Skip to main content

Tesco gazetka od 16.03 do 22.03.2017

Page 30

-30%

11/2017

Koncentrat do płukania tkanin Lenor

-35%

1,9l, cena jedn. 5,52 zł/l dostępny również Lenor Parfumelle 1,5l cena jedn. 6,99 zł/l oraz Perełki zapachowe Lenor Unstoppables 275g w cenie 22,99 zł/op.

Zestaw Domestos 1250ml + Cif 1l

16,99

1099

14,99

10

49

kpl.

op.

Kabanosy exclusive

Filet z kurczaka luz

15,99

10

-31%

99

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Piwo Lech Premium

z

-33% taniej ej z

00

Zrób zakupy za min. 30 zł

2

Skorzystaj z superpromocji!

kupując jeden z wybranych produktów w jeszcze niższej cenie! Regulamin oraz lista produktów promocyjnych dostępne na tesco.pl w sklepach

5 rat

80 59 miesięcznie

moc: 1500W, szerokość robocza: 40cm pojemność kosza: 40l

-39%

315,00

29900

szt.

op.

AKCJA RABAT!

kg

Kosiarka elektryczna

10kg, różne rodzaje cena jedn. 3,50 zł/kg

57,99

7

-19%

99

zł

zł

3499

kpl.

1

9,89

2za 8

kupując 2 dowolne op.

8

luz

Karma sucha dla psa Pedigree

4 × 500ml, puszka, vol. 5,2% cena jedn. z kartą CC 3,99 zł/l

kpl.

Ogórek krótki

120g, różne rodzaje kupując 1 op. 6,29 zł/op. kupując 2 op. 4,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 33,33 zł/kg dostępne również Kabanosy exclusive drobiowe lub wieprzowe luz cena jedn. 34,90 zł/kg

kg

1199 799

Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Ręcznik kuchenny Tesco Jumbo 500T 1 rolka

11,99

7

99 op.

w promocji

Czekolada Milka 300g, różne rodzaje cena jedn. 25,90 zł/kg

10,49

777 op.

w promocji

-26%


-25%

FRANCUSKIE ŚNIADANIE

-33% Mini brioche maślane z czekoladą Tesco Finest 270g, cena jedn. 22,19 zł/kg

Mini brioche maślane Tesco Finest 270g, cena jedn. 22,19 zł/kg

8,99

599 op.

7,99

599 Propozycja podania

op.

Bagietka orkiszowa

Kapuśniaczek Tesco

115g, cena jedn. 10,35 zł/kg dostępny również pasztecik grzybowy 90g, cena jedn. 13,22 zł/kg

115g, cena jedn. 13,83 zł/kg

1,99

1

59

-20%

szt.

Babka waniliowa, marmurkowa lub cytrynowa

1,79

1

19

-33%

szt.

Ślimak z serem

4

2

99 op.

70g, cena jedn. 14,14 zł/kg dostępna również minibagietka z żurawiną 80g, cena jedn. 12,38 zł/kg

1,49

0

99

-33%

szt.

Keks kakaowy z kawałkami czekolady lub marcepanowy

100g, cena jedn. 16,90 zł/kg

350g, cena jedn. 14,26 zł/kg

6,49

Bułka z żurawiną*

400g, cena jedn. 14,97 zł/kg

-23%

2,19

1

69

szt.

-23%

599 op.

* Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, al. Piłsudskiego 15/23, Warszawa, ul. Tysiąclecia 7, Września, ul. Kaliska 17, Żary, ul. Broni Pancernej 15, Inowrocław ul. Wojska Polskiego 16, Sochaczew ul. Wojtówka 2D, Starachowice, ul. Wyszyńskiego.


Mak

500g, cena jedn. 17,98 zł/kg

KRÓLEWSKIE DODATKI

Płatki migdałów 100g, cena jedn. 60,90 zł/kg

6,99

9,38

8

99

609

Rodzynki sułtańskie

op.

op.

500g, cena jedn. 15,98 zł/kg

8,99

Propozycja podania

799 op.

Ananas

Mandarynki

4,79

4

4

op.

Rzodkiewka

szt.

Marchew Perfectly Imperfect 1kg

9,99

7

49 kg

250g, cena jedn. 13,96 zł/kg

-50%

4,99

349 op.

Buraki Perfectly Imperfect

49

-25%

op.

Pieczarki

Pomidor cherry

pęczek

098

500g, cena jedn. 14,98 zł/kg

4,99

49

1,99

Truskawki

luz

1kg

500g, tacka cena jedn. 5,98 zł/kg

-30%

4,49

299 op.

Narcyz lub hiacynt* 9cm

1kg

159 op.

149 op.

299

szt.

* Cena nie zawiera osłonki ceramicznej.

3


2za 6

NASZE ULUBIONE SERY

zł

Ser topiony plastry 130g, różne rodzaje kupując 1 op. 3,79 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 23,08 zł/kg

-22% Ser salami

luz, cena jedn. 17, 90 zł/kg

kupując 2 op.

600 zł

2,29

179 Propozycja podania

100g

Ser Rycki Edam

Ser Ementalski oraz Maasdamer

300g, cena jedn. 19,97 zł/kg

8,35

5

99

luz , cena jedn. 22,90 zł/kg

-28%

op.

Serek śmietankowy Łaciaty

400 zł

2za 4

zł

z

op.

4

100g

kupując 2 op.

600 zł

taniej ej z

1,39

1

09 op.

1

59

-31%

100g

150g, różne rodzaje cena jedn. 21,27 zł/kg

2za 6

zł

3,39

319 op.

Mleko Müller 400g, różne rodzaje cena jedn. 5,73 zł/kg

120g, cena jedn. 9,08 zł/ kg

-19%

2,29

Serek Almette

Activia naturalna

150g, cena jedn. z kartą CC 8,60 zł/kg

op.

2

29

-30%

Ser Mozzarella

Serek homogenizowany z laską wanilii

159 129

3,29

125g, kupując 1 op. 3,59 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 24,00 zł/kg

135g, różne rodzaje kupując 1 op. 2,29 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 14,81 zł/kg

kupując 2 op.

Ser Edamski luz , cena jedn. 15,90 zł/kg

-22%

3,09

2

29 op.

-26%


-31%

PYSZNE ŚNIADANIE

Jaja Kurka Wolna klasa wagowa M 10 szt., cena jedn. 0,60 zł/szt.

-29%

8,69

5

Serek wiejski naturalny

Margaryna Optima Cardio Potas+

200g, cena jedn. 8,95 zł/kg

400g, dostępna również Margaryna Cardio 400g cena jedn. 29,98 zł/kg

99 op.

179

16,99

op.

1199

Propozycja podania

op.

Jogurt Jogobella Owocowa Wyspa 150g, różne rodzaje cena jedn. 8,60 zł/kg

2,09

129

-38%

op.

2

op.

Śmietana Zott Primo 18% 330g, cena jedn. 6,51 zł/kg dostępne również 12%, 18% różne gramatury

2,39

2

15 op.

140g, różne rodzaje kupując 1 op. 2,69 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. kupując 2 op. cena jedn. 14,29 zł/kg

3,19

199

-38%

2,59

2

19 op.

400

2za 4

zł

Śmietanka Wypasiona UHT 18% 330ml, dostępna również 12% oraz 30% cena jedn. 8,15 zł/l

1l

-19%

kupując 2 op.

zł

Mleko Polskie Mlekovita 3,2% oraz 2%

250g, dostępny również tłusty, chudy, cena jedn. 11,96 zł/kg

99

Serki na wynos Danio

180g, różne rodzaje cena jedn. 11,06 zł/kg bio

op.

Twaróg półtłusty klinek

3,69

Jogurt Bio

-15%

3,49

2

69

-23%

op.

Palma z Kruszwicy 250g, cena jedn. 6,36 zł/kg

2,19

1

59

-27%

op.

5


2za 5

zł

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WĘDLIN

Salami dojrzewające delikatesowe lub pepperoni

-25%

100g, kupując 1 op. 3,19 zł/op., kupując 2 op. 2,50 zł/op., cena jedn. przy zakupie 2 op. 25,00 zł/kg

-20% Szynka lub Schab królewski

luz, cena jedn. 15,90 zł/kg

Parówki wieprzowe 250g, cena jedn. 11,96 zł/kg

kupując 2 dowolne op.

mięs

00 zł

1,99

159

100g

3,99

299

Propozycja podania

5

83%a

op.

Kiełbaski śląskie z kurczaka

Pierś pieczona z kurczaka, z pomidorami i ziołami lub z papryką

3 299 op.

z

luz, cena jedn. 19,90 zł/kg

luz, cena jedn. 12,90 zł/kg

100g, cena jedn. z kartą CC 29,90 zł/kg

99

Kurczak gotowany Cedrob lub Indyk gotowany Bianka

92%a

-25% taniej ej z

op.

