Skip to main content

Tesco gazetka od 11.02 do 17.02.2016

Page 11

1149

8

49 op.

Oszczędzasz 3 zł

Bombonierka Raffaello 150 g cena jedn. – 56,60 zł/kg

6

1699

bukiet

99 op.

Wiązanka tulipanów 15 sztuk

Słodkie i aromatyczne truskawki 340 g

cena jedn. – 1,13 zł/szt.

cena jedn. – 20,56 zł/kg

14.02 Nie zapomnij

o swojej Walentynce Wszystkie garnki, zestawy garnków i szybkowary

60

PRAŃ

50

PRAŃ

38

PRAŃ

Oszczędzasz 24 zł

22

99

Kapsułki do prania Persil 38 szt.

5199

różne rodzaje cena jedn. – 0,74 zł/szt.

15

49

Oszczędzasz 7,50 zł

Kawa mielona Jacobs Krönung 500 g

op.

cena jedn. – 30,98 zł/kg

Żel do prania Persil 3,65 l różne rodzaje, cena jedn. – 7,67 zł/l, dostępny również Proszek do prania Persil 4,2 kg – 29,99 zł/op., cena jedn. – 7,14 zł/kg

Zakupy możesz zamówić na tesco.pl Sprawdź, czy usługa Ezakupy dostępna jest w Twojej okolicy

27

99 op.

Promocja nie łączy się z już trwającymi akcjami. Promocja trwa w dniach 11-24.02.2016 r. Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

1⁄ 2

ceny

Oferta handlowa od 11.02 do 17.02.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.


14.02

Nie zapomnij o swojej Walentynce 1399

11

99

Bombonierka Merci 250 g różne rodzaje, cena jedn. – 47,96 zł/kg

op.

bukiet

Wiązanka walentynkowych róż 9 szt.

Oszczędzasz 2 zł

Róża walentynkowa z nadrukiem na płatkach

1499

9

99 szt.

długość: 70 cm

1499 szt.

Lucky Bamboo w szkle z różą

2899 szt.

Storczyk dwupędowy średnica doniczki: 12 cm

1499

Jabłka Pink Lady

599 kg

luz

Oszczędzasz 6 zł

Bombonierka Lindt Serce 50 g

Lody Carte D’Or 900 ml różne smaki cena jedn. – 11,10 zł/l

op.

999 op.

Mix mini roślin kwitnących: kalanchoe i róża

Torcik walentynkowy mix 450 g cena jedn. – 26,64 zł/kg

szt.

1799

1499 Oszczędzasz 3 zł

999

średnica doniczki: 6 cm

cena jedn. – 179,80 zł/kg

1549 Oszczędzasz 5,50 zł

899

1199 op.

Oszczędzasz 3 zł

Kulki kakaowe lub miodowe Marlenka 235 g cena jedn. – 63,79 zł/kg

1499 op.


Serce pluszowe z napisem 15 cm

599

Serce pluszowe ze wzorem 30 cm

szt.

różne rodzaje

1999 szt.

różne rodzaje

2499

Serce pluszowe z napisem 37 cm

szt.

różne rodzaje

Poduszka pluszowa tak/nie mix

1499 szt.

2999

Serce pluszowe na nóżkach

szt.

Poduszka pluszowa duża różne rodzaje, dostępna również Poduszka mała – 16,99 zł/szt.

szt.

różne rodzaje

2499

9999

Maskotka pluszowa zwierzęta kula mix D

Maskotka pluszowa WTP z sercem 25 cm

różne rodzaje

różne rodzaje

szt.

szt.

3499

Maskotka pluszowa duży miś z sercem 100 cm

szt.

różne rodzaje

60 cm

100 cm

1999

14900

Oszczędzasz 75,01 zł

Maskotka pluszowa duży miś 60 cm

7399 szt.

Maskotka pluszowa Minnie lub Mickey z sercem 25 cm

3799 szt.


HITY LUTEGO M

Oferta obowiązuje do 29.02.2016 r.

30 szt.

349

1399

8

Oszczędzasz 5 zł

Jaja z chowu klatkowego klasa wagowa M 30 szt.

99 op.

Oszczędzasz 1 zł

Margaryna Smakowita 450 g różne rodzaje, cena jedn. – 5,53 zł/kg dostępna również Margaryna Smakowita Pajda Smalczyk 120 g, różne rodzaje, cena jedn. – 20,75 zł/kg

cena jedn. – 0,30 zł/szt.

2

49 op.

drugi za

1⁄ 2

989

ceny

2 kpl. za 8,99 zł Deser Monte 4 x 100 g

pierwszy

drugi

599

300

kpl.

cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 11,24 zł/kg

kpl.

Actimel 8 x 100 g różne rodzaje cena jedn. – 10 zł/kg

259 Oszczędzasz 0,90 zł

Ser Królewski Sierpc wędzony oraz light luz, cena jedn. – 16,90 zł/kg

169

Oszczędzasz 2 zł

Szynka eksportowa 120 g

zł

100 g

8

Oszczędzasz 1,89 zł

599 99

3

op.

cena jedn. – 33,25 zł/kg

00 kpl.

1599

Oszczędzasz 6 zł

Szynka konserwowa 455 g cena jedn. – 21,96 zł/kg dostępny również luz – 2,69 zł/100 g 1,99 zł/100 g cena jedn. – 19,90 zł/kg

999 op.

749 Oszczędzasz 2,50 zł

Mięso mielone z indyka 480 g

499 op.

cena jedn. – 10,40 zł/kg

kg

Ziemniaki niemyte TESCO 7,5 kg

799 op.

cena jedn. – 1,07 zł/kg

P

NY

R

NY

M

M

T

RODUK

T

P

899

luz

RODUK

R

Żeberka wieprzowe ekstra mięsne

OŻO

OŻO

599 Oszczędzasz 1 zł

Kura rosołowa mrożona paczka

4

99 kg

989 Oszczędzasz 1,90 zł

Mintaj filet luz, 35% glazury

7

Oszczędzasz 1 zł

Sałatka wenecka TESCO 160 g

99

cena jedn. – 18,69 zł/kg

kg

cena jedn. – 21,36 zł/kg

Sałatka florencka TESCO 140 g Sałatka toskańska TESCO 130 g cena jedn. – 23 zł/kg

4 5

399 99

2

op.


