonierka Many Thanks 115 g, Ciastka La Gustosa Chocolate Cream 150 g

6999

99

op.

op.

Zestaw prezentowy Szafran

Zestaw prezentowy Alabaster Kawa Woseba Unica mielona 250 g, Bombonierka Choco-Choco 200 g , Czekolada Lindt Excellence Chili 100 g, Czekolada Michałki 100 g

Kawa Idee Kaffee Classic mielona 250 g, Herbata Twinings Earl Grey 100 g, Bombonierka Chocolate Delicious 150 g, Czekolada Lindt Excellence Orange 100 g, Ciastka Kardynałki Zabajone 180 g

16,99

25,99

1449

2199

op.

-19%

3999

op.

Bombonierka Toffifee

-15%

250 g cena jedn. – 57,96 zł/kg

Praliny choinka Merci 200 g cena jedn. – 109,95 zł/kg

-15%

-38% 31,99

1999 op.

Praliny Raffaello poduszka 270 g, różne rodzaje cena jedn. – 74,03 zł/kg

26

14,99

1269 op.

Praliny Wedel 192 g, różne rodzaje cena jedn. – 66,09 zł/kg

-15%


13,99

12

99 op.

13,79

14,99

1149

1099

op.

Praliny Baryłki Wedel

Bombonierka wiśnie Wedel

200 g, różne rodzaje cena jedn. – 64,95 zł/kg

-27%

op.

-17%

141 g cena jedn. – 81,49 zł/kg

Domek z czekoladkami IDC Polonia 160 g cena jedn. – 68,68 zł/kg

17,99

1699 op.

Bombonierka Cherrissimo Mieszko 295-318 g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie bombonierki 310 g – 54,80 zł/kg

5,99

29,99

4

49

-25%

op.

Praliny Mieszko gwiazda 39-40 g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie pralin 40 g – 112,25 zł/kg

26

9,99

99 op.

Domek z piernika do samodzielnego złożenia 560 g cena jedn. – 48,20 zł/kg

849

Charlotte mix orzechów 320 g cena jedn. – 26,53 zł/kg

Słodycze

13,99

36,99

44,99

9

3149

3499

99

op.

op.

Praliny Rafaello Cubetto 70-75 g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie pralin 70 g – 142,71 zł/kg

-29%

-15%

op.

op.

Bombonierka Ferrero Diamente

-15%

300 g cena jedn. – 104,97 zł/kg

Bombonierka Grand Ferrero Rocher 240 g cena jedn. – 145,79 zł/kg

-22%

-21% 14,99

13,99

899

1099

op.

Pastylka Wawel 400 g, różne rodzaje cena jedn. – 22,47 zł/kg

op.

-40%

Praliny Lindor bombka 37,5 g, różne rodzaje cena jedn. – 297,02 zł/kg

27


6,99

399 -43 op.

%

Figurka czekoladowa Milka

909

50 g, bałwanek, mikołaj cena jedn. – 79,80 zł/kg

op.

Bombonierka I love Milka 110 g, dostępna również Bombonierka Thank You Milka 120 g cena jedn. przy zakupie bombonierki 110 g – 82,64 zł/kg

14,99

1199 op.

Alpejskie Mleczko Milka

12,99

11

99 op.

330-350 g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie Alpejskiego Mleczka 330 g – 36,33 zł/kg

Śnieżki czekoladowe Milka

-20%

112 g cena jedn. – 107,05 zł/kg

kupując 3 op.

300 zł

12,99

999 op.

Praliny Fine mix Milka

Wafle Milka Wafelini

-23%

3

za mniej

31 g, różne rodzaje kupując 1 op. – 1,19 zł/op. kupując 3 op. – 1 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. – 32,26 zł/kg

90 g, różne rodzaje cena jedn. – 111 zł/kg

18,99

1299 op.

Praliny Milka

Słodycze

144 g cena jedn. – 90,20 zł/kg

-32%

17,99

1499 op.

Praliny gwiazda Milka 110 g cena jedn. – 136,27 zł/kg

-17%

Kup dowolne produkty* za min. 20 zł i weź kubek

GRATIS

* Promocja nie dotyczy lodów. Termin akcji ważny 8.12 - 24.12.2016 r. lub do wyczerpania gratisów. W akcji nie biorą udziału: Milka Kalendarz 200 g, Milka Kalendarz 219 g, Milka X-mass Candy Blackforest 350 g, Milka X-mass Candy Choco 350 g, Milka Box Wafelini Milk 16x31 g, Milka Box Wafelini Choco 16x31 g oraz zestawy prezentowe Milka. Szczegóły dostępne w regulaminie na stronie www.tesco.pl


kupując 2 op.

