48/2016 -45%
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej
Jajko Kinder Niespodzianka
20g, różne rodzaje cena jedn. 99,50 zł/kg
Mandarynki luz
349
3,59
kg
199
op.
Karkówka wieprzowa bez kości
Masło Polskie Ekstra 82%
Papier toaletowy Regina
200g, cena jedn. 18,95 zł/kg
16 rolek, cena jedn. 0,74 zł/szt.
luz*, paczka vacuum
1099 999
379
1199
Czekolada Milka
Ciastka Oreo
Dezodoranty Rexona
różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 176g 16,99 zł/kg
40-150ml, różne rodzaje cena jedn. op. 150ml 46,60 zł/l
kg
z
4,49
kg
op.
87-100g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie czekolady 100g 23,90 zł/kg
3,59
239 op.
18,99
-33%
4,99
299 op.
op.
-40%
8,99
699 op.
-36%
-22%
*Oferta nie obejmuje produktów już przecenionych. Oferta obowiązuje od 01.12.2016 do 29.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rabat dotyczy artykułów przemysłowych z wyłączeniem artykułów elektrycznych oraz produktów do sprzątania i przechowywania. Rabat uwzględniony na etykiecie cenowej.
Bajkowych prezentów od Świętego Mikołaja Chłopcy 1.
2.
3.
34
34
6.
7.
00
szt.
00
szt.
5.
17 00
para
45 00
szt.
4.
25 00
szt.
9.
8.
29 00
szt.
34 00
szt.
29 00
szt.
42 00
para
Dziewczynki 10.
11.
12.
34
29
15.
16.
00
szt.
00
szt.
14.
25 00
szt.
34 00
szt.
13.
17 00
para
18.
17.
29 00
szt.
22 00
para
29 00
szt.
17 00
para
1. T-shirt chłopięcy, rozmiary: 6-14 lat; 2. T-shirt chłopięcy, rozmiary: 6-15 lat; 3. Rękawiczki chłopięce, jeden rozmiar; 4. Czapka chłopięca, rozmiary: 1-10 lat; 5. Bluza chłopięca, rozmiary: 1-7 lat; 6. T-shirt chłopięcy z długim rękawem, rozmiary: 6-12 lat; 7. T-shirt chłopięcy z długim rękawem, rozmiary: 6-15 lat; 8. Czapka chłopięca, rozmiary: 7-13 lat; 9. Spodnie dresowe chłopięce, rozmiary: 1-7 lat; 10. T-shirt dziewczęcy z długim rękawem, rozmiary: 6-15 lat; 11. T-shirt dziewczęcy z długim rękawem, rozmiary: 1-7 lat; 12. Czapka dziewczęca, rozmiary: 1-6 lat; 13. Rękawiczki dziewczęce, jeden rozmiar; 14. T-shirt dziewczęcy z długim rękawem, rozmiary: 6-15 lat; 15. T-shirt niemowlęcy, rozmiary: 56-92 cm; 16. Legginsy dziewczęce, rozmiary: 1-7 lat; 17. Czapka dziewczęca, rozmiary: 7-13 lat; 18. Legginsy dziewczęce, rozmiary: 1-7 lat.
22
NIVEA WSZYSTKIE
ZESTAWY ŚWIĄTECZNE
30%
*
TANIEJ
* Superoferta ważna w dniach 2-4 grudnia 2016 r. 3
w yb
e n k ę i p a n y ł s y m Po prezenty
ne zest ra min.
y aw
-20%
16 15
18 17
1 Zestaw Natura Siberica do pielęgnacji włosów seria Rokitnikowa 59,99 zł 47,99 zł
5 Zestaw Baylis & Harding z olejkiem z migdałów i jedwabiem 31,99 zł 25,49 zł
3 Zestaw Natura Siberica
6 7-elementowy Zestaw
7 Kufer makijażowy
3 kremy do rąk 15,99 zł 12,79 zł
Baylis & Harding z olejkiem z migdałów i jedwabiem 69,99 zł 55,99 zł
do pielęgnacji ciała, seria Gzel 59,99 zł 47,99 zł rozsuwany 159,99 zł 127,99 zł
9 Kufer makijażowy
11 Woda toaletowa CK Eternity Moment 12 30ml dla kobiet 159,99 zł 79,99 zł cena jedn. 2666,33 zł/l 10 Walizeczka makijażowa dostępna również CK Eternity dla 39,99 zł 27,99 zł mężczyzn w cenie 99,99 zł
14 Hugo Boss Red Men 40ml, dla mężczyzn 209,00 zł 99,99 zł cena jedn. 2499,75 zł/l
15 Woda toaletowa Zippo 16 40ml, różne rodzaje 69,99 zł 39,99 zł cena jedn. 874,75 zł/l
z trzema szufladkami 139,99 zł 111,99 zł
30 4
2 Zestaw Baylis & Harding
17 Dezodoranty w szkle David Beckham 75ml, różne rodzaje 34,99 zł 22,99 zł cena jedn. 306,53 zł/l
4 Zestaw Natura Siberica do pielęgnacji twarzy cera sucha i normalna 59,99 zł 47,99 zł
8 Kufer makijażowy z lusterkiem 89,99 zł 71,99 zł
13 Davidoff Champion Energy woda po goleniu 90ml 159,99 zł 79,99 zł cena jedn. 888,78 zł/l 18 Dezodoranty w szkle Katy Perry’s, Beyonce, Celine Dion 75ml, różne rodzaje 34,99 zł 22,99 zł cena jedn. 306,53 zł/l
e n k ę i p a n y ł s y m Po prezenty
ne zest ra
w yb
y aw
-20%
13
14
1 Zestaw Hattric
2 Zestaw Dove Cool Fresh
5 Zestaw STR8 Live True
6 Zestaw STR8 Original
dezodorant + woda po goleniu 36,99 zł 29,49 zł żel pod prysznic + dezodorant 29,99 zł 15,99 zł
9 Zestaw Axe Africa
żel pod prysznic + dezodorant + ręcznik 22,99 zł 18,39 zł dezodorant w naturalnym sprayu + żel pod prysznic + mini deo 29,99 zł 23,99 zł
10 Zestaw Adidas Adipure After Sport dezodorant antyperspirujący + żel pod prysznic 13 Zestaw Nike męski 19,99 zł 15,99 zł dezodorant w naturalnym sprayu + dezodorant 29,99 zł 23,99 zł żel pod prysznic + dezodorant 19,99 zł 15,99 zł
3 Zestaw Dove Extra Fresh
żel pod prysznic + dezodorant 18,99 zł 18,39 zł
7 Zestaw STR8 Red Code
woda toaletowa 100ml + dezodorant 150ml 46,99 zł 37,49 zł
11 Zestaw Adidas Pure Game dezodorant w naturalnym sprayu + dezodorant 31,99 zł 25,49 zł
4 Zestaw Fa Men Xtreme & Syoss z kosmetyczką żel pod prysznic + dezodorant + szampon 34,99 zł 27,99 zł
8 Zestaw Axe Black
żel pod prysznic + dezodorant 19,99 zł 15,99 zł
12 Zestaw Adidas UEFA III dezodorant w naturalnym sprayu + żel pod prysznic 28,99 zł 22,99 zł 14 Zestaw David Beckham Classic dezodorant w naturalnym sprayu + dezodorant 37,99 zł 29,99 zł
5
MAGIA ŚW. MIKOŁAJA -20%
-20%
Żelki Haribo Box 720g, cena jedn. 33,32 zł/kg
Figurki czekoladowe siatka 85g, cena jedn. 37,53 zł/kg
29,99
2399
3,99
319
op.
Moneta czekoladowa
op.
699 op.
479
-20%
op.
150g, cena jedn. 73,26 zł/kg
120g, cena jedn. 58,25 zł/kg
8,99
5,99
Miniczekoladki Milka
Czekolada Smarties
80g, cena jedn. 59,87 zł/kg
-22%
1099
Galaretki owocowe
200g, cena jedn. 14,95 zł/kg
op.
Cukierki Skittles Box
273g, cena jedn. 87,87 zł/kg
3,69
op.
6
299 op.
2599
-22%
Snickers Mix
754g, cena jedn. 34,47 zł/kg
32,99
13,99
-21%
-19%
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
29,99
2399 op.
-20%
Cukierki z orzechami M&M’s Box 365g, cena jedn. 54,76 zł/kg
Cukierki czekoladowe M&M’s Box 342g, cena jedn. 58,45 zł/kg
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
Kalendarz adwentowy
75g, cena jedn. 53,20 zł/kg
o ile w gazetce nie określono inaczej Pianki bałwanek
90g, cena jedn. 33,22 zł/kg
29,99
1999 op.
-30%
4,99
299
Cukierki Quality Street
550g, cena jedn. 38,16 zł/kg
399 op.
3,79
-21%
op.
-20%
Cukierek Quality Street
350g, cena jedn. 79,97 zł/kg
Cukierki Rowntrees Box
750g, cena jedn. 39,99 zł/kg
39,99
op.
43,99
29,99
2099 op.
-30%
29
2799
99 op.
-30%
-30%
Kalendarz adwentowy Lindor 300g, cena jedn. 159,97 zł/kg
Figurki czekoladowe Smarties 124g, cena jedn. 161,20 zł/kg
Cukierki Rowntrees
125g, tuba, cena jedn. 55,92 zł/kg
8,99
699 op.
-22%
Kolekcja słodyczy Sweet Shop 600g, cena jedn. 54,83 zł/kg
28,99
1999 op.
-30%
Cukierki Smarties Activity
130g, cena jedn. 145,31 zł/kg dostępne również Milkybar Activity 120g
47,99
3299 op.
-30%
26,99
1889 op.
-30%
59,99
4799 op.
-20%
Smarties figurka pingwin 120g, cena jedn. 104,91 zł/kg
17,99
1259 op.
-30% 7
WYPIEKI OD SERCA
Margaryna Palma
250g, kupując 1 op. 1,99 zł/op. kupując 2 op. 1,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 6,00 zł/kg
Twaróg półtłusty Tesco
Margaryna Śniadaniowa Bielmar 500g, cena jedn. 5,98 zł/kg
200g, cena jedn. 9,56 zł/kg dostępny również tłusty, chudy
2,79
2
kupując 2 op.
39
300
op.
zł
200g, cena jedn. 32,45 zł/kg
1kg
8,49
599 op.
zł
3,99
299 op.
649 op.
-60%
Nowy!
Śmietany luksusowe 180g 330g 500g 1 kg 12% i 18%
-24%
Jaja bez GMO 20 szt., klasa wagowa L cena jedn. 0,50 zł/szt.
Mleko Polskie 3,2% oraz 2% Mlekovita
Nowy!
Ser mascarpone 250g, cena jedn. 21,96 zł/kg
14,99
219 op.
8
999 op.
-15%
-33%
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
-20% %
Cena na etykiecie zawiera obniżkę.