Pasztet pieczony Naturrino

mięs

1,99

1

29

-35%

100g

1

99

-30%

100g

Kiełbasa śląska

Szynka szlachecka premium

200g, cena jedn. 18,95 zł/kg dostępny również luz 16,90 zł/kg

2,83

luz, paczka cena jedn. 10,90 zł/kg

luz, paczka cena jedn. 19,90 zł/kg

e Nasz iny W ę d lli

1 0 0g odorzuokntouze prtw wy 1 03 g mięsa

4,99

3

79

-24%

op.

Specjał drobiowy w majeranku

6

1

29

100g

1

99

-26%

100g

Salami w posypkach

-30%

3,59

2

49

100g

1,30

1

09

-16%

100g

Boczek węgierski

luz, cena jedn. 24,90 zł/kg dostępne również Salami Toskania, z papryką lub pieprzem zielonym 250g, 7,99 zł/op., cena jedn. 31,96 zł/kg

luz, cena jedn. 12,90 zł/kg

1,85

2,69

luz, paczka cena jedn. 15,90 zł/kg

-31%

2,30

1

59

100g

-31%


TRADYCYJNE PIECZENIE

Żeberka wieprzowe extramięsne

Boczek wieprzowy łuskany luz

luz

10,99

9

15,99

1399

-22%

99 kg

kg

Golonka wieprzowa przednia luz

8,99

Propozycja podania

699 kg

Karkówka wieprzowa bez kości

Podudzie lub udo z kurczaka

luz, paczka vacuum

luz

799 599

-25%

kg

z

14,99

1299

taniej ej z

kg

kg

Tuszka z królika mrożona

Panga filet bez skóry

Makarony na patelnię Hortex

luz

luz , 20% glazury

450g, cena jedn. 12,20 zł/kg

23,99

16

-29%

99 kg

9

99 kg

delikatna mozzarella

aromatyczne pomidory

Kurczak Caprese

6,99

11,39

5

49

-21%

op.

Spróbuj naszych świeżych sałatek

czerwone pesto

299

100 g

soczysty filet

świeży szpinak

Codziennie przygotowywane na miejscu

Oferta Bistro, Grill nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Kaliszu (Wojska Polskiego), Łodzi (Widzewska), Mielcu, Nowym Sączu, Poznaniu (Mrągowska), Rudzie Śląskiej, Rybniku, Sochaczewie, Stargardzie, Starachowicach, Tarnowie i Wrocławiu (Paprotna).

7


CZAS NA ŚLEDZIA

-23% Śledzie od serca z suszonymi pomidorami lub z pieprzem cytrynowym 650g, cena jedn. 19,98 zł/kg

Śledź solony atlantycki dalekomorski bez głowy

drugi za

½

luz

ceny

16,99

12

12,79

1099

Śledziki Tesco

kg

100g, różne rodzaje kupując 1 op. 2,29 zł/op. kupując 2 op. 1,72 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 17,20 zł/kg

99 op.

kupując 2 op.

344

Propozycja podania

zł

Filety śledziowe à la matjas

Filety śledziowe w sosach Lisner

luz

280g, różne rodzaje cena jedn. 21,04 zł/kg

13,99

6,99

1299

589

Filet lub polędwiczka panierowana Tesco

Ciasto filo

kg

8

5

op.

-16%

549 459

-16%

z

op.

10,99

949 op.

Pizza Ristorante

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie np. Salame 310g 19,32 zł/kg

300g, cena jedn. z kartą CC 15,30 zł/kg

op.

79

1kg, różne rodzaje

op.

250g, cena jedn. 23,16 zł/kg

6,89

Krokiety U Jędrusia

-16% taniej ej z

7,99

5

99 op.

-25%


Dziesiątki produktów w cenach obniżonych na długo Ser żółty plastry

Serek homogenizowany waniliowy Świeżuch

135g, różne rodzaje cena jedn. 24,37 zł/kg

3,99

329

-18%

1,79

129

szt.

op.

Ogórki kwaszone Value 700g, cena jedn. 4,84 zł/kg

3,79

3

39 op.

* Cena nie zawiera wazonu.

8,99

799

kg

op.

Paluszki rybne Tesco

100g, cena jedn. 29,90 zł/kg

299

500g, cena jedn. 15,98 zł/kg

400

Szynka gotowana

450g, cena jedn. 13,31 zł/kg

-25%

199 Łopatka wieprzowa na gulasz

luz

-22%

2,19

op.

Wątróbka z kurczaka

50g, cena jedn. 13,80 zł/kg

3,99

-28%

op.

Bułka z dynią

069

500g, pszenny, maślany, trzy ziarna lub pełnoziarnisty cena jedn 3,98 zł/kg

150g, cena jedn. 8,60 zł/kg

op.

0,89

Tosty Tesco

6,89

Cebula luz

599

199

Ciasto francuskie XXL

Wiązanka gerber*

op.

kg

375g, cena jedn. 11,17 zł/kg

4,95

4

19 op.

-15%

999

bukiet 9


HIT MIESIĄCA Jaja od kur z chowu klatkowego klasa wagowa L

Masło Extra Polskie 82%

200g, kupując 1 op. 4,99 zł/op. kupując 3 op. 4,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 20,00 zł/kg

20 szt., cena jedn. 0,40 zł/szt.

Oferta handlowa ważna do 31.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Mleko UHT Mu! 3,2% oraz 1,5%

1l, kupując 1 op. 2,59 zł/op. kupując 3 op. 2,00 zł/op.

12,99

799

-39%

kupując 3 op.

1200 zł

op.

Ser Królewski z Sierpc, wędzony oraz light luz , cena jedn.

3 za 12

zł

Danonki

18,90 zł/kg

3 za 6

kupując 3 op.

600

zł

zł

4 × 90g, różne rodzaje kupując 1 op. 5,99 zł/op. kupując 2 op. 4,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 12,49 zł/kg w mechanizmie drugi za ½ ceny dostępne również Danonki 8 × 50g oraz Danonki 70g

Jogurty kremowe Fantasia

2,69

1

89

-30%

92-122g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,69 zł/op. kupując 4 op. 1,25 zł/op. cena jedn. przy zakupie 4 op. 122g 10,25 zł/kg

kupując 2 op.

900 zł

100g

drugi za

½ ceny

Wiązanka żonkili

Szynka morlińska prasowana

25 szt.

luz , cena jedn. 16,90 zł/kg

kupując 4 op.

500 zł

4 za 5

zł

Cytryny luz

2,39

1

69

-29%

599

bukiet

100g

Batony Trancetto

Kiełbasa żywiecka

572g, cena jedn. 22,71 zł/kg

truskawka lub kakao 280g, cena jedn. 21,39 zł/kg

549 kg

Flaczki krojone wołowe luz

16,99

10

12

99 op.

-24%

13,99

9

99 kg

-29%

8,99

5

99 op.

-33%


Oferta handlowa ważna do 31.03.2017 r.,

Czekolada Milka 83-100g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie op. 100g 28,90 zł/kg

o ile w gazetce nie określono inaczej

Biszkopty z galaretką

2

op.

10,99

8

Coca-Cola, Sprite, Fanta 1,5l + Nestea 1,5l, różne rodzaje kupując 1 op. 4,39 zł/op. kupując 3 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 2,00 zł/l

kupując 3 op.

9

500g, mielona, 20,99 zł/op. cena jedn. 35,98 zł/kg Kapsułki Tassimo różne rodzaje i gramatury 22,59 zł/op.

-19%

89

00 zł

op.

op.

op.

Żywiec Zdrój

7 × 1,5l + gratis 1,5l cena jedn. 0,98 zł/l

1l, PET i karton, wybrane rodzaje

3 za 9

zł

4,19

2

99 op.

Majonez Dekoracyjny Winiary

3l, cena jedn. 4,66 zł/l

1399

-18%

1799

Soki i nektary Tymbark

Olej Kujawski

17,89

99

200g, 22,99 zł/op. i 23,99 zł/op. cena jedn. 89,95 zł/kg

Kawa Jacobs Krönung

800g, cena jedn. 11,24 zł/op. dostępna również Słomka ptysiowa 400g

3,59

Kawa Jacobs Cronat Gold, Cronat Crema

700ml, cena jedn. 9,99 zł/l

-22%

7,49

699 op.

-28%

1173

kpl.

Konserwy Krakus Gulasz, Golonka, Mielonka

300g, kupując 1 op. 5,79 zł/op. kupując 2 op. 4,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 15,00 zł/kg

2za 9

kupując 2 op.

