Skip to main content

Tesco gazetka od 29.03 do 06.04.2016

Page 28

Oferta handlowa od 29.03 (od godz. 14.00) do 6.04.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.

829 Oszczędzasz 1,30 zł

Płatki Nestlé 500 g Cini Minis, Cookie Crisp, Chocapic, Nesquik, Cheerios, Lion, cena jedn. – 13,98 zł/kg

699 op.

1499

9

99

Oszczędzasz z kartą 10 zł Oszczędzasz bez karty 9 zł

Kawa mielona Dallmayr 250 g różne rodzaje cena jedn. – 39,96 zł/kg z kartą, 43,96 zł/kg bez karty

1099 zł

1999

Filet z kurczaka luz

Płyn do prania Perwoll 4 l różne rodzaje cena jedn. – 5,32 zł/l

2129 op.

kg

Oszczędzasz 2 zł

8

3999 Oszczędzasz 18,70 zł

12

99

zł

Oszczędzasz z kartą 5,40 zł Oszczędzasz bez karty 4,30 zł

Papier rumiankowy Regina 12 rolek cena jedn. – 0,72 zł/rolka z kartą, 0,81 zł/rolka bez karty

59 zł

9

69 69 zł

1399

27900

22900 5 rat 0% po 45,80 zł szt.

Oszczędzasz 50 zł

Domek do zabawy


HITY 6999

Oferta obowiązuje od 29.03 do 30.04.2016 r.

12900

4899

kpl.

29900

7999

16900 5 rat 0% po 33,80 zł kpl.

szt.

Oszczędzasz 21 zł

Oszczędzasz 49,01 zł

Oszczędzasz 130 zł

Zestaw 4 ręczników F&F Home

Deska do prasowania Rörets

2 ręczniki 50 x 90 cm, 2 ręczniki 70 x 127 cm

wymiary: 32 x 112 cm rozłożona, 143 x 32 x 5 cm po złożeniu

Zestaw walizek 6 elementów

1749

6699

1349

5999

4999

3999

Oszczędzasz 4 zł

Oszczędzasz 17 zł

Oszczędzasz 20 zł

Lampki solarne TESCO 5 szt.

Krzesło polirattanowe

Farba biała akrylowa Śnieżka Eko10 l

kpl.

cena jedn. – 2,70 zł/szt.

szt.

op.

dostępny również Stolik balkonowy okrągły – 79,99 zł/szt. 59,99 zł/szt.

cena jedn. – 4 zł/l

1899

9

99 op.

4999

8999

2999

4799

Oszczędzasz 20 zł

Oszczędzasz 42 zł

Piaskownica muszla

Wielka ciężarówka Lena

szt.

szt.

Oszczędzasz 9 zł

Preparat do kokpitu Plak 750 ml połysk lub mat cena jedn. – 13,32 zł/l

16”

rama stalowa Ubezpieczenie

32900

GRATIS

17900 5 rat 0% po 35,80 zł

31900

szt.

25900 5 rat 0% po 51,80 zł szt.

Oszczędzasz 150 zł

Akumulator Bosch S3 45Ah 400A dostępne również: Akumulator Bosch S3 56Ah 480A – 399 zł/szt. 229 zł/szt. Akumulator Bosch S3 70Ah – 479 zł/szt. 299 zł/szt.

Oszczędzasz 60 zł

Rower dziecięcy 16” XVC Fun różne kolory, hamulec przedni V-brake, tylny w piaście, w zestawie kółka boczne

2 3


HITY KWIETNIA

Oferta obowiązuje od 29.03 do 30.04.2016 r.

10

99 zł

12

99

Oszczędzasz z kartą 3,50 zł Oszczędzasz bez karty 1,50 zł

Płyn do płukania ust Listerine 500 ml

zł

1449

różne rodzaje, cena jedn. – 21,98 zł/l z kartą, 25,98 zł/l bez karty

62

93

1199

9

PRANIA

PRANIA

99

Oszczędzasz 2 zł

Kostki do WC Bref Power Aktiv 3 x 50 g cena jedn. – 66,60 zł/kg

Kostki do WC Bref Power Aktiv 2 x 50 g

60

PRAŃ

op.

cena jedn. – 99,90 zł/kg

4299 Oszczędzasz 13 zł

Proszek do prania Bryza 7 kg różne rodzaje, cena jedn. – 4,28 zł/kg dostępne również: Proszek do prania Bryza z Vanishem 4,65 kg, cena jedn. – 6,45 zł/kg Żel do prania Bryza 3,96 l – 25,99 zł/op. cena jedn. – 6,56 zł/l, Żel do prania Bryza z Vanishem 2,97 l – 25,99 zł/op. cena jedn. – 8,75 zł/l

2999 op.

1349 Oszczędzasz 2,50 zł

10

Koncentrat do płukania tkanin Lenor 1,425 l różne rodzaje, cena jedn. – 7,71 zł/l dostępne również Perełki zapachowe Lenor 275 g –26,99 zł/op. 22,49 zł/op., cena jedn. – 81,78 zł/kg

99

11

99

op.

zł

12

99

Od teraz pieluszki Pampers Active Baby-Dry są dostępne codziennie w niższej cenie

Oszczędzasz z kartą 7,90 zł Oszczędzasz bez karty 6,90 zł

Papier toaletowy Classic 24 rolki cena jedn. – 0,50 zł/rolka z kartą, 0,54 zł/rolka bez karty

zł

1989

7299 zł

Oszczędzasz z kartą 2 zł

Pieluchy Pampers Giant Box Plus midi 126 szt.

74

cena jedn. – 0,58 zł/szt. z kartą, 0,59 zł/szt. bez karty dostępne również inne rodzaje: mini 144 szt., cena jedn. – 0,50 zł/szt. z kartą, 0,52 zł/szt. bez karty maxi 106 szt., cena jedn. – 0,69 zł/szt. z kartą, 0,70 zł/szt. bez karty maxi+ 96 szt., cena jedn. – 0,76 zł/szt. z kartą, 0,78 zł/szt. bez karty junior 87 szt., cena jedn. – 0,84 zł/szt. z kartą, 0,86 zł/szt. bez karty

99 zł

2899 Oszczędzasz 9 zł

Karma mokra dla kota w saszetkach Whiskas 24 x 100 g cena jedn. – 8,33 zł/kg dostępna również Karma sucha dla kota Whiskas 3,8 kg –39,99 zł/op. 23,99 zł/op. cena jedn. – 6,31 zł/kg

19

99 op.


HITY KWIETNIA Oszczędzasz 1,10 zł

Ogórki konserwowe Dawtona 900 g

439 29

3

op.

Oszczędzasz 1 zł

Ketchup Pudliszki 700 g łagodny, pikantny cena jedn. – 7,13 zł/kg

cena jedn. wsadu – 7 zł/kg

4

599 99 op.

Oferta obowiązuje od 29.03 do 30.04.2016 r.

1449 Oszczędzasz 3,50 zł

Olej rzepakowy Złota Kraina 3 l

1099 op.

cena jedn. – 3,66 zł/l

Oszczędzasz 5 zł

Czekolada Milka 300 g

Kawa Lavazza 250 g

różne rodzaje, cena jedn. – 26,63 zł/kg dostępne również: Bubbly Caramel i Choco Jelly 250 g, Caramel 280 g

cena jedn. – 63,96 zł/kg

Kimbo 250 g Delicje Szampańskie 294 g

Promocja nie dotyczy czekolad: Milka Orzechowa 300 g i Milka Toffee Wholenut 300 g.

7

Alpejskie Mleczko Milka 225-350 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie op. 350 g – 22,83 zł/kg

99 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 15,31 zł/kg 5,49 zł/op. 4,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

Tchibo Gold Selection Crema 180 g

za

9

2099

cena jedn. – 63,96 zł/kg

cena jedn. – 88,83 zł/kg

Tchibo Family Exclusive 500 g

zł

1599 op.

cena jedn. – 31,98 zł/kg

2 x 1,75 l

Woda Kropla Beskidu 4 x 1,75 l + 2 x 1,75 l gratis

7

cena jedn. – 0,76 zł/l

96 kpl.