1l
2,59
-25%
Masło klarowane 99,9%
Twaróg Sernikowy Zott
14,99
2za 3
6,39
549 op.
y
Korzenne pyszności Składniki:
Sposób przygotowania:
• 1 jajko • 2 i ¼ szklanki mąki pszennej • ¼ szklanki miodu • 80g masła • ½ szklanki drobno mielonego brązowego cukru
• 2 i ¼ szklanki mąki pszennej • 2 łyżki przyprawy korzennej • 1 łyżeczka sody oczyszczonej
1. Lekko podgrzej w małym garnuszku miód z masłem, następnie dodaj pozostałe składniki i całość zmiksuj. Odstaw do schłodzenia. 2. Rozwałkuj ciasto tak, żeby miało grubość maksymalnie 3 mm, wałkując, podsypuj mąką. 3. Wykrój z ciasta gwiazdki, serduszka, małe choinki i inne kształty, które podsunie Ci fantazja, a następnie przełóż je na wyłożoną papierem blachę. Jeśli chcesz zawiesić pierniczki na choince, zrób otwory jeszcze przed upieczeniem. 4. Piecz przez 10 minut w temperaturze 180°C. 5. Przed lukrowaniem poczekaj, aż ciasteczka ostygną. Pamiętaj, żeby przechowywać pierniczki w szczelnym pudełku – dzięki temu zachowają świeżość i chrupkość nawet na kilka miesięcy. Tesco życzy smacznego!
Mak
Kokos
250g, cena jedn. 15,96 zł/kg
500g, cena jedn. 11,98 zł/kg
6,99
599
399
op.
op.
Migdały
Rodzynki
500g, cena jedn. 37,98 zł/kg
21,99
500g, cena jedn. 13,98 zł/kg
7,29
1899
699
op.
op.
Miks owoców
Plasterki migdałów
100g, cena jedn. 29,90 zł/kg
100g, cena jedn. 39,90 zł/kg
299 op.
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
4,99
399 op.
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej
-20% 9
Powidła węgierkowe Łowicz
Tylko
290g, cena jedn. 12,38 zł/kg
w
Krem do tortów Dr. Oetker różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Krem waniliowy 120g 21,58 zł/kg
Pisaki cukrowe, żelowe Dr. Oetker różne rodzaje i gramatury dostępne również: Pisak żelowy srebrny, złoty 19g 3,99zł/op. 2,99 zł/op.
4,29
359 op.
5,69
4
79 op.
-16%
Żelatyna Dr. Oetker
-16%
20g, dostępna również żelatyna Dr. Oetker 50g w cenie 4,19 zł/op. 3,49 zł/op.
3,09
259 op.
-16%
Babeczki Disney różne rodzaje i gramatury
W promocji biorą udział: budyń 64g galaretka 75g kisiel 58g
Wszystkie budynie galaretki kisiele Delecta
1,99
169 op.
-20% %
y
-15%
Mąka Basia tortowa extra
5,49
459 op.
-16%
Krem Wedlowski
230g, czekoladowy, karmelowy cena jedn. 30,39zł/kg
1kg
Cukier puder Sweet Family 500g, cena jedn. 3,38 zł/kg
2,79
1,99
169 op.
249 op.
-15%
Płatki Corn Flakes
8,99
699
Płatki Oats różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Cheerios Oats z żurawiną 350g 21,69 zł/kg
op.
Płatki Tesco
450g, Miód i Orzech, Choco cena jedn. 16,87 zł/kg
450g, różne rodzaje cena jedn. 8,87 zł/kg
8,99
8,99
759 op.
10
-22%
759 op.
-15%
-15%
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
4,99
399 op.
-20%
PSZENNE PRZEKĄSKI
-20% Chałka z kakao*
-20% Bałwanek drożdżowy
280g cena jedn. 14,25 zł/kg
60g cena jedn. 33,17 zł/kg
4,99
3
99
2,49
199
-15%
szt.
szt.
Ślimak drożdżowy 60g cena jedn. 28,17 zł/kg
1,99
169 Propozycja podania
szt.
Makowiec
Keks angielski
400g, cena jedn. 12,48 zł/kg
Chałka maślana z miodem Ölz
450g, cena jedn. 13,31 zł/kg
500g, cena jedn. 15,98 zł/kg
6,29
499 op.
-21%
Ciasto Pupil
7,99
599 op.
-25%
Krajanka piernikowa wielkopolska
380g, cena jedn. 21,03 zł/kg
799 op.
-20%
11,99
799 op.
Sernik Rosa
Chleb wiejski
luz
500g cena jedn. 5,98 zł/kg
21,99
1599 kg
-27%
3,99
299
szt.
799 op.
-27%
Ciasta Tesco* Makowe z serem, Orkiszowe luz dostępne również ciasto piernikowe w cenie 14,99 zł/kg 10,99 zł/kg
500g, cena jedn. 15,98 zł/kg
9,99
10,99
-33%
15,99
1399 kg
Chleb z ziarnami
350g, cena jedn. 14,26 zł/kg bez glutenu
-25%
5,99
499 op.
* Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, al. Piłsudskiego 15/23, Warszawa, ul. Tysiąclecia 7, Września, ul. Kaliska 17, Żary, ul. Broni Pancernej 15, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16, Sochaczew, ul. Wojtówka 2D, Starachowice, ul. Wyszyńskiego.
11
Pomarańcze na soki
2kg, cena jedn. 3,15 zł/kg
EGZOTYCZNE SMAKI Jabłka Szampion 4 szt., dostępne również jabłka Ligol 4 szt.
Kiwi 1 kg, koszyk
629 op.
op.
49 op.
Propozycja podania
4
199
Mango Finest szt.
Jabłka Gala
Pieczarki
luz
luz
599
179
555
Kapusta pekińska
Papryka czerwona
Bromelia w ceramicznej osłonce
luz
luz
luz
szt.
kg
kg
149
599
2999
Cyprysik Ellwoodii mix
Cyklamen w ozdobnej osłonce
Poinsecja wielopędowa*
kg
kg
szt.
szt.
3-5 kwiatów, 11-12 cm
499
szt.
12
1499
szt.
* Cena nie dotyczy osłonki ceramicznej.
899
szt.
PRZYSMAKI WSZYSTKICH DZIECI
Tylko w Danonki 8 × 50g
+ gratis
figurki
cena jedn. 14,98 zł/kg
5
Kinder Mleczna Kanapka
99
4 × 28g
kpl.
+ gratis
2za 9
zł
Danone 4paki 4 × 140g, 4 × 125g, 4 × 120g , 4 × 100g cena jedn. np. 4 × 140g 8,91 zł/kg kupując 1 kpl. 4,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. 4,50 zł/kpl.
kupując 2 kpl.
1 sztuka
cena jedn. 49,64 zł/kg
5
900 zł
56
kpl.
Nowy!
Jogurty typu greckiego Piątnica 150g, różne rodzaje cena jedn. 11,27 zł/kg
kupując 2 op.
178
Ser Puszysty NaTurek
Ser Brie oraz Camembert
140g, różne rodzaje cena jedn. 20,64 zł/kg
3,19
289 op.
200g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,89 zł/op. kupując 2 op. 1,42 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,10 zł/kg
150g, kupując 1 op. 1,19 zł/op. kupując 2 op. 0,89 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 5,93 zł/kg
139 op.
Ryż na Mleku Riso
Jogurt naturalny gęsty Bakoma
zł
drugi za
½ ceny
100g
zł
½ ceny
2za 7
kupując 2 op.
700
zł
zł
Ser żółty
luz, cena jedn. 15,90 zł/kg
159
284
drugi za
125g, 120g, różne rodzaje kupując 1 op. 4,19 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 120g 29,17 zł/kg
Ser Gouda
2,29
kupując 2 op.
150g, plastry, różne rodzaje cena jedn. 26,60 zł/kg
-30%
4,75
399 op.
-16% 13
Kiełbasa bolońska lub polska surowa długo dojrzewająca
230g, cena jedn. 34,74 zł/kg
+ gratis deska do krojenia
WĘDLINY, PO KTÓRE WRACASZ
-25% Schab lub karczek z weka luz, cena jedn. 14,90 zł/kg
-21% Kabanosy wieprzowe lub drobiowe
799
1,99
120g cena jedn. 41,58 zł/kg
op.
149
100g
6,29
499
Propozycja podania
kg
Polędwica sopocka
Parówki Jedynki, Jedynki z serem lub Jedynki Men
luz, paczka, cena jedn. 16,90 zł/kg dostępna również Polędwica sopocka drobiowo-wieprzowa luz, cena jedn. 12,90 zł/kg
169
100g
-15%
Rolada z kurcząt
luz, cena jedn. 13,90 zł/kg dostępna również Rolada z kurcząt 100g 2,49 zł/op., cena jedn. 24,90 zł/kg
1,79
139
100g
-22%
Szynka gotowana
599 zł
14
2za 6
kupując 2 op.
600
zł
zł
Boczek wędzony parzony
149
100g
-16%
luz, paczka, cena jedn. 11,90 zł/kg dostępna również Kiełbasa podwawelska 520g 8,99 zł/op. cena jedn. 23,32 zł/kg
drugi dowolny za
½ ceny
1,50
119
100g
179
100g
-33%
luz, cena jedn. 9,90 zł/kg dostępny Pasztet ciechanowski Cedrob
luz, paczka cena jedn. 15,90 zł/kg
1,89
2,69
Pasztet domowy Indykpol
Kiełbasa podwawelska
100g, lub Kindziuk 80g kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op., cena jedn. przy zakupie 2 op. szynki 29,95 zł/kg
kupując 2 op.
luz, paczka cena jedn. 17,90 zł/kg
200g, kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 15,00 zł/kg
e Nasz ny W ę d li
1,99
Kabanosy klasyczne
-21%
1,29
099
100g
-23%
Salami adwentowe
600g, cena jedn. 23,32 zł/kg
17,99
1399 op.
-22%
Propozycja podania
ŁOSOŚ NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA Łosoś filet 250g cena jedn. 63,96 zł/kg
1599 op.
Żeberka wieprzowe extrawwmięsne
Filet z kurczaka luz
luz
10,99
899
-18%
kg
kg
-19%
Podudzie z indyka
-25%
kg
250g, cena jedn. 23,96 zł/kg
luz
2599
1199 Tatar wołowy Tesco
Udziec wołowy bez kości
31,99
15,99
6,99
599 op.
Karp żywy
luz
Skrzydła z indyka luz
7,99
599 kg
-25%
Filet z morszczuka bez skóry
475g, paczka, cena jedn. 23,14 zł/kg
8,99
499 kg
-44%
12,99
1199 kg
12,99
1099 op.
-15% 15
MORSKIE SPECJAŁY
-16%
-20% Filet śledziowy delikatny 380g cena jedn. 21,02 zł/kg dostępny również Filet śledziowy matjas 400g cena jedn. 19,98 zł/kg
Filet śledziowy matjas Tesco 250g cena jedn. 16,76 zł/kg
Filet śledziowy à la matjas luz
4,99
12
op.
9,99
90
799
kg
op.
Propozycja podania
4
19
Filety śledziowe
Filety śledziowe wiejskie
600g, cena jedn. 19,82 zł/kg dostępne również Filety śledziowe z suszonymi pomidorami lub z chilli 13,99 zł/op., cena jedn. 23,32 zł/kg
800g, w sosie śmietanowym cena jedn. 14,99 zł/kg
Filety śledziowe w sosach 280g, różne rodzaje cena jedn. 20,89 zł/kg
ceny do weryfikacji
14,69
1199 op.
-18%
Filety lub koreczki śledziowe
759 op.