900

zł

zł

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM Piwo Żywiec 10 + gratis 2

12 × 0,5l, puszka, vol. 5,6% cena jedn. 4,41 zł/l Do kompletu szklanka za 1 gr*

2649

kpl.

Piwo Warka 4 × 0,5l, różne rodzaje puszka, vol. 0-5,7% kupując 1 kpl. 9,29 zł/kpl. kupując 2 kpl. 8,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 4,25 zł/l

kupując 2 kpl.

1700

*Liczba szklanek ograniczona. Dostępne 4 rodzaje.

zł

2za 17

zł

11


Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

Kawa ziarnista Jacobs 1kg, różne rodzaje

o ile w gazetce nie określono inaczej

Kawa Pedros 500g, mielona, torba cena jedn. 23,98 zł/kg

Nescafé Sensazione Créme 200g, cena jedn. 79,95 zł/kg

6999 5499 op.

z

-21%

13,99

taniej ej z

op.

1199 op.

17,49

1599

Kawa Tchibo Family

900g, cena jedn. 21,10 zł/kg

Herbaty Vitax 20 tb. × 2g, różne rodzaje cena jedn. 99,75 zł/kg

op.

Herbata Lipton Yellow Label 100 tb. × 2g cena jedn. 64,95 zł/kg

19,99

4,59

1899 op.

399 op.

14,39

Chipsy Crunchips X-Cut 150g, 140g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie op. 140g 25,64 zł/kg

1299

Chrupki Monster Munch

160g, cena jedn. 33,06 zł/kg dostępne również: Crunchips X-Cut 225g różne rodzaje, cena jedn. 23,51 zł/kg

op.

Paluszki słone Lajkonik 300g kupując 1 op. 3,79 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 11,67 zł/kg

4,79

5,99

359 op.

kupując 2 op.

7

Izotoniki Oshee 750ml, różne smaki cena jedn. 3,32 zł/l

00 zł

2za 7

zł

529 op.

Orangina 1,4l, wybrane smaki cena jedn. 1,99 zł/l

Soki Hortex PET 1l, wybrane rodzaje kupując 1 op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 3,00 zł/l

2,99

12

2

49 op.

-16%

kupując 2 op.

6

00 zł

2za 6

zł

4,79

2

79 op.

-41%


Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

Cukierki Wawel 280g, różne rodzaje cena jedn. z kartą CC 22,46 zł/kg

o ile w gazetce nie określono inaczej MilkyWay magiczne gwiazdki

Batony BA! 40g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,99 zł/op. kupując 3 op. 1,33 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 szt. 33,17 zł/kg

100g, cena jedn. 69,90 zł/kg

749 629 op.

z

-16%

op.

Bombonierka Charlotte 190g, różne rodzaje cena jedn. 31,53 zł/kg

kupując 3 op.

taniej ej z

9,99

6

99

-30%

op.

Rurka waflowa

398 zł

3 2

w cenie

Batony KitKat 40-42g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,39 zł/op. kupując 2 op. 1,04 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 26,00 zł/kg

450g, maślana i kakaowa cena jedn. 17,76 zł/kg

6,79

599 op.

Czekolada Nussbeisser 100g, różne rodzaje cena jedn. 44,90 zł/kg

kupując 2 op.

9,99

7

99

-20%

op.

208 zł

drugi za

½ ceny

Biszkopty Kubuś

120g, cena jedn. z kartą CC 22,42 zł/kg

Czekolada Terravita 70% kakao 90-100g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie czekolady 100g 27,90 zł/kg

349 269 op.

z

4,99

4

49 op.

Batony Mars, Snickers, Twix

3,49

2

79 op.

-20%

-22% taniej ej z

op.

Ciasteczka Krakuski czekoladowe różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 160g 18,69 zł/kg

315-350g, różne rodzaje cena jedn. 25,37 zł/kg

8,99

7

99 op.

3,69

2

99

-18%

op.

13


Alpejskie Mleczko Milka

330-350g, cena jedn. przy zakupie gramatury 330g 27,24 zł/kg

-30% *

12,99

899 op.

Miniczekoladki Milka

Wafle Prince Polo Classic

150g cena jedn. 66,60 zł/kg

28 × 17,5g, cena jedn. 30,59 zł/kg lub

Milka Wafelini 16 × 31g cena jedn. 30,22 zł/kg

-23%

25,99

1499 op.

12,99

999

-42%

Ciastka Lubisie 30g różne rodzaje kupując 1 op. 1,19 zł/op. kupując 3 op. 1,00 zł/op. cena jedn. 33,33 zł/kg

op.

kupującc 3 op.

Figurka zając Milka

300

50g cena jedn. 99,80 zł/kg

zł

3 za 3

zł

Praliny Milka Jajeczka

-29%

90g cena jedn. 99,88 zł/kg

Praliny Jajeczka Oreo

86g, cena jedn. 92,90 zł/kg

-20%

6,99

499

szt.

9,99

11,99

8

99

-25%

799 op.

op.

* Promocja nie dotyczy lodów i zestawów prezentowych Milka. Promocja obowiązuje w terminie od 16.03.2017 do 16.04.2017 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.tesco.pl

14


WIOSENNE WYPIEKI

Cukier Puder 500 g cena jedn. 3,58 zł/kg

1,99

1

79

4 3

w cenie

Proszek do pieczenia Dr. Oetker, 30g Cukier Wanilinowy Dr. Oetker, 16g

kupując 1 op. 0,59 zł/op. kupując 4 op. 0,44 zł/op. cena jedn. przy zakupie 4 op. proszku 30g 14,67 zł/kg, cukru 16g 27,50 zł/kg

op.

kupując 4 op.

177 zł

Galaretka Dr. Oetker

Budyń Dr. Oetker waniliowy, czekoladowy, śmietankowy kupując 1 op. 0,79 zł/op. kupując 3 op. 0,53 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. np. 40g 13,25 zł/kg

77g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,39 zł/op. kupując 5 op. 1,11 zł/op. cena jedn. przy zakupie 5 op. 14,42 zł/kg

kupując 5 op.

3 2

kupując 3 op.

w cenie

158 zł

556 zł

5 4

Łowicz 100% z owoców

220g, cena jedn. 27,23 zł/kg dostępne również: Łowicz 100% Extra gładki 235g, Łowicz 100% z owoców 235g

w cenie

Nutella

600g, cena jedn. 25,82 zł/kg

6,39

599 op.

Masa krówkowa Bakalland

Cukier Drobny

460g, różne rodzaje kupując 1 op. 5,79 zł/op. kupując 2 op. 4,34 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 9,43 zł/kg

1kg

kupując 2 op.

869 zł

drugi za

½ ceny

1549 op.

Ananas kawałki w zalewie Giana 565g, cena jedn. 9,72 zł/kg

Mąka tortowa Extra Basia

3,39

299 op.

Oliwa z oliwek Extra Virgin La Española

2,5kg, cena jedn. 2,00 zł/kg

750ml cena jedn. 26,65 zł/l

6,19

6,59

4

99 op.

-24%

549 op.

Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej

24,99

19

99

-20%

op.

15


169 op.

129 op.

1

49 op.

4

Zupa Winiary

99 op.

Majonez Winiary 400g, różne rodzaje cena jedn. 12,78 zł/kg

wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 60g 28,16 zł/kg

2

Sos Winiary

19 op.

Pomysł na... Winiary wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 45g 48,67 zł/kg

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 30g 43,00 zł/kg

Bulion Winiary różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 60g 24,83 zł/kg

2

69 op.

Pomysł na... Winiary wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 45g 59,78 zł/kg

SPRZEDAŻ PROMOCYJNA TRWA OD 1.03.2017 R. DO 30.04.2017 R. LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD. Odbiór nagród możliwy w wybranych salonikach Kolporter po okazaniu oryginału paragonu zakupu. Organizatorem promocji jest Albedo Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły i regulamin promocji na www.winiary.pl

16


Sól morska gruboziarnista O’Sole 900g kupując 1 op. 3,39 zł/op. kupując 2 op. 2,55 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 2,83 zł/kg dostępna również sól morska drobnoziarnista O’Sole 1kg

kupując 2 op.

509 zł

Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Szynka Sokołów

Pasztet Profi 131g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,59 zł/op. kupując 3 op. 1,33 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 10,18 zł/kg

455g kupując 1 op. 12,99 zł/op. kupując 2 op. 6,49 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 14,27 zł/kg

drugi za

kupując 3 op.

½ ceny

kupując 2 op.

12

99 zł

2 1

w cenie

400 zł

3 za 4

zł

Cukier trzcinowy Sante 500g cena jedn. 6,98 zł/kg

Ogórki kiszone Krakus

630g, cena jedn. 17,55 zł/kg

Wszystkie produkty Rio Mare

-15%

6,49

5

79 op.