Dowolne napoje Pepsi, Mirinda, 7up 2 x 1,8 l cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 1,39 zł/l 8,49 zł/kpl. 5 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

2za

10

2

Soki i Nektary Tymbark 1 l zł

za

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3 zł/l 3,29 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

6

zł

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

wybieraj dowolnie

wybieraj dowolnie

2,13 zł

za 1 puszkę

2 zł

za 1 puszkę

Piwo Kasztelan 4 x 500 ml vol. 5,7%, puszka

Piwo Okocim 4 x 500 ml vol. 5,6%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l 10,49 zł/kpl. 8 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

2za

16

Piwo Tyskie Gronie 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka

Piwo Tyskie Radler 4 x 500 ml zł

vol. 2%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,25 zł/l Maksymalny limit zakupu 18 kpl.

10,99 zł/kpl. 8,50 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

4 5

2za

17

zł


HITY KWIETNIA 229 Ser Sokół i Mazdamer luz, cena jedn. – 14,90 zł/kg

Oszczędzasz 0,60 zł

Mleko UHT Mu! 3,2% 1 l dostępne również Mleko UHT Mu! 1,5% 1 l

zł

2

op.

op.

Oszczędzasz 2 zł

Żeberka wieprzowe ekstra mięsne

899 kg

luz

Ogonówka luz, paczka, cena jedn. – 14,90 zł/kg

zł

100 g

Oszczędzasz 4 zł

Kiełbasa żywiecka 572 g

12

99 op.

499

cena jedn. – 9,98 zł/kg z kartą, 11,98 zł/kg bez karty

5

99 99 zł

T

Winogrona białe bezpestkowe 500 g

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 19,64 zł/kg 6,29 zł/op. 5,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

M

średnica doniczki: 12 cm

Oszczędzasz z kartą 1 zł

Filety śledziowe w sosach 280 g

R

zł

szt.

Skrzydełka z kurczaka

RODUK

500 g

18

Oszczędzasz 1 zł

1699

opakowanie

Storczyk jednopędowy

zł

499 kg

luz

cena jedn. – 22,71 zł/kg

99

9

599

P

1

49

2

za

1099

200 Oszczędzasz 0,51 zł

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 kpl. np. Serek Danio 4 x 140 g – 8,04 zł/kg 5,39 zł/kpl. 4,50 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

cena jedn. – 14,45 zł/kg

259 99

1

Oszczędzasz 2,10 zł

Masło Ekstra 200 g

100 g

Danone 4-paki

NY

1

499 89

49

Oszczędzasz 0,80 zł

Oferta obowiązuje od 29.03 do 30.04.2016 r.

OŻO

Pizza Guseppe Dr. Oetker różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Pizza Guseppe pieczarki & szynka 425 g – 12,94 zł/kg 8,49 zł/op. 5,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

11

zł

5,50 zł za 1 szt.

2za

11

zł


TAK ŚWIEŻE, ŻE DAJEMY CI GWARANCJĘ

2

Sałata liść dębu z korzeniem Sałata mix z korzeniem Sałata Batawska w doniczce

99 szt.

sztuka

2

Mix sałat ciętych: Wenecka, Florencka, Toskańska

99 szt.

sztuka

opakowanie

500 g

4

1

99 op.

Pomidor cherry na gronie 500 g

Ogórek długi

cena jedn. – 9,98 zł/kg

sztuka

opakowanie

opakowanie

500 g

Orzeźwiająca cytryna TESCO 500 g

opakowanie

1 kg

3

99 op.

siatka, cena jedn. – 7,98 zł/kg

Słodkie i soczyste pomarańcze deserowe TESCO 1 kg

1 kg

3

siatka

szt.

Mandarynki doskonałe na soki

99 op.

99

Soczysta mandarynka 1 kg

3

49 op.

siatka

opakowanie

500 g

Orzeźwiające ją mango TESCO sztuka

3

49 szt.

Soczysty arbuz luz

4

49 k kg

Słodka i aromatyczna y a truskawka 500 g

5

49 op p..

cena jedn. – 10,98 zł/kg

Spróbuj wyśmienitej Oferta nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Inowrocławiu Sochaczewie i Starachowicach Starachowicach.


11

99

Łosoś filet luz, cena jedn. – 38,90 zł/kg dostępne również: Łosoś norweski filet bez skóry extra, luz – 4,99 zł/100 g, cena jedn. – 49,90 zł/kg Łosoś norweski filet ze skórą extra, luz – 4,79 zł/100 g, cena jedn. – 47,90 zł/kg

389 zł

100 g

kg

Schab wieprzowy bez kości luz, duża paczka vacuum

1499 Szynka wieprzowa bez kości

1199 kg

luz, duża paczka vacuum

Karkówka wieprzowa bez kości

Mięso mielone z indykiem 480 g

kg

luz, duża paczka vacuum

749 Oszczędzasz 2,50 zł

1299

499 op.

cena jedn. – 10,40 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Mięso wołowe drobne

1299 kg

luz

1299 Oszczędzasz 3 zł

Udo z indyka

999 kg

luz

Danie tatarskie 250 g paczka cena jedn. – 25,96 zł/kg

649 op.

P R

NY

M

T

RODUK OŻO

1139 Oszczędzasz 1,40 zzłł

Panga ga fi filet luz, 20% glazury luz glazu azury ury

999 kg

989

1689 Oszczędzasz ę 1,90 , zzłł

Makrela wędzona

1499 kg

pakowana

kaczki pieczonej z majerankiem m

Oszczędzasz ę 1 zzłł

Pierogi ierogi 1 kg g

889 op.

różne rodzaje

Zamów gotowe danie na wynos


6

799 99

899

799 op.

op.

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1 zł

Kiełbasa surowa długo dojrzewająca 230 g

Kiełbasa bolońska 230 g

cena jedn. – 30,39 zł/kg

Długo dojrzewające kiełbaski z wyraźną nutą pieprzu. Niezastąpione na kolację po włosku.

Idealna przekąska w domu i na wyprawy dalekie i bliskie.

cena jedn. – 34,74 zł/kg

599

399

549

299 op.

op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Oszczędzasz 1 zł

Zestaw Konesera 120 g

Kindziuk 80 g

cena jedn. – 45,75 zł/kg

cena jedn. – 37,38 zł/kg

Kompozycja dla smakoszy – trzy długo dojrzewające wędliny w większym niż tradycyjne opakowaniu.

Naturalnie wysuszona wędlina z dominującą nutą czosnku. Litewska legenda.

449

429 op.

Oszczędzasz 0,20 zł

Salami 2 smaki 100 g cena jedn. – 42,90 zł/kg

Dwa oblicza tradycyjnej wędliny o wysokiej zawartości mięsa: klasyczne salami i wzbogacone winem salami burgundzkie.


Jestem

Jestem

nowy

nowy

229

159

Oszczędzasz 0,70 zł

zł

Szynka lub Schab z Galicji

100 g

luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg

Oszczędzasz 0,63 zł

Szynka konserwowa wieprzowa lub drobiowa luz, cena jedn. – 12,90 zł/kg dostępna również Szynka konserwowa wieprzowa lub drobiowa 500 g – 6,49 zł/op. cena jedn. – 12,98 zł/kg

192

1

29 zł

100 g

Oszczędzasz 1,50 zł

Kurczak w galarecie 300 g cena jedn. – 13,30 zł/kg dostępny również luz – 12,90 zł/kg

160 Oszczędzasz 0,21 zł

Boczek kopcony luz, paczka cena jedn. – 13,90 zł/kg

1

39 zł

100 g

549

399 op.

230 Oszczędzasz 0,61 zł

Kiełbasa głogowska pieczona luz, paczka cena jedn. – 16,90 zł/kg

169 zł

100 g

weź drugi taki sam

269 Oszczędzasz 0,70 zł

Kabanosy klasyczne luz, paczka cena jedn. – 19,90 zł/kg

1

99 zł

100 g

Jestem

Polędwica sopocka 150 g Szynka gotowana 150 g Boczek gotowany 150 g np. Polędwica sopocka 150 g 2 op. za 8,99 zł pierwszy – 5,99 zł/op., drugi – 3 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 29,97 zł/kg

349 drugi za

1⁄ 2

ceny

Oszczędzasz 1 zł

Pasztet z żurawiną 230 g paczka, cena jedn. – 10,83 zł/kg dostępny również luz – 10,90 zł/kg

249 op.

Jestem

nowy

nowy

449 Oszczędzasz 0,50 zł

Parówki z cielęciną 230 g cena jedn. – 17,35 zł/kg dostępny również luz – 16,90 zł/kg

8 9

3

99 op.