-16%
700g, cena jedn. 9,70 zł/kg
679 op.
16
op.
-15%
250g, cena jedn. 19,96 zł/kg dostępny również śledź patroszony 200g 3,49 zł/op. cena jedn. 17,45 zł/kg
Flaki po warszawsku
7,99
1189 Makrela tusza
400g, cena jedn. 18,98 zł/kg
8,99
13,99
585 op.
100g, cena jedn. 133,50 zł/kg
15,69
1335
Pierogi
Ciasto francuskie XXL
op.
9,19
799 op.
-16%
Łosoś norweski
499 1kg, różne rodzaje
-15%
6,99
op.
-15%
375g, cena jedn. 10,64 zł/kg dostępne również Ciasto na tartę 250g, cena jedn. 15,96 zł/kg
4,95
399 op.
-19%
Krewetki blanszowane
Panierowana kostka z dorsza
31-40, 400g, paczka cena jedn. 64,98 zł/kg
400g, cena jedn. 14,98 zł/kg
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
32,99
2599 op.
o ile w gazetce nie określono inaczej
-15%
Ryba z pieca
Polędwica z dorsza 420g cena jedn. 42,83 zł/kg dostępne również polędwica z halibuta oraz filet z łososia
8,79
699 op.
-20%
Pierogi z mięsem Jawo
400g, z sosem brokułowo-serowym cena jedn. 15,98 zł/kg
450g, różne rodzaje
21,99
1799 op.
-18%
Chicken Box
7,99
639 op.
600g cena jedn. 19,98 zł/kg
-15%
6,39
469 op.
-27%
Zawijaniec wędzony z łososia
Makrela wędzona
luz, cena jedn. 21,90 zł/kg
luz, cena jedn. 11,90 zł/kg
13,99
1199 op.
Halibut wędzony na gorąco dzwonki luz, cena jedn. 45,90 zł/kg
119
219
Łosoś wędzony brzuszki
Łosoś wędzony filet
100g
100g
luz, cena jedn. 39,90 zł/kg
luz, cena jedn. 14,90 zł/kg
459
100g
Dorsz atlantycki wędzony luz, cena jedn. 19,90 zł/kg
1,59
149
100g
199
100g
399
100g 17
Łosoś z sosem pomidorowym
1599
Raki luizjańskie
500g, cena jedn. 35,98 zł/kg
Uszka z mięsem Proste historie 300g cena jedn. 13,30 zł/kg
3
Krewetki panierowane
op
390g, cena jedn. 41,00 zł/kg
99 op.
1499
300g, cena jedn. 49,97 zł/kg
17
99 op.
Uszka z kapustą i grzybami Proste historie 300g cena jedn. 9,30 zł/kg
op.
Ośmiorniczki baby
Krewetki z masełkiem czosnkowym 250g, cena jedn. 51,96zł/kg dostępne różne rodzaje
279 op.
op.
1299 op.
Zupa grzybowa z podgrzybkami Proste historie 450g cena jedn. 13,21 zł/kg
Pierogi z kapustą i grzybami
499
dostępne również z grzybami w cenie 4,99 zł/op. cena jedn. 9,98 zł/kg
18
116 699
500g, cena jedn. 33,98zł/kg
op.
599 op.
Warzywa na patelnię Hortex
Pizza Tesco różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 5,99 zł/op. kupując 2 op. 5,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Pizza Mozzarella 320g 15,63 zł/kg
450g, różne rodzaje cena jedn. 7,98 zł/kg
4,49
359 op.
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
-20%
o ile w gazetce nie określono inaczej
Zupa podgrzybkowa Devaldano
2za 10
kupując 2 op.
10 00
zł
zł
400g, cena jedn. 14,98 zł/kg
Frytki Aviko Super Crunch
Multipack lodów Magnum mini
750g, cena jedn. 8,65 zł/kg
6 x 60ml, różne rodzaje cena jedn. 27,75 zł/l
7,99
599 op.
-25%
Mieszanka owocowa Tesco 450g, cena jedn. 10,64 zł/kg
8,99
649 op.
-27%
5,99
479 op.
-20%
15,69
999 op.
-36%
ŚWIĄTECZNA MAGIA SMAKÓW
Kaczka pieczona z majerankiem
19 99 szt.
Łosoś norweski
z suszonymi pomidorami, szpinakiem i mozzarellą
9 99 szt.
Zamów gotowe dania na Święta! Oferta nie dotyczy hipermarketów w: Kaliszu (Wojska Polskiego), Łodzi (Widzewska), Rudzie Śląskiej, Tarnowie, Wrocławiu (Paprotna).
19
WOW! OFERTY Banany
Ziemniak niemyty
luz
luz
349
069
349
Bułka kajzerka
Mięso mielone
Parówki Berlinki
kg
0,29
022
szt.
Płatki kukurydziane
600g, cena jedn. 11,65 zł/kg
7,49
500g wieprzowo-wołowe cena jedn. 8,98 zł/kg
-24%
5,29
449 op.
-15%
400g, cena jedn. 4,23 zł/kg
3,49
169
Mąka tortowa Królowa
Jaja
1kg
250g, cena jedn. 11,96 zł/kg
Kukurydza konserwowa Dawtona
699 op.
kg
kg
60g, cena jedn. 3,67 zł/kg
op.
199 op.
3,49
299 op.
Ser Królewski Sierpc 135g, różne rodzaje cena jedn. 24,37 zł/kg
-51%
3,99
329 op.
-18%
Jogurt naturalny
180g, cena jedn. 4,39 zł/kg
10 szt., klasa wagowa L cena jedn. 0,32 zł/szt.
2,29
20
Pomidory na gałązce
luz
3,99
320 op.
-20%
0,99
079 op.
-20%
WOW! OFERTY Kakao DecoMorreno
Herbata Lipton
Olej Kujawski Kruszwica
100 × 2g, cena jedn. 57,45 zł/kg
150g, różne rodzaje cena jedn. 43,27 zł/kg
1l
6,99
599 op.
14,39
1149
Czekolada 3 × 100g, różne rodzaje cena jedn. 19,97 zł/kg
op.
-20%
Ketchup Pudliszki
599
kpl.
499
-16%
op.
Napoje Coca-Cola
700g, łagodny lub pikantny cena jedn. 6,70 zł/kg
7,77
5,98
2 × 2l, różne rodzaje cena jedn. 1,75 zł/l
-23%
Pieluchy Pampers Box
różne rodzaje, cena jedn. bez karty CC: Midi 126 szt. 0,60 zł/szt. Maxi 106 szt. 0,71 zł/szt. Maxi+ 96 szt. 0,78 zł/szt. Junior 87 szt. 0,86 zł/szt. cena jedn. z kartą CC: Midi 126 szt. 0,58 zł/szt. Maxi 106 szt. 0,69 zł/szt. Maxi+ 96 szt. 0,76 zł/szt. Junior 87 szt. 0,84 zł/szt.
5,99
469 op.
-21%
Ręcznik kuchenny Regina Najdłuższy 2 rolki, cena jedn. 2,99 zł/szt.
7,99
699
kpl.
Red Bull 7 × 250ml, cena jedn. 15,14 zł/l
7499 7299 op.
z
7,99
599
op.
op.
-25%
½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM
Piwo Żubr jasne premium
4 × 0,5l, puszka, kupując 1 kpl. 9,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. 8,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 4,25 zł/l
kupując 2 kpl.
1700 zł
2za 17
2649
kpl.
Woda Żywiec Zdrój 7 × 1,5l + gratis 1,5l cena jedn. 0,89 zł/l
Piwo Tyskie Gronie 4 × 500ml, vol. 5,5% cena jedn. 4,99 zł/l
10,99
zł
29,99
999
kpl.
1179
kpl. 21
HIT MIESIĄCA Mleko Uchate 3,2% oraz 2%
Margaryna Flora pro-activ
400g, cena jedn. 24,98 zł/kg dostępna również margaryna Flora pro-activ o smaku masła 400g
1l kupując 1 op. 2,89 zł/op. kupując 12 op. 1,93 zł/op. cena jedn. przy zakupie 12 op. 1,93 zł/l
Oferta handlowa do 31.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej Jaja kukurydziane
kupując 12 op.
2312 zł
12 8
w cenie
15 szt., klasa wagowa L kupując 1 op. 9,99 zł/op. kupując 2 op. 4,99 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 0,33 zł/szt.
Nowy! 14,29
999 op.
Kasztany jadalne
-30%
Szynka konserwowa
455g, cena jedn. 19,76 zł/kg dostępny również luz 19,90 zł/kg
luz
kupując 2 op.
999 zł
2 1
w cenie
Szynka zrazowa luz, paczka cena jedn. 19,90 zł/kg
1 0 0g odorzuokntouze prtw wy 1 04 g mięsa
999 kg
Łopatka wieprzowa bez kości luz, paczka vacuum
3,79
199
100g
15,49
899 op.
-42%
Filety śledziowe à la matjas
-47%
1kg, cena jedn. wsadu 16,24 zł/kg dostępne również Filety śledziowe à la matjas extra luz, cena jedn. 12,99 zł/kg
Uszka 1kg, różne rodzaje
11,99
899 zł
-25%
14,99
9,99
799
Ser Radamer, Babuni oraz Szwajcar
op.
luz, cena jedn. 18,90 zł/kg
-20%
1299 op.
Mintaj filet luz, 35% glazury
Kaczka faszerowana jabłkami paczka
2,49
189
100g
22
-24%
9,99
799 kg
-20%
9,89
699 kg
-29%
Oferta handlowa do 31.12.2016 r.,
Kawa Nescafé Classic XXL 300g, cena jedn. 66,63 zł/kg
Nowy!
Praliny Lindor
o ile w gazetce nie określono inaczej
200g, cena jedn. 84,95 zł/kg
Figurki świąteczne luz, różne rodzaje cena jedn. 19,90 zł/kg
24,99
1999
-20%
op.
24,99
199
Kawa ziarnista Dallmayr Crema d’Oro Crema d’Oro Intensa Espresso d’Oro 1kg
-20%
100g
Miód wielokwiatowy
16,99
1199 op.
3999 op.
-42%
-29%
2za 5
299 op.
kupując 2 op.
499 zł
NAWET TAKA ILOŚĆ SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIĄŻY I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW Piwo Lech Premium, Ice Shandy, Ice Mojito
zł
2za 19
2 1
w cenie
Woda Nałęczowianka
Piwo Kasztelan, Okocim Premium
6 × 1,5l, cena jedn. 0,83 zł/l
4 × 500ml, puszka, vol. 5,6%, 5,2% kupując 1 kpl. 10,49 zł/kpl. kupując 2 kpl. 7,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 3,75 zł/l
4 × 500ml, puszka, vol. 2,0%-5,0% kupując 1 kpl. 11,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. 9,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 4,75 zł/l max. 18 kpl.
1900
zł
1l, kupując 1 op. 4,99 zł/op. kupując 2 op. 2,49 zł/op.
½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO
kupując 2 kpl.
2za 7
Napoje Black
zł
zł
kupując 2 op.
zł
1,75l kupując 1 op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 1,43 zł/l
500
Brzoskwinie połówki w lekkim syropie Helcom
700
Soki i nektary Tymbark 1l, wybrane rodzaje
Napój Hortex
kupując 2 op.