TAK ŚWIEŻE, ŻE DAJEMY CI GWARANCJĘ

Aromatyczna papaja

4

99 szt.

sztuka

2

szt.

Słodkie winogrona różowe luz

sztuka

Pyszne i dojrzałe kiwi 1 kg

3

99 op.

Orzeźwiająca limonka

koszyk

0

Bułka śniadaniowa 70 g cena jedn. przy zakupie 5 szt. – 5,71 zł/kg

Bułka sznytka wieloziarnista 65 g cena jedn. przy zakupie 5 szt. – 6,15 zł/kg 0,59 zł/szt. 0,40 zł/szt. kupując 5 szt. kupując 1 szt.

szt.

Muffinka TESCO 100 g*

99 kg

Ogórek krótki luz

489

5za

2

8

69

sztuka

cena jedn. przy zakupie 2 szt. – 15 zł/kg 1,99 zł/szt. 1,50 zł/szt. kupując 2 szt. kupując 1 szt.

kg

3

99

Oszczędzasz 0,90 zł zł

2za

3

Bagietka wiejska 360 g

szt.

cena jedn. – 11,08 zł/kg

Ciasto czekoladowe 230 g cena jedn. – 32,57 zł/kg

Ciasto cytrynowe 290 g

Donut kwiatek 60 g zł

z nadzieniem sernikowo-truskawkowym cena jedn. – 33,17 zł/kg

op.

cena jedn. – 25,83 zł/kg

Donut walentynkowy 50 g w polewie truskawkowej cena jedn. – 39,80 zł/kg

7

49

1

299

99 szt.

szt.

Piernik dekorowany 80 g cena jedn. – 37,38 zł/kg

Tak świeże, że dajemy Ci gwarancję Gwarancją objęte są produkty marki Tesco oraz świeże produkty sprzedawane na kilogramy lub sztuki. Szczegóły na

*Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, al. Piłsudskiego 15/23, Warszawa, ul. Tysiąclecia 7, Września, ul. Kaliska 17, Żary, ul. Broni Pancernej 15, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16, Sochaczew, ul. Wójtówka 2D, Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14.

Słodkie i aromatyczne mangoTESCO

7

99

99


160

129

Oszczędzasz 0,31 zł

zł

Boczek kopcony luz, paczka cena jedn. – 12,90 zł/kg

100 g e Nasz ny : Ċ d li

249 Oszczędzasz 0,90 zł

Szynka sołtysa luz, paczka cena jedn. – 15,90 zł/kg

159 zł

100 g

100 g produktu wytworzono ze

122 g

mięsa

189 Oszczędzasz 0,20 zł

Polędwica sopocka luz, paczka cena jedn. – 16,90 zł/kg

169

op.

cena jedn. – 13,59 zł/kg dostępny również luz – 18,50 zł/kg 12,90 zł/kg

4

169

Kiełbasa głogowska pieczona

op.

zł

luz, paczka cena jedn. – 16,90 zł/kg

luz – 49,90 zł/kg 39,90 zł/kg

Szynka ciechanowska

269 zł

100 g

159

230 Oszczędzasz 0,61 zł

99

Oszczędzasz 1 zł

luz, cena jedn. – 26,90 zł/kg

699

Kabanosy 120 g Kabanosy amerykańskie, francuskie

Kiełbasa śląska 735 g

100 g

Oszczędzasz 2 zł różne rodzaje, cena jedn. – 41,58 zł/kg dostępny również luz

999

Oszczędzasz 3 zł

zł

369

1299

100 g

Oszczędzasz 0,40 zł

Pieczeń litewska luz, paczka cena jedn. – 11,90 zł/kg

119 zł

100 g

wybieraj dowolnie

drugi za

1⁄ 2

Oszczędzasz 1,50 zł

ceny

2 op. za 7,49 zł Parówki z szynki 220 g z papryką lub serem, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 17,02 zł/kg

Hummus 180 g

pierwszy

drugi

499

250

op.

op.

różne rodzaje, cena jedn. – 24,94 zł/kg dostępne również Papryczki nadziewane serkiem 150 g – 4,99 zł/op. cena jedn. – 33,27 zł/kg

599 49

4

op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Flaczki królewskie wołowe 800 g

799 49

6

op.

cena jedn. – 8,11 zł/kg

Skosztuj delikatnego Oferta nie doty dotyczy czy hipe hipermar hipermarketów rmarketó ketów w w Inowrocławiu, Inowro Inow rocławiu, Sochaczewie S Sochac chaczewi zewie i Starachowicach. Staracho St h wica i ch. h


POLEC AMY RÓWNIEŻ 12,99 zł/kg

Szynka wieprzowa bez kości luz, duża paczka vacuum

13,99 zł/kg

Karkówka wieprzowa bez kości luz, duża paczka vacuum

14,99 zł/kg

Schab wieprzowy bez kości

1

kg

luz

Oszczędzasz 1 zł

Sznycle z uda indyczego 400 g

Skrzydła z kurczaka luz

Golonka wieprzowa przednia

kg

luz

6

799 99 op.

4

Boczek wieprzowy łuskany

1199 kg

1199 Gulasz wieprzowy z szynki 500 g

799 op.