Przyprawy Prymat

Makaron Lubella

wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 25g 43,60 zł/kg

400-500g, wybrane rodzaje cena jedn. przy zakupie np. op. 500g 5,58 zł/kg

1,29

1

09 op.

-15%

2

450g, różne rodzaje cena jedn. 9,98 zł/kg

op.

4,99

4

-15%

op.

Płatki Tesco

3

-29%

op.

79

225g, różne rodzaje cena jedn. 15,07 zł/kg

39

3

49

3,29

Chipsy Tesco

3,79

4,89

49 op.

Sante Skarby Ziemi: Chia 250g, cena jedn. 27,96 zł/kg

9,99

6

99

-30%

op.

17


½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO NAWET TAKA ILOŚĆ SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIĄŻY I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

NA

SZCZĘŚCIE!

-33% EDYCJA LIMITOWANA

taniej ej z

1199 799

-30%

-27%

kpl.

z

Piwo Lech Pils 4 × 500ml puszka, vol. 5,2% cena jedn. 4,49 zł/l

Piwo Pilsner Urquell 2 × 500ml, butelka bezzwrotna, vol. 4,4% cena jedn. 6,99 zł/l

kpl.

10,00

699

kpl.

Piwo Grolsch 400ml, butelka bezzwrotna vol. 5,0% cena jedn. 9,98 zł/l

5,49

399

Piwo Żywiec 500ml, vol. 4,5-9,5% różne rodzaje butelka zwrotna kupując 1 op. 4,49 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,00 zł/l

-25% Warianty: jabłko, śliwka 400 ml, butelka bezzwrotna vol. 4,5% cena jedn. 7,48 zł/l

3,99

2

99 op.

kupując 2 op.

7

00

2za 7

zł

zł

Kup Żywiec 10+2 i odbierz szklankę za 1 grosz! Piwo Żywiec

10 + gratis 2 500ml, puszka, vol. 5,6% cena jedn. 4,41 zł/l

26 18

49

kpl.

Liczba szklanek ograniczona

Dzień Świętego Patryka

op.


Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r., o ile w gazetce nie określono inaczej Płyn do prania Woolite

Proszek do prania Vizir

4,2kg, cena jedn. 7,14 zł/kg dostępne również Kapsułki Vizir 38 szt cena jedn. 0,79 zł/szt.

2l, różne rodzaje cena jedn. 7,50 zł/l

56x P

RANIE

38x P

20,99

15

00

-28%

op.

RANIE

51,99

29

-42%

99 op.

Płyn do mycia naczyń Pur

Tabletki do zmywarek Ludwik All in One

900ml, różne rodzaje cena jedn. 4,98 zł/l

90 szt., dostępne również tabletki Ludwik Classic 100 szt.

Środki do czyszczenia Sidolux, różne rodzaje

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

-30%

5,49

4

49

-18%

op.

44,69

29

99

-32%

op.

Kostki do WC Domestos Power 5 55g, różne rodzaje cena jedn. 72,55 zł/kg

Cena na etykiecie zawiera obniżkę

Odplamiacz Dr. Beckmann, różne rodzaje

Odświeżacze Air Wick, różne rodzaje

-20%

-30%

Ręcznik kuchenny Velvet Najdłuższy

5

99 op.

3

99

-33%

op.

Papier toaletowy Classic biały 24 rolki, cena jedn. 0,54 zł/szt.

2 rolki, cena jedn. 3,00 zł/szt.

8,99

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

5,99

-33%

17,99

12

99

-27%

op.

19


NOWOŚĆ

NOWA WYJĄTKOWA MARKA ZAPEWNIAJĄCA MĘŻCZYZNOM IDEALNE GOLENIE PROFESJONALNA PIELĘGNACJA SZEROKI WYBÓR ZAWSZE W KORZYSTNEJ CENIE

5 OSTRZY ZAPEWNIA IDEALNIE GŁADKĄ SKÓRĘ PO GOLENIU

NOWOŚĆ

Maszynka do golenia Pro-Formula Men Diamond 5-ostrzowa

DIAMENTOWA POWŁOKA

2499

ostrza z wbudowanym trymerem do golenia trudno dostępnych miejsc

op.

PASEK NAWILŻAJĄCY

z witaminą E pomaga maszynce łatwo przesuwać się po twarzy. Dzięki temu skóra pozostaje idealnie gładka i bez podrażnień

NOWOŚĆ

Maszynka do golenia Pro-Formula Men Triple Blade +

Pianka do golenia Pro-Formula Sensitive 200ml, cena jedn. 34,95 zł/l

5 ostrzy wymiennych

1299

699

op.

op.

Wkłady do maszynki Pro-Formula Men Diamond NOWOŚĆ

4 szt., cena jedn. 6,25 zł/szt.

2499 op.

20

NOWOŚĆ

Żel do golenia Pro-Formula Sensitive NOWOŚĆ

200ml, cena jedn. 39,95 zł/l

799 op.


Maszynka do golenia Pro-Formula Women Satin Smooth 5-ostrzowa, systemowa

2999 op.

PEWNOŚĆ SIEBIE DZIĘKI GŁADKIEJ SKÓRZE

NOWOŚĆ

Maszynki do golenia Pro-Formula Women Triple Blade 3-ostrzowa jednorazowa

4 szt., cena jedn. 2,25 zł/szt.

8

99

NOWOŚĆ

op.

NOWOŚĆ

Wkłady do maszynki Pro-Formula Women Satin Smooth

4 szt., cena jedn. 7,50 zł/szt.

Maszynki do golenia Pro-Formula Women Twin Blade 2-ostrzowa jednorazowa

5 szt., cena jedn. 0,80 zł/szt.

399 op.

2999 op.

Żel do golenia dla kobiet Pro-Formula Sensitive

200ml, cena jedn. 39,95 zł/l

7

99 op.

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

21


POZWÓL SOBIE NA RELAKS W PACHNĄCEJ KĄPIELI Z NOWĄ MARKĄ KOSMETYKÓW

Płyn do kąpieli Pro-Formula Mleko i Miód

750ml, cena jedn. 10,65 zł/l

799 op.

NOWOŚĆ

Sól do kąpieli Pro-Formula Słodka Wanilia

NOWOŚĆ

600g, cena jedn. 6,48 zł/kg

389 op.

NOWOŚĆ

Mydło hipoalergiczne Pro-Formula

200g, cena jedn. 9,95 zł/kg

Mydło hipoalergiczne w płynie Pro-Formula

199

399

NOWOŚĆ

op.

300ml, cena jedn. 13,30 zł/l

op.

Kremowe mydło w płynie Pro-Formula zapas Mydło w płynie Pro-Formula Classic

300ml, cena jedn. 16,63 zł/l

4

99 op.

500ml, cena jedn. 11,98 zł/l

599 op.

NOWOŚĆ NOWOŚĆ

22


NOWOŚĆ

ABY KAŻDA KĄPIEL BYŁA PRZYJEMNA

Żel pod prysznic Pro-Formula Maracuja i Guarana, Kremowe Masło Shea, Jabłko i Mięta, Mleko i Miód 250ml, cena jedn. 14,76 zł/l

369 op.

NOWOŚĆ

Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn Pro-Formula NOWOŚĆ

Rhytmic Pulse, Get Energized 250ml, cena jedn. 14,76 zł/l

369 op.

Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn Pro-Formula Rhytmic Pulse, Get Energized 400ml, cena jedn. 9,97 zł/l

399 op.

Żel pod prysznic Pro-Formula Maracuja i Guarana, Kremowe Masło Shea, Jabłko i Mięta, Mleko i Miód 400ml, cena jedn. 9,97 zł/l

399 op.

NOWOŚĆ

23


Szampon do włosów Pantene

400ml, cena jedn. 27,47 zł/l, dostępna również odżywka 200ml w promocyjnej cenie 7,99 zł/op.

Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej

Farba do włosów Garnier Color Naturals dostępna również Garnier Color Sensation

Szampon do włosów Dove

400ml, cena jedn. 32,47 zł/l dostępna również odżywka 200ml w promocyjnej cenie 8,79 zł/op.

13,99

10

99

14,99

-21%

op.

16,49

12

-21%

99 op.

np. Regenerum regeneracyjne serum do rzęs 11ml, cena jedn. 2635,45 zł/l

9

99 op.

np. Mincer Pharma VitaC Infusion Intensywnie Nawilżający Krem na dzień

50ml, cena jedn. 599,80 zł/l w promocji dostępne również inne kremy Mincer

Seria Mincer Pharma VitaC Infusion*

Produkty do stylizacji Joanna

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

-20%

Seria Regenerum*

38,99

np. Slim Extreme 3D Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki 250ml, cena jedn. 67,96 zł/l

-33%

28

99

-20%

op.

np. Nivelazione balsam do ciała głęboko nawilżający 24h

29

min.