-32%
820g kupując 1 op. 6,29 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 4,27 zł/kg
1kg
69,99
1699 op.
2,49
kupując 2 kpl.
zł
1500 zł
2za 15
9,54
zł
749
kpl.
-21% 23
Oferta handlowa do 31.12.2016 r.,
Deska do prasowania Vileda
o ile w gazetce nie określono inaczej
5 rat
80 31 miesięcznie
Zastawa obiadowa Luminarc Harena 18 elementów zestaw zawiera: 6 talerzy na zupę, 6 talerzy deserowych 6 talerzy obiadowych
Odkurzacz Zanussi ZANSC00 moc 1400W, klasa skuteczności sprzątania dywanów E, klasa skuteczności sprzątania podłogi twardej B, klasa reemisji kurzu G, rura metalowa
119,00
4999
-58%
kpl.
169,99
8999
szt.
-47%
5 rat
15900
szt.
Telewizor Technika 22″ TV AW15-22-200B HD Ready LED
Zestaw sztućców Rome
Stół do gier 4 gry w 1
22″=56cm, rozdzielczość: 1366 × 768, HD Ready LED TV, 1 × USB, 1 × HDMI, Tuner DVB-T/C, klasa energetyczna A
24 szt.
1
(5 22 6c " m )
dostępne gry: piłkarzyki, tenis stołowy, cymbergaj, bilard
80 95 miesięcznie
69,99
4899
kpl.
-30%
A
Klasa energetyczna
47900
szt.
Zabawka Disney Frozen lśniąca Elsa i Olaf
Szklana misa Termisil 26cm
śpiewa piosenkę „Mam tę moc” w 5 językach
439,00
23900
szt.
-45%
„Masza i Niedźwiedź” Pluszowy Niedźwiedź
19,99
50cm
1199
Lalka Masza 40cm
szt.
-40%
Płyn do spryskiwaczy Plak -20°C, 4l, cena jedn. 2,50 zł/l
119,00
7999
szt.
24
-32%
15,99
999 op.
219,00
14900
szt.
-31%
Tor wyścigowy z pięcioma autkami napędzaj samochodziki Hot Wheels® w niesamowitych pętlach i ostrych zakrętach. Baw się trzema różnymi konfiguracjami i sprawdź, jak szybkie są Twoje samochodziki! Zestaw zawiera ponad 180cm torów oraz 5 samochodzików.
139,00
9999
kpl.
-28%
Oferta handlowa do 31.12.2016 r.,
Kaszka mleczno-ryżowa BoboVita
o ile w gazetce nie określono inaczej
230g, różne rodzaje cena jedn. 23,43 zł/kg
Papier toaletowy Tesco 8 rolek, 3-warstwowy, różne rodzaje cena jedn. 0,66 zł/szt.
Przysmaki dla psa i kota: Pedigree, Whiskas i Dreamies
-20% %
y
Tabletki do zmywarek Finish, All In One Max 72 szt., All In One 78 szt., Classic 110 szt., Quantum 60 szt., różne rodzaje cena jedn. 0,51 zł/szt.
6,99
7,19
529
539
op.
op.
-25%
Proszek do prania Persil
4,2kg, cena jedn. 7,14 zł/kg dostępne również kapsułki do prania Persil 38 szt., cena jedn. 0,79 zł/szt., 35 szt., cena jedn. 0,86 zł/szt. żel Persil 3,65l, cena jedn. 8,22 zł/l
60x P
RANIE
50x P
38x P
69,99
3699 op.
-37%
Koncentrat do płukania Lenor 1,9l oraz Lenor Parfumelle 1,5l, różne rodzaje cena jedn. dla op. 1,9l: 7,31 zł/l cena jedn. dla op. 1,5l: 9,26 zł/l dostępne również Perełki zapachowe Lenor Unstoppables 275g, różne rodzaje 24,99 zł/op. cena jedn. 90,87 zł/kg
1389 op.
RANIE
54,99
2999 Kostki do WC Bref Power Aktiv
3 × 50g, różne rodzaje, cena jedn. 56,60 zł/kg dostępne również kostki do WC Bref Blue Aktiv 2 × 50g oraz żel Bref 360ml, różne rodzaje
849
150ml, różne rodzaje cena jedn. op. 150ml 59,93 zł/l dostępne również 40ml
-45%
op.
14,79
Dezodoranty Garnier Neo
RANIE
op.
-42%
Lakier do włosów Taft
250ml, cena jedn. 39,96 zł/l dostępne również pianka 200ml, szampon balsam do włosów Syoss 500ml
13,99
999 op.
-28%
Żele pod prysznic Palmolive Gourmet 500ml, różne rodzaje, cena jedn. 17,98 zł/l dostępne również Aroma
Kosmetyki męskie do golenia i po goleniu*
13,49
8
99 op.
-33%
12,99
8
99 op.
*oferta nie dotyczy pewniaków i zestawów kosmetycznych
-20% %
Cena na etykiecie zawiera obniżkę.
y
25
Kawa Tesco
Grzaniec Tesco
mielona, różne rodzaje 250g, cena jedn. 27,16 zł/kg
10 × 2g, różne rodzaje cena jedn. 169,50 zł/kg
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
7,99
o ile w gazetce nie określono inaczej
679
-15%
op.
Kawa rozpuszczalna Krönung 200g, cena jedn. 99,95 zł/kg
3,99
339 op.
Kawa Woseba 1kg, Mocca, Café Brasil, Arabica + gratis do zakupu 1 op. kubek z rysunkiem Andrzeja Mleczki
46,99
39
+
99
gratis
op.
Kawa Nescafé Dolce Gusto
Kawa Tchibo
różne rodzaje i gramatury
22,99
-15%
1kg, różne rodzaje
1999 op.
Kawa Jacobs Cronat 200g, Gold, Crema cena jedn. 89,95 zł/kg
2199 op.
69,99
3999
Herbata Lipton
22,99
1799 op.
-21%
100g, liściasta Earl Grey, granulowana cena jedn. 62,90 zł/kg
op.
-42%
Herbata Tetley Everyday 100 tb. × 1,6g, czarna, Earl Grey cena jedn. 49,94 zł/kg
Herbata Lipton piramidki 20 tb., różne rodzaje i gramatury cena jedn. 124,47 zł/kg
7,49
629 op.
-15%
Zioła Malwa mięta, pokrzywa, szałwia
7,49
499 op.
26
-33%
3,99
339 op.
-15%
11,99
799 op.
-33%
Cukierki i praliny
Czekolada Wedel
luz, różne rodzaje cena jedn. 24,90 zł/kg
245-293g, różne rodzaje cena jedn. przy zakupie czekolady 290g 24,10 zł/kg
2
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
49
100g
o ile w gazetce nie określono inaczej Czekolada Alpinella
Wafle Milka Wafelini 16 × 31g cena jedn. bez karty CC 26,19 złkg cena jedn. z kartą CC 20,14 zł/kg oraz Wafle Prince Polo Classic 28 × 17,5g cena jedn. bez karty CC 26,51 zł/kg cena jedn. z kartą CC 20,39 zł/kg
100g, różne rodzaje cena jedn. 14,90 zł/kg
op.
-50%
op.
Świąteczny zestaw Kubusia z ciasteczkami
z
-30%
48-49g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,19 zl/op. kupując 2 op. 0,79 zl/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 48g 16,53 zł/kg
149
op.
699 Wafle Princessa Longa
2,99
1299 999
9,99
180g, cena jedn. 38,83 zł/kg
kupując 3 op.
238
op.
zł
Lizaki Nimm2
3 2
w cenie
Figurki korzenne z zawieszką na choinkę
80g, torebka kupując 1 op. 5,79 zł/op. kupując 2 op. 4,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 50,00 zł/kg
250g, cena jedn. 27,96 zł/kg
8,49
699 op.
-18%
Kalendarz adwentowy Milka 200g, cena jedn. 99,95 zł/kg
8,99
kupując 2 op.
8
00 zł
2za 8
zł
Ciastka Milka Sensations i XL różne rodzaje cena jedn. przy zakupie op. 184g 29,84 zł/kg
699
-22%
op.
Mieszanka ciastek Modern Art
24,99
1999 op.
500g, cena jedn. 44,98 zł/kg
-20%
Biszkopty z galaretką Tesco 150g, różne rodzaje cena jedn. 13,27 zł/kg
6,99
549 op.
2,79
199 op.
-29%
26,99
2299 op.
-15% 27
Fix do kurczaka
Ketchup Heinz
różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 150g 20,00 zł/kg
kupując 2 op.
600 zł
570g, łagodny i pikantny kupując 1 op. 6,79 zł/op. kupując 2 op. 5,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 9,65 zł/kg
2za 6
zł
Koncentrat Pudliszki
200g, kupując 1 op. 2,99 zł/op. kupując 3 op. 2,33 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 11,67 zł/kg
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
Sos Blue Dragon różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 4,49 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 425g 5,88 zł/kg
kupując 2 op.
1100 zł
2za 11
zł
Zupa Amino różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 1,29 zł/op. kupując 5 op. 1,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 5 op. np. 61g 16,39 zł/kg KUCHNIA POLSKA
2za 5
kupując 2 op.
kupując 3 op.
7
00 zł
3 za 7
zł
Fix Knorr
500
zł
zł
kupując 5 op.
Przyprawy Kamis wybrane rodzaje i gramatury kupując 1 op. 1,69 zł/op kupując 3 op. 1,13 zł/op cena jedn. przy zakupie 3 op. 30g 37,56 zł/kg
3 2
kupując 3 op.
400 zł
2za 4
zł
Przyprawy do mięs Knorr
400 zł
28
zł
Chrzan Staropolski Motyl
338
w cenie
zł
Zupa Knorr różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. Zupa krem z kurek 59g 33,73 zł/kg
25g, różne rodzaje, kupując 1 op. 2,19 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 80,00 zł/kg
kupując 2 op.
zł
290g, cena jedn. 9,97 zł/kg
różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 2,29 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. 45g 44,44 zł/kg
kupując 2 op.
500
5 za 5
2za 4
zł
3,49
289 op.
-17%
Sosy Knorr różne rodzaje i gramatury cena jedn. 53,78 zł/kg
2,89
199 op.
-31%
2,49
199 op.
-20%
Filet z makreli King Oscar
Ryż biały długoziarnisty Cenos
170g, różne rodzaje cena jedn. 22,94 zł/kg
4 × 100g cena jedn. 4,72 zł/kg
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
4,59
o ile w gazetce nie określono inaczej
390
-15%
op.
Makaron nitka 4-jajeczny Goliard 250g, cena jedn. 7,56 zł/kg
2,79
189 op.
Papryka ćwiartki Rolnik
Pomidory suszone OLE!
650g cena jedn. 5,60 zł/kg
270g, różne rodzaje cena jedn. 25,15 zł/kg
2,69
189
-29%
op.
4,39
369
-15%
op.
op.
500ml cena jedn. 33,98 zł/l
Ekologiczny olej z kokosa
7,99
679
Oliwa z oliwek Extra Virgin La Española
-32%
-15%
Tuńczyk kawałki w oleju lub w sosie własnym
1000ml
185g kupując 1 op. 6,79 zł/op. kupując 2 op. 3,39 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 18,35 zł/kg
39,99
3400
18,69
kupując 2 op.