Oszczędzasz 2 zł

Kaczka faszerowana jabłkami

999 kg

paczka

649 99 kg

kg

luz

cena jedn. – 15,98 zł/kg

paczka, cena jedn. – 17,48 zł/kg

Oszczędzasz 1,50 zł

5

49

99

Wątroba wieprzowa

8

Łopatka wieprzowa bez kości luz, duża paczka vacuum

luz, duża paczka vacuum

99

1499

1299

Oszczędzasz 2 zł

kg

Filet z kurczaka luz

kurczaka w aromatycznym sosie

kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem z warzywami


OSTAW NA PEWNIAKI P Markowe produkty w tej samej, niskiej cenie na co dzień. 100 g produktu

100 g produktu

wytworzono ze

wytworzono ze

mięsa

mięsa

122 g

Kiełbasa krakowska sucha luz cena jedn. – 29 zł/kg

106 g

290

Kiełbasa Dziadunia z Zielonej Doliny

zł

luz cena jedn. – 23 zł/kg

230 zł

wytworzono z

84% mięsa

Szynka dębowa luz cena jedn. – 29 zł/kg

290 zł

Szynka staropolska luz cena jedn. – 19 zł/kg

luz cena jedn. – 11 zł/kg

zł

wytworzono z

mięsa

fileta

1

80 zł

luz cena jedn. – 18 zł/kg

Salceson włoski

190

wytworzono z

90%

91%

Kiełbasa śląska z Ojcowej Wędzarni

Szynka tradycy jna wędzona, jąt wy kowo krucha, o delikatnym smaku

Szynka delikatesowa z kurcząt luz cena jedn. – 23 zł/kg

110 zł

Pasztet ze śliwką luz cena jedn. – 11 zł/kg

2

30 zł

110 zł


1299

1099

8

Oszczędzasz 2,50 zł

Koreczki, Filety śledziowe 480 g różne rodzaje cena jedn. – 17,69 zł/kg

wybieraj dowolnie

Bismarck lub Rolmopsy TESCO 400 g cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 20 zł/kg 4,79 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

49 op.

Oszczędzasz 2 zł

Łosoś norweski wędzony TESCO 150 g

1099 op.

plastry cena jedn. – 73,27 zł/kg

wybieraj dowolnie

2 za

8

Pastella Lisner

zł

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 3 op. 80 g – 25 zł/kg 2,29 zł/op. 2 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3 za

6

109 zł

zł

Makrela wędzona

100 g

luz, cena jedn. – 10,90 zł/kg

P R

NY

M

T

RODUK OŻO

Łosoś filet luz, cena jedn. – 37,90 zł/kg dostępne również: Łosoś norweski filet bez skóry extra, luz – 4,79 zł/100 g, cena jedn. – 47,90 zł/kg Łosoś norweski filet ze skórą extra, luz – 4,49 zł/100 g, cena jedn. – 44,90 zł/kg

379 zł

100 g

Halibut wędzony na gorąco dzwonka luz, cena jedn. – 39,90 zł/kg

399 zł

100 g

Krewetki argentyńskie TESCO 400 g

3999 op.

cena jedn. – 99,98 zł/kg

P R

NY

M

T

RODUK OŻO

Oszczędzasz 0,50 zł

Szpinak liście TESCO 450 g cena jedn. – 6,64 zł/kg dostępna również Dynia kostka Tesco 450 g

349 99

2

op.

469 Oszczędzasz 0,90 zł

Zupa mrożona Hortex 450 g różne smaki, cena jedn. – 8,42 zł/kg Oferta nie dotyczy zupy grzybowej.

379 op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Frytki Golden Longs McCain 750 g

799 49

6

op.

cena jedn. – 8,65 zł/kg

Daj się zaprosić na żurek Oferta nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Sochaczewie i Starachowicach.


ŁAGODNY MIĘKKI

429

2

89

1999

1

29

Oszczędzasz 0,70 zł

Ser Morski luz, cena jedn. – 12,90 zł/kg

zł

100 g

Masło ekstra Koło 200 g cena jedn. – 14,45 zł/kg

Oszczędzasz 1,40 zł

op.

10

L

szt.

289 Mleko świeże TESCO 2% 1 l dostępne również Mleko świeże Tesco 3,2% 1 l

189 op.

229

Oszczędzasz 0,60 zł

Śmietanka UHT 10% Parkadia 500 g

op.

999 Oszczędzasz 3 zł

Jaja ściółkowe klasa wagowa L10 szt.

699 op.

cena jedn. – 0,70 zł/szt.

cena jedn. – 4,58 zł/kg

drugi za Serek puszysty Łaciaty Mlekpol 150 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,67 zł/kg 2,99 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

5

1⁄ 2

Plastry sera Na gorąco! Hochland 144 g zł

14,99 zł

ceny

2 op. za 7,34 zł różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 25,49 zł/kg

drugi

489

245

op.

op.

Ser żółty plastry Mlekovita 500 g

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 3 op. – 8,55 zł/kg 1,89 zł/op. 1,67 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3za

5

1⁄ 2

ceny

2 op. za 2,99 zł Jogurty kremowe Müller mix 113-150 g zł

pierwszy

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. 150 g – 9,97 zł/kg

w tradycyjnym wydaniu

1

99 op.

ceny

różne rodzaje, cena jedn. – 14,98 zł/kg

drugi za Activia 195 g

1⁄ 2

7,49 zł

Oszczędzasz 7,50 zł pierwszy

drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 1,49 zł

drugi

1

00 op.

Jogurt naturalny Zott 180 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 4,14 zł/kg, dostępny również Jogurt naturalny Zott 370 g

pierwszy

0

99 op.

drugi

050 op.

z kartą Clubcard

żurek na zakwasie z białą kiełbasą i ziemniakami

299 bez k b karty Cl Clubcard b d

399

350 ml


HITY LUTEGO

Oferta obowiązuje do 29.02.2016 r.

1599

Kawa Jacobs Velvet 200 g

799

zł

cena jedn. – 79,95 zł/kg z kartą, 84,95 zł/kg bez karty

Kawa Prima Finezja 750 g cena jedn. – 21,32 zł/kg z kartą, 22,65 zł/kg bez karty

16

99 zł

Oszczędzasz 1 zł

Płatki Nestlé 500 g: Cini Minis, Cookie Crisp, Chocapic, Nesquik, Cheerios, Lion cena jedn. – 13,98 zł/kg

6

99 op.