99

-20%

op.

Żel do golenia Nivea

200ml, cena jedn. z kartą CC 54,95 zł/l dostępna również pianka 200ml z kartą CC 7,99 zł/op.

500ml, cena jedn. .23,98 zł/l

Wybrane kremy do twarzy i balsamy do ciała Eveline*

22,99

16

99

Farmona seria Nivelazione*

min.

-20%

op.

16,99

11

99

24

-20%

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

-20%

op.

z

-29%

op.

op.

Maszynki do golenia systemowe Gillette Fusion, dostępny również żel do golenia Fusion 200ml

Maszynki do golenia Gillette Blue 3

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

min.

1549 1099

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

-20%

Maszynki do golenia BIC

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

-20%


Dezodoranty w szkleDavid Beckham, Beyonce, Katy Perry, Chanson D’Eau, Pret-a-porter różne rodzaje

Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Dezodoranty w szkle Adidas

Dezodoranty Old Spice 125ml, wybrane rodzaje cena jedn. 87,92 zł/l dostępne także dezodoranty w sztyfcie 50ml w cenie 8,99 zł/op.

75ml, różne rodzaje cena jedn. 226,53 zł/l

29,99

24

99

-17%

op.

22,19

16

Żele pod prysznic Adidas 250ml, różne rodzaje cena jedn. 23,96 zł/l

7,99

5

99

99

-23%

op.

15,99

10

-31%

99 op.

Mydło w płynie Luksja

Żele pod prysznic Nivea

750ml, różne rodzaje cena jedn. 6,65 zł/l

500ml, różne rodzaje cena jedn. 17,98 zł/l

-25%

op.

6,00

4

Żele pod prysznic Luksja 500ml, różne rodzaje cena jedn. 15,98 zł/l

-17%

99 op.

Żele pod prysznic Dove 400ml, różne rodzaje cena jedn. 22,47 zł/l

9,99

7

99

11,49

-20%

op.

10,99

8

-18%

99 op.

8

99

-22%

op.

Pasta do zębów Aquafresh Complete Care 100ml, różne rodzaje cena jedn. 49,90 zł/l

Pasty do zębów Elmex

2 × 75ml, cena jedn. 106,60 zł/l

Szczoteczki manualne do zębów Oral-B

Cena na etykiecie zawiera obniżkę. Oferta nie dotyczy zestawów.

-30%

19,99

15

99 op.

-20%

8,99

4

99

-44%

op.

25


Po co czekać, aż będzie za późn o ?

-16% Szczoteczka do zębów dla dzieci 0-3 lat Elmex

Ochrona przeciw krwawiącym dziąsłom z ziołowymi składnikami

różne rodzaje

11,99

999 op.

Pasta do zębów Himalaya 75ml, 100ml różne rodzaje cena jedn. 102,53 zł/l

10,99

999 op.

-30%

różne rodzaje cena jedn. 199,80 zł/l

-23%

10,99

7

Pasta do zębów Elmex dla dzieci 1-6 lat

Pasta do zębów Elmex Sensitive Professional 75ml, dostępne również inne pasty w obniżonych cenach cena jedn. 173,20 zł/l

69 op.

16,99

1299

-27% 10,99

Szampon do włosów Schauma Nature Moments 400ml, cena jedn. 19,97 zł/l

Palette Intensive Color Creme krem koloryzujący, różne odcienie

799 op.

Palette Color Shampoo

-21%

krem koloryzujący, różne odcienie

-16%

-33%

Lakier do włosów Taft

14,99

999 op.

26

11,99

999 op.

13,99

1099 op.

250ml cena jedn. 43,96 zł/l Pianka, 200ml

op.


Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

Chusteczki Pampers 4 × 64 szt., różne rodzaje cena jedn. 0,08 zł/szt.

o ile w gazetce nie określono inaczej Chusteczki Nivea 3+1

Mleko Enfamil

800g, różne rodzaje cena jedn. 61,24 zł/kg oferta nie dotyczy mleka początkowego

różne rodzaje cena jedn. 0,08 zł/szt.

25,99

2099

51,49

-19%

kpl.

23,79

19

Danie BoboVita 190g, różne rodzaje cena jedn. 22,05 zł/kg

99

-15%

kpl.

4899 op.

Kaszka Sinlac 500g cena jedn. 39,98 zł/kg

Kaszka mleczno-ryżowa BoboVita 230g, różne rodzaje cena jedn. 24,30 zł/kg

5,29

4

19

25,99

-20%

op.

7,19

5

Suplement diety zdrowy lizak „Mniam-Mniam” różne smaki

59

-22%

op.

19

99

-23%

op.

np. Dr Vita kolorowe plastry dla dzieci 20 szt., cena jedn. 0,19 gr/szt.

np. Magnez skurcz + potas tabletki musujące o smaku cytrynowym 20 szt.

Maxi Plast kolorowe plastry dla dzieci, różne rodzaje*

2,29

1

79

Tabletki musujące Kruger*

-22%

op.

Karma mokra dla psa Pedigree 400g, różne rodzaje cena jedn. 6,98 zł/kg

4

min.

99 op.

-20%

4,99

3

99

-20%

op.

Karma mokra dla kota Gourmet Perle

4 × 85g, cena jedn. 19,09 zł/kg

Karma mokra dla kota Tesco

4 × 100g, cena jedn. 7,47 zł/kg dostępna również Karma mokra dla kota Tesco 415g, różne rodzaje 2,49 zł/op. 1,74 zł/op. cena jedn. 4,19 zł/kg

3,99

2

79

-30%

op.

* Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

4,49

2

99 op.

-33%

8,39

6

49

-22%

op.

27


E W O K BAJ KUPY ZA

NA CE RA STA

29zł

NA CE RA STA

25zł

1.

4.

NA CE RA STA

25zł

NA CE RA STA

25zł

7. NA CE RA STA

25zł

2.

5.

TERAZ

19

NA CE RA STA

34zł

NA CE RA STA

25zł

8. NA CE RA STA

25zł

z

3.

6.

9. NA CE RA STA

37zł

1-2. T-shirt dziecięcy, rozmiary: 1-7 lat; 3. T-shirt dziecięcy, rozmiary: 1,5-7 lat; 4-5. T-shirt dziecięcy, rozmiary: 1-7 lat; 6. T-shirt niemowlęcy, rozmiary: 56-92 cm; 7-8. Legginsy dziecięce, rozmiary: 1-7 lat; 9. Spodnie dresowe niemowlęce, rozmiary: 56-92 cm.

28

Oferta promocyjna ważna od 15.03 do 28.03.2017 r. lub do wyczerpania asortymentu. Dotyczy wybranych produktów z kolekcji dziecięcej.


Obowiązuje od 2.03 do 05.04.2017

Lalka szkrab „Beauty and the Beast” Bella w uroczystym stroju

Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Obowiązuje od 2.03 do 05.04.2017

lalka inspirowana postacią z filmu

Lalka szkrab „Beauty and the Beast” Bella w stroju balowym

Obowiązuje od 2.03 do 05.04.2017

Lalka „Beauty and the Beast” Bella w wiejskiej sukience lalka inspirowana postacią z filmu

w zestawie z naszyjnikiem oraz zdejmowanymi butami

149,00

99

99

-32%

szt.

Zabawka dla dzieci - Stragan - zawiera 38 elementów - łatwy w złożeniu

149,00

99

99

-32%

kpl.

99,99

69

99

-30%

szt.

Jeździk dla Dzieci - Dżungla

149,00

99

99

-32%

kpl.

69,99

Tesco Jumbo różdżka do baniek

48

-30%

49

szt.

Zestaw dla dzieci do nauki gry w tenisa i piłkę nożną

Plastikowa huśtawka

zestaw zawiera: - podstawkę, piłkę nożną i rakietki - regulowana wysokość do 140cm

59,99

9,99

6

-30%

99

szt.

79,99

55

99

-30%

kpl.

Traktor Falk z pedałami i przyczepą

259,00

17900

kpl.

-30%

41

99

-30%

szt.