1669
679
Wielkopolski olej rzepakowy
Jabłka prażone Tesco
Wiśnie drylowane Tesco
3l cena jedn. 4,66 zł/l
700g, różne rodzaje cena jedn. 5,70 zł/kg
680g cena jedn. 9,98 zł/kg
op.
17,59
1399 op.
-15%
-20%
zł
op.
4,79
399 op.
-16%
7,99
679 op.
2 1
w cenie
-15% 29
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
Woda Kropla Beskidu 5 × 1,5l + gratis 1,5l kupując 1 op. 1,89 zł/op. kupując 6 op. 1,57 zł/op. cena jedn. przy zakupie 6 op. 1,05 zł/l
kupując 6 op.
945 zł
o ile w gazetce nie określono inaczej Chipsy Lay’s
6 za
9
45 zł
op.
6,99
499 op.
-28% kupując 2 op.
700
Dobrowianka
1,5l, kupując 1 op. 1,49 zł/op. kupując 6 op. 1,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 6 op. 0,66 zł/l
2l
399
100g, różne rodzaje kupując 1 op. 4,49 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 35,00 zł/kg
295g, różne rodzaje cena jedn. 16,92 zł/kg
Fanta i Sprite
4,89
Monster Munch
-18%
kupując 6 op.
600 zł
zł
4 × 330ml
6 za 6
zł
SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM
10,00
699
kpl.
3 × 500ml, butelka bezzwrotna, vol. 5,0% cena jedn. 5,35 zł/l
Kubuś PET 0,9l, różne rodzaje kupując 1 op. 2,99 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 2,70 zł/l
400ml, różne rodzaje butelka bezzwrotna, vol. 4,5% kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 8,75 zł/l
kupując 2 op.
kpl.
-20%
700 zł
Piwo Żubr Ciemnozłoty
500ml, różne rodzaje butelka bezzwrotna vol. 5,6 -6,0 % kupując 1 op. 2,39 zł/op. kupując 4 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 4 op. 4,00 zł/l
4 × 500ml, puszka, vol. 6,9% cena jedn. 4,00 zł/l
800 zł
30
kupując 2op.
Piwo Perła
kupując 4 op.
-30%
Piwo Somersby
Piwo Heineken
799
zł
Puszki Coca-Cola
½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO
9,99
2za 7
4 za 8
zł
10,00
850
kpl.
2za 7
zł
-15%
500 zł
Napoje Tymbark 1l
2,29
179 op.
2za 5
zł
½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM
Ciesz się wspaniałym smakiem piwa Rozkoszuj się piwem Ciemne piwo o aromacie palonej kawy Arabica i gorzkiej czekolady.
Lekkie, jasne piwo pszeniczne o smaku cytrusów.
Słodowa podbudowa, paloność oraz karmelowa słodycz. Chmielone na zimno.
2za 7
Piwo Finest 330ml, butelka bezzwrotna kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 10,61 zł/l
Piwo górnej fermentacji, lekkie i wysoce pijalne. W smaku dominują owoce oraz nuty ziołowe.
zł
Jasne piwo z goryczką pochodzącą od czeskiego chmielu Saaz.
Ikona piwnej rewolucji. Zdecydowana goryczka, w smaku czerwone cytrusy.
kupując 2 op.
700 zł
Majonez Pomorski
-15%
stołowy 620g, cena jedn. 9,66 zł/kg
WARMIŃSKO IE SK R -MAZU Majonez Kętrzyński
7,09
599 op.
-15%
POMORSKIE Majonez M&J 900ml cena jedn. 9,43 zł/l
CAŁA POLSKA Majonez Hellmann’s 880ml cena jedn.9,08 zł/l
9,49
7
99 op.
11,49
-17%
9
49 op.
ŁÓDZKIE
-15%
9,99
8
49
Majonez stołowy Motyl 625g, cena jedn. 10,38 zł/kg
649
op.
Majonez Kielecki
-15%
bo regionalnie
900ml cena jedn. 8,32 zł/l
8,99
749 op.
Majonez Roleski
op.
DOLNO ŚLĄSKI E
Majonez Napoleoński
-18%
7,99
Smacznie,
PODLASKIE
stołowy 815g, cena jedn. 11,64 zł/kg
700ml cena jedn. 10,70 zł/l
8,89
7
49 op.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
stołowy 835g cena jedn. 6,57 zł/kg
-16% -15%
6,49
549 op.
KIE PODKARPAC
31
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
Płyn do higieny intymnej Ziaja 500ml, cena jedn. 11,98 zł/l
o ile w gazetce nie określono inaczej
Podpaski Libresse normal duopack 2 × 8 szt. cena jedn. 0,23 zł/szt.
Podpaski Bella Perfecta Mega Pack 32 szt., cena jedn. 0,28 zł/szt. dostępne również inne podpaski oraz wkładki Bella w obniżonych cenach
7,99
599
-25%
op.
2 1
kupując 2 op.
749
w cenie
zł
9,99
899
Płatki kosmetyczne Cleanic
3 × 120 szt., cena jedn. 0,02 zł/szt. dostępne również kwadratowe płatki kosmetyczne Cleanic 50 szt.
op.
Wkładki higieniczne Carefree Flexi Comfort 20 szt., różne rodzaje cena jedn. 0,25 zł/szt.
Szczoteczki manalne Oral-B*
-30% %
*oferta nie dotyczy zestawów oraz pewniaków
Pasta Parodontax 75ml, różne rodzaje, cena jedn. 119,87 zł/l
y
6,99
499 op.
-28%
899
-18%
op.
Świnka Peppa bańkowy zestaw do kąpieli dostępne również Świnka Peppa figurka 34,99 zł/szt.
54,99
3999
kpl.
32
10,99
799 op.
799
kpl.
-15%
Pasta do zębów Signal White Now Ice
Pasta do zębów Himalaya Sparkly White
75ml, cena jedn. 106,53 zł/l dostępne również inne pasty Himalaya w obniżonych cenach
10,99
9,49
-27%
Tomek i Przyjaciele, Trolls płyn pod prysznic i do kąpieli 300ml, cena jedn. 33,30 zł/l dostępny również Psi Patrol 400ml
13,99
999 op.
*Oferta nie dotyczy zestawów.
75ml, cena jedn. 93,20 zł/l dostępna również pasta Signal White System w obniżonej cenie
9,99
699
-30%
op.
Psi Patrol – ratunkowy zestaw kąpielowy zestaw płyn do kąpieli 150ml + myjka 3D
49,99
3499
kpl.
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
Farba do włosów Palette Deluxe
o ile w gazetce nie określono inaczej
Farba do włosów Syoss Color Krem
Farba do włosów Palette Intensive Color Creme
17,99
1399 op.
-22%
15,99
12,69
999
Szampon do włosów H&S 540ml, cena jedn. 31,46 zł/l
op.
1299 op.
-21%
-18%
Szampon do włosów Timotei
400ml, cena jedn. 14,72 zł/l dostępna również odżywka 200ml
Szampon do włosów Pantene 400ml, cena jedn. 27,47 zł/l dostępna również odżywka w promocyjnej cenie 7,99 zł/op.
19,99
1699 op.
-15%
6,99
13,99
1099
Lakier do włosów Syoss
300ml, cena jedn. 39,97 zł/l dostepna również pianka 250ml
op.
589 op.
-21%
-15%
Mgiełka do włosów Bielenda
150ml, cena jedn. 53,27 zł/l dostępny również żel do włosów 250ml w promocyjnej cenie 2,99 zł/op.
14,99
11
99 op.
-20 24%
Maszynki do golenia Gillette Blue 3 6 szt., cena jedn. 3,16 zł/szt.
Kosmetyki do depilacji
-20% %
9,99
799 op.
Cena na etykiecie zawiera obniżkę.
-20%
y
Maszynka do golenia Gillette Simply Venus
3 szt., cena jedn. 3,33 zł/szt.
wszystkie maszynki do golenia BIC damskie męskie
24,99
1899 op.
-24%
-20% %
*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.
y
16,39
999 op.
-39% 33
Kup dwa dowolne produkty lub zestaw świąteczny Palmolive*. Dokończ zdanie: Zabieram Palmolive do Hollywood, żeby... i pakuj walizki do świata gwiazd! Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Wyślij SMS pod numer 7055 o treści PALMOLIVE.nr_paragonu.odpowiedź
Żel pod prysznic Palmolive Naturals i Men
Mydło w płynie Palmolive
12,99
300ml, różne rodzaje cena jedn. 18,30 zł/l
500ml, różne rodzaje cena jedn. 17,98 zł/l
12,99
899
899 op.
Zestaw Świąteczny Palmolive Men z kosmetyczką
549
op.
Żel pod prysznic 250ml Pianka do golenia 300ml Szampon do włosów 350ml
op.
* Promocja nie dotyczy mydeł w kostce. Konkurs trwa od 1.12 do 31.12.2016 r. Zachowaj paragon. Regulamin dostępny na tesco.pl. Koszt SMS-a 0,62 zł brutto. Organizatorem konkursu jest Nairobia Sp. z o.o. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników jest Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Czy Święty Mikołaj ma już prezenty…?
2
ra
ne zes
15
-20%
wy
MINIMUM
ta
w yb
16
1 Zestaw La Rive
Disney Star Wars dezodorant perfumowany + żel pod prysznic 2 w 1 27,99 zł 22,39 zł
6 Zestaw Batman
woda toaletowa + żel pod prysznic 49,99 zł 39,99 zł
11 Zestaw
z błyszczykami 27,99 zł 22,39 zł
34
2 Zestaw La Rive
Disney Star Wars Droid dezodorant perfumowany + żel pod prysznic 2 w 1 27,99 zł 22,39 zł
7 Zestaw Pets
płyn do kąpieli + gąbka myjąca 34,99 zł 27,99 zł
12 Zestaw do kąpieli Frozen z koroną 43,99 zł 34,39 zł
3 Figurka Stormtrooper
4 Zestaw Stormtrooper
8 Zestaw Pets
9 Zestaw Pets
z płynem do kąpieli 44,99 zł 35,99 zł
z błyszczykami 29,99 zł 23,99 zł
13 Zestaw Frozen
walizeczka 79,99 zł 63,99 zł
woda toaletowa + żel pod prysznic 59,99 zł 47,99 zł
płyn do kąpieli + szampon + odżywka 34,99 zł 27,99 zł
14 Zestaw Frozen
torba 89,99 zł 71,99 zł
5 Zestaw Batman
żel do kąpieli + gąbka 22,99 zł 18,39 zł
10 Woda toaletowa
Minionki „I love fluffy” 34,99 zł 27,99 zł
15 Zestaw Frozen
kosmetyczka 36,99 zł 29,49 zł
16 Zestaw Frozen gwiazdka 34,99 zł 27,49 zł
Zestaw Domestos
Płyn do mycia naczyń Ludwik
1,25l + płyn uniwersalny Cif 1l dostępny również zestaw mleczko Cif 700ml + płyn uniwersalny Cif 1l
1150g, cena jedn. 4,08 zł/kg różne rodzaje
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
Rękaw do pieczenia Paclan XXL 5m
6,39
469
-26%
op.
Płyny do czyszczenia i ochrony podłóg Sidolux
15,99
1299
kpl.