700

kupując 2 op.

4

zł

Pierniczki Katarzynki

2

za

60 g lub 100 g mniej kupując 1 op. – 2,99 zł/op. kupując 2 op. – 2 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 60 g – 33,33 zł/kg

54,99

44

8,99

zł

00

Pierniczki Uszatki

2

170 g

i Całuski

za

160 g mniej kupując 1 op. – 3,99 zł/op. kupując 2 op. – 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 170 g – 20,59 zł/kg

op.

Mieszanka ciastek Gift

-18%

1 kg

44

op.

Ciastka korzenne z zawieszką Tago

-22%

250 g cena jedn. – 27,96 zł/kg

44,99

54,99

99

699

99

3699 op.

op.

-18%

Mieszanka pierników XXL 1 kg

Marcepan Domino

-17%

1,25 kg cena jedn. – 29,59 zł/kg

Słodycze

kupując 2 op.

19,99

16,59

16

12

99 op.

Żelki Haribo Złote Misie 450 g cena jedn. – 37,76 zł/kg

-15%

Chałwa Sultan

op.

Wafle Knoppers minis

-21%

200 g cena jedn. – 64,95 zł/kg

2

za mniej

280 g kupując 1 op. – 6,99 zł/op. kupując 2 op. – 6 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 21,43 zł/kg

4,49

379

14

49

op.

op.

750 g, różne rodzaje cena jedn. – 19,32 zł/kg

zł

99

16,99

Cukierki Wawel

1200

-15%

Pierniki jabłkowo-cynamonowe 200 g cena jedn. – 18,95 zł/kg

-15% 29


5,69

399

22,99

109,99

op.

1999

Herbata Irving

-30%

200 g cena jedn. – 99,95 zł/kg

20 tb.x 1,5 g, biała, zielona cena jedn. – 133 zł/kg przy zakupie 2 op. Herbaty Irving 20 tb. x 1,5 g zielonej lub białej – Mięta lub Rumianek Irving 20 tb. x 1,5 g gratis

Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

op.

Kawa Krönung

7999

-27%

op.

Kawa ziarnista Pellini Cremoso 1 kg, dostępna również Kawa ziarnista Pellini Vivace 1 kg – 67,99 zł/op. Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

27,99 34,99

41,99

27

33

99 op.

Zestaw Frozen gwiazda

-20%

Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

25,99

19

99 op.

Zestaw kąpielowy Dory

-23%

49 op.

op.

-20%

Zestaw Frozen z perfumką Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

Zestaw Minionki z błyszczykami w promocji dostępny również Zestaw Princess z błyszczykami – 23,99 zł/op. 18,99 zł/op.

29,99

1799

2399

op.

op.

Zestaw Stormtrooper

-20%

Dla zwierzaków

-22%

-21%

Oferta obowiązuje od 8.12 do 20.12.2016 r.

22,99

Zestaw Batman z żelem

dwa rodzaje

2199

14,99

999 op.

Zestaw przysmaków dla psa Pedigree z zabawką 1 op.

19,99

-33%

dostępny również Zestaw przysmaków dla kota Whiskas z zabawką 1 op.

1599

9,99

op.

Zestaw przysmaków dla psa Pedigree w skarpecie 1 op.

-20%

dostępny również Zestaw przysmaków dla kota Whiskas 1 op. – 19,99 zł/op. 15,99 zł/op.

899 op.

Zestaw przysmaków dla psa Wagtastic w skarpecie 1 op.

13,99

999 op.

-29%

Zestaw przysmaków świątecznych dla psa Dogway 175 g cena jedn. – 57,09 zł/kg dostępne również Przysmaki dla psa Dogway Dentastix 28 szt.– 16,99 zł/op. 12,99 zł/op. cena jedn. – 0,46 zł/szt.

14,99

19,99

999

1499

op.

Zestaw przysmaków dla kota Dreamies Snacky Mouse 1 op.

-33%

op.

Zestaw dla kota saszetki Sheba + miska gratis 1 szt.

-25%


Zestaw L’oreal Revitalift płyn micelarny + krem do twarzy

Zestaw L’oreal Nutri-gloss Luminizer

Zestaw Rimmel Glam Party Look

Zestaw Kolastyna skuteczna odbudowa skóry 45+

– 49,99 zł/kpl. 39,99 zł/kpl.

szampon + odżywka

tusz do rzęs + lakier do paznokci

krem na dzień + krem na noc

– 18,99 zł/kpl. 14,99 zł/kpl.