1199 Oszczędzasz 5 zł

Alpejskie Mleczko 330-350 g cena jedn. przy zakupie op. 350 g – 19,97 zł/kg

699 op.

wybieraj dowolnie

Ciastka belVita & Milka XL różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Ciastka belVita 300 g – 15 zł/kg 6,99 zł/op. 4,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Konserwa Krakus 300 g

2 za

9

zł

319 19

Oszczędzasz 1 zł

Napoje Zbyszko 1,75 l cena jedn. – 1,25 zł/l

2

op.

Gulasz Angielski, Mielonka Luksusowa, Golonka cena jedn. przy zakupie 2 op. – 15 zł/kg 5,39 zł/op. 4,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Soki Tymbark 1 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3 zł/l 3,69 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

za

9

Fix Knorr zł

1

op.

1399

2

Oszczędzasz 4 zł

za

6

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Fix Spaghetti Bolognese Knorr 44 g – 45,23 zł/kg

99

zł

Miód wielokwiatowy Impresja 830 g

999 op.

cena jedn. – 12,04 zł/kg

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM 2 zł

2,25 zł

za 1 puszkę

za 1 puszkę

Piwo Tyskie Gronie 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka

Piwo Warka 4 x 500 ml vol. 5,7%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l 9,39 zł/kpl. 8 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

Piwo Tyskie Klasyczne 4 x 500 ml

2za

16

vol. 5%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l Maksymalny limit zakupu 18 kpl. zł

9 zł/kpl. kupując 2 kpl.

10,99 zł/kpl. kupując 1 kpl.

2za

18

zł


Pomidory Dawtona 400 g krojone, całe cena jedn. przy zakupie 2 op. – 5 zł/kg 2,09 zł/op. 2 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Sos Dawtona 550 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 4,55 zł/kg 3,29 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Koncentrat pomidorowy Dawtona 200 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/kg 1,79 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Przyprawy Kamis wybrane rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Zioła prowansalskie 10 g – 150 zł/kg 1,69 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

za

4

zł

Ogórki konserwowe Krakus 865 g lub Ogórki kiszone Krakus 640 g

2za

5

zł

2za

3

zł

Mąka Szymanowska 1 kg

1

Czerwona fasola Bonduelle 400 g

339 99

2

op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Kukurydza Złocista Bonduelle 340 g

349 19

3

Oszczędzasz 1,50 zł zł

op.

Brzoskwinie w zalewie Giana 850 ml

599 op.

cena jedn. – 7,05 zł/l

Makaron krajanka 5-jajeczny TESCO 250 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6 zł/kg 1,79 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

op.

cena jedn. wsadu – 11,19 zł/kg

cena jedn. wsadu – 12,46 zł/kg

749

239 89

Oszczędzasz 0,50 zł

op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Oszczędzasz 0,40 zł

2za

3

4

cena jedn. wsadu np. Ogórki kiszone 640 g – 13,30 zł/kg

569 39

2za

3

1299 Oszczędzasz 3 zł

Tuńczyk Rio Mare 160 g w oliwie, w sosie własnym cena jedn. – 62,44 zł/kg

Oszczędzasz 0,56 zł zł

Olej Wielkopolski rzepakowy 1 l

999 op.

4

555 99 op.


Biszkopty Lu Petitki 120 g

279 op.

cena jedn. – 23,25 zł/kg

2

Ciastka Oreo

za

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 176 g – 22,73 zł/kg 4,99 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

8

drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 1,48 zł Wafle Góralki 50 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 14,80 zł/kg

pierwszy

099 op.

049 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Princessa Orzech 37 g – 15,95 zł/kg

ceny pierwszy

0

79 op.

drugi

039 op.

kakaowe, czekoladowe cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Grześki czekoladowe 36 g – 24,72 zł/kg

Lion 4 szt. 210 g + 1 szt. gratis

op.

Ciastka Leibniz Minis z czekoladą 120 g

drugi

119

059

op.

369

Oszczędzasz 0,70 zł

pierwszy

op.

1⁄ 2

2 op. za 2,08 zł

cena jedn. – 24,92 zł/kg dostępne również Ciastka Leibniz Minis 130 g – 2,79 zł/op. 2,49 zł/op.

Prince Polo XXL 50 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 20,80 zł/kg

Paluszki Krakuski

ceny pierwszy

drugi

139

069

op.

299 op.

op.

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 144 g – 24,31 zł/kg 3,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

7

zł

Jestem

nowy

379 49

3

op.

cena jedn. – 16,62 zł/kg

M&M’s mix 128 g

12 13

299

drugi za

1 szt.

Oszczędzasz 0,30 zł

truskawkowe, jabłkowe cena jedn. – 19,93 zł/kg

zł

ceny

Wafle Grześki 34-36 g

1⁄ 2

2 op. za 1,18 zł

Ciastka Witaminki 150 g

1⁄ 2

2 op. za 1,78 zł

drugi

Oszczędzasz 0,50 zł

drugi za

drugi za

Princessa 36-37 g

349

cena jedn. – 54,60 zł/kg

699 op.


1149

2

Czekolady Alpen Gold 80-90 g

za

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. 90 g – 22,22 zł/kg 2,69 zł/op. 2 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

4

8

Oszczędzasz 2,50 zł zł

Praliny Lindor Bag 100 g

99 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 89,90 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

Czekolada Milka 300 g różne rodzaje, cena jedn. – 33,30 zł/kg dostępne również Czekolady: Bubbly Caramel i Choco Jelly 250 g, Caramel 280 g Promocja nie dotyczy czekolad: Milka orzechowa 300 g i Milka Toffee Wholenut 300 g.

999

1099

9

99 op.