750ml i 500ml, różne rodzaje cena jedn. 15,98 zł/l
-19%
7,99
599
Ręcznik kuchenny Velvet Jumbo 1 rolka, dostępny również ręcznik Turbo 1 rolka
-26%
op.
Folia aluminiowa Paclan 10m
14,99
1199 op.
3,99
299
-20%
-25%
op.
9,79
-18%
799 op.
Płyn do prania Perwoll 4l, różne rodzaje cena jedn. 6,00 zł/l
Odświeżacze powietrza Air Wick
-30% %
y
39,99
2399
-40%
op.
Proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych Lovella
Proszek do prania Vizir 4,5kg, różne rodzaje, cena jedn. 6,66 zł/kg dostępne również kapsułki Vizir 42 szt. różne rodzaje, ceny jedn. 0,71 zł/szt.
60x P
3,6 kg, różne rodzaje, cena jedn. 8,33 zł/kg dostępny również żel do prania Lovella 3l cena jedn. 10,00 zł/l
RANIE
42x P
51,99
2999 op.
RANIE
-42%
42,99
2999 op.
-30% 35
Karma mokra dla psa Brunos
Karma sucha dla kota Friskies
1240g, cena jedn. 3,22 zł/kg
1,5kg, cena jedn. 9,33 zł/kg dostępna również karma sucha dla kota Friskies 1,7kg w tej samej cenie
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
4,39
o ile w gazetce nie określono inaczej
399
Karma mokra dla psa Butcher’s 400g, cena jedn. 6,23 zł/kg
op.
op.
Preparat dla psa Nutridog
Karma mokra dla kota w saszetkach Claude
60 tabletek, różne rodzaje cena jedn. 0,25 zł/tab.
24 × 100g, cena jedn. 6,25 zł/kg
3,99
249 op.
-38%
Zabawka dla psa z przysmakiem Vitakraft
19,99
1499 op.
1399
1 szt.
19,99
1499
-25%
op.
Zestaw przysmaków świątecznych dla psa Dogway
-25%
Zestaw dla kota saszetki Sheba z miską gratis
175g, cena jedn. 57,09 zł/kg
1 szt.
11,99
999 op.
-16%
Przysmaki dla psa Dogway Dentastix 28 szt., cena jedn. 0,46 zł/szt
13,99
999 op.
19,99
1499
-28%
Zestaw przysmaków dla psa Pedigree w skarpecie dostępny również Zestaw przysmaków dla kota Whiskas w skarpecie w tej samej cenie
op.
-25%
Zestaw świątecznych łakoci dla Twojego pupila
16,99
1299 op.
-23%
piwo bezalkoholowe dla psa 200ml kiełbasa 400g, 2 × pasztet 150g
Zestaw przysmaków dla psa Pedigree w puszce dostępny również Zestaw przysmaków dla kota Dreamies w puszce
19,99
1499 op.
36
-25%
24,99
1999 op.
-20%
29,99
2399
kpl.
-23%
Kaszka Bebilon Alerlac
Mleko Bebiko Pro
400g cena jedn. 37,48 zł/kg
600g, różne rodzaje cena jedn. 46,65 zł/kg oferta nie dotyczy mleka początkowego
Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r.,
16,09
o ile w gazetce nie określono inaczej
1499
Mus Gerber
op.
Mleko Nan Ha 400g, różne rodzaje cena jedn. 99,98 zł/kg oferta nie dotyczy mleka początkowego
90g, różne rodzaje kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 5 op. 3,19 zł/op. cena jedn. przy zakupie 5 op. 35,47 zł/op.
kupując 5 op.
1596
34,99
2799 op.
-20%
Kaszki Mleczne BoboVita Porcja Zbóż 210g, różne rodzaje cena jedn. 33,29 zł/kg
5 4
w cenie
zł
Mleko Nestle Junior 350g, różne rodzaje cena jedn. 42,83 zł/kg oferta nie dotyczy mleka początkowego
42,99
3999
7,99
699
op.
op.
Pieluchomajtki Pampers Carry Pack
Wkładki laktacyjne Mum’s Care
różne rodzaje cena jedn. rozm. maxi 24szt. 0,96 zł/szt.
cena jedn. 0,20 zł/szt.
17,49
1499 op.
Chusteczki Tesco Loves Baby różne rodzaje, 4 × 64 szt. cena jedn. 0,09 zł/szt.
26,99
2299 op.
-15%
6,99
22,99
1899
Płatki Gaga 60 szt. cena jedn. 0,07 zł/szt.
kpl.
599 op.
-17%
Kosmetyki Himalaya dla dzieci
Emolienty Nivea Baby
4,99
3
99 op.
-20%
-15%
%
y
-20% %
y
37
Jedyna taka pożyczka w roku w prezencie
30% zwrotu za zakupy
(maks. 300 zł) Pożyczka gotówkowa
Dla naszych pożyczkobiorców zwrot za zakupy produktów Tesco i odzieży F&F. Zwrot otrzymasz w bonach Clubcard.
Dowiedz się więcej w punkcie Tesco Finanse. Zgodnie z Regulaminem promocji „Zwrot 30% wartości zakupów produktów marki Tesco i odzieży lub obuwia F&F w bonach Clubcard” każdy klient, który w okresie od 2.11.2016 r. do 31.12.2016 r. zawrze w punkcie Tesco Finanse umowę o pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny w wysokości nie mniejszej niż 5000 zł netto, otrzyma bony Clubcard do realizacji w sklepach Tesco na terenie Polski o wartości odpowiadającej 30% łącznej wartości towarów marki Tesco lub odzieży i obuwia F&F (przez odzież rozumie się również: bieliznę, artykuły pończosznicze, obuwie, akcesoria, biżuterię F&F) zakupionych przez klienta w trakcie trwania Promocji (po zawarciu umowy o pożyczkę lub kredyt), ale nie więcej niż 300 zł w bonach Clubcard. Minimalna łączna wartość zakupów towarów marki Tesco lub F&F, uprawniająca do otrzymania bonów Clubcard, wynosi 10 zł. Udzielenie pożyczki / kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o pożyczce gotówkowej i kredycie konsolidacyjnym, w tym o opłatach i prowizjach, oraz regulamin promocji są dostępne na www.tesco.pl/finanse oraz w punktach Tesco Finanse. Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) Sp. z o.o. Informacja handlowa według stanu na 2.11.2016 r.
RABAT NA TWOJE PIERWSZE ZAKUPY ON-LINE
Nie trać czasu na kolejki i korki. Zamów zakupy on-line.
RABAT
na pierw
sze zak
upy on-
Kod eKu p ważny p
do 31.12
20 zł
line za m
onu: gain. 100 zł 9d rzy dosta
.2016 r.
wie włącznie
.
Zasięg usługi serwisu Tesco Ezakupy dostępny na www.tesco.pl/zasieg. eKupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy za kwotę min. 100 zł. Jednorazowy kod ga9d należy wpisać w podsumowaniu zamówienia w pole „Kod eKuponu”, a następnie zatwierdzić przyciskiem „Użyj kodu”. eKupon nie może być łączony z innymi eKuponami, ważny przy dostawie lub odbiorze osobistym do 31.12.2016 r. Koszt dostawy nie jest wliczany do powyższej minimalnej kwoty zakupów. Więcej szczegółów w zakładce „Pomoc” i Regulaminie na www.tesco.pl/ezakupy.
Oferta handlowa od 1.12 do 14.12.2016 r.,
Heblarka Reikel* 710W, prędkość obrotowa bez obciążenia: 16000/min, częstotliwość napięcia 230v-50hz
99
99
szt.
profil P, 6m, biała lub brązowa
o ile w gazetce nie określono inaczej
Pochłaniacz wilgoci Metylan 450g biały lub granatowy, dostępne również Tabletki do pochłaniacza Metylan 2 × 450g w cenie 34,99zł/op.
129,00
Uszczelka Tesa
-22%
Wkrętarka akumulatorowa Reikel* 18V, prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-550/ min, czas ładowania: 3-5 godzin, bateria akumulatorowa Ni-Cd, 2 × 1,1 Ah., uchwyt szybkozaciskowy 10mm, 23+1 ustawienia momentu obrotowego, kompaktowa konstrukcja, wskaźnik naładowania baterii, w zestawie dwustronny bit
17,99
1499 op.
Brykiet drzewny kominkowy 10kg
39,99
2999 op.
-25%
Eko groszek 25kg
7,99
599
-25%
op.
169,00
11900
szt.
5 rat
-29%
45
80
miesięcznie
1499 op.
-18% wszystkie przedłużacze
4szt. LR3 lub LR6 4 1szt. 2,25 zł/szt. C 2szt. 8,99 zł/op. 1szt. 4,50 zł/szt. D 2 szt. 9,49 zł/op. 1 szt. 4,75 zł/szt. 9V 7,99 zł
ciśnienie: 110/11 bar/MPa, wydajność: 360 l/h, temperatura wody: 40°C, moc: 1,4kW, waga bez akcesorów: 4,03 kg, częstotliwość: 50-60Hz, napięcie: 220-240V, wymiary (dł × sz × w): 175,9 × 279,8 × 443mm
229
18,49
Baterie Varta High Energy
Myjka ciśnieniowa Karcher K2 Basic
14,99
8
00
-16%
99 op.
-20% %
-40%
Świetlówka energooszczędna Tesco
y
Drabina Aluminiowa 4 stopnie, dostępna również drabina aluminiowa 5 stopni w cenie 64,99 zł/szt.
11W E27
szt.
Żarówka LED Philips 60W E27
22,49
1349
szt.
RATY
40
-40%
9,99
499
szt.
PYTAJ W PUNKCIE
65,99
-50%
4999
szt.
-24%
NA TERENIE SKLEPU
Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Promocja „Darmowe raty 0%” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa od dnia 1.03.2013 r. do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat, dla których RRSO wynosi 0%. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% – nawet 20 rat” trwa od 2.11.2016 r. do 31.12.2016 r. i dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce, dla których RRSO wynosi 0%. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 999 zł dla 20 rat i powinna dotyczyć finansowania zakupu artykułów przemysłowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji rozkładanej na raty wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2016 na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kartach kredytowych Clubcard i kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulaminy „Promocyjne raty w Tesco”, „Promocyjne raty w Tesco – nawet 20 rat”, dotyczące promocji „Darmowe raty 0%” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa według stanu na 13.10.2016 r.”
*Oferta nie dotyczy: ul. Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski; ul. Kruszyńska 17/27, Włocławek; ul. Kaliska 17, Września; ul. Kościuszki 103, Suwałki; ul. Poznańska 3, Leszno; ul. Broni Pancernej 15, Żary, ul. Kolejowa 6, Bełchatów.
Klucz do kół krzyżak Bottari
Przewody rozruchowe Bottari 200A, 250cm dostępne również: Przewody rozruchowe Bottari 600A, 3m w cenie 28,49 zł/kpl.
Oferta handlowa od 1.12 do 14.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
1549
Wycieraczka Valeo First VF35 350mm dostępne również: • 410mm: 11,49 zł/op. • 600mm: 16,99 zł/op. • 650mm: 19,49 zł/op.
szt.