– 21,99 zł/kpl. 17,49 zł/kpl.

– 24,99 zł/kpl. 19,99 zł/kpl.

Zestaw Katy Perry Mad Love

Zestaw C-Thru Pure Ilusion

Zestaw C-Thru Lovely Garden

Zestaw Le Petit Marseillais

dezodorant + żel pod prysznic

dezodorant + żel pod prysznic

– 26,99 zł/kpl. 21,49 zł/kpl.

dezodorant w naturalnym sprayu + dezodorant

mleczko do ciała + żel pod prysznic

– 37,99 zł/kpl. 29,99 zł/kpl. Gillette Mach 3 maszynka + 2 ostrza + żel do golenia + etui

Zestaw Gillette Fusion Proglide

– 59,99 zł/kpl. 47,99 zł/kpl.

– 26,99 zł/kpl. 21,49 zł/kpl.

– 22,99 zł/kpl. 17,99 zł/kpl.

Zestaw Fa Men Premium Box

Zestaw Natura Siberica do pielęgnacji ciała seria Gzel

maszynka + żel + wkłady

żel pod prysznic + dezodorant w kulce + woda po goleniu

– 89,99 zł/kpl. 71,99 zł/kpl.

– 28,99 zł/kpl. 22,99 zł/kpl.

Zestaw Nivea Active Clean

Zestaw Nivea Sensitive Cool

Zestaw Fa/Schauma/VDM SPORT

żel pod prysznic + dezodorant w kulce

balsam po goleniu + żel do golenia

kosmetyczka męska

– 17,99 zł/kpl. 14,39 zł/kpl.

– 29,99 zł/kpl. 23,99 zł/kpl.

– 33,99 zł/kpl. 26,99 zł/kpl.

– 59,99 zł/kpl. 47,99 zł/kpl.


Ū[MĘXIG^RI [MIG^SV] TIêRI GMITêE

1.

6700 szt.

2.

3.

5900 szt.

4900 para

4.

5900 kpl.

5.

9500 szt.

,PT[VMB OPDOB EBNTLB SP[NJBSZ #MV[B EBNTLB SP[NJBSZ 94 9- 4QPEOJF PE QJÌœBNZ EBNTLJF SP[NJBSZ 1JÌœBNB EBNTLB SP[NJBSZ 4[MBGSPL EBNTLJ SP[NJBSZ 4 9- 1JÌœBNB EBNTLB SP[NJBSZ

6.

5900 kpl.


A)0,9(1 A5(*A20 5( ,2:23<A@>5ǂ 263,2*1dž

)6/,40( *9@:;(3

96::6 20,30:A20 +6 *A,9>65,.6 >05( :A; 761 43

:7<4(5;, 20,30:A20 +6 :A(47(5( :A; 761 43

aé *LUH ZWYaLKHǑ`

aé *LUH ZWYaLKHǑ`

10 aUHJaR}^ aé

10 aUHJaR}^ aé )0(5*6 20,30:A20 +6 )0(è,.6 >05( :A; 761 43

)0)0;( :A23(520 +6 A045@*/ 5(761Ô> :A; 761 43

aé *LUH ZWYaLKHǑ`

aé *LUH ZWYaLKHǑ`

10 aUHJaR}^ aé

10 aUHJaR}^ aé

W CELU UZYSKANIA RABATU ZBIERZ 10 ZNACZKÓW. -(¨/, -(67(¨ 326,$'$&=(0 .$57< &/8%&$5' 3275=(%8-(6= 7</.2 =1$&=. :

A)0,9(1 A5(*A20 0 >@40,50(1 1, 5( ,2:23<A@>5, 796+<2;@ )6/,40( *9@:;(3

Aè $ A5(*A,2 AUHJaRP ZDž ^`KH^HUL VK ^YaLǍUPH Y KV NY\KUPH Y 7YVK\R[` VIQlj[L YHIH[LT TVǑUH aHR\WPLJ VK ^YaLǍUPH Y KV Z[`JaUPH Y S\I KV ^`JaLYWHUPH HZVY[`TLU[\ +6