Oszczędzasz 2 zł

Bombonierka Raffaello Tulipan 80 g

7

99 op.

cena jedn. – 99,88 zł/kg

Praliny Charlotte 150 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 40 zł/kg 8,99 zł/op. 6 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Praliny Crispello 140 g waniliowe, czekoladowe, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 42,86 zł/kg

Choco Mix Milka Oreo 146 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 41,10 zł/kg dostępne również Choco Mix Milka Jelly 140 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 42,86 zł/kg 9,99 zł/op. 6 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

12

999 Oszczędzasz 3 zł

Magiczne Gwiazdki Milky Way 117 g cena jedn. – 59,74 zł/kg

6

2za

99 op.

Bombonierki Charlotte 225-232 g

Czekolada Nussbeisser 100 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 40 zł/kg 4,29 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie op. 225 g – 35,51 zł/kg

zł

799 op.

1399

2

za

8

12

999

Oszczędzasz 2 zł

zł

2za

Oszczędzasz 3 zł

Praliny Wawel 430 g zł

różne rodzaje cena jedn. – 25,56 zł/kg

1099 op.


16,99 zł

17,49 zł

15,99 zł

15,99 zł

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1,50 zł

Kawa Nescafé Classic 200 g

Kawa Nescafé Sensazione Créme 200 g

cena jedn. – 75,95 zł/kg

cena jedn. – 75,95 zł/kg

2099

Oszczędzasz 2 zł

23,99 zł

Kawa Tchibo Gold Selection Crema 180 g

22,49 zł

19,99 zł Oszczędzasz 4 zł

Kawa Nescafé Intenso 200 g cena jedn. – 99,95 zł/kg

19,99 zł

cena jedn. – 105,50 zł/kg

Oszczędzasz 2,50 zł

Kawa Tchibo Family 200 g

Kawa Nescafé Barista 100 g

cena jedn. – 94,95 zł/kg

1899 op.

cena jedn. – 199,90 zł/kg

Jestem

nowy 21,99 zł

20,99 zł

19,99 zł

Oszczędzasz 1 zł

15,99 zł Oszczędzasz 4 zł

Kawa Nescafé Espresso 100 g cena jedn. – 159,90 zł/kg

Kapsułki Dolce Gusto różne gramatury i smaki, cena jedn. np. Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Kawa w kapsułkach 194,4 g (16 szt.) – 107,97 zł/kg

12999

Oszczędzasz 20 zł

Kawa ziarnista Pellini TOP 1 kg

10999 op.

kubek

Oszczędzasz 0,50 zł

Herbata owocowa Bifix różne smaki i gramatury cena jedn. np. Herbatka owocowa Bifix Premium z żurawiną i jabłkiem 40 g (20 torebek) – 99,75 zł/kg

449 99

3

899 Oszczędzasz 2 zł

Herbata Saga Earl Grey 80 tb. x 1,5 g

op.

6

99 op.

Herbata Lipton 100 tb. x 2 g cena jedn. – 69,95 zł/kg

+ kubek Lipton gratis

1399

kpl.

cena stand. – 9,99 zł/szt.

cena jedn. – 58,25 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

6 49

39

Oszczędzasz 0,90 zł

Łowicz 100% extra gładki 235 g różne rodzaje cena jedn. – 23,36 zł/kg

5

op.

Krem do smarowania Oak Lane Duo 750 g o smaku kakaowo-waniliowym cena jedn. – 10,65 zł/kg dostępny również Krem do smarowania Oak Lane Duo 750 g, o smaku kakaowym – 9,99 zł/op. 8,99 zł/op.

899 Płatki TESCO 450 g

7

99 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 8,89 zł/kg 4,99 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

za

8

zł

149 Oszczędzasz 0,50 zł

Pałeczki kukurydziane TESCO 60 g cena jedn. – 16,50 zł/kg

0

99 op.

Chrupki TESCO 125 g cena jedn. – 11,92 zł/kg

149 op.

14 15

Babeczki Disney różne rodzaje cena jedn. np. Babeczki Disney Violetta 257 g – 19,42 zł/kg

499 op.


3 2

3 op. za 7,78 zł Dowolne napoje Coca-Cola, Fanta, Sprite 1 l cena jedn. przy zakupie 3 op. – 2,59 zł/l 3,89 zł/op. 2,59 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 1 zł

Dowolne napoje Pepsi, Mirinda, 7up 2 x 1,8 l

w cenie

7

849 49 kpl.

2

za

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 2 zł/l 2,29 zł/op. 2 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

4

3

Napój Hoop Cola 2 x 2 l cena jedn. – 1 zł/l

kpl.

Oszczędzasz 2,70 zł

cena jedn. – 2,08 zł/l

Napoje Tymbark 1 l

669 99

Oszczędzasz 1 zł

zł

6

799 99 op.

Sok TESCO 1 l

2 op. za 1,89 zł Woda Mama i Ja 1,5 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,63 zł/l 1,89 zł/op. 0,95 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2 1

w cenie

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 2,38 zł Chrupki Cheetos 70 g, 85 g różne rodzaje, ceny jedn. przy zakupie 2 op.: 70 g – 17 zł/kg, 85 g – 14 zł/kg

drugi

pierwszy

1

0

59 op.

79 op.

999

Oszczędzasz 1 zł

Piwo Heineken 3 x 500 ml vol. 5%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 5,99 zł/l

8

99 kpl.

Piwo Książ Czarny Specjał 4 x 500 ml vol. 9% cena jedn. – 5 zł/l

10

Piwo Albert 500 ml* vol. 4,9%

6

5

99

49

Oszczędzasz 1,50 zł

Lay’s 295 g cena jedn. – 18,61 zł/kg

op.

1099 Oszczędzasz 1 zł

Piwo Karmi 4 x 400 ml vol. 0,5%, puszka cena jedn. – 6,24 zł/l

Piwo Steve 500 ml* vol. 4,2%

99

Piwo Sean Dry Stout 500 ml*

kpl.

vol. 6% cena jedn. – 13,98 zł/l

9

*butelka bezzwrotna

699 op.

zł


HITY LUTEGO

Oszczędzasz z kartą 2,70 zł Oszczędzasz bez karty 1,70 zł

Lakiery do włosów Wellaflex 250 ml cena jedn. – 31,96 zł/l z kartą, 35,96 zł/l bez karty dostępne również Pianki 200 ml

799 zł

89999

Oszczędzasz 1 zł

zł

Pasta do zębów Blend-a-med 100 ml

1069

różne rodzaje cena jedn. – 59,90 zł/l

Oferta obowiązuje do 29.02.2016 r.