Wszystkie akumulatory samochodowe 35% taniej dostępne również: • Varta 45 Ah: 179 zł/szt. • Banner 44 Ah: 179 zł/szt. • Bosch 45 Ah: 199 zł/szt. • Carwell 45 Ah: 129 zł/szt. • Overdrive 45 Ah: 129zł/szt.
1049
kpl.
1549
kpl.
-24%
Komplet kołpaków Bottari Santander 4 szt., 14″ 15″, 4 szt., 84,49 zł/kpl. 16″, 4szt., 97,49 zł/kpl.
-44%
Oleje silnikowe Castrol Magnatec 15W40 1l dostępne również: • Edge Turbo Diesel 5W40 1l: 32,49 zł/op. • Edge Turbo Diesel 5W40 4l: 129,00 zł/op. • Magnatec 15W40 4l: 97,49 zł/op. • Magnatec 10W40 1l: 25,99 zł/op. • Magnatec 10W40 4l: 90,99 zł/op. • Magnatec 5W40 1l: 25,99 zł/op. • Magnatec 5W40 4l: 99,00 zł/op.
Wszystkie akumulatory
min.
7149
kpl.
-21%
Ładowarka samochodowa do telefonu Bottari 12V, 6 końcówek
-35% %
y
Prostownik Bottari 12V, 4A dostępny również Prostownik Bottari Smart 99,00 zł/kpl.
MIN.
1799
kpl.
Odmrażacz do szyb Borygo 500ml
5199
2449
Płyn do spryskiwaczy Plak
Płyn do chłodnic Borygo
kpl.
op.
-20°C, 4l cena jedn. 2,50 zł/l
15,99
999 op.
-37%
-35°C ,5l, cena jedn. 2,50 zł/l
29,99
1999 op.
-33%
7,99
599 op.
41
Ekspres do kawy Szarvasi SZV-624-28
Asortyment może się różnić w poszczególnych sklepach. Oferta nie dotyczy produktów promocyjnych i wyprzedażowych.
moc 800W,pojemność 2-6 filiżanek, ciśnienie 4 bar, szklana butelka ze skalą
Wszystkie golarki męskie
-20% %
y
Oferta handlowa od 1.12 do 24.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
Odkurzacz Electrolux ZB5003W
Mikser Philips HR2105/00
moc 8W, czas pracy 10min, czas ładowania 12-16 godz., pojemność worka 0,5l
moc 400W, szklany dzbanek 1,5l, 2 prędkości + puls, ostrza ze stali nierdzewnej ProBlend 4 gwiazdy
14900
szt.
Odkurzacz Tesco VCBL15 moc 1000W, klasa energetyczna C, klasa skuteczności sprzątania podłogi twardej A, klasa skuteczności sprzątania dywanów E, pojemność worka 1,2l
13500
szt.
5 rat
80 33 miesięcznie
Kuchenka mikrofalowa Tesco MM15 moc 700W, pojemność 17l
179,00
14900
13900
Ekspres do kawy Dolce Gusto Oblo
Czajnik Tesco JKSS13
szt.
moc 1500W, pojemnik na wodę 0,8l, ciśnienie 15 bar, taca ociekowa, gorąca lub zimna woda dostępny również w innych kolorach
szt.
moc 3000W, 1,7l, podstawa obrotowa 360° dostępny również w innych kolorach
16900
szt.
Opiekacz do kanapek ECG S 299 moc 700W, 3 wymienne płytki
89,99
379,00
129 99
00* szt.
7999
szt.
10 rat
*Jeżeli kupisz 8 pudełek z kapsułkami
99
Toster Tesco 2TSS15
szt.
10 rat
64
90
moc 850W, równomierne opiekanie, wysokie podnoszenie dostępny również w innych kolorach
miesięcznie
Ekspres do kawy automatyczny De’Longhi ESAM2600 moc 1450W, ciśnienie 15 bar, wyjmowany pojemnik na wodę (1,8l)i taca ociekowa, automatyczny system odkamieniania, selfcleaning system, 1-2 filiżanek
Ekspres De’Longhi EC680 różne kolory, moc 1450W, ciśnienie 15 bar, wyjmowany pojemnik na wodę i taca ociekowa, obudowa ze stali nierdzewnej
64900 szt.
42
6999
szt.
90 129 miesięcznie
129900
szt.
ŚWIĘTA
DEKORACJE
JADALNIA
na dekoracje i produkty do domu*
KUCHNIA
* Oferta nie obejmuje produktów już przecenionych. Oferta obowiązuje od 01.12.2016 do 29.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rabat dotyczy artykułów przemysłowych z wyłączeniem artykułów elektrycznych oraz produktów do sprzątania i przechowywania. Rabat uwzględniony na etykiecie cenowej.
SYPIALNIA
na dekoracje i produkty do domu*
ŁAZIENKA
* Oferta nie obejmuje produktów już przecenionych. Oferta obowiązuje od 01.12.2016 do 29.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rabat dotyczy artykułów przemysłowych z wyłączeniem artykułów elektrycznych oraz produktów do sprzątania i przechowywania. Rabat uwzględniony na etykiecie cenowej.
Akcesoria 3
Mikołaja*
4
2
1
2,99
1
99
-30 %
5
szt.
Czapka Mikołaja
6
7
8
1., 2. Opaska bożonarodzeniowa 8,59 zł/szt. 5,99 zł/szt. 3. Czapka Mikołaja, pluszowa 8,59 zł/szt. 5,99 zł/szt. 4. Czapka Elfa 8,59 zł/szt. 5,99 zł/szt. 5. Czapka Mikołaja, duża 34,99 zł/szt. 24,49 zł/szt. 6. Skarpeta bożonarodzeniowa, pluszowa 8,59 zł/szt . 5,99 zł/szt. 7. Kostium Mikołaja 29,99 zł/szt. 19,99 zł/szt. 8. Worek na prezenty 21,99 zł/szt. 14,99 zł/szt. 9. Wstążki czerwone (dostępne również srebrne i złote) – 6 szt. 4,99 zł/kpl. 10. Kokardy srebrne (dostępne również czerwone i złote) – 6 szt. 4,99 zł/kpl. 11. Torba DISNEY, mała 1,99 zł/szt. 12. Torba na prezenty, średnia 2,49 zł/szt. 13. Torba na prezenty, duża 3,49 zł/szt. 14. Torba DISNEY, duża 5,99 zł/szt. 15. Torba DISNEY, szeroka 5,99 zł/szt. 16. Torba RENIFER, z brokatem, mała 3,99 zł/szt. 17. Torba RENIFER, z brokatem, średnia 4,99 zł/szt. 18. Papier prezentowy RENIFER, dł.: 3m 4,99 zł/szt.
na choinki, dekoracje i lampki
*Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 24.12.2016 r.
19. Torba na prezenty, foliowa, 50 × 55cm 2,99 zł/szt. 20. Torba DISNEY, duża 7,99 zł/szt. 21. Torba DISNEY, duża XXL 11,99 zł/szt. 22. Torba PIES SCOTTIE, średnia 5,99 zł/szt. 23. Torba PIES SCOTTIE, duża 7,99 zł/szt. 24. Papier prezentowy ZŁOTA GWIAZDA, dł.: 3m 4,99 zł/szt. 25. Torba ZŁOTA GWIAZDA, wąska 3,99 zł/szt. 26. Torba ZŁOTA GWIAZDA, duża 7,99 zł/szt.
039 szt.
13
12 11
Torba z Mikołajem, foliowa
15
14 10 9 18
16
1
19
20
2,99
99
21
szt.
23
Skarpeta bożonarodzeniowa 26 22 27
* Z wyłączeniem toreb i papierów prezentowych oraz akcesoriów do pakowania.
17
24 28
30
25
29
27. Torba ZŁOTA GWIAZDA, średnia 4,99 zł/szt. 28. Torba DISNEY, średnia 2,99 zł/szt. 29. Papier prezentowy DISNEY, dł.: 5m 4,99 zł/szt. 30. Papier prezentowy PIES SCOTTIE, czerwony, dł.: 3m 4,99 zł/szt. 31. Torba DISNEY, średnia 2,99 zł/szt. 32. Papier prezentowy DISNEY, dł.: 2m 1,99 zł/szt.
31 32
choinkowe oraz świąteczne produkty do domu*
Zestawy zapachowe kreatywne z markerami Scentos
Zestaw zapachowy kreatywny z kredkami świecowymi Scentos lub Zestaw długopisów żelowych Scentos
dostępne różne rodzaje
47,99
32
-31%
99
kpl.
Kredki Evolution BIC
Oferta handlowa od 1.12 do 14.12.2016 r.,
o ile w gazetce nie określono inaczej
Zestaw zapachowych markerów + tęczowy długopis Scentos lub Zestaw markerów + naklejki Scentos
24 kolory
39,99
2699
kpl.
-33%
Kredki trójkątne lakierowane 24 kolory
39,99
kpl.
24,99
18
2699
-24%
99 op.
99 49 miesięcznie
5 rat
-33%
Kredki trójkątne Color’peps
24,99
12 kolorów+ temperówka
1749 op.
-30%
Teczki z prezentem
Gra PS4 „Steep”
książeczki aktywnościowe z figurką kucyka, różne tytuły
gra dostępna również na platformy X1 249,99 zł/szt. oraz PC 209,99 zł/szt.
9,99
699 op.
-30%
Torebka foliowa kolekcja Scentos 50 × 55cm
24999
szt.
19,99
90 125 miesięcznie
10 rat
Konsola PS4 500 GB Slim
1699
szt.
26
99
„Zniszcz ten dziennik”
szt.
DVD „Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie” dostępna również DVD „Epoka Lodowcowa” Kolekcja 79,99 zł/szt.
1799,00
125900
szt.
48
27,99
1399
szt.
-50%
Nowa, wzbogacona i wyczekiwana edycja kultowego bestsellera ZNISZCZ TEN DZIENNIK! Teraz w unikalnej, czerwonej okładce! Zawiera obszerny PAKIET DODATKOWYCH ZADAŃ dołączonych do książki oraz list z przesłaniem od KERI SMITH do polskich miłośników kreatywności.
29,99
2499
szt.
-16%
Kostium Captain America
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej in od 1.12 do o n ślo
Zestaw figurek Captain America 6cm
o ile w gaze
tce nie okre
Tarcza z wyrzutnią Capitan America lub rękawica z wyrzutnią Iron Man
199,00
15900 op.
-20%
Rękawica z wyrzutnią Iron Man dostępna również wyrzutnia Transformers 54,99 zł/szt. 42,99 zł/szt.
119,00
6990 op.
-41% -20%
Zestaw Aveng Titan Heroes
figurka podstawowa Avengers Titan Heroses, dostępna również figurka Avengers Titan Heroes z bronią 84,99 zł/szt. 66,99 zł/szt.
149,00
11900 op.
Figurka podstawowa MARVEL Super Hero Mashers
149,00
11900 op.
-20%
dostępna również: Figurka MARVEL Super Hero Mashers z bronią 109,00 zł/op. 84,99 zł/op.
69,99
5499 op.
-21% -30%
Poduszka Spiderman
Rower biegowy Ultimate Spiderman
dostępny również koc 39,99 zł/szt. 27,99 zł/szt.
69,00
4899 op.
Komplet pościeli Marvel Avengers
160 × 200cm dostępne również: poduszka 38,99 zł/szt. 26,99 zł/szt. koc 39,99 zł/szt. 27,99 zł/szt.