70%

* 9()(;< na produkty )6/,40( *9@:;(3

ami naczk z 10 z czkami a t r a a 1k 7 zn 9+ lub z *3<)*( ǃ P RHY[

:$581., $.&-, 25$= /,67 6./(3 : 2%- 7<&+ 35202&-l =1$-'=,(6= 1$ ::: 7(6&2 3/ =%,(5$- =1$&=.,

z s e j u k s y z z Tera podwójnie

=

2 dowolne produkty )6/,40( *9@:;(3 z rabatem do 70%

> VRYLZPL VK KV Y aH QLKUǃ RHY[LJ RVSLRJQVULYZRǃ a aUHJaRHTP S\I aUHJaRHTP P RHY[ǃ *3<)*(9+ TVǏLZa aHR\WPDž KV^VSUL WYVK\R[` )6/,40( *9@:;(3 a YHIH[LT KV 9LN\SHTPU P SPZ[H WYVK\R[}^ VIQLJ[`JO HRJQǃ UH ^^^ [LZJV WS aIPLYHQ aUHJaRP

>0Lj*,1 796+<2;Ô> A5(1+A0,:A > :23,7(*/ ;,:*6 3<) 5( >>> ;,:*6 73 A)0,9(1 A5(*A20


2199

szt.

1199

szt.

Kalanchoe w ozdobnej osłonce

Gaulteria świąteczna

miks

1299

szt.

999

szt.

Hiacynt w koszyczku

Kalanchoe mini – ozdobna osłonka

Dekoracje

miks

11

2499

99

szt.

szt.

Rośliny kwitnące

Kompozycja roślin Elwoodi i Kalanchoe

mix

2499

szt.

Anturium w ozdobnej torbie

34

2499

szt.

Choinka ozdobna w cynkowej osłonce


C

{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

iesz się smakiem świątecznych pyszności

079

199

249

sztuka

sztuka

sztuka

399

499

luz

luz

szt.

szt.

Limonka

2

szt.

Avocado

99

Orzech kokosowy

kg

kg

szt.

Jabłka zielone

Ananas

Mango TESCO

Owoce

sztuka

549

599

sztuka

luz

kg

szt.

Granat premium

Gruszka czerwona

9,99

3

99 op.

Papryka palermo finest 2 szt.

6

49 op.

Pomidory Sunstream finest 300 g cena jedn. – 21,63 zł/kg

699 op.

Borowiki mrożone Devaldano 250 g cena jedn. – 27,96 zł/kg dostępne również m.in. kurki i podgrzybki 270 g

-30% 35 35


P

yszne ciasta na każdy dzień Świąt

1,99

159

Oblaty śląskie 30 g orzechowe, waniliowe lub słodkie cena jedn. – 53 zł/kg dostępne również Oblaty śląskie light 22 g cena jedn. – 72,27 zł/kg

4,99

-20%

1

249

99

szt.

szt.

Ciasto stollen premium 230 g cena jedn. – 8,65 zł/kg

-40%

299

-50%

399

899

300 g cena jedn. – 13,30 zł/kg

230 g cena jedn. – 13 zł/kg

10,99

37,99

9

26

99 op.

-33%

Ciasto keks ze słomką 650 g cena jedn. – 13,83 zł/kg

34,99

szt.

1,5 kg cena jedn. – 17,93 zł/kg

400 g cena jedn. – 24,98 zł/kg

-17%

op.

99

Tort Czarny Las

Makowiec ze słomką

120 g cena jedn. – 20,97 zł/kg

9,99

Ciasto drożdżowe z masłem*

Chałka z masłem premium*

Warkocz drożdżowy premium*

5,99 op.

szt.

Wypieki

2,99

3,99

op.

-29%

2999 kg

Sękacz z masłem luz

16,99

1299 op.

1,1 l, różne smaki cena jedn. – 11,81 zł/l

36

5

49

Lody Grycan

-23%

op.

Lemoniada TESCO 1 l, dostępne również: Sok pomarańczowy 1 l, Sok ananasowy 1 l, Sok grejpfrutowy 1 l – 6,99 zł/op.

9,99

749 op.

Maliny Hortex 280 g cena jedn. – 26,75 zł/kg dostępne również inne owoce Hortex

-25%

*Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2; Łódź, al. Piłsudskiego 15/23; Warszawa, ul. Tysiąclecia 7; Września, ul. Kaliska 17; Żary, ul. Broni Pancernej 15; Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16; Sochaczew, ul. Wójtówka 2D; Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14.


Z

{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

aopatrz swoją spiżarnię

3,49

6,59

2

5

99

100g

Ser Brie

op.