699 99

5

op.

2999 Oszczędzasz 6 zł

Karma sucha dla psa TESCO 10 kg cena jedn. – 2,40 zł/kg dostępna również Karma mokra dla psa Tesco 1240 g – 3,69 zł/op.

2399 op.

93

PRANIA

1499

2269 Oszczędzasz 9,70 zł

Papier toaletowy Mola 24 rolki

1299 op.

cena jedn. – 0,54 zł/rolka

Oszczędzasz 4 zł

Ręcznik kuchenny papierowy Foxy Tornado 1 rolka

10

99 op.

Oszczędzasz 13 zł

Proszek do prania Bryza 7 kg różne rodzaje, cena jedn. – 4,28 zł/kg dostępny również Proszek do prania Bryza z Vanishem 4,65 kg – 42,99 zł/op. 29,99 zł/op. cena jedn. – 6,45 zł/kg

4299

2999 op.

Oszczędzasz 2,50 zł

34 Oszczędzasz 11 zł

Płyn do prania Perwoll 4 l różne rodzaje cena jedn. – 6 zł/l

16 17

23

99

99 op.

Koncentrat do płukania Lenor 1,425 l różne rodzaje cena jedn. – 7,71 zł/l dostępne również gramatury: 1,3 l, cena jedn. – 8,45 zł/l 1,2 l, cena jedn. – 9,16 zł/l

10

1349

Oszczędzasz 12 zł

99

Żel do prania Bryza 3,96 l lub 2,97 l

op.

różne rodzaje ceny jedn. przy zakupie op.: 3,96 l – 7,07 zł/l 2,97 l – 9,42 zł/l

3999

2799 op.


6999

32

4999

2za

99

12

op.

33

99

zł

– 0,46 zł/szt., Classic 110 szt., cena jedn. – 0,30 zł/szt. All In One 78 szt., cena jedn. – 0,42 zł/szt.

Papier toaletowy Velvet 8 rolek cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,75 zł/rolka

Oszczędzasz 37 zł

6 zł/op. kupując 2 op.

Tabletki do zmywarek Finish dostępne rodzaje: All In One Max 72 szt., cena jedn.

Karma sucha dla psa Pedigree 8,4 kg różne rodzaje, cena jedn. – 4,05 zł/kg

10,39 zł/op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 16 zł

699 Oszczędzasz 1 zł

Ręcznik kuchenny papierowy Mola 2 rolki różne rodzaje cena jedn. – 3 zł/rolka

5

99 op.

op.

1479 Oszczędzasz 4,80 zł

9

99

Kostki do WC Bref Power Aktiv 3 x 50 g

op.

różne rodzaje, cena jedn. – 66,60 zł/kg

1699 Oszczędzasz 3 zł

Płyn do dezynfekcji WC Domestos 2 l

1399 op.

cena jedn. – 7 zł/l

17 lutego Dzień Kota 299 Oszczędzasz 0,70 zł

Karma mokra dla kota Butcher’s Classic 400 g

2

29 op.

cena jedn. – 5,73 zł/kg

1499 Oszczędzasz 3 zł

Karma sucha dla kota Kitekat 1,8 kg różne rodzaje cena jedn. – 6,66 zł/kg

1199 op.

Karma mokra dla kota Pet Specialist

20 % taniej

999 Oszczędzasz 2 zł

Żwirek dla kota TESCO 5 kg różne rodzaje cena jedn. – 1,60 zł/kg

7

99 op. Cena na etykiecie zawiera obniżkę.


2 op. za 22,99 zł

2 w cenie 1

Dezodorant w szkle Nike 75 ml cena jedn. przy zakupie 2 op. – 153,27 zł/l dostępny również Dezodorant Nike w sprayu 200 ml – 9,99 zł/op., cena jedn. – 49,95 zł/l 22,99 zł/op. 11,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

Mydło w płynie Luksja 400 ml różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6,25 zł/l 3,79 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 14,99 zł

5

1099

Kupując żel pod prysznic Le Petit Marseillais 400 ml

zł

kpl.

cena stand. – 10,99 zł/op., cena jedn. – 27,48 zł/l

weź mleczko do ciała 250 ml gratis cena stand. – 14,99 zł/op., cena jedn. – 59,96 zł/l

mleczko

Jestem

nowy

Oszczędzasz 8 zł

Get Ready, Dynamic Pulse, Pure Lightness cena jedn. – 226,53 zł/l dostępne również inne warianty w obniżonych cenach

16

99 op.

2999

1299

2499

Dezodorant w szkle Adidas 75 ml

Oszczędzasz 5 zł

Żel pod prysznic Adidas 400 ml różne rodzaje cena jedn. – 19,98 zł/l

7

99 op.

Oszczędzasz 7 zł

Woda toaletowa Axe 100 ml

2299 op.

różne rodzaje cena jedn. – 229,90 zł/l

1099 Oszczędzasz 3 zł

Mydło w płynie Biały Jeleń 1 l

18 19

7

99 op.

789

Oszczędzasz 0,90 zł

Płyn do kąpieli Luksja 1 l różne rodzaje

6

99 op.

999 Oszczędzasz 2 zł

Świeca zapachowa AirWick 105 g różne zapachy cena jedn. – 76,10 zł/kg

7

99 op.


Jestem

nowy

1799 Oszczędzasz 3 zł

Pianka do włosów Pantene 180 ml

1499 op.

cena jedn. – 83,28 zł/l

1799 Oszczędzasz 5 zł

Lakier do włosów Pantene 250 ml

12

99 op.