Oszczędzasz 3 zł

Rodzinna z warzywami 570 g cena jedn. – 10,51 zł/kg dostępny również luz – 12,90 zł/kg

899 99

5

op.

Oszczędzasz 3 zł

Salami 250 g różne rodzaje cena jedn. – 31,96 zł/kg dostepne równiez Salami w posypkach, różne rodzaje luz – 29,90 zł/kg

1099

799 op.


ŁAGODNY MIĘKKI

1

09 zł

100 g

1

29

2199 Ser Morski Ser Havarti luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg

159 zł

100 g

zł

100 g

Oszczędzasz bez karty 0,70 zł

199

Oszczędzasz z kartą 0,90 zł

CZENIE

N I ONE O RO

H

luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg

Świeży twarożek ziarnisty grani z dodatkiem soli morskiej 200 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/kg 2,09 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

159 zł

100 g

Ser Jagna, Antek oraz Piórko luz, cena jedn. – 16,90 zł/kg

Serek puszysty Łaciaty 150 g

2za

3

Oszczędzasz 0,60 zł

zł

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,67 zł/kg 2,99 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

169 zł

100 g

5

luz, cena jedn. – 29,90 zł/kg dostępny również Ser koryciński z czarnuszką, luz

Serek Mlekdamer, Natan, Gouda, Edamski oraz Gouda Fiko 150 g

2za

zł

plastry cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,67 zł/kg 3,89 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

L

Oszczędzasz 0,90 zł

Jogurt naturalny Maluta 400 g cena jedn. – 4,23 zł/kg

259 69

1

op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Serek homogenizowany wanilia Rolmlecz 200 g cena jedn. – 9,45 zł/kg

239 89

1

op.

400

Oszczędzasz 1,01 zł

Ser koryciński z ziołami prowansalskimi

•C

Ser Alpener Włoszczowa

•

Oszczędzasz 1,41 zł

RAFIC Z

229

300

G

G EO

A ZN

NE

Oszczędzasz 0,60 zł

luz, cena jedn. – 10,90 zł/kg z kartą, 12,90 zł/kg bez karty

299 zł

100 g

2za

5

zł

10 szt.

Oszczędzasz 2,50 zł

Jaja wolny wybieg klasa wagowa L10 szt. cena jedn. – 0,70 zł/szt.

6

949 99 op.


Oszczędzasz 5 zł

Tarty owocowe: z malinami, z malinami i porzeczkami, z brzoskwiniami lub z porzeczkami 700 g

1699

1199 op.

cena jedn. – 17,12 zł/kg

z kokosem z cukrem maślane

539

3

99

Oszczędzasz 1,40 zł

Placek drożdżowy Oskroba 400 g

op.

cena jedn. – 9,98 zł/kg

1399 Oszczędzasz 4 zł

Ciastka z marmoladą, maślane, z kokosem, z cukrem

999 kg

luz

Jestem

nowy

089 Oszczędzasz 0,40 zł

Bułka kwadrat wieloziarnista 70 g cena jedn. – 7 zł/kg

0

499

szt.

2

99

49 Chleb z orkiszem 380 g

szt.

Oszczędzasz 1 zł

Chleb Samo Ziarno 330 g* chleb z samego ziarna bez mąki cena jedn. – 12,09 zł/kg

cena jedn. – 7,87 zł/kg

Oferta dotyczy sklepów z odpiekiem.

399 szt.

Jestem

nowy

NY

P R

T

RODUK

M

*Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2; Łódź, al. Piłsudskiego 15/23; Warszawa, ul. Tysiąclecia 7; Września, ul. Kaliska 17; Żary, ul. Broni Pancernej 15; Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16; Sochaczew, ul. Wojtówka 2D; Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14.

z marmoladą

OŻO

Jestem

nowy

399

Oszczędzasz 0,50 zł

Rożek Cornetto Algida Peanut Butter lub Cookies’n’ Dream 120 ml

349 op.

cena jedn. – 29,08 zł/l

Oszczędzasz 2 zł

Lody Big Milk jogurtowe 450 ml

799 99

5

op.

1599 Oszczędzasz 6 zł

Lody Mövenpick 900 ml różne smaki cena jedn. – 11,10 zł/l

cena jedn. – 13,31 zł/l

999 op.

469 Oszczędzasz 0,90 zł

Zupa mrożona Hortex 450 g różne rodzaje cena jedn. – 8,42 zł/kg Oferta nie dotyczy Zupy grzybowej.

10 11

3

79 op.

Oszczędzasz 2 zł

Danie na patelnię Hortex 450 g różne rodzaje cena jedn. – 13,31 zł/kg

799 99

5

op.

1299 Oszczędzasz 3 zł

Ryba z pieca Frosta 360 g różne rodzaje cena jedn. – 27,75 zł/kg

999 op.


229 99

Przeceny jajek: Jaja białe chów klatkowy klasa wagowa M 10 szt. – 6,99 zł/op. 3,99 zł/op. Jaja chów klatkowy klasa wagowa L 20 szt. – 12,99 zł/op. 6,99 zł/op. Jaja chów klatkowy klasa wagowa S 30 szt. – 11,99 zł/op. 6,99 zł/op. Jaja Omega 3 klasa wagowa L 6 szt. – 4,99 zł/op. Jaja z produkcji ekologicznej 6 szt. – 7,79 zł/op. 4,99 zł/op. Jaja Cztery Zboża klasa wagowa M 15 szt. – 11,99 zł/op. 5,99 zł/op. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Oszczędzasz 0,30 zł

379 Oszczędzasz 0,50 zł

Masło ekstra Łaciate 200 g

3

1

Mleko świeże Polskie 3,2% 1 l dostępne również Mleko świeże Polskie 2% 1 l

29 op.

Twaróg sernikowy Zott 1 kg lub Twaróg na sernik Włoszczowa 1 kg Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

cena jedn. – 16,45 zł/kg

op.

1429

Oszczędzasz 4,30 zł

4

99 op.

Margaryna Flora Pro-Activ 400 g cena jedn. – 24,98 zł/kg dostępna również Margaryna Flora Pro-Activ Smak masła 400 g

999 op.

Jestem

nowy

drugi za

2 op. za 4,64 zł Mleko smakowe Müller 400 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 5,80 zł/kg

1⁄ 2

0

0

99 op.

ceny drugi

pierwszy

309 op.

1

55 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 3 op. – 8,55 zł/kg 1,89 zł/op. 1,67 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3za

5

zł

op.

Jogurt owocowy Jogobella 150 g

Jogurt naturalny z miodem Zott 150 g

różne rodzaje cena jedn. – 6,60 zł/kg

cena jedn. – 6,60 zł/kg

Kup 2 x 4-pak Danio i wygraj samochód

Activia 195 g

99


o obniżonej zawartości soli

o obniżonej zawartości soli

999

699 Oszczędzasz 2 zł

Kaszanka 600 g cena jedn. – 8,32 zł/kg dostępny również luz – 7,90 zł/kg

499 op.

Oszczędzasz 2 zł

Kiełbasa śląska 550 g

7

99 op.

cena jedn. – 14,53 zł/kg

899 Oszczędzasz 1 zł

Kiełbasa podwawelska 400 g

799 op.

cena jedn. – 19,98 zł/kg

999

4

49

Kiełbasa meksykańska 400 g

op.

paczka, cena jedn. – 11,23 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Zestaw grill 420 g

7

Elementy z kurczaka w przyprawie grill

999 kg

paczka

Burger wołowy 440 g paczka, cena jedn. – 17,02 zł/kg

op.

cena jedn. – 19,02 zł/kg

7

op.

Kebab turecki 600 g

8

99

Oszczędzasz 3 zł

Filet z uda kurczaka w marynacie grill

Karkówka wieprzowa bez kości w marynacie Porto 550 g paczka, cena jedn. – 16,35 zł/kg

op.

699

1599

1299 kg

paczka

49

Oszczędzasz 1 zł

cena jedn. – 14,98 zł/kg

1099 Oszczędzasz 1 zł

99

999

Oszczędzasz 1 zł

Pitta kieszonka TESCO 350 g

599 op.

cena jedn. – 17,11 zł/kg

8

99 op.

Oszczędzasz 0,20 zł

Tost pszenny, maślany, 3 ziarna, pełnoziarnisty TESCO 500 g cena jedn. – 3,98 zł/kg

219 99

1

op.