100g

luz, różne rodzaje cena jedn. – 55,90 zł/kg

3,29

-15%

100g

-40%

4

Ser Cheddar Kerrygold 200 g, różne rodzaje cena jedn. – 43,45 zł/kg

6,69

6,59

199

luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

869

59

Ser Cambozola

luz cena jedn. – 29,90 zł/kg

Ser Kaaslander, Maasdamer, Emmentaler

9,69

599

99

op.

100g

Ser Camembert Valbon

Ser Dziugas luz cena jedn. – 49,90 zł/kg

-24%

180 g cena jedn. przy zakupie 180 g – 33,28 zł/kg dostępny również Brie Valbon 200 g

kupując 2 op.

39,90

8

29

99 op.

Ser Grana Padano TESCO 200 g cena jedn. – 44,95 zł/kg

-36%

300 zł

90

Palma z Kruszwicy

op.

Zestaw Gran Castelli 400 g cena jedn. – 74,75 zł/kg

-25%

Nabiał

13,99

2

za 250 g mniej kupując 1 op. – 2,19 zł/op. kupując 2 op. – 1,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6 zł/kg dostępna również Margaryna zwykła mleczna z Kruszwicy 250 g

Nowy! 7,69

4

99 op.

Masło klasyczne oraz solone Kerrygold 200 g cena jedn. – 24,95 zł/kg

Nowy!

279 op.

Kremy De Lux Müller 150 g, różne rodzaje cena jedn. – 18,60 zł/kg

18,99

9,99

1449

699 op.

op.

-35%

Masło Klarowane 99,9% 500 g cena jedn. – 28,98 zł/kg

Nowy!

Tylko w

299 op.

Mleko Select Müller 250 g, różne rodzaje cena jedn. – 11,96 zł/kg

-24%

-30%

Jaja od kur z wolnego wybiegu klasa wagowa L 10 szt.

Nowy!

Tylko w

999

kpl.

Mleczna Kanapka Monte 8 x 29 g cena jedn. – 43,06 zł/kg

37


P

yszny wybór świątecznych potraw 3,19

3,99

2,99

2

2

99

100 g

Szynka lub Polędwica swojska pilzneńska luz, paczka cena jedn. – 29,90 zł/kg 100 g produktu wytworzono ze 134 g mięsa CZENIE

100 g

Kiełbasa gospodarza z gęsiną

100 g

Kiełbasa swojska wieprzowa lub drobiowo-wieprzowa pilzneńska

-23%

luz, paczka cena jedn. – 22,90 zł/kg

G

NE

N I ON E O RO

RAFIC Z

4,99

399

•

•C

H

4,99 2,19

1

89

Delikatesy

luz cena jedn. – 27,90 zł/kg dostępna również Kiełbasa gospodarza z gęsiną 270 g – 9,99 zł/op. 7,99 zł/op. cena jedn. – 29,59 zł/kg 100 g produktu wytworzono ze 132 g mięsa

G EO

A ZN

-25%

279

29

100 g

Pasztet ze śliwką suchą sechlońską luz, paczka cena jedn. – 18,90 zł/kg

3

op.

99

Boczek jak za dawnych lat

op.

100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

Szynka lub Schab jak za dawnych lat

-20%

100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

4,99

13,99

399

1199

lub Czernichowska wędzona 130 g cena jedn. – 30,69 zł/kg

op.

op.

Delikatesowa z indyka lub Filet z kurczaka

-20%

130 g cena jedn. – 30,69 zł/kg

Salchichon Montana Extra 250 g cena jedn. – 47,96 zł/kg

9,99

899 op.

Kabanosy tradycyjnie wędzone Ojcowa Wędzarnia 180 g cena jedn. – 49,94 zł/kg

10,99

999 op.

Kiełbasa Myśliwska Ojcowa Wędzarnia 230 g cena jedn. – 43,43 zł/kg

16,99

1499 op.

Kiełbasa krakowska sucha Ojcowa Wędzarnia 300 g cena jedn. – 49,97 zł/kg

38

-20%


{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

6,99

4

99 op

Salami dojrzewające delikatesowe lub z pieprzem XXL 200 g cena jedn. – 24,95 zł/kg

199,00

9,99

-29%

7

14900

99

kpl.

op.