Zestaw do gry - łucznictwo zestaw zawiera: - tarczę - łuk - 3 piankowe strzały oraz rzutki

99,99

6999

kpl. 29


L4_17_0020_Tesco gazetka ubez 3w1 NEW.pdf

1

03/03/2017

L4_17_0020_Tesco gazetka ubez 3w1 NEW.pdf

1

13:37

03/03/2017

13:37

OFERTA TYLKO DLA KLIENTÓW TESCO

OFERTA TYLKO DLA DLA KLIENTÓW TESCO OFERTA TYLKO KLIENTÓW

NOWOŚĆ! NOWOŚĆ! Ubezpieczenie zwierząt NOWOŚĆ! Ubezpieczenie zwierząt domowych od następstw domowych od następstw Ubezpieczenie zwierząt nieszczęśliwych OFERTA nieszczęśliwychTYLKO DLA wypadków domowych od następstw wypadków L4_17_0020_Tesco gazetka ubez 3w1 NEW.pdf

1

03/03/2017

13:37

T

20 KLIENTÓW TES 2m 0a OD

O

20 mrcaDa 2107 rca

OFERTA TYLKO DLA KLIENTÓW 1TESCO 7 2 nieszczęśliwych

NOWOŚĆ! wypadków zwierząt NOWOŚĆ! Ubezpieczenie Ubezpieczenieod zwierząt domowych następstw domowych od następstw nieszczęśliwych nieszczęśliwych wypadków wypadków

0 mOD 20 a 17

20 OD m 20 20 arca ma 17 2OC 017 rca Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie Ubezpieczenie domu UbezpieczenieOC i mieszkania do -15% taniej! OC/AC dodo-10% i mieszkania do -15% taniej! lublub OC/AC -10%taniej! taniej! OD

Ubezpieczenie domu i mieszkania do -15% taniej! Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie domu i mieszkania do -15% taniej!

Ubezpieczenie OC lub OC/AC do -10%

Ubezpieczenie OC Ubezpieczenie OC lub OC/AC do -10% taniej!

i mieszkania do -15% taniej!

Zadzwoń 22 444 67 40

lub OC/AC do -10% ta

Zadzwoń 22 444 67 40 lub wejdź na stronę www.tesco.pl/finanse lub wejdź na stronę www.tesco.pl/finanse (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ubezpieczenie Zwierząt: Liczba zdarzeń w okresie ubezpieczenia 2, suma ubezpieczenia 1000 zł na 1 zdarzenie. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy, płatność jednorazowa za cały okres ubezpieczenia. Ubezpieczenie Zwierząt: Liczba zdarzeńLINK4. w okresie ubezpieczenia 2, suma ubezpieczenia zł na TU 1 zdarzenie. Polisa zawierana jest na okres 12warunków miesięcy, ubezpieczenia płatność jednorazowa Oferty dla nowych Klientów Wszystkie umowy ubezpieczenia zawierane 1000 są z LINK4 S.A. zgodnie z postanowieniami ogólnych i za cały okresstosownymi ubezpieczenia. przepisami prawa. Przeczytaj OWU, Karty Produktów Zwierzęta, Dom, OC i AC oraz Regulaminy promocji na www.tesco.pl/finanse. Oferty dla nowych Klientów LINK4. Wszystkie umowy ubezpieczenia zawierane są z LINK4 TU S.A. zgodnie z postanowieniami ogólnych warunków ubezpieczenia i stosownymi przepisami prawa. Przeczytaj OWU, Karty Produktów Zwierzęta, Dom, OC i AC oraz Regulaminy promocji na www.tesco.pl/finanse.

Zadzwoń 22 444 67 40 Zadzwoń 22 444 67 40 lub wejdź na stronę www.tesco.pl/finanse (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

(opłata za połączenie zgodna z taryfą operator

lub wejdź na stronę www.tesco.pl/fin

Zadzwoń 22 444 67 40 lub wejdź na stronę www.tesco.pl/finan

Ubezpieczenie Zwierząt: Liczba zdarzeń w okresie ubezpieczenia 2, suma ubezpieczenia 1000 zł na 1 zdarzenie. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy, płatność jednorazowa za cały okres ubezpieczenia.

(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Oferty dla nowych Klientów LINK4. Wszystkie umowy ubezpieczenia zawierane są z LINK4 TU S.A. zgodnie z postanowieniami ogólnych warunków ubezpieczenia i stosownymi przepisami prawa. Przeczytaj OWU, Karty Produktów Zwierzęta, Dom, OC i AC oraz Regulaminy promocji na www.tesco.pl/finanse.

Ubezpieczenie Zwierząt: Liczba zdarzeń w okresie ubezpieczenia 2, suma ubezpieczenia 1000 zł na 1 zdarzenie. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy, za cały okres ubezpieczenia.

30

Oferty dla nowych Klientów LINK4. Wszystkie umowy ubezpieczenia zawierane są z LINK4 TU S.A. zgodnie z postanowieniami ogólnych warunków ubez stosownymi przepisami prawa. Przeczytaj OWU, Karty Produktów Zwierzęta, Dom, OC i AC oraz Regulaminy promocji na www.tesco.pl/finanse.

Ubezpieczenie Zwierząt: Liczba zdarzeń w okresie ubezpieczenia 2, suma ubezpieczenia 1000 zł na 1 zdarzenie. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy, płatność j


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

5 rat

80 89 miesięcznie

Rower miejski 26˝ CTB 1026 Retro Terrain

przedni hamulec V-brake, tylny torpedo, koszyk, osłona łańcucha, podnóżek, dzwonek, bagażnik

5 rat

80 99 miesięcznie

Rower górski AMT 24˝ 1024 XT Terrain

Miękka walizka na 2 kołach rozmiar S dostępne również: rozmiar M 169 zł/szt. 109 zł/szt. rozmiar L 189 zł/szt. 119 zł/szt.

amortyzowana rama i widelec, hamulce V-brake, aluminiowe obręcze kół, tylna przerzutka Shimano, gripshift

26˝ stal

24″

18

1 stal

499,00

449

Oszczędzasz

50

00

szt.

5 rat

zł

80 91 miesięcznie

559,00

499

Oszczędzasz

60

00

szt.

5 rat

80 91 miesięcznie

hamulce V-brake, stalowe obręcze kół, podnóżek

hamulce V-brake, stalowe obręcze kół, podnóżek

stal

18

99

28″

-28%

99

szt.

80 65 miesięcznie

5 rat

Rower górski 24 24˝ MTB Terrain

Rower miejski 24˝ CTB Terrain

stal

zł

139,00

Rower dziecięcy 20˝ TOR 1020 Terrain hamulce V-brake

18 24″

stal

1 20″

519,00

45900

Oszczędzasz

60

szt.

5 rat

zł

80 79 miesięcznie

Rower dziecięcy AMT 20˝ 1020XT Terrain

stal

449,00

45900

10 rat

zł

90 54 miesięcznie

6

20″

szt.

26″

369,00

32900

szt.

hamulce przedni V-brake, tylny torpedo, dołączane boczne kółka, różne wzory

stal

Oszczędzasz

70

80 53 miesięcznie

5 rat

Rower Terrain T-Rex 12˝

hamulce V-brake, koszyk, błotniki, podnóżka, bagażnik, dzwonek

54900

szt.

60

szt.

619,00

39900

Oszczędzasz

Rower miejski 26 26˝ CTB 1026 Retro Terrain

amortyzowana rama i przedni widelec, hamulce V-brake

6

519,00

zł

1

stal

12″

299,00

26900

szt.

Rower z ubezpieczeniem od kradzieży gratis Dodatkowo możesz wykupić:

OC i NNW rowerzysty za 4 zł miesięcznie!*

Zadzwoń: 22 444 67 46

(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora) * Całkowita miesięczna cena ubezpieczenia OC i NNW to 4,17 zł. Promocja „Ubezpieczenie od kradzieży gratis” obowiązuje od 16.02.2017 do 31.10.2017 lub do wyczerpania asortymentu rowerów. Organizatorem promocji jest Tesco Polska Sp. z o.o. Promocja dostępna jest wyłącznie przy zakupie roweru w sieci Tesco, z wyłączeniem rowerków biegowych oraz rowerków trzykołowych dla dzieci. Regulamin promocji i OWU są dostępne na www.tesco.pl/finanse. Aby skorzystać z ochrony ubezpieczeniowej od kradzieży, niezbędny jest oryginał paragonu. Aby zgłosić szkodę kradzieżową, zadzwoń pod 22 444 44 44.

31


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

5 rat

80 83 miesięcznie

5 rat

80 75 miesięcznie

Smartfon I Like X5

Akai LET19HR1980 19˝ HD Ready LED TV rozdzielczość: 1366 × 768, DVB-T/T2 tuner, 1 HDMI, 1 USB, 1 SCART, klasa energetyczna A

ekran 5˝ HD(1280 × 720) IPS, Dual SIM, aparat 8MPx/2MPx, Android 5.1, Bluetooth, Radio, bateria 2200 mAh, Network: 3G/4G, GPS, LTE

5 rat

Tablet LIKE Q10 10,1˝ ekran 10,1˝ (1024 × 600) LED HD, aparat 2 MPx/0,3 MPx, Android 5.1, bateria 4500 mAh Procesor GHz Pamięć GB RAM

1,2

8

(4 19 8c ˝ m )

Quad Core

1,3GHz RAM 1GB Pamięć 8GB Procesor Quad Core

1

41900

szt.