629 Oszczędzasz 2,30 zł

Kluski lane Goliard 400 g

399 op.

cena jedn. – 9,98 zł/kg

399

Oszczędzasz 0,70 zł

Makarony pełnoziarniste Lubella 400 g wybrane rodzaje cena jedn. – 8,23 zł/kg

Sos sałatkowy Knorr 9 g różne rodzaje cena jedn. – 105,56 zł/kg

Przyprawa do mięs Knorr 25 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 60 zł/kg 2,09 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

329

0

Konserwa premium Sokołów 300 g Gulasz Angielski, Mielonka, Golonka Wieprzowa cena jedn. – 16,63 zł/kg

4,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

95

Musztarda Kamis 185 g

op.

3

4

7

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 11,29 zł/kg

op.

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10,81 zł/kg 2,09 zł/op. 2 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

za

4

Sos Develey 400-410 g zł

różne rodzaje, cena jedn. np. Sos tatarski 400 g – 9,98 zł/kg

zł

399 op.

3889

2za

Oszczędzasz 3,30 zł

2za

Koncentrat pomidorowy Pudliszki 310 g

Mieszanki ziół Kotanyi zł

829 99 op.

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Zioła śródziemnomorskie 12 g – 165,83 zł/kg

199 op.

Oszczędzasz 6,90 zł

Oliwa Extra Vergine Goccia D’Oro 1 l

899 Oszczędzasz 2 zł

Pomidory suszone w oleju z ziołami TESCO 280 g cena jedn. wsadu – 45,10 zł/kg

6

99 op.

Pasztet Profi 131 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 11,45 zł/kg 1,59 zł/op. 1,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

3199 op.

2za

3

zł


0,50 zł za 1 szt.

1299 Oszczędzasz 6 zł

Magiczne Gwiazdki Milky Way 120 g

6

99 op.

cena jedn. – 58,25 zł/kg

1 szt.

2599

13

99

Oszczędzasz 12 zł

Wafle Prince Polo 28 x 17,5 g

op.

cena jedn. – 28,55 zł/kg

Czekolada Wedel 90-100 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. 100 g – 25 zł/kg 2,89 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie np. 2 op. Batonów Twix 350 g – 17,14 zł/kg 8,49 zł/op. 6 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

12

zł

2499

2za

5

Batony Mars, Snikers, Twix 6 szt. + 1 szt. gratis

zł

Czekolada Nussbeisser 100 g

439 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 43,90 zł/kg

Oszczędzasz 6 zł

Box cukierków Wawel 800 g

1899 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 23,74 zł/kg

przy zakupie 2 op. kubek ceramiczny Digestive gratis

Ciastka Digestive różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 250 g – 19,96 zł/kg

4

99 op.

Precle francuskie dr Gerard 160 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,75 zł/kg 4,49 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

1499

2za

6

zł

Jestem

nowy

Oszczędzasz 1 zł

1,49 zł/op. Ciastka Kubuś Tabliczka czekoladowa 32 g, 8 zbóż z żurawiną 30 g cena jedn. przy zakupie op. 32 g – 46,56 zł/kg

14 15

Ciastka Milka Sensations 156 g cena jedn. – 38,40 zł/kg dostępne również Ciastka Milka XL 184 g

9

99

Oszczędzasz 5 zł

699

599 op.

Pastylka miętowa 375 g cena jedn. – 26,64 zł/kg

op.


839 99

7

op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Płatki Fitness 425 g

8

różne rodzaje cena jedn. – 18,80 zł/kg

99

799 op.

899

Oszczędzasz 1 zł

Oats Cheerios 400 g

699

różne rodzaje cena jedn. – 19,98 zł/kg

op.

Oszczędzasz 2 zł

Batony Cini Minis, Nesquik 200 g (8 szt.) cena jedn. – 34,95 zł/kg

Jestem

nowy

Konfitura Łowicz 240 g różne smaki, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,67 zł/kg W promocji nie bierze udziału konfitura Łowicz 240 g o smaku jagodowym i malinowym.

4,79 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

999

2

za

8

5

99

Dżem Materne Fun! 270 g zł

różne smaki cena jedn. – 22,19 zł/kg

op.

459 Oszczędzasz 0,60 zł

Sucharki extra delikatesowe Mamut 290 g cena jedn. – 13,76 zł/kg

Oszczędzasz 0,30 zł

Płatki jaglane lub Płatki owsiane Kupiec 200 g cena jedn. – 14,95 zł/kg

399 op.

Oszczędzasz 2 zł

Masło orzechowe Sante 350 g różne rodzaje cena jedn. – 22,83 zł/kg

799 op.

999 Oszczędzasz 2 zł

Chia Skarby Ziemi 250 g

799 op.

cena jedn. – 31,96 zł/kg

329 99

2

op.

1399 op.

Krem Nutella 600 g cena jedn. – 23,32 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Ekologiczny orkisz ekspandowany Symbio 100 g cena jedn. – 59,90 zł/kg

799 99

5

op.


749 Oszczędzasz 2,50 zł

4

Herbata Lipton piramidki 20 tb. różne smaki i gramatury cena jedn. np. Herbata czarna cytryna Lipton 34 g (20 tb.) – 146,76 zł/kg

99 op.

Oszczędzasz 1 zł

Herbata funkcjonalna Herbapol wybrane rodzaje cena jedn. np. Big-Active Slim Plus La Karnita Suplement diety Herbatka owocowo-ziołowa 40 g (20 tb.) – 124,75 zł/kg

599

4

99 op.

Zestaw herbat Malwa

Oszczędzasz 0,70 zł

Herbata Yunnan, Assam 100 g

419 49

3

op.

cena jedn. – 34,90 zł/kg

różne smaki, gramatury i ceny cena jedn. np. Zestaw herbat czarnych 45 g – 177,56 zł/kg dostępny również Zestaw herbat owocowych Sunny Garden 69 g – 14,99 zł/op. cena jedn. – 217,24 zł/kg

1299

7

99 op.

Oszczędzasz 3 zł

Herbata Lipton Earl Grey 50 tb. x 1,5 g

9

99 op.

cena jedn. – 133,20 zł/kg

Oszczędzasz 0,20 zł

Kawa Inka 150 g cena jedn. – 21,93 zł/kg dostępne również: Kawa Inka z orkiszem 20 tb. x 4 g – 2,99 zł/op. 2,69 zł/op. cena jedn. – 33,62 zł/kg Kawa Inka Orkisz 36 tb. x 4 g – 4,49 zł/op. 3,69 zł/op. cena jedn. – 25,62 zł/kg

349

3

29 op.

1589

1399 Oszczędzasz 3 zł

Kawa Pedro’s 500 g

10

99 op.

cena jedn. – 21,98 zł/kg

Oszczędzasz 1,90 zł

Herbata Dilmah Pure Ceylon 100 tb. x 2 g

1399 op.

cena jedn. – 69,95 zł/kg

1800 Oszczędzasz 1,01 zł

Kawa Prima Finezja 750 g cena jedn. – 22,65 zł/kg

16

99 op.

Oszczędzasz 3 zł

Kawa ziarnista Woseba 500 g różne rodzaje cena jedn. – 39,98 zł/kg

2299

1999 op.

16 17

10999

Oszczędzasz 20 zł

Kawa ziarnista Kimbo 1 kg

8999 op.


1399 Oszczędzasz 4 zł

Sok Sandomierski Sad 3 l

999 op.

cena jedn. – 3,33 zł/l

2za

2499

2

29

Oszczędzasz 0,20 zł

Napój Go for Fun TESCO 1 l

op.

5

Napój Hortex 1,75 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,43 zł/l 3,49 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

zł

3 za

10 Napój Costa 2 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,50 zł/l 3,39 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2 za

6

zł

Napój Lipton Ice Tea 1,5 l zł

cena jedn. przy zakupie 3 op. – 2,22 zł/l 3,99 zł/op. 3,33 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

2 x 1,5 l

Woda Żywiec Zdrój 5 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,80 zł/l 5,39 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

669

2

za

8

zł

Woda Staropolanka 2000 4 x 1,5 l + 2 x 1,5 l gratis

716

kpl.

cena jedn. – 0,80 zł/l

Oszczędzasz 1,70 zł

Napój Hoop Cola 2 x 2 l

499

kpl.

cena jedn. – 1,25 zł/l

Jestem

nowy

2 op. za 4,79 zł Napoje Schweppes 1,5 l cena jedn. przy zakupie 2 op. – 1,60 zł/l 4,79 zł/op. 2,40 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2 1

w cenie

Napój energetyczny Red Bull Tropical 250 ml ratiopak, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16 zł/l dostępne również: Red Bull, Red Bull sugar free 4,99 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

Oszczędzasz 0,20 zł

za

8

zł

Napoje Tymbark 2 l cena jedn. – 1,60 zł/l

339 19

3

op.