Szynka serrano z nogą

Pasztet z królika

-20%

250 g cena jedn. – 31,96 zł/kg

4 kg cena jedn. – 37,25 zł/kg

-25%

+ deska i nóż gratis

3,59

1

100 g

89

Wędzonka krotoszyńska

100 g

Polędwica łososiowa luz, paczka cena jedn. – 18,90 zł/kg

3,60

259

2,59

-27%

-28%

paczka cena jedn. – 25,90 zł/kg dostępna również Wędzonka krotoszyńska 100 g – 5,89 zł/kg 4,49 zł/op., cena jedn.– 44,90 zł/kg

269

100 g

Polędwica łososiowa z indyka

-25%

paczka cena jedn. – 26,90 zł/kg

Delikatesy Del liika

2,83

2,89

199

199

100 g

Kurczak gotowany luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

100 g

-42%

Indyk gotowany Bianka luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

-45%

1,99 2,99

1

49

2

100 g

Kurczak zapiekany luz cena jedn. – 14,90 zł/kg

-25%

29

-23%

100 g

Szynka peklowana luz cena jedn. – 22,90 zł/kg

39


-20% 9,99

7

kupując 2 op.

99 op.

Włoski makaron tortelloni z szynką prosciutto 500 g cena jedn. – 15,98 zł/kg dostępny również Makaron orecchiette 500 g – 6,99 zł/op. 5,99 zł/op., cena jedn. – 11,98 zł/kg

8

4,99

00 zł

Świeże uszka z mięsem, kapustą lub kapustą i grzybami 250 g kupując 1 op. – 4,99 zł/op. kupując 2 op. – 4 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16 zł/kg

op.

2

za mniej

11,99

9

Barszcz czerwony finest

-20%

500 ml cena jedn. – 7,98 zł/l dostępny również Żur z grzybami finest 500 ml – 5,99 zł/op. cena jedn. – 11,98 zł/l

24,99

99 op.

Filety śledziowe krojone w oleju

399

-16%

2299

750 g cena jedn. – 25,32 zł/kg

1100 g, różne rodzaje cena jedn. – 20,90 zł/kg

op.

op.

Filety śledziowe w oleju a’la Matjas

Delikatesy

480 g, po polsku, po grecku cena jedn. – 20,81 zł/kg

1899

Filety śledziowe

32,99 22,99

10,99

19

8

99 op.

Krewetki blanszowane

op.

210 g cena jedn. – 25,32 zł/kg

150 g, różne rodzaje cena jedn. – 133,27 zł/kg

op.

99

Antipasti Mix Elba

Łosoś marynowany

2399 -18%

400 g cena jedn. – 59,98 zł/kg dostępne również Krewetki blanszowane 200 g – 11,99 zł/op.

-27%

24,99 21,99

1999 op.

1999

Pierścień z krewetek 300 g cena jedn. – 66,63 zł/kg

kg

-20%

Polędwica z dorsza Royal Greenland 420 g, różne rodzaje cena jedn. – 47,60 zł/kg

21,99

1799 op.

Raki luizjańskie 500 g cena jedn. – 35,98 zł/kg

40

-18%


{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

19,99

20,99

1799

1899

paczka

paczka

kg

kg

Udo z indyka wolno gotowane

Pierś z kurczaka wolno gotowana

5,99 Produkty wolno gotowane Resto Menu

499

-20%

Kiełbasa biała extra

Gicz jagnięca wolno gotowana lub Osso buco wolno gotowane lub Golonka piwna wolno gotowana

340 g cena jedn. – 14,68 zł/kg

1599 op.

op.

-17%

Łosoś filet

250 g cena jedn. – 63,96 zł/kg

Kaczka pieczona z majerankiem

19

99 szt.

Łosoś norweski z suszonymi pomidorami, szpinakiem i mozzarellą

999 szt.

=BN¡X HPUPXF EBOJB OB ĆXJÇUB Oferta nie dotyczy Hipermarketów w: Kaliszu (Wojska Polskiego), Łodzi (Widzewska), Rudzie Śląskiej, Tarnowie, Wrocławiu (Paprotna).

Delikatesy

Ć:,²7(&=1$ 0$*,$ 60$. :


10,99

799

9,99

4

99 op.

Morele organic 125 g cena jedn. – 39,92 zł/kg

op.

7

7

op.

125 g cena jedn. – 63,92 zł/kg

-47%

9,99

8

49 op.

-15%

899

op.

op.

Migdały blanszowane organic

-47%

125 g cena jedn. – 63,92 zł/kg

Mango organic 100 g cena jedn. – 89,90 zł/kg

12,99

12,99

999

1099

Ekologiczna mąka kokosowa 500 g cena jedn. – 19,98 zł/kg

-23%

1 kg

29,99

op.

2599

Skarby Ziemi Sante Ksylitol 250 g cena jedn. – 47,96 zł/kg

op.

-27%

39,99

Ekologiczny syrop klonowy 250 ml cena jedn. – 103,96 zł/l

3499 op.