1399 Oszczędzasz 3 zł

1099

Szampon do włosów Pantene 400 ml

op.

cena jedn. – 27,48 zł/l dostępna również Odżywka 360 ml

cena jedn. – 51,96 zł/l

1199

1499 Oszczędzasz 2 zł

1099

Oszczędzasz 1 zł

Szampon do włosów Syoss 500 ml

op.

cena jedn. – 21,98 zł/l

3499 Oszczędzasz 10 zł

Szampon do włosów Biosilk 335 ml cena jedn. – 74,60 zł/l dostępna również Odżywka 335 ml – 28,99 zł/op.

2499 op.

Oszczędzasz 2 zł

Jedwab do włosów Biosilk 15 ml

op.

799 99

5

op.

449 Oszczędzasz 0,70 zł

Szampon do włosów Naturia 200 ml

379 op.

cena jedn. – 18,95 zł/l

1799

5999

2299

przeciw siwieniu, wypadaniu włosów, łupieżowi cena jedn. – 133,27 zł/l

1299

cena jedn. – 43,30 zł/l dostępna również Pianka Syoss 250 ml

cena jedn. – 399,33 zł/l

Oszczędzasz 10 zł

Oszczędzasz 3 zł

Specjalistyczny szampon do włosów DX2 150 ml

Lakier do włosów Syoss 300 ml

19

99 op.

Maszynka do golenia Gillette Fusion Manual dostępna również Maszynka do golenia Gillette Fusion Power – 59,99 zł/op.

4999 op.

Oszczędzasz 2 zł

Maszynki do golenia damskie Venus 3 szt. cena jedn. – 5,33 zł/szt.

1599 op.


MOC ZDROWEJ SKÓRY

56>6NJDŽ

+LYTH[VSVNPJaUH LRZWLY[`aH +V]L WVéǃJaVUH a WYa`QLTUVNjJPǃ :WH

30 % taniej

7VKHY\Q VKYVIPULJ S\RZ\Z\ IPULJ S\RZ\Z\ \ UH >HSLU[`URPP 20 21

Specjalnie na Walentynki odbierz prezent dla swojej ukochanej. 7Ya` aHR\WPL WYVK\R[}^ =HZLSPUL WV^`ǏLQ aé RVZTL[`JaRH w prezencie!


15,49 zł

10,99 zł

Oszczędzasz 4,50 zł

Płyn do płukania ust Colgate 500 ml różne rodzaje cena jedn. – 21,98 zł/l

5,99 zł

5,49 zł

17,99 zł

Oszczędzasz 0,50 zł

11,99 zł

Pasta do zębów Colgate Max White 125 ml

Oszczędzasz 6 zł

Pasta do zębów Colgate Max White Expert 75 ml

różne rodzaje, cena jedn. – 43,92 zł/l

cena jedn. – 159,87 zł/l

12,99 zł

7,99 zł

8,99 zł

Oszczędzasz 2 zł

Żel pod prysznic Palmolive Refresing 500 ml

Szampon do włosów Palmolive 350 ml

różne rodzaje cena jedn. – 15,98 zł/l

różne rodzaje cena jedn. – 19,97 zł/l

Jestem

nowy 6,99 zł

4,99 zł

Oszczędzasz 2 zł

9,99 zł

7,99 zł

Płyn uniwersalny Ajax 1 l

Oszczędzasz 2 zł

różne zapachy

Spray do czyszczenia różnych powierzchni Ajax 500 ml

9,99 zł

7,99 zł

Oszczędzasz 2 zł

Skoncentrowany żel uniwersalny do czyszczenia różnych powierzchni Ajax Max Power 750 ml

różne rodzaje cena jedn. – 15,98 zł/l

różne zapachy, cena jedn. – 10,65 zł/l

1599

4499

10499

6999 szt.

3499 op.

1099

9

99 op.

9

99 op.

Oszczędzasz 6 zł Oszczędzasz 35 zł

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality CrossAction, Vitality White & Clean

6,99 zł

Oszczędzasz 5 zł

Oszczędzasz 10 zł

Końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B 1 szt. dostępna również Końcówka do szczoteczki elektrycznej dla dzieci

Pasta do zębów Sensodyne pro szkliwo Whitening 75 ml cena jedn. – 133,20 zł/l dostępny również Płyn do płukania ust Sensodyne 500 ml – 14,99 zł/op.

Oszczędzasz 1 zł

Pasta do zębów Parodontax 75 ml cena jedn. – 133,20 zł/l


HITY

Oferta obowiązuje do 29.02.2016 r.

11900

11900

7999

Oszczędzasz 39,01 zł

Oszczędzasz 39,01 zł

op.

Lego Droid wyrzutnia 75085

op.

Lego Friends Limuzyna gwiazdy pop 41107

11900

7999

11900

12999 Oszczędzasz 40 zł

79

99

Oszczędzasz 39,01 zł

Lego City Wyspa rabusiów 60131

Lego Duplo zestaw kreatywnego budowniczego 10618

op.

79

99

Oszczędzasz 39,01 zł

2999

4999

29

99

Oszczędzasz 20 zł

Płyn do chłodnic Dynagel -37°C 5 l

Oszczędzasz 10 zł

op.

KUCHENKA GAZOWA

PŁYTA GRZEJNA

1999

para

Gumofilce ogrodowe

cena jedn. – 6 zł/l

op.

rozmiary: 40-44

KUCHENKA KUCHENKA HALOGENOWA ELEKTRYCZNA

Zestaw do sprzątania Vileda Ultramax dostępny również Wkład do mopa Vileda Ultramax – 34,99 zł/szt. 28,99 zł/szt.

Oszczędzasz 0,50 zł

Doniczka plastikowa z podstawką ø 11 cm różne kolory dostępne również w rozmiarach: ø 13 cm – 1,99 zł/szt. ø 15 cm – 2,99 zł/szt. ø 19 cm – 4,49 zł/szt.

8999

kpl.

199

149 szt.

KUCHENKA CERAMICZNA

9999

4999

Oszczędzasz 50 zł

kpl.