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

13,89 zł

11,99 zł Oszczędzasz 1,90 zł

Piwo Heineken 4 x 473 ml vol. 5%, puszka cena jedn. – 6,34 zł/l

1199

1299 Oszczędzasz 2 zł

Piwo Warka Strong 4 x 500 ml

10

99 kpl.

vol. 6,5%, puszka cena jedn. – 5,50 zł/l

Oszczędzasz 0,40 zł

Cheetos XL145 g, 165 g ceny jedn.: 145 g – 20,62 zł/kg, 165 g – 18,12 zł/kg

18 19

999

Piwo Desperados 3 x 400 ml

kpl.

vol. 6%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 8,33 zł/l

Piwo Fortuna 500 ml Czarne, vol. 5,8% Mirabelka, vol. 5,1% Wiśniowa, vol. 5,1% butelka zwrotna, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 5 zł/l 3,49 zł/op. 2,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 2 zł

Piwo Żywe 500 ml

2za

5

zł

vol. 6,2% butelka bezzwrotna cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6 zł/l 3,99 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

339 99

2

op.

Oszczędzasz 0,80 zł

Chipsy TESCO 225 g cena jedn. – 13,29 zł/kg

Piwo Perła Chmielowa 500 ml

2 za

6

vol. 6%, butelka bezzwrotna

Piwo Perła Export 500 ml zł

379 99

2

op.

vol. 5,6%, butelka bezzwrotna cena jedn. przy zakupie 4 op. – 4 zł/l 2,69 zł/op. 2 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 za

8

zł

3 op. za 7,38 zł Chipsy Lay’s 140 g, 150 g ceny jedn. przy zakupie 3 op.: 140 g – 17,57 zł/kg 150 g – 16,40 zł/kg 3,69 zł/op. 2,46 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3 2

w cenie


Wiosna pełna przysmaków Drzewa się zielenią, kwiaty pączkują, a w powietrzu czuć wiosnę, którą możesz także poczuć na swoim stole. Ciesz się wyrafinowanymi smakami z bogatym wyborem doskonale świeżych przysmaków Tesco finest.

Idealnie chrupiąca przekąska z dodatkiem pikantnego, dojrzałego sera i maku.

Wędzona dymem drzewnym przez najlepszych niemieckich rzeźników.

Prawdziwa włoska mozzarella produkowana wyłącznie z mleka bawolego. Roz pływający się w ustach ser z niebieską pleśnią wytwarzany od 3 pokoleń w rodzinnej mleczarni.

D Delikatna, mleczna czekolada z nutką karmelu.


6719

53

99

Mleko Bebilon 1,2 kg różne rodzaje, cena jedn. – 44,99 zł/kg Oferta nie dotyczy mleka początkowego.

2299

op.

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 13,20 zł

Oszczędzasz 0,50 zł

Deser BoboVita 125 g różne rodzaje cena jedn. – 19,92 zł/kg

299 49

2

op.

1999

Chusteczki TESCO Loves Baby 4 x 64 szt.

kpl.

różne rodzaje cena jedn. – 0,08 zł/szt.

4 op. za 10,47 zł Deser Gerber 125 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 4 op. – 20,94 zł/kg 3,49 zł/op. 2,62 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 w cenie 3

4 op. za 12,27 zł Sok Bobo Frut 300 ml różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 4 op. – 10,22 zł/l 4,09 zł/op. 3,07 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 3

w cenie

63 szt.

2799

Oszczędzasz 8 zł

Chusteczki Nivea 3 x 63 szt. + 63 szt. gratis różne rodzaje cena jedn. – 0,08 zł/szt.

19

99 kpl.

5149

2699 Oszczędzasz 7 zł

Pieluchomajtki Pampers Carry maxi 24 szt. różne rodzaje cena jedn. – 0,83 zł/szt.

op.

op.

Oszczędzasz 3,50 zł

4799

Mleko Enfamil 800 g

op.

różne rodzaje cena jedn. – 59,99 zł/kg Oferta nie dotyczy mleka początkowego.

499 99

3

1999

1499

1199 op.

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 3 zł

Karma mokra w saszetkach dla psa Pedigree 4 x 100 g

Karma sucha dla psa Pedigree 2,4 kg

cena jedn. – 9,98 zł/kg

20 21

cena jedn. – 5 zł/kg dostępna również Karma sucha dla psa Pedigree 2 kg – 15,99 zł/op. 12,79 zł/op. cena jedn. – 6,40 zł/kg *Przy zakupie w Tesco produktów Pedigree® za kwotę co najmniej 20 zł, miskę otrzymasz gratis. Rabat naliczy się na kasie. Promocja ważna w terminie 29.03-27.04.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. W akcji biorą udział wszystkie produkty Pedigree®. Szczegółowy regulamin akcji: www.tesco.pl


1199 Ręcznik papierowy TESCO Jumbo 1 rolka

9

99

Oszczędzasz 2 zł

cena jedn. – 0,25 zł/szt. dostępne również Worki zapachowe z uszami Paclan 60 l x 15 szt. – 6,49 zł/op. 5,49 zł/op. cena jedn. – 0,37 zł/szt.

op.

Tabletki do zmywarek Finish Premium dostępne rodzaje: Quantum 40 szt., cena jedn. – 0,75 zł/szt., All in One Max 50 szt., Tabletki Finish Aio Max 50 szt. regular oraz lemon, cena jedn. – 0,60 zł/szt.

2999 op.

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1 zł

Worki na śmieci zapachowe z uszami Paclan 35 l x 20 szt.

5699 Oszczędzasz 27 zł

Płyn do mycia naczyń Ludwik 1,5 kg

5

99

4

różne rodzaje cena jedn. – 3,99 zł/kg dostępne również: Tabletki do zmywarek Ludwik All In One 90 szt. – 44,69 zł/op. 29,99 zł/op. cena jedn. – 0,33 zł/szt. Classic 100 szt., cena jedn. – 0,30 zł/szt.

99 op.

Wszystkie produkty Glade

699 99

5

op.

4499 Oszczędzasz 22 zł

Proszek do prania Dosia 7 kg

2299 op.

różne rodzaje cena jedn. – 3,28 zł/kg

Kapsułki do prania Ariel różne rodzaje

30 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

30 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę.


2 szt. Jestem

nowy

33,99 zł

23,79 zł

Oszczędzasz 10,20 zł

Prezerwatywy Skyn Original 10 szt. + 2 szt. gratis cena jedn. – 1,98 zł/szt.

Jestem

nowy

2199 Oszczędzasz 5 zł

Maszynki do golenia Wilkinson Quattro 3 szt.

16

99 op.

cena jedn. – 5,66 zł/szt.

Patyczki do uszu Cleanic 320 szt. Cena na cena jedn. etykiecie – 0,01 zawiera zł/szt. obniżkę.

Oszczędzasz 0,30 zł

Pasta do zębów Signal 100 ml różne rodzaje cena jedn. – 34,90 zł/l dostępna również Pasta do zębów Signal 75 ml – 6,99 zł/op., cena jedn. – 93,20 zł/l

8,60 zł

Oszczędzasz 3,69 zł

Prezerwatywy Skyn Cocktail Club 3 szt. cena jedn. – 2,87 zł/szt.

3

Oszczędzasz 0,50 zł

zł

379 49

3

op.

Płatki kosmetyczne Cleanic 3 x 120 szt.

8

949 99 op.

cena jedn. – 0,02 zł/szt.

1099 Oszczędzasz 1 zł

Żel do golenia Gillette Series 200 ml cena jedn. – 49,95 zł/l dostępna również Pianka 250 ml – 8,99 zł/op.

999 op.

Oszczędzasz 1 zł

Pasta do zębów Blend-a-med 3D White 100 ml cena jedn. – 59,90 zł/l dostępna również Pasta do zębów Complete 7 – 8,99 zł/op.

Oszczędzasz 20 zł

699

599 op.