-15%

Ekologiczny olej z kokosa 1000 ml

42 42

-18%

op.

Koncentrat mąki bezglutenowej Schär- Mehl Farine

16,49

1199

-27%

10,99

99

op.

COCOA- ekologiczna surowa czekolada 50 g cena jedn. – 169,80 zł/kg

125 g, miks cena jedn. – 55,92 zł/kg dostępne również Orzechy nerkowca z żurawiną miks 125 g – 11,49 zł/op. 6,99 zł/op.

125 g cena jedn. – 55,92 zł/kg

14,49

99

Orzechy nerkowca organic

Daktyle organic

14,49

Mieszanka studencka organic

Delikatesy

-50%

6

op.

99

-15%


{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

8,49

11,99

17,99

729

999

1529

400 ml cena jedn. – 18,23 zł/l

180 g cena jedn. – 55,50 zł/kg

op.

op.

Ciastka Cantucci z Pistacjami

Mleko kokosowe Real THAI

34,99

9,79

29

7

99 op.

Zestaw do sushi Blue Dragon 315 g cena jedn. – 95,21 zł/kg

-15%

op.

Pistacchio - Krem z pistacji

-17%

200 g cena jedn. – 76,45 zł/kg

10,89

919

99

op.

op.

Sałatka Rio Mare 160 g, różne rodzaje cena jedn. – 49,93 zł/kg

-15%

Tuńczyk Rio Mare w oliwie lub w sosie własnym

-18%

160 g cena jedn. – 57,43 zł/kg

-15%

Delikatesy

8,49

699

11,79

9

op.

99

2 x 100 g

op.

Grillowane filety z makreli Rio Mare 120 g, różne rodzaje cena jedn. – 83,25 zł/kg

-18%

Ryż basmati z quinoa 3 kolory lub Ryż naturalny z quinoa

-15%

2 x 100 g cena jedn. – 34,95 zł/kg dostępna również Quinoa 3 kolory 2 x 100 g – 14,99 zł/op. 12,29 zł/op.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

-15% 4,99

4,99

4

4

29 op.

Tajskie piwo w butelce Singha 330 ml, vol. 5% cena jedn. – 13 zł/l

29 op.

Chińskie piwo w butelce Tsingtao 330 ml, vol. 4,7% cena jedn. – 13 zł/l

18,79

1599 op.

Olej z ryżu 100% Mira 1l

43 4 3 43


47,49

3499

6,39

7,99

549

679

300 ml cena jedn. – 21,39 zł/l

owocowe, zielone, czarne dostępny również Zestaw herbat Malwa – 12,69 zł/op.

op.

op.

Kawa Segafredo 1 kg Intermezzo, Espresso Casa

-26%

op.

Syrop Herbapol Odporność i ochrona

1799

Bombonierka herbaciana Irving White&Green

op.

30 tb. dostępna również Bombonierka herbaciana Irving 47,5 g – 14,99 zł/op.

Zestawy herbat Ahmad

4999 op.

Kawa Dallmayr

-28 %

1 kg, różne rodzaje

Delikatesy

różne rodzaje

-15%

69,99

op.

3499

Zestaw herbat Malwa

14,99

89,99

7,99

1269

6

69

op.

Zestaw herbat owocowych

op.

op.

Cukier trzcinowy

120 g cena jedn. – 105,75 zł/kg

7599

-16%

Kawa Parana Extra Bar 1 kg

-15%

1 kg

94,99

7999 op.

Kawa ziarnista Lucaffe

700 g cena jedn. – 114,27 zł/kg

129,99

10999

-16%

Kawa ziarnista Pellini Top 1 kg

44 44

2,09

op.

-16%

169 op.

Cukier puder Królewski 400 g cena jedn. – 4,23 zł/kg

-19%


R

{yvu vk ĥħ kv Ħĩ v iv~p |q vk ĪêģĤ kv ĥģêģĤ

ozkoszuj się świątecznymi łakociami

14,99

11

25,99

99

2199

op.

Figura Mikołaja Kinder Surprise 75 g cena jedn. – 159,87 zł/kg

op.

-20%

Jajko Kinder Niespodzianka Maxi

Słodycze

7,99

36,99

649

2999 op.

op.

Piernikowe serce 115 g cena jedn. – 56,43 zł/kg

-19%

Praliny Lindor puszka 150 g, różne rodzaje cena jedn. – 199,93 zł/kg

26,99

26,99

2199

2299

op.