5 rat

10 ,1˝

A

37900

27900

Momert 2250 Jug blender

Ręczny blender MPM BL-04

szt.

szt.

80 31 miesięcznie

Sokowirówka Philips HR1823/70 • moc: 220W, • 1 ustawienie prędkości, • pojemnik na sok 400ml

• moc 500W, • 2 ustawienia prędkości + puls, • 1,5l szklany dzbanek, • ostrza ze stali nierdzewnej

• moc 400W, • funkcja Turbo, • ostrza ze stali nierdzewnej

6499

11500

szt.

szt.

159

00

1GB

5˝

klasa energetyczna

80 55 miesięcznie

Podwyższony materac z pompką pojedynczy, dostępny również: Podwyższony materac z pompką podwójny, 239 zł/szt. 149 zł/szt.

szt.

Świece bezzapachowe 6 szt., dostępne kolory: biały, kremowy, czerwony

19,99

15

-20%

99

kpl.

209,00

129

-37%

00

szt.

Słuchawki nauszne Urbanz Neon-Vol*

Podgrzewacze zapachowe 18 szt., różne zapachy

mix kolorów, asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach

49,90

34

90

szt.

-30% *Oferta nie dotyczy hipermarketu: Szczecin, ul. Jodłowa 25

20 RAT PYTAJ W PUNKCIE

RRSO 0% 32

4,99

3

99

-20%

op.

NA TERENIE SKLEPU

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Zgodnie z Regulaminem akcji promocyjnej „Promocyjne raty w Tesco – kredyt 0%”, oprocentowanie i prowizja kredytu ratalnego na finansowanie zakupu towarów przemysłowych dostępnych w hipermarkecie Tesco wynosi 0%. Promocja dotyczy kredytów ratalnych udzielonych od 16.02.2017 r. do 24.05.2017 r. na kwotę od 150 zł i okres 5 miesięcy lub na kwotę od 500 zł i okres 10 miesięcy, lub na kwotę od 999 zł i okres 20 miesięcy. W ramach jednej umowy kredytu może być finansowanych kilka towarów łącznie, o niższej cenie jednostkowej niż kwota minimalna kredytu, o ile łączna wartość kredytowanych towarów jest równa lub wyższa od minimalnej kwoty kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty uruchomienia środków oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulamin promocji, jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Informacja handlowa według stanu na 16.02.2017 r.


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

Garnek Measure&Pour 20cm, dostępny również: – 24cm w cenie 139 zł/szt. 68,99 zł/szt. – 28cm w cenie 179 zł/szt. 88,99 zł/szt.

o ile w gazetce nie określono inaczej Blok noży Richardson Shef

Dzbanek filtrujący do wody Brita Aluna dostępne również Wkłady filtrujące do wody Brita Maxtra 2 szt. w cenie 37,99 zł/op. 33,99 zł/op.

15 elementów

109,00

49

99

-54%

szt.

199,00

Patelnia Go Cook Profi ceramiczna 28cm, dostępne również: – 24cm w cenie 69,99 zł/szt. 48,99zł/szt. – 20cm w cenie 59,99 zł/szt. 41,99 zł/szt. – Patelnia do naleśników 24cm Go Cook w cenie 69,99 zł/szt. 48,99 zł/szt.

99,99

69

99

4,5˝, dostepne również: Go Cook Nóż ceramiczny 6˝ 83,99 zł/szt. 41,99 zł/szt. Nóż ceramiczny wielofunkcyjny 3,5˝ 35,99 zł/szt. 17,99 zł/szt. Obieraczka Go Cook 11,99 zł/szt. 5,99 zł/szt. Nóż ceramiczny Santoku 5,5˝ 71,99 zł/szt. 35,99 zł/szt.

-50%

szt.

16 elementów

269

00

kpl.

-17%

szt.

Garnek emaliowany biały 16cm, dostępne rozmiary: 20cm w cenie 40,99 zł/szt.19,99 zł/szt. 24cm w cenie 53,99 zł/szt. 26,99 zł/szt. Garnek emaliowany głęboki biały 16cm w cenie 34,49 zł/szt. 16,99 zł/szt. dostępne rozmiary: 20cm w cenie 47,49 zł/szt. 24,99 zł/szt. 24cm w cenie 64,49 zł/szt. 31,99 zł/szt. 28cm w cenie 129,99 zł/szt. 64,99 zł/szt.

14

-50%

99

szt.

-40%

Naczynie żaroodporne Termisil

Zestaw garnków Go Cook Measure&Pour

5,8l

11 elementów

39900

kpl.

z

Zestaw garnków Hausmeister

449,00

49

99

29,99

Go Cook Nóż ceramiczny

2399

kpl.

59,99

-30%

szt.

47,99

109

00

-45%

199

-50% taniej ej z

00

kpl.

44,99

26

99

-40%

szt.

Zestaw garnków Tesco

Zestaw garnków z pokrywką Dajar

8 elementów, czerwony

6 elementów

189,00

109

00

kpl.

-42%

219,00

119

00

-45%

kpl. 33


Zestaw sztućców Amefa zestaw zawiera: 6 × nóż, 6 × łyżka, 6 × łyżeczka, 6 × widelec

Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Zestaw sztućców Roma

Talerz obiadowy F&F Home dostępne również: Miseczka F&F Home 10,99 zł/szt. 7,49 zł/szt. Talerzyk F&F Home 10,99 zł/szt. 7,49 zł/szt.

zestaw zawiera: 6 × nóż, 6 × widelec, 6 × łyżka, 6 × łyżeczka

139,00

89

99

12,99

-35%

kpl.

59,99

Zestaw obiadowy Luminarc Everyday 18 elementów, zestaw zawiera: 6 × talerz głęboki, 6 × talerz obiadowy, 6 × talerzyk deserowy

39

99

-33%

8

99

-30%

szt.

Misa na stopce F&F Home

kpl.

Duża stożkowa miska szklana

wymiary: średnica: 25cm, wysokość: 13cm, dostępna również: Stożkowa misa szklana, wymiary: średnica 17cm, wysokość: 9cm, w cenie 4,99 zł/szt. 3,99 zł/szt.

109,99

49

99

29,99

-54%

kpl.

7,99

Wysokie szklanki do napojów F&F Home 6 szt.

6

99

-20%

szt.

Kieliszki do wina F&F Home

19

99

-33%

szt.

Zestaw obiadowy F&F Home kremowy, 12 elementów, zestaw zawiera: 4 × miseczka, 4 × talerz obiadowy, 4 × talerzyk deserowy

6 szt.

12,99

8

99

99,99

-30%

kpl.

15,99

12

Ręczniczek Spring Color

49

-21%

kpl.

Talerz na jajka

6,99

34

4

89

szt.

-33%

19,99

12

99

szt.

-33%

49

99

-50%

kpl.

Komplet rękawic kuchennych dostępny również: Zestaw rękawica z łapką 11,99 zł/kpl. 7,99 zł/kpl.

14,99

9

99

kpl.

-33%


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

Preparat do kokpitu Tesco 500ml, różne zapachy

o ile w gazetce nie określono inaczej Wycieraczka Bottari Top Flex różne rozmiary

10,49

7

12

op.

649

Opona letnia Dębica 175/65R14, dostępne również: • Dębica 155/70R13: 139 zł/szt. • Dębica 195/65R15: 199 zł/szt. • Kleber 175/65R14: 169 zł/szt. • Kleber 195/65R15: 219 zł/szt.

15W40 1l, dostępne również: • 15W40 4l: 42,49 zł/op. • 10W40 1l: 13,99 zł/op. • 10W40 4l: 51,99 zł/op. • 5W40 1l: 16,99 zł/op. • 5W40 4l: 60,99 zł/op.

19,49

-28%

49

Oleje silnikowe Pamasoil

-28%

99 op.

Pokrowce na siedzenia Creus typu T-shirt

szt.

2 szt., czarne

Płyn letni do spryskiwaczy Psik 4l, cena jedn. 1,75 zł/l

25,99

199,00

169

00

-15%

szt.

9,99

6

-30%

99

Barwy Natury, 2,5l różne kolory, cena jedn. 14,80 zł/l

op.

Wkrętak Li Ion Reikel* 3,6V, Prędkość obrotowa bez obciążenia: 180/min, Czas ładowania: 3-5 godzin, Akumulator Li-Ion 1300 mAh, Zintegrowana dioda LED ze wskaźnikiem ładowania, wygodny duży wyłącznik

42,99

3699 op.

77,99

Obowiązuje od 1.03 do 31.03.2017

Drabina aluminiowa 5 stopni

56

-19%

kpl.