22 23

12,29 zł

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality Cross Action, Vitality White & Clean dostępne również: Końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral B – 39,99 zł/op.

10499

8499 op.


1199 Oszczędzasz 2 zł

9

99

Szampon do włosów Syoss 500 ml cena jedn. – 19,98 zł/l dostępny również Balsam 500 ml – 13,99 zł/op.

op.

Szampon do włosów Fructis 400 ml cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,75 zł/l 7,50 zł/op. kupując 2 op.

699 Oszczędzasz 1 zł

Szampon do włosów Timotei 400 ml cena jedn. – 14,98 zł/l dostępna również Odżywka 200 ml

5

99 op.

9,49 zł/op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 2 zł

Szampon do włosów na sucho Syoss 200 ml

12

99 op.

Żele pod prysznic Fa 400 ml

7

99 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 19,98 zł/l

Oszczędzasz 2 zł

Lakier do włosów Syoss 300 ml

Dezodoranty Ziaja 50 ml różne rodzaje cena jedn. – 119,80 zł/l

1299 op.

cena jedn. – 43,30 zł/l dostępna również Pianka 250 ml

+

cena stand. – 15,99 zł/op. 13,99 zł/op.

Farba Syoss Glos Sensation cena stand. – 23,99 zł/op. 17,99 zł/op.

Farba Syoss Oleo Intense cena stand. – 20,99 zł/op. 17,99 zł/op.

weź Odświeżacz koloru Refresher za ½ ceny cena stand. – 19,99 zł/op. 10 zł/op.

685 Oszczędzasz 0,86 zł

zł

1499

Kupując dowolną Farbę Syoss: Farba Syoss Color Kreme

Oszczędzasz 2 zł

15

1499

cena jedn. – 64,95 zł/l

999

2za

5

99 op.

999

Oszczędzasz 2 zł

Dezodoranty Adidas antyperspirujące Cool & Care, Cool & Dry 40-150 ml różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie op. 150 ml – 53,27 zł/l

7

99 op.

1699 Oszczędzasz 4 zł

Dezodoranty Garnier Neo Dry 150 ml różne rodzaje cena jedn. – 86,60 zł/l

1299 op.


Żele, płyny do kąpieli, mydło zapas Palmolive 750 ml

Kosmetyki Playboy

różne rodzaje

Oferta nie dotyczy Pewniaków i zestawów promocyjnych. Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Lakiery do paznokci i pomadki do ust Delia

30 % taniej

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Seria do pielęgnacji twarzy Oceanic Clinical Lift

Produkty do pielęgnacji twarzy Ziaja seria Liście Manuka różne rodzaje

Cena na etykiecie zawiera obniżkę. Dostępne również błyszczyki do ust i fluidy Delia.

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Jestem

nowy

3498 Dezodoranty zapachowe STR8 150 ml różne rodzaje cena jedn. – 66,60 zł/l

9

99 op.

Kremy do twarzy Lirene seria Formuła Młodości 50 ml

1799 op.

różne rodzaje cena jedn. – 359,80 zł/l

Oszczędzasz 14,99 zł

Tonik Vicard 850 ml

1999 op.

cena jedn. – 23,52 zł/l

1099 Oszczędzasz 3 zł

Mydło w płynie Dettol 500 ml zapas, różne rodzaje cena jedn. – 15,98 zł/l

24 25

7

99 op.

Oszczędzasz 1 zł

Podpaski Libresse dwupak cena jedn. prz zakupie op. 2 x 10 szt. – 0,35 zł/szt.

6

799 99 op.

1299 Oszczędzasz 3 zł

Wkładki higieniczne Carefree 58 szt. cena jedn. – 0,17 zł/szt.

999 op.


1.

3.

2.

6900

7900

szt.

7900

szt.

szt.

:LRVHQQH WUHQG\ Z 7ZRMHM V]DÀH 4.

5.

4200

szt.

6.

6700

szt.

4900

szt.

1. Bluzka damska, rozmiary: 34-50; 2. Sukienka damska, rozmiary: 34-50; 3. Koszula damska, rozmiary: 34-50; 4. T-shirt męski, rozmiary: XS-3XL; 5-6. Koszula męska, rozmiary: S-3XL.


6

rama stalowa

Ubezpieczenie

GRATIS

20”

38900 Oszczędzasz 20 zł

169

Rowerek biegowy dziecięcy drewniany Kinder Kraft

00

Oszczędzasz 30 zł

Rowerek biegowy Chicco Red Bullet

139

• wzory: Motor, Stars • drewniana rama • koła 12” • regulacja siodełka: 37-44 cm • nośność: 30 kg dostępny również Rowerek biegowy dziecięcy z amortyzacją, Green, Navy – 149 zł/szt. 129 zł/szt.

13900 szt.

dostępny również Rowerek biegowy Chicco Ducati

Dziecięce akcesoria rowerowe Via Velo

00

11900 szt.

33900 5 rat 0% po 67,80 zł szt.

Oszczędzasz 50 zł

Rower dziecięcy MTB 20” XVC Fun • hamulce V-brake • aluminiowe obręcze kół • boczna nóżka

6

rama stalowa

Ubezpieczenie

GRATIS

20”

39900

Oferta dostępna w wybranych sklepach. Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

3

30 % taniej

szt.

Oszczędzasz 50 zł

Rower dziecięcy MTB 20” XVC Fun HT • hamulce V-brake • aluminiowe obręcze kół • boczna nóżka • amortyzowany widelec

7

rama stalowa Ubezpieczenie

28”

34900 5 rat 0% po 69,80 zł

GRATIS

rama aluminiowa Ubezpieczenie

28”

GRATIS

129900 109900

899 10 rat 0% po 89,90 zł 00 szt.

119900 20 rat 0% szt.

po 59,95 zł Oszczędzasz 100 zł

Oszczędzasz 200 zł

Rower miejski retro 28” Oma • hamulce: przedni szczękowy, tylny torpedo • aluminiowe obręcze kół • bagażnik • błotniki • oświetlenie

Rower miejski 28” Crown Best • amortyzowany widelec • amotyzowana sztyca pod siodłem • hamulce: tylny w piaście, przedni V-brake • osłona na łańcuch • osprzęt Shimano Nexus 7 • dynamopiasta • oświetlenie • bagażnik


18

21

rama stalowa Ubezpieczenie

24”

GRATIS

49900

rama aluminiowa Ubezpieczenie

26”

GRATIS

86900

44900 5 rat 0% po 89,80 zł

77900 10 rat 0% po 77,90 zł

szt.

szt.

Oszczędzasz 50 zł

Oszczędzasz 90 zł

Rower górski 24” Port Severn

Rower górski AMT 26” Proximo

• aluminiowe wzmocnione obręcze kół • przedni widelec amortyzowany • hamulce V-brake

• widelec przedni amortyzowany • rama amortyzowana • hamulce V-brake

18

18

rama stalowa Ubezpieczenie

24”

GRATIS

rama stalowa Ubezpieczenie

28”

GRATIS

39900 69900

359 5 rat 0% po 71,80 zł 00 szt.

62900 10 rat 0% po 62,90 zł szt.

Oszczędzasz 40 zł

Rower miejski 24” Grand Valley

Oszczędzasz 70 zł

• hamulce V-brake • aluminiowe obręcze kół • składana kierownica • bagażnik • błotniki • boczna nóżka dostępny również Rower miejski 26” Grand Valley – 419 zł/szt. 389 zł/szt.

21

Rower trekkingowy 28” Climber • różne kolory • oświetlenie • błotniki • bagażnik

21

rama aluminiowa Ubezpieczenie

28”

GRATIS

99900

rama aluminiowa Ubezpieczenie

27,5”

GRATIS

109900

89900 10 rat 0% po 89,90 zł szt.

99900 20 rat 0% szt.

po 49,95 zł

Oszczędzasz 100 zł

Oszczędzasz 100 zł

Rower trekkingowy/crossowy 28” Climber

Rower górski MTB 27,5” Forrest

• hamulce: przedni tarczowy, tylny V-brake • obręcze kół aluminiowe wzmocnione • osprzęt Shimano Altus 7f

• widelec amortyzowany zoom • aluminiowe obręcze kół • hamulce tarczowe • cynglowe manetki • boczna nóżka

Kup rower w Tesco z ubezpieczeniem od kradzieży GRATIS!