Werther's Original Golden Mix 340 g cena jedn. – 64,68 zł/kg

-15%

100 g cena jedn. – 219,90 zł/kg

op.

-18%

Mieszanki ciastek Modern Art 500 g cena jedn. – 45,98 zł/kg

-15% 45


Wyrafinowane smaki na wyjątkowe święta Ta potrawa została przyrządzona metodą SOUS VIDE – mięso powoli gotowano w sosie własnym.

Tradycyjne Unique tastes smaki, oryginalne of original receptury recipes

Pierś z gęsi wolno gotowana lub Noga z gęsi wolno gotowania noga paczka

Najwyższej jakości stek z argentyńskiej wołowiny.

46,99

4499 kg

Rostbef lub Antrykot wołowy

Bogaty smak uzyskany w procesie wędzenia z dodatkiem papryki. Kiełbasa wytwarzana przez rodzinną firmę z Katalonii.

200 g cena jedn. – 99,95 zł/kg

24,99

1999 op.

Dojrzewający w grotach, dla uzyskania unikatowego smaku

Ser Cave Aged Cheddar TESCO Finest

Kiełbasa Chorizo łagodna

190 g cena jedn. – 73,63 zł/kg

225 g cena jedn. – 36,96 zł/kg

1399

9,99

op.

899 op.

Aby uzyskać unikatowy smak tego cheddara, serowarzy przechowują go w grotach, gdzie przysmak ten może wolno dojrzewać.

Dojrzewająca w soli morskiej przez 14 miesięcy, aby uzyskać miękkość i delikatny, słodki smak.

Szynka parmeńska 70 g cena jedn. – 157,00 zł/kg

11,99

1099 op.

1399 op.

Ser Camembert TESCO Finest 250 g cena jedn. – 55,96 zł/kg


Średnio intensywna w smaku kawa o mleczno–czekoladowym aromacie z nutą limonki i korzennych przypraw.

TESCO Finest Kawa Costa Rican

TESCO Finest Świąteczny Cukierkowy Mix Szaloncukor

Wybór doskonałych słodyczy zrobionych na bazie marcepanu z różnorodnymi dodatkami i pokrytych ciemną belgijską czekoladą.

palona mielona, 227 g cena jedn. – 46,21 zł/kg

300 g cena jedn. – 83,30 zł/kg

14,99

1049

32,49

24

op.

99 op.

TESCO Finest Royal Corma z orzechem kokosowym i migdałami

Najsłodszy syrop klonowy prosto z Quebecu.

350 g cena jedn. – 23,96 zł/kg

11,99

839 op.

Delikatny i kremowy sos z dodatkiem migdałów i kokosów. TESCO Finest Syrop klonowy 330 g cena jedn. – 67,85 zł/kg

31,99 Delikatna mieszanka czarnej indonezyjskiej herbaty z dodatkiem bergamotki, która nadaje jej cytrusową nutę.

2239 op.

O kształcie migdała, wyróżniające się intensywnym kolorem i owocowym smakiem.

TESCO Finest Całe oliwki Kalamata w zalewie z oliwą z oliwek TESCO Finest Herbata Earl Grey Bezkofeinowa czarna o smaku bergamotki 125 g (50 tb.) cena jedn. – 61,52 zł/kg

10,99

7

69 op.

285 g cena jedn. – 29,44 zł/kg

11,99

839 op.


1859

kpl.

MK Cafe Premium 500 g

2999

+ 250 g gratis

szt.

cena jedn. – 24,79 zł/kg

Orchidea 2-pędowa

-27 %

14,99

1099

szt.

Figurka czekoladowa złoty miś Lindt 100 g cena jedn. – 109,90 zł/kg

99,99

7999

para

Łyżwy figurowe

-20%

32 ”

złoty motyw, rozm. 36-41

159,99

9599

kpl.

Zestaw Scholl Elektroniczny pilnik do stóp z kryształkami diamentu + Krem na pękające pięty

-40%

60 ml

10 rat po 7790

779 Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza

00

szt.

Telewizor LG 32 HD READY LED • 32" = 80 cm • rozdzielczość: 1366 x 768 • tuner DVB-T/C • 1 x SCART• 1 x USB • 2 x HDMI • wejście na kartę Ci+ • klasa energetyczna A

Pełna lista hipermarketów na www.tesco.pl Oferta handlowa ważna w dniach 8.12-24.12.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z katalogu dostępne są w serwisie Ezakupy.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco katalog od 08.12 do 24.12.2016 by iUlotka.pl - Issuu