Obowiązuje od 2.03 do 5.04.2017

Piła tarczowa Reikel

Obowiązuje od 2.03 do 5.04.2017

Farba lateksowa Śnieżka

20

99

99

-26%

1400W, prędkość obrotowa bez obciążenia: 4500 obr./min, prowadnica laserowa, aluminiowa osłona tarczy, stalowa podstawa, maks. głębokość cięcia: 63mm, tarcza do piły o 18 zębach i średnicy 185mm

22900

szt.

Multimetr EM391

szt.

Impregnat extra Drewnochron 2,5l, cena jedn. 25,60 zł/l

89,99

59

99

szt.

-33%

79,99

63

99 op.

-20%

39,99

29

99

-25%

szt.

*Produkt nie jest dostępny w sklepach: Lublin, ul. Orkana 4, Bielsko-Biała, ul. Warszawska 180, Leszno, ul. Poznańska 3, Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 120, Tychy, ul. Towarowa 2, Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II 17, Szczawno Zdrój, ul. Łączyńskiego 44, Opole, ul. Ozimska 72, Świdnica, ul. Strzegomska 2, Kalisz, ul. Majkowska 28, Włocławek, ul. Kruszyńska 17/27, Sochaczew, Wójtówka 2D

35


Teraz w naszym katalogu znajdziesz jeszcze więcej sprzętów dla Twojego ogrodu! Katalog ważny od 2 do 29 marca Ziemia uniwersalna Tesco 50l, cena jedn. 0,16 zł/l

Kora ogrodowa

Nawóz Azofoska

80l, cena jedn. 0,10 zł/l

3kg

9,99

9,99

799 op.

799 op.

Nasiona Nohel Garden różne rodzaje

Nasiona Vilmorin Garden

21,99

1599 op.

Cebule kwiatowe Vilmorin Garden różne rodzaje

różne rodzaje

cena od cena od

099 op.

36

129 op.

Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej

cena od

799 op.


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

Obornik Kurzak 5l, wiaderko

o ile w gazetce nie określono inaczej Ziemia uniwersalna z osmovitem 10l

Agrecol nawozy

14,99

-30% 4,99

3

29

-34%

9

-33%

99 op.

op.

Mieszanka traw

3,5kg, cena jedn. 7,14 zł/kg

Donice polirattan

Biopon nawozy

-30%

29,99

24

99

-16%

-30%

op.

Donice terakota Levante

Donice ceramiczne Tajlandia

-30%

-30% Wąż ogrodowy AgriGarden Professional

Wąż ogrodowy zwijany AquaBag z akcesoriami

½˝ 25m, dostępny również: ¾˝ 25m w cenie 69,99 zł/szt.

Wszystkie akcesoria do nawadniania G.F.

-25%

49,99

4399

szt.

149,00

12900

szt. 37


Krótkie narzędzia ogrodowe Tesco

Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

o ile w gazetce nie określono inaczej Sekator Tesco Value

Nożyce do żywopłotu Tesco Value dostępny również sekator do gałęzi Tesco Value

dostępne również nożyce do trawy Tesco Value w cenie 8,49 zł/szt.

5,39

4

21,99

-22%

19

szt.

7,99

5

Rollborder drewniany 4,6 × 20 × 180cm dostępne również: 4,6 × 30 × 180cm – 19,99 zł/szt. 4,6 × 40 × 180cm – 26,99 zł/szt.

-31%

49

14

99

-31%

szt.

Piła ręczna do gałęzi Tesco Value

szt.

Siatka osłaniająca 1,5 × 10m × 90g/m2 dostępna również: 2 × 10m –79,99 zł/szt.

15,99

13

49

szt.

64,99

54

Mata słomiana 1 × 6m dostępne również: 1,2 × 6m – 47,99 zł/szt. 1,4 × 6m – 57,99 zł/szt. 1,6 × 6m – 64,99 zł/szt.

47,99

39

99

13,99

-15% 99

-15%

szt.

9

-32%

49

szt.

Płotek drewniany 4,6 × 60 × 250cm

Płotek drewniany mini 115 × 44,5 × 25cm

49,99

-16%

szt.

24,99

Taczka ogrodowa wielofunkcyjna 50l

20

99

szt.

-16%

39

99

-20%

szt.

Kompostownik 340l, z pokrywą, bez spodu, perforowane ściany

Zbiornik plastikowy na deszczówkę 200l

64,99

38

54

99

szt.

-15%

87,99

74

99

szt.

119,00

99

99

szt.

-15%


Oferta handlowa od 16.03 do 29.03.2017 r.,

Konewka Ikon 5l, dostępne również: Konewka Ikon 2l – 5,99 zł/szt. Konewka dla dzieci 1l – 8,99 zł/szt. Konewka Zebra 10l – 12,99 zł/szt. Konewka Spring 14l – 16,99 zł/szt.

11,49

o ile w gazetce nie określono inaczej 0,33l, dostępne również: Spryskiwacz 0,5l – 3,29 zł/szt. Spryskiwacz 1l – 4,99 zł/szt. Opryskiwacz ciśnieniowy 2l – 10,99 zł/szt .

szt.

5 rat

5l, dostępny również opryskiwacz ciśnieniowy 16l – 57,99 zł/szt.

Spryskiwacz ręczny

36,99

-23%

879

Opryskiwacz ciśnieniowy

49 miesięcznie 80

3,99

2

-25%

99

szt.

5 rat

szt.

5 rat

Kosiarka elektryczna moc: 1300W, szerokość koszenia: 37cm, regulacja wysokości: manualna, pojemność kosza: 35l

3299

80 95 miesięcznie

80 89 miesięcznie

Kosa spalinowa MTD Smart* moc: 1,2kW, szerokość koszenia: 42cm żyłka: 2,4mm

Kosiarka spalinowa Schter 99 cc moc: 1,75kW, szerokość koszenia: 40cm, pojemność kosza 45l

299,00

499,00

-16%

24900

szt.

44900

szt.

599,00

47900

Pompa pulsacyjna Tesco moc: 280W odległość tłoczenia: 68m maks. wydajność: 1020 l/h

5 rat

szt.

Pompa zanurzeniowa Tesco moc: 550W, wysokość tłoczenia: 7m, maks. wydajność: 11000 l/h

119,00

99

szt.

5 rat

00 47 miesięcznie

189,00

149

-21%

00

5 rat

moc: 2000W, dł. ostrza: 35cm

00 67 miesięcznie

Pilarka spalinowa Hecht moc: 0,9 kW/1,2 KM, silnik: 25,4cm3, dł. ostrza: 30cm, automatyczny system smarowania: tak

235

399,00

00

szt.

moc: 1300W odległość tłoczenia: 46m maks. wydajność: 3900 l/h

239

335

00

szt.

-16%

-20%

00

szt.

5 rat

szt.

Pilarka elektryczna Hecht 2036

269,00

Pompa ogrodowa Tesco

299,00

-15%

99

80 47 miesięcznie

80 99 miesięcznie

Pompa głębinowa Tesco moc: 800W odległość tłoczenia: 30m maks. wydajność: 3500 l/h

599,00

499

00

-16%

szt.

* Oferta nie dotyczy hipermarketów: Tesco Zielona Góra, ul. Energetyków 2A, Tesco Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Tesco Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23, Tesco Warszawa, ul. Tysiąclecia 7.

39


JESZCZE WIĘCEJ OKAZJI Oferta handlowa od 16.03 do 22.03.2017 r.,

Actimel 4 × 100g, różne rodzaje kupując 1 kpl. 4,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. 4,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 11,25 zł/kg

kupując 2 kpl.

9

00 zł

o ile w gazetce nie określono inaczej 500g, cena jedn. z kartą CC 23,98 zł/kg

2za 9

zł

1649 1199 op.

z

-27% taniej ej z

op.

Chipsy Lay’s

różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 2,29 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 45g 44,44 zł/kg

285g, różne rodzaje cena jedn. z kartą CC 17,51 zł/kg

4

00 zł

1 rolka, dostępny również ręcznik Turbo 1 rolka

Masło Klarowane Mlekovita

Fix Knorr

kupując 2 op.

Ręcznik kuchenny Velvet Jumbo

2za 4

zł

699 499 op.

z

op.

14,99

9

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. op. 184g 27,12 zł/kg

-28% taniej ej z

6,99

4

ZAWSZE W KORZYSTNEJ CENIE

bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza

szt.

Ciastka Milka Premium

MARKA KOSMETYKÓW O WYSOKIEJ JAKOŚCI

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez:

-33%

99

-28%

99 op.

NOWOŚĆ

Pełna lista hipermarketów na www.tesco.pl Oferta handlowa ważna w dniach 16.03–22.03.2017 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka od 16.03 do 22.03.2017 by iUlotka.pl - Issuu