Zestaw garnków TESCO 6 elementów

14900 Oszczędzasz 89,01 zł

Zestaw 2 patelni Tefal Boost ø 20 cm i ø 26 cm

5999

kpl.

4,5”

19900 5 rat 0% po 39,80 zł szt.

2199

Smartfon Navon D450 • procesor QUAD Core 1,3 GHz • ekran 4,5” (843 x 480) IPS • Dual SIM • 3,5 G (H+) • aparat 5 MP (z tyłu) + 2 MP (z przodu) • GPS, Bluetooth, Wi-Fi, radio FM • 512 MB RAM + 4 GB Flash (rozszerzalne) • Android 5.1 Lollipop

Oszczędzasz 7 zł

Zestaw 2 kubków porcelanowych Luminarc w komplecie 2 różne kolory

1499

kpl.


9

99 op.

Potpourri różne rodzaje

549

Jestem

nowy

399 szt.

Oszczędzasz 1,50 zł

Szklanka do kawy irlandzkiej

5349 3900

8

99 szt.

Oferta wyprzedażowa różne tytuły Oferta dostępna od 18.02.2016 r.

31

99

szt.

szt.

Oszczędzasz 11,50 zł Oszczędzasz 7,01 zł

Rok z Ewą Chodakowską

999

Elektroniczna waga łazienkowa

1299

szt.

szt.

DVD filmy na walentynki

DVD filmy romantyczne

Sprawdź w punkcie

5 lub 10 rat na zakupy powyżej 150 zł

4199

na terenie sklepu

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Promocja „Darmowe raty 0%” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa od dnia 1.03.2013 r. do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł; oraz 950 zł, całkowita kwota do zapłaty: 950 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 95 zł – przykład reprezentatywny. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa – wg stanu na 17.12.2015 r. Pełna informacja o kartach kredytowych Clubcard i kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulamin „Promocyjne raty w Tesco – kredyt 0%”, dotyczący promocji „Darmowe raty 0%” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Promocja „Darmowe raty 0%” nie jest dostępna w HM Starachowice. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Wybrana odzież formalna, torebki i buty damskie

1.

30%

30% taniej*

30 90 129 szt.

]ã

*Oferta promocyjna ważna od 11 do 24.02.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, dotyczy wybranych produktów z kolekcji.

2.

4.

7.

30% 30 69 99 szt.

]ã

30%

30%

30 76 109

30 69 99

szt.

szt.

]ã

]ã

3. 5.

8.

30%

30%

80 51 74

30 34 49

para

szt.

]ã

]ã

9.

6.

30

30

%

30%

%

30 48 69

30 55 79

40 43 62

para

para

]ã

szt.

]ã

]ã

1. Sukienka damska, rozmiary: 34-48; 2. Marynarka damska, rozmiary: 34-48; 3. Spodnie damskie, rozmiary: 34-48; 4. Sukienka damska, rozmiary: 34-48; 5-6. Buty damskie, rozmiary: 36-42; 7-9. Torebka damska.

Wybrana odzież formalna męska % taniej**

30

**Oferta promocyjna ważna od 11 do 24.02.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu.

GAZETKA obowiązuje w następujących hipermarketach

:

BEŁCHATÓW: ul. Kolejowa 6; BIELSKO-BIAŁA: ul. Warszawska 180*; BYDGOSZCZ: ul. Toruńska 101*; BYTOM: ul. Chorzowska 86; CZĘSTOCHOWA: ul. Drogowców 43*; GDAŃSK: ul. Cienista 30*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*, ul. Nowowiczlińska 35*; GLIWICE: ul. Łabędzka 26*, ul. Pszczyńska 315; GŁOGÓW: ul. Piłsudskiego 12; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Górczyńska 19, ul. Słowiańska 70*; INOWROCŁAW: ul. Wojska Polskiego 16; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Majkowska 28, ul. Wojska Polskiego 2; KATOWICE: ul. Chorzowska 107*; KIELCE: ul. Świętokrzyska 20; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*, ul. Wielicka 259*; LESZNO: ul. Poznańska 3; LUBIN: ul. I. Paderewskiego 101*; LUBLIN: ul. W. Orkana 4*; ŁOMŻA: ul. Zawadzka 38; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Pojezierska 93*, ul. Widzewska 22*; MIELEC: ul. Żeromskiego 15*; NOWY SĄCZ: ul. Prażmowskiego 11; OLSZTYN: ul. Pstrowskiego 16*; OPOLE: ul. Ozimska 72*; OSTROŁĘKA: ul. Generała Armii A. Gorbatowa 30*; OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: ul. Mickiewicza 30; OSTRÓW: ul. Kaliska 120; PIŁA: ul. Bydgoska 135; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*, ul. Serbska 7*; PRZEMYŚL: ul. Lwowska 36*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; RZESZÓW: al. Powstańców Warszawy 13*; SKIERNIEWICE: ul. C. Liska 1; SOCHACZEW: ul. Wójtówka 2d; STALOWA WOLA: ul. Przemysłowa 2b; STARACHOWICE: ul. Wyszyńskiego 14*; STARGARD: ul. Szczecińska 81; STAROGARD GDAŃSKI: ul. Zblewska 5; SUWAŁKI: ul. Kościuszki 103; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; ŚWIDNICA: ul. Strzegomska 2; TARNOWSKIE GÓRY: ul. Zagórska 220; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: ul. Fieldorfa 41*, ul. Górczewska 212/226*, al. KEN 14*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA-PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WŁOCŁAWEK: ul. Kruszyńska 17/27; WROCŁAW: ul. Czekoladowa 11, ul. Długa 37/47*, ul. Legnicka 58, ul. Paprotna 7*; WRZEŚNIA: ul. Kaliska 17; ZIELONA GÓRA: ul. Energetyków 2a*; ŻARY: ul. Broni Pancernej 15.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. Oferta handlowa ważna w dniach 11.02-17.02.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy. Stacje paliw czynne 6.00-24.00.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka od 11.02 do 17.02.2016 by iUlotka.pl - Issuu