Zarejestruj rower, wysyłając

SMS o treści ROWER na numer 4454* Dodatkowo otrzymasz ubezpieczenie assistance mieszkaniowe na 6 miesięcy GRATIS

* Po wysłaniu SMS-a lub po wypełnieniu formularza na stronie www.tesco.pl/link4 Link4 oddzwoni w celu rejestracji roweru i aktywacji darmowego ubezpieczenia assistance mieszkaniowe. Koszt SMS-a zgodny z taryfą operatora. Możesz również zarejestrować rower, wypełniając formularz na stronie tesco.pl/link4 lub dzwoniąc na Infolinię pod numer 22 444 67 46. Pamiętaj, aby zachować paragon zakupu. Promocja obowiązuje od 18.02.2016 do 31.10.2016 lub do wyczerpania asortymentu rowerów. Organizatorem promocji jest Tesco Polska Sp. z o.o. Promocja obejmuje wszystkie rowery dostępne w ofercie handlowej sieci Tesco, z wyłączeniem rowerków biegowych oraz rowerków trzykołowych dla dzieci. Regulamin promocji i OWU są dostępne na www.tesco.pl/finanse. Aby skorzystać z ochrony ubezpieczeniowej od kradzieży, niezbędny jest oryginał paragonu. Rejestracja roweru jest dobrowolna, a jej brak nie powoduje braku ochrony ubezpieczeniowej od kradzieży. Rejestracja roweru w Link4 i podanie wymaganych danych jest warunkiem skorzystania z dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej assistance.


199

139 szt.

Oszczędzasz 0,60 zł

Bańki mydlane Minionki lub Kraina Lodu dostępny również Płyn do baniek mydlanych 3 szt. – 4,99 zł/kpl. 3,49 zł/kpl.

899

6

1299

1999

699

29

1399

kpl.

kpl.

szt.

Oszczędzasz 2,70 zł

Oszczędzasz 6 zł

Oszczędzasz 6 zł

Pojedyncze zabawki do piasku

Średnie wiaderko do piasku

Wiaderko z akcesoriami

4999

1199 Oszczędzasz 3 zł

Koło/wiatrak do wody

799

559

kpl.

899 szt.

1499 Oszczędzasz 5 zł

Średni zestaw do piasku Disney

28 29

kpl.

kpl.

Oszczędzasz 25 zł

Zestaw 100 kulek do zamku

999

6

99 szt.

2999

1999 szt.

Oszczędzasz 2,40 zł

Foremki do piasku Dinozaury 3 szt.

999

2499

Oszczędzasz 3 zł

Miecz z pianki

Oszczędzasz 10 zł

Plastikowa ciężarówka Lena


Oszczędzasz 10,50 zł

Huśtawka z zabezpieczeniem dla najmłodszych

3499

2449 szt.

1599

1119 szt.

Oszczędzasz 4,80 zł

Piłka z buźką 13 cm

2999

2099 szt.

15

99 kpl.

Oszczędzasz 9 zł

Zabawka kosiarka do trawy

Zestaw do gry w kręgle

1799

1499 Oszczędzasz 5 zł

Zestaw do łapania piłki dostępne również Rakietki – 39,99 zł/kpl. 27,99 zł/kpl.

999

Oszczędzasz 5,50 zł

Hula-hoop

399 Oszczędzasz 0,50 zł

Wiatraczek

1249 szt.

kpl.

349 szt.

9999 Oszczędzasz 30 zł

Hulajnoga dla dzieci Frozen Princess

6999 szt.


kubek niekapek krówka 250 ml

1499

kpl.

Kubek niekapek krówka 250 ml + kubek niekapek krówka 250 ml gratis

1249

5499

849

3849

szt.

Nocniki, wanienki, nakładki sedesowe, podesty

szt.

Oszczędzasz 4 zł

Oszczędzasz 16,50 zł

Rakieta do tenisa stołowego TESCO

Rakieta tenisowa

dostępne również Piłki do tenisa stołowego 10 szt. – 9,99 zł/op. 6,99 zł/op.

dostępne również Piłki do tenisa 18 szt. – 34,49 zł/op. 23,99 zł/op.

13900

17900

30 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

9999

7499 szt.

Oszczędzasz 25 zł

Namiot 3-osobowy z kopułą TESCO

30 31

11900 szt.

8999 szt.

Oszczędzasz 60 zł

Oszczędzasz 49,01 zł

Elektroniczna tarcza do darta

Elektroniczna tarcza do darta – podstawowa


4799

999

4799

3299

3499

Oszczędzasz 15 zł

Oszczędzasz 13 zł

Zestaw noży 5 elementów

Zestaw TESCO: patelnia grillowa 28 cm, patelnia 24 cm i rondel 14 cm

kpl.

kpl.

szt.

Drewniana deska do krojenia mała z kolorowym obrzeżem dostępna również Deska duża – 14,99 zł/szt.

KUCHENKA INDUKCYJNA

KUCHENKA KUCHENKA CERAMICZNA ELEKTRYCZNA

KUCHENKA GAZOWA

KUCHENKA HALOGENOWA

PŁYTA GRZEJNA

1649 szt.

54900

Garnek emaliowany głęboki biały ø 16 cm

21900 5 rat 0% po 43,80 zł

dostępne również Garnki emaliowane głębokie białe: ø 20 cm – 22,99 zł/szt. ø 24 cm – 31,99 zł/szt.

kpl.

Oszczędzasz 330 zł

Zestaw garnków Cook Professional 11 elementów

2349 Oszczędzasz 7,50 zł

Ręczniki do rąk F&F Home Luxury wybrane kolory dostępne również Ręczniki kąpielowe F&F Home Luxury, wybrane kolory – 45,49 zł/szt. 30,99 zł/szt.

1599 szt.

8199 Oszczędzasz 22 zł

Komplet pościeli F&F Home 160 x 200 cm

5999

kpl.

wzór dmuchawiec

Jestem

nowy

Świeca zapachowa F&F Home różne rodzaje

7

99 szt.

499

Wazon szklany wysokość: 19 cm

3

99

szt.

Świeczka w szkle różne rodzaje

szt.


1

99

Serwetki papierowe jednowarstwowe białe 100 szt.

op.

cena jedn. – 0,02 zł/szt.

349 49

Oszczędzasz 1 zł

Sztućce jednorazowe Sp Berner 25 szt. dostępne również: Kubki jednorazowe Sp Berner 50 szt. – 4,99 zł/kpl. 3,99 zł/kpl. Miski jednorazowe Sp Berner 20 szt. – 5,99 zł/kpl. 4,69 zł/kpl. Talerze jednorazowe Sp Berner 20 szt. – 5,99 zł/kpl. 4,69 zł/kpl.

2

kpl.

599 99

2

Oszczędzasz 3 zł

Pucharek do lodów

Oszczędzasz 2 zł

Talerze papierowe 8 szt. cena jedn. – 0,50 zł/szt. dostępne również Talerze papierowe Tesco 20 szt. – 4,99 zł/op., cena jedn. – 0,25 zł/szt.

599 99

3

kpl.

szt.

449 49

Oszczędzasz 1 zł

Komplet tacek aluminiowych do grilla 4 szt.

3

kpl.

cena jedn. – 0,87 zł/szt.

Plastikowe akcesoria kuchenne

20 % taniej 32 33

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.


Inspirująca oferta dla Twojego

ogrodu

Akcesoria do nawadniania GF

399

Oszczędzasz 1 zł

Butelka ze sprayem 330 ml dostępne również Butelki ze sprayem: 500 ml – 3,29 zł/szt., 1 l – 4,99 zł/szt.

2

99 szt.

1899 Oszczędzasz 2 zł

Łopatka ogrodowa Fiskars dostępne również: Motyczka krótka Fiskars – 26,99 zł/szt. Sekator Fiskars – 44,99 zł/szt.

szt.

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

399

2

1199

89

Oszczędzasz 1,10 zł

Kołek transportowy do węża ogrodowego

szt.

Oszczędzasz 1 zł

1099 szt.

Narzędzia ogrodowe dla dzieci

20 % taniej

1699

4999 Oszczędzasz 6 zł

Wąż ogrodowy Escotrade 25 m ½” dostępny również Wąż ogrodowy Escotrade 25 m ¾” – 79,99 zł/szt. 69,99 zł/szt.

8699 Oszczędzasz 19 zł

Podkaszarka do trawy TESCO 250 W dostępna również Podkaszarka do trawy Tesco 500 W – 169 zł/szt. 129 zł/szt.