169,00
12900
szt.
-23%
Roboty Transformers Hiperzmiana
38,99
2699
szt.
Zabawka Transformers auto Bumblebee wydaje dźwięki, strzela krążkami
-30%
-20%
69,99
5599
kpl.
Zabawka Transformers CHANGERS one step dostępny również Zestaw kolekcyjny Transformers one step 189,00 zł/szt. 129,00 zł/szt.
139,00
10900
szt.
74,99
5999
szt.
64,99
4999
szt.
49
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej in od 1.12 do o n ślo
Cena obowiązuje od 01.12. do 13.12.2016 r.
o ile w gaze
Figura Szturmowca lub Lord Vader
wys. 123cm, mówi, wydaje dźwięki, aktywowana ruchem
tce nie okre
Podkładka na stół Star Wars
dostępny również Zestaw porcelan Star Wars 3 elementy 29,99zł/op. 20,99 zł/op.oraz Kubek Star Wars 12,49 zł/op.8,49 zł/szt.
6,99
489
-33%
op.
399,00
29900 op.
-25%
Figurka Star Hero Mashers
Figurka Star Wars
wys. 15cm
50cm, Darth Vader, Kylo Ren, Szturmowiec
Śpiwór Star Wars
69,99
64,99
3899 op.
-40%
Nadmuchiwany fotel Star Wars
5499 op.
-21%
Komplet pościeli Star Wars 160 × 200cm dostępne również: poduszka 38,99 zł/szt. 26,99 zł/szt., kocyk 39,99 zł/szt. 27.99 zł/szt.
119,00
8999 op.
49,99
2999 op.
-40%
-24 %
Zestaw namiot + śpiwór Star Wars
69,99
4899
kpl.
-30%
dostępne również łóżko dmuchane z nakryciem Star Wars 179,00 zł/kpl., 99,99 zł/kpl.
Pudełko Star Wars 13l
29,99
1499
szt.
50
139,00
7999
kpl.
-42%
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej od 1.12 do ono in
o ile w gaze
tce nie okre
śl
Miecz świetlny Star Wars różne kolory
Figurka Star Wars 30cm
69,99
5499
-21%
op.
Zestaw Lego Szturmowiec 75114
59,99
3999
szt.
Kostium Szturmowca lub Darth Vadera Star Wars
199,00
71
15900
-20%
op.
89,99
-20%
99 op.
-33%
Maska Star Wars
Zestaw Darth Vader™ 75111
Zestaw Bitwa Takodana™ 75139
54,99
3999 op.
279,99
21900 op.
-21%
-27%
Zestaw Kylo Ren™ 75117
129,99
9999 op.
-23%
Zestaw Luke Skywalker™ 75110
Zestaw Kapsuła Droid 75136
129,99
9999 op.
-23%
99,99
7999 op.
-20%
89,99
7199 op.
-20% 51
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej od 1.12 do ono in
o ile w gaze
Lalka Disney Princess księżniczka w magicznej sukience
Lalka Disney Princess wodna księżniczka
zestaw zawiera dwustronny płaszcz, pantofetki, magiczną różdżkę
dostępne bohaterki: Arielka, Roszpunka
179,00
11900 op.
-33%
99,99
6999 op.
tce nie okre
śl
Lalka Disney Princess Deluxe do kreacji i stylizacji fryzur w zestawie kolorowe dodatki, dostępne bohaterki: Arielka, Roszpunka
-30%
Poduszka Disney Princess dostępny również Kocyk Disney Princess 38,99 zł/szt. 27,99 zł/szt.
38,99
2699
-30%
szt.
Pluszowa maskotka interaktywna Minnie, Pluto, Mickey lub Donald
Zestaw 2 szklanek Disney Mickey
119,00
8299
szt.
-30%
Pluszowa Myszka Mickey wys. 20cm, dostępne również: Minnie, Pluto,Donald
899
kpl.
szt.
52
19
szt.
-32%
160 × 200 cm wzór może się różnić w poszczególnych sklepach
-30%
wys. 43cm
5599 99
op.
Pluszowa maskotka Minnie lub Mickey
79,99
29,99
16900 Komplet pościeli Minnie
cena jedn. 4,50 zł/szt.
12,99
249,00
-30% 69,99
4899
kpl.
-30%
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej od 1.12 do ono in
o ile w gaze
Akcesoria do pieczenia Disney Frozen, ceny od 4,89 zł
-30% %
tce nie okre
śl
Śpiwór Frozen Gra zręcznościowa Disney Frozen Pop-Up Olaf! w grze umieszcza się figurkę Olafa w śniegowej beczce, rozgrywkę można prowadzić na dwa sposoby: wygrywa ten, kto sprawi, że Olaf wyskoczy dźgnięty mroźnym promieniem, lub kto zdoła go nie poruszyć przy wyciąganiu promieni z beczki
y
64,99
38
Nadmuchiwany fotel Frozen
99
-40%
szt.
Zestaw namiot + śpiwór Frozen Dmuchane łóżko z nakryciem Kraina Lodu 179,00 zł//kpl. 99,99 zł/kpl.
49,99
2999
szt.
-40%
Rower biegowy Frozen
79,99
5999 op.
-25%
Zestaw Porcelanowy Disney Frozen 3 elemtny, zestaw zawiera: Kubek, głeboki talerz i talerzyk
139,00
7999
kpl.
-42%
Pudełko Frozen 13l
169,00
12900
szt.
-23%
Lalka Barbie w zestawie z ubrankami
79,99
5499 op.
29,99
2099 op.
-35%
Lalka Barbie w zestawie „Piekarnia”
29,99
1499
szt.
-50%
Lalka Barbie w zestawie „Baśniowe przebieranki” zestaw zawiera lalkę Barbie, która może stać się słodką księżniczką, skrzydlatą wróżką lub tęczową syrenką po zmianie ubrania
-31%
99,99
6999
kpl.
-30%
99,99
6999
kpl.
-30% 53
Kocyk Gdzie jest Dory
dlowa Oferta han r., 24.12.2016 aczej in od 1.12 do o n ślo
o ile w gaze
tce nie okre
Poduszka Gdzie jest Dory
DVD „Gdzie jest Dory” Film dostępny również na Blu-ray 69,99 zł/szt.
39,99
2799
-30%
szt.
39
99
38,99
Śpiwór Gdzie jest Dory
2699
szt.
szt.
Zestaw namiot + śpiwór Gdzie jest Dory
Nadmuchiwany fotel Gdzie jest Dory
dostępne również: Łóżko dmuchane z nakryciem Gdzie jest Dory w cenie cenie 179,00 zł/szt. 99,99 zł/szt.
139,00
7999
-42%
op.
-30%
64,99
3899 op.
-40%
Zabawka Trolls zestaw figurek Poppy i Branch
49,99
2999
szt.
-40%
Puzzle Trolls welurowe 60 elementów
Zabawka Trolls lalka podstawowa
99,99
6999
-30%
op.
79,99
5499 op.
-31%
szt.
54
op.
-30%
160 × 200cm
dostępny również kocyk 31,99 zł/szt. 27,99 zł/szt.
2699
1399 Komplet pościeli Trolls
Poduszka Trolls
38,99
19,99
-30%
69,99
4899
kpl.
-30%
DreamWorks Trolls © 2016 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.
Nasze najlepsze oferty Zabawka Doh Vinci Platynowy zestaw VIP w zestawie: 4 tuby Deco Pop, stylizator, 12 końcówek do stylizatora, 2 packi do dekorowania, 8 patyczków z różnymi końcówkami do dekorowania, tacka oraz szablony
119,00
6499 op.
-45%
Ciastolina Play-Doh Town samochód z lodami lub Ciastolina Play-Doh Town wóz strażacki
199,00
79,99
3999
NERF Strongarm
op.
podwójny zestaw, zawiera dwa blastery oraz 6 strzałek
Wielopoziomowy parking Shell
-50%
8499 op.
-57%
Wózek z klockami
Maxi stolik z klockami
159,00
8999 op.
-43%
34,99
139,99
6999
Klocki Pin Bricks
op.
66 elementów
-50%
Klocki Combi 200 elementów, dostępne również klocki Maxi blocks 50 elementów
39,99
2699 op.
-32%
Ciastolina Play-Doh zestaw „Szalone nożyczki”
119,00
6499 op.
39,99
2699 op.
-32%
2699 op.
-22%
Wywrotka z klockami i kaskiem dostępny również zestaw w walizce CAT, pozwala zbudować własny samochód, wkrętak w zestawie. Przeznaczony dla dzieci od 7 lat 49,9zł/kpl. 39,99zł/kpl.
24,99
1249 op.
-50%
Lalka Disney Princess księżniczka
Zuru X-Shot Bug Attak Eliminator Double Barrel Blaster
dostępne bohaterki: Arielka, Roszpunka, Kopciuszek
zestaw zawiera 1 szybki blaster, 8 rzutek i 3 cele
84,99
4999 op.
119,00
6999 op.
-41% 55
JESZCZE WIĘCEJ OKAZJI Oferta handlowa od 1.12 do 7.12.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej Ser Włoszczowski, Edam Włoszczowski oraz Włoszczowski wędzony
Szynka z Mazowsza
Kawa Tchibo Family
luz, cena jedn. 14,90 zł/kg
900g, cena jedn. 21,10 zł/kg
luz, cena jedn. 17,90 zł/kg
2,49
179
-28%
100g
2l, kupując 1 op. 3,69 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 1,25 zł/l
1899 op.
Rozszerzona oferta promocyjna w naszym katalogu z zabawkami Katalog obowiązuje do 24.12., lub do wyczerpania zapasów .
zł
zł
-29%
100g
10kg, cena jedn. 3,00 zł/kg
2za 5
500
149
19,99
Karma sucha dla psa Darling
Caprio
kupując 2 op.
2,09
45,99
2999 op.
-34% Wszystkie zestawy Nivea
-30%
Oferta obowiązuje od 2.12.2016 r. do 4.12.2016 r. lub do wyczerpania zapasów.
K UPON
25 zł
na zak upy z
kar tą
Wytnij kupon z papierowej wersji gazetki, pokaż kartę i otrzymaj rabat 25 zł przy kasie, robiąc zakupy za min. 199 zł w hipermarketach w dniach 1.12–7.12.2016 r. Kupon upoważnia do jednorazowego rabatu 25 zł. Kupon ważny jedynie po okazaniu karty ClubCard. Nie może być zamieniony na gotówkę i może być zrealizowany w wybranych sklepach Tesco. Rabat nalicza się na kasie. Kuponów nie można łączyć. Kupony zniszczone, uszkodzone lub skserowane nie będą realizowane. Akcja nie dotyczy sklepu Tesco Express, Stacji Paliw Tesco oraz serwisu Ezakupy. Kupon nie dotyczy zakupu: napojów alkoholowych, piw bezalkoholowych, wyrobów tytoniowych, mleka początkowego, paliw, doładowań do telefonu, kart podarunkowych oraz zakupów hurtowych. Regulamin i lista sklepów na tesco.pl. Kupon ważny od 1.12 do 7.12.2016 r.
Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza Pełna lista hipermarketów na www.tesco.pl Oferta handlowa ważna w dniach 1.12-7.12.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>