67

99 szt.

4399 szt.

15900 Oszczędzasz 30 zł

Nożyce do żywopłotu TESCO 520 W • prędkość bez obciążenia: 1600 rpm • długość ostrza: 510 mm

12900 szt.


Inspirująca oferta

52900

84900 29900

45500 5 rat 0% po 91 zł szt.

69900 10 rat 0%

219 5 rat 0% po 43,80 zł 00

szt.

szt.

Oszczędzasz 74 zł

po 69,90 zł

Oszczędzasz 150 zł

Kosa spalinowa Smart BC 43

Oszczędzasz 80 zł

• moc: 1,2 KW • szerokość pracy – żyłka: 42 cm • szerokość pracy – ostrze: 25,5 cm • żyłka: 2,4 mm • waga: 7,5 kg

Kosiarka elektryczna 1300 W • szerokość pracy: 37 cm • regulacja wysokości: indywidualna • pojemność kosza: 35 l • waga: 12 kg

32900

11900

Kosiarka spalinowa Smart 42 • moc: 1,6 KW • silnik: MTD Thorx 35 • pojemność: 99 cc • szerokość pracy: 42 cm • pojemność kosza: 40 l • waga: 26 kg • regulacja wysokości: 28-92 mm

16900

9900

29900 5 rat 0% po 59,80 zł

12900

szt.

szt.

szt.

Oszczędzasz 30 zł

Oszczędzasz 20 zł

Pilarka elektryczna MTD ECS 2000

Pompa do wody pulsacyjna 280 W

Oszczędzasz 40 zł

moc podłączeniowa: 230 V/50 Hz

wymiary: 230 x 120 x 40 cm

dostępna również Pilarka spalinowa MTD GCS 3800 – 589 zł/szt. 519 zł/szt.

Pergola ogrodowa

Oszczędzasz 2 zł

9499

7799

Oszczędzasz 17 zł

szt.

Grill Kulka TESCO dostępny również Grill Kulka duża Tesco – 189 zł/szt. 149 zł/szt.

20 rat

Dowiedz się więcej w punkcje

Brykiet lub Węgiel do grilla 2,5 kg cena jedn. – 3,40 zł/kg dostępna również Płynna podpałka do grilla 1 l – 8,89 zł/op.

1049

849 op.

Finanse na terenie sklepu

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% – nawet 20 rat” trwa od 18.02.2016 r. do 22.06.2016 r. i dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce, dla których RRSO wynosi 0%. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 999 zł dla 20 rat i powinna dotyczyć finansowania zakupu artykułów przemysłowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla transakcji rozkładanej na 20 rat wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł – przykład reprezentatywny. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco - Darmowe raty 0% w karcie kredytowej CLUBCARD” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla transakcji rozkładanej na 5 rat wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł – przykład reprezentatywny. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty uruchomienia środków oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o karcie kredytowej Mastercard Clubcard, opłatach i prowizjach, w tym regulamin „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% – nawet 20 rat” oraz regulamin „Promocyjne raty w Tesco – Darmowe raty 0% w karcie kredytowej CLUBCARD” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Informacja handlowa według stanu na 18.02.2016 r.


dla Twojego ogrodu

34900

23900 29900

199

00 kpl.

5 ratpo 39,80 0%zł

Oszczędzasz 40 zł

27500 5 rat 0% po 55 zł szt.

Komplet mebli balkonowych w kolorze granatowym

Oszczędzasz 24 zł

1299

2699

9

99 para

Huśtawka 3-osobowa Iskia

31900 5 rat 0% po 63,80 zł kpl.

Oszczędzasz 30 zł

Zestaw mebli: stół i dwie ławki dostępny również Zestaw poduszek na ławki ogrodowe – 78,99 zł/kpl. 64,99 zł/kpl.

6299

23

99 szt.

5299 szt.

Oszczędzasz 10 zł Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 3 zł

Obuwie ogrodowe

Krzesło plastikowe

damskie, męskie

kolory: biały, zielony

Krzesło polirattanowe dostępny również Stół polirattanowy – 134,99 , zł/szt. 109 zł/szt.

Doniczki polirattanowe

999

999

799 op.

799 op.

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 2 zł

Kora ogrodnicza 80 l

Ziemia uniwersalna TESCO 50 l

cena jedn. – 0,10 zł/l

cena jedn. – 0,16 zł/l

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

20 % taniej


Inspirująca oferta dla Twojego

ogrodu

999 szt.

Forsycja średnica doniczki: 11 cm

Różanecznik XXL średnica doniczki: 21 cm różne kolory

2199 szt.

2499

średnica doniczki: 14 cm

Gerbera średnica doniczki: 12 cm różne kolory

Hiacynt jedna cebulka różne kolory

szt.

wysokość: 80-100 cm

szt.

Magnolia

999

Thuja brabant lub Cyprys kolumnowy balot

699 szt.

299 szt.

4

Mix bylin średnica doniczki: 9 cm dostępne m.in.: Campanula, Jasieniec, Krwawnik, Pięciornik, Goździk, Rudbekia, Kuklik, Macierzanka

Azalia Hortinno średnica doniczki: 13 cm różne kolory

999 szt.

szt.

999 szt.

średnica doniczki: 12 cm

1499 szt.

Hibiskus średnica doniczki: 13 cm różne kolory

GAZETKA obowiązuje w następujących hipermarketach

Zamiokulkas

99

:

BEŁCHATÓW: ul. Kolejowa 6; BIELSKO-BIAŁA: ul. Warszawska 180*; BYDGOSZCZ: ul. Toruńska 101*; BYTOM: ul. Chorzowska 86; CZĘSTOCHOWA: ul. Drogowców 43*; GDAŃSK: ul. Cienista 30*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*, ul. Nowowiczlińska 35*; GLIWICE: ul. Łabędzka 26*, ul. Pszczyńska 315; GŁOGÓW: ul. Piłsudskiego 12; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Górczyńska 19, ul. Słowiańska 70*; INOWROCŁAW: ul. Wojska Polskiego 16; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Majkowska 28, ul. Wojska Polskiego 2; KATOWICE: ul. Chorzowska 107*; KIELCE: ul. Świętokrzyska 20; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*, ul. Wielicka 259*; LESZNO: ul. Poznańska 3; LUBIN: ul. I. Paderewskiego 101*; LUBLIN: ul. W. Orkana 4*; ŁOMŻA: ul. Zawadzka 38; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Pojezierska 93*, ul. Widzewska 22*; MIELEC: ul. Żeromskiego 15*; NOWY SĄCZ: ul. Prażmowskiego 11; OLSZTYN: ul. Pstrowskiego 16*; OPOLE: ul. Ozimska 72*; OSTROŁĘKA: ul. Generała Armii A. Gorbatowa 30*; OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: ul. Mickiewicza 30; OSTRÓW: ul. Kaliska 120; PIŁA: ul. Bydgoska 135; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*, ul. Serbska 7*; PRZEMYŚL: ul. Lwowska 36*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; RZESZÓW: al. Powstańców Warszawy 13*; SKIERNIEWICE: ul. C. Liska 1; SOCHACZEW: ul. Wójtówka 2d; STALOWA WOLA: ul. Przemysłowa 2b; STARACHOWICE: ul. Wyszyńskiego 14*; STARGARD: ul. Szczecińska 81; STAROGARD GDAŃSKI: ul. Zblewska 5; SUWAŁKI: ul. Kościuszki 103; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; ŚWIDNICA: ul. Strzegomska 2; TARNOWSKIE GÓRY: ul. Zagórska 220; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: al. KEN 14*, ul. Fieldorfa 41*, ul. Górczewska 212/226*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA-PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WŁOCŁAWEK: ul. Kruszyńska 17/27; WROCŁAW: ul. Czekoladowa 11, ul. Długa 37/47*, ul. Legnicka 58, ul. Paprotna 7*; WRZEŚNIA: ul. Kaliska 17; ZIELONA GÓRA: ul. Energetyków 2a*; ŻARY: ul. Broni Pancernej 15.

1999 szt.

Skrzydłokwiat średnica doniczki: 14 cm

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. Oferta handlowa ważna w dniach 29.03-6.04.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 14.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy. Stacje paliw czynne 6.00-24.00.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka od 29.03 do 06.04.2016 by iUlotka.pl - Issuu